>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Si, Friedrichshafen z Roeselare moim zdaniem przestrzelone kursy. Niemcy w swojej lidze bilans 4 zwycięstwa i 4 porażki - z czołówką cały czas zbierają w plecak. Roeselare co prawda już bez Tuerlincxa ale mają na jego miejsce ciekawego Michiela Ahyia, który z tego co kojarzę pokazał się na VNL w reprezentacji Holandii oraz Filipa Gavende - solidniaka, Słowaka. Vehanneman oraz Desmet na przyjęicu i solidny środek Coolman i Van de Velde. W obliczu problemów Niemców i mając na względzie, że Belgowie to zawsze solidny poziom i ciężko im się dobić do pomarańczowego to ja widzę tutaj mecz 50/50 i handi +9.5 czy +10.5 na Roeselare trzeba spróbować.

Lube dalej bez Zaytseva, pewnie dalej bez Juantoreny który się poskładał - ale pamiętajmy że tutaj ich limity w LM nie ograniczają i mogą zagrać Yantem/Kovarem w rotacji na przyjęciu obok Lucarelliego. Roster Rosjan jest kozak bo Abajew już dorósł do grania na poziomie, jest wysoki, mają monstera Luburica, Savin i Perrin na przyjęciu i kocurów na środku bo Kurkajew oraz bardzo ciekawy młodzian Lyzik (w młodej lidze w tamtym roku to był na zabawie - dobrze się wprowadził do zespołu - warto go poobserwować).

Mimo niskiego kursu uważam też że warto dołożyć Monze w Pucharze CEV (Grozer, Dzavonorok, Davyskiba, Galassi, Grozdanov oraz Federici na libero). Grają z relatywnie jeszcze młodą drużyną Mladost Zagrzeb - i tam powinni sobie urządzić strzelanie. Mladost w swojej lidze MEVZA dostali 1:3 w plecy zarówno od ACH Ljubljana oraz Calcit Kamnik i to dosyć wyraźnie, więc wnoszę po tych rezultatach że pewnego poziomu nie przeskocza. W kontekście np. tego że Grozera trzeba oszczędzać bo stary (ale dobry jak wino) warto napomknąć że Monza następny mecz w lidze gra za 2 tygodnie a z Mediolanu do Zagrzebie jest direct flight więc tam powinni pójść po swoje i zamknąć mordę Chorwatom w 3 setach.

Luźne propozycje:
Roeselare +9.5 punktu 1.85
Lube vs Nowosybirsk over 3.5 seta 1.70
Monza wygra 3:0 z Mladostem Zagrzeb na wyjeździe 1.55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja dzisiaj probuje overy w meczach Lube i Friedrichshafen, do Wloch przyjezdza 2ga aktualnie druzyna ligi Rosyjskiej, do tej pory zawsze z Lube minimum seta ugrywali, ostatni swoj mecz 3:0 przegrali w lutym tego roku w lidze mistrzow, wiec mysle, ze powalcza. Kurs 1.85 w noblebet za over 3.5 seta bardzo ciekawy. Drugi mecz tez widze overowo (ov 3.5s) Niemcy wcale takimi pewnymi faworytami do zwyciestwa wg mnie nie beda. Belgowie maja na nich patent i dzisiaj tez zapowiada sie mecz walki.
Popieram takie podejście. W Lube nie wiem co z kontuzją Juantoreny, w ostatnich kolejkach ligowych nie grał. Mają niedługo klubowe MŚ, więc podejrzewam, że jak już to będą go oszczędzać. Na dodatkowo ataku mają małą dziurę, Zaystev dopiero w przyszłym roku będzie do gry. OK, Gabi na razie spisuje się poprawnie, ale nie jest to zawodnik do którego pójdzie trudna piłka sytuacyjna. Jeżeli zagra Kovar na przyjęciu to faktycznie tam się może dziać nawet i dużo więcej niż 1 set dla gości.

Lube - Novosibirsk powyżej 3,5 seta @1,78

VfB to już cień drużyny z przeszłości. Na ten sezon ich skład wygląda dość marnie, co zresztą potwierdzają wyniki ligowe (4-4 bilans). Najgorzej wygląda przyjęcie, Czarnogórzanin Cacic + Brazylijczyk De Olivieria to trochę mało. Ten drugi nie ogarnął gry w Cuprum rok temu, nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Jest jeszcze Argentyńczyk, który grał w Polsce w I lidze. To mówi samo za siebie. Nie są to może zawodnicy zupełnie anonimowi, ale typowe średniaki. Do tego dochodzi fakt zmiany hali, przenieśli się do zastępczej na ten sezon, bo swoją starą bodajże modernizują. Warta docenienia jest pozycja atakującego - Simon Hirsch to dobry, ograny zawodnik, mający na swoim koncie 5 sezonów we Włoszech + liga francuska. Rozgrywający Vincic ostatnio zmagał się z kontuzją twarzy (?), ale trener mówi, że już wrócił do treningu i zadecydują przed meczem czy zagra. Problem jest taki, że Knack Roeselare też stracił swój blask z zeszłych sezonów, ale mimo wszystko jest tam więcej jakości, jakbym miał tak ważyć całe zespoły. Tu mi się akurat podoba przyjęcie. Jest młody, niezwykle ekspresywny Desmet + doświadczony Verhanneman. Rozegranie i środek to również belgijscy kadrowicze. Tutaj trochę z atakiem znak zapytania, stosunkowo młody i póki co nieznany mi bliżej Holender - Ahyi rocznik 1998, wcześniej grał w belgijskim Gent, ale patrząc na statystyki z meczów ligowych to daje radę (54% skuteczność ataku po 5 kolejkach). Nie wiem, czy w meczu wyjazdowym wygrają, ale dałbym im te 40-50% szans mimo wszystko. Na koniec fazy grupowej zakładam ich wyższą pozycję niż Niemców. Ostatnio przegrali I mecz w lidze z Noliko, co było dla mnie mimo wszystko zaskoczeniem.

Knack +1,5 seta @2,05
Post automatycznie złączony:

Si, Friedrichshafen z Roeselare moim zdaniem przestrzelone kursy. Niemcy w swojej lidze bilans 4 zwycięstwa i 4 porażki - z czołówką cały czas zbierają w plecak. Roeselare co prawda już bez Tuerlincxa ale mają na jego miejsce ciekawego Michiela Ahyia, który z tego co kojarzę pokazał się na VNL w reprezentacji Holandii oraz Filipa Gavende - solidniaka, Słowaka. Vehanneman oraz Desmet na przyjęicu i solidny środek Coolman i Van de Velde. W obliczu problemów Niemców i mając na względzie, że Belgowie to zawsze solidny poziom i ciężko im się dobić do pomarańczowego to ja widzę tutaj mecz 50/50 i handi +9.5 czy +10.5 na Roeselare trzeba spróbować.

Lube dalej bez Zaytseva, pewnie dalej bez Juantoreny który się poskładał - ale pamiętajmy że tutaj ich limity w LM nie ograniczają i mogą zagrać Yantem/Kovarem w rotacji na przyjęciu obok Lucarelliego. Roster Rosjan jest kozak bo Abajew już dorósł do grania na poziomie, jest wysoki, mają monstera Luburica, Savin i Perrin na przyjęciu i kocurów na środku bo Kurkajew oraz bardzo ciekawy młodzian Lyzik (w młodej lidze w tamtym roku to był na zabawie - dobrze się wprowadził do zespołu - warto go poobserwować).

Mimo niskiego kursu uważam też że warto dołożyć Monze w Pucharze CEV (Grozer, Dzavonorok, Davyskiba, Galassi, Grozdanov oraz Federici na libero). Grają z relatywnie jeszcze młodą drużyną Mladost Zagrzeb - i tam powinni sobie urządzić strzelanie. Mladost w swojej lidze MEVZA dostali 1:3 w plecy zarówno od ACH Ljubljana oraz Calcit Kamnik i to dosyć wyraźnie, więc wnoszę po tych rezultatach że pewnego poziomu nie przeskocza. W kontekście np. tego że Grozera trzeba oszczędzać bo stary (ale dobry jak wino) warto napomknąć że Monza następny mecz w lidze gra za 2 tygodnie a z Mediolanu do Zagrzebie jest direct flight więc tam powinni pójść po swoje i zamknąć mordę Chorwatom w 3 setach.

Luźne propozycje:
Roeselare +9.5 punktu 1.85
Lube vs Nowosybirsk over 3.5 seta 1.70
Monza wygra 3:0 z Mladostem Zagrzeb na wyjeździe 1.55
Kurcze wygląda na mały plagiat z mojej strony, ale kiedy zacząłem pisać analizę nie było Twojego posta... :D

W pełni się zgadzam, Knack +9,5 pkt w STS jest jeszcze po @1,8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ta, Cacic, Oliveira był chwilę w Lubinie niedawno oraz jeszcze mają młodego Vincentina, który grał też chwilę w Bielsku ale za chuja nie potrafi przyjąć zagrywki. No tam Vincić będzie musiał biegać - a jak będzie biegał to straci dokładność w piłkach - bo znamy go bardzo dobrze. No nie skleja się nic po stronie VFB Friedrichshafen. Nic więcej tutaj nie wymyślimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Pytanie w takim razie - dlaczego tak długo się utrzymują niewłaściwe kursy na Belgów? Nikt na świecie tego nie zauważył? :D ja czekałem w Pinnacle na pełne limity, ale u wszystkich buków >3,00 na Roeselare od poniedziałki wisi. Tzn teraz lekko się ruszyło dopiero co.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pierwsze kolejki to zawsze kursy na podstawie statystyk z poprzednich sezonów - od tego jesteśmy my, żeby se to policzyć po swojemu :cool:
 
E 308

edziub

Użytkownik
Ja próbuję zakse/Berlin/zenit/Skrę wszystko po 3:0. Każdy z nich gra u siebie, różnice kadrowe są znaczące i jeśli każda z dużyn podejdzie na 100 procent do spotkania i nie będzie lekceważyć przeciwnika to powinno być lekko i przyjemnie.
co do Zenita coś czuję ze tu nie będzie 3-0, być może 5 setowy bój, Zenit ma prostą grupę, mogą się tu rozluźnić, Benfica to taki średniak spokojnie stać ich na seta. Reszta raczej powinno być po 3-0
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
No to szykuje się łatwe zwycięstwo Warszawy, fatalna gra Dynama
Woow, Sokolov Sokolov Sokolov - wszystko tłumaczy co tu się stało! Fajny mecz, oby obydwie drużyny wyszły z grupy!
 
Ostatnia edycja:
J 3K

josh91

Użytkownik
Witam. Ktoś jutro gra coś w stronę Projektu w meczu z Dynamem? Moim zdaniem kursy są mocno przesadzone. Dynamo 1.09, Projekt 6.80. Można złapać fajne handicapy w stronę klubu z Warszawy. Osobiście będę grał Projekt +11,5 po kursie 2.28.
Powoli zwracam honor, przeceniamy Ruska ligę ;)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Z ciekawości, ktoś wyłapał dlaczego Sokolov nie grał w I secie? Nie oglądam spotkania, ale wszedłem w trakcie w Moskwa win i +1,5 seta. Nie wierzę, że Wawa z Superlakiem na ataku wytrzyma mecz na takim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Prometey vs Rzeszów, typ: powyżej 3,5 seta @1,60

Absolutnie fatalne matchupy. Słabe kursy, a w większości DW nie ma co grać w tym sezonie.

Co do meczu - po pierwsze lubię Prometey, a po drugie nie lubię Rzeszowa. Antiga jest przeslabym trenerem, który nadal nie nauczył się reagować na to co dzieje się na boisku. Nie nauczył się, że jak zawodniczka ma słaby okres to powinna się nie podnosić z ławki. Ratuje go tylko tyle że dostał samograja i może między sezonami ściągać sobie między innymi najlepszą atakująca w lidze. Rzeszów mimo tego że wygrywa to te mecze są bardzo rwane. Nie powala ich forma zdecydowanie. Ostatnie zwycięstwo do zera było w październiku nad Jokerem Świecie.

Prometey ma całkiem ciekawy skład (akurat taki na przerzniecie 1:3, na nic więcej z ich strony nie liczę). Co ciekawe, najsłabszym punktem jest bardzo doświadczona Lora Kitipova, która sypie. Na bombie Heidy Casanova, która mimo swojego wzrostu całkiem wysoko łapie piłkę - jak to kubanka. Dalej mamy Dudnyk i Anisova, czyli podstawę reprezentacji Ukrainy. Srodek i libero to już niższa półka, chociaż Meliushkyna jak chce to potrafi grać. Nie jest niespodzianką plan gospodyń na ten mecz. A) postawić świece Casanovie B) w razie wypadku za bardzo nie wrzucić w siatkę Anisovej.

Nie spodziewam się tutaj żadnej pirotechniki ze strony Prometeyu. To słaba drużyna, chociaż i mogła urwać Kaliningradowi seta w poprzedniej kolejce. Jednak Rzeszów to naprawdę nie jest solidna drużyna jak na warunki europejskie. Bruna nie jest w formie. Mają świetnego jokera w postaci Kalandadze, z której mr. Antiga niechętnie korzysta, a jest to jedna z najlepszych ofensywnych przyjmujących w lidze. Spodziewam się podobnego zaćmienia ze strony Developresu jak w poprzedniej kolejce, gdzie wygrywały seta do 10, żeby potem dostać w plecy. Taka rwana gra to ich wizytówka i nie widzę przeszkód, żeby i dzisiaj nie dostały jakiejś zapaści.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
P 984

prolog

Użytkownik
BanksyGA BanksyGA piszesz że nie ma co grać DW. A co z meczem novary i kazania? Wiem że to kobiety, ale chyba powinno być 3:0 bez problemu jeśli podejdą do meczu na 100 procent?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dodam jeszcze fakt, że wczoraj Blagojevic pisała na TT, że jechały >20h na Ukrainę :D podejrzewam, że autokarem, więc mogą być mocno zmęczone podróżą. Zgadzam się z analizą powyżej, Rzeszów seta powinien stracić, a myślę, że może i TB zagrają.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Duże spadki na Mulhouse. 2h temu u niektórych kursy były w okolicach 9-11. Teraz nawet 4,5-6. Monza najwidoczniej z jakimiś problemami.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA piszesz że nie ma co grać DW. A co z meczem novary i kazania? Wiem że to kobiety, ale chyba powinno być 3:0 bez problemu jeśli podejdą do meczu na 100 procent?
To kto powinien, a to kto co wyprawia podczas sezonu, to głowa mała. Vakifbank przegrywa z ogorami w lidze 0-3. Conegliano traci swój rekord z jedną ze słabszych drużyn w lidze. ŁKS prowadzi z polamatorkami 23-20 i nie potrafi zamknąć seta tracąc 5 punktów z rzędu. Kobiety bardzo narzekają na swój "grafik". Miały długi sezon, ligę narodów, mistrzostwa europy, IO. Teraz znowu liga, mecze co kilka dni. Mężczyźni wiadomo że są w lepszej kondycji fizycznej więc szczególnie widoczne jest to u kobiet. Haileigh Washington wysmarowała post na instagramie o tym i duzo siatkarek się z nią zgodzilo.

