>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

garet 47

garet

Użytkownik
Ja awanse widzę tak: nie wiem jakie są kursy może coś się złoży potem, ale pobawię się teraz:
Dinamo ZagrzebAustria Wiedeń Zdecydowanie
Ludogorec Razgrad – FC Basel
Viktoria Pilzno – NK Maribor
Szachtar Karaganda – Celtic Glasgow
Steaua Bukareszt – Legia Warszawa (Steaua to dla mnie klub klasę lepszy od Molde)
Olympique Lyon - Real Sociedad San Sebastian
Schalke 04 Gelsenkirchen - Metalist Charków (czemu nie. W poprzedniej LE grali świetnie i każdy miał z nimi ciężką przeprawę. Pierwsza drużyna od dawna, która rozdzieliła Shakhtara i Dynamo w lidze. Dochodzi też fakt, iż mam duży sentyment do ukraińskich klubów, a na meczu Metalista nawet zdarzyło mi się być)
Pacos Ferreira - Zenit Sankt Petersburg
PSV Eindhoven - AC Milan
Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn
Tak mi się widzą te dwumecze.
Legii nie daję większych szans i dziwi mnie ten optymizm...z resztą polskie kluby na przestrzeni ostatnich lat trafiały w różnych pucharach lepiej, optymizm dopisywał po całości, a kończyło się spektakularnymi wtopami. Tym razem przeciwnik jest sporo mocniejszy od różnych ogórków, a tutaj pojawiają się jakieś 50/50...
Po losowaniu grup na Euro jak mówiłem, że z grupy nie wyjdziemy, to myślałem czasami, że mnie w towarzystwie ukamienują (kamieniami albo salwami śmiechu)....tam to dopiero było ogólnonarodowy optymizm na pełnej! Teraz po tym losowaniu pewnie znów się zacznie...choć już na mniejszą skalę.

Nędza w rewanżu z New Saints (choć 1 połowa na wyjeździe też mega! z półamatorami!), ale okej, po meczu wyjazdowym mogli sobie w domu nawet przetruchtać 90 minut i na awans by stykło, ale z Molde już chyba widzieliśmy co się działo? Tam do przerwy powinno być po dwumeczu, a każdy wynik 1-1 wziął po takiej padace z pocałowaniem ręki. W rewanżu już nie mecz o pietruszkę jak z TNS i co? Czy Legia zachwyciła? O mały włos a w końcówce dostałaby bramkę i sny o LM znów odpłynęłyby w siną dal. A nie oszukujmy się. Molde po zdobyciu mistrzostwa pewnie z pół roku temu ostro siadło i na dzień dzisiejszy to norweski średniak.
Steaua u siebie 2-0, na Legii 1-1 na spokoju i do widzenia.
Proszę wybaczyć, że nie uczestniczę w optymizmie, ale nie potrafię.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
ja mimo wszystko sądzę, że jeśli Legia ogarnie się na puchary
Nie wiem czy warto liczyc na to, ze Legia sie &quot;ogarnie&quot;. W 4 poprzednich meczach eliminacyjnych sie nie ogarneli. To ni ejest przypadek, ze tak slabo graja w eliminacjach. Gdyby slabo rozegrali jeden mecz to tak, ale oni slabo graja kazdy mecz a juz pierwsze polowy to graja po prostu tragicznie. Z TNS wynik dwumeczu wyraznie przykryl slabosci Legii i ich slaba postawe nawet na wlasnym boisku. W dwumeczu z Molde juz nie. Powiedzmy sobie szczerze, Legia awansowala do IV rundy remisujac z Molde w dwumeczu i tylko dlatego, ze strzelila przypadkowa bramke na wyjezdzie. Z Molde ktore gra w tym sezonie slabo. Teraz przyjdzie czas na Rumunow i mysle, ze to nie bedzietak, ze tylko my mamy o co grac. Steaua grala swietnie w LE w tamtym sezonie a teraz zapewne ma chrapke na grupe LM. Oni naprawde sa faworytem a jak patrze na mecze Legii to nie daje im prawie zadnych szans.
I mozna mowic, ze w lidze gromia ale prawda jest taka, ze w lidze graja z frajerami z ktorymi graja od wielu lat i zadnej presii nie ma bo z Widzewam czy Pogonia znaja sie jak lyse konie. Teraz wyjda na ambitnych Rumunow ktorzy beda mieli jeden cel, wygrac i tyle.
A Lesnodorski moglby juz zamilknac, bo te jego pompowanie balonika, ktore zaczelo sie 5 min po losowaniu zaczyna mnie denerwowac. Widac, ze gosc nie ma zielonego pojecia o pilce i europejskich druzynach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Rywal Schalke Gelsenkirchen w 4 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Metalist Charków został zawieszony przez UEFA.Kara związana jest z udziałem ukraińskiej drużyn w aferze korupcyjnej w 2008 roku.
Drużyna z Charkowa ma możliwość odwołania się od decyzji UEFA do międzynarodowego organizacji sportowej, która rozstrzyga sprawy sportowe (CAS). Na razie nie jest znany nowy rywal Schalke. UEFA ma dziś zdecydować kto zastąpi drużynę z Ukrainy w europejskich rozgrywkach. Możliwe, że będzie to drużyna PAOK Saloniki, która odpadła w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów z Metalistem, bądź istnieje możliwość wolnego losu drużyny z Gelsenkirchen i dostania się bezpośrednio do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Grecki PAOK FC zagra z Schalke 04 o awans do Ligi Mistrzów, zamiast zdyskwalifikowanego Metalista Charków. Taką decyzję podjął panel alarmowy UEFA na popołudniowym spotkaniu. W Lidze Europy wystąpi na pewno Maccabi Tel-Aviv.
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Legia zagra ze Steauą bez Bereszyńskiego, więc raczej nie wróży to dobrze.

Ja jednak należę do grona &quot;wiecznych optymistów&quot;, którzy liczą od 1996 roku na cud i co roku na koniec sierpnia chodzą ze skulonymi głowami, wysłuchując od znajomych: &quot;I na jaką cholerę znowu się było emocjonować, jak skończyło się standardowo&quot; ????

Myślę, że fakt, iż warszawianie dostali ostrzegawcze lanie od Ruchu Chorzów i mieli od tego czasu półtora tygodnia na włączenie trzeciego biegu (bo o piątym trudno na razie mówić w kontekście tego, co dotychczas zaprezentowali), jest jakaś szansa, że tym razem się uda. Zwłaszcza, że Rumuni, choć o klasę lepsi niż Molde, to wciąż osiągalny dla nas przeciwnik (nie ma co się sugerować ich zeszłorocznymi wojażami w Lidze Europy, bo to już przeszłość).

W każdym razie będę trzymał kciuki i znów denerwował się przed telewizorem ;)
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
Ten mistrz jest silny, ale tylko w Polsce. Nic się nie stało, porażka to nic wielkiego, to tylko zwykły, mecz takie komentarze płyną z Łazienkowskiej po kolejnej przegranej przez polski zespół walce o Champions League. A ja powiem panowie stało się i to dużo! Taka postawa i komentarze potwierdzają tylko tyle, że jesteście gwiazdą lokalnego podwórka. Napinacie mięśnie i udajecie jacy jesteście fajni. Ale to nie zaklinanie rzeczywistości, dobry PR i loża silver decydują o wygranej na boisku tylko umiejętności. A wy piłkarsko jesteście po prostu słabi. Szkoda, że sędzia nie uznał bramki ze spalonego, szkoda że mecz nie zaczął się od 10 minuty to tłumaczenia drużyny mistrza kraju, który aspiruje o wejście do elity od 17 lat. Legie kreujecie na korporacje. Ale czy wasze doświadczenie w biznesie polega na tym że jesteście zadowoleni z półproduktu, z wykonania planu na 50 procent. Kreujecie się na gwiazdy i udajecie kogoś kim nie jesteście. To jest moment kiedy trzeba być wkurwionym i jasno powiedzieć nie udało nam się. Brakuje spójnej strategii, długofalowej wizji zamiast tego jest łatanie dziur i przyklepywanie nogą. Teraz oczywiście priorytetem będzie ekstraklasa, ale to oszukiwanie siebie i kibiców, mydlenie oczu. To tak jak uczeń, który udaje że uczy się do matury, a na egzaminie i tak dostaje pałe! Liczy się wynik końcowy a ten po raz kolejny pokazał wasze miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Grupa A
-
Manchester United
- Szachtar Donieck
- Bayer Leverkusen
- Real Sociedad
Grupa B
-
Real Madryt
- Juventus Turyn
- Galatasaray
- FC Kopenhaga
Grupa C
-
Benfica Lizbona
- PSG
- Olympiacos
- Anderlecht Bruksela
Grupa D
-
Bayern Monachium
- CSKA Moskwa
- Manchester City
- Pilzno
Grupa E
- Chelsea Londyn
- Schalke 04
- FC Basel
- Steua Bukareszt
Grupa F
- Arsenal Londyn
- Marsylia
- Borussia Dortmund
- Napoli
Grupa G
-
FC Porto
- Atletico Madryt
- Zenit Sankt Petersburg
- Austria Wiedeń
Grupa H
-
FC Barcelona
-
AC Milan
- Ajax Amsterdam
- Celtic Glasgow
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Powoli najlepsza impreza klubów piłkarskich zacząć czas! ;)
Grupa H, grupa Śmierci.. tu może być wszystko. Jednakże Barcelona pewnie z pierwszego awansuje, a na drugim miejscu to już sam nie wiem.. Celtic z Ajaxem to będą bardzo ciekawe pojedynki.. Milan niby dobra solidna firma i dobra paczka, ale jednak coś u nich mi brakuje..
I pomyśleć, że gdyby Legia awansowała, to by grała z Chelsea.. a tak muszą się trudzić i trudzić.. szkoda bo na pewno bym się wybrał na taki meczyk.
W grupie G, natomiast będzie niesamowita walka.. Porto, Atletico, Zenit te 3 zespoły będą ze sobą rywalizować o pierwsze miejsce! Atletico z Villą na szpicy, Zenit, z Hulkiem, Porto, również ma parę swoich perełek, kolejna grupa bardzo ciekawa!
Natomiast Bayern, znowu ma według mnie łatwą przeprawę i nawet się nie zdziwię jak City znowu nie awansuję z grupy...
W grupie B, będzie również bardzo ciekawie, Juve z Realem. Juve na pewno tanio skóry nie sprzeda, potrafi wygrywać bardzo ważne mecze i do tego maja solidną ekipę. Drugie miejsce w tej grupie to myślę dla nich MAKSIMUM..
O innych grupach się nie wypowiadam.. ;)
 
river 148

river

Użytkownik
Lista wszystkich krajów UEFA, które nie miały przedstawiciela w LM od występu Widzewa:

Dobra robota!
:spokodfhgfh:
To jest tak nierzeczywiste, ze az smieszne:grin: Ja cie krece jestesmy typowymi europejskimi ogórami. W wielu z tych krajow pilka jest na amatorskim poziomie, kluby z tych krajow to absolutny zascianek Europy. Dobrze wiedziec, ze my tez tu nalezymy:]
W takiej sytuacji kazdy awans do grupy LE powinnismy traktowac jak swieto.
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Moi drodzy, co powiecie o meczu Olympiakos - Anderlecht, nie chce odrazu doszukiwać się spisku i w 3:16 nie słyszę strzałów, ale dyktowanie przez arbitra jedenastek do skutku wygląda trochę absurdalnie, 3 czerwone kartki i 3 wapna, widział ktoś te faule? Rzeczywiście ewidentne? Miałem słabego streama i oglądałem tylko jednym okiem.
 
A 0

arshak

Użytkownik
Panowie mam pytanie... obstawiałem dziś kupon w fortunie i weszło wszystko oprócz nieszczęsnego galata z juve gdzie zagrałem BTS . co w przypadku gdy mecz został przerwany i jutro wznowiony? kupon do kosza idzie czy trzeba poczekać do końca meczu?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie mam pytanie... obstawiałem dziś kupon w fortunie i weszło wszystko oprócz nieszczęsnego galata z juve gdzie zagrałem BTS . co w przypadku gdy mecz został przerwany i jutro wznowiony? kupon do kosza idzie czy trzeba poczekać do końca meczu?
Zalezy od buka...jedni maja zasade, ze czekaja 48 godzin i jesli mecz nie zostanie dograny to masz ten jeden mecz rozliczony jako 1 inni maja zwrot w tym meczu wczesniej. Nigdy przerwane mecze nie sa rozliczane jako przegrane...
 
qb4 4

qb4

Użytkownik
Witam wydaje mi sie ze warto pograc w meczu juve powyzej 5.5 roznych do przerwy kurs 1.9 na bet365 w 15min mysle ze 2rozne moga byc do ogarnieca co sadzicie o tym ?



edit/ wjechalo ale lekkim fartem 6 roznych ???? ✅✅
 
T 125

thespec

Użytkownik
Manchester City VS FC Barcelona
Olympiakos Pireus VS Manchester United
AC Milan VS Atletico Madryt
Bayer Leverkusen VS Paris Saint-Germain
Galatasaray Stambuł VS Chelsea Londyn
Schalke 04 Gelsenkirchen VS Real Madryt
Zenit Sankt Petersburg VS Borussia Dortmund
Arsenal Londyn VS Bayern Monachium
 
Do góry Bottom