>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Kędzierzyn Koźle
Kędzierzyn Koźle @2.70 Unibet ✅✅:✅

3 kolejka LM. Hitowe starcie dwóch drużyn które wygrały oba swoje spotkania i przy okazji po 3 punkty oba. Z tym, że zespół rosyjski dwukrotnie tracił seta, a Zaksa dwa razy wygrywała po 3:0.
Dynamo w lidze jest na 3 miejscu, za Zenitem i Novosybirskiem.
Zaksa jest w lidze liderem, mistrzem Polski i zdobywcą PP 2017 sprzed kilku dni, świetna gra w nim i gdyby nie chwilowe zawieszenie w 2 secie pewnie wygrali by to 3:0. Mecz typowe 50/50. Więc czemu ryzykować po 1.50 ledwo na rosjan? Kto ma z nimi nie wygrywać jak nie Zaksa który ma prze pake, najlepszą z polskich drużyn i potwierdza to najlepszą grą. Czeka nas fantastyczny mecz i myślę, że jak na rozegraniu czarodziej Toniutti będzie miał swój dzień to możemy tu nawet wygrać za 3 punkty. Czarnowski Bieniek środek, Dero Tille Buszu przyjęcie, Zator libero, Konar atak. Ogromne możliwości, myślę, że nawet większe szansę na awans do final4 mają właśnie Polacy a nie ruskie. Życzę powodzenia, pozdrawiam!

Wynik: 1:3
PS.sami znawcy. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zaksa jest w lidze liderem, mistrzem Polski i zdobywcą PP 2017 sprzed kilku dni, świetna gra w nim i gdyby nie chwilowe zawieszenie w 2 secie pewnie wygrali by to 3:0.
???? ???? ????
Chyba nie oglądałeś tego meczu. To raczej nie był mecz na miano finału pucharu Polski, a raczej pierwszej rundy paraolimpiady. Oba zespoły pod względem fizycznym wyglądały FATALNIE, zwłaszcza Zaksa, która nie posiada wartościowych zmienników, oprócz Buszka. Ten mecz z siatkówką miał tak naprawdę niewiele wspólnego...
Nie twierdzę, że Zaksa dzisiaj nie powalczy w Moskwie, ale o regeneracji po meczu we Wrocławiu nie ma mowy i przez to nie wróżę sukcesu Kędzierzynianom. Deroo ostatnio kompletnie bez formy, Konar oddycha rękawami, Zatorski w przyjęciu też słabiutko. Jedynie Tille jest w dobrej dyspozycji, ale raczej sam tego nie pociągnie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Liberec- BR Volleys under 177. pkt Bet 365 2.00
Nie mam zbyt dużo czasu żeby pisać analizę, więc krótko. Wczorajszy typ praktycznie już wszedł po 1 secie. Dzisiaj pod lupe biorę dla odmiany under. Niemiecki zespół jak na razie bardzo dobrze sobie radzi w LM. Swietny wynik u siebie z Lube, w Rzeszowie również powalczyli. Chcąc nie stracić szansy na awans ten mecz trzeba bezwzględnie wygrać za 3 pkt. Według mnie wynik 3:0 ma duże szanse powodzenia, ale zabezpieczam się underem punktowym. Jeśli nawet Czesi wygrają seta to nie wierzę, że chociaż w jednym z nich nie zbiorą batów od Niemców. Kurs 2.00 jeszcze bardziej zachęca do grania. Uważam, że typ ma duże szanse powodzenia. Pozdrawiam! ????
3:0 +++ ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie widzę sensu grania na tureckie drużyny zupełnie. Od lat ta sama historia, niby głośne nazwiska w składach poszczególnych ekip ale poziomem to już nie zachwycają na pewno. O ile jeszcze Halkbank u siebie powinien wygrać (niemniej ładowanie się w to po 1.40 jest bez sensu moim zdaniem), tak zarówno Istambul BBSK, jak i Arkas dla mnie zupełnie nie do gry. W przypadku Arkasu pokusiłbym się wręcz o pogranie czegoś w kierunku Paryża, bo z formą Arkasu ostatnio nie najlepiej delikatnie mówiąc. Sanches, Bravo i Mauricio to uznane nazwiska, ale umówmy się najlepsze lata to oni maja na pewno za sobą (zwłaszcz Bravo mam tutaj na myśli, w mniejszym stopniu też Sancheza). O tureckich grajkach Arkasu to nawet nie ma co mówić, zdecydowanie odstają oni od dobrego europejskiego poziomu. W lidze po dobrym początku ostatnio przyszły porażki, w pucharze przed tygodniem mocny oklep od Halkbanku. Z drugiej strony mamy Paryż, żadna wielka ekipa ale swoje w tym sezonie wygrywają. Szkoda na pewno porażki w 1 meczu z Friedrichshafen, gdzie pomimo prowadzenia 2-0 przegrali po TB. Może jakichś wielkich nazwisk w składzie nie ma, ale nie wygląda to też najgorzej, na przyjęciu mamy Brazylijczyka Thiago Sensa i doświadczonego Czecha Baranka, na ataku kolejny Brazylijczyk Franco Paese Willian. Rozgrywa doświadczony Portugalczyk Pinheiro, na środku mamy choćby Estończyka Kreeka. Solidna, doświadczona ekipa, w mojej opinii przy obecnej formie obu ekip, przy atucie własnego parkietu to oni sa tutaj lekkim faworytem.
Paris @2.00 3/10 Pinnacle
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova over 182.5 kurs 1.83 Bet-at-home ⛔ ⛔ ⛔

Podopieczni Gianlorenza Blenginiego królują na włoskich parkietach. Po dziewiętnastu rozegranych pojedynkach, siatkarze zajmują czołową pozycję w tabeli, posiadając na swoim koncie pięćdziesiąt punktów. W ostatniej kolejce pokonali w czterech setach zespół Kioene Padova. Olbrzymim atutem Lube jest mocna ofensywa m.inSokołow oraz Juantorena, którzy stanowią o sile włoskiej ofensywy. Na tych siatkarzach nie kończy się jednak bogactwo składu przyjezdnych, bowiem do Rzeszowa zawitają również Jiri Kovar, Denis Kaliberda, Dragan Stanković czy Jenia Grebennikov. Myślę że będzie to bardzo wyrównany mecz ze zwycięstwem Cucine Lube Civitanova ale dzisiaj zagram over 182.5. Pozdrawiam
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
???? ???? ????

Chyba nie oglądałeś tego meczu. To raczej nie był mecz na miano finału pucharu Polski, a raczej pierwszej rundy paraolimpiady. Oba zespoły pod względem fizycznym wyglądały FATALNIE, zwłaszcza Zaksa, która nie posiada wartościowych zmienników, oprócz Buszka. Ten mecz z siatkówką miał tak naprawdę niewiele wspólnego...

Nie twierdzę, że Zaksa dzisiaj nie powalczy w Moskwie, ale o regeneracji po meczu we Wrocławiu nie ma mowy i przez to nie wróżę sukcesu Kędzierzynianom. Deroo ostatnio kompletnie bez formy, Konar oddycha rękawami, Zatorski w przyjęciu też słabiutko. Jedynie Tille jest w dobrej dyspozycji, ale raczej sam tego nie pociągnie.
W takich meczach czesto gra sie na adrenalinie i nie odczuwa sie tak zmęczenia. Co do PP, Zaksa grala tak, zeby wygrać ???? Gdyby Skra zagrala lepiej to ZAKSA by sie pewnie dostosowala, a że maja kim to chyba wiadomo ???? Jednak sie okazalo, ze i ogorek Witczak czasami odpali ????
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
2,7 na Dinamo? oddadzą podwójnie dziś pieniazki
Czyli uwazasz znowu, ze ZAKSA nie ma szans w pojedynku z Dinamem? Ja uwazam, ze ma i kursy wystawione ok, bo faworytem po ostatnich wynikach jest druzyna Mistrzow Polski nie ulega watpliwosci.
 
P 102

para00

Użytkownik
Uważam ze kurs 2.7 na Dinamo grzechem jest nie pobrać.Po 2 z doświadczenia wiem ze gdy faworyt przegrywa u siebie zdecydowanie to w rewanżu teoretycznie powinien mieć wiele ciężej a okazuje się ze ów faworyt wygrywa 3-0 .3-1.JEŚLI DINAMO wygra 1 seta zdecydowanie to 1.4 będzie wtedy właśnie na niego
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Uważam ze kurs 2.7 na Dinamo grzechem jest nie pobrać.Po 2 z doświadczenia wiem ze gdy faworyt przegrywa u siebie zdecydowanie to w rewanżu teoretycznie powinien mieć wiele ciężej a okazuje się ze ów faworyt wygrywa 3-0 .3-1.JEŚLI DINAMO wygra 1 seta zdecydowanie to 1.4 będzie wtedy właśnie na niego
Ja uwazam, ze ZAKSA to wygra, jest w gazie i raczej nie odpuszcza u siebie i zdobeda awans, a jak wiemy tylko zwyciescy grup maja pewny awans do play-off.
ZAKSA 1.50 unibet
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Dla wielu pytanie z natury głupich, dla mnie by pogłębić wiedzę.
Co daje awans z pierwszego miejsca, a co z drugiego? Niemal pewne jest, że Zaksa i Dinamo wyjdą z tej grupy i teraz pytanie, czy będą zabijać się o 1 miejsce.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Panie Alexdamiao Ty z takim podejsciem do typowania jestes w ogole na plusie? ..watpie
Ty sie pytasz czy ktoś ze swoim graniem jest na plus, a sam stary postawiłeś na gospodarzy po kursie 1.40? w meczu Ceske Budejovice - M. Tel Aviv 0:3 mimo tego, że przed mecze było wiadomo: Izraelczycy przyjechali pare dni wcześniej do Budziejowic by wyczuć hale oraz fakt, że kontuzjowany jest podstawowy atakujący Sebastian Gevert i musi go zastępować 17-latek. Daleko takiego info szukać nie trzeba było, podpowiadam cev.lu. No śmiech value 1.30-1.40 biorąc pod uwagę powyższe fakty. Czesi nawiązali walkę mimo to co raczej słabo świadczy o Izraelczykach, tak więc dziś 1.80 na Żydków wygląda słabo.

A co do Zaksy. Jeśli ktoś widzi value w 1.50 na zaksę to nic tylko gratulować samopoczucia, a Panu co to zastanawia się nad 3:0 to proponuję odstawić kwasa. Imo Dinamo +1,5 i czysty wygląda o wiele lepiej. Anyway powodzenia wszystkim.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Panie Alexdamiao Ty z takim podejsciem do typowania jestes w ogole na plusie? ..watpie
????
Właśnie mnie oświeciłeś i od dziś zmieniam strategię. Będę od teraz grał faworytów, najlepiej po zaniżonych kursach. Zaraz sobie postawię Barcelonę albo Real Madryt po 1.01 i będę mega zarobiony ???? .
Między innymi dzięki takim użytkownikom to forum upada, zwłaszcza dział siatkarski i tenisowy, a mi nie chce się polemizować z taką mentalną gimbazą.
Zaksa jest faworytem i to nie ulega wątpliwościom, ale nie jest takim faworytem, żeby wystawić tutaj marne 1.50. Rosjanie to nie jest przecież jakaś anonimowa drużyna, mają mocny skład. Technicznie Zaksa bije rywali na głowę, natomiast Rosjanie mają przewagę warunków fizycznych.
Zaksa wydaje się mieć kryzys fizyczny za sobą i jeśli utrzymają poziom przyjęcia z meczu w Moskwie to powinni wygrać, natomiast zaproponowany kurs na gospodarzy jest dla mnie niesatysfakcjonujący i idę tym samym w stronę Rosjan.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
????
Właśnie mnie oświeciłeś i od dziś zmieniam strategię. Będę od teraz grał faworytów, najlepiej po zaniżonych kursach. Zaraz sobie postawię Barcelonę albo Real Madryt po 1.01 i będę mega zarobiony ???? .
Między innymi dzięki takim użytkownikom to forum upada, zwłaszcza dział siatkarski i tenisowy, a mi nie chce się polemizować z taką mentalną gimbazą.
Zaksa jest faworytem i to nie ulega wątpliwościom, ale nie jest takim faworytem, żeby wystawić tutaj marne 1.50. Rosjanie to nie jest przecież jakaś anonimowa drużyna, mają mocny skład. Technicznie Zaksa bije rywali na głowę, natomiast Rosjanie mają przewagę warunków fizycznych.
Zaksa wydaje się mieć kryzys fizyczny za sobą i jeśli utrzymają poziom przyjęcia z meczu w Moskwie to powinni wygrać, natomiast zaproponowany kurs na gospodarzy jest dla mnie niesatysfakcjonujący i idę tym samym w stronę Rosjan.
polecam czasem poogladac lige rosyjska. w ostatnim miesiacu moskwa 3 razy zblaznila sie z bielgorodem, ktory wg mnie kadrowo jest slabszy. najpierw 2(!) porazki w pucharze rosji, nastepnie porazka 1-3 grajac u siebie w lidze i to w interesujaycch okolicznosciach, bo bylo 1-1 3rd seta moskwa przegrala z 24-22 a 4th seta przegrali z 20-16 ????. Do tego w przypadku moskwy wlasna hala stanowi duzy atut. Dziwna sprawa ze w 1st meczu nie gral bakun no ale. Jesli zaksa nie spali sie psychicznie (rok temu puchar polski, w tym roku mecze u siebie ze skra, resovia i wyjazd w lidze ze skra) to powinni spokojnie wygrac, choc ja w tym meczu nie widze nic ciekawego do grania, bo kursy dobrze wystawione.
 
R 70

rafa90

Użytkownik
Moim zdaniem Zaksa dziś wygra, a kurs na zwycięstwo uważam za bardzo dobry. W pierwszym meczu też czytałem na forum o nienajlepszej formie Zaksy, chorym Konarskim itp. Kurs na Zaksę wtedy wydawał mi się przyjemny to zagrałem, choć wiedziałem że równie dobrze wynik może być odwrotny.
Czemu Dynamo miałoby zagrać lepiej niż w pierwszym meczu, a Zaksa gorzej? Są jakieś powody?(kontuzje na przykład?)
Moim zdaniem Zaksa wyjdzie dziś zmotywowana i ogarnie zwycięstwo, tym bardziej że nie mają żadnych powodów żeby odpuszczać. A jak będzie to zobaczymy... ????
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
Alexdamiao alez Ty masz chlopie ostry jak brzytwa jezyk ;) , uwazaj tylko zeby sie samonieokaleczyc!

Mi chodzi o to ze jak masz dany mecz, to jesli obstawiasz na dany zespol to dajesz im wieksza szanse na wygrana. A ty grasz po kursach, lewo/prawo, jesli troche bylby wieszy to Zaksa, jesli nie to ruscy. No to do cholery wiesz kto wygra czy nie!!? Czyli tak na prawde walisz na pale, nie szkoda Ci kasy? dlugoterminowo wyjdziesz na plus tak grajac?
I ja tego meczu &#39;ekspercie&#39; wcale nie tykalem, wiec brzydko zabrzmi..nie wtykaj mi nic, ale osobiscie mysle ze moze pojsc w obydwie strony, ale gdybym mial stawiac to na Zakse, szczegolnie jesli nie ma Bakuna, bo nawet nie wiem.
 
P 2

parodi

Użytkownik
Zaksa-Dynamo
Deroo poniżej 16.5 pkt kurs-1.95
Wybrałem zakład na punkty zawodnika Zaksy w Forbecie. Linia jak dla mnie dość wysoka. Co prawda po drobnym kryzysie, który Belg miał w ostatnich tygodniach, ostatnie dwa mecze lepsze, jednak czuję że Moskwa dziś się mocno postawi i za stopują blokiem Sama. Dodatkowo mając taki mocnych środkowych, Toniutti przy wysokim bloku Rosjan, w miare możliwości bedzie się starał wykorzystać pierwsze tempo.
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Poprzedni mecz wygladal tak, jakby to zaksa grala u siebie. Na zagrywce wygladali zdecydowanie lepiej niz rosjanie, co zadecydowalo o tym, ze nie mogli oni grac swojej fizolskiej siatkowki. Dzisiaj jezeli nie wstrzela sie zagrywka tak jak w poprzednim meczu - Dynamo ma argumenty na zwyciestwo a aktualne kursy rzędu 3.0 - grzech nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom