>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

F 0

five-o

Użytkownik
Powiem szczerze, że jestem mega ciekaw co będzie z tym Zidanem, wszyscy wiemy, że nie zawsze genialni piłkarze okazują się dobrymi trenerami...
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Zycze Zinedinowi by okazal sie drugim Beckenbauerem - wielki na boisku jak i na lawce; a na marginesie mowiac zawsze byl wyjatkowy poczynajac od tego ze jako jedyny byl juz spocony w tunelu przed meczem..... hala Zizou,
pzdr
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Nie przesadzajmy, zespół w Lidze Mistrzów jest zupełnie inna drużyną niż w Lidze dlatego proponuje trochę poczekać i dać popracować Zizou oglądałem spotkania Castilli czytałem wiele wywiadów z piłkarzami tego zespołu wszyscy chwalą Zizou, ale tez nie należy tylko na tym bazować. Niech się obroni stylem i wynikami. Poczekajmy ! ????
Oczywiście masz racje. Tylko ja mam wątpliwości czy dadzą pracować Zizou tak jak on chce. I przeprowadzać takie transfery jakie on chce.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
witam
jak ktos posiada cyfrowy polsat czy inna tv nie oferujaca ogladania Ligi Mistrzow to jeden mecz z kolejki grany w srode jest pokazywany na ZDF( na cyfrowym polsacie kanal 470) jutro pokazuja tam mecz PSV-Atletico
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kiedys bylo o stronce gdzie platnie mozna wykupic abonament na najlepsze ligi i LM.Czy ktos moglby mi przypomniec ten adres?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kiedys bylo o stronce gdzie platnie mozna wykupic abonament na najlepsze ligi i LM.Czy ktos moglby mi przypomniec ten adres?
e/ weeb.tv
Ja z takim pytaniem, moze ktos wie. NC+ ma wylacznosc na wszystkie mecze LM, ma sie rozumiec ze finalu tez nie bedzie w TVP1?
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
e/ weeb.tv
Ja z takim pytaniem, moze ktos wie. NC+ ma wylacznosc na wszystkie mecze LM, ma sie rozumiec ze finalu tez nie bedzie w TVP1?
Nie będzie, tylko w Canal+
Robson// Właśnie finał LM będzie także w TVP, jako jeden meczów LM w tym sezonie. Pzdr
EDIT: Tak? Pierwsze słyszę. Jakiś link? Bo myślałem, że skoro w nc+ na wyłączność to na wyłączność.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Tez mysle ze co do finalu sie TVP dogadalo jakos z NC. Nie wierze zeby w 40mln cywilizowanym kraju nie mozna bylo obejrzec finalu LM na odkodowanej TV.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
dzisiaj na na zdf jest mecz Bayern-Juve
na cyfrowym polsacie jest na kanale 470
male sprostowanie. wczoraj faktycznie mecz byl na zdf tylko przed samym meczem na cp zamiast &quot;zdf&quot; byl kanal &quot;zdf neo&quot; na nr 470. Tydzien temu jak pokazywali Chelsea- PSG to normalnie mozna bylo obejrzec. Wczoraj cos zakodowali czy nie wiem moze za duze zainteresowanie wywachali. Tak czy siak warto ten zdf jednak i tak obserwowac jak ktos nie ma nc+
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przeważnie zawsze był mecz na ZDF, ale ostatnio coś kombinują w ogóle z transmisjami sportu. Tzn. jak są inne wydarzenia to czasem retransmitują zamiast ZDF neo. Na Astrze ZDF nigdy nie jest kodowany, warto jeśli chcecie mieć CP i LM zainwestować w zeza.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tez mysle ze co do finalu sie TVP dogadalo jakos z NC. Nie wierze zeby w 40mln cywilizowanym kraju nie mozna bylo obejrzec finalu LM na odkodowanej TV.
Ogólnie Polska to dzwiny kraj tylko jedna platforma puszcza mecze LM i to najdroższa z możliwy ,LM powinna być dla każdego a nie tylko abonentów NC+
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
PARY ĆWIERĆFINAŁOWE LIGI MISTRZÓW:
VfL Wolfsburg - Real Madryt
Bayern Monachium - Benfica Lizbona
FC Barcelona - Atletico Madryt
Paris Saint-Germain - Manchester City
Gospodarzy pierwszych spotkań wymieniono na pierwszym miejscu.
Pierwsze mecze odbędą się 5 i 6 kwietnia, zaś rewanże tydzień później.
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Ogólnie losowanie porozrzucało głównych faworytów do rożnych par . Moim zdaniem awansują Real , Bayern , Barcelona i mimo wszystko PSG . Więc w półfinale powinny być 4 obecnie najlepsze zespoły na świecie ale wiadomo to jest piłka wszystko może się zdarzyć .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem awansuje dalej ścisły top 4 Europy czyli:
- Barcelona
- Bayern
- PSG
- Real
Najmniej pewny moim zdaniem jest tutaj Real Madryt i Bayern Monachium, a wszystko przez to, że Bawarczycy grają pierwszy mecz u siebie na Allianz Arena i od razu nie wykluczam, że stracą bramkę.
Chciałbym zobaczyć finał PSG vs. Barcelona. ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lepszych wyników losowania nie mógłbym sobie życzyć. Nie powinniście skreślać City w starciu z PSG,może i grają ostatnio fatalnie ale jest to ich pierwszy ćwierćfinał w historii więc będą dobrze zmotywowani. Jednak najbardziej istotny jest fakt że na dwumecz z PSG powinien być gotowy De Bruyne,oby w jak najlepszej dyspozycji bo z nim w składzie szansę City rosną. Atletico ostatnio nie najlepiej gra i ciężko będzie im się przeciwstawić Barcelonie ale półfinały bez katalończyków byłyby ciekawsze.
 
Do góry Bottom