>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Włochy 1:3

Oczywiście nie można tak mówić, że jeśli wczoraj przegrali to dziś na 100% przegrają jednak jeśli zagrają tak słabo jak wczoraj z Holandią to Niemcy nie będą raczej mogli czego szukać z drugiej strony z Brazylią jednak zagrali dość solidnie.
Włosi wczoraj pokazali w końcu trochę tej dobrej gry i to wystarczyło na Kubę. Jeżeli dziś trener Włoch wystawi taki sam skład jak wczoraj to widzę fajny kursik na Włochy a nawet na -1,5 seta. Jeśli jednak nie wystawi takiego samego składu to nadal nie przekreślam tego typu.
Jednak wydaje mi się, że kursy nieco polecą w dół dlatego pobieram już teraz.

Włochy 1,52
Włochy -1,5 seta 2,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Francja 3:1

Myślę, że Japonia turniej u siebie skończy z bilansem 4-0 i raczej nikogo to dziwić nie może bo ich gra po prostu wygląda świetnie - Ishikawa, Nishida, Ran - grają na mega wysokim poziomie. No ale powiedzmy sobie szczerze, kurs jest nie do gry! 1,22 - no to do jakiegoś AKO dużego można, trzeba szukać.
Wczoraj Japonia była bliska przedłużenia spotkania bo Bułgaria miała swoją piłkę setową w 3 secie.
Francuzi zwycięstwo 3:1 nad Chinami i 2 porażki 1:3 z Polską i 1:3 ze Słowenia.
Francja mimo, że skład rezerwowy to widać ambicje w ich grze i kilku zawodników jest naprawdę ciekawych i całkiem przyjemnie się ogląda.
Liczę, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach.

powyżej 173,5 1,76

Argentyna - Holandia 3:2

No i do overa dokładam win Argentyny. Ich skład jest solidny, zwycięstwo 3:0 nad Włochami, porażka 2:3 z Brazylią i zwycięstwo 3:1 z gospodarzami Kanadą wyniki mega solidne.
Holandia co prawda wygrana 3:0 z Kubą, wygrana 3:0 z Niemcami i porażka 0:3 z USA pewnie wkalkulowana to ich gra nadal mnie nie przekonuje i raczej to się nie zmieni.
Jak patrzę na mecze bezpośrednie to aż dziw bierze, na 5 meczów aż w 4 meczach mecz był 5 setowy, ostatnie w 5 setowe pojedynki wygrała Holandia jednak tak jak mówię ja wchodzę w zwycięstwo Argentyny, która po prostu dla mnie jest drużyną lepszą i tak wychodzi fajne AKO.

Argentyna 1,47
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +808
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Japonia - Francja

Myślę, że Japonia turniej u siebie skończy z bilansem 4-0 i raczej nikogo to dziwić nie może bo ich gra po prostu wygląda świetnie - Ishikawa, Nishida, Ran - grają na mega wysokim poziomie. No ale powiedzmy sobie szczerze, kurs jest nie do gry! 1,22 - no to do jakiegoś AKO dużego można, trzeba szukać.
Wczoraj Japonia była bliska przedłużenia spotkania bo Bułgaria miała swoją piłkę setową w 3 secie.
Francuzi zwycięstwo 3:1 nad Chinami i 2 porażki 1:3 z Polską i 1:3 ze Słowenia.
Francja mimo, że skład rezerwowy to widać ambicje w ich grze i kilku zawodników jest naprawdę ciekawych i całkiem przyjemnie się ogląda.
Liczę, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach.

powyżej 173,5 1,76

Argentyna - Holandia

No i do overa dokładam win Argentyny. Ich skład jest solidny, zwycięstwo 3:0 nad Włochami, porażka 2:3 z Brazylią i zwycięstwo 3:1 z gospodarzami Kanadą wyniki mega solidne.
Holandia co prawda wygrana 3:0 z Kubą, wygrana 3:0 z Niemcami i porażka 0:3 z USA pewnie wkalkulowana to ich gra nadal mnie nie przekonuje i raczej to się nie zmieni.
Jak patrzę na mecze bezpośrednie to aż dziw bierze, na 5 meczów aż w 4 meczach mecz był 5 setowy, ostatnie w 5 setowe pojedynki wygrała Holandia jednak tak jak mówię ja wchodzę w zwycięstwo Argentyny, która po prostu dla mnie jest drużyną lepszą i tak wychodzi fajne AKO.

Argentyna 1,47​
zibi16 a jak oceniasz overek 3.5 seta lepiej over czy wygrana argentyny w Twoim odczuciu ??
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wiesz co, sam nie wiem. Holandia już w 2óch meczach pokazała, że jednak coś potrafi prawda? No wygrana 2x 3:0 to nie dzieło przypadku. Argentyna pokazała, że jest mocna 2 sety z Brazylią, i wygrane z Włochami i Kanadą - czyli lepszymi ekipami niż Holandia. Sam oceń ja tak nie potrafię powiedzieć co jest pewniejsze.

Zawsze należy pamiętam tam jest Abdel Aziz - on może sam wygrać seta/mecz - może dać kilka asów z rzędu no to jest świetny atakujący.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
FRANCJA - Japonia
Typ: FRANCJA kurs 4.60 Superbet
Ostatnie spotkanie pierwszego turnieju dla obu drużyn. Kurs jest zdecydowanie zawyżony. Japończycy póki co 3 zwycięstwa. Jednak pokonali do tej pory zespoły zdecydowanie niżej notowane: Serbię, Bułgarię i Iran. Francuzi mierzyli się z zespołami zdecydowanie lepszymi. Porażka z Polską i Słowenią, ale w obu meczach nie zabrakło walki. Zanotowali tylko wygraną z Chinami. Przyjechali tutaj w mocno rezerwowym składzie, ale oglądając ich mecze śmiało można stwierdzić, że nie są to zawodnicy no name. Na ataku bardzo korzystnie prezentuje się Faure i jest liderem drużyny. Na przyjęciu Tille z Projektu Warszawa i Carle z Berlina. Na środku duet z ligi francuskiej: Jouffroy i Bultor, czyli również uznane marki. Na sypie Corre z ligi francuskiej i libero Diez ze Skry Bełchatów.
Skład na kolana nie powala, ale żeby ich szanse ocenić, aż tak nisko to zdecydowana przesada. Po drugiej stronie Japończycy, czyli trio Nishida, Takanashi, Ishikawa. Do tej pory grali dobrze i skutecznie, ale dziś zmierzą się z dotychczasowo najtrudniejszym rywalem. Nie sądzę, ale pierwszy period Japończycy zakończyli z samymi zwycięstwami. Tym bardziej nie wierzę, że Francja wygra tylko 1 mecz na 4 spotkania. Japończycy to drużyna bardzo taktyczna i techniczna, a taka jest również Francja. To będzie zdecydowanie bardziej wyrównane spotkania niż wskazują na to kursy. Liczę mocno na ekipę trójkolorowych Andrei Giannego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Japonia - Francja (-13,5) 2 STS 1,60

Japonia gra bardzo dobrą, szybką i opartą na technice siatkówkę. Dziś na ich drodze staną Francuzi, którzy grają niby zmienionym składem, ale to nie znaczy, że nie mają potencjału. Handi dość wysokie. Nie sądzę, że Japonia przegra, ale 13,5 na Francję powinno spokojnie się zazielenić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Brazylia 1:3

Czy będzie to spotkanie dla Amerykanów tak łatwe jak wskazują na to kursy? Kurczę no bez przesady, ja rozumiem, że USA wygrała 3 mecze bez straty seta, rozumiem, że grają tutaj w najmocniejszym składzie ale 1,2 dawać w meczu z Brazylią? Muszę spróbować coś w stronę Brazylii.
Wczoraj bardzo długie i męczące spotkanie z Kubą przegrane 2:3 było to naprawdę świetne spotkanie.
Wczoraj na ataku zagrał Aboubakar, który zagrał świetnie zdobywając 23 punkty ale dziś wydaje mi się, że na ataku zagra Alan. W bardzo dobrej formie jest Lucarelli.
Oczywiście bardzo mało czasu mieli odpoczynku bo mecz zakończyli po 1 w nocy więc 19h później grają z USA.
Jeszcze mniej czasu na odpoczynek mają Amerykanie, którzy zakończyli swój mecz około 3:30 więc mają 16,5h odpoczynku tylko a zagrali w najmocniejszym składzie z Kanadą.
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że Brazylia nie gra tutaj w najmocniejszym składzie a USA za to już tak mimo wszystko uważam, że dziś USA może stracić tego pierwszego seta na tym turnieju.

powyżej 3,5 seta 1,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +812
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Brasil Brasil Brasil rozumiem równe kursy. Ale 3.80 na wielką Brazylie? Toż to okazja, śmiało brać polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +667
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ma ktoś składy zespołów na nadchodzące turnieje VNL ?? Europejskie zespoły pewnie w mocniejszych składach?
Wystarczy wejść na stronę rozgrywek. W zakładce "teams" wchodzisz w daną drużynę i w "players" masz podane składy na nadchodzący tydzień. Szybko i łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To może ja zacznę.

Iran - Niemcy 3:0

Iran w 1 tygodniu wygrał tylko 1 mecz 3:1 z Chinami, pozostałe 3 mecze to porażki 0:3 z Japonią, 2:3 z Polską i 0:3 ze Słowenią.
Niemcy również na swoim koncie mają tylko 1 zwycięstwo, 3:1 z Kanadą. Pozostałe mecze to porażki 1:3 z Brazylią, 0:3 z Holandią i 1:3 z Włochami.
Oceniając te 2 drużyny to póki co atakujący Iranu Amin rozegrał dużo lepszy turniej niż atakujący Niemiec L. Weber.
Zespół Niemiec przyjeżdża praktycznie tym samym składem. Iran również, jedynie 1 zmiana na pozycji przyjmującego.
Dla mnie ten mecz to zagadka, niby Iran lekkim faworytem ale czy na pewno wygrają? Myślę, że Niemcy mogą się tutaj postawić.
Faktycznie na rozegraniu w Niemczech zmiana L. Kampa nie przyjechał a za Niego Zimmermann - jednak czy to jest osłabienie? Kampa zagrał 2 mecze i akurat w wygranym meczu z Kanadą nie zagrał.

powyżej 181,5 1,72

Słowenia - Argentyna 3:1

Tutaj akurat obie drużyny pierwszy tydzień mogą zaliczyć do udanych, 3 zwycięstwa i 1 porażka.
Na 2gi tydzień w Argentynie 1 zmiana ale chyba bardzo kluczowa bowiem nie zobaczymy na rozegraniu De Cecco. Jest to na pewno duża strata. Słowenia można powiedzieć taka sama kadra jedynie jest w kadrze atakujący Mujanović, jest to 19 letni atakujący i myślę, że będzie jednak rezerwowym a Słowenia będzie grać 3 przyjmującymi.
Dla mnie w tym meczu to Słowenia jest faworytem.

Słowenia 1,72

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Sklady 16 zespołów na II turniej Ligi Narodów:
Polacy, Amerykanie, Francuzi, Włosi zawitali w zdecydowanie mocniejszych zestawieniach

USA
R: Christenson, Tuaniga
A: Anderson, Hanes
Ś: Smith, Averill, Holt, Jendryk
P: Russell, Defalco, Jaeschke, Kessel
L: Shoji, Dagostino

Polska:
R: Łomacz - Firlej
A: Kurek - Bołądź
Ś: Huber - Kochanowski - Adamczyk - Urbanowicz
P: Leon - Bednorz - Fornal - Szalpuk
L: Zatorski - Szymura

Brazylia:
R: Rezende - Cachopa
A: Alan - Roque
Ś: Lucas - Otavio - Judson - Flavio
P: Lucarelli - Honorato - Bento - Adriano
L: Thales - Maique

Słowenia
R: Ropret - Planinsić
A: Mujanović
Ś: Koncilja - Kozamernik - Stalekar - Pajenk
P: Urnaut - Mozić - Cebulj - Stern Z. - Kok
L: Kovacić - Urban

Kuba:
R: Taboada - Goide - Thondike
A: Herrera - Gutierrez
Ś: Concepcion - Garriga - Masso
P: Gutierrez - Yant - Lopez - Mergarejo
L: Gorguet - Garcia

Francja:
R: Brizard - Motta Paes
A: Boyer - Patry
Ś: Jouffroy - Bultor - Chinenyeze
P: Clevenot - Carle - Louati - Tillie - Heutz
L: Grebennikov - Diez

Holandia
R: Keemink, Meijs
A: Abdel-Aziz , Ter Maat
Ś: Wiltenburg, Plak Korenblek,Parkinson
P: Jorna, Van Garderen, Ter Horst, Tuinstra
L: Lipke, Andringa

Niemcy
R: Tille, Zimmermann
A: Weber, Böhme
Ś: Brehme, Krage, Krick, Günthör
P: Kaliberda, Schott, Röhrs, Brand, Reichert
L: Graven

Iran
R: Karimi, Vadi
A: Amin, Ali Hajipour
Ś: Seyed, Jelveh Valizadeh
P: Esfandiar, Hossein, Sharifi, Shahrooz, Salehi M.
L: Hazratpour, Salehi

Chiny
R: Liu M. - Wang H.B. - Guo C
A: Jiang C. - Zhang G.H.
Ś: Peng S.K. - Li Y.Z. - Wang D.C.
P: Zhang J.Y. - Yu Y.T. - Wang B. - Zhai D.J.
L: Qu Z.S. - Chen J.J.

Serbia
R: Todorović - Batak
A: Atanasijević - Luburić - Vucicević
Ś: Krsmanović - Masulović - Nedeljković - Petrović
P: Ivović - Kujundzić - Perić - Katić
L: Kapur


Argentyna
R: Sanchez - Giraudo
A: Lima - Kukartsev
Ś: Loser - Zerba - Ramos - Gallego
P: Vicentin - Palonsky - Martínez - Armoa
L: Danani - Zelayeta

Japonia
R: Fukatsu - Sekita
A: Nishida - Miyaura
Ś: Onodera - Yamauchi - Kentaro

P: Ishikawa - Takanashi - Tomita - Ran - Kai
L: Yamamoto - Ogawa

Kanada
R: Herr - Walsh
A: Szwarc - Sclater
Ś: Demyanenko - Eshenko - Van Berkel
P: Elser - Hoag - Hofer - Maar - Cooper
L: Currie - Lul

Włochy
R: Giannelli - Sbertoli
A: Romano
Ś: Anzani - Caneschi - Galassi - Russo
P: Rinaldi - Lavia - Magalini - Michieletto - Gironi
L: Federici - Scanferla

Bułgaria
R: Seganov - Raev
A: Dimitrov
Ś: Kolev - Gotsev - Grozdanov - Petkov
P: Karyagin - Ivanov - Atanasov - Asparuhov - Nikolov
L: Salparov - Dobrev
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
USA - Serbia -13,5 STS 1,60

Serbowie nieco wzmocnieni w porównaniu do poprzedniego turnieju, w którym rozbili biało-czerwonych. Amerykanie bardzo zaskoczyli mnie in minus swoim występem przeciwko Brazylii. Oczywiście teraz mogą zagrać dużo lepiej, ale nie zmienia to faktu, że spodziewam się bardziej wyrównanego pojedynku, niż wskazują na to kursy. Idę w handi Serbii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
korver 121,3K

korver

Użytkownik
USA - Serbia -13,5 STS 1,60

Serbowie nieco wzmocnieni w porównaniu do poprzedniego turnieju, w którym rozbili biało-czerwonych. Amerykanie bardzo zaskoczyli mnie in minus swoim występem przeciwko Brazylii. Oczywiście teraz mogą zagrać dużo lepiej, ale nie zmienia to faktu, że spodziewam się bardziej wyrównanego pojedynku, niż wskazują na to kursy. Idę w handi Serbii.
Zdajesz sobie sprawę, że z Brazylią zagrali praktycznie rezerwowym składem? Typu nie neguję, ale podejście trenera USA (zarówno men, jak i women - bo u Pań też ostatnio z Chorwacją oraz Japonią grał "drugi garnitur") sprawia, że przedmeczowo ciężko o słuszną predykcję.

Żeby nie było, że się tylko czepiam mi po głowie chodzi mecz Iran - Niemcy. Skład, jakim grał Iran ostatni tydzień mnie nie przekonał, aczkolwiek możliwe są jakieś zmiany, głównie na przyjęciu i rozegraniu mają co poprawiać i kim zastąpić. Niemcy zaś zważywszy na nazwiska, jakie są na liście, dysponują fajnym "kapitałem". Turniej przenosi się do Europy, grać będą po sąsiedzku w Holandii i myślę, że to pozwoli lepiej się poczuć i pokazać pełnie możliwości. Ale tak jak mówię - dla mnie liczą się zestawienia personalne, jakie wychodzą na parkiet, a więc z decyzją i tak będę czekać do oficjalnych składów, choć @2,6 na Niemców brzmi już na teraz bardzo ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +386
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Zdajesz sobie sprawę, że z Brazylią zagrali praktycznie rezerwowym składem? Typu nie neguję, ale podejście trenera USA (zarówno men, jak i women - bo u Pań też ostatnio z Chorwacją oraz Japonią grał "drugi garnitur") sprawia, że przedmeczowo ciężko o słuszną predykcję.

Żeby nie było, że się tylko czepiam mi po głowie chodzi mecz Iran - Niemcy. Skład, jakim grał Iran ostatni tydzień mnie nie przekonał, aczkolwiek możliwe są jakieś zmiany, głównie na przyjęciu i rozegraniu mają co poprawiać i kim zastąpić. Niemcy zaś zważywszy na nazwiska, jakie są na liście, dysponują fajnym "kapitałem". Turniej przenosi się do Europy, grać będą po sąsiedzku w Holandii i myślę, że to pozwoli lepiej się poczuć i pokazać pełnie możliwości. Ale tak jak mówię - dla mnie liczą się zestawienia personalne, jakie wychodzą na parkiet, a więc z decyzją i tak będę czekać do oficjalnych składów, choć @2,6 na Niemców brzmi już na teraz bardzo ciekawie.
To, że nie zagrało dwóch zawodników w pełnym wymiarze, nie oznacza, że to był drugi garnitur. Takie stwierdzenie to nadużycie. De Falco i Russell to przecież nominalnie podstawowi przyjmujący, jeśli Anderson będzie grał na ataku. Libero podstawowy. Tylko rozgrywający nie grał w podstawie i Anderson, którego forma jest wielką niewiadomą .W tym meczu zagrał prawie cały skład, a grali taką mizerię, że aż oczy bolały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Do góry Bottom