>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
O Totenhamie wspomniałem bo Ty wyciagnales przegrana z United jako kluczowy mecz wiec ja sie odnioslem do lepszych w mysl tabeli kogutow. Proste.
&quot;Działo co się działo&quot; czyli oglądałeś ten mecz czy nie?
Apropo BVB - cóż, ja uważam, że na przestrzeni dwumeczu Arsenal był mimo wszystko lepszy. Mysle, że wiele osób się ze mną zgodzi. Niemniej jednak wiem, że jest to sprawa dyskusyjna dlatego pozostawmy ten wątek tak jak jest ????
Apropo obrony - Nie wspominając o obronie nie miałem na myśli, że jest bezbłędna. Po prostu uważam, że priorytetem tej drużyny jest szpica bo tak jest. Obrona nie jest super ale daje rade i mimo zdarzających się baboli są w stanie zagrać na bardzo przyzwoitym poziomie szczególnie na wyjeździe.
To nie jest drużyna, która polega na obronie. Ich styl to kombinacyjna gra połączona z mocnym wykorzystaniem skrzydeł. Oni mogą tracić ale ich głównym założeniem jest strzelać. W sumie nic dziwnego przy takim środku pola.
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2013/12/11/4470780/the-dossier-how-wenger-transformed-arsenals-away-form (w szczególności zapraszam do spojrzenia na tabelki)
bonus: http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2013/12/16/4483783/lahm-we-didnt-want-arsenal?ICID=AR_RS_1
Pozdrawiam
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
O Totenhamie wspomniałem bo Ty wyciagnales przegrana z United jako kluczowy mecz wiec ja sie odnioslem do lepszych w mysl tabeli kogutow. Proste.

Apropo obrony - Nie wspominając o obronie nie miałem na myśli, że jest bezbłędna. Po prostu uważam, że priorytetem tej drużyny jest szpica bo tak jest. Obrona nie jest super ale daje rade i mimo zdarzających się baboli są w stanie zagrać na bardzo przyzwoitym poziomie szczególnie na wyjeździe.

To nie jest drużyna, która polega na obronie. Ich styl to kombinacyjna gra połączona z mocnym wykorzystaniem skrzydeł. Oni mogą tracić ale ich głównym założeniem jest strzelać. W sumie nic dziwnego przy takim środku pola.
Tyle, że United jest topową drużyną, lecz przeżywa kryzys, a Tottenham nawet w szczycie swojej formy nią nie będzie, stąd moje pominięcie Evertonu, Tottenhamu, a przytoczenie United.

I może dlatego, że nie przywiązują odpowiednie wagi do defensywy tylko ocenia się ich przez pryzmat ofensywnej drużyny, a żeby taką być trzeba mieć mega siłę rażenia w przodzie, stąd może problemy Kanonierów z wywalczeniem jakiegoś trofeum. Bo w starciu z klasową ekipą ofensywa okazuje sie za słaba, a defensywa zbyt dziurawa. Jeżeli takie mankamenty zdarzały się w starciach z takimi tuzami jak Norwich, Sunderland cz Stoke, to na prawdę coś jest na rzeczy...
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe jest to, że kursy u bukmacherów w ogóle się nie zmieniły po informacji, że Aguero nie zagra przeciwko Barcelonie. Zastanawiam się, czy bukmacherzy uznali, że brak największej gwiazdy zespołu nie jest żadnym osłabieniem w obliczu bardzo mocnego składu City czy może uważają, że ten miesiąc przerwy Aguero to pic na wodę i on zagra z Barceloną?
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
City ma obecnie najlepszych napastników, w dodatku z formą. Oprócz Aguero, jest Negredo, wysoki Dżeko (idealny na Barcelonę) oraz Jovetić. Dla mnie w tym meczu City DNB to najlepszy z możliwych typów po dobrym kursie.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Czytałem gdzieś, że:
Ramsey pauzuje na 6 tygodni (kontuzja). Co jak co ale to jest spore osłabienie.
Trener PSG, nie będzie się mógł kontaktować z drużyną przez cały mecz, włącznie z przerwą, z powodu opóźniania jakichś meczy.
 
I 0

ikser

Użytkownik
City ma obecnie najlepszych napastników, w dodatku z formą. Oprócz Aguero, jest Negredo, wysoki Dżeko (idealny na Barcelonę) oraz Jovetić. Dla mnie w tym meczu City DNB to najlepszy z możliwych typów po dobrym kursie.
Niby tak, ale wiadomo że Aguero to nie tylko najskuteczniejszy strzelec City, ale też człowiek, który robi różnicę. Nie wiem jak wyglądała skuteczność Aguero w starciach z Barceloną, ale FCB to niezmiennie wielka firma, dlatego też zawsze lepiej byłoby spotkać się w najmocniejszym składzie.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Wenger zapowiadał, że nie życzy sobie by piłkarze przyjmowali do siebie gości, pewnie przez ten incydent Giroud nie zagrał z Liverpoolem w pucharze. Czy jednak przez ten incydent nie wypuściłby swojego najlepszego napastnika na mecz z Bayernem? Media oraz kibice by zjedli więc nie sądze ????
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Moje typy na pary ćwierćfinałowe LM:
Barcelona - Manchester United
( znowu wycieczka do Manchesteru)
Real Madryt - BVB
( znowu wycieczka do Niemiec i rewanż za ostatnia klęskę Realu)
Chelsea - Bayern Monachium
( starcie starych &quot;przyjaciół&quot; z ligi hiszpańskiej )

Atlético Madryt - Paris Saint-Germain
( W końcu jedni i drudzy trafiają na silną ekipę, będzie fajnie)
P.S.
Wiecie może gdzie można postawić te wszystkie typy na jednym kuponie??
 
M 8

maolat

Użytkownik
Na bet365 możesz obstawić.

Ja natomiast myślę, że pary będą następujące:
PSG - Barca
Real - BVB
Bayern - Chelsea
ManU - AM.

I dalej awansuje PSG, Real, Bayern i AM.
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Niestety na bet365 nie można postawić wszystkich 4 ewentualnych par na jednym kuponie. Interesuje mnie gdzie można zrobić tak: Kursy są 6,50 na każdą parę. tzn 6,5*6,5*6,5*6,5=1785 teraz to postawić za 50 zł i daje nam: ponad 89.000 zł. Czy nie warto tak zagrać?? Tylko który buk to przyjmie??
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
zapewne nigdzie bo w taki sposób możnaby było obstawić wszystkie kombinacje i być na plus, więc żaden buk wam takiego czegoś nie wystawi
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nikt się nie kwapi no to:
Pary ćwierćfinałowe LM:

Manchester United - Bayern Monachium
Paris Saint-Germain - Chelsea
Real Madryt - Borussia Dortmund
Barcelona - Atletico Madryt
Można dyskutować ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I stało się. Manchester United raczej odpadnie. Rozpędzony Bayern gra naprawdę świetnie i co najważniejsze skutecznie. Może na Old Trafford Diabły powalczą, ale na Allianz Arenie nie oczekuję cudu. Zatem tutaj szedłbym (niestety) w awans Bawarczyków. Dwumecz powinien jednak być bardzo ciekawy, rywalizacja obu ekip zawsze jest ciekawa.
Kolejne pary to zdecydowany awans Realu moim zdaniem. Dojdzie do upragnionego rewanżu. Borussia nie gra już tak efektywnie jak w poprzednim sezonie - z resztą widać po ostatnich wynikach. Barca z Atletico to ciekawa para, aczkolwiek sądzę, że to Katalończycy awansują. Atletico zbyt napompowało balonik i często tracą siły. Ukazują to denne porażki jak choćby ta z Osasuną.
Najciekawszą parą będzie PSG z Chelsea. Tutaj wszystko się może zdarzyć. Będę kibicował PSG. Zlatan z paczką na pewno zasłużyli na coś więcej niż ćwierćfinał LM. Dwie znakomite ekipy, dwóch dobrych trenerów. Drużyny z wieloma indywidualnościami. Zapowiada się arcyciekawa batalia. Jak pisałem, chciałbym by awansowało PSG, ale pieniędzy na awans którejś z drużyn nie zainwestuję.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Awans mouriniowatych wyceniany na 1/1 to jakieś jaja są :cool:

Buki wyraźnie idą (i będą iść) z prądem, więc spodziewać się można walju w kursach na MU i Borussię.

No i dla kwestionujących wartość Barcelony cena wygranej Atletico w okoliacach 2/1-3/1 (rozrzut jest spory) może być świetną inwestycją.
 
Do góry Bottom