>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
to ze Rosjanie przeciwko Roeselare grali wtedy rezerwową dwojka na przyjeciu czyli Jereszczenką i Podleśnym (tak wiem nic nie mowia ci te nazwiska), a Tietiuchin z Chtiejem sobie odpoczywali nie mialo wplywu, oraz to ze jakos 3 tyg temu do Bielgorodu dołączył Marlon - taki tam sypacz. O tym, że Biełgorod na początku grudnia a ten aktualny to dwie różne ekipy jesli chodzi o formę sportową - to też mało istotne.

Czy wlosi cos zdzialaja ? Glownie zalezy czy bedzie im sie chcialo grac, w co watpie.
Gdybyś miał typować, to w którą ze stron?
 
P 984

prolog

Użytkownik
Perugia jak mozna bylo sie domyslac odpuszcza juz LM i skupia sie na krajowych rozgrywkach. Jutro zagraja bez De Cecco, Atana no i Zajcewa.
info z ich oficjalnej strony.
Proszę pokaż mi cytat z ich strony gdzie mowa o Zajcewie. Owszem De Cecco i Antek tak ale o Zajcewie nigdzie nie pisza, po za tym pojechał do Belgi i jest w składzie. Może rzeczywiście nie bedzie grał w 1 składzie ale moim zdaniem i tak sobie dają radę.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
to ze Rosjanie przeciwko Roeselare grali wtedy rezerwową dwojka na przyjeciu czyli Jereszczenką i Podleśnym (tak wiem nic nie mowia ci te nazwiska), a Tietiuchin z Chtiejem sobie odpoczywali nie mialo wplywu, oraz to ze jakos 3 tyg temu do Bielgorodu dołączył Marlon - taki tam sypacz. O tym, że Biełgorod na początku grudnia a ten aktualny to dwie różne ekipy jesli chodzi o formę sportową - to też mało istotne.
Czy wlosi cos zdzialaja ? Glownie zalezy czy bedzie im sie chcialo grac, w co watpie.
Nigdzie nie napisalem, że Bielgorod grał pierwszym składem. Czytaj ziomek uważnie co jest napisane. Bo nie bardzo rozumiem po co cytujesz mój post skoro go popierasz. Pomyśl pierwsze ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nigdzie nie napisalem, że Bielgorod grał pierwszym składem. Czytaj ziomek uważnie co jest napisane. Bo nie bardzo rozumiem po co cytujesz mój post skoro go popierasz. Pomyśl pierwsze ????
Hahaha, nie mogę z Ciebie. Tak stronniczej analizy dawno nie czytałem.
Z jednej strony uważasz, że warto zagrać na Roeselare, bo Perugia będzie grała rezerwowym składem, a z drugiej strony deprecjonujesz fakt, iż Biełgorod męczył się w Belgii, ze względu na to, iż grał wtedy również rezerwowym składem ????.
Masz rozdwojenie jaźni może? Jeśli tak to przepraszam, że Cię atakuję...
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Hahaha, nie mogę z Ciebie. Tak stronniczej analizy dawno nie czytałem.
Z jednej strony uważasz, że warto zagrać na Roeselare, bo Perugia będzie grała rezerwowym składem, a z drugiej strony deprecjonujesz fakt, iż Biełgorod męczył się w Belgii, ze względu na to, iż grał wtedy również rezerwowym składem .
Masz rozdwojenie jaźni może? Jeśli tak to przepraszam, że Cię atakuję...
Nie będę się kłócił z jakimś pseudoekspertem ???? zobacz pierwsze moją skutecznosć w dziale siatkówki a potem się odzywaj. Bo patrząc na Ciebie to nie masz żadnych wiadomości z tego działu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kursy na perugie nie byly z powodow absencji graczy tylko bylo ustslone przed meczem kto ma wygrac, dawno takiego cyrku nie widzialem w siatce
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Kursy na perugie nie byly z powodow absencji graczy tylko bylo ustslone przed meczem kto ma wygrac, dawno takiego cyrku nie widzialem w siatce
halkbank z bielgorodem tez sie ustawil, zreszta takie ustawki w siatkowce to aktualnie norma
w plsie ostatnio zaimponowala mi ustawka gdanska ze szczecinem, co patafiany gdanskie wyprawialy byle przegrac w glowie sie nie miescilo ???? a 4th set oddany z 20-14 i wysatwy masnego ponizej siatki - poezja.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Witam,
pomoże mi tu ktoś jak to dokładnie wygląda z awansem w LM?
W 1 grupie wszystko jasne wychodzi Zaksa i Dynamo, w 2 Lube i Berlin która mają po 12pkt. I teraz powiedzcie mi czy Lube zależy na 1 miejscu, czy niezbyt?
W 3 grupie Zenit i Izmir, w 4 Modena no i raczej Skra o ile czegoś nie wymyśla i nie przegrają. I 5 grupa tutaj chyba najciekawiej Perugia ma 11pkt. Knack 9 i Bielgorie 8.
Perugia gra z Halbankiem i Knack będzie walczył z Bielgorie o 2miejsce, w tym meczu raczej typuje Bielogrie..
Tak wiec moje pytanie brzmi czy Lube zależy na 1 miejscu w grupie? I czy myślicie również nad Bielgorie? czy idziecie w strone Knack?
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
do kolegi wyżej, wychodzi też najlepsza ekipa z 3 miejsc, czy nawet dwie?

Istanbul - Zaksa

Zaksa @1.80 Sportingbet ⛔⛔

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, Instanbul z miejsca 3 podejmuje pierwszą Zaksę która ma komplet wygranych i komplet punktów! Każdy mecz wygrywała za 3 punkty. Bilans setowy to- 15:2, dwa sety które straciły miały miejsca w spotkaniach z Dynamem Moskwa, z Instanbulem i Noliko dwukrotnie wygrywała po 3:0, bez straty choćby jednego. Nie wiem czemu takie kursy są wystawione na ten mecz, Instanbul nawet jakby wygrał raczej nie ma szans na awans, a Zaksa? Pojechała tam w najsilniejszym składzie i na pewno dodatkową nobilitacją było by dla nich wygrać wszystkie mecze grupowe, nie w znowu takiej łatwiej grupie, już nie mówię o komplecie punktów, bo przy tym typie mogą stracić nawet dwa sety. Istanbul wygrał jeden mecz, 4 przegrał, wygrał tylko z ostatnim w tabeli Maseikiem, z Dynamem Moskwa przegrał u siebie 1:3, który Zaksa dwa razy zlała nie pozwalając rywalowi na zdobycie choć punktu do tabelkowej układanki. Życzę powodzenia, pozdrawiam!

Wynik: 3:1
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Mają szanse na awans jeżeli wygrają bez straty seta, Craiovia przegra 3-0 a i Friedrichshafen nie wygra z Paris. Więc jakieś tam mają szanse na awans, matematyczne.
 
P 984

prolog

Użytkownik
do kolegi wyżej, wychodzi też najlepsza ekipa z 3 miejsc, czy nawet dwie?



Istanbul - Zaksa


Zaksa @1.80 Sportingbet



Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, Instanbul z miejsca 3 podejmuje pierwszą Zaksę która ma komplet wygranych i komplet punktów! Każdy mecz wygrywała za 3 punkty. Bilans setowy to- 15:2, dwa sety które straciły miały miejsca w spotkaniach z Dynamem Moskwa, z Instanbulem i Noliko dwukrotnie wygrywała po 3:0, bez straty choćby jednego. Nie wiem czemu takie kursy są wystawione na ten mecz, Instanbul nawet jakby wygrał raczej nie ma szans na awans, a Zaksa? Pojechała tam w najsilniejszym składzie i na pewno dodatkową nobilitacją było by dla nich wygrać wszystkie mecze grupowe, nie w znowu takiej łatwiej grupie, już nie mówię o komplecie punktów, bo przy tym typie mogą stracić nawet dwa sety. Istanbul wygrał jeden mecz, 4 przegrał, wygrał tylko z ostatnim w tabeli Maseikiem, z Dynamem Moskwa przegrał u siebie 1:3, który Zaksa dwa razy zlała nie pozwalając rywalowi na zdobycie choć punktu do tabelkowej układanki. Życzę powodzenia, pozdrawiam!


Wynik:
Co do ZAKSY to mogą dać pograć rezerwowym i nie koniecznie chcieć wygrać(nie krytykuje typu bo równie dobrze mogą podejść na 100% do meczu i ich zlać), ciekawi mnie mecz Modeny kurs też 1.60 a grają z Ljubljana i tutaj podobna sytuacja jak ZAKSY.
 
P 102

para00

Użytkownik
Pewnie będzie rotacja no i motywacja po stronie gospodarzy napewno większą.Jak dla mnie nie ma co na sile grać na Zaksa.Gra bez 100 % motywacji kończy się różnie
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów
Data: 01.03.2017 20:00
Spotkanie: Skra Bełchatów - SCMU Craiova
Typ: DW 3:0 ✅
Kurs: 1,95
Buk: Winmasters
Jeśli ktoś rozważa granie na faworytów z Polski w dzisiejszych spotkaniach, to pobierajcie kurs z Winmasters na DW 3:0 Skry - obecnie wynosi on 1,95, podczas gdy w tym samym serwisie setowe handi (-2,5) ma kurs 1,68. Długo więc się taka okazja nie utrzyma ????
Ja dziś bez zbędnych opisów jestem przekonany, że oba polskie zespoły nie stracą nawet seta, wykorzystają nadarzające się okazje i w związku z tym obstawiam w obu meczach wyniki 3:0. Na Resovię jednak nie ma sensu grać po kursie 1,20, więc zostaje przy Skrze i liczę tutaj na rozstrzygnięcie w 60-70 minut.
Samo to, że Skra nie zdecydowała się rozegrać meczu w Łodzi, jak i wypowiedzi przedmeczowe zawodników świadczą, że powinno być dobrze i tego się trzymajmy. Nie sądzę, aby po słabym początku w Lidze Mistrzów dziś bełchatowianie mieli jakikolwiek problem i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak się to właśnie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów
Data: 01.03.2017 20:00
Spotkanie: Skra Bełchatów - SCMU Craiova
Typ: DW 3:0
Kurs: 1,95
Buk: Winmasters
Jeśli ktoś rozważa granie na faworytów z Polski w dzisiejszych spotkaniach, to pobierajcie kurs z Winmasters na DW 3:0 Skry - obecnie wynosi on 1,95, podczas gdy w tym samym serwisie setowe handi (-2,5) ma kurs 1,68. Długo więc się taka okazja nie utrzyma ????

Ja dziś bez zbędnych opisów jestem przekonany, że oba polskie zespoły nie stracą nawet seta, wykorzystają nadarzające się okazje i w związku z tym obstawiam w obu meczach wyniki 3:0. Na Resovię jednak nie ma sensu grać po kursie 1,20, więc zostaje przy Skrze i liczę tutaj na rozstrzygnięcie w 60-70 minut.

Samo to, że Skra nie zdecydowała się rozegrać meczu w Łodzi, jak i wypowiedzi przedmeczowe zawodników świadczą, że powinno być dobrze i tego się trzymajmy. Nie sądzę, aby po słabym początku w Lidze Mistrzów dziś bełchatowianie mieli jakikolwiek problem i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak się to właśnie skończy.
Słabo to widzę,mecz o pietruszkę.
Skra nie musi się spinać żeby wygrac to do 0.
Seta mogą przegrać bez problemu a kurs szału nie robi,zresztą taki sam jak wczoraj na Chemik który miał łatwo,szbko i przyjemnie wygrać,bo MUSIIIIIII.
Ale życzę powodzenia
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
1/6 LM

Arkas Izmir - Dinamo Moskwa
Istanbul BBSK - Berlin
Resovia Rzeszów - Azimut Modena
Skra Bełchatów - Lube Civitanova
Bełgorod - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Knack Roeselare - Zenit Kazań​
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
1/6 LM

Arkas Izmir - Dinamo Moskwa
Istanbul BBSK - Berlin
Resovia Rzeszów - Azimut Modena
Skra Bełchatów - Lube Civitanova
Bełgorod - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Knack Roeselare - Zenit Kazań​
Fatalne losowanie polskich drużyn, praktycznie bez szans na polską drużynę w final4. O ile ZAKSA jest w stanie przejść Bielgorod to później z Zenitem bez szans. Polsko-wloskie pojedynki do jednej bramki. Największym farciarzem losowania jest Dynamo Moskwa, mają autostradę do final4. Zapowiada się włosko-rosyjska bitwa w final4.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Fatalne losowanie polskich drużyn, praktycznie bez szans na polską drużynę w final4. O ile ZAKSA jest w stanie przejść Bielgorod to później z Zenitem bez szans. Polsko-wloskie pojedynki do jednej bramki. Największym farciarzem losowania jest Dynamo Moskwa, mają autostradę do final4. Zapowiada się włosko-rosyjska bitwa w final4.
gdybym nie stąpał twardo po ziemi, to bym pomyślał, że losowanie było ustawione.. przeciwko polskim drużynom
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sovia i Skra sa tak żałosne, ze lepiej iż trafiły na potęgi i szybko zostana skrocone ich męki. Zaksa bez Tillie tez nawet niech nie probuje sie rzucac na głeboką wode, sezon stracony dla polskich ekip i tyle. Resovia to degrengolada kompletna. W Skrze chyba musiał by nagle wrocic zdrowy Winiarski i przyjmowac jak za najlepszych lat a Kurek grac na 100% zeby sie udało przejsc Lube ale to tylko marzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom