>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
S 310

slawek-80

Użytkownik
Biorąc pod uwagę że Betsafe na mecz Tomis-Lugano daje linie 7,5 a bet_365 linie 13,5pkt w meczu to możemy zagrać oba zakłady i duże prawdopodobieństwo że oba wejdą.
 
T 0

tza

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Ach Volley Trefl under 75.5 pkt 1.61 jak myślicie siądzie? Na wyjeździe Gdańsk wygrał gładko 3:0 :)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie ma co szukać na siłę sensacji w meczu Lugano i szukać wyśnionego value ????
Co to za mądrości?

Chłopaki mają tu rację.
Tomis był po 3.75 na wyjeździe w Lugano, przegrał 0-3, ale po walce (24:26, 23:25, 22:25).
@5 w domu wygląda na niezłe przeszacowanie. Trzeba tylko poszukać newsów o ewentualnych brakach. Jeśli takowych nie ma, to w zasadzie must bet.

Jeszcze dodam, że to Lugano jest ogólnie cieniutkie.
Wtopiło u siebie z mizernym Lennikiem, czy w Rzeszowie dostało od średniej Resovii -23 pkt.
Poza tym w zeszłym roku:
Lugano - Tomis Constanta
1 : 3
(19:25, 16:25, 25:17, 20:25)
Tomis Constanta - Lugano
3 : 0
(25:19, 25:22, 25:18)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Haryy po jakiej walce? Chodzi Ci o walkę w 2 secie gdzie chłopacy z Tomisu wygrywali już 10:3 i przegrali seta 3pkt?
Jakie to ma znaczenie przy kursie 5?
Pytanie, czy mają ponad 20% w domu, czy nie. I tyle.

Inna sprawa, że teraz czytam o problemach finansowych i kadrowych gospodarzy i stąd zapewne ten ruch kursów. Mimo wszystko Lugano to też straszni leszcze.

Coś mi CEV się nie otwiera. Może ktoś wkleić staty z 1 meczu?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Ach Volley Trefl under 75.5 pkt 1.61 jak myślicie siądzie? Na wyjeździe Gdańsk wygrał gładko 3:0 :)
ja tu podobnie widzę szybkie 3-0... Troy w super formie, Słoweńcy nie wyjdą z 20 w żadnym z setów
 
B 66

brokers

Użytkownik
Inna sprawa, że teraz czytam o problemach finansowych i kadrowych gospodarzy i stąd zapewne ten ruch kursów. Mimo wszystko Lugano to też straszni leszcze.
no widzisz, sądziłeś że jesteś mądrzejszy od buków ale przypominam że to Ty jesteś graczem ???? Buki to nie maciusie z klanu i ten kurs z niczego się nie wziął. Będą lekkie 3 pkt.
Wczoraj łowcy value również rozbijali bank typując Zenit w kosza nie sprawdzając niczego innego oprócz tabeli.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Tomis jest w kompletnej rozsypce . Brak kasy . Zespół opuścili ostatnio wszyscy wartościowi siatkarze
+ trener . Powinno być gładkie 0-3 .
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
no widzisz, sądziłeś że jesteś mądrzejszy od buków ale przypominam że to Ty jesteś graczem ???? Buki to nie maciusie z klanu i ten kurs z niczego się nie wziął. Będą lekkie 3 pkt.

Wczoraj łowcy value również rozbijali bank typując Zenit w kosza nie sprawdzając niczego innego oprócz tabeli.
Nic takiego nie pisałem.
Z suchego porównania kursów i wyniku pierwszego meczu uznałem, że może w tym @5 być coś dobrego. Buki to wystawiły po 1.99 (marathonbet), a gracze swoimi pieniędzmi wywindowały na 5.00 gwoli ścisłości. Dlatego się zagłębiłem, bo nie są to normalne ruchy.
Kto pograł Lugano po 1.87 ten liczy kasę z surebetu (ale to pewnie nie Ty mądralo). Ty zapewne ciśniesz Lugano dopiero teraz po 1.20.
Życzę powodzenia.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Porównując z meczem u siebie z Logano w składzie brakuje ... libero serbskiego Skundica i przyjmującego z Kanady Gotcha oraz pierwszego trenera Martina Stoeva , ostatnie dwa mecze w lidze gładkie porażki 0-3 ....
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Porównując z meczem u siebie z Logano w składzie brakuje ... libero serbskiego Skundica i przyjmującego z Kanady Gotcha oraz pierwszego trenera Martina Stoeva , ostatnie dwa mecze w lidze gładkie porażki 0-3 ....
No i o takie info tu chodziło, a nie pieprzenie Brokersa o szukaniu value na siłę.
Dzięki komandos5.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak przeglądam sobie ofertę na piątkowe mecze w LM i co zwróciło moją uwagę to kursy wystawione na mecz Tomis-Lugano (4,20-1,20). Dla mnie są to drużyny grające na podobnym poziomie i według mnie biorąc pod uwagę atut własnego boiska nie powinno być takiej różnicy w kursach. W Lugano wprawdzie gospodarze wygrali bez straty seta, ale każdy set był na styku, teraz grają na wyjeździe i tylko 1,20 hmm dziwne według mnie. Być może jakieś osłabienia w zespole Tomisu, ale dla mnie te kursy są mocno przeszacowane.
Tomis ma ogromne kłopoty finansowe, 2 tygodnie temu odszedł najlepszy zawodnik atakujący Boyan Yordanow, a kilka dni temu opuścił zespół trener Stoev. Poza tym jest jeszcze kilka absencji w dzisiejszym meczu, można sprawdzić sobie na stronie CEV. Będzie 3-0 dla Lugano i pod prysznic.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Boyan Yordanow nie grał już w pierwszym meczu z Lugano , tak jak pisałem powyżej zmiany w szóstce porównując z ostatnim meczem między tymi ekipami będą najprawdopodbniej dwie .
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Boyan Yordanow nie grał już w pierwszym meczu z Lugano , tak jak pisałem powyżej zmiany w szóstce porównując z ostatnim meczem między tymi ekipami będą najprawdopodbniej dwie .
To też piszę że 2 tygodnie temu rozwiązał kontrakt. A mecz był dwa tygodnie temu więc logiczne że nie grał :razz: Zresztą grałem wtedy pod to info na Lugano u siebie po @2,15 i też były spadki jak dzisiaj.
Ananiew po kontuzji to cień zawodnika w porównaniu z tym co prezentował na początku w Olsztynie.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
No skoro logiczne że nie grał to po co o nim wspominać ....
A mecz jakiś łatwy nie był mimo że na własnej sali (hali jak kto woli). Dziś kluczowe jest osłabienie dwoma kolejnymi zawodnikami bo niestety ale nie ma nikogo już o zbliżonym poziomie żeby ich zastąpił , aczkolwiek własna sala i chęć się pokazania przed nowymi pracodawcami może czynić cuda ....
Ananiev w pierwszym spotkaniu zdobył 17 oczek przy 70% skuteczności ....
 
B 66

brokers

Użytkownik
No i o takie info tu chodziło, a nie pieprzenie Brokersa o szukaniu value na siłę.
Dzięki komandos5.
Bredzisz. Najpierw podnosisz alarm jakie to value itd. tak na prawdę nic nie sprawdzając dlaczego jest taki kurs. Gdyby koledzy nie napisali o co chodzi to zagrał byś pewniaka Tomis.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Bredzisz. Najpierw podnosisz alarm jakie to value itd. tak na prawdę nic nie sprawdzając dlaczego jest taki kurs. Gdyby koledzy nie napisali o co chodzi to zagrał byś pewniaka Tomis.
@5 w domu wygląda na niezłe przeszacowanie. Trzeba tylko poszukać newsów o ewentualnych brakach. Jeśli takowych nie ma, to w zasadzie must bet.

Gdzie tu stwierdzenie, że na bank jest w tym kursie value? Gdzie słowo, że chcę to od razu grać?

Po to jest forum, żeby analizowac powody ruchów kursowych i to ty bredzisz chlopcze.
 
M 418

maat

Użytkownik
Lube Banca Macerata - PGE Skra Bełchatów
Lube @1.23 1xbet ✅
Lube -1.5 seta @1.48 1xbet/marathon ✅
under 3.5 seta @2.39 1xbet/marathon ✅
Aż 10 z 15-osobowej kadry Skry nie trenowało z powodów problemów żołądkowych. Zawodnicy jak również członkowie sztabu szkoleniowego poniedziałkowy poranek spędzili w szpitalu. Na treningu stawiła się piątka graczy: Milczarek, Uriarte, Gromadowski, Marechal i Rodriguez.
O przełożeniu meczu, co było pierwszym pomysłem, nie ma tutaj mowy - nie pozwalają na to przepisy CEV. Pozostają dwa wyjścia: oddać mecz walkowerem co wiąże się z wysokimi karami lub wysłać zdrową piątkę z pierwszej drużyny i uzupełnić skład 4 graczami z Młodej Ligi, zgłoszonych do rozgrywek Ligi Mistrzów.
Decyzja zapadnie niebawem, jednak gdy mecz dojdzie do skutku Bełchatowianie będą mieli ogromne problemy z wygraniem chociażby seta w tym meczu zważywszy na problemy kadrowe.

Edit: Do Włoch nie leci Wlazły oraz Kłos, na mecz wyruszyło 12 zawodników. W popołudniowym treningu wzięło udział 10 graczy z czego nie wszyscy byli w pełni sił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom