>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
R 1

rooney1

Użytkownik
typer36 bredzisz moim zdaniem bo dam sobie reke uciac ze nigdy w zyciu nie widziales ziliny w akcji(moze gdzies tam w pucharach), liga slowacka i czeska, zreszta jak nasza jest produktem slabym i nie wierze ze masz jakie kolwiek rozeznanie w pilce slowackiej czy jak pisales bulgarskiej. a faworytem byla by sparta chocby z tego wzgedu ze pucharach jest to zespol w miare ograny, ja nie postawilbym na czechow ani grosza skoro byli jedynym zespolem w tym sezonie ktory dal sie zdominowac lechowi (1polowa w pradzxe). nire jest to zespol wielki i nie warto w nich inwestowac. na dzis zdecydowanie najlepiej wyglada tottenham ktory zrobi wszystko by zagrac w elicie, bija szwajcarow na glowe pod kazdym wzgledem
 
maui 83

maui

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Zenit dziś może mieć bardzo ciężko i nie rozumiem tej &quot;masówki&quot; na ruskich. Oglądałem ich ostatni mecz z Dynamo Moskwa i nie błyszczeli to mało powiedziane, powinni ten mecz przegrać. Była to zasłona dymna? Możliwe, ale tak czy inaczej nie jest to kurs odpowiedni do szans w mojej ocenie. Auxerre nie dostało miejsca w kwalifikacjach za darmo i też jak każda drużyna chce zagrać w tych elitarnych rozgrywkach, które dają przepustkę do wielkich pieniędzy dla klubu i zawodnikom szanse promocji do wielkich potęg futbolowych. Natomiast Zenit to wielki zbiornik, w który pompowane są ogromne pieniądze i prędzej czy później będzie przepełniony gwiazdami jak cała liga rosyjska, ale gwiazdy nie zawsze wygrywają. Trzeba jeszcze dodać, iż wielkie pieniądze od Gazpromu = wielka presja na trenerze i na drużynie. Jeszcze raz powtórzę kurs jak dla mnie nie jest odpowiedni w stosunku do potencjału obu ekip. Nie chcę tu mówić, że Zenit przegra, ale zwrócić uwagę, iż jeśli zremisuję to nie będzie żadna sensacja. Mecz powinien być wyrównany a granie takiej masówki to lekceważenie Auxerre....
Po drugie nie stawiam w roli faworytów Dynama Kijów, Ajax nie jest chłopcem do bicia a futbol ukraiński choć nie jest już tak bardzo egzotyczny za sprawą właśnie Dynama i Szachtara to wielka potęgą też nie jest. W zeszłym sezonie Szachtar szybko odpadł niespodziewanie dla niektórych z LE a wg mnie Ukraińcy nie są na tyle silni żeby podbijać Europę. Skład Dynama mnie nie zachwyca i nie przemawia za ich wygraną, nawet jeśli Ajax nie jest w wielkiej formie. Jak dla mnie x2. A na dziś jedynym pewnym meczem wg mnie oczywiście jest wygrana Tottenhamu z młodymi chłopcami z Berna i tym miłym akcentem chciałbym zakończyć wypowiedź. Życzę powodzenia w dzisiejszych meczach i obym się mylił co do Zenitu bo inaczej większość grających utopi majątek....
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeszcze raz powtórzę kurs jak dla mnie nie jest odpowiedni w stosunku do potencjału obu ekip.
Aktualnie może i masz rację. Ale w ubiegłym tygodniu kursy wynosiły ponad 1,80, a teraz marne 1,60.
Tak samo było z Dniprem. Bwin wystawił na początku 1,80, a teraz kurs spadł do marnych 1,45. Pewnie w czwartek będzie coś w granicach 1,35-1,40.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
FC Zenit St. Petersburg - Auxerre 1,60
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Tobet
Stawka: 5j
Dla mnie to najpewniejsze zdarzenie na dzisiaj! Rosjanie świetna forma, liderują w lidze, w zeszły weekend co prawda remis u siebie i to szcześliwy, no ale może to i dobrze? Dwóch meczu pod rząd u siebie nie powinni zremisowac (czy przegrać) maxymalna motywacja będzie tu w tym mecz, przed rewanżem we Francji trzeba sobie zapewnić awans i to na pewno jest cel. Zespół Irka Jelenia jak i On sam bez formy. Podczas weekendu jedynie zremisowali 1:1 z beniaminkiem. Nasz napastnik jest zupełnie pod formą, w okresie przygotowaczym zajmował się leczeniem kontuzji i szukaniem nowego klubu i to widać...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem Zenit dziś może mieć bardzo ciężko i nie rozumiem tej &quot;masówki&quot; na ruskich. Oglądałem ich ostatni mecz z Dynamo Moskwa i nie błyszczeli to mało powiedziane, powinni ten mecz przegrać. Była to zasłona dymna? Możliwe, ale tak czy inaczej nie jest to kurs odpowiedni do szans w mojej ocenie. Auxerre nie dostało miejsca w kwalifikacjach za darmo i też jak każda drużyna chce zagrać w tych elitarnych rozgrywkach, które dają przepustkę do wielkich pieniędzy dla klubu i zawodnikom szanse promocji do wielkich potęg futbolowych. Natomiast Zenit to wielki zbiornik, w który pompowane są ogromne pieniądze i prędzej czy później będzie przepełniony gwiazdami jak cała liga rosyjska, ale gwiazdy nie zawsze wygrywają. Trzeba jeszcze dodać, iż wielkie pieniądze od Gazpromu = wielka presja na trenerze i na drużynie. Jeszcze raz powtórzę kurs jak dla mnie nie jest odpowiedni w stosunku do potencjału obu ekip. Nie chcę tu mówić, że Zenit przegra, ale zwrócić uwagę, iż jeśli zremisuję to nie będzie żadna sensacja. Mecz powinien być wyrównany a granie takiej masówki to lekceważenie Auxerre....
Nie wydaje mi się że na Zenit jest jakaś &quot;masówka&quot;, a nawet jeśli to dlaczego uważasz, że masówka ma nie być trafna - mecz jest ustawiony ?/ jeśli nawet, to przecież o ustawki posłodzili byśmy Rosjan, że na ich korzyść ;), ale nie nawet Tomaszewski niedawno mówił, że Putin zrobił porządek w Rosyjskiej piłce i chciałby żeby Polska się na nich wzorowała. A Francuzi dostali miejsce w tej fazie eliminacji za miejsce zajęte w tabeli Ligi Francuskie, czyli nic wielkiego nie osiągnęli zważywszy, że w poprzednim sezonie byli w wyśmienitej formie (Jeleń - sezon życia). Oczywiście że obie ekipy chcą zagrać w tych elitarnych rozgrywkach, ale to Rosjanie regularnie grają w Europejskich Pucharach i co roku wzmacniają się w tym kierunku, o Auxerre można nawet powiedzieć że to debiutant. Fakt w Zenicie pompowane są wielkie pieniądze, ale tak jak w całej Rosji stosunek wartości do jakości jest o wiele wyższy niż w zachodniej części Europy np: przeciętny piłkarz w przechodzący z Hiszpanii do Anglii jest wart 10mln, a za tego samego pilarza Rosjanie musieli by zapłacić 20 mln (przykładem jest transfer Dawida Janczyka) . Co do presji to wątpię, że większą mają Rosjanie, dla Francuzów
LM to szansa, dla Rosjan to jedna z drug jeśli nie będzie LM to będzie LE w której mieli by wielkie szanse na triumf. Co do kursu to wydaje mi się że jest w sam raz Zenit powinien na własnym boisku dominować, a Auxerre zagra na przetrwanie i o wyniku zadecydują pojedyncze błędy. Jednego w tym meczu jestem pewien że jeśli Zenit będzie w stanie dzisiaj strzelić bramkę to jest głównym kandydatem do awansu bo Auxerre raczej under 0,5 (no chyba ze pozytywnie mnie zaskoczy)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
typer36 bredzisz moim zdaniem bo dam sobie reke uciac ze nigdy w zyciu nie widziales ziliny w akcji(moze gdzies tam w pucharach), liga slowacka i czeska, zreszta jak nasza jest produktem slabym i nie wierze ze masz jakie kolwiek rozeznanie w pilce slowackiej czy jak pisales bulgarskiej. a faworytem byla by sparta chocby z tego wzgedu ze pucharach jest to zespol w miare ograny, ja nie postawilbym na czechow ani grosza skoro byli jedynym zespolem w tym sezonie ktory dal sie zdominowac lechowi (1polowa w pradzxe). nire jest to zespol wielki i nie warto w nich inwestowac. na dzis zdecydowanie najlepiej wyglada tottenham ktory zrobi wszystko by zagrac w elicie, bija szwajcarow na glowe pod kazdym wzgledem
no to byłbyś kaleką już;)
mam rozeznanie w baaardzo wielu ligach europejskich i nawet tych słabszych od bułgarskiej czy słowackiej. Moimi ulubionymi są Estońska (o tym pisałem jeszcze za czasów bojów Wisły z Levadią) i liga Mołdawii. W przypadku tej drugiej to jakieś poważniejsze kwestie łatwo znaleźć dla klubów ze stolicy bo reszty to już trzeba się wysilić. Oczywiście nie oglądam wszystkich spotkań bron Boże (czasem coś sobie obejrze - Żiline widziałem co prawda z ubiegłego sezonu). Nie mam na to czasu. Ale co nieco wiem o kadrach, sytuacjach w klubach, ciekawostkach.. jeśli chodzi o Bułgarię to np takich że liga bułgarska jest masowo ustawiana przez tamtejsze władze (w wyniku pewnych gier o mało co głowy nie stracił premier Bułgarii) oraz że Levski jest faworyzowany przez wiele grup interesów (odebranie CSKA mistrzostwa niedawno). O wielu ligach wiem wiele ciekawych rzeczy i dlatego traktowanie ich z góry mnie trochę boli. No ale to mój problem

Swoje typy już podałem więc nie będe zaśmiecał dalej
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
vs

2-1 ✅

TYP: OVER 2.5 @ 2.25
Jak dla mnie jest to najciekawsze z dzisiejszych spotkań. Na przeciwko siebie staną dwie skandynawskie ekipy, które stoczą pojedynek o ligę mistrzów, ale także o prestiż i honor. Tak więc chęci, woli walki i ugrania jak najlepszego wyniku przed rewanżem nie powinno zabraknąć.
Myślę, że wynik w tym meczu może paść każdy. Pewne dla mnie jest jedno: nie zabraknie emocji i bramek, dlatego też super typem wydaje się over 2.5 po ładnym kursie 2.25.
Dlaczego over??
Rosenborg Trondheim-
W tym sezonie w meczach domowych i nie tylko grają systemem 4-4-2 lub 4-4-3 w zależności ilu graczy napadu ma do swojej dyspozycji trener. W poprzednich rundach eliminacyjnych, gdy byli gospodarzem, w meczach z Linfield FC i AIK-iem grali 3 napadziorami. Wyniki to kolejno 2-0 i 3-0..
Jeśli chodzi o ligę/puchary norweskie to ostatnio notują same overy, a jeśli grają z drużyną , która coś tam reprezentuje to kończy się grubymi overami 4-3...
Oglądałem kilka skrótów z ich poprzednich spotkań, grają nieźle, szukają odbiorów,śmiało atakują zawodnika przy piłce, potrafią podnieść głowę i wypatrzyć lepiej ustawionego kolegę z drużyny..
Jeśli chodzi o cechy psychiczne to cieszą się bardzo z każdej bramki, mimo prowadzenia nadal atakują, cieszą się grą a to bardzo ważne...
Ich żądła to: Rade Prica, Iversen..
Trenerem gospodarzy jest Nils Arne Eggen , ma 68 lat więc raczej taktyki ala Mourinho nie będzie ;)
FC Kopenhaga
Dużo pisać o nich nie trzeba, z pewnością liga duńska jest lepiej kojarzona niż norweska. Pada w niej wiele bramek. Dzisiejsza ekipa gości ma bardzo mocny skład, grają świetnie w ofensywie, zaniedbują trochę obronę. 2 kolejki temu spotkali się z także ofensywnym Odense i skończyło się 3-2 dla lwów. Z tego co widziałem jakiś wielkich braków kadrowych nie mają. Liczę w tym meczu na świetnego snajpera N&#39;Doye, który jest zagrożeniem dla bramki przeciwnika z każdej pozycji.. potrafi też strzelić z rożnego. Pomogą mu w tym Gronkjaer, Claudemir,Vingaard, Kvist, Santin.
Inne czynniki:
  • Jest to pierwszy mecz, więc nikt zaliczki z pierwszego meczu nie musi bronić, co zwiększa szansę na over!

  • Są to takie jakby derby skandynawskie, więc może być ostro, przy niekorzystnym przebiegu spotkania dla którejś ze stron mogą posypać się kartki i wykluczenia, co zwiększy szansę na over
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
▶ DYNAMO - AJAX, TYP: OVER 2.5 - 1.85 ⛔ 1:1
▶ YOUNG BOYS - TOTTENHAM, TYP: 2 - 1.70
⛔ 3:2

Dynamo u siebie jest zawsze grozne dla wszystkich to tymbardziej Ajax bedzie mial tu duze problemy ale gracze z Holandii juz nie raz udowadniali ze potrafia walczyc do samego konca wiec dzis w Kijowie zapowiadaja sie nie lada emocje.Ofensywa gosci bardzo mocna ale nijak to sie ma do lini defensywy ktora popelnia mase bledow ale to rowniez wynika ze stylu gry jaki preferuje Ajax.Gospodarze z Szewczenko na czele (ktory ma patent na zdobywanie goli z Ajaxem) u siebie na pewno zagraja otwarta i ofesnywna pilke co w bezposredniej wymianie ciosow powinno zaowocowac w bramki
Berno sprawilo spora niespodzianke eliminujac tureckie Fenerbacze ale dzis zadanie przed nimi o wiele trudniejsze.Koguty bardzo podobaly mi sie w meczu z MC i jesli dzis nie przyjada do Szwajcarii po remis to sprawa awansu powinna byc rozstrzygnieta juz po tym meczu
bo roznica klas miedzy tymi dwiema ekipami jest ogromna

▶ ROSENBORG - KOPENHAGA, TYP: 1 DNB - 1.53 ✅ 2:1

▶ SALZBURG - HAPOEL TEL AVIV, TYP: 1 DNB - 1.35
⛔ 2:3

Norwedzy u siebie piekielnie mocni w tym sezonie.W lidze ida jak burza a w LM graja naprawde solidnie i skutecznie.Dunczycy meczyli sie z BATE o awans do nastepnej fazy co moim zdaniem nie rokuje im dobrze w potyczce z Rosenborgiem.Kopenhaga dopiero zaczela rozgrywki ligowe a Norwedzy juz graja w najlepsze i do tego graja bardzo dobrze wiec to tez jest atut ktory przemawia za moim typem.Zabezpieczam sie opcja dnb bo przeciez to puchary a w nich jak wiadomo amazing hapens heh ????
Bardzo podoba mi sie gra Salzburga ktory juz od kilku lat puka do bram fazy grupowej LM i mysle ze w tym roku ta sztuka im sie uda.Duzo bedzie zalezalo od tego pierwszego meczu w Austrii bo rewanz na goracym terenie w Izraelu bedzie bardzo ciezki.Hapoel na wyjazdach w LM nie zachwyca i potrafil przegrac w Kazachstanie wiec nie sadze ze wygra w Salzburgu ktory w poprzedniej rundzie u siebie rozgromil cypryjska Omonie.W rewanzu tak jak wspomnialem Hapoel bedzie bardzo grozny ale moim zdaniem jutro w Austrii przegra.Jak wyzej opcja z dnb w razie jakis niespodziewanych cudow ????

▶ BRAGA - SEVILLA, TYP: OVER 2.5 - 2.20 ⛔ 1:0

Na koniec over na polwyspie Iberyjskim.Braga w poprzedniej rundzie LM pokazala ze trzeba sie z nia liczyc z reszta w lidze graja tez dobrze.Sevilla wiadomo to Sevilla i jaki potencjal w ofensywie maja kazdy dobrze wie.W sobote pokonali Barce i pokazali ze sa juz w dobrej formie.W Portugali wszystko zdarzyc sie moze bo jesli Braga marzy o wyeliminowaniu ekipy z Andaluzji to wlasnie u siebie musza wygrac.Spodziewam sie otwartego spotkania w ktorym nie powinno zabraknac bramek z obu stron
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
narazie tragedia nie wiem co na boisku robil Pavluczenko spodziewałem sie że Tottenham wyjdzie składem który zagrał z Manchesterem City. Aczkolwiek Rednkapp tam nakrzyczy ostro na nich w szatni, Lenon wejdzie na skrzydło i rozbója troche grę. Szwajcarzy strzelili 3 gole? to dlaczego Tottenham w drugiej polowie tylu nie strzeli. Brakuje bardzo Kinga w obronie i myśle że to był klucz do tego wyniku jaki teraz mamy. Ja bardzo licze na poprawę gry Tottenhamu i może jeszcze to wygraja ; )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Heh, Szwajcarzy po 30 min ośmieszyli nieco &quot;pewniaków&quot; z Londynu...


Tottenham niczego sobie w 1 połowie...
jeszcze jest 45 minut. nie wierzę żeby Anglicy się łatwo poddali. Wydaje mi się że to wyciągną, choćby na remis. Nie oglądam meczu bo coś lipne streamy ale zapewne w drugiej połowie wejdzie Lennon , więc może rozbuja trochę towarzystwo. Widziałem 2 gole ( 1 i 2 ) dla YBB u były to gole raczej takie z niczego. Błędy obrony. King pewnie byłby bezcenny w tym meczu. Jak bym miał gdzies kasę na necie to bym spróbował dać na Totte , choćby z iksem
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Masz rację konrad140, wszystkie bramki dla YBB padły po dziecinnych III ligowych błędach Tottenhamu. Głupia strata piłki i Szwajcar wychodzi na pozycję sam na sam. Stara piłki w środku pola, podanie do napastnika i znowu podoba sytuacja.
Tottenham zlekceważył ewidentnie przeciwnika. Już w pierwszych minutach był słupek, a po chwili gol na 1:0.
Na prawdę linia defensywna beznadziejnie zagrała przez pierwsze 45 minut.
Do połowy 3:1, 2 bramki jak najbardziej do odrobienia. Ale czy 3 padną i Tottenham wygra ? Oj wątpię.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Koguty dostały trzy ciosy od Szwajcarów i teraz będą mieli ciężki orzech do zgryzenia brakuje im jeszcze dwie bramki słabo rozpoczeli hehe over 2,5 był jak najbardziej na miejscu ????

Zenit w pierwszym meczu też nic nie pokazał wielkiego fuksło sie im że strzelili bramke w pierwszych trzech minutach bo gdyby Jelen wpakował chodz dwie z 4 swoich sytułacji w całym meczu sprawa awansu już były by roztrzygnięte jak tak będą grali we Francji to przy dużym szczęsciu mogą awansować :cool:
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Spotkanie : Werder Bremen - Sampdoria Genua
Typ : Sampdoria Genua
Kurs : 4,75
Bukmacher : Bet365
Stawka 2/10

W środe dojdzie do pierwszego czwartej rundy Eliminacji Ligi Mistrzów .Na Weserstadion ubiegłoroczny uczestnik kwalifikacjibędzie podejował po osiemnastoletniej przerwie w tych rozgrywkach Sampdorie. Faworytem według bukmacherów jest drużyna z Bremy , na co wskazuja kursy , ale ja postaram sie was zachęcić do zagrania na Sampdorie .

Zacznijmy od ubieglego sezonu , Werder spisal sie dość przyzwoicie jak na ten skład , zajął szóste miejsce tracąc aż dziewięć oczek
do lidera , natomiast Sampdoria była rewelacja rozgrywek Serie A zajęła wówczas czwarte miejsce , straciła aż 15 punktów do Interu
oraz 13 do Romy . Ale jak wiadomo obaj te zespoły były poza zasięgiem wszystkich zespołów w stawce natomiast do trzeciego AC Milanu tylko dwa oczka.Werder u siebie radził sobie przeciętnie , nie zaskakiwał zupełnie niczym , natomiast Sampdoria potrafiła na wyjazdach pokonywać takie marki jak AS Roma.

Jeżeli chodzi o problemy kadrowe to wszyscy zawodnicy są w 100% dyspozycji , więc obaj trenerzy będa mieli korzystać . Przechodząc do transferow chciałbym zaznaczyć jedną rzecz . Werder nie wzocnił sie nikim godnym uwagi oprócz Marko Arnautovica z Twente Enschade , a szeregi klubu opóscił między innymi gwiazdor reprezentacji Niemiec i ubiegłych Mistrzostw Świata , Mesut Ozil , który wzocnił szeregi klubu z Santiago Bernabeu za osiemnaście milionów euro . Oprócz niego zespól opóscili Martin Harnik (Vfb Stuttgart), Torsten Oehrl (FC Augsburg) oraz Peter Nieyemer (Hertha BSC) . Sampdoria natomiast wzmocniła się godnym uwagi bramkarzem , Da Costa . Jeżeli chodzi o formacje to Werder gra ofensywnie , a Sampdoria defensywnie , czyli gra z kontrataków , a przy słabych obrońcach Werderui nieskutecznych napastnikach może być grożna a przy takim napastniku jak Pazzini zabójczo skuteczna .

Nowy trener Sampdorii , Domenico Di Carlo podchodzi do sprawy bardzo poważnie , przekonując wówczas ze są w stanie pokonać Werder :

- &quot;Przy odpowiednim nastawieniu Sampdoria może pokonać Werder , bez względu na to jakiego przeciwnika dostarczyłoby nam losowanie,
każdego przywitalibyśmy tak samo. Teraz to czy będziemy gotowi zależy od nas. Możemy pokonać Werder, jeśli podejdziemy do spotkań z odpowiednią organizacją, mentalnością i duchem. Możemy tego dokonać!
Oni prezentują ofensywny futbol, oparty na atakach. Są dobrze zorganizowani i traktują atak jako najlepszą formę obrony.
Spotkają się jednak z 11 piłkarzami, którzy są tak samo ofensywnie nastawieni, więc oczekuję interesujących 180 minut walki.
Dla nas ważne jest, że mamy drugi mecz przed własną publicznością, ale nie zapominajmy o tym, że na wyjeździe też musimy powalczyć.&quot;


Tak więc możemy sie doczekać znakomitego widowiska , w sparingach radzili sobie zupełnie nieżle , Werder przeciwnie . Jeżeli uwierzą to wygrają to spotkanie !
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
--------------
Z innych spotkań przekonuje mnie wygrana Zenita nad Auxerre. Kursy już lecą w dół, wiem że będzie to grał cały świat jak to powiedział kolega wyżej, ale czy to coś oznacza? Tylko nie mów prosze &quot;masówka&quot; bo to nie jest żaden argument.
[/font]
wiesz.... nie zamierzam się rozwodzić nad zasadnością tej tezy. widzimy jak to się dziś skończyło, to forum, jak i wiele innych, włącznie z naziemnymi punktami przyjęło dziś za pewnik zwycięstwo Angoli. a kursy zwariowały na godzinę przed meczem. być może przypadek. suma sumarum Koguty zapewne awansują, ale portfele zostały dziś nieco przetrzebione.
obawiam się, że dyskusja do niczego nie doprowadzi, więc najlepiej będzie jak zostaniemy przy swoim. i to mi się w tym wszystkim najbardziej podoba. bukmacherka to pieniądze, ale w naturze nic nie ginie, a jedynie zmienia właściciela.

p.s. dynamo - ajax ✅

jutro bardzo ciężkie mecze. łatwiej mi wytypować kto awansuje aniżeli pierwsze pojedynki. ja czekam. jutro zapewne wyklarują się jakieś tendencje kursowe. a, jak wiemy - droga do źródła prowadzi pod prąd. na chwilę obecną totalnie nie do zaakceptowania są dla mnie kursy na Werder. do jutra może się jednak coś zmienić, dobrej nocy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pogromca Amiki już raczej odpadnie, a w fazie grupowej Ligi Mistrzów zobaczymy mistrza Słowacji. Choć im nie wróżę sukcesów w fazie grupowej i raczej będą dostarczycielami punktów to jak najbardziej zasłużony awans.
Pisałem już wcześniej, że nie wiem skąd taki valuebet na Słowację. W końcu według mnie byli na praktycznie podobnym poziomie co Czesi.
Sparta Praga już w meczu z Lechem Poznań nie zachwyciła, a Lech Poznań był kompletnie bez formy.
No nic pozostaje tylko niedosyt, że nie postawiłem na ten mecz ;-).
Jutro upatruję się podobnego value w meczu Austriaków.
A tak to środa dla mnie no bet.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bazylea - Sheriff Tyraspol (+1.5) @ 1,75 ✅
Kurs bardzo grubo przesadzony, jak dla mnie prawdziwy prezent. Buki po raz kolejny lekceważą drużynę z Mołdawii, choć ta ma bardzo ciekawą kadrę i aspiracje do gry w Europie. Uważam, że warto spróbować, zwłaszcza, że Bazylea to nie ta sama ekipa co kiedyś, a sugerowanie się nazwiskami dziadka Chipperfielda, Strellera czy Freia jest dużym błędem, co pokazał ostatni mecz vs. Luzern (1-4)
Stawiam na bramkowy remis, ale wybieram bezpieczną (i podobnie opłacalną) opcję z handi na Sheriffa.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
A jak myslisz , dlaczego dostali az 4-1 z Luzern ? Bo im zalezy na LM , nie bede szukal skladu ani nic ale po tym wyniku widac ze kluczowi zawodnicy odpoczywali , Basel mogl sobie na to pozwoli , a druzyna Luzern nie jest az taka slaba
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
SV Werder Bremen vs Sampdoria 3:1 ✅
1,78 Pinnacle

Wiele osób piszę
, że kurs wystawiony przez buków na gospodarzy nie jest warty gry, osobiście jestem przeciwnego zdania. Niemiecka piłka stoi na dużo wyższym poziomie niz liga makaronów gdzie non stop piszczy o korupcji. Niby kursy na gospodarzy skoczył po sprzedaniu Ozila do Realu ale ponownie spadają. 1,79 warte gry tym bardziej, że grają u siebie i tutaj nie będzie litości dla rywala trzeba to wygrać co najmniej 2:0 żeby spokojnie spać i jechać do Sampy w dobrych nastrojach ;). Pierwszy mecz o stawkę (DFB) werder wygrał na wyjeździe 0:4 , goście jeszcze nie grali meczu o stawkę więc zobaczymy jak wejdą w ten sezon. Szczerzę wątpie żeby nawet zremisowali. Niemieckie zespoły już nie raz pokazały ,że są najlepsze w tym fachu i tego się spodziewam dziś po gospodarzach ;)
 
candida 45

candida

Użytkownik
Kilka luznych, rannych przemyslen ;)


Cóż, czasem zdarzają się w sporcie niespodzianki. Mi też ten mecz nie wszedł, ale nie ma co płakać.


JA rozumiem flustracje chlopaka wyzej, przegladajac to forum mozna bylo odniesc wrazenie ze chlopcy z Angli wygraja ten mecz na stojaco, oni sami w to uwierzyli, dlatego zostali zniszczeni po 30 min gry. Mysle ze my, polscy kibice zostalismy skrzywdzeni przez kluby reprezentujace nas w pucharach, te bowiem zapomnialy o tym co jest prawda absolutna na calym pilkarskim swiecie - dryzna ktora gra w tak waznym meczu jak el lm mobilizuje sie w meczu u siebie. Spurs nie nalezy i jezcze jakis czas naleze nie bedzie to Final Four w Anglii, poniewaz o tym nie decyduje miejse tabelii a pewna jakosc gry, brak chmierycznosci a ta na arenie miedzynarodowej i Spers i City dlugo jeszcze beda utrzymywac - licze ze w tym sezonie wszysko wroci do normy i Reds zastapia Koguty ktorych szanse w rewanzu w starciu z młodymi chłopcami z Berna oceniam na półmetku tej rywalizacji po 50%.



Daleki dzis jestem od stawianiana na Seville - w meczu z Barcelona przespali 1 polowe, zreszta wynik w meczu z druzyna z Kataloni nie jest dla mnie w zadnym stopniu miarodajny, widac ze po stronie Barcy nie bylo zaagnazowania, zagrali bo musieli o czym swiadczy sklad na ten mecz desygnowany przez Pepa. Bylo to przetarcie przed spotkaniem z Braga, ta jednak zainagurowala juz rozgrywki i moim zdaniem stawi opór chlopca z Andaluzji - widze w tym meczu analogie do meczu YB z Spurs.




Najpewniejszym wydarzeniem wydaje mi sie Werder DNB 1 @ 1.30. Mecz ten zostal juz opisany wyzej, składy sa wyrownane i szanse na zwyciestwow tym meczu w mojej ocenie to 60 - 40 na korzysc ekipy z Niemiec, przewaga walasnego boiska moze byc kluczowa, aczykolwiek nie szalalbym ze stawka - Włosi znalezli ciekawa rownowage pomiedzy atakiem i obrona, wyjda na ten mecz z mysla &quot;na zero z tylu a moze cos wpadnie&quot; - licze jednak ze Werder cos strzeli, Sampa byc moze odpowie i bliej mi w tym meczu do Overa niz Undera.



Bede dzis rozmyslal nad meczem Partizana z Anderlechtem. Teoretycznie faworyta wskazalbym w osobie druzyny Fiolkow, ale intuicyjnie ten mecz widze na korzysc ekipy z Serbi - napewno warto poczytac na temat tego meczu bo jest to para najbardziej wyrowana.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
vs.
1-0 ⛔
Typy:
FC Basel strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.50 - dla mniej odważnych, do kuponów kilkuzdarzeniowych , na podbicie kursu..
FC Basel strzeli powyżej 2.5 gola @ 2.62 - można singiel, dla bardziej odważnych, których analiza przekonała, na tyle by nie mieć wątpliwości

Po wczorajszym dniu dzisiaj wielu z Was będzie w tym meczu szukało niespodzianki. Czy słusznie?? Mi wydaje się, że nie, choć ręki uciąć sobie nie dam. Przypatrzyłem się tej parze i wybrałem moim zdaniem bardzo ciekawe zdarzenia widoczne powyżej..
Dlaczego zakład na bramki dla gospodarzy?

CIEKAWOSTKA

Basel na swoim obiekcie: St. Jakob-Park (jedna z aren Euro 2008)
ostatni raz nie strzelił gola w meczu ligowym z YBB 29 V 2009r.
Od tego czasu do dziś w każdym ligowym meczu, w którym byli gospodarzem kibice cieszyli się z chociaż jednego gola!
Co więcej: od sezonu 03/04 do dzisiaj (129 spotkań u siebie) tylko w 5 nie strzelili gola!
Żeby nie było, że to tylko liga to dodam, że także na arenie międzynarodowej pokonywali ostatnio bramkarzy: Barcelony, Interu, Manchesteru, Liverpoolu, Valencii czy Juventusu.


Wracając do meczu z Sheriffem, należy zauważyć, że dwa ostatnie spotkania ligowe nie wyszły czerwono-niebieskim. Porażki 0-1 z Bellinzoną i 1-4 z Luzern na pewno rozczarowały zarówno zawodników jak i kibiców. Jednakże mówienie o słabej formie myślę, że będzie przesadą, gdyż w przeszłości również zdarzały się takie wpadki, które wynagradzali kibicom gradem bramek w następnych meczach.
Zawodnicy FCB na pewno czują sportową złość i może się to dzisiaj skończyć nieciekawie dla gości z Mołdawii. Ponadto gospodarze wiedzą, że w Tiraspolu, może być ciężko, więc muszą zapewnić sobie awans w pierwszym meczu.
Drużyna Sheriffa w poprzednich rundach pokonała Tiranę, Dinamo Zagrzeb.. jednak to dla mnie nic nie znaczy. Widziałem jakieś urywki z tych meczów i jakoś nie specjalnie mnie przekonali. Ot tacy rzemieślnicy- wrzutkowcy. Mają kilku obcokrajowców w składzie (w tym Brazylijczyków), no ale powiedzmy sobie szczerze: czy jakiś konkretny zawodnik chciałby grać derby z Zimbru Kiszyniów??:grin:
Zauważyłem, że lubią undery. Jak grają ze słabiakami to mogą sobie grać undery, ale w Bazylei to Szwajcarzy będą rozdawać karty..
Nie będę tu wklejał, ale warto zobaczyć bramkę dla Dinama Zagrzeb z 1 meczu w Tiraspolu.. z taką obroną to oni nie mają czego szukać w LM.
Do Bazylei przyjadą zapewne murować bramkę. Ostatnio grali 14 sierpnia, trener coś mówił, że nie do końca odpoczęli, a tu trzeba będzie ganiać za piłką.Wiadome, że bardziej męczy się drużyna, która biega za piłką, niż ta która atakuje. Ciekawe na ile starczy im sił??? Mam nadzieję, że coś ustrzelą i w ten sposób zmobilizują FCB do zdobywania następnych goli.
Podsumowując: FC Basel lubi sobie postrzelać i dzisiaj postrzelają ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom