>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rzeczywiście te wszystkie kursy mi się wydają jakieś wysokie ;-) i trzeba będzie z tego skorzystać.
Zenit 2,80 ! 2:0 ⛔
Oglądałem mecz Zenitu w całości. Mogło się skończyć dobre 3:0, bo Zenit miał dosłownie dwie setki. Jedna była taka, że gość nie trafił na pustą bramkę stojąc przy słupku, a druga też 95% praktycznie sam na sam z bramkarzem pod bramką.
&quot;Oser&quot; miało w meczu swoje 10-20 minut po pierwszym gwizdku II połowy. A więcej nic nie pokazali. Raz tam strzelili w poprzeczkę, ale nic większego nie zdołali wykombinować. Kurs 2,80 na wyjeździe jak najbardziej do zagrania. Tak jak pisałem, wynik w Rosji mógłby być znacznie wyższy. A gdyby weszły wszystkie setki z całego meczu to powinno być 3:1 ;-). Zenit dominował bez wątpienia.
Zresztą komentatorzy N SPORTU byli ewidentnie za francuzami i Ireneuszem Jeleniem. Mało co się chyba nie spuścili tam w studiu jak Jeleń był przy piłce. Każdą jego akację wychwalali pod niebiosa jakbym był on jakimś Leo Messim :|. Dla mnie to było żenujące tego słuchać, jaki to Jeleń jest super mega ultra piłkarzem.
Hapoel Tel Aviv 1,90 1:1 ⛔
Kolejny chyba prezencik od buka. Skoro Żydzi potrafili wygrać na wyjeździe 2:3 to i u siebie powinni powinni wygrać. Salzburg na pewno musi się otworzyć bo jedynie zaliczka 0:2 daje im awans, co będzie na pewno szalenie trudne na wyjeździe. Trudny teren + presja wyniku + dobry przeciwnik = Czysta 1 jak najbardziej do zagrania.
Zilina 2,60 1:0 ✅
Tego nawet nie chce mi się komentować. 0:2 na wyjeździe ze słabo grającą Spartą robi swoje. Na pewno na swoim terenie nie odpuszczą jakąś głupią wpadką bo w końcu grają o fazę grupową ligi mistrzów ! A Sparta już mi się nie podobała w meczu ze słabym Lechem, a dostali od Ziliny 0:2 u siebie. To jak musi grać słabo Lech ? ????
Dla mnie te trzy wyżej wymienione mecze to valuebety ???? .
Kopenhadze wystarczy skromne 1:0, żeby awansować.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i od razu rzuca się w oczy wysoki kurs na Żylinę. Skoro potrafili pokonać Spartę na wyjeździe to czemu mieli by nie wygrać drugi raz. Meczu nie widziałem ale widziałem za to dwa mecze z Lechem i Sparta w nich nic wielkiego nie pokazała. Kurs 2.60 na MSK bardzo dobry.
Hmm. Wezcie pod uwage, ze 2 podstawowych graczy Sparty nie gralo przez bezsensowne kartki z Lechem. Matejovski i ktos jeszcze - nie pamietam. Sa to podstawowi zawodnicy Sparty...ktorzy w rewanzu wroca. Wydaje mi sie ze moze byc X.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I Sionko o ile dobrze pamiętam. Poniekąd można się z tym zgodzić. Ale moim zdaniem Shakal ma trochę więcej racji. Sparta nie ma nic do stracenia. Muszą ruszyć od samego początku jeżeli jeszcze myślą o LM. Kontra Żyliny i 1:0. Wtedy Sparta musiała by strzelić 3 gole aby awansować. Niby nie do zrobienia ale spróbować można więc dalej pewnie będą atakować a o drugą kontre nie będzie ciężko pewnie ;) Ja bym ten mecz właśnie w taki sposób. MSK zapewne się cofnie i będzie czekać na swoją szansę. Po tym co Sparta pokazała ze słabym Lechem wątpię aby Sparta coś ustrzeliła. Bliżej im w każdym razie do porażki.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
a co byscie powiedzieli na zwycięstwo Young Boys w Londynie ?? są na to szanse &gt;&gt; ?? myśle że tak ????

Tak samo Salsburg Może wygrać :cool: co wy na to ??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a co byscie powiedzieli na zwycięstwo Young Boys w Londynie ?? są na to szanse &gt;&gt; ?? myśle że tak ????

Tak samo Salsburg Może wygrać :cool: co wy na to ??
Że tak powiem na YBB szansę są , zresztą jak w każdym meczu ale baaardzo baaardzo małe :| Na rewanż być może wróci King co powinno i musi być dużym wzmocnieniem defensywy Kogutów. Wszystkie 3 bramki dla YBB padło po głupich błędach. Na WHL myślę , że Tottenham nie da sobie wydrzeć remisu i rozjadą Berno ale kurs oferowany na ten mecz bardzo słaby.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
a co byscie powiedzieli na zwycięstwo Young Boys w Londynie ?? są na to szanse &gt;&gt; ?? myśle że tak ????

Tak samo Salsburg Może wygrać :cool: co wy na to ??
Nie IMO. U siebie zaskoczyki The Spurs, prowadzili juz trojke i wtedy wyspiarze wrzucili wyzszy bieg i osiagneli przyzwoity rezultat (patrzac przez pryzmat rewanzu). Mysle ze Tottenham u siebie pewnie i wysoko wygra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tottenham zagrał w meczu ze Szwajcarami bez podstawowych graczy bo oni musieli odpocząć po ciężkim spotkaniu z Manchesterem City. Myślę, że jak wyjdzie pierwszy skład to Szwajcarzy nie będą mieli czego szukać w Anglii. Zresztą w II połowie byli już praktycznie totalnie zdominowani. A w I połowie to Tottenham robił beznadziejne głupie błędy w obronie i tak padły szybko 3 bramki. Do tego zlekceważyli przeciwnika na początku meczu i myśleli, że to będzie tylko spacerek.
YBB ma praktycznie zerowe szanse na awans.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Koguty mogą nie zapiac w Londynie jesli będzie klasyczny autobus pod polem karnym Young to Totenham będzie miał problemy jak bym był trenerem to tak bym ustawił zespół i zrobiłbym tak nawet wczęsniej gdy prowadzili 3:0 ,Koguty nie miały by tak łatwo ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Praktycznie co drugi mecz ligowy na WHL parkowany jest autobus i Totte dawało radę ???? Tottenham wg mnie to pewniak do awansu ale zbyt mało ciekawe kursy ;|
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Koguty mogą nie zapiac w Londynie jesli będzie klasyczny autobus pod polem karnym Young to Totenham będzie miał problemy jak bym był trenerem to tak bym ustawił zespół i zrobiłbym tak nawet wczęsniej gdy prowadzili 3:0 ,Koguty nie miały by tak łatwo ????
Szwajcarzy to dryzyna ofensywna (tak jak wiekszosc tamtej ligi) i nie beda sie za dobrze czuli w takiej taktyce. Dla mnie Spurs przechodza izzi.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
tak samo mówiliscie przed pierwszym meczem, a jak było to dobrze wiemy :cool: 3:2 może nie krzywdzi Koguty ale nie daje im też 100% komfortu ,muszą strzelic bramki a klasyczny autobus jest jak najbardziej na tak :]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
tak samo mówiliscie przed pierwszym meczem, a jak było to dobrze wiemy :cool: 3:2 może nie krzywdzi Koguty ale nie daje im też 100% komfortu ,muszą strzelic bramki a klasyczny autobus jest jak najbardziej na tak :]
To zacytuj mi taka moja wypowiedz :]
Ja w pierwszym meczu gralem over a w drugim gram Tottenham z hc.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja się zgadzam z Cygeiro, w pierwszym spotkaniu Tottenham był faworytem, zabrakło szczęścia i przegrali, teraz jest znowu faworytem wystarczy że strzelą gola i są w fazie grupowej, Young Boys Berno pokazało że może nawiązać walkę u siebie ale nie sądzę że również nawiążą w Anglii, zwłaszcza że Londyńczycy mają dla siebie w miarę korzystny wynik, a oprócz tego nie mogą stracić szansy na LM bo niewiedzą kiedy będzie następna. Handii jak najbardziej na miejscu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja się zgadzam z Cygeiro, w pierwszym spotkaniu Tottenham był faworytem, zabrakło szczęścia i przegrali, teraz jest znowu faworytem wystarczy że strzelą gola i są w fazie grupowej, Young Boys Berno pokazało że może nawiązać walkę u siebie ale nie sądzę że również nawiążą w Anglii, zwłaszcza że Londyńczycy mają dla siebie w miarę korzystny wynik, a oprócz tego nie mogą stracić szansy na LM bo niewiedzą kiedy będzie następna. Handii jak najbardziej na miejscu.
teoretycznie to podobnie było w dwumeczu z Turkami. Jak się okazało wygrali na trudnym terenie... no ale jednak Fener miało jeden sezon przebłysku a tak to taka sama chimera jak pozostali średniacy europejscy dlatego uważam że klasa Totenhamu jest dużo wyższa i powinni sobie poradzić
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Cześć
Co powiecie o takim kuponie?
Sheriff Tiraspol-Basel
aw 2
1.20 (Basel wygrał pierwszy mecz, i tak jest faworytem)
Sevilla-Braga
aw 1
1.60 ( Sevilla przegrała w Bradze więc teraz u siebie musza wygrać)
Anderlecht-Partizan B.
p_k X
1.75 ( W pierwszym meczu był remis, teraz myśle że będą obie druzyny atakowały ale rozważnie. Do przerwy powinien być remis)
Auxerre-Zenit
aw 2
1.25 (Auxerre w tym sezonie cieniuje strasznie, w przeciwienstwie do Zenitu)
Zilina-Sparta P.
R=Z 1 1.75 ( Zilina w 1.meczu wygrała, teraz raczej nie powinni przegrać u siebie)
Sheriff Tiraspol-Basel Basel wygrało mecz u siebie tylko 1-0 i teraz każdy gol ze strony drużyny z Mołdawii rozpoczyna mecz od początku, nie ma sensu się sugerować w tym przypadku tym skąd są poszczególne drużyny i w jakich ligach grają, dla każdej z tych drużyn LM to szansa dlatego motywacja w obydwu zespołach będzie niesamowita, a wynik pozostawił sprawę otwartą, osobiście uważam teraz jaki i zaraz po losowaniu że Sheriff powalczy.


Sevilla-Braga Argument jaki przytoczyłeś niema podstaw, uważasz że co LM nie będzie bez czterech drużyn z Hiszpanii, Sevilla to drużyna na poziomie 3/4 miejsca w La Liga, a myślą że miejsce 1/2 Ligi Sagres to mniej więcej ten sam poziom, Braga ma minimalną przewagę i na pewno nie odda awansu za bez walki zwłaszcza że według mnie ten pojedynek w miarę równorzędnym się stał po tym jak Braga wywalczyła korzystny wynik.


Anderlecht-Partizan Z tego co słyszałem to LM dla Brukselczyków to cel numer jeden na ten moment, Serbski football przeżywa kryzys, a sądzę że Anderlecht od samego początku będzie miła przewagę i udokumentuje ją w pierwszej połowie.


Auxerre-ZenitTu się z tobą zgodzę

Zilina-Sparta Wynik z pierwszego spotkania jest taki a nie inny, jeśli Słowacy nie stracą 2 bramek awansują i tego się trzymajmy, dla mnie nima sensu tego ruszać.

Ale będzie masówka na handi Tottenhamu
 
vitos 0

vitos

Użytkownik
A co powiecie o Ajaxie Amsterdam?
Grają u siebie z Dynamem Kijów i po pierwszym meczu było 1-1. Słynny Ajax nie grał w LM od kilku lat i pewnie chciałby to zmienić. Najlepszym sposobem na to jest wygrana z Ukraińcami przed własną publiką, która powinna dodać skrzydeł gospodarzowi. Kurs jako taki, ale myślę, że warto się zastanowić nad tym spotkaniem.
Tak w ogóle to witam, jest to mój pierwszy post na tym forum ????
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Auxerre - Zenit
Ja bym sie nie zapedzal tak z ta bezposrednia 2 na Zenit. Maja zaliczke 1 bramki, zdobytej u siebie, a wszyscy wiedza, ze Auxerre to typowa druzyna wlasnego boiska. Mimo wszystko uwazam, ze Zenit bedzie atakowal, by przypieczetowac awans - 1 strzelona bramka na wyjezdzie powoduje, ze Auxerre musi strzelic 3. Z kolei gospodarze MUSZA atakowac, jesli wogole chca myslec o fazie grupowej LM. Uwazam wiec, ze w tym meczu zobaczymy otwarta pilke i najprawdopodobniejszym typem wydaje mi sie bramkowy remis. Ale dla bezpieczenstwa polecam taki typ:
Auxerre-Zenit /obie druż. strzela/Tak/1.80/

Ajax - Dynamo Kijów
Gospodarze dlugo nie goscili w LM. W meczu w Kijowie wywalczyli bramkowy remis i nie wyobrazam sobie, ze u siebie ogranicza sie do obrony tego rezultatu, gdyz 1 stracony gol i trzeba bedzie sie otworzyc i atakowac, narazajac sie na kontry. Poza tym Ajax u siebie jest bardzo grozny, na pewno beda chcieli strzelic conajmniej jedna bramke, i przede wszystkim ani 1 nie stracic, nie dopuscic do dogrywki. Wydaje mi sie, ze typ na zwyciestwo gospodarzy po niezlym kursie jest przemyslany.
Ajax-Dynamo Kijów /1/1.82/
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
panowie spokojnie z tym wygrywaniem zespolów,ktore w pierwszym meczy zwyciezyły na wyjezdzie.Trzeba zdac sobie sprawe ze takie druzyny maja głowny cel-awans do LM.A co za tym idzie NIE musza wygrac,wystarczy ze utrzymaja zaliczke z pierwszego wyjazdowego zwyciestwa.Zilina wygra?-byc moze ale nie musi,to samo dotyczy to Anderlechtu i Hapoel.Moje typy: to awans Anderlecht,Zilina i Hapoel kurs 1.5 bo nie wierze w dwubramkow zwyciestwo Czechow i Szwajcarow,oraz ze Belgowie nie przegraja u siebie.Dla mnie sa to najpewniejsze typy.Poza tym mozna zagrac Sevila 1 i awans Totenham.W innych meczach moze sie zdazyc dosłownie wszystko(przewiduje duze klopoty Basylea,choc remis powinni ugrac)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Werder wygrał 3:1 na swoim stadionie i tak łatwo nie powinni oddać wyniku, a nawet powalczyć o strzelenie gola.
Werder jak i Sampa zdecydowanie lepiej graja na wlasnym boisku. Samporia w minionym sezonie nie przegrala ani jednego spotkania na stadionie Luigi Ferraris. Werder owszem 3-1 u siebie , ale zainaugurowali Bundeslige wyjazdowa porazka 4-1.
W pierwszym meczu Doria miala swoje okazje, wiekszosc niewykorzystane, ale nie grali zle.
Jak dla mnie wygrana gości w tym meczu totalnie nieopłacalna. Awans Werderu tez po takim kursie nieopłacalny, co nie znaczy, że nie przejdą dalej.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zdecydowanie najpewniej z dzisiejszych spotkań wygląda Anderlecht. Są w formie, dobrze zagrali na ciężkim terenie w pierwszym meczu przywieźli jak że cenny wynik 2:2. Partizan jest słabszą drużyną, przy takim wyniku stoją na straconej pozycji, spokojnie Anderlecht ich wypunktuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom