>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Jakby kogoś interesowało Zenit without Leon (first receiver), Mikhaylov (first opposite), Aschev (first middle-blocker) and Salparov (first libero)
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Sokolov nie tylko nie grał w pierwszym meczu ale nie grał w całym tym sezonie jak i sezonie reprezntacyjnym z powodu kontuzji . Na jutro faktycznie pojawił się w składzie ale nie liczyłbym na jakiś olśniewający występ o ile w ogóle zagra po takiej przerwie i kontuzji .
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Jakby kogoś interesowało Zenit without Leon (first receiver), Mikhaylov (first opposite), Aschev (first middle-blocker) and Salparov (first libero)
Salparov jest w skladzie, nie ma Werbowa. Jednak mimo wszystko oslabienia sa spore, do tego Zenit przylatuje przed samym meczem zeby jak najmniej czasu spedzic w Turcji, kto zlapal kurs powyzej 3 na Halkbank mysle ze moze byc zadowolony.
 
P 0

pavlinho

Gość
Po kursie over 3 jeszcze bym to grał niestety nie zdążyłem, obecnie już za duże spadki i nie ma to większego sensu, Hahahahahalkbank to drużyna która potrafi sama ze sobą przegrać więc nie zdziwię się ja jutro coś odyebią.
 
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
Salparov jest w skladzie, nie ma Werbowa. Jednak mimo wszystko oslabienia sa spore, do tego Zenit przylatuje przed samym meczem zeby jak najmniej czasu spedzic w Turcji, kto zlapal kurs powyzej 3 na Halkbank mysle ze moze byc zadowolony.

Sadzac po instagramie Salparova ( I&#39;m home in Sofia soon start Olimpic Qualifications with National Teams in Berlin )
To go nie będzie.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Tak jak wspomniał cinek7731 nie zapominajmy o tym że Zenit przylatuje praktycznie prosto na hale i zaraz po meczu wylatują . Niestety Halkbank to niesamowici cyrkowcy i już nie takie roszady bywały w składach, a mecz układał się w inną stronę aczkolwiek Halkbank wydaje się w tej sytuacji faworytem.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Tak jak wspomniał cinek7731 nie zapominajmy o tym że Zenit przylatuje praktycznie prosto na hale i zaraz po meczu wylatują . Niestety Halkbank to niesamowici cyrkowcy i już nie takie roszady bywały w składach, a mecz układał się w inną stronę aczkolwiek Halkbank wydaje się w tej sytuacji faworytem.

Ja tych cyrkowcow pograłem bo potencjał na wygranie z osłabionym Zenitem jest.. I druga kwestia czy zawodnicy z Zenitu przyjadą tylko treningowo? Czy zagrają na poważnie no bo przecież jakby nie było mecz LM zobowiązuje żeby dobrze się pokazać.. W tym momencie kursy odpowiednio wystawione a i na halbank się nie zdziwię jak do samego meczu spadnie do 1,6

No to cyrkowcy pozamiatali kupon⛔⛔

Drugi mecz to Belgorode-Arkas poniżej 182,5 poniżej ✅kurs 1,27.. Kurs mizerny ale do podbicia jak turcy ugraja to chociaż seta to będzie max maxsow.. Myślę że na szybkim 3:0 się zakończy

I na marginesie dobre propozycje na ręczną od Macko
zamieszczone w dziale MS Kobiet promocje tzw dnia:)



