>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
K 297

krejos

Użytkownik
Przed chwilą skończyłem oglądać powtórkę meczu Skry i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz - wszyscy zawodnicy mieli &quot;nieskalane&quot; fryzurki i zero potu. Trenowałem kiedyś siatkówkę i po meczu ja i moi koledzy z drużyny byli zlani potem, a stroje można było wyżymać...
 
C 0

chivas

Użytkownik
Myśleli, że mecz sam się wygra. W IV secie mimo wyniku 7:14 potrafili wyjść na 19:18 i po chwili wszystko padło, a wydawało się, że już rozpędzili się na maxa...
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Liberec (+17,5) - Resovia, Marathon. 1,76 ✅

Zakład wygrany, cieszymy się, ale wieloletniemu kibicowi Resovii po prostu żal patrzeć. Rozgorzała powyżej dyskusja o &quot;Szalpukach&quot;. A patrząc na to wszystko to takiego Szalpuka wziąłbym w ciemno. A może zamienił Kowala na Blaina... Bardzo gorzka wygrana.
1.04 na Resovię, podczas gdy drużyna gra słabo. Męczarnie z Bielskiem, już nawet Podpromie przestało straszyć rywali. Kanadyjski zaciąg raczej nie powali siatkarskiej Europy na kolana, z Biełgorodu powróciło pół Ivovicia, Nowakowski daleki od swojej normalnej formy, zgaszony Drzyzga. Są w trójce w tabeli PLus Ligi ale czy Kowal potrafi coś z tego ukręcić na dłuższą metę? Wątpię. To w moim odczuciu najsłabsza niestety Resovia od lat. Ja wiem że ten Liberec to w skali Europy siatkarskie nic ale Reska męczyła się nawet w pozornie łatwym meczu z Częstochową. Kurs 3:0 w marathon to 1,64 więc bukmacherzy uważają bardziej prawdopodobne jest 3:0 Rzeszowian niż to że Czesi ugrają 3 sety do 19 a ja nie sądzę aby byli gorsi od Bielska zwłaszcza u siebie.
Do tego Biełgorod 1.30. Może nie tak mocny jak rok temu ale na Roeselare za mocny. ✅
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, juz jutro mecz skra - modena, kursy wystawione przez sts to 1,65 - 1,85 a wiec wedlug bukmacherow lekkim faworytem jest skra, ja mysle troche inaczej modena to juz nie ta sama druzyna co rok temu ale ma jeden wielki atut zagrywka. Sam nie wiem jak ugrysc ten mecz ale jakbym mial stawiac to chyba modena bo nasze przyjecie szalpuk bednorz penczew to nie sa w tym aspekcie mistrzowie. A Wy jak myslicie ?
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Witam, juz jutro mecz skra - modena, kursy wystawione przez sts to 1,65 - 1,85 a wiec wedlug bukmacherow lekkim faworytem jest skra, ja mysle troche inaczej modena to juz nie ta sama druzyna co rok temu ale ma jeden wielki atut zagrywka. Sam nie wiem jak ugrysc ten mecz ale jakbym mial stawiac to chyba modena bo nasze przyjecie szalpuk bednorz penczew to nie sa w tym aspekcie mistrzowie. A Wy jak myslicie ?


na 1xBet kursy odwrotne na Skre 2.31 - 1.62 na Modene. Najpewniejsze w tym meczu to over 3,5 seta lub jakiś over punktowy.
 
D 12

denison

Użytkownik
na 1xBet kursy odwrotne na Skre 2.31 - 1.62 na Modene. Najpewniejsze w tym meczu to over 3,5 seta lub jakiś over punktowy.
w takim razie te kursy narazie sa rozne bo na sts jest nawet teraz 1,98 na modene ale fakt over 3,5 seta to powinno wejsc spokojnie.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Bełchatów - Modena


Bełchatów @2.50 Bet365 ⛔⛔



Wielkie starcie w 2 kolejce LM. Obie ekipy niezwykle mocne, fantastyczne kadry pełne gwiazd. Mecz typowe dla mnie 50/50, więc dlaczego kursy są tak zróżnicowane i aż takim faworytem stawiają Włochów? 2.50-1.50, a to Skra gra u siebie!
Ok, w pierwszej kolejce Skra przegrała na wyjeździe z Craiova 1:3 (kurs 1.06 na Skre), ale Modena też wcale nie zachwyciła, grała z Ljubliana u siebie! Kurs na nią był 1.01 więc była jeszcze o wiele większym faworytem niż Skra a wygrała zaledwie po tie-breaku, czemu więc skoro u siebie z Ljublianą straciła dwa sety ma nie stracić trzech w Bełchatowie? Tym bardziej, że Skra na prawdę gra dobrze w tym całym sezonie, ma bardzo szeroki wyrównany skład. Na ataku kłopot bogactwa, Wlazły Kurek, przyjęcie - Winiarski, Szalpuk, Bednorz i Penczew, rozegranie Uriarte, środek Kłos Lisinac Gladyr. Świetny skład i czemu kurs na Skre jest tak duży? Nic tylko brać grać i korzystać! Bo mecz typowe 50/50 a jednak dla mnie dodatkowo minimalnym faworytem jest Bełchatów bo gra u siebie przy swoich kibicach! Pozdrawiam!


Wynik: 1:3
 
P 102

para00

Użytkownik
A jaki był kurs na Skre w Rumuni?1,13?Szalpuk,Bendorz na przyjęciu czy Penchev to jest dla Ciebie mocny skład?Twój typ jak dla mnie ma szansę wtedy jeśli Modela nie wejdzie z zagrywka
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Modena dostawała po dupsku już w tym sezonie od takich leszczy, że to się w głowie nie mieści, czy nawet ostatnio pięciosetówka z Milano.
Drużyna wyjątkowo przeciętna z kmiotem Vettorim na ataku, który gra w tej włoskiej lidze i gra w czołowych ekipach, a nie nadaje się jak dla mnie do niczego, gość jest wątły jak licealista, marniutka siła ataku, jedyne co ma to niezły serwis. Petric również zawodnikiem jest co najwyżej solidnym, jedyne co mają na skrzydłach to Ngapeth. Środek bardzo mocny, ale przy takim sypaczu to nie funkcjonuje bo ich rozgrywający nie może się w żadnym stopniu równać z Uriarte.
Dla mnie to co wystawił b365 na Skre jest po prostu promocja, nie ma prawa być takiego kursy na Skre z tak słabą w tym roku Modeną i to na Bełchatowskim parkiecie, nie ma takiej opcji po prostu.
Bednorz - Penchev rzeczywiście odstają od Petric - Ngapeth, ale za to kosmiczna przewaga na rozegraniu i na ataku w naszym składzie.
Skra 2.50 b365
 
D 12

denison

Użytkownik
Modena dostawała po dupsku już w tym sezonie od takich leszczy, że to się w głowie nie mieści, czy nawet ostatnio pięciosetówka z Milano.
Drużyna wyjątkowo przeciętna z kmiotem Vettorim na ataku, który gra w tej włoskiej lidze i gra w czołowych ekipach, a nie nadaje się jak dla mnie do niczego, gość jest wątły jak licealista, marniutka siła ataku, jedyne co ma to niezły serwis. Petric również zawodnikiem jest co najwyżej solidnym, jedyne co mają na skrzydłach to Ngapeth. Środek bardzo mocny, ale przy takim sypaczu to nie funkcjonuje bo ich rozgrywający nie może się w żadnym stopniu równać z Uriarte.
Dla mnie to co wystawił b365 na Skre jest po prostu promocja, nie ma prawa być takiego kursy na Skre z tak słabą w tym roku Modeną i to na Bełchatowskim parkiecie, nie ma takiej opcji po prostu.
Bednorz - Penchev rzeczywiście odstają od Petric - Ngapeth, ale za to kosmiczna przewaga na rozegraniu i na ataku w naszym składzie.
Skra 2.50 b365
no idzmy dalej nasz srodek odstaje od srodka modeny wiec zostaja libero - tutaj nie wypowiem sie bo sam nie wiem po ktorej sa lepsi a wiec mecz faktycznie jest pol na pol ale wedlug mnie z mala przewaga na modene przez zagrywke bo fakt faktem maja kosmiczna ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
no idzmy dalej nasz srodek odstaje od srodka modeny wiec zostaja libero - tutaj nie wypowiem sie bo sam nie wiem po ktorej sa lepsi a wiec mecz faktycznie jest pol na pol ale wedlug mnie z mala przewaga na modene przez zagrywke bo fakt faktem maja kosmiczna ????
Środek w żadnym wypadku nie jest po stronie Modeny, bo na środek składa się również sypacz, a oni go nie mają, więc sami Ci środkowi mają sobie wystawiać?

Uriarte z Kłosem i Lisinacem współpracuja kapitalnie
 
D 12

denison

Użytkownik
Środek w żadnym wypadku nie jest po stronie Modeny, bo na środek składa się również sypacz, a oni go nie mają, więc sami Ci środkowi mają sobie wystawiać?
Uriarte z Kłosem i Lisinacem współpracuja kapitalnie
nie maco sie spierac, zobaczymy kto bedzie mial racje po meczu - mecz meczowi nie rowny ale ogladalem skre z czestochowa i musze powiedziec ze ich gra wygladala nie zbyt korzystnie a ten caly sypacz bardziej wystawial niz rozgrywal.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Bednorz - Penchev rzeczywiście odstają od Petric - Ngapeth, ale za to kosmiczna przewaga na rozegraniu i na ataku w naszym składzie.
Tyle, że najprawdopodobniej zagra Winiarski, już w ost. meczu w Kielcach grał całe zawody. A jeżeli by nie grał zapewne wyszedł by Szalpuk a nie Bednorz który chyba gra więcej i jest w ciut lepszej dyspozycji.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Środek w żadnym wypadku nie jest po stronie Modeny, bo na środek składa się również sypacz, a oni go nie mają, więc sami Ci środkowi mają sobie wystawiać?
Uriarte z Kłosem i Lisinacem współpracuja kapitalnie
Ty ogladales jakis mecz w wykonaniu Uriarte w ostatnim czasie czy piszesz z pamieci?
Srodek Le Roux/Holt zjada pare Lisinac/Klos. W kazdym elemencie. Jezeli Piechocki nie bedzie przyjmowal (a w Rumunii byl strasznie mizerny w tym elemencie) to ten srodek pozamiata serwisem ten mecz dosyc szybko.
Wszystko zalezy od Winiara, a Michal niestety wraca dopiero po urazie i jego forma jest mimo wszystko niewiadoma (tak wiem, gral w lidze, ale gdzie Kielce, gdzie Modena).
Kosmiczna przewaga na rozegraniu ???? ) Dobre!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Ja cały czas rozważam grę na Skrę, ale muszę przyznać, że trochę się boję. Korzystnie wygląda opcja około 1,75 na +1,5 seta, ale, jak już pisali koledzy wyżej, jeśli pobierać tak atrakcyjny kurs, to warto pójść po całości.
Myślę, że na pewno nie zabraknie mobilizacji, a i kibice zrobią swoje - grają w Atlas Arenie w Łodzi, a więc zapowiada się niezły kocioł. Zadecyduje dyspozycja dnia i na pewno stać naszych na pokonanie mocnego rywala.

EDIT: Zdecydowałem, że jednak tego spotkania nie ruszam ????
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Ty ogladales jakis mecz w wykonaniu Uriarte w ostatnim czasie czy piszesz z pamieci?
Srodek Le Roux/Holt zjada pare Lisinac/Klos. W kazdym elemencie. Jezeli Piechocki nie bedzie przyjmowal (a w Rumunii byl strasznie mizerny w tym elemencie) to ten srodek pozamiata serwisem ten mecz dosyc szybko.
Wszystko zalezy od Winiara, a Michal niestety wraca dopiero po urazie i jego forma jest mimo wszystko niewiadoma (tak wiem, gral w lidze, ale gdzie Kielce, gdzie Modena).
Kosmiczna przewaga na rozegraniu )
Zgadzam się z kolegą wyżej, Kłos w tym roku katastrofa a Piechocki mizerny na przyjęciu. Dużo będzie zależało od Ngapeth&#39;a, ale patrząc na ostatnie meczy Bełchatowa ciężko być optymistą. Jedyne co mnie zastanawia to ostatni mecz Modeny z Milano.. ????
 
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
Ty ogladales jakis mecz w wykonaniu Uriarte w ostatnim czasie czy piszesz z pamieci?
Srodek Le Roux/Holt zjada pare Lisinac/Klos. W kazdym elemencie. Jezeli Piechocki nie bedzie przyjmowal (a w Rumunii byl strasznie mizerny w tym elemencie) to ten srodek pozamiata serwisem ten mecz dosyc szybko.
Wszystko zalezy od Winiara, a Michal niestety wraca dopiero po urazie i jego forma jest mimo wszystko niewiadoma (tak wiem, gral w lidze, ale gdzie Kielce, gdzie Modena).
Kosmiczna przewaga na rozegraniu )
Zgadzam się z kolegą wyżej, Kłos w tym roku katastrofa a Piechocki mizerny na przyjęciu. Dużo będzie zależało od Ngapeth&#39;a, ale patrząc na ostatnie meczy Bełchatowa ciężko być optymistą. Jedyne co mnie zastanawia to ostatni mecz Modeny z Milano.. ????
Moim zdaniem skra zagra na srodku Linisinac/Gladyr i już tak nie będą odstawać ???? Na przyjęcie ja bym wystawił Michała i Szalpuka( jeden defensywny musi być). I mus kurek na ataku bo ktoś musi z wysokich atakowac jak przyjęcia nie będzie. A libero to pewnie milczarek - przyjęcie, piechocki - obrona.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie wiem skąd u was taki optymizm że chcecie grać na Skrę. Jeśli Modena nie wygra tego meczu za 3pkt to będę zdziwiony. To wielki mecz i Modena wyjdzie na maxa zdeterminowana.
Największe zdziwko to dla mnie kurs na Craiove, aż 3,50! Handikap +1,5seta po kursie 2,00. Craiova naprawdę grała świetny mecz ze Skrą, mają dwóch mocnych skrzydłowych mocno punktujących. Craiova coś ugra w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Nie wiem skąd u was taki optymizm że chcecie grać na Skrę. Jeśli Modena nie wygra tego meczu za 3pkt to będę zdziwiony. To wielki mecz i Modena wyjdzie na maxa zdeterminowana.

Największe zdziwko to dla mnie kurs na Craiove, aż 3,50! Handikap +1,5seta po kursie 2,00. Craiova naprawdę grała świetny mecz ze Skrą, mają dwóch mocnych skrzydłowych mocno punktujących. Craiova coś ugra w tym meczu.
Smieszne zdania. Albo jedno albo drugie. Mowisz ze bedziesz zdziwiony jak Modena nie wygra za 3punkty. A nie byłeś zdziwiony jak Modena wygrała w pierwszym tylko za 2 punkty i to urwali im punkty Ci którzy myślisz ze moga nawet przegrac z Craiova. Nie trzyma sie to kupy...PS Modena ma wielki zespół a Skra ma mały?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom