>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jak ktoś chciał grać na Słowenię to trzeba było to robic jak wystawili kursy bo teraz to już pospadalo niesamowicie i szukanie teraz na siłę handicapow moim zdaniem bez sensu. Uważam że kurs 1.5 - 1.6 na Słowenię (chyba tyle było na początku ) był odpowiedni. Teraz już za bardzo to poleciało. Wbrew pozorom ta kadra Serbów która jedzie to nie banda ogórków i 3.80 to przesada
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jak ktoś chciał grać na Słowenię to trzeba było to robic jak wystawili kursy bo teraz to już pospadalo niesamowicie i szukanie teraz na siłę handicapow moim zdaniem bez sensu. Uważam że kurs 1.5 - 1.6 na Słowenię (chyba tyle było na początku ) był odpowiedni. Teraz już za bardzo to poleciało. Wbrew pozorom ta kadra Serbów która jedzie to nie banda ogórków i 3.80 to przesada
Nie miałeś 1,5-1,6 kursu na Słowenię - od samego początku Słowenia była mocnym faworytem, jeśli się nie mylę nie przekroczyło nawet 1,40 chyba, że na samym początku kilka minut ale wątpię.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nie kłócę się bo na 100 procent nie pamiętam ale wydaje mi się że było 1.5 na samym początku . Ale tak jak mówię mogłem pomylić z innym meczem
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli chcecie sobie porozmawiać przez kolejne 2 strony w sumie o niczym to zapraszam do innego działu, bo te wpisy nie wniosły nic nawet do 1 spotkania -
co do Michael Corleone - szczerze, miałem nadzieję, że nie napiszesz tego co napisałeś czyli albo typ wejdzie albo jest bardzo wiele wymówek. Mam nadzieję, że Lima i Loser choć trochę Ci okazało, że potrafi grać.
życzę powodzenia w dalszych typach.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Jeżeli chcecie sobie porozmawiać przez kolejne 2 strony w sumie o niczym to zapraszam do innego działu, bo te wpisy nie wniosły nic nawet do 1 spotkania -
co do Michael Corleone - szczerze, miałem nadzieję, że nie napiszesz tego co napisałeś czyli albo typ wejdzie albo jest bardzo wiele wymówek. Mam nadzieję, że Lima i Loser choć trochę Ci okazało, że potrafi grać.
życzę powodzenia w dalszych typach.
No i piszesz, żeby nie ciągnąć tej dyskusji a potem jedziesz z kontunuacją jej i personalnym przywołaniu mnie do dalszej dyskusji, naprawdę no nie, Lima i Loser nic tutaj nie pokazali, dopóki Romano grał i mu się chciało to Włosi miażdżyli tą Argentynę, potem odpuścili bo grają o zupełnie nic i paczke fajek tak jak pisałem a Argentyna może wywalczyć eliminacje olimpijską więc gra na 100% i nic nie udowodniłeś bo najpierw pisałeś że zgadzasz się z typem na Włochów na których grali dosłownie wszyscy bo spadły już kursy na 1.60 przed meczem na nich, a potem podajesz typ na over który również udupia i dalej twierdzisz, ze nie jest to strzelanka tylko jakaś naprawdę prawie że Liga Światowa - no niestety nie jest i dzisiaj Polska to udowodniła kiedy z 19:10 prawie przegrali seta broniąc piłek setowych, niestety ale w moim mniemaniu jest tu duży element losowości i tyle. Nie przywołuj mnie jeśli nie chcesz dalszej dyskusji bo stajesz się po prostu hipokrytą, więc jak usuniesz mój post to usuń również to co napisałeś do mnie, albo zostaw oba posty jak prezentujesz poziom moderatora a nie bawisz się w jakies wojny personalne, ja tak jak napisałem chciałem dla ciebie dobrze, a ty dalej zagrałeś praktycznie to o czym mówiłem że jest bez sensu tylko teraz zamiast overa 3.5 over 180.5 pkt :LOL: co jest praktycznie tym samym i to po 1.80 - nie wiem czy wiesz jak działa bukmacherka, ale sprawiedliwie buk powinien ci za to zapłacić 2.00 - niestety zgarnia te 20% marży i dostajesz ochłap po 1.80, potem jeszcze dochodzi podatek i dalej pozostajesz przy graniu ślepo overów w wyrównanych spotkaniach - dla mnie to jest kabareton i mam do tego prawo to napisać, a Ty nie wprowadzaj to iście komunistycznych zasad i zamykania ludziom twarzy - kiedy Ci po prostu chcą naprawdę napisac prawde co do tego wszystkiego co się dzieje i tego co napisalem.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Iran

Czy tylko ja spodziewam się słabszego składu Polaków w jutrzejszym meczu? Sądząc po kursach bukmacherów chyba tak :D Nawet jeśli wyjdziemy znowu składem z dzisiaj, gdzie momentami delikatnie mówiąc wyglądało to "bez szału" (vide III set i 19-10 na 20-20...) to Iran przecież nie przywiózł jakichś noł nejmów, żeby takie kursy wystawiać? Tym bardziej, że mieli dzień przerwy, a na początku trafili co by dużo nie mówić - mocnego gospodarza, któremu "chciało" się grać. Nie będę pisać żadnych elaboratów, po prostu chodzi o kurs.

Iran +2,5 seta @2,00
Iran +15,5 pkt @1,9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1471
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Polska - Iran

Czy tylko ja spodziewam się słabszego składu Polaków w jutrzejszym meczu? Sądząc po kursach bukmacherów chyba tak :D Nawet jeśli wyjdziemy znowu składem z dzisiaj, gdzie momentami delikatnie mówiąc wyglądało to "bez szału" (vide III set i 19-10 na 20-20...) to Iran przecież nie przywiózł jakichś noł nejmów, żeby takie kursy wystawiać? Tym bardziej, że mieli dzień przerwy, a na początku trafili co by dużo nie mówić - mocnego gospodarza, któremu "chciało" się grać. Nie będę pisać żadnych elaboratów, po prostu chodzi o kurs.

Iran +2,5 seta @2,00
Iran +15,5 pkt @1,9
No tak, ale zobacz jakie baty zebrali od Japońców którzy byli lani przed kilkoma dniami przez Polaków w sparingach, dzisiaj myślę, że zabrakło koncentracji bo zarówno w trzecim secie gdzie było 19:10 jak i w ostatnim dominacja Polaków nie ulegała wątpliwości, jednak myślę że już nie popełnią tych samych błędów i z Iranem gładko wygraja. Iran to już staruszki Ci co przyjechali a stanowili o sile ten reprezentacji powiedzmy te 12-13 lat temu jak wchodzili dopiero na salony i każdy się dziwił że nawe Iran potrafi w siatkówkę pograc, ale tamto pokolenie z Seyedem na czele ma już naprawdę swoje lata i niestety Japończycy wyraźnie to obnażyli. Moim zdaniem akurat w tym meczu nie doszukiwałbym się niespodzianki a grałbym po prostu Polaków, ale każdy zrobi jak zechce rzecz jasna.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
No tak, ale zobacz jakie baty zebrali od Japońców którzy byli lani przed kilkoma dniami przez Polaków w sparingach, dzisiaj myślę, że zabrakło koncentracji bo zarówno w trzecim secie gdzie było 19:10 jak i w ostatnim dominacja Polaków nie ulegała wątpliwości, jednak myślę że już nie popełnią tych samych błędów i z Iranem gładko wygraja. Iran to już staruszki Ci co przyjechali a stanowili o sile ten reprezentacji powiedzmy te 12-13 lat temu jak wchodzili dopiero na salony i każdy się dziwił że nawe Iran potrafi w siatkówkę pograc, ale tamto pokolenie z Seyedem na czele ma już naprawdę swoje lata i niestety Japończycy wyraźnie to obnażyli. Moim zdaniem akurat w tym meczu nie doszukiwałbym się niespodzianki a grałbym po prostu Polaków, ale każdy zrobi jak zechce rzecz jasna.
Polacy z Japończykami zagrali dwa mecze na styku
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Bułgaria 0:3

Słowenia pokonała Serbię 3:1 był to mecz dość wyrównany jednak koniec końców to Słowenia zgarnia 3 zasłużone punkty. Bułgaria dość sensacyjnie przegrała z Chinami 2:3 choć dla mnie osobiście nie była to aż taka sensacja stawiałem handi w stronę Chin jednak koniec końców Bułgaria zaprezentowała się w tym meczu dużo poniżej oczekiwań.
W Słowenii bardzo dobre zawody rozegrał R. Mozić i T. Urnaut - oboje zdobyli prawie 50 punktów. Ogólnie pierwszy skład Słowenii wygląda na papierze świetnie Mozić, Urnaut, Cebulji, Pajenk, Kozamernik i Ropret.
W Bułgarie jedynie Nikolov nie zawiódł chociaż oczywiście w kilku akcjach mógł się lepiej zachować jednak oceniam go w skali całej drużyny chociaż i tak On zdobył mniej punktów w 5 setach niż Mozić i Urnaut.
Z taką grą nie widzę jakoś specjalnie Bułgarów w tym meczu, do AKO można spokojnie dorzuć Słowenię bo kurs będzie spadać z godziny na godzinę.

Słowenia 1,30
Słowenia -1,5 seta 1,60

Serbia - Chiny 3:0

Przede wszystkim z Chin należy wyróżnić i pochwalić J. Zhang zdobywca 29 punktów. Widać, że przyjmujący z Gdańska wie z czym to się je tak w skrócie. Chińczycy zagrali dobre spotkanie z Bułgarią, są przede wszystkim skoczni i atakują mocno. Oczywiście nie bawią się w żadne techniczne zagrania bo to nie jest ich styl.
Serbia powalczyła ze Słowenią ale trzeba wspomnieć nie są tutaj w mocnym składzie - do tego wypadł przed samym turniejem Atanasijević i ich ofensywa jest można powiedzieć śmiało - dość średnia. Co prawda jest Luburić no ale 2 punktujący to Kujundzić z Suwałk.
Oczywiście w innych okolicznościach taki kurs na Serbię jaki jest teraz brał bym z pocałowaniem ręki a teraz po nieco wyższym kursie do AKO wezmę powyżej 3,5 seta bo over na ten moment jest zbyt wysoki.

powyżej 3,5 seta 1,50

Polska - Iran 3:2

Nie no kolega wyżej zdecydowanie ma racje taki kurs na set Iranu należy spróbować pobrać patrząc na grę Polaków dziś.
Semeniuk zupełnie bez formy a w Jego miejsce mamy Sawicki bądź Szymański więc niezbyt ciekawie.
Fakt Japonia rozbiła Iran gładko 3:0 ale popatrzmy jaki kurs był na Japonię a jaki kurs jest na ten mecz, wtedy NALEŻAŁO grać Japonię po takim kursie, dziś gdyby na Polaków był kurs podobny również jednakże kursy na ten moment są według mnie po prostu zaniżone zdecydowanie na Polaków.
Nie wydaje mi się aby Iran zagrał słabiej niż z Japonią.

Iran +2,5 seta 2,00
Iran +18,5 1,35 do AKO
Iran +16,5 1,52

Iran +1,5 seta 3,50 próbujemy?
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Niemcy 3:1

Długo się zastanawiałem jeszcze nad tym spotkaniem, które odbędzie się jutro w nocy.
Brazylia - faworyt tego meczu zdecydowanie, jednak Brazylia bez Wallace podstawowego atakującego, który został zdyskwalifikowany i teraz Brazylijczycy "na gwałt" muszą szukać zastępncy, jest niby Alan Souza i Aboubacar. Oczywiście Alan już występował w Brazylii, żeby nie zabrzmiało to tak, że wchodzi dopiero bo On już miał swoje świetne występy choćby MVP w Pucharze Świata w 2019 roku więc należy z nim się liczyć (choć póki co oceniam go troszkę słabiej niż Wallace). Swoją drogą ciekawe bo były plotki, że w przyszłym sezonie może zagrać w Olsztynie. Brakuje mi Darlana, który w poprzedniej LN grał.
Środek także jest trochę osłabiony brakuje Isaca no i przede wszystkim Lucasa. Pewniakiem jest Flavio jedynie reszta to mniej znani zawodnicy. Jeśli chodzi o przyjęcie to brak Leala jest co prawda Lucarelli. Na rozegraniu jest Bruno i libero Thales.
Więc widzimy, że kadra jest mocna ale nie jest najmocniejsza,
Jeśli chodzi o Niemców to grają tym co mają najlepsze - i teoretycznie nie wygląda to tragicznie bo Kampa, Weber, Krick, Kaliberda, Reichert, Schott to solidni zawodnicy.
Jest to ich pierwsze spotkanie w LN, Niemcy przed turniejem grali towarzysko z Polską i wygrali 3:2 i przegrali 2:3.
Myślę, że AKO dorzucić można mniejszy kurs na Niemców bo jakoś nie wydaje mi się aby Brazylia miała ich rozbić a i nie zdziwiłby mnie nawet wygrany set przez Niemców.

Niemcy +16,5 1,35
Niemcy +14,5 1,55

Bardzo ciekawi mnie kurs na Kubę z Holandią jeśli będzie ponad 1,5 to biorę od razu bo myślę, że powinni pokonać Holandię. Nawet myślę, że spróbuję -1,5 seta no chyba, że wystawią dużo niższy kurs, mam nadzieję, że po porażce z Kanadą te kursy nie polecą tak w dół więc fajnie jak by Holandia powalczyła z USA to wtedy byłby już ten kurs wyższy na Kubę.​
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chłop napisał elaborat o Słowenii a ci nawet seta nie ugrali. Idę o gruby zakład że moje rzuty monetą dadzą lepszy wynik od analiz tego dziadka 😅
Mam nadzieję, ze nie mówisz o mnie bo gosciu chyba coś Ci się pomyliło i moje typy na Słowenie siadły bez mrugnięcia okiem i wygrali oni pierwszy mecz 3:1 z Serbami, a pisząc to co napisałeś kieruj się w strone zibiego (okej już wiem dziadek- zibi :LOL: będę pamętał, zostawił sobie akurat ten post który mu się podoba i ma jakieś wąty do mnie, wszystkie inne do niego usunął haha beka) i mam nadziej, że własnie w jego strone się kierowałeś bo to on podał typy na Słowenie z silną reprezentacją Bułgarii o czym wspominałem, która zaliczyła niespodziewany fallstart w meczu z Chinami ale zawodnik Lube z pierwszego składu i zawodnik który poprowadził Ziraat do mistrza Turcji czyli Atanasov to kompletna brednia, żeby obstawiać przeciwko nim po 1.30 i to na Słowenie która jednak wygrała, ale 3:1 z Serbią która przyjechała tu śmiechowym składem o czym wspominałem wielokrotnie potwierdzam to co napisałeś, typy zibiego to jak rzut moneta o czym pisałem nie raz i mam nadzieję, że ci się coś nie pomyliło bo naprawdę wygląda to na hejt park w roli głównj jeśli chodzi o to kto jak typuje i z jaką skutecznościa, zresztą podliczmy oboje swoje skuteczności z ligi narodów kobiet i mężczyzn i nie miejmy watpliwości bo ja za swoje typy nawet z ligi narodów mężczyzn się nie wstydze bo były po prostu całkiem dobre i wcale nie tak złe jak zapowiadał początek. Pozdro

Także ZIbi najpierw obstawia przeciwko Słoweni, kiedy mówie że kadra Serbii którą podał nie będzie grała bo na próżno tam szukać Atana i Ivovica a potem gra na Słowenie z całkiem mocnym składem Bułgarii o czym też wspomnialem i tylko dzieło przypadku sprawiło, że przegrali pierwszy mecz z Chinami 2:3 bo mają kadre naprawdę młodych i zdolnych zawodników w poważnych europejskich klubach a nie jakiś szrot z reprezentacji Serbii która nic nie będzie znaczyła w pierwszej kolejce a może coś jeśli wróci Atan bo wraca on również po sezonie do ligi Włoskiej i jest to powrót planowany i bardzo dobry bo tam jego miejsce, bo dalej to klasowy zawodnik który potrafi seryjnie zdobywać punkty zarówno atakiem jak i serwisem i każdy zespół świata nie mógłby się wstydzić za jego poczynania a Trentino jak na gwałt poszukiwało włanie atakującego bo przez jego braki mogliby mieć porblemy w najbliższej LM bo stary już Kaziyski i zasłużony zawodnik wiecznie nie będzie grał na poziomie na jaki powinna liczyć drużyna z Trentino czyli druzyna na bardzo wysokim poziomie ;)

W dodatku na dzisiejsze mecze:
Holandia - Kuba @ Kuba -1.5 seta (2.23) fortuna

Myślę, że skład Kubańczykow wymaga lekkiego zgrania po przyjechaniu z poważnych klubów w jakich grali w tym sezonie Lopez z Sady Cryzeiro, Meregarejo z Milano i Yand z Lube i mam nadzieję, że wszystkich tych zawodników w dzisiejszym meczu zobacze, dochodzi jeszcze Herrera z Perugii i skład naprawdę ciekawy i kąśliwi. Buki chyba opierają swoje kursy po tym co Holandia prezentowała z USA...ale co tam prezentowała? szybko USA rozbiło ich w pierwszym secie gdzie mieli już 20:12 i od tego momentu lekko spuścili z tonu i uznali, że lepsze pewne 3 punkty i pewne 3:0 niż jakieś rozbijanie na handi punktowe tak czy siak Kuba dużo lepszym zespołem

Polska - Iran @ Polska -11.5 (1.77) Fortuna

No błagam to co pisze Zibi to już naprawdę nie chce mi się tego nawet komentować, Japońce zrobiły takie handi w dwóch setach a Polska miałaby nie zrobić? nasze pierwsze sety to rozgrzewka i wejście dopiero na poziom jaki powinniśmy prezentować w kolejnych partiach czyli 19:10 już w trzecim secie, które straciliśmy ale i tak przez ponad pół seta pokazaliśmy kawał dobrego volleya ostateznie tego seta wygrywając, potem w czwarym secie miazga do 15stu i nie wierze, żeby Iran który dostał niemiłosierne bęcki od Japonii zasłużył sobie tutaj na gre w ich strone czegokolwiek, nawet tabliczki czekolady bym na nich nie postawił.

USA - Włochy @ USA -1.5 seta (1.41) Fortuna

Widzę, że trner Wlochów nie martwi się o kwalifikacje olimpijską a trener USA jak najbardziej dlatego zdecydowanie polecam tutaj gre na USA i nie mam żadnych wyrzutów po słabszym może wynikowo jeśli spojrzy się na punkty meczu z Holandią, ale USA przyleciało tutaj zestawieniem wybitnie mocnym a Włosi niestety tym zestawieniem jakie prezentpwał trener w pierwszym meczu cxzyli jakieś gry libero na przyjęciu niestety nie zda egzaminu z tak mocnym zespołem, także spokojnie jest to do gry.

Brazylia - Argentyna @ Brazylia -1.5 seta (1.64) Fortuna

Widać, ż eobie druzyny w miare na 100% traktują tą lige narodów, Brazylia przejechała się po Niemcach a Argentyna wygrała z tym eksperymentalnym składem Włochów. Brazylijczycy mogą liczyć na Lucarelliego, bruno , tego atakującego aboubacara i Flavio z Perugii na środku siatki, więc jest to zdecydowany faworyt meczu z drużyna gdzie oprócz sypacza czyli De Cecco brakuje dwoch kluczowych zawodników czyli Sole i Conte i gryzie szczególnie brak tego drugiego bo ten Polonsky...dla mnie to śmiech na sali naprawde ten zawodnik i myślę, ż ez pierwszą lepszą druzyną dostaną to na co zasługują czyli prawdopodobnie maks seta ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja pojde sobie w Pon 13.5 Szalpuka. Irańczycy słabi, będą dużo psuć, uważam, ze pograją środkiem nasi. Irańczycy są specyficzni w stosunku do nas, potrafią odpuścić gładko, a potrafią się postawić. Taki becik mi się trafił i go skorzystam :)
 
M 3K

morgo

Użytkownik
rozumiem, w takim razie posłucham i rozważe tą kwestię skoro aż tak to razie w oczy. Ale mimo wszystko nie unikniesz nigdy hejtu, przekonał się przed chwilą o tym zibi, przekonali się z pewnością psotnick, waldi i cała reszta tej forumowej czołówki że tak to nazwe, niestety działa to jak bumerang im lepsze masz typy, tym potem z większą pewnościa ludzie Ci ufają nie rozumiejąc że nawet jak trafiłeś 10 typow z rzędu to 11 możesz już nie trafić a na ten 11 kładą potem tysiące i wychodzą takie kwiatki jak nienawiść i wyzywanie, a to nie ma żadnego sensu - jak ktoś chce grać niech gra te typy które sam uważa za słuszne i niech gra je sukcesywnie a nie raz na dwa tygodnie jak typer ma dobrą passe to aaaaa tam uj sobie przyebie za 2 koła i benc tak jak Bułgaria z Chinami, większosc typow mi weszła ale dostałem komentarzem na priv ostro po mordzie za ten mecz i myślę, że każdy z lepszym typerów ma już to za sobą. Niestety tą mowe nienawiści powinno się ukrócić, aby też arogancja i wybujałe ego nie było tak widoczne, jeśli wtedy w ogóle by było.
Bo logiczne, że jak jakiś pajac mi ciśnie to potem człowiek wchodzi do tego działu i próbuje się odegrać i ciśnie również jego, wiadomo że nikt nie oceni 10 postowca, tylko każdy ocenia tego tak znawnego eksperta czy jak tam kto mnie nazywa czy znawce tak jak kiedyś, uj mnie to z resztą obchodzi - po prostu chciałbym aby każdy sobie przemyślał w swojej głowie komu ufać ale mimo wszystko przed postawieniem zakładu przemyśleć to 25 razy, czy to ten akurat zakład, czy może pierwsz kolejka która bywa treningowa. No na finałach LM się nie pomyliłem, trafiły one do analiz misiąca za miesiąc Maj - wiem że czasem jedzie z tego arogancją, ale moim zdaniem mylone jest to z pewnością siebie i próbie odegrania się na typach którzy ewidentnie po mnie jadą bo ajkiś kuponik nie wszedł kiedyś, a co z tego że weszło tam potem 5 jak potem i tak nie wszedł kolejny jeden i można powyzywać na priv czy na czacie - to żałosne posępowanie i każdy dobry typer ma tego dość - dlatego po powrocie nie zastałem już tu m.in Redwitza, dawid.400, tadzina czy gystlika wypowiadających się czesto a nie od czapy raz na rok (mówie o gystliku bo cała reszta już dawno zaginęła i pewnie nigdy już tu nie wróci, cóż) czy cała masa świetnych typerów którzy trzymali ten dział w ryzach. Niestety lata mijają i wszystko spada na ryj jakby nie bylo, od poziomu moderacji po typerów wypowiadających się w działach
Nie będę tyle pisał co ty, ale hejt jest wszędzie a ty się fukasz za każdym razem jak ktoś ci coś napisze. Skoro uważasz ze psotnick i inni również maja hejt to weź usiądź i poczytaj co oni piszą a co ty piszesz, widziałeś żeby ktoś z nich tłumaczył swój przegrany typ? A wygrany wychwalał i robił z siebie znawcę? Ty robisz to na każdym kroku, jak wtopa to zawsze jakis powód był ze ci typ nie siadł a jak weszło to sobie ego budujesz i jak narcyz się karmisz. Naprawdę brakuje ci pokory w tym wszystkim i nie dziw się ze każdy cię teraz ciśnie skoro wciąż nie potrafisz zrozumieć gdzie tak naprawdę tkwi problem. Weź ten kubeł zimnej wody i usiądź i poczytaj sobie swoje wszystkie wypociny. Twoja każdy analiza jest wylizana i dopieszczona pod każdy twój typ, jak wejdzie to „a nie mówiłem przecież tak miało być” a jeśli już nie idize po twojej myśli to nagle wymówki, a nie możesz zwyczajnie wziąć porażki na klatę jak inni zibi cxy reszta tylko wiecznie się tłumaczysz i potem się nie dziw ze jest taki odzew
 
Otrzymane punkty reputacji: +1528
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie dajcie już spokój !!! Macie może coś do powiedzenia na dane spotkanie? Bo póki co to cisza jest jeśli chodzi o typy...
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska dzisiaj bez Kłosa i Szalpuka. Szczerze spodziewałem się większych zmian oraz fakt, że w Iranie nie rozumiem dlaczego na siłę wciskają tego 19-latka na przyjęciu kosztem Esfandiara i Sharifiego.

Szkoda, bo miałem ochotę mocniej pograć coś na Iran, a tak pozostaje tylko przy wczorajszym +2,5 seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Apeluję o spokój, bo już linia od tylko kasowania postów do wyciągania konsekwencji jest bardzo cienka. Ostatni post M morgo idealnie podsumował postawę MichaelCorleone MichaelCorleone

MichaelCorleone MichaelCorleone weź się w końcu opanuj i schowaj swoje ego do kieszeni, za identyczne zachowanie i hejt w twoją stronę poprosiłeś o usunięcie poprzedniego konta, wytrzymałeś kilka tygodni i założyłeś kolejne, które prowadzisz w identyczny sposób i jeszcze co chwilę podkreślasz, ze ty to ty. Nikogo nie obchodzi, ze 10 lat temu byłeś znawcą, co wygrałeś i co widziałeś, liczy się to co tu i teraz, pisz normalne analizy, podawaj normalne typy, nie odpisuj na każdy post, gdy ktoś napisze, że nie wszedł, nie chwal się wygranymi ani nie tłumacz przegranych, edytuj plus czy minus w zależności jakie było rozstrzygnięcie i tyle. Odetnij się od przeszłości i żyj teraźniejszością. Będziesz pisał analizy i podawał typy bez ciągłego podkreślania jaki to jesteś znawca to hejt zniknie bardzo szybko, bo uwierz, ale bez obrazy jakiś Dawidbarca sprzed 10 lat nikogo tutaj nie obchodzi. Większość afer czy spamu forumowego zarówno w tematach czy na czacie jest związanych z twoją osobą, zawsze mianownik jest wspólny, nie mówię, że 100% to twoja wina, ale w 99% odpalasz się na mało istotne rzeczy, które z czasem przybierają na sile zupełnie bez sensu, bo większość tych zaczepek by nie było, gdyby nie twoje patrzenie (zupełnie bezpodstawne) na ludzi z góry. Na tym kończę ten temat, niech wszyscy zajmą się typami, jak ktoś coś ma do MichaelCorleone MichaelCorleone to niech mu pisze na pw, a nie zaśmieca temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2428
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Holandia - Kuba

Krótko o "optymalnych" składach - w HOL brakuje na przyjęciu Ter Horsta, w Kubie na pewno rzuca się w oczy brak Simona na bloku. Reszta w zasadzie pokrywa się z ważniejszymi rozgrywkami z zeszłego roku. Jeżeli chodzi o umiejętności i przynależność klubową poszczególnych zawodników to każdy w zasadzie może sobie sprawdzić (przy okazji polecam świetną stronkę https://volleybox.net/pl - kopalnia wiedzy o siatkówce). Ze swojej strony podkreślę, że Kubańczycy to już nie to co kiedyś - lokalsi, zamknięci na swojej wyspie z groźbą wykluczenia z gry w narodowej kadrze za wyjazd zagraniczny. Obecnie tworzą podstawy/zmiany w mocnych europejskich klubach. Grają niezmiennie silną, fizyczną siatkówkę. Ładną dla oka, ale jednak dość czytelną. Z drugiej strony Holandia, której gra opiera się w zasadzie tylko o jednego zawodnika - Nimir. W dzisiejszym (nocnym) meczu z USA w 3 setach dostał 33 piłki w ataku. Jak dla mnie to Nimir trochę gra w stylu kubańskim, wali mocno, ściąga piłkę. Wysoki blok kubański zapewne sprzeda mu kilka imponujących "czap". Pozostali zawodnicy HOL na skrzydłach grają wg mnie za miękko, by zrobić krzywdę przeciwnikowi. Dodam tylko, że z USA duet Jorna + Tuinstra zdobył razem 4pkt... Kuba to mocna zagrywka, jak będę omijać Andrigę na przyjęciu to mocnym serwisem powinni narobić sporo problemów holenderskiej defensywie. Po tym co zobaczyłem w I meczach oraz tym, co wiem na temat obu ekip kurs na Kubę wydaje mi się mocno atrakcyjny.

Pozasportowo:
Grają w Kanadzie, więc strefa czasowa lekki plus dla Kubańczyków, sporo gra w Europie, więc pominę. Idąc dalej Kuba miała praktycznie dzień wolnego więcej, Holandia dzisiaj w nocy grała z USA, kolejne spotkanie po 16h przerwy? - dziwny kalendarz, zupełnie tego nie rozumiem. Ok, jesteśmy na początku sezonu reprezentacyjnego, więc nie jest to pewnie żaden "game changer".

Typ: Kuba @1,65 / Kuba -1,5seta @2,2

Lekko dziwna dla mnie sprawa, bo od wystawienia @1,5 na Kubę kursy na nich rosną. Na razie nie widzę powodu, ale jak znajdę jakąś informację to uzupełnię wpis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
Do góry Bottom