>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
P prolog trochę pozwolę wylać sobie hejtu w Twoją stronę :)
Pisze że Bułgarzy stare wyjadacze, że nasi po Covidowym , nie dodałeś że mamy pierwsze miejsce i w pupie ten mecz a grasz Dw3:0 jakby JW grał tutaj o coś.
Sorki że wylewam na Ciebie pomyje w trakcie meczu ale czytam i oczy bolą 😔

Aby nie było off top to
Trentino vs Perugia over 179.5 @1.80 betfan
Dwie fajne ekipy , walka o pierwsze miejsce i 4 sety powinny być tutaj dość pewne.
Sam osobiście nie gram tego, dziś mam odpoczynek i nie widzę "pewniaczka".
 
P 984

prolog

Użytkownik
P prolog trochę pozwolę wylać sobie hejtu w Twoją stronę :)
Pisze że Bułgarzy stare wyjadacze, że nasi po Covidowym , nie dodałeś że mamy pierwsze miejsce i w pupie ten mecz a grasz Dw3:0 jakby JW grał tutaj o coś.
Sorki że wylewam na Ciebie pomyje w trakcie meczu ale czytam i oczy bolą 😔

Aby nie było off top to
Trentino vs Perugia over 179.5 @1.80 betfan
Dwie fajne ekipy , walka o pierwsze miejsce i 4 sety powinny być tutaj dość pewne.
Sam osobiście nie gram tego, dziś mam odpoczynek i nie widzę "pewniaczka".
Napisałem że o nic nie gramy :) sądziłem że JSW ma wiecej ambicji niż przegrać seta z dziadkami. Gdyby kupon wszedł. A kurs 2.4 wszedł to byłbym wychwalany, a jak jeden typ nie wchodzi to już trzeba człowiekowi dogryźć. Pozdro
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Dlaczego w Rosji skoro już tam grali pierwszy mecz ?
Post automatycznie złączony:
Bo kiedy był wysyp covidowy w Zaksie Rosjanie już byli w Polsce.....byłby walkower dla Rosjan.....ale udało się dogadać i z CEV i z Rosjanami żeby nie było walkoweru.Jedyną opcją rozegrania meczu byl ponownie mecz w Rosji żeby nie ponosili kosztów....dla nich to zarobek bo pewnie pełne trybuny (bardzo często jest komplet a w Rosji dodatkowo jakieś święto jest co będzie sprzyjać w wypełnieniu trybun) mimo że o nic już nie grają.Zaksa może już nic nie ugrać ale muszą wówczas oglądać na Turków i na Belgów którzy matematycznie też mają szansę wyjść z drugiego miejsca.Lepiej ja ZAKSA weźmie sprawy w swoje ręce i wygrają nie oglądając się na innych.....tym bardziej że ciągle mają szansę na pierwsze miejsce czyli na rozstawienie w losowaniu
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lube Civitanova vs Jastrzębski Węgiel
jaki wynik typujecie na dzisiejszy ćwierćfinal Ligi Mistrzów?
Ja niestety nie widzę żeby JW tutaj zaskoczył. Ostatnio nie są w swojej najwyższej formie. Na dodatek są bez Gladyra więc Simon będzie chodził. Jedyna nadzieja jest taka że Zajcew ma prawdopodobnie zagrać na przyjęciu. Jednak i tak widzę tutaj 3:0 dla Lube
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jak Jsw seta wyciągnie to będzie sukces. Już ostatnio mecz z zaksa w finale pucharu pokazał w jakiej są dyspozycji. Hadrava Boyer bez formy. Gladyra brak.
Gre im ciągnie Clevenot ale ile on pociągnie? Rozegranie Benek kontra De Cecco sądzę że przewaga Włochów. Nie widzę tutaj zbyt plusów po stronie Jsw. Jedyna szansa to zlekceważenie Polaków lub komiczna gra na przyjęciu.
3 - 0/3-1
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Pierwszy set i tragiczna gra drużyny z Włoch. Czyżby jednak? Chyba jednak na pewno, fatalny występ Lube. Błędy, błędy, błędy
 
Ostatnia edycja:
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Brawo dla JSW jak widać odrobili pracę domową i doskonale wyłączyli z gry słabe ogniwa, Lube bez zagrywki słabiutko. Sam Simon i Lucarelli meczu nie wygrają. Fornal profesor, piękny dzień dzisiaj, o ile tu wielkiej niespodzianki nie ma, tak Developres mega mega sensacja
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Jakies opinie co do dzisiejszego spotkania? Chcialoby sie zagrac jakies handi co do Berlina, ale chyba odpuszcze. Trentino w dobrej formie mimo wszystko w ostatnich zmaganiach ligowych, Berlin juz praktycznie z mistrzem Niemiec, ale to jednak nie ta liga.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Mlodziaki z Lube sie zagotują i taki ten kurs miodzio :D Oby Jastrzębski wytrzymał i ugrał te dwa sety. Wtedy mamy swojego reprezentanta w finale :)
 
Do góry Bottom