>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
tottenham to pewna lokata&lt;yes&gt;
Moim zdaniem niekoniecznie. Jeśli chodzi o sportowy punkt widzenia to tak. Wiadomo na jakim poziomie gra liga angielska, ale szwajcarski futbol ostatnio bardzo się rozwinął a kluby z tego kraju robią zamieszanie na europejskim podwórku. Jeśli chodzi o bukmacherkę, to stawianie na Tottenham mija się z celem, a popularny pewniak w tym momencie może zgubić nie jednego śmiałka. O tym jak trudno gra się kursowym faworytom widzieliśmy dzisiaj, dlatego granie za większą sumę opcji po handi czy do połowy może być zgubne. Kurs malutki, a ze YB Bern grac potrafi, już udowodnili. Patrząc na wtorkowe wyniki i okoliczności w jakich rozstrzygnęły się spotkania wnioskuję ze absolutnie wszystko jest możliwe w spotkaniach fazy play-off. Dla zatwardziałych optymistów proponuję śmiało na Tottenham, i oby kolejna forumowa masufka was nie przejechała. Myślę,ze warto spróbować opcję YB strzeli, lub też obie strzelą. W Unibecie pierwsza opcja to kurs 1,8 a druga 1,9 i uważam ze to są dobre bety jesli chodzi o ten mecz
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Spotkanie: ELM UEFA 20:45 Ajax Amsterdam - FC Dynamo Kijów
Typ: FC Dynamo Kijów + 0,5 (AH)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:

Hmm, może i Ajax jest w tym meczu faworytem, ale jak widzę co się wyczyniało wczoraj w eliminacjach do LM, to jeszcze bardziej się utwierdzam w swoim typie. Do rzeczy.

Ostatnie poczynania:

Ajax: Ostatnie mecze o stawkę, a było ich 7, to ledwie 2 zwycięstwa, 4 remisy i ważna (bo o honor) przegrana z Twente o superpuchar Holandii. Śmieszą mnie wypowiedzi o megazwycięstwie w ostatnim starciu z Rodą. Pewnie że mieli wygrać, takie mecze muszą wygrywać, w tamtym sezonie strzelili 106 bramek na 34 mecze, czyli właśnie lekko ponad 3 na mecz, wszystko w normie, nie ma się co podniecać. Ciekawe jest to że w eliminacjach do LM rozegrali do tej pory 3 mecze i tu uwaga wszystkie remisy (1:1 i 3:3 z PAOK&#39;iem i ostatni 1:1 z Dynamem, gdzie mimo że od 56&#39; grali z przewagą 1 zawodnika nie zdołali wygrać, a dodatkowo stracili gola)

Dynamo: O ile w Holandii Eredvise dopiero rusza, na Ukrainie już się liga rozkręciła, mamy za sobą 7 kolejek, i Dynamo na 3 pozycji za Shakhtarem i Dniprem. 4W,2R,1P, Ostatnie mecze to przegrana na wyjeździe z Poltavą która traci tylko 1oczko do Dynama ale w tym meczu grali okrojonym składem bo szykowali się na mecz z Ajaxem który miał się odbyć za 3 dni, ostatni mecz, z Dniprem i remis, ale śmierdziało mi to bo oba zespoły grają teraz w pucharach europejskich i żaden chyba nie chciał przegrać w tak ważnym momencie żeby nie zgubić gdzieś dużego morale. W poprzedniej fazie trafili na belgijski Gent, któremu dwa razy zaaplikowali po 3 bramki, tracąc tylko jedną na wyjeździe.

Składy, absencje, i wszystko co indywidualne:

Ajax:
- pauzuje za kartki: Vurnon Anita
- kontuzjowani: Kenneth Vermeer, Timothee Atouba, Nicolas Lodeiro oraz Rasmus Lindgren
- najbardziej prawdopodobne ustawienie: Stekelenburg, Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen and Emanuelson, De Zeeuw, De Jong and Enoh, Suarez, El Hamdaoui i Eriksen

Dynamo:
- kontuzjowani: brazylijczyk Gérson Magrão, argentyńczyk Facundo Bertoglio
- skład: Goalkeepers: Boyko, Koval;
Defenders: Betão, Danilo Silva, Popov, Mykhalyk, El Kaddouri, Khacheridi, Nesmachnyy, Almeida;
Midfielders: Vukojević, Husyev, Eremenko, Yarmolenko, Ninković;
Strikers: Shevchenko, Milevskyy, André, Guilherme, Zozulya, Kravets.

Bramkarz Dynama, 17to letni Koval, który okazał się bohaterem ostatniego meczu, powiedział, że to oni przejdą dalej, bo zależy im bardziej! Wysokie morale to najlepsza broń.

Podsumowując:
Suarez i El Hamdaoui vs Shevchenko i Milevskyy - to będzię piękna potyczka, na pewno zacięta i wyrównana, nadszarpnięta defensywa Ajaxu powinna wyrównać atut ich własnego boiska. Po cichu liczę na remis, mimo że za Kijowem nie przepadam to cenię ich niezmiernie za to że potrafią na Ukrainie w piłkę grać lepiej niż u nas. Oby mnie nos nie mylił.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to remis w spotkaniu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów pomiędzy Auxeree i Zenitem St.Petersburg.
Dlaczego sądzę, że mecz zakończy się remisem? Myślę, że faworytem tej pary jest zespół z Rosji. Pierwszy mecz Zenit wygrał u siebie 1-0. Dlatego we Francji Rosjanie zagrają mądrze z tyłu i nie będą chcieli atakować bramki Auxeree.
Zespół Ireneusza Jelenia jest w nie najlepszej formie. W lidze francuskiej nie wygrał jeszcze meczu, remisując trzy razy. Z taką formą marzenia o Lidze Mistrzów wydają się nierealne.
Zenit jest zdecydowanym liderem ligi rosyjskiej. Prowadzi z przewagą 4 punktów nad drugim Rubinem Kazań i dodatkowo ma 2 mecze rozegrane mniej. Zespół z St.Petersburga jest w świetnej formie i pewnie zmierza po mistrzostwo. Auxeree nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji, ponieważ we Francji rozegrano ledwie 3 kolejki.
Stawiam na remis i awans Zenitu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Auxerre - FC Zenit St. Petersburg (Poniżej/powyżej Auxerre: 1.5) typ:poniżej kurs:1.45


Tak jakoś mi rzuciło się w oczy, oglądałem pierwsze spotkanie rozgrywane z Rosji i w nim potwierdziło się to, że tak jak w poprzednim sezonie Irek Jeleń bez formy znaczy tyle samo co Auxerre bez formy, o ile Polak łapie powoli rytm meczowy o tyle na razie nie jest w stanie strzelać wielu goli, a jak nie on to kto ?, nawet jeśli by się ktoś znalazł to nic nie zmienia Jeleń to filar tego zespoły, Zenit raczej nie da pograć sobie naszemu reprezentantowi, a ten nie będzie dzisiaj strzelał, sędzię że co najwyżej Francuzików stać jest dziś najwyżej na strzelenie jednego gola, czy wystarczy to do wygrania nie wiem, do awansu na pewno nie. Obecnie drużyna z Petersburg tak przewyższa zespół Auxerre że jest w stanie wygrać z nim na jego własnym stadionie, w pierwszym spotkaniu wygrali 1-0 ale to był przypadek, bo oprócz tego jednego gola zmarnowali jeszcze dwie setki. Pieniądze jakie mają Rosjanie starczyły by żeby kupić co najmniej dwa takie kluby jak Auxerre, ale ktoś powie że pieniądze nie grają, lecz to nie tyczy drużyn Rosyjskich tam każdy piłkarz gra na miarę swojej ceny, może zawodnicy są przepłacani, ale po pobycie tam pieniądze na pewno się zwracają. Aleksandr Aniukow,Danko Lazović,Aleksandr Bucharow,Aleksandr Kierżakow,Wiaczesław Małafiejew,Siergiej Siemak te nazwiska wszyscy znają i między innymi one pokazują przytłaczającą przewagę Rosjan na d rywalem. Sądzę że Francuzi nie strzelą 2 goli, Rosjanie awansują, a wynik tego spotkania w granicy 2/3 goli.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Ja się nie zgadzam z przedmówcami. Uważam, iż Auxerre powinno dziś wygrać. Nie wiem czy awansować, ale wygrać po dobrej grzej i mam nadzieję zaangażowaniu na całym boisku. Dla mnie to, iż Zenit prowadzi w lidze rosyjskiej a Auxerre zremisowało na razie 3 mecze Ligue 1 nic nie znaczy. Wg mnie liga rosyjska jest po prostu słabsza a jedynie może rywalizować z innymi budżetami. Zenit na pewno nie jest słaby, ale Auxerre wie co to jest faza grupowa LM i nie powinno odpuszczać. LM to szansa na promocje do lepszego zespołu a przede wszystkim duże pieniądze dla klubu, zawodników. Liczę dziś na błysk piłkarzy francuskiego klubu a w szczególności Irka! Naprzód Auxerre! ;]
Co do pozostałych meczy to zdecydowanie awans Ajaxu, remis w derby Skandynawii, wygrana Tottenhamu i remis ze wskazaniem na Sparte.
Ukulałem z tego taką tasiemkę rekreacyjną:
Auxerre - Zenit St.Petersburg 1
FC København - Rosenborg BK X
MSK Zilina - Sparta Praha X2
Tottenham - Young Boys 1/1
Ajax - Dynamo Kiev 1

kurs: 36.68
stawka: 20zł
ew. wygrana: 733.68zł
buk: expekt
Zobaczymy co z tego będzie! ;]
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
vs


Auxerre- Zenit typ: X2 @ 1.50


Moim zdaniem na prawdę warto zagrać. Zacznę od suchych statystyk:
Dzisiejsi goście to bezapelacyjny lider ligi rosyjskiej. Od początku sezonu nie zaznali goryczy porażki. na 16 spotkań 12 wygrali, 4 zremisowali.
Co ciekawe lepiej radzą sobie na wyjazdach (bilans: 7-1-0) niż u siebie w domu. Gospodarze dopiero rozpoczynają sezon i to w słabym stylu. 3 remisy z nie najsilniejszymi rywalami to kiepski wynik. Jednak nie najważniejsze są tu wyniki spotkań lecz jakość gry. Auxerre gra strasznie słabo.. grając w Brest byli zespołem gorszym. Beniaminek pokazał słabość obrony i brak pomysłu na grę ofensywną Auxerre. Pedretti strzelił szczęśliwie bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego i uratowali remis.
W ten weekend u siebie podejmowali Valenciennes i znowu nie zachwycili. To goście częściej zagrażali bramce gospodarzy, a 1 pkt szczęśliwie po rzucie rożnym w zamieszaniu uratował Jeleń. Trener Fernandez w każdym meczu musi się denerwować, a długiej ławki rezerwowych nie ma.
Zenit solidna firma, naprawdę polecam grę na X2 . Nie ma co się oszukiwać, Auxerre ma naprawdę małe szanse na awans..

N&#39; DOYE strzeli gola w meczu FC Kopenhaga-Rosenborg Trondheim
@ 2.40
Krótko: Dziś Lwy muszą zagrać jeszcze ofensywniej niż zwykle by odrobić stratę z pierwszego meczu. N&#39;Doye to ich najskuteczniejszy napastnik. Strzela bramki w niemal każdym meczu. W tym sezonie w lidze duńskiej w 6 spotkaniach zdobył 5 bramek. W pierwszym meczu w Trondheim przyczynił się do porażki swojej drużyny nie wykorzystując 2 lub 3 &quot;setek&quot;(oglądałem ale nie pamiętam dokładnie ;) ). Z łatwością dochodzi do pozycji strzeleckich i dziś myślę, że będzie chciał się zrehabilitować. Wyjdzie na boisko skoncentrowany i umieści piłkę w norweskiej bramce...
buk: expekt
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiejszym betem dnia co już wcześniej pisałem jest mecz u siebie Ziliny. A kurs na ich zwycięstwo jest smakowity !
2,10 jest aktualnie, a było 2,60.
Zilina u siebie jest niesamowicie mocna. W poprzednim sezonie na własnym stadionie przegrali tylko jedno spotkanie, a zremisowali tylko raz.
8 spotkań w lidze weszłoby z handicapem -1, na 15 zwycięskich.
MSK Zilina vs. Liteks Lovetch 3:1 u siebie w tym sezonie.
MSK Zilina vs. Birkirkara FC 3:0 to również kwalifikacje LM.
Sparta niczym dobrym nie imponuje, już w meczu z Lechem grali słabo. W lidze nie prezentują się znakomicie. Do tego to jest mecz wyjazdowy i chęć odrobienia dwubramkowej zaliczki.
Zilina na pewno coś ukuje. Nawet sugerowałbym, ten mecz za jakąś małą stawkę 20 zł z handicapem i za 100 zł czystą 1.
1:0 ✅
 
candida 45

candida

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiejszym betem dnia co już wcześniej pisałem jest mecz u siebie Ziliny. A kurs na ich zwycięstwo jest smakowity !
2,10 jest aktualnie, a było 2,60.
Zilina u siebie jest niesamowicie mocna. W poprzednim sezonie na własnym stadionie przegrali tylko jedno spotkanie, a zremisowali tylko raz.
8 spotkań w lidze weszłoby z handicapem -1, na 15 zwycięskich.
MSK Zilina vs. Liteks Lovetch 3:1 u siebie w tym sezonie.
MSK Zilina vs. Birkirkara FC 3:0 to również kwalifikacje LM.
Sparta niczym dobrym nie imponuje, już w meczu z Lechem grali słabo. W lidze nie prezentują się znakomicie. Do tego to jest mecz wyjazdowy i chęć odrobienia dwubramkowej zaliczki.
Zilina na pewno coś ukuje. Nawet sugerowałbym, ten mecz za jakąś małą stawkę 20 zł z handicapem i za 100 zł czystą 1.




Obecny etap rozgrywek, czyli IV runda el. CL rządzi się swoimi prawami i stawianie za pewniaka jakiekogolwiek meczu na tym etapie jest nieporozumieniem. Takim betem nie jest dzis ani Zlina ani nawet Spurs, warto bowiem pamietac ze kazda druzyna ktora bedze grac dalej, zagarnia wielka kase, za tym idzie prestiz i mozliwosc promocji swojej osoby przez wielu zawodinkow. W swietle tego co napisalem wyzej, wydaje mi sie watpiwym aby mecz Zlina - Sparta mial podobny przebieg jak ten pierwszy, warto bowiem zauwazyc ze obie druzyny prezentuja zblizony poziom, fakt - Zlina w pierwszy meczu zaprezentowala niebywala skutecznosc i miala swoj dzien, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dzis wygrała Sparta. Warto uczyc sie na bledach, wczoraj za pewniaka stawiany byl Anderlechta jednak Grobari byli w stanie strzelic dwie bramki fiołkom.



Co do meczu Spurs z YB. NIby pewnym rezultatem jest zwyciestwo Angilkow, maja oni w swoich szeregach fajnych grajków, na pierwszy plan z pewnoscia wychodzi Bale - młody chłopak ktory strzela, asystuje i broni. Mimo ze Szwajcarzy poczynili postepy, ulegne temu wielkiemu balonikowi ktory jest pompowany na graczy ze stolicy Anlgii i stawiam na ich zwicestwo.



Troche obawiam sie meczu Ajax - Dynamo. Gracze z Holandi sa faworytem tego dwumeczu, ale Ukraincy to taka druzyna ktora moze zaskoczyc, to ekipa z wielkim doswiadczeniem natomiast Ajax opiera sie na młodych chlopakach ktorzy trzepia ligowych przeciwnikow ale w zdrerzeniu z Europa juz od paru lat dostaja baty. Nie wierze ze sila ataku Joden skadinad imponujaca, zrekonpensuje dziurawa obrone, widze w tym meczu wynik 2:2 i awans Ukraincow.



Stawiam dzis równiez na Kopenhage. W pierszym meczu ktory nalezal do wyrownanych, obie druzyny mialy swoje okazje sledze wyniki Dunczykow w ostatnim czasie i naprawde jest to druzyna ktora moze namieszac w Europie - krokiem ku temu jest dzisiejsze zwyciestwo.



Zlina : Sparta 2
Spurs - YB 1
Ajax : Dynamo aw.2
Kopenhaga : Rosenborg 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom