>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
voloshansky 0

voloshansky

Użytkownik
Faktycznie Earvin popełnił błąd jednak Lotos przegrał zasłużenie tego seta a w szczególności położył im seta Falaschi, któremu 3 razy piłka została w palcach a przy setowej dla Modeny niedokładnie wystawił do Miki. Hebda obciążany nie dał rady.Schwarz z kontuzją i w trakcie meczu kontuzji nabawił się Grzyb. Jastrzębie w weekend ma solidne argumenty by wygrać.Lotos bez ławki - znów się to potwierdziło.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jeśli ktoś reflektuje i uważa -2,5 za zbyt ryzykowne, to na bet365 jeszcze wisi
Modena wygra pierwszy set i wygra mecz @ 1,4 ✅

...
Postawiłem to 3:0 na Romańczyków, ale Lotos został po chamsku okradziony z drugiego seta, gdy słynny Earvin po ataku sam złowił się w sieć akurat w martwym polu widzenia ????obu sędziów... Dokąd ta biedna siatkówka zmiera pod rządami kretynów z cewki i FIVB...:cry:
jak juz tak widzisz to ze ngape wskoczyl w siatke, to wypadaloby byc obiektywnym i zauwazyc to ze przy 21-19 jakos petric atakuje niemal urywajac dlon blokujacemu falaschiemu a sedzia gwizdze atak w aut takze..
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
W większości się zgadzam z poprzednikiem, lecz dodałbym że Falaschi zdobył też parę punktowych bloków i parę wybloków po których Lotos wygrywał kontry. Reszta to same fakty, żeby grać w pucharach to trzeba mieć już zmienników. &quot;Stalowa szóstka&quot; na max 4 miejsce w lidze wystarczy (Resovia, Zaksa, Skra) raczej poza zasięgiem. Potem winą będzie obarczany niestety trener
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Ty taki znawca wszechwiedzący i nie wiesz , że Rosjanie dostali zakaz wyjazdu na mecz do Turcji , chcieli przenieść na neutralny ale nic z tego nie wyszło wygląda. Stąd mecz się nie odbędzie .... Podobna sytuacja jest z drugim wyjazdem Dinama na mecz z Ziraatem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
jak zwykle fortunka kupony spotkania LM i dołączam jeden z Orlen ligi

Resovia-Asse Lennik +19,5 handi 2 kurs 1,46⛔⛔
Gra dospodarzy nie napawa optymizmem problemy kadrowe plus słaba forma poszczególnych zawodników.. Osobiście na takie spotkanie z przeciwnikiem o klasę słabszym dałbym odpocząć Kurkowi.. Goście tanio skóry nie sprzedadzą a i Resovia nie będzie grała na 100% dla mnie handi jak najbardziej do gry.. Może i goście pokuszą się o wygranie seta

Trentino-Tours +18,5 handi 2 kurs 1,44 ⛔⛔
Jak grałem przed południem jeszcze takie handi zdążyłem pograć teraz zmniejszyli o 2 pkt
Jestem jakoś spokojny o takie handi przecież drużyna z Francji to nie są jakieś amatory. Może i Włosi wygrają za 3pkt ale gości stać na zdobycie chociaż jednego seta..

Skra Bełchatów-Roeselare +19,5 handi 2 kurs 1,42✅
Mecz trwa wynik w dwóch pierwszych setach 25:23 ; 27:25 więc handi powinno wejść..
Skra ostatnio ma problemy z przyjęciem dlatego zagrałem takie handi na gości którzy też jakimiś amatorami nie są
wynik 25:23 ; 27:25 : 25;18

liga Orlen:
Chemik-Piła +25,5 handi 2 kurs 1,49 ✅
Ja rozumiem że faworyt jest tylko jeden ale liczę na to że pilanki mają ostatnio dobrą serię 6zwycięstw z rzędu i napewno jeden set będzie wyrównany a wtedy jest bardzo duże prawdopodobieństwo że handi zostanie pokryte.. Po cichu liczę że może przyjezdne zdobędą seta:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Następny kupon:
Jastrzębski-Azs Częstochowa -9,5 handi 1 kurs 1,61⛔
W drużynie gości sytuacja jest nie do pozazdroszczenia już nie mówiąc o problemach kadrowych brak Pataka i Bandero... Jeżeli takie wyniki się będą utrzymywać to podobno główny sponsor AZS-u zagroził wycofaniem się (a to również może tkwić w podświadomości zawodników) sami zawodnicy obiecują ze będą podchodzić do następnych meczy zdeterminowani i skoncentrowani ale czasem samą ambicja to za mało.. Może być ciężko o poprawę gry w tak krótkim okresie..
Natomiast u gospodarzy absencja Piotra Haina.. Poza tym jeżeli chodzi o samą grę wygląda to o wiele lepiej i będą chcieli u siebie udowodnić lepszą dyspozycję wygrywając za 3pkt.. Mają mu temu dobra okazję.. W Bet 365 linia wystawiona -13,5 po kursie 1.72. Ja pogralem o 4pkt niższą -9,5 po 1,61 ..
ehh jeden punkt!!:?

Ach Lublana- Gdańsk -12,5 handi 2 kurs 1,42 ✅✅
Oglądając mecz z Kędzierzynem widzę lekki progres u ekipy Anastasiego.. Myślę że teraz może być tylko lepiej.. Schulz w ostatnim czasie imponuje grą to i może Troy się w końcu przebudzi:) jestem spokojny o losy tego spotkania i nasi pokryją handi..
Kto gra na całorocznym to tam kurs jest na tą samą linię 1,72 a w maratonie 15,5 po 1,8 ...

Do tego dołączam ponownie mecz Orlen ligi
Chemik-Piła +25,5 handi 2 kurs 1,49 ✅
krótką analizę opisałem w poście wyżej

Jeszcze jeden mecz z Orlen na jutro
Sopot- Ostrowiec Świętokrzyski
goście zdobędą poniżej -58,5 pkt kurs 1,55✅✅
Kurs na 3:0 wynosi 1,25więc szału nie ma
Sopocianki ostatnio poprawiły widocznie grę i są w formie.. drużyna gości zajmuje ostatnie miejsce a ugranie chociażby ponad 50pkt to już będzie niezły wynik.. Przy wyniku do 20 ; 20; 18 punkty zaliczam na plus.. A realistycznie może być do 19; 16 ; 13 :)

w sumie na tym kuponie zabrakło punktu w meczu Jastrzębia...

Zamieszczam jeszcze jeden kupon bez analizy
Pozdrawiam

Witam edytuję dzisiaj dopiero post bo dopiero z pracy wróciłem... na dziś nie miałem czasu na zamieszczenie analizy jak i wczoraj a szkoda bo jeden za 60zł wszedł na ✅✅✅✅ elegancko drugi za 70 na ⛔⛔
A na dziś zagrałem za 270 dzikusa i na razie widzę że idzie zobaczmy co będzie dalej✅✅ 1400 do przodu ???? już w tym tygodniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Stronę wcześniej macie link do oficjalnej strony Ligi Mistrzów, stamtąd dzieli już Was tylko jedno kliknięcie do tego co Was tak interesuje. W którym miejscu trzeba kliknąć chyba się domyslicie.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Stronę wcześniej macie link do oficjalnej strony Ligi Mistrzów, stamtąd dzieli już Was tylko jedno kliknięcie do tego co Was tak interesuje. W którym miejscu trzeba kliknąć chyba się domyslicie.
Kiyak, Gunes, Travica, Yesilbudak, Kayhan, Subasi, Kooy, Batur, Kubiak, Le Roux, Tekeli, Cam, Dengin
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
a ja mam takie ogolne pytanie dotyczace siatkowki. dlaczego zwykle jest taka spora roznica pomiedzy zakladem na parzysta liczbe punktow a nieparzysta? czasem widze nawet kursy 2,40 na nieparzysta a 2,30 to normalka
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
a ja mam takie ogolne pytanie dotyczace siatkowki. dlaczego zwykle jest taka spora roznica pomiedzy zakladem na parzysta liczbe punktow a nieparzysta? czasem widze nawet kursy 2,40 na nieparzysta a 2,30 to normalka
Bo jeżeli set jest na przewagi np. 26-24, 27-25 itd. lub jedna drużyna nie wygra więcej jak 2pkt czyli set skończy się wynikiem 25-23 to zawsze suma punktów wychodzi parzysta.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Widzę dział w dobrym kierunki idzie, że raz na miesiąc jakaś analiza się pojawia ????
Paris +13.5 (1.90) marathon ✅ formalność, Zajonc i Grankin przez pół meczu odpoczynek :]
ja mam +15.5, ale to też warto grać. Dynamo nie powinno się tutaj forsować jakoś zbytnio, mają samych leszczy do oklepu w grupie i nie ma sensu się męczyć bo w środe mają kolejny bardzo ważny mecz z czubem ligi, czyli z Gazpromem. Powinni dać trochę rezerwom pograć, a nawet jak nie to Paryż jest na tyle ogarniętą drużyną, żeby zawalczyć spokojnie w którymś z setów. Kilka ciekawych transferów przed sezonem, jak np. ściągnięcie świetnego młotka - Gaspariniego, na razie zawodzą ale jest postęp w każdym kolejnym meczu i powinni dziś spokojnie taką linie pokryć

//mariok1992
Dyskutujemy na poziomie, bez głupich docinek Panowie DawidBarca i macio106.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Roeselare +11.5 (1.83) b365 ⛔
Super linia jak dla mnie. Bełt nie pokrył tego nawet u siebie a co dopiero na wyjeździe ???? Roeselare gra naprawdę niezła i ciekawą siatkówkę, są niewygodnym rywalem dla każdego, a już zwłaszcza dla mega marnej ostatnio Skry, która potrafi wdupiać sety na zawołanie z potentatami pokroju Lubina, czy innej Bydgoszczy. Jak dla mnie gospodarze spokojnie są wstanie nawet wygrać ten mecz.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Jakim prawem nie przypisano drużynom Rosyjskim WO za mecz z Tureckimi zespolami? Jak widać są równi i rowniejsi. Orientuje się ktoś jak to będzie z tymi meczami?
 
M 418

maat

Użytkownik
Jakim prawem nie przypisano drużynom Rosyjskim WO za mecz z Tureckimi zespolami? Jak widać są równi i rowniejsi. Orientuje się ktoś jak to będzie z tymi meczami?
Mecz pomiędzy Zenitem a Halkbankiem się odbędzie, z nieoficjalnych informacji wynika, że CEV zdyskwalifikowałby ekipę Zenita z europejskich pucharów na okres 3 lat gdyby Rosjanie nie stawili się na meczu w Ankarze. Podopieczni Władimira Alekny mają stawić się w Turcji w dniu meczu i krótko po jego zakończeniu planują powrócić do kraju.
Decyzji odnośnie wcześniejszych dwóch meczy rosyjskich ekip jeszcze nie podjęto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom