>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Posiada może ktoś informacje czy w Maribor gra w swoim podstawowym składzie co ostatnio grali w Lube czy tym razem są jakieś absencje?
 
M 0

matmati

Użytkownik
20:30

Guaguas - Monza

Guaguas urwie seta ? Sugerując się samym H2H wydaje się być to bardzo rozsądne jednakże zwracam się do was z tym pytaniem :)
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Z całą sympatią dla mojej drużyny, mam przeczucie, że Dresdner dzisiaj wygra za 2.10 w czterech lub pięciu setach ale, że nie stawiam przeciwko swoim to zagram dubla bo uważam, że będą to długie mecze. Bukmacherom też ciężko wskazać faworyta co może potwierdzać, że sami spodziewają się zaciętej walki w obu tych spotkaniach.

Dresdner - Rzeszów +3.5 seta
THY - Novara +3.5 seta
2.10 STS
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Niestety propozycja na minus.
Pierwszy set w zapomnienie jednak 2 i 3 mógł dać wygraną (23:25 , 23:25)
Trzeba przyznac ze sesędziowie sie nie popisali w bardzo istotnych momentach, gdzie mogło to sie w ogóle inaczej skończyć. Jednocześnie Gauguas mając przewagę paru punktów i majac piłki na kontrze nie kończą ataków to niestety nie można tego wygrać, do tego w kluczowych momentach doszło pare popsutych zagrywek gdzie zamiast przebić i dac rywalowi niech popelnia błąd. Szkoda bo oglądałem mecz i w dwóch setach mogło to pójść w drugą stronę i inaczej to by wyglądało.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Witam Panowie . Co tu taka cisza ? Liga mistrzów gra !
Wpadł mi do głowy taki doubelek ;
Lube Civitanova1,27 + Dynamo Moskwa 1,32 .
Lube gra dziś z Novosibirskiem i musi takie mecze wygrywać bo mają jeszcze mecz z ZAKSA który może być decydujacy i wpadka dziś może być bolesna.
Dynamo Moskwa natomiast może dziś zaklepac sobie awans jeśli wygrają z Warszawa . Ostatni mecz mają z Turkami i chyba wola już dziś klepnac i spokój .
Co myślicie ? Jakieś przemyślenia ?
Może ma ktoś info o składach i ewentualnych absensjach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Małe te kursiwa ale faktycznie dość pewne typy, wątpliwość większą mam przy meczu Lube, Zaytsev jeszcze nie jest w optimum formy i brak Juantoreny jest widoczny chociaż Marlon póki co spisuje się przyzwoicie. O wynik Projektu jestem dziwnie spokojny, głównie dlatego, że Janikowski i Grobelny to nie są pewniaki na przyjęciu a Dynamo zagrywać potrafi i to powino zrobić różnicę.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Bardziej zapytanie niż typ. Czy Vojvodina przypadkiem nie ugra chociażby seta z RB Volleys? Ostatnio wygrana Serbów w St. Petersburgu z Zenitem 3-0. Prędzej porażka na wyjeździe z dzisiejszym rywalem także 3-0 ale dwa sety przegrane do 24 i 21 czyli dość stykowe partie. Co sądzicie? Jakieś konkretne osłabienia obu ekip będące za/przeciw tego typu betem?

Vojvodina- RB Volleys będzie 4 set? TAK @1,72 STS

Niestety 0-3. Vojvodina chyba na wlasne życzenie nie wygrała seta, najpierw w I odsłonie było 14-9 i 22-19 a w 3 secie 18-15, końcówki to nie mocna strona Serbów dziś...
 
Ostatnia edycja:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Typ: Dyn. Moskwa @1.30
Dynamo 3:0 @2.70
1xbet

Projekt Warszawa po bardzo słabych wynikach (4 porażki z rzędu w PL) , z 1pkt w LM po 3 spotkaniach juz nie ma szans na awans i dalszą grę w LM. Obecnie po zarażeniach COVID-19 wyglądają słabiutko... Dochodzą kontuzje - Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek , Jan Fornal i Jakub Kowalczyk sprawia ze na przyjęciu i środku nie ma możliwości zmiany.
A Dynamo Moskwa radzi sobie bardzo dobrze! Grają tutaj o zapewnienie sobie awansu i umocnienie się na 1 miejscu w grupie.
Już w pierwszym meczy wygranym 3:2 przez Dynamo (gdzie dostępni byli wszyscy z Warszawy) przeważali oni na bloku i serwisie... Szczególnie serwis to ich najgroźniejsza broń (ostatni ligowy mecz 13 asów) a jak ma się postawić Projekt Warszawa grając bez podstawowych przyjmujących?! Nie widzę tego. Tu będzie rzeź i zabawa ekipy z Rosji.

Jestem mocno pewny tego spotkania, gram wygraną za 10k 💰 💰 💰 , DW lekko za 500 💰

A ar0nek czego mialczysz. Ty nie miałeś może 😄
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Typ: Dyn. Moskwa @1.30
Dynamo 3:0 @2.70
1xbet

Projekt Warszawa po bardzo słabych wynikach (4 porażki z rzędu w PL) , z 1pkt w LM po 3 spotkaniach juz nie ma szans na awans i dalszą grę w LM. Obecnie po zarażeniach COVID-19 wyglądają słabiutko... Dochodzą kontuzje - Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek , Jan Fornal i Jakub Kowalczyk sprawia ze na przyjęciu i środku nie ma możliwości zmiany.
A Dynamo Moskwa radzi sobie bardzo dobrze! Grają tutaj o zapewnienie sobie awansu i umocnienie się na 1 miejscu w grupie.
Już w pierwszym meczy wygranym 3:2 przez Dynamo (gdzie dostępni byli wszyscy z Warszawy) przeważali oni na bloku i serwisie... Szczególnie serwis to ich najgroźniejsza broń (ostatni ligowy mecz 13 asów) a jak ma się postawić Projekt Warszawa grając bez podstawowych przyjmujących?! Nie widzę tego. Tu będzie rzeź i zabawa ekipy z Rosji.

Jestem mocno pewny tego spotkania, gram wygraną za 10k 💰 💰 💰 , DW lekko za 500 💰
Przeciez takiego kursu juz dawno nie ma na 1xbet. Nawet 1.20 nie ma
 
D 8,5K

damian365

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Typ: Dyn. Moskwa @1.30
Dynamo 3:0 @2.70
1xbet

Projekt Warszawa po bardzo słabych wynikach (4 porażki z rzędu w PL) , z 1pkt w LM po 3 spotkaniach juz nie ma szans na awans i dalszą grę w LM. Obecnie po zarażeniach COVID-19 wyglądają słabiutko... Dochodzą kontuzje - Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek , Jan Fornal i Jakub Kowalczyk sprawia ze na przyjęciu i środku nie ma możliwości zmiany.
A Dynamo Moskwa radzi sobie bardzo dobrze! Grają tutaj o zapewnienie sobie awansu i umocnienie się na 1 miejscu w grupie.
Już w pierwszym meczy wygranym 3:2 przez Dynamo (gdzie dostępni byli wszyscy z Warszawy) przeważali oni na bloku i serwisie... Szczególnie serwis to ich najgroźniejsza broń (ostatni ligowy mecz 13 asów) a jak ma się postawić Projekt Warszawa grając bez podstawowych przyjmujących?! Nie widzę tego. Tu będzie rzeź i zabawa ekipy z Rosji.

Jestem mocno pewny tego spotkania, gram wygraną za 10k 💰 💰 💰 , DW lekko za 500 💰

A ar0nek czego mialczysz. Ty nie miałeś może 😄
Aronek tylko mialczy, on fame mma za 2 kola gra to co ty chcesz od niego hahah
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 984

prolog

Użytkownik
Luźny dubelek na dzisiaj. JSW wraca po kwarantannie, zmierzą się z Bułgarskim zespołem gdzie trzon zespołu to starzy wyjadacze z bułgarskiej reprezentacji którzy mają już swoje lata, a mimo to zajmują 1 miejsce w swojej lidze. Różnica między naszą liga, a bułgarska jest kolosalna. Jestem przekonany że po przerwie JSW wyjdzie pierwszą szóstka. Na dniach mają mecze ligowe i pierwszy skład musi złapać rytm meczowy. W tym spotkaniu idę w 3:0 (1.75 Superbet) dla naszej ekipy, prawdą jest że JSW ma już gwarantowane 1 miejsce w swojej grupie, ale wątpię że odpuścimy mecz z najsłabsza ekipą w grupie i stracimy seta.
Do tego dorzucam puchar cev, a dokładnie spotkanie Tours z Karlovarsko. Ekipa z Francji w poprzednim spotkaniu wygrała 3:0, obecnie brakuje im dwóch setów do awansu. Dlaczego nie zaryzykować DW 2:0 po dwóch setach? Po fajnym kursie (2.4 Superbet). Tours miało podobną sytuację z Modena która ma plejadę gwiazd, w sumie można ich porównać do naszej Resovii. Nazwiska są a gry brak... Myślę że Tours zamknie szybko marzenia Czechów o awansie po dwóch setach. Podsumowując 1.75 + 2.4 daje nam ako 4.2 gdzie szansę na powodzenie tego kuponu są na prawdę spore. zieloności 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 984

prolog

Użytkownik
Luźny dubelek na dzisiaj. JSW wraca po kwarantannie, zmierzą się z Bułgarskim zespołem gdzie trzon zespołu to starzy wyjadacze z bułgarskiej reprezentacji którzy mają już swoje lata, a mimo to zajmują 1 miejsce w swojej lidze. Różnica między naszą liga, a bułgarska jest kolosalna. Jestem przekonany że po przerwie JSW wyjdzie pierwszą szóstka. Na dniach mają mecze ligowe i pierwszy skład musi złapać rytm meczowy. W tym spotkaniu idę w 3:0 (1.75 Superbet) dla naszej ekipy, prawdą jest że JSW ma już gwarantowane 1 miejsce w swojej grupie, ale wątpię że odpuścimy mecz z najsłabsza ekipą w grupie i stracimy seta.
Do tego dorzucam puchar cev, a dokładnie spotkanie Tours z Karlovarsko. Ekipa z Francji w poprzednim spotkaniu wygrała 3:0, obecnie brakuje im dwóch setów do awansu. Dlaczego nie zaryzykować DW 2:0 po dwóch setach? Po fajnym kursie (2.4 Superbet). Tours miało podobną sytuację z Modena która ma plejadę gwiazd, w sumie można ich porównać do naszej Resovii. Nazwiska są a gry brak... Myślę że Tours zamknie szybko marzenia Czechów o awansie po dwóch setach. Podsumowując 1.75 + 2.4 daje nam ako 4.2 gdzie szansę na powodzenie tego kuponu są na prawdę spore. zieloności 😉
Niestety kurs 2.4 nam wchodzi, a JSW nie wiem co odwalilo... finalnie 1.7 psuje kupon.
 
Do góry Bottom