>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
P 2

parodi

Użytkownik
Skra-Ljublana

Typ: Lisinac powyżej 11.5 pkt 1.95 forBET

Na dziś wybrałem linie overovą na Serba. Z kilku powodów. Po pierwszy jest świetnym zawodnikiem z ogromnym potencjałem ofensywnym. Uriarte ma do niego spore zaufanie, posyła mu wiele ważnych piłek o czym świadczy ostatni mecz z tym przeciwnikiem i 17 pkt Srecko! Zresztą w LM przekroczył granice 11 także z Craiova, a z Modena gdzie dostali lanie, był blisko (10). W naszej lidze natomiast zdarzały się mecze gdzie w 3 setach potrafił uzbierać 14, 15 oczek więc czemu nie dziś. Tym bardziej że gra Skry mnie nie przekonuje, i nie zdziwię się jeśli Słoweńcy ugrają tu seta i mecz się przedłuży. Ważne jest to że Lisinac poza atakiem na kosmicznym zasięgu, ma także bardzo niebezpieczną zagrywkę, oraz niezły blok. Tak więc jest gdzie zapunktować, spróbuje mocniej.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bełchatów - Ljubljana

Ljubljana +17.5 pkt @1.90 Bet365 ✅✅✅

4 kolejka LM. Skra z jednym zwycięstwem i tak samo Ljubl jana. Kurs na zwycięstwo choć jednego seta przez gości to aż 2.60 ?! Ljubl j ana zawsze wygrywała m inimum 1 seta w ka żdym ze trzech rozegranych spotkań, a Skra zawsze jednego seta minimum przegrywała. Niby dość pewne, ale jednak w ybieram jeszcze bezpieczniej szą opcję, po naprawdę super kursie! Handicap dodatni punktowy na zespół gości! +17.5 pkt! To mogą przegrać nawet 0:3 (co jeszcze się nie zdarzyło w tym sezonie w LM ani im aby przegrać , ani Skrze że by wygrała tak ) może być 3:0 dla Skry a sety nawet nie do 20stu i to wejdzie! Przykładowo 25:19, 15:19, 25:20, i wchodz i typ i skra wygr yw a 3:0 za 3pkt. Świetn y typ i kurs do tego! Dodatkowo Skra w przegrała w weekend mecz w Rzeszowie za 0pkt więc też nie jest w jakiejś mega formie. Powodzenia !

Wynik: Ljubliana 13puntkami przegrała
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Resovia @5.60
Kurs zawyżony, śmiech na sali. Ja rozumiem, że w Rzeszowie był jednostronny pojedynek, ale okoliczności tego meczu są zgoła odmienne. Lube po wycieńczających finałach pucharu Włoch. Wygrali cały turniej, Włosi jak to Włosi na pewno poświętowali. Dzisiaj przychodzi im zagrać z Sovią. Prawdą jest, że Resovia ma najmocniejszy skład z wszystkich polskich klubów grających w LM. Drzyzga, Możdzonek, Nowakowski, Rossard, Ivovic, Smicht. Mega mocny skład, do tego dołóżmy najlepszą ławkę rezerwową PLUSLIGI Lemański, Schoeps, Perrin, Paesche. Lube to nie taka potęga, żeby wystawiać aż tak potężny kurs. Jasne że Włosi są faworytem, ale kurs jest tak niesamowicie przeszacowany, że zwyczajnie to trzeba pograć.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Resovia od paru dobrych meczy gra straszną padakę. Nie ma co patrzeć na ostatni ich wygrany mecz bo tylko dzięki pomocy Skry wyciągnęli seta na 1-1 i jakoś potem wygrali. Wszystko zależy od Maceraty czy się sprężą i będą chcieli szybko skończyć ten mecz. Można by zagrać handi +2,5 seta na Resovie ale ja osobiście tego meczu nie ruszam.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja pierd*** co ta Resovia prezentuje. Nie wiem co oni robią na treningach. Zero jakiegoś wypracowanego stylu gry, lewe prawe i tyle. Pierwszy pipe w połowie drugiego seta, Lube do tego czasu zagrało z 10 paipów. Pierwszy blok w połowie drugiego seta. Wojtaszek trzy obrony na mecz, z czego dwie w przedostatniej akcji meczu. Grebennikov sam obronił z 5x tyle co cały zespół z Rzeszowa. Jedyny Resoviak który umie przyjmować i coś by wybronił więcej komentuje mecz dla Polsatu Sport. Wszystko wchodzi w pomarańczowe, żadnej reakcji zawodników, zero wybloków, zero czegoś extra w kontrze, tylko lewe prawe. Tak nawet już rosyjskie drużyny od kilku lat nie grają. Ostatnia drużyna ligi włoskiej daje lepszy mecz Lube. Sezon w Europie przegrany, szkoda tej wygranej ze Skrą która uratowała Kowala. Byłoby pięć klęsk z rzędu, trener by poleciał. A tak to ch**. Ktoś powinien napisać książkę, pewnie byłaby gruba jak encyklopedia na temat tego co dzieje się z zawodnikami, co grali wcześniej a co grali w Reszowie. Jakieś Roeselare czy Noliko z przeciętnych i niskich skrzydłowych potrafi stworzyć ciekawy styl gry, wszystko na szybkiej piłce grają, widać tam jakiś pomysł.
W niedzielę mecz z ultra niewygodnym dla Resovii Cuprum Lubin, z którym Resovia od lat przegrywa wszystko niezależnie od tego czy jest czy nie jest w formie. A widać że nie jest więc kurs 5,50 na Lubin to jakieś nieporozumienie.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jak myślicie,lepiej zagrać +1,5 seta na Berlin czy jakis over punktowy? Myślę,że dzisiaj Ressovia polegnie.Oraz myślę nad jakimś niewielkim overze punktowym w meczu Zaksy,jakiś over 135 etc.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Resovia bez Schmitda dzisiaj. Spodziewałem się że po tej informacji kursy na Berlin w dzisiejszym meczu polecą mocno w dół, a tu buki dają 2,0 na gospodarzy. Osobiście dla mnie to spore value.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Dzisiaj idę tak:

Ciekawy mecz się nam zapowiada. Raz, że to uznane marki w świecie siatkówki, gwiazdy najwyższego formatu. Dwa, te drużyny pod formą, ostatnio bardziej przemawiają argumentami na nie, niż na plus. Blain najprowdopodobniej wystawi dziś Bartka na przyjęciu, co w moim odczuciu jest posunięciem dobrym i długo oczekiwanym dla kibiców Skry i sympatyków polskiej siatkówki. Nie wiem czym się Skra kierowała, kompletując skład na ten sezon. Bednorz i Szalpuk za Conte? no się nie postarali, ale wracając. Bartek dołoży trochę w ofensywie, co za tym pójdzie: solidna zagrywka i siła w ataku. Jedynie niepokoi mnie fakt, że linia przyjęcia będzie trochę zachwiana. Modena nie błyszczy ostatnimi czasy, Skrę stać na nawiązanie walki. Bełchatów to drużyna, która mobilizuje się na grę z mocniejszym przeciwnikiem (u siebie może po nieciekawym widowisku, obejrzeliśmy 4-setowke, mam rowniez w pamieci mecz z Kazaniem z tamtego sezonu, lub jeszcze z poprzedniego, skreślana Skra po mega meczu wygrała w tb na ich terenie). Jest to również ważny mecz w układzie tabeli, jeśli skra polegnie, jej szanse na awans do kolejnej rundy znacznie spadną. Kurs na over zacny, idę w te stronę.

Modena - PGE Skra ✅
over 179,5 @2,10

Bet365

Tutaj podobna sytuacja jak w poprzednim typie, mecz arcyważny dla układu tabeli. Berlin, wcześniej skreślany plasuje się na pierwszym meczu z jedną porażką po pięciosetówce na Podpromiu z Reską. U siebie potrafili kąsnąć Lube, co jest wyczynem (tutaj akurat 2 dni wcześniej Lube miało 5 setówke z Modeną, doszła do tego podróż, Berlin wykorzystał ten fakt) Za to co Rzeszów pokazał z Lube? w 2 setach przekroczyli granicę 20 punktów. Z takimi zawodnikami jest to nie do pomyślenia. Tutaj liczę również na over, żadna ekipa nie odpuszczała. Wykluczam 3 sety, jest trochę obawa, że wystąpi jakiś set do 15. Również idę w stronę Berlina, kontuzja Schmitda może im się odbić.
SCC Berlin - Resovia
over 183,5 @1,83
✅
1 @2,00 ✅
handi pktowe 1 +1,5 pkt @1,83✅
Bet365
Nie wiem czy zagram, ale się rozpisze.W kolejnym meczu ZAKSA podejmuje u siebie Maaseik, solidnych Belgów. W 1 meczu po walce, ale zaksa wygrała to spotkanie 3-0. Dziś wyczuwam podobny scenariusz, może i nawet z setem dla Belgów.
ZAKSA - Maaseik
handi pktowe 2 +17,5 @1,72 ✅
2 +2,5 seta @2,10 ⛔
Bet365
Tyle ode mnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia -1,5 seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 5 - przed ostatnia kolejka w grupie, niespodziewany lider Berlin podejmuje u siebie 3 zespół w grupie Resovię Rzeszów. Tuż po losowaniu mozna było śmiało stwierdzić, że 2 pierwsze miejsca należą się Lubie i Resovia, lecz rzeczywistość jest nieco inna.
Berlin ma 3 zwycięstwa 1 porażkę = 10 punktów, Lube zajmuje 2 miejsce z 3 zwycięstwami 1 porażką lecz 9 punktów ma na koncie i dalej 3 Resovia niby 2 zwycięstwa i 2 porażki lecz tylko 4 punkty. 4 miejsce Liberec tylko z 1 punktem.
Dla Resovii jest to mecz o tzw. 6 punktów muszą ten mecz wygrać za 3 punkty jeżeli marzą o dalszej fazie.
1 mecz Resovia wygrała u siebie 3:2
Ogólnie kadrowo Resovia wygląda dużo lepiej są Kanadyjczycy G. Schmitt, J. Perrin, mamy doskonałych środkowych P. Nowakowskiego, M. Możdżonka, młodego B. Lemańskiego, mamy Ivovica. Wygląda to naprawdę dobrze.
Berlin ma P. Carroll,N. Kovacevica, R. Kromm i to tyle jeśli chodzi o znane nazwiska.
Myślę, że dziś Reska zepnie poślady i wygra ten mecz przekonująco max 3:1.
Pozdrawiam.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia -1,5 seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 5 - przed ostatnia kolejka w grupie, niespodziewany lider Berlin podejmuje u siebie 3 zespół w grupie Resovię Rzeszów. Tuż po losowaniu mozna było śmiało stwierdzić, że 2 pierwsze miejsca należą się Lubie i Resovia, lecz rzeczywistość jest nieco inna.
Berlin ma 3 zwycięstwa 1 porażkę = 10 punktów, Lube zajmuje 2 miejsce z 3 zwycięstwami 1 porażką lecz 9 punktów ma na koncie i dalej 3 Resovia niby 2 zwycięstwa i 2 porażki lecz tylko 4 punkty. 4 miejsce Liberec tylko z 1 punktem.
Dla Resovii jest to mecz o tzw. 6 punktów muszą ten mecz wygrać za 3 punkty jeżeli marzą o dalszej fazie.
1 mecz Resovia wygrała u siebie 3:2
Ogólnie kadrowo Resovia wygląda dużo lepiej są Kanadyjczycy G. Schmitt, J. Perrin, mamy doskonałych środkowych P. Nowakowskiego, M. Możdżonka, młodego B. Lemańskiego, mamy Ivovica. Wygląda to naprawdę dobrze.
Berlin ma P. Carroll,N. Kovacevica, R. Kromm i to tyle jeśli chodzi o znane nazwiska.
Myślę, że dziś Reska zepnie poślady i wygra ten mecz przekonująco max 3:1.
Pozdrawiam.
Przetłumaczę Wam ten bełkot ????.
Stawiamy dziś na Resovię, bo mają w składzie zawodników o bardziej znanych nazwiskach. Mają nawet Schimtta (który dziś nie zagra z powodu kontuzji, nie poleciał z drużyną do Berlina), no ale mają Schmitta, mają nazwiska i zepną poślady. To wygląda naprawdę dobrze i wygrają ????
Teraz coś ode mnie:
Ja tutaj wjechałem na Berlin, Resovia ostatnimi czasy gra zupełną tragedię. Mają skład na dwie równorzędne szóstki, a grają taką padakę, że szok. Mam nadzieję, że jakoś niedługo ich trener A. Kowal zostanie wyrzucony, ponieważ nie umie wydobyć ogromnego potencjału z tej drużyny. Niemcy nie mają jakichś wybitnych graczy, raczej solidnych wyrobników, ale tworzą fajny kolektyw i grają szybką siatkówkę. To powinno wystarczyć na Resovię, która obecnie jest w słabej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 70

rafa90

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Ja postawiłem dziś na Resovię, tak wiem, że są w słabej formie, ale:
po pierwsze: ostatni mecz z Radomiem stawia Resovię już w trochę lepszym świetle,
po drugie: czy Resovia była w gorszej formie gdy wygrywała u siebie z Berlinem 3:2??
Martwi mnie brak Schmitta, ale nie uważam to za kluczowy powód by grać przeciwko drużynie z Rzeszowa. Co do Kowala pełna zgoda, od kilku sezonów to samo. No ale argumenty w stylu, Niemcy mają fajny, wyrównany skład i to powinno wystarczyć do mnie zupełnie nie przemawiają. Skoro tak to czemu nie wystarczyło to w pierwszym meczu? Ponadto uważam że warto zagrać handicap punktowy w stronę Masseik, np. +17,5.Typ opieram występowaniem zadyszki Zaksy być może spowodowaną brakiem Tillie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Przetłumaczę Wam ten bełkot .
Stawiamy dziś na Resovię, bo mają w składzie zawodników o bardziej znanych nazwiskach. Mają nawet Schimtta (który dziś nie zagra z powodu kontuzji, nie poleciał z drużyną do Berlina), no ale mają Schmitta, mają nazwiska i zepną poślady. To wygląda naprawdę dobrze i wygrają
Teraz coś ode mnie:
Ja tutaj wjechałem na Berlin, Resovia ostatnimi czasy gra zupełną tragedię. Mają skład na dwie równorzędne szóstki, a grają taką padakę, że szok. Mam nadzieję, że jakoś niedługo ich trener A. Kowal zostanie wyrzucony, ponieważ nie umie wydobyć ogromnego potencjału z tej drużyny. Niemcy nie mają jakichś wybitnych graczy, raczej solidnych wyrobników, ale tworzą fajny kolektyw i grają szybką siatkówkę. To powinno wystarczyć na Resovię, która obecnie jest w słabej formie.
Jestem z Rzeszowa i kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Chodzę na każdy mecz Resovi i nie zgodzę się z tym, że graja kompletną tragedie. Człowieku widzialeś inne mecze niż dwumecz z Lube ?? Pisząc te brednie wygląda na to, że nie. W Rzeszowie liga mistrzów do priorytet i jestem pewny, że zostawią dziś serducho na boisku. Zawodników mamy klasowych, którzy właśnie powinni doświadczeniem wygrać taki mecz! Jeśli tylko będzie funkcjonować zagrywka Berlin nie będzie miał dużo do powiedzenia.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przetłumaczę Wam ten bełkot . Stawiamy dziś na Resovię, bo mają w składzie zawodników o bardziej znanych nazwiskach. Mają nawet Schimtta (który dziś nie zagra z powodu kontuzji, nie poleciał z drużyną do Berlina), no ale mają Schmitta, mają nazwiska i zepną poślady. To wygląda naprawdę dobrze i wygrają Teraz coś ode mnie: Ja tutaj wjechałem na Berlin, Resovia ostatnimi czasy gra zupełną tragedię. Mają skład na dwie równorzędne szóstki, a grają taką padakę, że szok. Mam nadzieję, że jakoś niedługo ich trener A. Kowal zostanie wyrzucony, ponieważ nie umie wydobyć ogromnego potencjału z tej drużyny. Niemcy nie mają jakichś wybitnych graczy, raczej solidnych wyrobników, ale tworzą fajny kolektyw i grają szybką siatkówkę. To powinno wystarczyć na Resovię, która obecnie jest w słabej formie.
Za to Twój bełkot jest zaje... Wjechałeś na Berlin ? No to super ciesze się, obyś szybciej wyjechał z niego jak tam wjechałeś.
P.S. - I nikt nie chce abyś tłumaczył mój bełkot lepiej przetłumacz swój bełkot..
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Pomijając utarczki między Panami... napiszę krótko, bo z telefonu. Reska nie jest w optymalnej formie, gra głównie lewy-prawy bez jakiegoś wielkiego pomysłu. Już w pierwszym meczu u siebie męczyli bułę niemiłosiernie. Jescze wypada Schmitt. Kolega z Rzeszowa chyba niedowidzi na oczy, a przecież każdy mecz ogląda. Z kolei argumenty zibiego to &quot;muszą&quot; i &quot;maja lepszy skład na papierze&quot;. Po co wymieniać Schmitta, który nie zagra? Faktycznie trochę bełkot. Granie w kierunku Reski wydaje się nielogiczne, szczególnie w kontekście bardzo dobrej postawy Niemców u siebie w hali. Jedyne co mnie odstrasza od typu na BR to fakt, że postawiłem na nich jeden jedyny raz w tym sezonie w meczu z Fredkami, a ten utopii 0-3 :-D Ja osobiście idę w over 3,5 setów, to wydaje się najpewniejsze.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jestem z Rzeszowa i kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Chodzę na każdy mecz Resovi i nie zgodzę się z tym, że graja kompletną tragedie. Człowieku widzialeś inne mecze niż dwumecz z Lube ?? Pisząc te brednie wygląda na to, że nie. W Rzeszowie liga mistrzów do priorytet i jestem pewny, że zostawią dziś serducho na boisku. Zawodników mamy klasowych, którzy właśnie powinni doświadczeniem wygrać taki mecz! Jeśli tylko będzie funkcjonować zagrywka Berlin nie będzie miał dużo do powiedzenia.
dzisiaj wszyscy fani rzeszowa kibicuja berlinowi, bo jak widac pomimo 20 kublow zimnej wody wylanych na glowe kowala i cay zespol resowii w ciagu ostatnich 2 sezonow nic sie nie zmienilo na stanowisku trenera a góral jak trep tlucze glowa w sciane i nie potrafi ruszyc mozgownia ze ten zespol jak na prezentownay potecnjal na papierze prezentuje DNO i tone wodorostow, to tu jak widac potrzeba nie kolejnego zimnego kubla wody (ktore nic nie daja), ale pie**olniecia w gore lodowa.
rzeszow jest slaby, drzyzga dobrze gra 1 mecz na 10, berlin zasluguje na wygrana. szkoda ze nie wykorzystali swojej okazji na wyjezdzie i nie zamkneli tego meczu na 3-1 maja 2-1 i 16-12 w 4th secie.
ogromny szacunek dla takich druzyn czy trenerow jak zaksa z fefe czy gdansk z anastasim w ostatnich dwoch sezonach, zero szacunku dla takiej resovii, ktora ma porownywalne szostki a potrafi zebrac lomot od katowic czy ledwo wygrac z bielskiem ???? ????
Za to Twój bełkot jest zaje... Wjechałeś na Berlin ? No to super ciesze się, obyś szybciej wyjechał z niego jak tam wjechałeś.
P.S. - I nikt nie chce abyś tłumaczył mój bełkot lepiej przetłumacz swój bełkot..
panie belkot ta pseudoanaliza to zenada i jedyne co moge napisac na jej temat ze sie usmialem po pachy
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Perugia jak mozna bylo sie domyslac odpuszcza juz LM i skupia sie na krajowych rozgrywkach. Jutro zagraja bez De Cecco, Atana no i Zajcewa.
info z ich oficjalnej strony.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
IV Też własnie przeglądając ofertę od razu rzuciło mi się Roeselare. U siebie grają na bardzo dobrym poziomie. Do tego realnie walczą o 2 miejsce. Kurs 2.00 jest do pominięcia ???? jutro pewnie będzie w okolicach 1.90. Jeśli Rosjanie po męczarniach wygrali tutaj 3:2 to nie wierzę, że Włoska drużyna, która nie bedzie grala w optymalnym składzie będzie w stanie coś zdziałać.

+++ zamknięte usta pseudoekspertow ???? )
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jeśli Rosjanie po męczarniach wygrali tutaj 3:2 to nie wierzę, że Włoska drużyna, która nie bedzie grala w optymalnym składzie będzie w stanie coś zdziałać.
to ze Rosjanie przeciwko Roeselare grali wtedy rezerwową dwojka na przyjeciu czyli Jereszczenką i Podleśnym (tak wiem nic nie mowia ci te nazwiska), a Tietiuchin z Chtiejem sobie odpoczywali nie mialo wplywu, oraz to ze jakos 3 tyg temu do Bielgorodu dołączył Marlon - taki tam sypacz. O tym, że Biełgorod na początku grudnia a ten aktualny to dwie różne ekipy jesli chodzi o formę sportową - to też mało istotne.

Czy wlosi cos zdzialaja ? Glownie zalezy czy bedzie im sie chcialo grac, w co watpie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom