>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
2.Jeśli Arsenal który nie jest siłowym zespołem klepie tych wszystkich drwali z PL typu Stoke czy Birmingham to jaki problem by z tym miała Barcelona ?
Arsenal nie klepie tych wszystkich drwali po pierwsze a , Barcelona nie jest zespołem stworzonym do gry w angielskiej lidze...wystarczy zablokować środek i ten zespół jest bezradny tak jak była Hiszpania w spotkaniu ze Szwajcarią(a przecież Hiszpania wygrała MŚ). Gra skrzydłami katalończyków i ich &#39;wrzutki&#39; najlepiej obrazują jak wygląda ich &#39;piękny futbol&#39; w spotkaniu z dobrze grającym w defensywie zespołem. a średnia wzrostu 170cm ofensywnych piłkarzy na pewno Katalończykom nie pomoże.
Po drugie kontuzje...czołowe kluby angielskie borykają się co sezon z mnóstwem kontuzji, Barcelona natomiast meczyk w meczyk wychodzi pierwszą jedenastką...jak raz na jakiś czas komuś coś się stanie to od razu , że wielka strata i bla bla bla.
Wystarczy, że jeden czy dwóch ofensywnych piłkarzy dozna urazu na dłuższy czas i ofensywa siada..bo nie ma tam kto grać...Bojan? Jeffren? błagam. Zobacz sobie co się stało z Chelsea w tym sezonie jak zabrakło piłkarzy na ławce.
Po trzecie kondycja...liga to 38 ciężkich spotkań...
Barcelona to nie jest zespół kompletny...to zespół grający bardzo dobrze, ale ograniczony do swojego systemu gry, który nie wszędzie się sprawdzi.
Gadanina typu, czy Messi poradziłby sobie w Anglii jak i ten jego cudowny klub - jest bez sensu. Każda liga ce****e się większą, bądź mniejszą specyfiką...Hiszpańska od Angielskiej bardzo się różni. tylko ty za wszelką cenę chcesz udowodnić, ze więcej niż klub stać na wszystko.
Co do obrony...źle pamiętasz
Co do genialnego Messiego w spotkaniu z Arsenalem...taaa..jak ktoś się odbija od Kościelnego przez całą drugą połowę to na pewno poradziłby sobie z dwumetrowymi bykami z Anglii.
koniec tematu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co do genialnego Messiego w spotkaniu z Arsenalem...taaa..jak ktoś się odbija od Kościelnego przez całą drugą połowę to na pewno poradziłby sobie z dwumetrowymi bykami z Anglii.
Popieram,wystarczyło by Messiemu jakby co tydzień grał przeciwko Vidicowi, Terremu, Jamie, Shawcrossowi czy Samba... zaraz by jego magia by prysła ;)
Barcelona to nie jest zespół kompletny...to zespół grający bardzo dobrze, ale ograniczony do swojego systemu gry, który nie wszędzie się sprawdzi.
Zgoda, Barcelona ma za krótką ławkę a w Anglii to nie ma łatwych spotkań i nikt nie spuszcza się nad Chelsea czy United tylko każdy chce im urwać i grają na 120% przeciwko takim rywalom a w Hiszpanii, cóż szkoda słów.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
tylko idiota nie zauważy tego,ze Cesc nie grał jak należy i jakby bał się zrobić krzywdę Barcelonie, tylko idiota nie powie mi,że mecz rewanżowy nie był drukowany... ogólnie to skończ bo maskara to co piszesz
Zgadzam się że był drukowany , tak jak cały dwumecz , sędzia chciał na siłe przepchnąć Arsenal ale się nie udało.
Przeczytaj lekturę dzieciaczku : http://www.blaugrana.pl/news/6666/o_czym_nie_chce_pamietac_arsenal.html
Popieram,wystarczyło by Messiemu jakby co tydzień grał przeciwko Vidicowi, Terremu, Jamie, Shawcrossowi czy Samba... zaraz by jego magia by prysła :wink:
Mówisz o tym Vidicu którego w każdej akcji ośmieszali piłkarze Barcy w finale LM a na koniec kryty przez niego Messi strzelił bramkę głową?
Co do obrony...źle pamiętasz
No i po co kłamiesz? mam ci udowodnić że było inaczej niż mówisz?
Tutaj masz składy z tego meczu : http://www.blaugrana.pl/news/4941/messi_-_arsenal_4:1,_leo_-_m%C3%A9s_que_un_jugador.html
Przypomnę też że za równo rok temu jak i w tym sezonie Barca grała na Camp Nou bez pary podstawowych środkowych obrońców , mimo to Arsenal nie wiedział co się dzieje na boisku.
Arsenal nie klepie tych wszystkich drwali po pierwsze a , Barcelona nie jest zespołem stworzonym do gry w angielskiej lidze...wystarczy zablokować środek i ten zespół jest bezradny tak jak była Hiszpania w spotkaniu ze Szwajcarią(a przecież Hiszpania wygrała MŚ).
Hiszpania to nie Barcelona , tutaj jest jest jeszcze Messi i Alves którzy robią potworną różnice w ataku.
Gra skrzydłami katalończyków i ich &#39;wrzutki&#39; najlepiej obrazują jak wygląda ich &#39;piękny futbol&#39; w spotkaniu z dobrze grającym w defensywie zespołem. a średnia wzrostu 170cm ofensywnych piłkarzy na pewno Katalończykom nie pomoże.
Masz rację , najlepiej było to widać w finale LM z Manchesterem a ten filmik najlepiej to obrazuje: http://www.youtube.com/watch?v=pI8VWgAWSnQ

Wystarczy, że jeden czy dwóch ofensywnych piłkarzy dozna urazu na dłuższy czas i ofensywa siada..bo nie ma tam kto grać...Bojan? Jeffren? błagam. Zobacz sobie co się stało z Chelsea w tym sezonie jak zabrakło piłkarzy na ławce.
Po trzecie kondycja...liga to 38 ciężkich spotkań...
To jest zasługa znakomitego sztabu medycznego Barcelona którego nie było m.in kiedy trenerem był Rijkaard i kontuzje trapiły Messiego czy innych zawodników bardzo często mimo że liga od tamtego czasu niczym się nie zmieniła .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mówisz o tym Vidicu którego w każdej akcji ośmieszali piłkarze Barcy w finale LM a na koniec kryty przez niego Messi strzelił bramkę głową?
ochłoń, już nie pamiętasz kto rok wcześniej Was wykopał z LM, tam zabłysnął Etoo a nie Messi, miażdżeni byliście, potem poślizgnął się Serb i strzelił na 1-0 Etoo. Poza tym wyszło Wam raz w dwumeczu sezon prędzej uznaliście naszą wyższość, zresztą nie porównuj jednego meczu bo to śmieszne
Zgadzam się że był drukowany , tak jak cały dwumecz , sędzia chciał na siłe przepchnąć Arsenal ale się nie udało.
No no dobry jesteś, asysta Cesca na 1-0 w rewanżu, dwie żółte dla Robina kiedy Messi i Pedro też uderzali po gwizku, a chyba Abidal złapał za szyję jednego z AFC i nic ale jak Robin odepchnął Alves to od razu żółtko... kończę temat, bo to bez sensu ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No no dobry jesteś, asysta Cesca na 1-0 w rewanżu, dwie żółte dla Robina kiedy Messi i Pedro też uderzali po gwizku, a chyba Abidal złapał za szyję jednego z AFC i nic ale jak Robin odepchnął Alves to od razu żółtko... kończę temat, bo to bez sensu :wink:
Odepchnął ???? ???? , uderzył go w twarz a nie odepchnął , za co oczywiście powinien wylecieć. Poza tym co do drukowania miał Fabregas? w jakimś swoim urojonym świecie żyjesz kolego . Gdyby sędzia nie drukował na Emirates i uznał bramkę Messiego to na Camp Nou Arsenal przyjechałby tylko dla formalności .
ochłoń, już nie pamiętasz kto rok wcześniej Was wykopał z LM, tam zabłysnął Etoo a nie Messi, miażdżeni byliście, potem poślizgnął się Serb i strzelił na 1-0 Etoo. Poza tym wyszło Wam raz w dwumeczu sezon prędzej uznaliście naszą wyższość, zresztą nie porównuj jednego meczu bo to śmieszne
My miażdżeni przez 10 minut a oni przez 80.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Odepchnął , uderzył go w twarz a nie odepchnął , za co oczywiście powinien wylecieć.
A który z zawodników Barcelony złapał za szyję i odepchnął ? Czy może nic takiego nie miało miejsca...
My miażdżeni przez 10 minut a oni przez 80.
Wy zmiażdżeni w dwumeczu, my przegraliśmy w finale... życie taka piłka... skoro tacy świetni jesteście to czemu nie powtórzyliście wyniku? A zapomniałem wina antyfubolu Jose i oczywiście wulkan Wam przeszkodził ;)
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Hiszpania to nie Barcelona , tutaj jest jest jeszcze Messi i Alves którzy robią potworną różnice w ataku.
Hiszpania jest mniej ograniczona od Barcelony...ma piłkarzy którzy grali bądź grają w wielu Ligach i ich gra nie jest uzależniona od środka pola, oraz są lepsi fizycznie.

Odnośnie obrońców ok mój błąd, nie mniej blok defensywny był słaby...Silvestre(Eboue), brak Songa...do tego fakt iż Arsenal nie słynie z mocnej defensywy.
Odnośnie gry skrzydłami i tego wszystkiego o czym tu mówisz...zrozum, ze twoja analiza opiera się na dwóch, trzech spotkaniach z angielskimi zespołami w Lidze Mistrzów, zespołami, które nie grały defensywnie.
Zobacz sobie lepiej spotkania Barcelony z Chelsea, albo z Interem jak tam wielkie skrzydła szalały...jeżeli już tak bardzo ci zależy na przytaczaniu spotkań z LM...możesz sobie nawet odpalić tegoroczny mecz z Herculesem.
Liga angielska to 38 spotkań...
przytaczasz sytuacje vidica, co jest równie głupie to tak jakbyś oceniał gre fabianskiego po nieudanym kompletnie meczu z porto.
co do sztabu medycznego heh zabawne...widze, ze nie tylko piłkarze są z innej planety ale i sztab. myślisz, ze barcelona przez całą ligę pykałaby sobie podstawową jedenastką.
Co do stwierdzenia, ze sędzia chciał za wszelką cenę prześlizgnąć Arsenal...
równie głupie, co stwierdzenie, że Arsenal klasowo jest bliski Szachtarowi.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hiszpania jest mniej ograniczona od Barcelony...ma piłkarzy którzy grali bądź grają w wielu Ligach i ich gra nie jest uzależniona od środka pola, oraz są lepsi fizycznie.
Dlaczego ich gra nie jest uzależniona od środka pola skoro mają na środku identycznych piłkarzy co Barcelona? co ty tworzysz człowieku.
Lepsi fizycznie? ???? , kto? Jesus Navas? , Silva? reszta ofensywy to drużyna Barcy.
Gra Hiszpanii nie jest nawet w połowie tak świetna jak gra Barcelony.
Nie no nie wyrobie :
Odnośnie gry skrzydłami i tego wszystkiego o czym tu mówisz...zrozum, ze twoja analiza opiera się na dwóch, trzech spotkaniach z angielskimi zespołami w Lidze Mistrzów, zespołami, które nie grały defensywnie.
A po chwili:
Zobacz sobie lepiej spotkania Barcelony z Chelsea, albo z Interem jak tam wielkie skrzydła szalały...
???? , teraz pytanie: na ilu meczach opiera się twoja analiza ? na 20?
co do sztabu medycznego heh zabawne...widze, ze nie tylko piłkarze są z innej planety ale i sztab. myślisz, ze barcelona przez całą ligę pykałaby sobie podstawową jedenastką.
Barcelona dopiero od momentu przyjścia Pepa zaczęła mieć mnie kontuzji , wcześniej Messi co sezon razem z innymi zawodnikami wylatywał na pół roku z gry .
Co do stwierdzenia, ze sędzia chciał za wszelką cenę prześlizgnąć Arsenal...
równie głupie, co stwierdzenie, że Arsenal klasowo jest bliski Szachtarowi.
Podaj argumenty , ja już swoje podałem. Szachtar już grał w grupie z Arsenalem , przypomnieć ci kto zajął w niej pierwsze miejsce?
Wy zmiażdżeni w dwumeczu, my przegraliśmy w finale... życie taka piłka... skoro tacy świetni jesteście to czemu nie powtórzyliście wyniku?
Zmiażdżeni w dwumeczu? Mówisz o tym strzale życia Scholesa i murowaniu się przez cały mecz?
1:0 w dwumeczu po murarce w zarówno pierwszym jak i drugim meczu , miazga ????
A który z zawodników Barcelony złapał za szyję i odepchnął ? Czy może nic takiego nie miało miejsca...
To tylko jedna sytuacja , przypomnij sobie o niepodyktowanym karnym na Messim z pierwszej połowy czy o faulu w polu karnym Kościelnego za co powinien dostać drugą żółtą a dopiero potem mów o jakimś drukowaniu.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
, teraz pytanie: na ilu meczach opiera się twoja analiza ? na 20?
to raczej ja nie wyrobie...nie zrozumiałeś, ze kazałem ci iść twoim tokiem rozumowania tylko w inną stronę...
chodziło mi o to ze, skoro kierujesz sie dwoma trzema spotkaniami, to czemu akurat przytaczasz te? a nie np spotkania z Chelsea
Hiszpania jest mniej ograniczona ponieważ może zagrywać w ataku górne piłki do Llorente bądź Torresa, którzy potrafią grać w powietrzu.
Llorente, Torres, Alonso, Ramos, Marchena, Capdevilla...to nie są krasnoludki, jeżeli chodzi o warunki fizyczne.
czasem jeśli gra nie wychodzi Alonso, Silva, Navas potrafią uderzyć z daleka...a w Barcelonie kto? Alves...to boczny obrońca...nie ma już Ronaldinio.
Co do Szachtaru i Arsenalu...ehh
na Emirates 5:1 Szachtar nie istnieje. Arsenal drugi mecz grał z Szachtarem mając na koncie 9 pkt, i licząc się w walce na 4 frontach....kompletnie odpuścili. przez część spotkania wygrywali 1:0, Szachtar ich wyłącznie zaskoczył.
może powiedz zaraz ze Marsylia dorównuje Manchesterowi, bo nawiązała walke.
tak tylko Barcelona odstaje od wszystkich...
Szachtar jest w dobrej formie...udało im się awansować do 1/4..ale to nie jest klub światowej czołówki.
Co do kontuzji...
czyli już nie tylko sztab i piłkarze są z innej planety ale i również trener
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hiszpania jest mniej ograniczona ponieważ może zagrywać w ataku górne piłki do Llorente bądź Torresa, którzy potrafią grać w powietrzu.
Torres i Llorente to nie są podstawowi zawodnicy Hiszpanii .
Llorente, Torres, Alonso, Ramos, Marchena, Capdevilla...to nie są krasnoludki, jeżeli chodzi o warunki fizyczne.
czasem jeśli gra nie wychodzi Alonso, Silva, Navas potrafią uderzyć z daleka...a w Barcelonie kto? Alves...to boczny obrońca...nie ma już Ronaldinio.
Abidal , Maxwell , Pique , Puyol , Busquets to też nie są krasnolutki jeśli chodzi o warunki fizyczne. Silva potrafi uderzyć z daleka? ???? to się staje coraz lepsze.
Siła Barcelony nie polega na napieprzaniu z daleka czy na wrzutkach na dryblasa , m.in. dlatego Ibra się tutaj nie zaaklimatyzował , nawet gdyby w Barcelonie grał Torres czy Llorente to nie mieścili by się oni do pierwszego składu bo po prostu nie pasują do Barcelony. Co do jeszcze tej Hiszpanii to jest to gorsza druży bo nie gra w niej najlepszy piłkarz świata i dwukrotny zdobywca złotej piłki - Messi.
chodziło mi o to ze, skoro kierujesz sie dwoma trzema spotkaniami, to czemu akurat przytaczasz te? a nie np spotkania z Chelsea
A ty mówiąc że Barcelona nie poradziła by sobie w Angielskiej Lidze dlaczego przytaczasz akurat spotkania z Chelsea a nie z Arsenalem czy Manchesterem? każdemu może nie wyjść spotkania , przypomne jeszcze że na SB z Chelsea Barca grała bez podstawowej obrony i bez Henrego a wiec była bardzo osłabiona o czym nikt nikt pamięta.
Co do kontuzji...
czyli już nie tylko sztab i piłkarze są z innej planety ale i również trener
Czytaj ze zrozumieniem , nie zapisałem że trener jest z innej planety tylko od momentu przyjścia Pepa (i za razem nowego sztabu medycznego) Barcelonę przestały nękać kontuzje.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
odpisze ci ostatni raz
Torres i Llorente to nie są podstawowi zawodnicy Hiszpanii .
1 to nie ma znaczenia...liczy się, ze zawsze są do dyspozycji, przez co klub ma więcej możliwości: jak ma grać.
2 Puyol i Pique są równiez piłkarzami Hiszpanii...
Maxwell...no na warunki Barcelony 177cm to nie krasnoludek.
3 nie mowie o sile druzyny tylko o jej ograniczeniu, przez co nie jest drużyną kompletną, druzyna która wpasowałaby się do Anglii. Nie zawsze wygrywa &#39;zespoł silniejszy&#39;, zespol, ktory ma większy potencjał. dlatego miedzy innymi Szachtar nie jest bliski Arsenalowi, bo mimo niezłej gry..mają dużo mniejszy potencjał.
nic nie mówilem, ze Hiszpania jest lepsza.
4 ja nie przytaczalem zadnych pojedynczych spotkan argumentujac czemu barcelona nie dalaby rady w anglii...mówiłem o warunkach fizycznych, lawce rezerwowych, kontuzjach i stylu gry.
już mówiłem, wyzej czemu wspomnialem o Chelsea i Interze...bo ty opierales swoje analizy o pojedyncze spotkania.
Czytaj ze zrozumieniem , nie zapisałem że trener jest z innej planety tylko od momentu przyjścia Pepa (i za razem nowego sztabu medycznego) Barcelonę przestały nękać kontuzje.
Skoro się nie domyśliłeś tamto(z innej planety) było ironią z mojej strony.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
3 nie mowie o sile druzyny tylko o jej ograniczeniu, przez co nie jest drużyną kompletną, druzyna która wpasowałaby się do Anglii. Nie zawsze wygrywa &#39;zespoł silniejszy&#39;, zespol, ktory ma większy potencjał. dlatego miedzy innymi Szachtar nie jest bliski Arsenalowi, bo mimo niezłej gry..mają dużo mniejszy potencjał.
Barca nie jest ograniczona , ona po prostu ma swój styl .Gdyby chcieli mieć zawodnika pokroju Llorente to by mieli , tylko po co skoro grał by on beznadziejnie bo nie pasowałby do stylu gry? Ibra już pokazał że zawodnicy tego typu nie zagrzeją na długo miejsca w Barcelonie.
 
C 0

czarekfcb

Użytkownik
Co niektórzy tutaj frustraci są to ja nie mam pytań... Nie chcę powtarzac tego co już powiedział DawidBarca, bo nie można się z nim nie zgodzic.
Ale najlepszy z was wszystkich to chyba bo86bo. Nie rozumiem jak można wygadywac takie głupoty, nawet nie chce mi się tłumaczyc ze chlopie nie masz racji bo jestes tak zaslepiony ze nic sie tobie nie przegada. Ale jedna uwaga - doinformuj się zanim cos napiszesz na temat Barcy, i dopiero potem sie wypowiadaj, a nie czytasz jakies bzdetne komentarze na forach ludzi nastawionych anty do Blaugrany i powtarzasz co przeczytałeś... Zrozumcie, że Arsenal nie istaniał w meczu z Barceloną! Jak zespół, który nie oddał żadnego strzału na bramke ma awansowac do 1/4 finału? A i od razu uprzedzam pytania - nie, Arsenal nie awansowałby nawet gdyby na boisku został van Persie.
Pozdrawiam
 
C 0

czarekfcb

Użytkownik
Hipokryzja od stylu gry... dobra jak takie brednie wypisujesz to szkoda pisac. Dziwi mnie jedynie dlaczego własnie to kibice MU są tak sfrustrowani ? Ostatnio wiecej u was tych frustratow niz w Madrycie ... wystarczy wejsc na jakąkolwiek stronkę o MU i można znalezc felietony typu: &quot;Dlaczego nie lubimy Barcy&quot; itp. ????

btw. Zagramy ze sobą 30 lipca w pre-sezonie, mam nadzieje że będą wtedy w miare optymalne składy choc wiadomo, że to jednak nie to samo co mecz w sezonie. Może spotkamy sie w finale LM ? ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Karim Benzema został zmieniony w 74. minucie sparingowego meczu Francji z Chorwacją z powodu problemów z lewym udem. Napastnik Królewskich sam poprosił o zmianę i długo trzymał się za kontuzjowaną nogę. Karim tylko na chwilę przebywał na ławce rezerwowych, prawie natychmiast po zejściu udał się z lekarzem do szatni. Więcej informacji pojawi się zapewne po powrocie piłkarza do Madrytu.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Cóż, nie ma jeszcze konkretnych tematów, ale ja po dzisiejszym meczu realu z gijonem i wiedząc, że we wtorek nie zagrają Marcelo, Ronaldo, Benzema zagrałem za kilkanaście złotych na Tottenham po nawet niezłym kursie 8.60. Tottenham też ostatnio nie gra rewelacji, ale za grosze warto spróbować.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Kto by się spodziewał że już po pierwszych meczach ćwierćfinałowych będzie prawie wszystko rozstrzygnięte. Zdaje się że mecze rewanżowe są już tylko formalnością... no oprócz pojedynku MU-CL ale i tutaj to jednak MU jest jeszcze bardziej w roli faworyta. Dla pozostałych 3 meczy rewanżowych kluczową cyfrą jest: 4. Żeby awansował Szachtar, musi wygrać 4-0, żeby awansował Inter musi wygrać 4-0, żeby doprowadził do dogrywki Tottenham, musi wygrać 4-0.
Niestety rewanżowe spotkania za tydzień nie dostarczą już tylu emocji, pozostanie oczekiwanie na półfinały czyli Real-Barca oraz Schalke- .... według mnie z MU.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trener piłkarzy Realu Madryt Jose Mourinho został zawieszony przez UEFA na pięć meczów. To kara za zachowanie Portugalczyka podczas pierwszego spotkania półfinału Ligi Mistrzów z Barceloną (0:2) i sugerowanie, że europejska federacja faworyzuje Katalończyków. Mourinho otrzymał także grzywnę w wysokości 50 tysięcy euro. W rzeczywistości zawieszenie Portugalczyka obejmie prawdopodobnie trzy spotkania. Na poczet kary zaliczono mu bowiem rewanż z Barceloną w LM, na dodatek zawieszono (na trzy lata) dyskwalifikację w ostatnim ze spotkań, jakie ma objąć karencja.
27 kwietnia Real przegrał z Barceloną 0:2. &quot;Królewscy&quot; kończyli spotkanie na Santiago Bernabeu w dziesiątkę, ponieważ w 62. minucie czerwoną kartkę ujrzał Portugalczyk Pepe. Arbiter Wolfgang Stark odesłał na trybuny także Mourinho, który krytykował jego decyzje.
Wkrótce potem Portugalczyk zasugerował, że UEFA od trzech lata pomaga Barcelonie w dojściu do finału LM. Jak dodał, kataloński klub może liczyć na wsparcie wiceprezydenta UEFA Angela Marii Villara, za którym optował w wyborach na prezesa rodzimej federacji, podczas gdy Real poparł jego konkurenta.
W rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów Real zremisował z Barceloną 1:1 i odpadł z rywalizacji.
Brak słów, widać że coś jest na rzeczy, ktoś wreszcie zaczął mówić głośno o układach Barcelony z UEFĄ to od razu próbują go uciszyć. :-|
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Brak słów, widać że coś jest na rzeczy, ktoś wreszcie zaczął mówić głośno o układach Barcelony z UEFĄ to od razu próbują go uciszyć. :-|
UEFA nie jest instytucją o charakterze kabaretowym (tak jak to jest z wieloma organami w naszym kraju) żeby każdy mógł jej byle czym nawrzucać tylko po to żeby sie tłumaczyć ze swoich porażek :]
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
wygrał zespół po prostu lepszy. Amen
tu nie chodzi o to kto był lepszy tylko o sprawiedliwość meczy lm.nie dziw się,że wielu uważa mecze barcelony za wspomagane przez sędziów,skoro np. w tej edycji lm przy wyniku 1-1 (awans arsenalu) sędzia wyrzuca van persiego za niedosłyszenie gwizdka. następnie wyrzuca pepe przy stanie 0-0 i równej grze obu zespołów,w rewanżu dyktuje rzut wolny dla barcelony zamiast gola lub wolnego dla realu.
busquets używał rasistowskich słów w kierunku marcelo-zero reakcji.
co z tego że arsenal oddał 1 strzał w rewanżu? nie zawsze wygrywa zespół lepszy i to jest piękno futbolu.
 
Do góry Bottom