Pozdrawiam;-)
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sadzac po instagramie Salparova ( I&#39;m home in Sofia soon start Olimpic Qualifications with National Teams in Berlin )
To go nie będzie.
Ja patrzylem tutaj, wiec jesli nie bedzie ani Werbowa ani Salparova to jeszcze lepiej. Kursy juz sie wyrownaly
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kto pograł w nocy Halkbank po 3+ ten już zarobił (lub ewentualnie ma szansę zarobić jeśli wejdzie).
Teraz granie po 2.10 (czy już w ogóle jak Briko po 2.00 z podatkiem) mija się kompletnie z celem, bo kursy uwzględniają już osłabienia.
Chyba, ze ktoś wierzy w dalsze spadki lub sądzi, że bukmacherzy nie maja dostępu do Internetu i nadal nie wiedzą, ale tu bym nie był takim optymistą.
Swoją drogą Briko po co ci w tym kuponie do szcześcia ten under Belgorodu? Przecież jak goście urwą seta (co w/g bukmacherów ma ponad 50% szans), to będziesz drżał o kupon przez marne 1.27.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Halkbank oglądałem ostatnio w ich pierwszym meczu sezonu więc nie wiem na co ich obecnie stać. W każdym razie kadra meczowa plus to, że Salparow ma dojechać na mecz prosto z Sofii (a udał się tam jak przypuszczam jeszcze przed weekendem, bo Zenit był w Kaliningradzie na F4 Pucharu Rosji i nie było go w kadrze na te mecze), a reszta drużyny dopiero dziś udaje się do Ankary najlepiej pokazuje jakie podejście do tego spotkania ma Zenit. Jak dobrze wnioskuję z różnych wypowiedzi Alekno to dzisiaj zagra nieograny Spiridonow, który ogólnie o miejsce w składzie rywalizuje z Leonem. Ten mecz na pewno będzie dużym wyzwaniem dla Kobzara, który jak myślę każdy się zgodzi wirtuozem rozegrania nie jest i mam poważne obawy, czy temu wyzwaniu sprosta. Jak dotąd śladowa ilość piłek do środkowych, a kontry i sytuacyjne rozkładane między Andersona i Leona, Michajłow z takich piłek jest ostatnią opcją, a dziś nawet jego nie będzie. Dziś w sumie nawet nie wiadomo czy Anderson zagra, bo Alekno może zechcieć sobie poogrywać Siwożeleza przed turniejem w Berlinie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Granie na Halkbank jest dla mnie kompletnym śmiechem, jak na moje Kazań ich walnie nawet bez Leona i Michajłowa i to na lajcie. Turasy to kompletne śmieciuchy i żaden Sokolov po półrocznej absencji im tutaj nic nie pomoże. Skład Anderson, Polataev, Siwożelez, Kobzar i tak jest dużo lepszy niż ta kupa pajaców z Ankary, którym nie chce się z reguły grać:

Kazań +2.5 pkt (1.72) marathonbet ✅

Oprócz tego:
Biełgo -2.5 (1.90) marathnbet ✅
Nie stracą seta z tym paraliżem z Arkasu, bez jaj.

Możne też spokojnie grać:
Paok +2.5 (1.26) ✅

Dla mnie formalność. Już na wyjeździe mogli spokojnie ugrać nawet dwa, u siebie grają na mega gorącym terenie i jak dla mnie są faworytem tego meczu, Cepeda i spółka tak naprawdę w niczym Maaseikowi nie ustępują
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Modena -2.5 (1.45) ✅
Tours +13 (1.83) ✅
Lube -2.5 (1.22) ✅
Marathonbet

Włoskie ekipy raczej formalność. Szczególnie kurs na Modene 3:0 z najgorszą drużyną LM może dziwić i tam nawet jak wyjdzie rezerwa to będzie rozpierducha ostra.
We Francji gra się mega ciężko a Trentino to ewidentnie ekipa własnego boiska co widać m.in w lidze, na wyjazdach już w miarę równo grał z nimi nawet Paok, więc Tours może pokusić się o naprawdę duże rzeczy dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
trento to jednak straszne pusiaki.:] w 3 secie gonią gospodarzy którzy mają 5-6 punktów przewagi z 24-20 odrabiają na remis, nawet mają piłke na 24-25 ale mitar wali w aut:-| i ostatecznie plecy 27-25. czwarty set od poczatku w dupe i robi się 15:10 jednak Tours nie ustępuje w swej patologi włochowm i seta wygrywa trento. A tie to juz bez wiekszej historii, gra NELLI zamiast Mitara czyli strzał w kolano Stoyczewa. Trento lepsze w prawie każdym elemencie:
w ataku przewaga miażdżąca kikanaście punktów 77-65 (47%-41%)
w bloku to już miazga 15:6
asy wiecęj po stronie tours ale tylko 6-5
i najważniejsza statystyka błedy własne gdzie pusiaki z włoch miały najwieksza przewage :grin: 42-29. Gdzie aż 7 popełnili w 5 secie ????
zmiana mitara pod koniec 4 seta to jakaś parodia. on powinien zostać zmieniony w połowie 2 seta. a tak to dopóki bułgar nie zaczal myslec gosciu 8 razy jednal w aut i 3 razy dal sie zablokować, na 34 ataki skończył 13 :grin::grin: a trener go trzyma na boisku przez 4 sety :cool:
Lanza siedzi na ławie i wchodzi dopiero na 4 seta a zamiast niego grają jakieś ogóry tzn antonov i urnaut czyli poziom dolnej częsci tabeli ligi polskiej.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tak przeglądam sobie ofertę na piątkowe mecze w LM i co zwróciło moją uwagę to kursy wystawione na mecz Tomis-Lugano (4,20-1,20). Dla mnie są to drużyny grające na podobnym poziomie i według mnie biorąc pod uwagę atut własnego boiska nie powinno być takiej różnicy w kursach. W Lugano wprawdzie gospodarze wygrali bez straty seta, ale każdy set był na styku, teraz grają na wyjeździe i tylko 1,20 hmm dziwne według mnie. Być może jakieś osłabienia w zespole Tomisu, ale dla mnie te kursy są mocno przeszacowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom