>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ktoś wie czemu tak rosną kursy na Funvic w KMŚ? Na papierze mają sporo lepszy skład niż UPCN.
A gdzie ten skład Funvic widziałeś? Jak na Wikipedii to skład z poprzedniego sezonu. Wszystkie gwiazdy już odeszły. W tym sezonie w Brazylii grają jakimś anonimowym składem i ledwie przędą.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
A gdzie ten skład Funvic widziałeś? Jak na Wikipedii to skład z poprzedniego sezonu. Wszystkie gwiazdy już odeszły. W tym sezonie w Brazylii grają jakimś anonimowym składem i ledwie przędą.
Thales libero reprezentacji, sypacz Murilo Radke, atakujący Felipe i doświadczony środkowy Riad Ribeiro to dla mnie nie są takie anonimy. Gorzej to wygląda w UPCN gdzie ostatnio przegrali w finale pucharu Argentyny 0:3, a w składzie nikogo na poziomie międzynarodowym.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Thales libero reprezentacji, sypacz Murilo Radke, atakujący Felipe i doświadczony środkowy Riad Ribeiro to dla mnie nie są takie anonimy. Gorzej to wygląda w UPCN gdzie ostatnio przegrali w finale pucharu Argentyny 0:3, a w składzie nikogo na poziomie międzynarodowym.
Thales jak najbardziej, Rbeiro jeszcze jescze, Radke, a Murillo Radke nie wiem czy w Stali Nysa by się do 6 złapał.

Funvic na kwicie faworytem, ale przegrywali w tym sezonie po 3-1 czy 3-0 już z nie takimijak UPCN
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zwróćcie uwagę, że w Funvicie na przyjęciu gra nominalny libero... gdzieś widziałem info, że ze względu na kwestie formalne (?) nie zdążyli zgłosić drugiego przyjmującego, a kolejni kontuzjowani... komedia, jak cały ten turniej.

Co tam Panowie atakujecie na dzisiaj z LM pań? Ja pobrałem na live THY z Moskwą. W LM nie ma ograniczeń limitów obcokrajowców i mogą pokazać swój pełen potencjał. W Moskwie widzę nie gra Begic. Vasilieva i Goncharova szału też nie robią. Do TB powinny dociągnąć a tam już wszystko możliwe.
Post automatycznie złączony:

Pokuszę się też o niepopularna opinię i utratę seta przez Chemik @2,12 w pinnie obecnie płacą. W I meczu podopieczne Nawrockiego się przejechały po rywalu, ale dzisiaj trochę trudniejszy rywal + mecz wyjazdowy. Kurs mnie w pełni satysfakcjonuje, spróbować muszę.

A poza tym? Brak pomysłów. Kaliningrad powinien gładko mecz wygrać, ale kurs dość mizerny. Może hcp -11,5 pkt warto? Dresdner mocno opisywałem przy okazji ostatniej kolejki, ten szalony mecz z Rzeszowem. Do przerwy światecznej dalej będą grały z 1 nominalną przyjmującą, dopiero wtedy mają zamiar ściągnąć jakąś młodą Amerykankę.
 
Ostatnia edycja:
J 3K

josh91

Użytkownik

Zwróćcie uwagę, że w Funvicie na przyjęciu gra nominalny libero... gdzieś widziałem info, że ze względu na kwestie formalne (?) nie zdążyli zgłosić drugiego przyjmującego, a kolejni kontuzjowani... komedia, jak cały ten turniej.

Co tam Panowie atakujecie na dzisiaj z LM pań? Ja pobrałem na live THY z Moskwą. W LM nie ma ograniczeń limitów obcokrajowców i mogą pokazać swój pełen potencjał. W Moskwie widzę nie gra Begic. Vasilieva i Goncharova szału też nie robią. Do TB powinny dociągnąć a tam już wszystko możliwe.
Niestety Dynamo przejechało się w tie-breaku po turczynkach, a jak na złość Amstetten dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj w Sofii.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik



Niestety Dynamo przejechało się w tie-breaku po turczynkach, a jak na złość Amstetten dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj w Sofii.
Tak, dzisiaj Amstetten się ocknęło i bierze mecz 3-1. Ciekawe czy złotego seta też ogarną. Młode Bułgary jak wczoraj żarło to jechały za ciosem, bodajże 16 bloków w 3 setach zrobili. Dzisiaj już trudniejszy mecz to walki nie podejmują. Niestety w bukmacherce, jak i w życiu, nie wystarczy coś wiedzieć, szczęście również trzeba mieć.

Uf, młode Serbki seciora ogarnęły! ✅ Nie wiem co tam z Brakocevic się stało, czy to pomysł Jacusia, czy faktycznie jakiś uraz? Dziwna sprawa.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Uf, młode Serbki seciora ogarnęły! ✅ Nie wiem co tam z Brakocevic się stało, czy to pomysł Jacusia, czy faktycznie jakiś uraz? Dziwna sprawa.
Jovana chora… W tamtym tygodniu w Rzeszowie przy każdym time-oucie asystent leciał z ręcznikiem bo się lało z nosa ale dzisiaj to już dramat.. Blada jak ściana, źle wyglądała, było widać ile ją kosztuje przebywanie na boisku także wielki szacun za charakter i fajnie, że to docenili i została MVP
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Lube - Funvic under 138.5 @2.35 👍 , Lube under 78.5pkt @1.85👍, poniżej 3.5seta @1.6👍 Forbet // wszystko siadło, jednak te oszołomy z forbet po pierwszych stawkach zaakceptowanych to przy nastepnych od 300-500 zaczęli kombinować i nawet limitów nie dawali tylko usuwali z oferty. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyczyn.

Atakuje w ten mecz o 21, Lube według mnie na luzie 3.0, ale lepsze kursy na u derki niż na dokładny wynik.
Funvic oglądałem i dla mnie ten zespół jest cienki. Jakiś libero na przyjęciu, człowieka z podstawy nie zgłosili do kmś, bo nie mają floty, Weber uwalony, bo powiedział, że statek tonie.
Lube na innym biegunie, zespół top i dzisiaj szybko skończy mecz.
Poza tym w innych bukmacherach kursy dużo niższy niż na forbecie i warto cisnąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaksa win @1.9👍, - 1.5 @2.6👍//Zaksa kontrolowała mecz, końcówki słabsze, ale weszło. Szkoda 2 seta, bo szli równo.

Żal nie zagrać dzisiaj na Zakse. Według mnie duży faworyt tego spotkania, w tym roku równa gra od początku sezonu. Podróż daleka, ale nie powinno się to odbić na formie. A Loko składem wcale mnie nie przekonuje zagraniczni to nie są wielkie gwiazdy, a ruskich z najwyższej półki też nie mają. Niby w lidze dobre wyniki robią, ale liga rosyjska oprócz 3-4 zespolow to średniawka. Lube już w tym roku pokazało co Loko zdziała w LM nie dajac im wyjść z 20.
Probuje dla lepszego oglądania jeszcze dw 3.0 Zaksa @5.5👎.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cannes - Perugia

under 135,5 pkt @1,72
Perugia poniżej 75,5 pkt @1,55
Poniżej 3,5 seta @1,42
Perugia handicap -18,5 pkt @1,85

Typy i kursy z betfana

Spotkanie mistrzów Francji z włoskim potentatem. Cannes w tamtym roku zdobyło sensacyjnie mistrzostwo, jednak w tym sezonie tak kolorowo nie jest. W tym sezonie klub po 12 kolejkach Ligue A ma zaledwie 5 punktów i jest czerwoną latarnią ligi. Liderem drużyny miał być Gabriele Nelli, ale zdecydowanie więcej on leczy kontuzję niż gra. Ważną postacią był reprezentant Niemiec, Christian Fromm, jednak ten.. w ostatnich dniach opuścił klub i przeszedł do Valentii, gdzie ma zastąpić Douglasa. W Cannes jest totalny chaos. Do tego doszło do zmiany trenera. Klub opuścił Horacio Dileo, a nowym trenerem mistrzów Francji został Nikola Matijasevic. W tym sezonie Cannes wygrało zaledwie 2 z 14 meczów. Do tego klub ma już na koncie 9 porażek z rzędu i nic nie wskazuje na to, żeby to się prędko zmieniło..

Perugii zbytnio przedstawiać nie trzeba. To lider ligi włoskiej. W 11 meczach Perugia zdobyła 31 punktów. Zespół jest naszpikowany gwiazdami. Do tego z meczu na mecz podopieczni Nikoli Grbicia grają coraz lepiej. Zachwyca Leon, do zespołu wkomponował się Anderson i Gianelli. Jedynym osłabieniem dzisiaj będzie brak na ataku Rychlickiego, który złapał Covid. Jednak to nieduży problem, bo na atak powędruje Anderson, a na przyjęciu powinniśmy zobaczyć Płotnickiego. W pierwszym meczu LM Perugia pewnie pokonała 3:0 Trentino.

Aktualnie te zespoły dzielą co najmniej 2 klasy różnicy. Perugia jest zdecydowanym faworytem i nie widzę tutaj niespodzianki. Jeśli podopieczni Nikoli Grbicia nie zlekceważą rywali to pewnie wygrają w 3 setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Praia win @2.55 uninet - 1.5seta @3.6 forbet, - 1.5 @4.1 unibet

Gram na najlepszy zespół brazylijski Praia, forbet wystawił kurs na - 1.5seta @3.6, ale pewnie niedługo spadnie i warto szybko załadować. Na zwycięstwo jeszcze nie ma, a pewnie będzie w okolicach @2, ale na uni ecie jak ktoś ma konto można wyhaczyc jeszcze lepsze kursy na win i hc brazylijskiego zespołu.
Już wczoraj ładowałem na Conegliano z Fener i dzisiaj ładuje na Praie, ponieważ dla mnie lepszy skład fajne Brazylijki i dodatkowo siostry Martinez z Bujis pociągną do zwycięstwa. Fener w tym roku jak pisałem gdzieś dużo słabszy skład i jedyny ich atut w tym meczu to, że grają w Turcji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 928

majer04

Użytkownik
Praia win @2.55 uninet - 1.5seta @3.6 forbet, - 1.5 @4.1 unibet

Gram na najlepszy zespół brazylijski Praia, forbet wystawił kurs na - 1.5seta @3.6, ale pewnie niedługo spadnie i warto szybko załadować. Na zwycięstwo jeszcze nie ma, a pewnie będzie w okolicach @2, ale na uni ecie jak ktoś ma konto można wyhaczyc jeszcze lepsze kursy na win i hc brazylijskiego zespołu.
Już wczoraj ładowałem na Conegliano z Fener i dzisiaj ładuje na Praie, ponieważ dla mnie lepszy skład fajne Brazylijki i dodatkowo siostry Martinez z Bujis pociągną do zwycięstwa. Fener w tym roku jak pisałem gdzieś dużo słabszy skład i jedyny ich atut w tym meczu to, że grają w Turcji.
już zdjętę
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom