>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Wg mnie warto grać na Zenit. Może ze zdrowym Winiarskim można byłoby pomyśleć nad jakimś handi na Skrę, ale w obecnej sytuacji zdecydowanym faworytem jest dla mnie zespół z Rosji.
Winiarski nie gra od dobrych trzech miesięcy więc ten argument przytoczony przez Ciebie jest tutaj śmieszny, a jeżeli by był całkowicie zdrowy nie uważam, że Marechal jest dużo gorszym siatkarzem.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wiem, że Winiarski nie gra, chciałem tylko zaakcentować, że zdrowy Winiarski jest znacznie lepszym zawodnikiem od Francuza, który jest niezwykle chimeryczny. Zresztą nie ma się co spinać. Poczekajmy i zobaczymy, kto miał rację ;)
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Zenit -1.5 seta @1.61 Betsson ✅
Zenit -2.5 seta @3.10 Betsson ✅ wszystko zgodnie z przypuszczeniami
Nad składami obu drużyn nie ma się co rozpisywać, bo wszyscy doskonale je znają. Zenit to główny faworyt do wygrania Ligi mistrzów i nie odpadnie przed final four. Pierwszy mecz sprawia, że Zenit dzisiaj potraktuje mecz na 100%, na pewno będą chcieli to zakończyć szybko, nie ryzykować tie break, czy złotego seta. Pierwsze spotkanie miało dziwny przebieg, Zenit grał przeciętnie, a i tak wygrał pierwszy dwa sety i podejrzewam, że zlekceważyli Skrę, byli przekonani, że ten trzeci set sam się wygra. Później jak Zenit chciał grać swoje, to już nic nie wychodziło i skończyło jak się skończyło. Ale jak to mówią, nic dwa razy się nie zdarza. Nie wierzę w drugi tak słaby mecz Zenitu, dzisiaj zagrają skoncentrowani i moim zdaniem zakończy się to bardzo szybko w trzech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 70

rafa90

Użytkownik
Mam nadzieję, że grając na Zenit nie stracicie z a dużo pieniędzy...
Grać awans za 1.36? Co kto lubi.
Nie uważam na 100%, że Zenit nie awansuje ale jestem pewien, że Skra u siebie powalczy. Wszyscy piszą, że Zenit mega faworyt do zwycięstwa Ligi Mistrzów i tak trochę jest. To jest sport, każdy może wygrać z każdym, a co do przytaczania składów to moim zdaniem mając takich zawodników jak Wlazły i Conte Skra jest u siebie w stanie wygrać z każdym. Ponadto uważam, że polski styl siaktówki(trochę argentyński ???? ) nie leży Rosjanom. Resovia w tamtym sezonie wygrała z faworyzowanym Novosibirskiem, a u siebie pewnie przypieczętowała awans wygrywając 2 sety. Zenit w lidze bezkonkurencyjny, ale kto ma znimi walczyć? Swoją siłę pokazało Biełogorje gładko przegrywając dwumecz.
Moim zdaniem ciężki mecz do typowania, jeśli Zenitowi naprawdę wyjdzie świetny mecz to się zdziwię(za bardzo przyzwyczajeni do łatwych zwycięstw). Prędzej widzę tu mecz na styku i ogromną presję na rosyjskich graczach. Mam również nadzieję, że atmosfera na trybunach zrobi swoje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom