>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
marcol 1

marcol

Użytkownik
Co do meczu Partizanu i Anderlechtu są to drużyny które strzelają sporo bramek przed przerwą. Partizan ze swoich 3 ostatnich meczy u siebie strzela 5 bramek na 8 przed czasem. Anderlecht na wyjeździe zagrał ostatnio 2 mecze. Jeden wygrał 3-1, a drugi zremisował 0-0. Oczywiście w wygranym meczu strzela 2 bramki przed czasem. Patrząc na mecze Anderlechtu u siebie to również strzela bramki przed czasem.

FK Partizan v Anderlecht [Połowa czasu] over 0.5 1.40

Mecz Red Bull Salzburg z Hapoel Tel Awiwa. Hapoel w swoich ostatnich 3 meczach strzeliła 6 bramek przed czasem na 7 strzelonych ogólnie ! Jest to drużyna która strzela sporo bramek rpzed czasem. Statystyki drużyny z Salzburga również nie odbiegają od rywali. Z 14 strzelonych bramek zdobyli 8 przed czasem. Warto dodać, że w meczach Red Bull pada dużo overów. Dlatego na ten mecz wyznaczyłem Powyżej 0.5 bramki w 1 połowie.

Red Bull Salzburg v Hapoel Tel-Aviv [Połowa czasu] over 0.5 1.40
 
K 0

kask88

Użytkownik
Red Bull Salzburg - Hapoel Tel Aviv ?? kurs na Salzburg 1,85 w expekt.
W lidze Salzburg zdobywa dużo bramek w ostatniej rundzie również strzelili 4 bramki na pewno nie słabemu klubowi z Cypru. Co sądzicie o tym meczu ??
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
ja dałem na Salzburg, mysle ze powinni wygrac chociaz wiadomo jak to zydki moga czasami wyciagnac remis na trudnym terenie.Ostrozny bym był na typowaniu na Werder, mysle ze Sampdoria wyciagnie dzisiaj remis nad Wezerą.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Werder Bremen - Sampdoria
Typ: Werder
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędą się spotkania eliminacyjne Ligi Mistrzów, w jednym z ciekawszych spotkań Werder Brema podejmie na własnym stadionie włoską Sampdorię. Faworytem jest Werder Brema zespół, który w niemieckiej lidze zajął 3 miejsce, o które walczył do ostatniej kolejki z Bayerem Leverkusen, Werder Brema jest drużyną która strzela bardzo dużo bramek, szczególnie na własnym stadionie na którym jest bardzo groźna. Minusem drużyny niemieckiej, jest to że ich szeregi opuścił ich lider Mesut Özil. Zespół Sampdorii pozostał bez zmian, warto dodać, że 4 miejsce tego zespołu to ogromna niespodzianka w lidze włoskiej. Zespół wzmocnili Stefano Guberti z Romy, Gianluca Curci ze Sieny, Nicola Pozzi z Empoli oraz Daniele Dessena z Cagliari. Ja dzisiaj liczę na niemiecką mentalność i chęć zwycięstwa, pamiętamy przecież niesamowite walki z takimi drużynami jak min. Real Madryt. Zagrają dwie wyrównane drużyny, jednak jako że Werder jest bardziej doświadczony i gra na własnym stadionie dlatego właśnie stawiam na Niemców.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Dziś zdecydowanym faworytem dla mnie i zarazem jedynym ze wszystkich par jest drużyna FC Basel.
Co prawda kurs oscyluje w granicach 1.40 to wydaje mi się w miarę pewny. Po pierwsze nie można było sobie wymarzyć lepszego rywala w walce o grupę w LM, po drugie patrząc na wczorajszy mecz drużyny Young Boys na pewno kopacze z Bazylei nie chcą być gorsi i dziś pragną zapewnić sobie awans. W lidze ostatnio im nie idzie a wręcz ledwo przędą, ale tu znowu podeprę się chłopcami z Berna, którzy to również mieli ligowe problemy i przegrali 2 mecze pod rząd. Zatem nie jest to żaden argument. BASEL dziś musi wygrać i zapewne to uczyni. Zatem daję z czystym sumieniem 1 w tym meczu.
Co do pozostałych spotkań to ciężko jest cokolwiek przewidzieć, wiadomo, że zazwyczaj faworytem są gospodarze, ale w meczach w Bremie i Bradze czy nawet Belgradzie (trzy razy Be) mówię Be i nie stawiam nic. Szansę są bardzo wyrównane i nie zdziwię się gdy koło 23.00 ujrzę zwycięstwo ekipy z miasta Kolumba czy też wysoką zaliczę ekipy z południa Hiszpanii. Tak więc dziś no bet. Poczekamy, zobaczymy co się wykreuje z tych par.
Pozostaje jeszcze jeden mecz pomiędzy Red Bull Salzburg a Hapoelem i tu również wydaje mi się wszystko możliwe, ale osobiście po cichu typuje remis, coś w stylu 1-1. Drużyna z Tel Avivu pokazała, że potrafi się zmobilizować i odrabiać stary na własnym obiekcie. W tym wypadku nie mogą sobie pozwolić na wysoką porażkę, ba wg mnie nie mogą w ogóle przegrać jeśli myślą o LM. Po porażce na wyjeździe z Aktobe zapewne podejdą inaczej do sprawy i skoncentrują się maksymalnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja dziś widzę Werder triumfujący ;) przesadziłem trochę ale tak realnie to Bremeńczycy mają szanse wygrać mniej więcej 2-0, wczoraj widziałem debiutującą w tych rozgrywkach drużynę Auxerre która nie potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji, w pierwszej fazie spotkania piłkarze byli tak spięci, że nie wiedzieli co się z piłką robi kiedy ma się ją przy nodze i teraz myślą ze podobnie będzie z Sampdorią. Niemcy sprzedali Özila, a władze Werderu pozwalając dokonać się temu transferowi doskonale wiedzieli co robią, w ubiegłym roku zarobili w podobny sposób na Diego, skoro Mesut odszedł to znaczy że nie był już potrzebny, Thomas Schaaf, który przez całą swoją karierę prowadzi Werder nie osłabił by drużyny w tak ważnym momencie. Największym atutem Niemców jest doświadczenie, jak ważne w tych rozgrywkach przekonać się mogliśmy wczoraj kiedy lepsi a niedoświadczeni nie dawali sobie rady. Myślę że dziś Werder z korzysta z wczorajszych lekcji i zagra spokojny mecz i w przeciągu 90&#39; coś strzeli, a Włosi raczej nie są drużyną będącą w stanie grać wet za wet tylko będą grać z kontry. Jeśli chodzi o składy to kapitan Werderu - Torsten Frings jest znaczącą postacią w świecie piłki, jest piłkarzem który potrafi pociągnąć za sobą zespół, do tego Hugo Almeida, Pizarro, wydaje mi się że kadra Włochów jednak odstaje od Niemieckiej. A pro po przy okazji spotkań niemieckich drużyn kicker zawsze podaje prawdopodobne składy:

Werder
Wiese - Fritz, Mertesacker, Prödl, Pasanen - Frings, Bargfrede - Hunt, Marin - Pizarro, Hugo Almeida

Sampdoria
Curci - Stankevicius, Lucchini, Gastaldello, Ziegler - Semioli, Palombo, Dessena, Mannini - Pazzini, A. Cassano

Niedawno nawet Sampdoria towarzysko przegrała z Kolonią 2-0 , a Werder ostatnio 4-0 w pucharze Niemiec no może nie z wielką drużyną (Ahlen) ale tak czy inaczej wynik świadczy o dobrej formie strzeleckiej.

Więc ja dziś typuje win Werderu.


PS. Zwracam honor jeśli chodzi o Ziline
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
żydowski klub jest bogaty i prawdopodobnie najsilniejszy w historii izraelskiej piłki. dla mnie od kilku lat jasne jest, że kluby spoza Europy będą coraz częściej grać w LM. okazja dobra - skład zgrabny i zgrany. no i przeciętny rywal. nie rozumiem tych zachwytów nad Salzburgiem. Stevensa nigdy nie uważałem za dobrego trenera, no może poza okresem w Schalke - wszędzie później się komrpomitował. Austriacy nie grają nic nadzwyczajnego, przemeblowali trochę skład, na razie postawa w lidze mocno średnia. istnieje ryzyko, że hapoel przegra jak wczoraj tottenham i z dobrej bazy wyjściowej załatwi awans na własnych śmieciach. szacuję ryzyko jednak na tyle, że dziś hapoel dnb #2,5 to mój typ.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
wczoraj widziałem debiutującą w tych rozgrywkach drużynę Auxerre która nie potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji, w pierwszej fazie spotkania piłkarze byli tak spięci, że nie wiedzieli co się z piłką robi kiedy ma się ją przy nodze i teraz myślą ze podobnie będzie z Sampdorią. Niemcy sprzedali Özila, a władze Werderu pozwalając dokonać się temu transferowi doskonale wiedzieli co robią, w ubiegłym roku zarobili w podobny sposób na Diego, skoro Mesut odszedł to znaczy że nie był już potrzebny,
Dziwi mnie troche to co mowisz. Co prawda Niemcy sprzedali Ozila ale tylko dlatego ze jego kontrakt wygasal za rok, a sam zawodnik nie chcial go przedluzyc, wiec Bremenczycy woleli sprzedac go juz teraz zeby przynajmniej zarobic, a to ze twierdzisz ze taki zawodnik nie byl im juz potrzebny uwazam co najmniej za dziwnie. Przeciez on byl podstawowym pilkarzem tego klubu i w duze mierze dzieki jego grze zajeli trzecie miejsce w Bundeslidze.
Poza tym to ze Auxerre zagralo tak a nie inaczej nie swiadczy o tym ze tak samo zagra Sampdoria, nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, to ze sa debiutantem nie znaczy od razu tego co piszesz.
Co do typu to ja obstawiam X ale zobaczymy;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dziwi mnie troche to co mowisz. Co prawda Niemcy sprzedali Ozila ale tylko dlatego ze jego kontrakt wygasal za rok, a sam zawodnik nie chcial go przedluzyc, wiec Bremenczycy woleli sprzedac go juz teraz zeby przynajmniej zarobic, a to ze twierdzisz ze taki zawodnik nie byl im juz potrzebny uwazam co najmniej za dziwnie. Przeciez on byl podstawowym pilkarzem tego klubu i w duze mierze dzieki jego grze zajeli trzecie miejsce w Bundeslidze.
Poza tym to ze Auxerre zagralo tak a nie inaczej nie swiadczy o tym ze tak samo zagra Sampdoria, nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, to ze sa debiutantem nie znaczy od razu tego co piszesz.

Co do typu to ja obstawiam X ale zobaczymy;)
Diego też był kluczowym zawodnikiem mimo to szybko znalazł zastępcę, Marko Arnautović on ma być następcą Ozila. Niemcy to poważni ludzie gdyby był im potrzebny Ozil teraz to by nie został sprzedany, faktycznie był kluczowym graczem tego sezonu i mógł być kluczowym w kolejnym ale podobno 15 mln Real za niego zapłacił, a z tego co się orientuje kluby dostają znacznie więcej za awans do fazy grupowej + prawa do transmisji + sponsorzy + reklamy więc jeśli bez Ozila Werder miałby mieć mniejsze szanse na awans to uwierz mi woleli by go oddać za darmo za rok - dla tego domniemywam że Werder już wie jak go zastąpić.

Co do Sampdorii to nie twierdze że im się nogo poplączą ale uważam że podobnie jak Francuzi będą bardzo spięci, dla Werderu jeśli się nie uda to nie spróbujemy innym razem, dla Włochów to jest szans żeby się pokazać jeśli się nie uda awansować to nie wiadomo ile będą musieli jeszcze czekać bo w Italii mają wielką konkurencje jeśli chodzie o miejsce 1-4, a przecież Włosi doskonale sobie zdają sprawę że jeśli się nie pozbierają to za 2 lata mogą mieć tylko 3 ekipy z szansami na LM.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Werder Brema - Sampdoria Genua 3:1 (0:0) ✅
Typ: Werder Brema wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Dzisiejszego wieczoru na Weserstadion w Bremie swoją walkę o prawo gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpoczną miejscowy Werder i włoska Sampdoria. Wielu kibiców chciałoby zobaczyć obie ekipy w elitarnych rozgrywkach, ale los zadecydował jednak inaczej.
Obie drużyny wydają się być zbliżone do siebie poziomem i naprawdę trudno jest wskazać faworyta tego dwumeczu. Co prawda według bukmacherów do fazy grupowej bliżej piłkarzom Thomasa Schaafa, aczkolwiek ja nie przekreślałbym zespołu z Genui, który, mimo iż „opuszczony” przez „ojca sukcesu” (za takowy można uznać 4. lokatę w tabeli Serie A) Luigiego Del Neriego, nadal stanowi mocny kolektyw, z niesamowitym duetem w ofensywie (Cassano - Pazzini). Najważniejsze, iż trzon drużyny pozostał bez zmian, a przeprowadzone latem przemyślane transfery powinny, przynajmniej według działaczy Dorii, wystarczyć na awans do Champions League.
Na pewno sporym osłabieniem dla zespołu gospodarzy będzie (nie tylko w dzisiejszym meczu, ale i zbliżającym się sezonie) brak &quot;siły napędowej&quot; Werderu - Mesuta Özila, który przed kilkudziesięcioma godzinami opuścił 3. zespół poprzedniego sezonu Bundesligi na rzecz Realu Madryt. Kto teraz przejmie w Bremie rolę lidera na boisku? Trudno powiedzieć.
1. Bundesliga startuje już w najbliższy weekend, dlatego też należy przypuszczać, iż wszyscy w klubie z Weserstadion są w niemal optymalnej formie. Do tego grają przed własną publicznością. Werder od wielu sezonów imponuje swoją grą ofensywną, dlatego też należy się spodziewać, iż od pierwszych minut rzuci wszystkie siły do ataku, a ma kim w nim postraszyć. Pizzaro, Almeida, Rosenberg… Liczę na sporo bramek w dzisiejszym meczu (Sampa w ofensywie też grać potrafi) i nieznaczne zwycięstwo gospodarzy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Diego też był kluczowym zawodnikiem mimo to szybko znalazł zastępcę, Marko Arnautović on ma być następcą Ozila. Niemcy to poważni ludzie gdyby był im potrzebny Ozil teraz to by nie został sprzedany, faktycznie był kluczowym graczem tego sezonu i mógł być kluczowym w kolejnym ale podobno 15 mln Real za niego zapłacił, a z tego co się orientuje kluby dostają znacznie więcej za awans do fazy grupowej + prawa do transmisji + sponsorzy + reklamy więc jeśli bez Ozila Werder miałby mieć mniejsze szanse na awans to uwierz mi woleli by go oddać za darmo za rok - dla tego domniemywam że Werder już wie jak go zastąpić.
Jeszcze co do Ozila to moze i faktycznie maja juz nastepce i moge zrozumiec to ze sprzedali go do Realu bo mogli przynajmniej zarobic, ale szanse na awans bez Ozila w skladzie sa bez watpienia mniejsze bo nawet jezeli kupia kogos to ten nowy zawodnik bedzie potrzebowal czasu zeby sie w komponowac do zespolu, a poza tym to nie beda mogli go zglosic do skladu do tej fazy rozgrywek.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
pilka nozna, Liga Mistrzow, godz 20:45
Spotkanie: Werder Bremen - Sampdoria
Typ: X
Kurs: 4.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Przed nami kolejne mecze ostatniej rudny kwalifikacyjnej. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada sie konfrontacja Włosko-Niemiecka. W pierwszym pojedynku fawrotytem zdaja sie byc gospodarze. Ja jednak wcale nie lekcewazylbym ekipy z Genuy. Z reszta swoja siłe pokazałą w zeszlym sezonie pokonujac teoretycznie mocniejsze od siebei druzyny. Jakby nie bylo maja sklad wyceniany na ponad 125 mln E. Sam atak Antonio Cassano i Giampaolo Pazzini to 38 mln E. Pozostale pozycje takze wydaja sie byc dobrze obsadzone. W pomocy z pewnoscia wyrozniac powinnien sie Angelo Palombo (12 mln E). Obrona zas nie obejdzie sie bez Reto Ziegler (5mln E). Wielkie nadzieje wiaze sie takze z Curcim zakupionym od Sieny za blisko 5mln E. widac,ze Sampdoira nie nalezy do jedno sezonowcow i w tym roku takze bedzie odgrywac duza role w serie A i w Europejskich pucharach. Werder ma takze ekipe wyceniana na 125 mln E. W tej druzynie najbardziej w oczy rzuca sie zestawienie pomocy. Tutaj obejrzec powinnismy Mertesackera (15mln E) i Marina (14mln E). Ogolnie na pierwszy rzut oka sklad jest calkiem zblizony do Sampdorry.Swiadcza o tym z reszta wyceny poszczegolnych pilkarzy.Spodziewam sie zatem bardzo wyrownanego spotkania.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wyniki:

Basel:Scheriff 1:0
Braga:Sevilla 1:0
Partizan:Anderlecht 2:2
Salsburg:Hapoel 2:3
Werder:Samdoria 3:1

Duzo bramek chodz w pierwszej połowie sie na to nie zanosiło
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
Salzburga? nie szkoda Ci kasy? mało było wczoraj? ????
w pejsatym młynie, mając 3-2 z wyjazdu i trenerskiego klauna na ławce austriaków -wiara w awans gości będzie czystą fantazją ????
lepiej sobie kupić karnet na basen. ale to tylko moje zdanie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wydaje mi się, że można postawic na awans Salzburga i Ziliny jako doubla.
Pewnie, że można jak chce się stracić pieniądze ;-).
Tak jak pisałem, że Haopel Tel Aviv przez bukmacherów nie był doceniany przed tym meczem i niesłusznym faworytem był Salzburg.
Haopel strzelił 3 bramki na wyjeździe ! Salzburg nawet wygrywając 0:1 w Izraelu to i tak odpada. Wygrywając 1:2 na wyjeździe przechodzi dalej Haopel bo mają aż 3 strzelone bramki na wyjeździe.
No sytuacja Salzburga jest beznadziejna do tego będą grac na wyjeździe gdzie każdemu ciężko się gra. Awans Salzburg to może 5-10%.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Pozwolę sobie na zimno skomentować mój wczorajszy typ na gole FCB.
Szwajcarzy zagrali przeciętnie. Myliłem się mówiąc, że Sheriff to rzemieślnicy. Mądrze się bronili, groźnie kontrowali, choć też należy uważać tu z zachwytem bo grali przecież z drużyną hiperofensywną, a takie kontrować znacznie łatwiej. Mimo wszystko Basel spokojnie mógł wcisnąć z 4 gole:
nieuznana bramka Freia (kontrowersyjna sytuacja), poprzeczka, cudowna interwencja mołdawskiego bramkarza czy niewykorzystany karny w ostatnich minutach i over 1.5 gospodarzy pogrzebany..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pewnie, że można jak chce się stracić pieniądze ;-).
Tak jak pisałem, że Haopel Tel Aviv przez bukmacherów nie był doceniany przed tym meczem i niesłusznym faworytem był Salzburg.
Buki dobrze wiedza co robia ;] Dajac taki kurs wg mnie rozochocili ludzi ( w tym mnie ;] ) no i niestety. A dobrze wiedzieli, ze wcale Salzbuirg nie jest murowanym faworytem.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do wczorajszych spotkan to niestety nie sprawdzil sie moj typ X w meczu Werderu z Sampdoria.....
Co prawda patrzac przez pryzmat calego meczu to musze powiedziec ze bremenczycy wygrali zasluzenie, a Sampdorii praktycznie w ogóle nie bylo widac. Tylko ta strzelona bramka uratowala w jakis sposob honor wlochow, jednak z drugiej strony gdyby Pazzini strzelil bramke na 1:1 w sytuacji kiedy trafil w slupek, mecz moglby sie inaczej ulozyc...
Do tego ta czerwona kartka....
Ale nic, trzeba grac dalej:]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Część bukmacherów wystawiła już kursy na spotkania rewanżowe rundy Play-Off LM. A prezentują się one tak.

by: Betclick

No i od razu rzuca się w oczy wysoki kurs na Żylinę. Skoro potrafili pokonać Spartę na wyjeździe to czemu mieli by nie wygrać drugi raz. Meczu nie widziałem ale widziałem za to dwa mecze z Lechem i Sparta w nich nic wielkiego nie pokazała. Kurs 2.60 na MSK bardzo dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom