>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Zdecydowanie najpewniej z dzisiejszych spotkań wygląda Anderlecht. Są w formie, dobrze zagrali na ciężkim terenie w pierwszym meczu przywieźli jak że cenny wynik 2:2. Partizan jest słabszą drużyną, przy takim wyniku stoją na straconej pozycji, spokojnie Anderlecht ich wypunktuje.
zgadzam się, dlatego dałem Anderlecht ht/ft. Dorzuciłem do tego Sevillę, nie muszę jej chyba rekomendować, przegrali ostatnie dwa mecze, więc kiedy jak nie teraz przełamać złą passe, tym bardziej, że zmuszeni są grać bardzo ofensywnie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sheriff Tiraspol - FC Basel @ under 2,5 - 1,75 ⛔ 0:3
Pierwszy mecz to przewaga Basel i niewykorzystany karny w ostatnich minutach spotkania przez Huggela. Sheriff ma już zebrane cenne doświadczenia pucharowe z poprzednich lat i ogólnie słynie z nieustępliwej gry przez co traci stosunkowo mało bramek. Spotkanie powinno przebiegać mimo wszystko pod dyktando drużyny gości, którzy niejako mają wynik w kieszeni. Dlaczego under? Ponieważ 1:0 w pierwszym meczu, styl drużyny Sheriff i porównanie możliwości ekipy z Mołdowy z Basel dają mi wyrównane spotkanie z małą ilością bramek ;)

Hapoel Tel-Awiw - Red Bull Salzburg
@ over 2,5 - 1,85 ⛔ 1:1
Salzburg puka do bram Ligi Mistrzów, ale co roku ktoś staje na ich przeszkodzie. Tym razem wydawało się, że będzie z górki, ale Hapoel wygrał w Austrii 3:2 i jest w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem. Spodziewam się spotkania overowego. Salzburg potrafi strzelać sporo bramek, ale i sporo ich traci. Goście maja Boghossiana, Zarate, Jantzschera i kilku innych wartościowych ofensywnych graczy. Natomiast Hapoel ma szybkiego Schechtera, który idealnie będzie pasował do gry z kontrataku. Do tego Hapoel u siebie bywa bardzo skuteczny. 5:0 z Zeljeznicar, 3:1 z Aktobe Lento czy ubiegłoroczne 5:1 z Rapidem Wiedeń robią wrażenie. Jak dla mnie możemy zobaczyć kilka bramek, a szans Salzburga wcale bym nie przekreślał... mimo wszystko ;)
Sevilla - Sporting Braga @ under 2,5 - 1,85 ⛔ 3:4
Oj w nieciekawej sytuacji jest Sevilla, wynik 0:1 w Portugalii niewątpliwie stawia ich pod ścianą i choć Braga nie jest może znana w Europie zbyt dobrze to fakt, że zakończyła sezon Liga Sagres na 2 pozycji powinien mówić sam za siebie. Podopieczni Domingo Pacienca świetnie potrafią grać w defensywie, czego dowodem bilans z poprzedniego sezonu ligowego. W tym meczu taktyka to zapewne defensywa i jeszcze raz defensywa. Mają wynik, i nie ma sensu rzucać się hurra do przodu, bo Capel, Perotti czy Jesus Navas natychmiast mogą to wykorzystać. Wbrew pozorom Sevilla wcale nie musi pewnie wygrać tego spotkania. Moim zdaniem nie padnie w tym meczu zbyt wiele bramek z powodu &#39;murowania bramki&#39; przez gosci.
Sampdoria Genua - Werder Brema @ under 2,5 - 2,00 ⛔ 3:1
Sampdoria musi zagrać ofensywnie w tym meczu i odrabiać dwubramkową stratę z Bremy. Czy ma szansę ją odrobić? Owszem ma, ale nie będzie to łatwe zadanie. Werder co prawda jest drużyną chimeryczną i do tego z różnymi problemami, ale z całą pewnością podopieczni Schaafa są w stanie zagrać dobry mecz i nie dopuścić do utraty zbyt wielu bramek.
Anderlecht Bruksela - Partizan Belgrad @ over 2,5 - 1,70 ✅ 2:2
Anderlecht potrafi strzelać sporo bramek, niejednokrotnie potwierdzając to w lidze belgijskiej czy choćby gromiąc TNS. Partizan ma jednak również niezły potencjał w ofensywie, na czele z bramkostrzelnym Cleo. Liczę na otwarty mecz i kilka bramek.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Co do meczu Auxerre-Zenit to oglądałem kawałek tego meczu i Jeleń miał dobre sytuacje do strzelenia bramek, zabrakło jedynie trochę szczęścia. Jak dla mnie ten mecz to no bet.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Sampdoria Genua - Werder Brema 1 (2,20)

Lecimy z rewanżowymi spotkaniami w czwartej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Zadaniem nr 1 w dniu dzisiejszym dla włoskiej ekipy będzie dziś odrobienie strat z Bremy. W pierwszym spotkaniu Werder wygrał 3:1 i jest na pewno w lepszej sytuacji niż zespół z Genui. Mogło być jeszcze bardziej okazale, ale w 90 minucie Pazzini strzelił honorową bramkę dla gości, która może mieć bardzo duże znacznie w kontekście meczu rewanżowego. O sile Sampdorii w meczach u siebie wiele pisać nie trzeba. Wystarczy tylko wspomnieć ich bilans z ubiegłego sezonu Serie A. 18 spotkań, 13 zwycięstw, 5 remisów, bilans bramkowy 31:10. Lepiej w lidze na własnym stadionie spisywała się tylko ekipa Interu Mediolan, która zdobyła mistrzowski tytuł. Nowy sezon we Włoszech startuje dopiero w najbliższy weekend, za to w Niemczech Werder jest już po inauguracyjnej kolejce. Sobotnie spotkanie z Hoffenheim na pewno do udanych nie zaliczą, gdyż przegrali je 4:1. Na dodatek wynik ten został ustalony już w pierwszej połowie tamtego meczu. W meczu tym kontuzji doznał Hugo Almeida i jego występ w dzisiejszym spotkaniu jest wykluczony. Oprócz niego zabraknie również brazylijskiego obrońcy Naldo. Natomiast w ekipie gospodarzy jedynym zawodnikiem, który nie będzie mógł zagrać jest Stefano Lucchini, który pauzuje za czerwoną kartkę obejrzaną tydzień temu. Mam nadzieję, że gospodarze dzisiaj pokażą taką grę z jakiej zasłynęli w poprzednim sezonie. Coś do udowodnienia będzie miał Antonio Cassano, który o występie w Bremie będzie chciał szybko zapomnieć. Liczę też, że znów bramkę strzeli Giampaolo Pazzini. W sobotę Hoffenheim pokazał, że idzie Werder pokonać i zaaplikować im dużą ilość bramek miejmy nadzieje, że ulubiony klub jednego z naszych moderatorów dzisiaj nie zawiedzie i postara się odrobić dwubramkową stratę.

Kurs z: Totesport
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Zastanawiałem się nad Werder (+0.25) z kursem 2.2 czyli że tego meczu nie przegra . Ale po głębszym zastanowieniu zrezygnowałem , kursy w 95 % buków na Włochów poleciały w dół . Wiemy jak grają drużyny włoskie u siebie - bardzo dobre . Potem na myśl przyszło mi Away/Home na Werder po 2.5 czyli Remis=Zwrot , także zrezygnowałem . Teraz myślę na jakimś overkiem to Typów Dnia . Myślę iż Over w tym meczu jest najlepszym rozwiązaniem !! Polecam Over i tylko Over !!
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Kwalifikacje Ligi Mistrzów, 20:45
Anderlecht - Partizan
Typ: (h. 0:1) 1
Kurs: 2.45
Expekt

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Stade Constant Vanden Stock zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie ostatniej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy Anderlechtem Bruksela a Partizanem Belgrad. W pierwszym spotkaniu rozegranym w zeszłym tygodniu w Belgradzie padł wynik 2:2 który przed dzisiejszym spotkaniem w zdecydowanie lepszej sytuacji stawia zespół Anderlechtu. Pierwsze spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, wszystkie bramki padły w drugiej połowie, widać było że Anderlecht prezentuje wyższą kulturę gry, a Partizan u siebie niesiony dopingiem fanów był w stanie dzięki ogromnej determinacji doprowadzić do remisu. Mecz w Brukseli powinien wyglądać zupełnie inaczej, zacznijmy od tego że Anderlecht nie musi atakować remis 0:0 i 1:1 daje im awans, więc jeśli Partizan myśli o awansie będzie musiał zagrać odważnie co pozwoli gospodarzom kontrować, a potrafią to robić bardzo dobrze. Anderlecht prezentuje dobrą formę na początku tego sezonu, rozegrali w tym sezonie 8 spotkań, 6 z nich wygrali a 2 zremisowali, bilans bramkowy: 20-4. Oprócz remisu z Partizanem, wygrali Superpuchar pokonując Gent 1:0, w trzeciej rundzie kwalifikacji pokonali TNS 3:1 na wyjeździe i 3:0 u siebie, natomiast w lidze u siebie pokonali Eupen 4:1 i Beerschot 4:0, zremisowali na wyjeździe bezbramkowo z Charleroi oraz w ostatnim meczu w sobote pewnie pokonali na wyjeździe Lokeren 3:0. Partizan rozegrał 6 meczy z czego 5 w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, pokonali Pyunik 3:1 u siebie i 1:0 na wyjeździe, HJK Helsinki 3:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe a rozgrywki ligowe zainaugurowali 14 sierpnia wygrywając u siebie 2:1 z FK Indiją.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs Partizan 1, 1.57 Ladbrokes 6/10
Kursy lecą bardzo mocno. Dla mnie to najciekawszy bet na dzisiaj. Pierwszy mecz 2:2. ANderlecht jest w bardzo dobrej, wysokiej formie. Partizan to nie jest ekipa na LM, przynajmniej nie w tej chwili. Anderlecht natomiast nadaje się do tak świetnego turnieju. Dzisiaj zagrają w pełnym składzie, bo do kadry po pauzie dołączyli Biglia oraz Legear :!: Wszystkie bilety ostały sprzedane na ten mecz czyli stadion będzie zapełniony całkowicie. Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż wygrana Fiołków. Nawet nad azjatyckim handi można pomyśleć.
Skład gospodarzy:
Badibanga, Bernárdez, Biglia, Boussoufa, Chavarría, Cordier, Deschacht, Kanu, Gillet, Juhasz, Kljestan, Kouyate, Lecjaks, Legear, Lukaku, Marecek, Mazuch, Polak, Proto, Rnic, Suarez.
In ne typy: Basel awans i Sevilla win ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Zdecydowanie najpewniej z dzisiejszych spotkań wygląda Anderlecht. Są w formie, dobrze zagrali na ciężkim terenie w pierwszym meczu przywieźli jak że cenny wynik 2:2. Partizan jest słabszą drużyną, przy takim wyniku stoją na straconej pozycji, spokojnie Anderlecht ich wypunktuje.
Anderlecht powinien to spotkanie na lajcie wygrać dać czystą jedynke na nich przy ich obecnej formie nie będzie ryzykiem
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Anderlecht – Partizan

Typ:1
Kurs:1.50

Nadszedł czas na mecze rewanżowe decydującej rundy kwalifikacyjnej do ligi mistrzów. Z oferty wtorkowych meczy najbardziej zainteresowało mnie spotkanie pomiędzy Anderlechtem a Partizanem. Pierwszy pojedynek tych zespołów zakończył się niespodziewane remisem 2:2, który mimo wszystko jest korzystny dla gospodarzy, którzy są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Wiadomo przecież, że liga Belgijska jest dużo mocniejsza od ligi serbskiej. W dodatku Anderlecht jest zdecydowanie najlepszy w swojej lidze, mają oni bardzo mocny i wyrównany skład, który zapewni im awans do fazy grupowej ligi mistrzów. Kolejnym argumentem przemawiającym za Belgami jest to, że rewanżowy mecz rozgrywany jest na ich stadionie gdzie mogą liczyć na ogłuszający doping.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Sampdoria Genua - Werder Brema | Sampdoria 2,05 Bwin Sampdoria zagra na własnym stadionie spotkanie rewanżowe z drużyną Wederu Brema. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny Werderu. Można by było uważać że ten dwu meczu jest już rozstrzygnięty aczkolwiek moim zdaniem w ogóle tak nie jest. W tym meczu Sampdoria straciła gola na 2:0 po karnym podyktowanym za faul i stracie zawodnika. Gdyby nie ta kartka może to spotkanie potoczyłoby się inaczej ponieważ Sampdoria nie grała tak tragicznie w tym spotkaniu jak wskazuje wynik.

- ważnym aspektem jest to że drużyna Sampdorii u siebie to zupełnie inna ekipa.
Bilans Sampy na wyjazdach: 6-4-9 18:31.
Bilans Sampy u siebie: 13-6-0 31:10.
Przejrzałem wyniki z czołówką ligi w poprzednim sezonie.
Do analizy wybrałem 8 drużyn moim zdaniem czołowych w lidze włoskiej:
Milan, Genoa, Fiorentina, Inter, Roma, Juventus, Napoli, Palermo.
* w meczach wyjazdowych z tymi ekipami zdobyli tylko 4 pkt na 24 możliwe z tylko 4 golami strzelonymi i 16 straconymi.
*w meczach u siebie z tymi ekipami zdobyli 20 pkt na 24 możliwe z bilansem 9:2.

- Werder natomiast potrafi tracić dużo goli na wyjazdach, tak było w poprzednim sezonie a w obecnym grali jak na razie 1 spotkanie z Hoffenhaim przegrywając aż 4:1 tracąc wszystkie 4 gole w 1 połowie grając podstawowym składem i na dodatek kontuzji nabawił się Almeida.

Moim zdaniem Sampdoria niema nic do stracenia w tym spotkaniu. W poprzednim sezonie pokazali że mało która drużyna grająca na ich stadionie przy obecności 35 tys. fanów potrafi wywieść jakiekolwiek pkt. Z tych 8 drużyn które wymieniłem z 1 pkt wracały tylko Roma i Palermo. Duet napastników na pewno będzie siał wiele zamętu pod bramką Wisse. I Cassano i Pazzini potrafią strzelać gole a przede wszystkim na własnym stadionie. I uważam że będą walczyć do 90 minuty o awans.
Werder na dodatek musiał zagrać wyjazdowe spotkanie ligowe 3 dni temu a zawodnicy Sampdorii mocno przygotowywali się do tego spotkania przez cały tydzień i sądzę że fizycznie powinni lepiej wyglądać od graczy Werderu.

Dodam jeszcze że przejrzałem wyniki Sampodorii na ich boisku gdzie przez 4 sezonu na 76 spotkań przegrali tylko 7. Może Włosi nie uzyskają takiego wyniku który da im awans aczkolwiek że na 1:0 , 2:1 są na pewno w stanie ugrać. Ale osobiście chciałbym aby w tym meczu była dogrywka ponieważ dobrze by się spotkanie oglądało które transmituje Nsport o 20:45. RSC Anderlecht - Partizan Belgrad | Anderlecht 1,45 Bwin Pierwszy mecz zakończył się wyniki 2:2 i ten wynik teoretycznie jest korzystny dla ekipy Anderlechtu. Aczkolwiek nie sądze aby mistrz Belgii kalkulował w tym spotkaniu i grał na remis. W pierwszym meczu pomimo wyniku 2:2 ja uważam że Anderlecht kontrolował grę w momencie gdy stracili gola na 1:2 po pięknej bramce swojego zawodnika już po 2 minutach zdołali wyrównać i wywieźli korzystny wynik. Anderlecht na duży potencjał i myślę że zasługują na grę w Lidze mistrzów. Partizan Belgrad na pewno jest bardzo dobrą drużyną która moim zdaniem bardziej zasługuje na fazę grupową niż drużyny pokroju Sparty Praga badź Ziliny aczkolwiek los chciał że walczą z Anderlechtem i moim zdaniem przegrają te spotkanie. Anderlecht na własnym boisku jest bardzo mocny również w tym sezonie to pokazują wygrywając 2/2 spotkania z bilansem bramkowym 8:1.

Przede wszystkim Anderlecht będzie musiał uważać na bardzo bramko strzelnego Cleo aczkolwiek sami również mają kim postraszyć m.in Suarez, Lukaku, Boussoufa. Większych osłabień w Anderlechcie niema, dwóch zawodników którzy nie mogli wystąpić w sobotnim spotkaniu ligowym Jonathan Legear i Lucas Biglia dzisiaj są gotowi do gry. Przy ustawieniu 4x3x3 po prostu muszą padać gole. Liczę na odpoczywających w spotkaniu ligowych Lukaku i Suareza którzy na pewno będą groźni pod bramką Partizana. Liczę na 2:0 , 2:1 dla Anderlechtu.
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Spotkanie: LM UEFA 20:45 Sampdoria vs. Werder Brema
Typ: Sampdoria -1(AH)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na temat tego meczu napisał wiele już mój poprzednik, natomiast po przeczytaniu kilku artykułów na temat tego meczu, muszę zauważyć że przede wszystkim Sampdoria powalczy o awans, a innej możliwości niż dwu-bramkowej wygranej nie widzę, gdyż w pierwszym meczu ulegli Werderowi aż 1:3, jednak dla ostrożności zagram azjatycko. Wiemy że atak i cały skład bremeńczyków będzie nieco okrojony. To nie ten Werder co w zeszłym sezonie, zachomikowali kasę za sprzedaż Ozila, dodatkowo nie zagra Almeida. Jeśli o Sampdorię chodzi, mobilizacja w drużynie jest ogromna. Nie zagra co prawda Lucchini, ale może to i lepiej, jeśli znów miałby coś nabroić. Zagrają na własnym boisku przed 30&#39;000 kibiców, rozwrzeszczanych italów, którzy w ten sposób pomogli w zeszłym sezonie ani razu swojej drużynie zejść z boiska pokonanymi. Ale i tak do tego typu najbardziej skłoniła mnie kompromitacja w ostatnim meczu Werderu gdzie ulegli w fatalnym stylu Hoffenheim, atmosfera nieco się popsuła. Polecam typ po takim kursie, bo sampdoria meczu nie odda, a do awansu co najmniej dwóch bramek trzeba.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów


Jutro kolejna tura spotkań eliminacyjnych Champions League. Na na razie wybrałem pojedynek holenderskiego Ajaxu z ukraińskim Dynamo Kijów. Przed tygodniem spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1, który korzystniejszy jest dla jutrzejszych gospodarzy. Jednak z samego przebiegu spotkania zawodnicy z Amsterdamu nie powinni być zadowoleni ponieważ ponieważ przez część spotkania grali z przewagą 1 zawodnika a mimo to stracili wtedy bramkę. Humory poprawili sobie dopiero podczas ligowej potyczki z Rodą, gdzie wygrali 3:0. W tym meczu pokazali się z dobrej strony jednak przeciwnik nie należał do najsilniejszych. Mimo to uważam, że pewne zwycięstwo na pewno wpłynie pozytywnie na piłkarzy. W tak dobrych nastrojach raczej nie są zawodnicy gości. W ostatnim pojedynku ligowym zremisowali z Dnipro 0:0. Obie ekipy były przed swoimi pojedynkami w Pucharach więc można doszukiwać się braku pełnego zaangażowania z obu stron. Jednak nie oglądałem tego spotkania i nie mogę tego z pełną odpowiedzialnością potwierdzić. Jeśli chodzi o personalia to prawdopodobnie zobaczymy jutro zbliżone składy do tych co mierzyły się ze sobą tydzień temu. Faworyta do zwycięstwa upatruję w drużynie Ajaxu. Może jeszcze nie grają tak jak ich stać jednak to wciąż groźna drużyna, która jest wstanie awansować do elitarnych europejskich rozgrywek. Ponadto trochę kusi także typ na over. Jednak jeśli nawet skuszę się na ten typ to tylko jako singiel.

Moje propozycje:

Ajax (około 1.80)
over 2.5 (okolo 1.70)
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
te dzisiejsze wyniki to chyba z sufitu sie wziely...hapoel i anderlecht ledwo co w koncowce wyrownaly z rywalami skazanymi na pozarcie, i jeszcze ta braga. dobrze, zawsze cos nowego w LM ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już chyba więcej nie będę obstawiał meczów rewanżowych ???? .
Sevilla w meczu z Braggą pokazały ładny festiwal strzelecki. Kto by się spodziewał, że Braga na wyjeździe wbije, aż 4 bramki !
Sevilla za burtą może i słusznie.
Basel przez 75 minut było 0:0, a skończyło się na 0:3 dla Szwajcarów.
Salzburg był blisko awansu bo prawie 90 minut wygrywali 0:1, ale ostatecznie skończyło się na 1:1.
Haha Anderlecht co za kompromitacja w karnych haha ! Boże litości.
3 karne przestrzelone ponad bramką haha. ????
Ogólnie dzisiejszy dzień z LM dość sensacyjny.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
over 2,5 w meczu Sevilli byl wlasciwie pewny. Sevilla musiala rzucic sie do ataku i tak to wyszlo.
A wynik 1-0 to chyba nie bardzo dawal awans Salzburgowi bo Hapoel strzelil 3 brami na wyjezdzie...
A Anderlecht czy ja wiem czy kompromitacja...Partizan jest dosc solidna druzyna.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chodziło mi oto, że Salzburgowi brakowało tylko jednej bramki, żeby awansować ;-).
Tak oglądam teraz skróty na nsport to mieli sporo szczęścia, że nie wpadła im bramka po odbiciu od słupka.
A Anderlecht skompromitował się w karnych strzelając 3 karne ponad bramką, a nie w meczu ;-).
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Sevilla sama sobie strzeliła w kolano. Drużyna, która myśli poważnie o LM, a właściwie o udziale w niej, nie może sprzedawać dobrego i doświadczonego obrońcy Squillaciego na 2-3 dni przed tak ważnym spotkaniem. Owszem, jeden zawodnik nie jest odpowiedzialny za postawę całego zespołu, jednak obecność takiego playera wpływa mobilizująco na postawę formacji obronnych. Wydawało się, że tak defensywna drużyna jak Braga, nie powinna być w stanie strzelić tyle bramek ekipie z Andaluzji... Brak Francuza w składzie okazał się jednak przysłowiowym gwoździem do trumny Sevilli. Sen o LM prysł jak banka mydlana, a miliony euro odpłynęły wraz w końcowym gwizdkiem. Chyba działacze Sevilli źle to wszystko zorganizowali i sami powinni ponieść konsekwencje tej dwukrotnej porażki z ekipą dobrą, ale nie doświadczoną na arenie międzynarodowej. Mimo wszystko, to nie wystarczyło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom