>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ten Gianni Infantino i spółka to mają rękę, co roku pary się powtarzają , albo Barcelona trafiał na najsłabszych rywali :].

Co do par to zobaczymy trzy rewanże za poprzedni sezon z tym ze teraz Bayern i Real powinni wziąć odwet za ubiegło sezonowe porażki, no i Arsenal chyba jednak jak przednio odpadnie z Barceloną po deklasacji oczywiście do samych spotkań pozostało jeszcze dużo czasu ale nie sądzę że aż tyle w tych klubach się wydarzy żeby moje typy uległy zmianie. Najciekawsze pary dla mnie to AS Roma - Szachtar Donieck trochę takie spotkanie al&#39;a LE ale to jedno ze spotkań w którym nie mam faworyta drugie ciekawe spotkanie to Valencia - Schalke 04 Gelsenkirchen tu też mamy dwie drużyny dla których awans będzie sukcesem, obie to uznane firmy w Europie ale raczej stoją w cieniu swoich lokalnych konkurentów w narodowych ligach, AC Milan - Tottenham Hotspur też zapowiada się ciekawie bo zobaczy dwa Teamy Milan z gwiazdami z najwyższej półki może już odpaść z Londyńskim klubem. Reszta par to stałe mecze na najwyższym poziomie no poza meczy CFC.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Są już zaktualizowane kursy na najlepszego strzelca tegorocznej LM .
Messi 2.70
Eto&#39;o 4.00
Ronaldo 5.00
Anelka 10.00
A tak wygląda teraźniejsza klasyfikacja strzelców :
Eto&#39;o 7 Bramek
Messi 6 Bramek
Gomez 6 Bramek
Anelka 5 Bramek
Salgado 5 Bramek
Ronaldo 4 Bramki

Ja myślę że to będzie Messi i że opłaca się zainwestować jakieś 100 zł a nawet więcej . Wiadomo że może być jakaś kontuzja czy coś ale również można poczekać z zakładem do 15 lutego . Jedyna obawa to taka że Barca może mieć problemy z Arsenalem ale wątpię . Proszę o wypowiedzenie się na ten temat ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Cały problem polega na tym, że mimo wszystko strzelcy to troszkę loteria.
Messi strzela regularnie, pewnie kilka goli wrzuci jeszcze w tegorocznej LM. Niestety patrząc na tabelę strzelców widzę spore zagrożenie ze strony innych piłkarzy. W Barcelonie jest taka zależność, że gole strzela kilku piłkarzy. Messi na czele, niewiele za nim Villa, sporadycznie dorzuci coś Pedro czy Bojan. W innych klubach są zdecydowanie wyraźniejsze podziały na głównego strzelca i innych.
Pomijam już fakt, że Barca może odpaść w 1/8. Liczmy, że dojdzie do finału, a Messi niech strzeli w każdym dwumeczu gola, to ma +3 i w finale +1 czyli w sumie ma 10 - sporo, ale:
1. Eto&#39;o (Inter) - nie będzie miał łatwo postrzelać z Bayernem, ale w przypadku awansu może być różnie. Eto&#39;o praktycznie jest jedynym zawodnikiem, który strzela regularnie dla Interu więc niewykluczone, że w przypadku awansu do dalszej fazy Mediolańczyków, zagrozi Messiemu. Przypominam, że na starcie ma handicap +1
2. Gomez (Bayern) [Expekt kurs 13,00] - podobna sytuacja jak wyżej. Gomez to zdecydowanie najlepszy snajper Bayernu i wszyscy grają pod niego. Jest niezwykle regularny, już 3 razy w tym sezonie zdobył hattricka. Dlatego ktoś z dwójki Eto&#39;o - Gomez (w zależności od awansu) ma wg mnie dużą szansę na koronę.
3. Anelka (Chelsea) - może się okazać czarnym koniem. Jeśli Chelsea odzyska dobrą formę przed dwumeczem z Kopenhagą, to nie zdziwię się, jeżeli Anelka strzeli ze 3 gole w tym dwumeczu, potem jeszcze ze dwie po drodze i już jest na poziomie Leo. Tu jednak może też postrzelać Drogba i gole powinny się rozkładać mniej więcej 50/50 w zależności od formy.
Wziąłem pod lupę tylko tych 3 graczy, bo w sumie nie wierzę, żeby Valencia z Soldado dała radę dojść daleko. Real owszem, ale Ronaldo ma już 2 gole straty, choć Lyon nie błyszczy w obronie więc kto wie..
Tak czy inaczej główne przesłanie jest takie, że chyba nie opłaca się stawiać w tej chwili na strzelców. Różnie to może być, nie wiadomo kto wtedy będzie w jakiej formie. Do tego ryzyko kontuzji konkretnego chłopaka no i fakt, czy klub dojdzie do finału, czy odpadnie gdzieś po drodze. Wiadomo - różnie to bywa.
Bardziej się chyba opłaca typować, kto zagra w finale LM czy ją wygra, bo przykładowo szansa na to, że Barca czy Real dojdą do finału są, przy szczęśliwym losowaniu, ogromne.
Tyle ode mnie,
Pozdro ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kursy z Tobetu na wygranie LM oraz inne ciekawe dodatkowe



Jak ktoś lubi inwestować pieniądze na dłuższy okres czasu to śmiało może stawiać. Tobet wystawił dość szeroką ofertę i można wyłapać kilka lepszych i fajniejszych typów ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ponad 800 zł kosztować będzie najtańszy bilet na finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się w Londynie na Wembley. Fala krytyki ze strony angielskich kibiców spadła na Platiniego i spółkę, nie ma się co dziwić... Wystarczy porównać ceny biletów na finał w 2009r. w Rzymie, które były niemal dwukrotnie niższe.

Przegląd Sportowy
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Wiadomo kiedy zacznie sie sprzedaz tych biletow??Do Wembley nie daleko a pasowalo by raz w zyciu chociaz na final Ligi Mistrzow sie wybrac
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Gattuso zawieszony na cztery mecze
Pomocnik Milanu Gennaro Gattuso został zawieszony na cztery mecze w europejskich rozgrywkach. To kara, jaką UEFA wyznaczyła 33-letniemu piłkarzowi za uderzenie głową trenera Tottenhamu Joe Jordana po zakończeniu niedawnego meczu Ligi Mistrzów z Tottenhamem (0:1).
Gattuso, który przeprosił już za swoje zachowanie, ma trzy dni na złożenie apelacji. Były zawodnik Glasgow Rangers jednak i tak nie zagra w rewanżu na White Hart Lane, bowiem zarobił w pierwszym spotkaniu żółtą kartkę, która była jego trzecią w obecnych rozgrywkach.
anglia.goal.pl
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Troche smieszą mnie te kursy na zespół który wygra LM,patrząc na nie mam wrażenie że bukmacherzy kierowali sie składami druzyn bo kurs na Barcelone jest za mały powinien byc on w granicach 5,00 a na Real 9,0.Gdzies koło tego ale jak zwylke bukmacherzy nie dadzą zarobic.
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Oficjalnie: Van Persie nie zagra z Barçą

Kontuzja Robina van Persie, jakiej nabawił się on w meczu z Birmingham, wyklucza piłkarza z gry na minimum trzy tygodnie - poinformowała oficjalna strona internetowa Arsenalu.

Holenderski napastnik kontuzji doznał w finale Carling Cup, który Kanonierzy przegrali 1:2. Uraz kolana jest na tyle poważny, że van Persie nie wystąpi w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną. Potwierdził to również menedżer Arséne Wenger.

To kolejny problem Arsenalu, bowiem na Camp Nou może nie zagrać również Theo Walcott. Na mecz z Barçą powinien natomiast wykurować się kapitan gości Cesc Fábregas.

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&amp;amp;news=35636
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ronaldo może nie zagrać z Lyonem
Cristiano Ronaldo po raz pierwszy w tym sezonie zszedł z boiska przed końcem meczu. Napastnik Realu Madryt odniósł kontuzję, przez co nie mógł kontynuować dalszej gry. W piątek o godzinie 10:00 przeszedł szczegółowe badania. - Mam nadzieję, że do niedzieli będzie wszystko w porządku i będę mógł pomóc drużynie - napisał na swoim twitterze piłkarz.
- Kontuzja nie jest poważna. Byliśmy pewni zwycięstwa i nie było potrzeby podejmować ryzyka - przyznał Ronaldo, który zszedł z boiska 13 minut przed końcem meczu z Malagą i tym samym nie ma już na koncie maksymalnej liczby minut, rozegranych w La Liga. W czwartkowym spotkaniu Portugalczyk strzelił trzy bramki drużynie, prowadzonej przez Manuela Pellegriniego. - Zawsze byłem dobrze traktowany za czasów, kiedy był trenerem w Realu Madryt - wyznał.
Przypuszczenia piłkarza okazały się złudne. Okazało się, że Portugalczyk ma naderwanie I stopnia włókien mięśnia dwugłowego uda lewej nogi. Zawodnik Realu Madryt nie zagra w meczach z Racingiem Santander i Herculesem. Wróci prawdopodobnie dopiero na mecz z Lyonem w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Powrót do zdrowia ma potrwać 10 dni. Dziennik As informuje o nawet 15 dniach przer

jeżeli będzie tak jak pisze AS, to z Lyonem także nie zagra ;)
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Van Persie wraca na Barcę?
Tego nikt się nie spodziewał. Robin Van Persie znalazł się w składzie Arsenalu Londyn na wyjazdowy mecz z FC Barcelona. To wielka niespodzianka, bowiem Holender doznał poważnie wyglądającej kontuzji i miał pauzować około miesiąca. Na Barcelonę jakimś cudem zdołał jednak ozdrowieć.
Arsenal zaskoczył jednak rywali - Arsene Wenger najprawdopodobniej będzie mógł skorzystać z Van Persiego, który w pierwszy meczu przeciwko Barcy strzelił jednego gola i w znaczącym stopniu przyczynił się do wygranej (2:1 na Emirates Stadium).
Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Van Persie zostanie w Londynie i walczących kolegów obejrzy w telewizji. Podczas finałowego meczu Carling Cup przeciwko Birmingham City holenderski atakujący doznał urazu kolana, a Wenger zdradził, że jego napastnik będzie musiał odpocząć od treningów przez cztery tygodnie. - Kontuzja więzadeł wyeliminuje go z kilku kluczowych gier, w tym z meczu Champions League z Barceloną - mówił Francuz cytowany przez skysports.com.
Niespodziewanie Van Persie odzyskał jednak sprawność wcześniej niż się spodziewano i od niedzieli trenuje z kolegami. W tej chwili wydaje się, że jego szanse na występ od pierwszej minuty są niewielkie, ale... kto wie?
27-latek jest w formie. W pierwszym meczu Arsenalu z Barceloną to on doprowadził do remisu 1:1, wykorzystując dobre zagranie Gaela Clichy&#39;ego i z zerowego niemal kąta wciskając piłkę do bramki strzeżonej przez Victora Valdesa.
W Barcelonie zagra także na 90 procent Cesc Fabregas, który ze względu na uraz uda nie grał w finale Pucharu Ligi.
wp.pl
 
K 16

kombi

Użytkownik
Gwiazdor Realu Madryt, Cristiano Ronaldo pojawi się w wyjściowej jedenastce swojego zespołu w środowym spotkaniu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Olympique Lyon.
Portugalczyk ostatnio był kontuzjowany i nie wystąpił w ligowym meczu z Herculesem Alicante. Ronaldo kontuzji nabawił się we wcześniejszym starciu przeciwko Racingowi Santander.
Hiszpańska &quot;Marca&quot; informuje, że Ronaldo pozytywnie przeszedł testy zdrowotne w środowy poranek i jest gotowy do gry przeciwko podopiecznym Claude&#39;a Puela. Real pierwsze spotkanie na Stade Gerland zremisował 1:1 i aby awansować do upragnionego ćwierćfinału rozgrywek Królewskim wystarczy bezbramkowy remis w rewanżu na Santiago Bernabeu.
onet.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pamietam, że kiedyś ktoś na dzień przed losowaniem podał pary ;) chyba na angielskim forum podobnym do naszego, ale to był przypadek...
Ale jako, że LM interesuję się już jakiś czas to zaobserwowałam kilka ciekawostek, miedzy innymi:

- Barcelona ma zazwyczaj szczęście w losowaniach.
- Real ma zazwyczaj pecha :razz:.
- Często, są tak zwane powroty: Beckham na Old Trafford, Eto&#39;o na Camp Nou, czy Mourinho Stamford itd.
- Oprócz tego często pojawiają się te same pary, klika late temu mieliśmy często Chelsea-Liverpool, nadal ciągnie się serial Real-OL.
- Są również rewanże, Bayer-Inter w tym roku.

Oczyścicie losowanie losowaniem, ale wokół tego tak naprawdę jest wiele niejasności, system komputerowy nie wiadomo poco czuwający nad prawidłowością i wiele wiele ciekawostek z tym związanych. Uważam, że losowanie oczywiście nie jest ustawione, ale mam wątpliwości po każdym z nich. Myślę że wielu ma...

Co do par to Barca - Real myślę, że prawdopodobna bo uważam, że Real nie powinien być rozstawiony. Schalk - Szachtar żeby tego typu drużyna byłą w półfinale :razz:. Ale cóż zobaczymy co jutro los przyniesie.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Real nie powinien być rozstawiony
w losowaniu nie ma drużyn rozstawionych. Wszyscy mogą trafić na wszystkich.
Jako fan United bardzo chciałbym pary Real - Manchester.
Bardzo ciekawy byłby też pojedynek Barca - Chelsea.
Takie bym chciał pary w ćwierćfinale lub najlepiej w półfinałach. ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Najlepiej tak :
Barca - Real ( 4 porażki realu ała )
MU- Schalke
Totek - Schaktar
Chelsea - Inter
Pozniej 1 z 4 2 z 3
Finale Barca - MU
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Rozlosowano w piątek w Nyonie pary 1/4 i 1/2 finału Ligi Mistrzów. Najciekawiej bez wątpienia zapowiada się dwumecz angielskich ekip - Chelsea Londyn zmierzy się z Manchesterem United. Pozostałe spotkania mają zdecydowanych faworytów - Barcelonę, Real Madryt i Inter Mediolan.

Ćwierćfinały:
Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen
Chelsea Londyn - Manchester United
Real Madryt - Tottenham Hotspur
FC Barcelona - Szachtar Donieck
Półfinały:
Real Madryt/Tottenham Hotspur - FC Barcelona/Szachtar Donieck
Inter Mediolan/Schalke 04 Gelsenkirchen - Chelsea Londyn/Manchester United
Mecze 1/4 finału zaplanowano na 5/6 i 12/13 kwietnia. Spotkania półfinałowe odbędą się z kolei 26/27 i 3/4 maja.
goal.pl
 
P 1

plaski

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie śpieszyłbym się z tym skreśleniem Schalke i Chelsea. W swoich ligach nie grają już właściwie o nic. Mogą postawić wszystko na jak najdalszy awans w LM. Real i Barca swoje pary powinny przejść, choć także Tottenham może sprawić troche kłopotu Królewskim, gdzie drugi mecz grają w Anglii. Liczę na ciekawe mecze i szkoda, że nie dojdzie to 4 meczów Barcelony z Realem na rpzestrzeni kilkunastu dni, mogłoby to być ciekawe.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ćwierćfinały:
Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen
Chelsea Londyn - Manchester United
Real Madryt - Tottenham Hotspur
FC Barcelona - Szachtar Donieck
Inter ledwo co przeszedł Bayern, powinno ich tu nie być. Schalke w pucharach prezentuje się dość dobrze. Drabinkę moim zdaniem mieli łatwiejszą. Jak dla mnie tutaj typowe no bet.
Chelsea z Manchesterem. Już pojawiły się opinie, że Manchester izi. Ja z taką opinią bym się wstrzymał. Finał w Londynie na Wembley, więc z miasta Chelsea. Jak dla mnie typowy mecz no bet. U siebie Chelsea spokojnie może wygrać, tak samo jak i Manchester United u siebie. Należy dodać fakt, że Marsylia nieźle ich cisnęła na Old Trafford. Do tego Chelsea od paru sezonów ma gorszą rundę zimową, a po ostatnich wynikach widać, że na wiosnę znów grają coraz lepiej. Więc jak dla mnie tutaj no bet.
Real z Tottenhamem. Tutaj jak dla mnie Real powinien spokojnie przejść dalej. Najłatwiejsza para do wytypowania. Tottenham w meczu z Milanem nic ciekawego nie pokazał, mało by brakowało i byłaby dogrywka. Real w półfinale jestem tego pewny na 90%.
Barca z Szachtarem. Już pojawiły się opinie, że Barca izi. Jak dla mnie nie słusznie. Oceniam szansę 60% do 40% na korzyść Katalończyków. Szachtar to piekielnie silny zespół. Na CN pewnie przegrają, ale nie wiadomo ile. Barca na wyjazdach w LM nie gra dobrze i to trzeba prawdzie sobie powiedzieć. Remis z Kopenhagą, remis z Rubinem, porażka z Arsenalem. Szachtar na swoim nowym stadionie jeszcze nie przegrał. Bardzo ciekawy będzie dwumecz.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie przekreślałbym szans Chelsea - tak jak komentator BBC po losowaniu rozmawiał z przedstawicielami kilku klubów i zapytał przedstawiciela Chelsea o Mecz CFC vs MU to usłyszał, że dobrze się znają bla bla bla i Chelsea nie ma szans na wygranie niczego w tym sezonie oprócz LM, więc taktyka taka jak Schalke (liga nędznie, LM super) może poskutkować.
Dla mnie pojedynki tych dwóch drużyn to raczej under 2,5 gola w LM, i o ile jeszcze dobrze pamiętam często padał remis.
Mało ważne, ważne że potem zwycięzca tej pary zagra z największymi farciarzami w tej edycji LM - INTEREM. Tutaj jaki team by to nie był to raczej skłaniam się ku Interowi, oni wciąż potrafią zrobić autobus w polu karnym (pozostałość po Mou) i potem 1 kontra i 1 bramka (jak będzie Eto w pełni zdrowia to nikt chyba nie ma takiego startu do piłki jak on w obecnej LM).
Pech chciał, że Szachtar zagra z Barcą liczyłem, że Szachtar wylosuje Tottenham mielibyśmy naprawdę widowiskowy żywiołowy football. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Półfinały?
Inter - Chelsea
Barca-Real
finał:
Barca-Inter
 
Do góry Bottom