Cały ten wywód po to, że dziewczynom w tym sezonie ciężko jest wytrzymać psychicznie (przede wszystkim) i fizycznie tyle grania, żeby zamykać mecze gładko i szybko. Liga rosyjska to dla mnie śmiech i Dynama nie ruszam. Novara również POWINNA zamknąć 3:0. Mają na to duże szanse. Ale czy kogoś zdziwi jak w jednym secie się wykoleja? No mnie nie. Szkoda mi tracić nerwów na granie DW, stąd moja aktywność w okresie bukmacherskim bardzo w tym sezonie się zmniejszyła. Duzo, dużo więcej oglądam niż gram. Ewentualnie coś na żywo. Pre jest sporadyczne i głównie dotyczy ligi chińskiej na chwilę obecną.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Duże spadki na Mulhouse. 2h temu u niektórych kursy były w okolicach 9-11. Teraz nawet 4,5-6. Monza najwidoczniej z jakimiś problemami.
Spadki są dlatego że grupa Zawód typer rzuciła się na ten mecz, I walą stowkami na dwójkę, dlatego też kursy lecą.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Spadki są dlatego że grupa Zawód typer rzuciła się na ten mecz, I walą stowkami na dwójkę, dlatego też kursy lecą.
Ja bym nie przesadzał... Gdzie te kursy lecą? Zwyczajnie zaniżony kurs na gości, który jest korygowany (w b365 z @8,5 na @7,5). Takie ruchy to ja jestem w stanie wywołać sam, grając w kilku bukach za kilka stówek.. Najłatwiej wystraszyć buka, grając na underdoga. Na faworytów ciężej ruszyć mocniejsze spadki. Monza gra młodym składem, przyjeżdża lider ligi francuskiej z dobrymi zawodniczkami i tyle. Nie szukałbym tu drugiego dna, bo żadnej informacji na razie nie widać. Składom też nie można w dzisiejszych czasach ufać, bo na stronie CEV potrafią do 1h przed meczem trzymać nieaktualne zestawienie, a nagle na live wskakują inne zawodniczki. Nie znam tej grupy, ale na takich zgromadzeniach zazwyczaj siedzą dzieciaki, grające za kieszonkowe. No, ale może mało wiem i świat się zmienił przez ostatnie lata. :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja bym nie przesadzał... Gdzie te kursy lecą? Zwyczajnie zaniżony kurs na gości, który jest korygowany (w b365 z @8,5 na @7,5). Takie ruchy to ja jestem w stanie wywołać sam, grając w kilku bukach za kilka stówek.. Najłatwiej wystraszyć buka, grając na underdoga. Na faworytów ciężej ruszyć mocniejsze spadki. Monza gra młodym składem, przyjeżdża lider ligi francuskiej z dobrymi zawodniczkami i tyle. Nie szukałbym tu drugiego dna, bo żadnej informacji na razie nie widać. Składom też nie można w dzisiejszych czasach ufać, bo na stronie CEV potrafią do 1h przed meczem trzymać nieaktualne zestawienie, a nagle na live wskakują inne zawodniczki. Nie znam tej grupy, ale na takich zgromadzeniach zazwyczaj siedzą dzieciaki, grające za kieszonkowe. No, ale może mało wiem i świat się zmienił przez ostatnie lata. :)
No to nie siedzą tam same dzieciaki, jest to najwieksza grupa bukmacherska w Polsce, i to oni zbili te kursy. Wystarczy zobaczyć komentarze i godzine dodania posta gdzie gracz który dodał posta zagrał po kursie 10 a pózniej już systematyczni spadał. Więc jak dla mnie jest to zwykła masówka która raczej nie wejdzie.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Kazań ktoś łapie na live? Już @2,2 płacą za wygraną gospodyń, trzy główne strzelby widzę na boisku. Myślę, że ogarną mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Do góry Bottom