>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

Z 0

zs-roby

Użytkownik
Co to za ferment siany. Nieoficjalne info to nic nie warte info.
Jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję na temat LM to jednym z ostatnich faktów jest brak Mario Goetze w kadrze Borussii. Kontuzja cyz raczej kara za odejście? Pewnie trochę jedno i drugie. Ciekawe kiedy, lub czy kiedykolwiek, się dowiemy.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nawet pięć klubów z jednego kraju w Lidze Mistrzów
Taka sytuacja może się zdarzyć, gdy zespół, który wygra Ligę Mistrzów bądź Ligę Europy - bo ten według nowych przepisów ma także mieć zagwarantowany udział w kolejnej LM, w swojej lidze nie zajmie miejsca premiowanego awansem do Champions League. To jedne ze zmian, które jutro ma ogłosić oficjalnie UEFA.
Sytuację, w której zwycięzca Pucharu Europy &#39;zabrał&#39; miejsce w kolejnej edycji Ligi Mistrzów ekipie, która wywalczyła taki awans w swojej lidze obserwowaliśmy rok temu, kiedy to promocję uzyskała londyńska Chelsea zamiast czwartego w Premier League Tottenhamu. Od 2015 roku jednak ma to się już nie wydarzyć, bowiem według nowych przepisów, obie ekipy mogłyby zagrać w kolejnej Lidze Mistrzów.
Kolejną znaczącą zmianą jest promocja do Ligi Mistrzów zwycięzcy Ligi Europy - ma to być niejako nagroda dla triumfatora oraz według sekretarza UEFA, jeden ze sposobów na uatrakcyjnienie rozgrywek.
- Musimy coś zrobić, by uczynić Ligę Europy lepszymi rozgrywkami, a jednym ze sposobów jest zapewnienie zwycięzcy awansu do kolejnej Ligi Mistrzów - stwierdził Gianni Infantino.
Nie oznacza to jednak, że zawsze już zespół, który wywalczy sobie prawo gry w Lidze Mistrzów poprzez krajową ligę, ten awans dostanie. Może się bowiem teoretycznie zdarzyć, że dwa zespoły z jednego kraju wygrają w jednym sezonie i Champions League i Europa League - wówczas te promocję uzyskają kosztem jednej z ekip, która zakwalifikowała się zajmując wymagane miejsce w tabeli ligowej.
anglia.goal.pl
Myślę, że to dobre i sprawiedliwe rozwiązania. Szczególnie to z zagwarantowaniem miejsca w LM dla zwycięzcy LE, co dodatkowo uatrakcyjni te rozgrywki i może sprawi, że niektóre drużyny poważnie potraktują ten puchar.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
New Saints FC nie zagra na swoim stadionie przeciwko Legii Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Władze klubu zdecydowały się na zmianę obiektu - na większy.

Zaraz po losowaniu pytaliśmy władze New Saints FC jak zamierzają poradzić sobie z ogromną grupą kibiców z Polski. - Z pewnością podejmiemy stosowne kroki bezpieczeństwa - oznajmił portalowi SportoweFakty.pl tuż po losowaniu Gilbert Woolley, rzecznik prasowy klubu.

Jak widać, działacze New Saints zdecydowali się dmuchać na zimne i wynająć oddalony o blisko 20 kilometrów stadion Wrexham. Mecz został zaplanowany na 17 lipca. Rewanż odbędzie się 24 lipca w Warszawie.

Obiekt Wrexham może pomieścić około 10500 widzów. Natomiast stadion New Saints zaledwie 1500.
sportowefakty.pl​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Besiktas, Fenerbahce i Steaua wykluczone z europejskich pucharów!​
UEFA nie pobłaża klubom zamieszanym w korupcję. We wtorek ukarała Besiktas Stambuł, Fenerbahce Stambuł i Steauę Bukareszt wykluczeniem z europejskich pucharów.
To kara za czynny udział w procederze korupcyjnym w rozgrywkach krajowych.
-Besiktas został wykluczony z udziału w Lidze Europejskiej w sezonie 2013/2014.
-Fenerbahce został wykluczony z udziału w Lidze Mistrzów w sezonie 2013/2014 oraz w dwóch kolejnych rozgrywkach UEFA, do których by się zakwalifikował. Wykluczenie z trzeciego sezonu jest zawieszone na okres próby pięciu lat.
-Steaua została wykluczona - w zawieszeniu na pięć lat - z udziału w jednych rozgrywkach UEFA, do których się zakwalifikuje.
Wszystkim klubom przysługuje odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej UEFA.
W związku z sankcjami dla Besiktasu i Fenerbahce, w eliminacjach do Ligi Europejskiej wystąpi Trabzonspor Adriana Mierzejewskiego.
sportowefakty.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Powoli po przygodzie z widzimisię Polsatu wracamy do normalności
Legia Warszawa walczy o Ligę Mistrzów - mecze na żywo w TVP1

Dobra informacja dla kibiców polskiej piłki nożnej. Eliminacyjne mecze do Ligi Mistrzów z udziałem Legii Warszawa będzie można oglądać bez dodatkowych opłat za pośrednictwem TVP1 oraz Internetu.

Od drugiej rundy eliminacyjnej rozpocznie Legia Warszawa rywalizację o piłkarską Ligę Mistrzów. Pierwszy mecz Legia z walijskim The New Saints rozegra na wyjeździe 17 lipca, najprawdopodobniej o godz. 20:45. Rewanż tydzień później - 24 lipca w Warszawie, tym razem już na pewno w porze zarezerwowanej dla Champions League - o 20:45. Obydwa spotkania transmitowane będą na antenie TVP1 i w serwisie internetowym sport.tvp.pl.

Jeśli Legia awansuje, TVP1 i sport.tvp.pl na pewno pokaże również mecze mistrzów Polski w trzeciej rundzie kwalifikacji. Rywal będzie znany po losowaniu.
media2.pl
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Mógłby ktoś wymienić jakie drużyny będą na pewno w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów w tym sezonie? Tak żeby spojrzeć na potencjalnych rywali na drodze do fazy grupowej.
Pzdr
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Sorry, kompletnie mi się pomyliła cała sprawa. Myślałem że jest grupa drużyn, które zaczynają eliminacje od 4 rundy i po prostu czekają na rywali. Przecież 4 runda to pary zwycięskich ekip z 3 rundy. :p Upał ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dziś w szwajcarskim Nyonie wylosowano pary czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem Legii Warszawa w tej fazie rozgrywek będzie rumuńska Steaua Bukareszt. Pierwsze spotkanie mistrz Polski rozegra na wyjeździe.
http://www.90minut.pl/news/217/news2176651-eLM-Steaua---Legia.html
Legia szanse ma. Typowałem albo Zagrzeb, albo Steauę. Jeśli Urban poczyni postępy i przygotuje odpowiednio zespół do dwumeczu to możemy mieć w końcu zespół w LM.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
dla mnie 20% dla Legia,jezeli potrafili na Austria Wien albo Karagandy poicheli bez problemu ze grupa ze Ludo i Maribor tez,ze Dinamo Zagreb-Plzen-Steaua to nailepsza co wizauem bylo Steaua,2-0 dla rumuni tan i 0-1 tez i wawa dla mnie
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
szanse by miala nawet z realem, ale patrzac obiektywnie to steaua gra lepiej i przechodzi do nastepnej rundy, tylko czekac na kursy na awans.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Nie wiem Benek skad u Ciebie taka naiwnosc. Bardzo optymistyczne losowanie dla rumunow. Powinni gladko przejsc slaba druzyne z warszawy. Olbrzymi potencjal po stronie rumunskiej no mocno trzymam kciuki za ich awans. Teraz tylko czekam na kursy i stawiam bardzo grubo Steaue!!!
 
homel 918

homel

Użytkownik
Cudów nie ma, rywal calkowicie do ogrania, bez Rusescu to nie ta sama druzyna. Obrone maja w srodku himeryczna, przecietny Szukała, coś na wyjezdzie trafi Legia i rewanz u siebie dodatkowy plus. Bedzie awans.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
miles87 czy naiwność :?: Nie wiem, być może. Po prostu losowanie nam się udało w moim mniemaniu. Basel czy Celtic poza zasięgiem. Celtic też co prawda zagrał słabo, ale są jeszcze przed sezonem i nie ma tej mocy co pewnie wybuchnie niebawem. Co do Steauy to ja mimo wszystko sądzę, że jeśli Legia ogarnie się na puchary - tak jak to zrobił Śląsk - to mamy szansę na fazę grupową.
EDIT: Kursy Unibet: 2.15 na Legię i 1.65 na Steauę na awans. Jak dla mnie na Wojskowych kurs do pobrania.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A czym Was tak zachywcają ci Rumuni że tak na nich odrazu stawiacie??!!
Bo w lidze zagrali 1 mecz wygrywając 2:1 z przeciętnym rywalem. W el.LM pokonali w tej rundzie Dinamo Tibilisi na wyjeździ wygrywając 2:0 ale co ważne przy 0-0 z karnego Gruzini nie trafili w bramke a u siebie Rumuni 1-1 więc wyniki rownież nie sa jakies oszałamiające.
Ok wiem,że Legia zagrała padake w tych swoich meczach ale Rumuni nie sądzę żeby mogli zmieść Legionistów. Napewno plusem jest to że rewanż na Łazienkowskiej.
Według mnie 50-50.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
A czym Was tak zachywcają ci Rumuni że tak na nich odrazu stawiacie??!!
Bo w lidze zagrali 1 mecz wygrywając 2:1 z przeciętnym rywalem. W el.LM pokonali w tej rundzie Dinamo Tibilisi na wyjeździ wygrywając 2:0 ale co ważne przy 0-0 z karnego Gruzini nie trafili w bramke a u siebie Rumuni 1-1 więc wyniki rownież nie sa jakies oszałamiające.
Ok wiem,że Legia zagrała padake w tych swoich meczach ale Rumuni nie sądzę żeby mogli zmieść Legionistów. Napewno plusem jest to że rewanż na Łazienkowskiej.
Według mnie 50-50.
ja oglondauem kazdi match i pisze od tydzen,naislini rywal dla Legia jest Steaua Bucarest,ze Zagreb e Plzen dla mnie moze dac rade Plzen nie mi ci podobac ze Sareajevo,ale Steaua prawda kto dinamo marinowac rzut karni ale Steaua dominowali 90 minut a biegali non stop,u cebie ze varda zabili po 20 minut,rewans match ze vardar i tblisi bylo tylko treiningu,a rzestu zobacz kurs robili tylko 1,86 na steaua :grin:
 
Do góry Bottom