>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

Z 930,9K
Widze ze wszyscy raczej widza w finale zwyciestwo druzyny Hiszpanskiej[lepszy w polfinale Real-Barcelona].Osobiscie stawiam na Chelsea.Rzadko kiedy faworyci zdobywaja puchar a przeciesz za takich trzeba uznac druzyny Hiszpanskie.Mysle ze Chelsea ktora w lidze stracila szanse na tytul moze osiagnac wielki sukces i wywalczyc Lige Mistrzow
 
antos1992 1

antos1992

Użytkownik
Kocham ludzi którzy dużo gadają, a nic nie wiedzą. Żeby założyć konto na tym forum trzeba mieć skończone 18 lat, a czytając wypowiedzi niektórych użytkowników.. mam wątpliwości (kiedyś wejdzie technologia która pozwoli pozbyć się dzieciaków z forum :x).
Za przełożeniem meczy 13 kolejki Primiera Division i strajkiem opowiedziało się 13 z 20 zespołów w tym Real Madryt (tak, tak Real). Więc nie widzę w tym żadnego spisku pt. &#39;Żeby Katalończycy mieli łatwiej&#39;. Myślę iż czasem wypadałoby się zastanowić przed wypowiedzią niż okazywać swoje zniesmaczenie w tak dziecinny sposób.. niestety FCB to najlepsza drużyna na świecie (patrz wypowiedzi wszystkich znanych trenerów), produkt &#39;kompletny&#39; (by The Special One) więc trzeba się umieć pogodzić z tym, iż nie mają sobie równych, a każdy zespół który zabiera im punkty, bądź ich wyeliminuje będzie mógł to okrzyknąć wielkim sukcesem i zapisać w kartach historii klubu.
Make love, not war.
 
Z 930,9K
Absolutnie zgadzam sie ze Barcelona to zespol komplketny i grajacy najlepsza pilke.messi moim zdaniem jest niepowtarzalny i jak pamietam gre Maradony ,to mimo ze byl wspanialym pilkarzem to Messi jest troche lepszy.Niezmienia to faktu ze uwazam ze Barcelona niezdobedzie pucharu ligi Mistrzow
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Więc nie widzę w tym żadnego spisku pt. &#39;Żeby Katalończycy mieli łatwiej&#39;. Myślę iż czasem wypadałoby się zastanowić przed wypowiedzią niż okazywać swoje zniesmaczenie w tak dziecinny sposób.. niestety FCB to najlepsza drużyna na świecie (patrz wypowiedzi wszystkich znanych trenerów), produkt &#39;kompletny&#39; (by The Special One) więc trzeba się umieć pogodzić z tym, iż nie mają sobie równych, a każdy zespół który zabiera im punkty, bądź ich wyeliminuje będzie mógł to okrzyknąć wielkim sukcesem i zapisać w kartach historii klubu.
to jest spisek tych u góry, bo wiadomo,że 80% udziałów z transmisji ma trafiać na konto Barcelony i Realu, dwa... Villarreal chce grać, więc Barcelona powinna to uszanować ;) ale jak tu robić zadymę,kiedy Xavi nie zagra ;)
 
H 19

havierx

Użytkownik
Bardzo ciekawe pary cwiercfinalowe. Wlasciwie wszystko zostalo powiedziane - w duzej wiekszosci sie zgadzam. Ja z niecierpliwoscia czekam na dwumecz Barcy z Szachtarem. Niby wszystko jasne, ale... Ja licze na niespodzianke i horror do ostatnich minut. Barca musi, Szachtar moze - i to jest roznica. Powiedzmy, ze mecz na Camp Nou nie wyjdzie tak jak powinien, np. remis. I co dalej? ???? Barca slabo gra ze wschodem, przykladem moze byc Rubin. Szachtar naszpikowany brazylijczykami, w lidze swietnie, w LM poki co tez. Dwumecz z Roma? Mistrzostwo. To jest pilka, tylko 2 mecze - do tej pory nie bylo az tak duzo sensacyjnych rezultatow. Bardzo cenie Szachtar za to co ostatnio pokazuje, nawet kosztem takiej firmy jak Barca - chetnie zobaczylbym go w polfinale! ✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Komedia roku - Barcelona jest przeciwna temu aby zakazowi ale popiera żądania LFP... nie rozumiem tego albo ktoś podnosi rękę na tym aby się kolejka rozegrała albo nie a nie takie gadanie głupot, chcemy grać ale popieramy żądania, więc krótko i na temat po której stronie opowiada się Barcelona?
Nie wiem, na siłę usiłują wyjść z twarzą... dla mnie to hipokryzja.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
dla tych co są &#39;zachwyceni&#39; decyzją polsatu o transmisji więcej niż klubu FC Barlcelona Leo Messi to Król.... zamiast hitu tej fazy Ligi Mistrzów Chelsea - United.....
http://www.petycjeonline.pl/petycja/prosba-o-transmisje-meczu-chelsea-vs-manchester-united-w-tv-polsat-6-kwietnia/309
zapraszam do wpisywania się!
I tak mogę obejrzeć sobie na N mecz Manchesteru albo w necie z angielskim komentarzem i ani trochę mi to nie przeszkadza... ale tutaj chodzi o coś więcej... to jest przesada, strasznie frajerskie i subiektywne ze strony Polsatu... dobra Barca ma najwięcej fanów w Polsce... ale na 100% jest ich DUŻO mniej niż fanów Chelsea i United razem wziętych... Więc nie rozumiem tego... Po prostu pan Kołtoń i cała reszta uwielbia ten więcej niż klub i będą pokazywać to co wolą oni sami, a nie kibicie czyli Ci co płacą abonament........
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ostatnio trwa żenująca moda na atakowanie Barcelony. A tu widzę jeszcze opinię, żeby ich meczów nie pokazywać w telewizji.
Po pierwsze pan Kołtoń nie jest prezesem Polsatu i to nie on decyduje co stacja wyemituje. Po drugie Barcelona gra ciekawiej, zawsze w ich meczach jest sporo kontrowersji, sporo bramek, w Angielskich szlagierach często ostatnio padają skromne wyniki typu 1:0.
Ostatnio Polsat wyemitował mecz Barcelony więc dobrze, że teraz ich znowu pokazują, bo dla kogoś kto nie ma abonamentu jakiegoś N Sport ma zobrazowaną jakąś ciągłość meczów.
Trzecia sprawa, to jak dla kogoś ten mecz Chelsea z Manchesterem jest szlagierem to właśnie, niech kupi abonament żeby go sobie obejrzeć, normalna polityka promocji stacji telewizyjnych, żeby zachęcić klienta do kupna jakiegoś cyfrowego Polsatu itp.
Jeszcze jest przecież rewanż który będzie dużo ciekawszy niż najbliższe spotkanie Chelsea z United. Założę się, że właśnie drugi mecz jaki pokażą to będzie rewanż Manchesteru z Londyńczykami.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Jeszcze jest przecież rewanż który będzie dużo ciekawszy niż najbliższe spotkanie Chelsea z United. Założę się, że właśnie drugi mecz jaki pokażą to będzie rewanż Manchesteru z Londyńczykami.
A znasz formułę Ligi Mistrzów? Mecz w środę rewanż we wtorek.... Mecz we wtorek rewanż w środę... a Polsat transmituje tylko mecze środowe... Tak więc rewanżu nie będzie na polsacie...
I tu nie chodzi o atakowanie Barcelony... Tylko o po 1 fakt, że jest więcej razem wziętych kibiców Manchesteru i Chelsea niż kibiców Barcelony... więc co za tym idzie więcej osób chciałoby obejrzeć w/w mecz... po 2 każdy bezstronny kibic zdecydowanie wolałby obejrzeć również w/w mecz.... Bo to sytuacja mniej więcej taka jakby w jakiejś lidze grała 1 z 10 drużyna (Barca - Szachtar) i 2 z 3 (Manchester - Chelsea)... Więc każdy uzna za ciekawsze spotkanie tej drużyny 2 z 3... po 3 jeszcze ani razu nie pokazywali meczu Chelsea w tej edycji Ligi Mistrzów więc jej kibice mogą czuć się pokrzywdzeni... po 4 wg wszystkich ekspertów na całym świecie mecz Chelsea - Manchester to najciekawsza para tej fazy Ligi Mistrzów....
Więc nie chodzi tu o atakowanie Barcelony tylko żenującą postawę Polstatu, który będzie pokazywał Barceloną tylko ze względu na to, że zdecydowana większość ich redakcji to ich kibice....
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
statnio trwa żenująca moda na atakowanie Barcelony. A tu widzę jeszcze opinię, żeby ich meczów nie pokazywać w telewizji.
Żenujące jest zachwycanie się podaniami,które nie robią nic, żenujące jest usuwanie zawodnika po uderzeniu po gwizdku, kiedy Messi robił to samo,żenujące jest to,ze sędzia daje żółtko za odepchnięcie Alvesa a nie karze zawodnika Barcelony,który łapie przeciwnika za szyje
To jest żenujące!
Po drugie Barcelona gra ciekawiej, zawsze w ich meczach jest sporo kontrowersji, sporo bramek, w Angielskich szlagierach często ostatnio padają skromne wyniki typu 1:0.
Chelsea-United 1-3 mecz o Tarczę
MUFC-LFC 3-2
LFC-MUFC 1-3
CFC-MU 2-1
CFC-MCFC 2-0
to tak z pamięci z tego sezonu ;) także nie zawsze pada 1-0 :p
Trzecia sprawa, to jak dla kogoś ten mecz Chelsea z Manchesterem jest szlagierem to właśnie, niech kupi abonament żeby go sobie obejrzeć, normalna polityka promocji stacji telewizyjnych, żeby zachęcić klienta do kupna jakiegoś cyfrowego Polsatu itp.
Po czwarte, mam N i C+ i ch... kładę na Polsat ale nie o to chodzi. Prezes powiedział,że będą puszczać najciekawszy mecz więc bezsprzecznie jest to pojedynek CFC z MUFC bez względu na to czy będzie 0-8 czy 0-0, to jest szlagier i o tym mowa...
Hitu nie określa liczba kibiców w danym Państwie a skoro m.in. we Włoszech, Rosji czy na Czechach puszczają CFC-MU to chyba też coś znaczy!
Założę się, że właśnie drugi mecz jaki pokażą to będzie rewanż Manchesteru z Londyńczykami.
to byś przegrał bo rewanż jest rozgrywany we wtorek a w środę będzie do wyboru Schalke-Inter i Tottenham-Real... w ogóle nie zdziwi mnie jak Polsat da mecz Schalke-Inter, przecież Inter to obrońca trofeum hahaha ;)
Tylko o po 1 fakt, że jest więcej razem wziętych kibiców Manchesteru i Chelsea niż kibiców Barcelony...
dodaj też kibiców Realu ;) oni też nie chcą oglądać Barcelony :p
dla tych co są &#39;zachwyceni&#39; decyzją polsatu o transmisji więcej niż klubu FC Barlcelona Leo Messi to Król.... zamiast hitu tej fazy Ligi Mistrzów Chelsea - United..... http://www.petycjeonline.pl/petycja/...6-kwietnia/309 zapraszam do wpisywania się!
widzę,że podnieśli próg bo początkowo był 5000 ;) i dobrze pompować ;)
Dobrze,ze mnie to nie dotyczy i tak będę oglądał na N a żeby nie denerwował mnie komentarz, zapodam sobie dźwięk ze stadionu... ostatnio tak oglądałem mecz z OM i przyznam,że lepsza opcja niż denerwować się głupotami gadanymi przez &quot;komentatorów&quot;
 
G 35

gesio

Użytkownik
no jesli chodzi o pokzywanie LM to nie ma lepszego kanału niż Nsport
z meczy 1/8 kazdy mecz byl pokazywany na zywo, a sposrod wszystkich meczy grupowych na zywo bylo pokazywane rowno 50% co daje nam po 4 mecze na zywo we wtorek i srode.
mysle ze warto zainwestowac w najlepsza lige swiata ;) N i wtedy nie ma ze musza ogladac Barce a nie Chelsea i na odwrot ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
w ogóle to ta zła i niedobra Barcelona namówiła resztę zespołów na strajk ażeby nie zagrać ze supermocnym i znajdującym się w porażająco zajebistej formie Villarealem. no i w ogóle jak oni mogą być na pierwszym miejscu i w 1/4 LM jak grają tak cieniutko, to zapewne wszystko dzieło sędziów którzy ich po prostu przepychają ????
God, jak widzę co tutaj niektórzy wypisują to się nóż w kieszeni otwiera, ogarnijcie te swoje puste czerepy i zacznijcie naprawdę dostrzegać to co się dzieje na boisku, gdzie 95% meczów Barcelona wygrywa miażdżąc przeciwników którzy oddają po 2-3 strzały w meczu. jeżeli nie widzicie tego kto tu gra w piłkę, a kto stara się tylko w tym przeszkadzać to zacznijcie oglądać golf lub szachy ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
No i Twoim zdaniem mecz, w którym &quot;Barcelona wygrywa miażdżąc przeciwników którzy oddają po 2-3 strzały w meczu&quot; jak będzie wyglądać pojedynek z Szachtarem... i jedyną niewiadomą jest to ile Barcelona strzeli.... jest ciekawszy od meczu Chelsea z Manchesterem? Mistrza z vicemistrzem Anglii, jedynej pary Ligi Mistrzów, w której nie ma faworyta i wszystko się może zdarzyć. Jedynej pary Ligi Mistrzów, w której prawdopodobnie losy awansu będą się ważyć do ostatnich minut. ZROZUM. Tu nie chodzi o Barcelonę. Dobra jest zajebista, jest najlepsza na świecie. Ale czy to powód, żeby transmitować ich mecz z Szachtarem zamiast hitu całej Ligi Mistrzów? Chyba każdy kibic piłki nożnej na całym świecie powie, że mecz Chelsea z Manchesterem to NAJCIEKAWSZY pojedynek 1/4 finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Hogan hah ; p miażdzyć... to można chyba orzechy ; o

Barcelona gra bardzo dobrze ale nie powiedziałbym, że miażdzy swoich rywali. Można tak samo powiedzieć, że często to robi też Real.. Nie tak jak barca ale też większość meczów mają posiadanie 65% + i też na ich bramke strzelają kilka razy a real o 5 razy więcej od swoich rywali. Barcelona częściej ma takie mecze ale nie o to tutaj chodzi. Słowo miażdzyć do sportu nei pasuje... Większość drużyn w Lidze hiszpanskiej gra defensywnie i przeciwko realowi i przeciwko barcelonie, więc to normalne ze mają dużo mniej sytuacji i mniejsze posiadanie. Bo chcą grać na 0 z tyłu i liczyć na kontry. Wyjść z bardzą na otwarty mecz tylko najlepsze kluby świata mogą sobie pozwolić, więc słowo miażdzenie tutaj do tego nie pasuje. ; o

Co do Lm, to ciesze się, że barca trafiła na drużynke z wschodu. Szachtar jest strasznie niewygodnym rywalem i mogą mieć problemy, tak samo jak z Rubikiem Kazań, który w ciągu 2 lat sprawił nie małe problemy Katalonii : )

Nie przejmuje sie gdy będą rewazne, w polsacie pokaza raczej na 100% Chelsea vs Mu, więc nie ma co się spinać. Bo gdy teraz pokazaliby nawet ten mecz to rew pewnie bylby Barca vs Szachtar, który niewatpliwie bedzie ciekawym meczem ; )



Co do kwestii finalu: licze na mecz Mu vs real : )
Jesli mu przejdzie chelsea to z interem, który nie ma równej formy w tym sezonie to powinni sobie spokojnie poradzić. Real i Barca będą miały nie łatwe mecze, gdyż oba te kluby muszą dojść dalej a ich rywale poprostu mogą i grają dla siebie, nie ma dodatkowych presjii, bo to i tak dla nich już wielki sukces, że zaszli aż tak daleko. Jeśli dojdzie do Gran Derbi w polfinale LM to będzie wg mnie wyrównany mecz ( nie bedzie mialo miejsce coś takiego jak było ostatnio w lidze, mourinho wzial z tamtego lekcje i nie popelni tego samego bledu, pokazal to i w tamtym sezonie) Real ma szanse wyeliminowac barce z LM, na pewno barca jest wiekszym faworytem ale jesli mourinho wszystko dobrze poustawia itp real ma szanse powtorzyc sukces interu z tamtego sezonu.


Absolutnie zgadzam sie ze Barcelona to zespol komplketny i grajacy najlepsza pilke.messi moim zdaniem jest niepowtarzalny i jak pamietam gre Maradony ,to mimo ze byl wspanialym pilkarzem to Messi jest troche lepszy.Niezmienia to faktu ze uwazam ze Barcelona niezdobedzie pucharu ligi Mistrzow
Mózgiem barcelony nie jest Messi.. Tylko Xavi i Iniesta, bez nich Barcelona byłaby słaba, Messi to zwykły niesamowity dodatek, który robi róznice ale bez tych 2 hiszpańskich zawodników Barca by grała średnio. Już nie raz było to widać, gdy Xaviego nie było, barca dużo traci na jego nieobecności, dużo więcej niż Messi, dlatego nawet nei wiem jakim cudem messi został w tym roku najlepszym pilkarzem swiata jak nawet nic wielkiego nie osiagnal. Messi jest niepowtarzalny ale tylko w Barcelonie i lidze hiszpanskiej. Niech przejdzie do ligi taktycznej lub silowej jakimi sa wlochy/anglia to przestanie błyszczeć. Barcelona jest drużyna komletną, mają idealny skład do swojego stylu i trenera, która zna klub od A do Z. Ale tak samo messi i guardiola jako trener nie mieli by takich sukcesów w innych ligach. Są przystosowani do pełnej dominacji w meczach i żadko kiedy grają defensywnie.. (żadkośc ; O) Messi np w takiej chelsea czy Mu gdzie posiadanie pilki jest około 50% gdzie grali futbol zrównowazony, messi nie umiałby sie przystosować, gdyż za często drużyna by się broniła oraz nie miałby takiego wsparcia świetnych zawodnikow technicznych jakimi sa Xabi i Iniesta. Wg mnie w mojej opinni Ronaldo jest lepszym zawodnikiem, niestety przystało im grać w tej samej lidze, do której messi pasuje bardziej bo jest mały, zwinny i dobry technicznie oraz gra od bardzo dawna w tej lidze. . Ronaldo pasuje bardziej do ligi angielskiej czy wloskiej nawet ; o Nie mowie ze w hiszpanii gra zle, bo to byłaby nie prawda ale wg mnie messi niestety prezentuje sie troche lepiej w Hiszpanii. Jednak dla mnie Ronaldo jest zawododnikiem komletynym co już pokazał: jest silny, szybki, dobrze gra nogą, ma świetne rzuty wolne itp oraz co najważniejsze już pokazał się z świetnej strony w lidze portugalskiej i angielskiej a teraz zbiera również dobre recenzje w Hiszpanskiej: ) Gdy messi poradzi sobie w innej lidze, to dopiero można mówić kto jest najlepszy, taka moja opinia.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
No i Twoim zdaniem mecz, w którym &quot;Barcelona wygrywa miażdżąc przeciwników którzy oddają po 2-3 strzały w meczu&quot; jak będzie wyglądać pojedynek z Szachtarem... i jedyną niewiadomą jest to ile Barcelona strzeli.... jest ciekawszy od meczu Chelsea z Manchesterem? Mistrza z vicemistrzem Anglii, jedynej pary Ligi Mistrzów, w której nie ma faworyta i wszystko się może zdarzyć. Jedynej pary Ligi Mistrzów, w której prawdopodobnie losy awansu będą się ważyć do ostatnich minut. ZROZUM. Tu nie chodzi o Barcelonę. Dobra jest zajebista, jest najlepsza na świecie. Ale czy to powód, żeby transmitować ich mecz z Szachtarem zamiast hitu całej Ligi Mistrzów? Chyba każdy kibic piłki nożnej na całym świecie powie, że mecz Chelsea z Manchesterem to NAJCIEKAWSZY pojedynek 1/4 finału.
ano ja nie napisałem, że jest najciekawszy. gdyby to ode mnie zależało to też nie puszczałbym tego meczu w TV tylko Chelsea-ManU bądź Real z Kogutami, chociaż nie możemy przesądzać, że nie będą one ciekawe. Szachtar gra bardzo dobrze, co z resztą pokazał w dwumeczu z Romą i wcześniej w grupowej fazie z Arsenalem. Barcelona nie będzie miała łatwego dwumeczu, no i osobiście trzymam mocno kciuki ażeby do formy i pełnej dyspozycji powrócił Gareth Bale ???? wtedy można izzi stawiać, że Ramos bądź Pepe dostaną żółtą karteczkę ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ważne!
Po sobotniej wygranej 2-0 z Walią sześciu zawodników opuści reprezentację i wrócą do swoich klubów. Będą to: John Terry, Frank Lampard i Ashley Cole z Chelsea, Wayne Rooney z Manchesteru United, Kyle Walker z Aston Villi oraz Michael Dawson z Tottenhamu. Pięciu z nich będzie kluczowymi piłkarzami w meczach swoich klubów w Lidze Mistrzów.
Trzech innych graczy Tottenhamu, a konkretnie: Peter Crouch, Jermain Defoe i Aaron Lennon, którzy nie zagrali z Walią wciąż znajdują się w kadrze.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mózgiem barcelony nie jest Messi.. Tylko Xavi i Iniesta, bez nich Barcelona byłaby słaba, Messi to zwykły niesamowity dodatek, który robi róznice ale bez tych 2 hiszpańskich zawodników Barca by grała średnio. dlatego nawet nei wiem jakim cudem messi został w tym roku najlepszym pilkarzem swiata jak nawet nic wielkiego nie osiagnal. Messi jest niepowtarzalny ale tylko w Barcelonie i lidze hiszpanskiej.
Masz takie pojęcie o Barcelonie jak świnia o niebie ????
Wiesz w ogóle kolego o tym że Messi jest i najlepszym strzelcem Barcy i najlepszej jej asystentem? (przewyższa w tej statystyce Inieste i Xaviego o głowe) . Nieźle trzeba mieć na bani żeby mówić że najlepszy strzelec i asystent drużyny to tylko dodatek ???? . Messi był królem strzleców La Liga i Ligi Mistrzów w tamtym sezonie i za to dostał Złotą Piłkę , była ta nagroda oczywiście w pełni zasłużona bo każdy kto widzi trochę więcej meczów Barcy niż te które pokazują w polsacie wie że Messi pod względem umiejętności nie ma sobie równych.

Niech przejdzie do ligi taktycznej lub silowej jakimi sa wlochy/anglia to przestanie błyszczeć.
No , druga drużyna Anglii już mu pokazała w tamtym roku jak się gra w piłke , do tego dojdzie jeszcze ośmieszanie go przez obrońców Arsenalu w tym roku i wychodzi że Messi w lidze Angielskiej by się ośmieszał , 6 bramek w 4 meczach z Arsenalem Londyn? co za cienias , połamali by go tam ????
Już nie raz było to widać, gdy Xaviego nie było, barca dużo traci na jego nieobecności, dużo więcej niż Messi,
A możesz podać jakieś konkretne mecze czy tylko pierdzielisz sobie bajeczki ?
Ja ci moge podać kilka spotkań Barcy bez Xaviego w tym sezonie:
1. Zaragoza - Barcelona 0:2 (Messi,Messi)
2. Deportivo - Barceloa 0:4 (Messi,Villa,Iniesta,Pedro)
W obu spotkaniach świetna gra Barcelona i jeszcze lepsza Messiego , mimo że Xavi nie pojawił się a boisku ani minute , to tylko przykłady bo takich meczów w tym i w poprzednim sezonie było więcej.
Po co wypowiadasz się o rzeczach o których nie masz pojęcia? . Reszty twoich wypocin nie skomentuje bo nawet nie wiem o co ci w nich chodziło , cofnij się do 3 klasy podstawówki tam cię nauczą dobrze sklejać zdania.

Szachtar jest strasznie niewygodnym rywalem i mogą mieć problemy, tak samo jak z Rubikiem Kazań, który w ciągu 2 lat sprawił nie małe problemy Katalonii : )
Nie porównuj fazy grupowej w której takie drużyny jak Barca nie muszą grać na 100% bo i tak wiedzą że bez problemu awansują do 1/4 finału gdzie każdy mecz trzeba grać na 100 %. Nie ma innej możliwości niż zapewnienie sobie przez Barcelonę awansu już w pierwszym meczu , Szachtar to nie jest drużyna która będzie wstanie zagrozić Barcelonie na Camp Nou.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
No , druga drużyna Anglii już mu pokazała w tamtym roku jak się gra w piłke , do tego dojdzie jeszcze ośmieszanie go przez obrońców Arsenalu w tym roku i wychodzi że Messi w lidze Angielskiej by się ośmieszał , 6 bramek w 4 meczach z Arsenalem Londyn? co za cienias , połamali by go tam
Beznadziejny argument
1.Messi w obu spotkaniach na Emirates był nikim jak na &#39;najlepszego piłkarza w historii&#39;
2.Arsenal nie jest siłowym zespołem, a Liga Mistrzów to nie Liga Angielska.
3.Mecz na Camp Nou rok temu był wyjątkowy, bo Arsenal wystąpił chyba najsłabszym blokiem defensywnym na przestrzeni ostatnich lat, większość angielskich średniaków ma lepszych obrońców niż Silvestre czy Campbell
Messi mimo wszystko aż tak słaby fizycznie jak to niektórzy mawiają nie jest...
taki Lennon też jest malutki i jakoś sobie radzi. poza tym...on(Messi) gra w Hiszpanii..tam pasuje i tam się sprawdza, w Anglii pewnie nigdy nie zagra więc...
Jeśli miałbym typować najsłabsze fizycznie ogniwo Barcelony to Pedro...
Bawi mnie, że niektórzy nie dawali Arsenalowi szans na awans z Barcą...a widza szanse Szachtaru...
5:1 na Emirates. end
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Beznadziejny argument
1.Messi w obu spotkaniach na Emirates był nikim jak na &#39;najlepszego piłkarza w historii&#39;
2.Arsenal nie jest siłowym zespołem, a Liga Mistrzów to nie Liga Angielska.
3.Mecz na Camp Nou rok temu był wyjątkowy, bo Arsenal wystąpił chyba najsłabszym blokiem defensywnym na przestrzeni ostatnich lat, większość angielskich średniaków ma lepszych obrońców niż Silvestre czy Campbell
1. Jeśli mówisz że był nikim to nie oglądałeś żadnego meczu . Przypomnę ci że Messi strzelił na Emirates prawidłowego gola którego sędzia nie uznał , wcześniej jeszcze świetnie przelobował Szczęsnego i zabrakło tylko centymetrów aby strzelił gola , poza tym zaliczył jeszcze świetną asystę do Villi. Teraz pytanie: co za idiota powie że Messi zagrał słaby mecz na Emirates?
2.Jeśli Arsenal który nie jest siłowym zespołem klepie tych wszystkich drwali z PL typu Stoke czy Birmingham to jaki problem by z tym miała Barcelona ?
3. O ile pamiętam to w tamtym roku na obronie grał Vermaelen , Sagna , Clichy i Silvestre , więc co ty za kity wciskasz z jakimś Campbellem? grała praktycznie cała podstawowa obrona , był tylko jeden rezerwowy.
Bawi mnie, że niektórzy nie dawali Arsenalowi szans na awans z Barcą...a widza szanse Szachtaru...
5:1 na Emirates. end
Biorąc pod uwagę dwumecz tych drużyn w grupie to nie ma miedzy nimi aż tak wielkiej różnicy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Przypomnę ci że Messi strzelił na Emirates prawidłowego gola którego sędzia nie uznał , wcześniej jeszcze świetnie przelobował Szczęsnego i zabrakło tylko centymetrów aby strzelił gola , poza tym zaliczył jeszcze świetną asystę do Villi. Teraz pytanie: co za idiota powie że Messi zagrał słaby mecz na Emirates?
tylko idiota nie zauważy tego,ze Cesc nie grał jak należy i jakby bał się zrobić krzywdę Barcelonie, tylko idiota nie powie mi,że mecz rewanżowy nie był drukowany... ogólnie to skończ bo maskara to co piszesz
 
Do góry Bottom