>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
Skoro na beznadziejnie grającą Skre był kurs 1,15 to na solidną Zaksę 1,30 jest aż nadto na wyrost. Każde inne rozstrzygnięcie jak 3-0 lub 3-1 będzie dla mnie sporą niespodzianką. Castelanni w odróżnieniu od pseudo-trenera Nawrockiego potrafi przygotować taktykę na mecz i jestem przekonany że Agames nie pogra sobie za dużo. Ciężko będzie wygrać rewanż w Turcji, ale na swoim parkiecie Zaksa nie powinna mieć żadnych problemów ze zwycięstwem.
Na jakiej podstawie uwazasz, ze Agamez sobie nie pogra? dla mnie to jest akurat zawodnik, ktoremu musza kolejny rok z rzedu podziekowac za to ze sa w kolejnej fazie rozgrywek, popatrz w staty ze spotkan ze Skra, zobacz kto ma 1 plac w ogolnych statystykach, jesli chodzi o zdobycze punktowe i atak, moze chodzilo Ci o to, ze od niego najwiecej zalezy i jesli mu nie pojdzie, to Arkas polegnie z kretesem, wiadomo, ze kazdy moze miec slabszy dzien, ale nie mozna od razu zakladac, ze sobie dzisiaj nie pogra ????

co do typu to nie odkryje Ameryki, ze Zaksa mu po prostu wygrac u siebie, bo i tak wszystko rozstrzygnie sie w Turcji, mam nadzieje, ze Rouzier bedzie grac normalnie, w ten weekend odpoczynek, tydzien temu zastapil Witczaka, ktory o dziwo mial mega dzien w Czestochowie i zostal wybrany MVP spotkania, licze takze na Fontelesa, swietny zawodnik, chcialbym zobaczyc go u Kanarkowych, mysle, ze spokojnie moglby tworzyc pare przyjmujacych z Murilo
sam gram na Zakse, moze handi setowe -1,5 seta, ale tu jeszcze musze sie zastanowic ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Na jakiej podstawie uwazasz, ze Agamez sobie nie pogra? dla mnie to jest akurat zawodnik, ktoremu musza kolejny rok z rzedu podziekowac za to ze sa w kolejnej fazie rozgrywek, popatrz w staty ze spotkan ze Skra, zobacz kto ma 1 plac w ogolnych statystykach, jesli chodzi o zdobycze punktowe i atak, moze chodzilo Ci o to, ze od niego najwiecej zalezy i jesli mu nie pojdzie, to Arkas polegnie z kretesem, wiadomo, ze kazdy moze miec slabszy dzien, ale nie mozna od razu zakladac, ze sobie dzisiaj nie pogra ????
Na pewno Zaksa będzie lepiej taktycznie zorganizowana w bloku na pewno Zaksa będzie lepiej zagrywała niż Skra co spowoduje piłki bardziej odsunięte od siatki z których Agamez nie jest tak skuteczny. Para środkowych Gladyr-Wiśniewski/Możdzonek na pewno spisze się lepiej od pary Koistra-Kajoj/Pilński. Rouzier też teoretycznie powinien lepiej zagrać od Atana który w tamtym meczu grało dno straszne. Para pryzmujących nieporównalnie lepsza od tej która grała w Skrze z Arkasem. No i rozegranie to niebo a ziemia. Ja nie mam wątpliwości kto dziś wygra ten mecz.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Moim zdaniem to nie zmienia faktu, że rywale tutaj powinni zdobyc przynajmniej jednego seta. ZAKSA nie raz pokazała w tym sezonie, że przyrafiaą im się słabsze mecze i spodziewam się, że dzisiaj gladkiego zwyciestwa 3-0 na pewno nie bedzie
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moim zdaniem to nie zmienia faktu, że rywale tutaj powinni zdobyc przynajmniej jednego seta. ZAKSA nie raz pokazała w tym sezonie, że przyrafiaą im się słabsze mecze i spodziewam się, że dzisiaj gladkiego zwyciestwa 3-0 na pewno nie bedzie
To czy Arkas ugra tutaj seta moim zdaniem jest bardziej uzależnione od tego co sam Arkas zagra. Bo jeśli będą grać tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu, ze Skrą to 3-0 jest tutaj bardzo możliwe.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Seta może uciułają, ale osobiście wolałbym zagrać handi -1,5 seta na Zakse po kursie 1,5 niż handi +2,5 seta na Arkas po takim samym kursie.
 
anzelmo 206,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Arkas Izmir
Typ: under 182,5 ⛔
Kurs: 1,85
Godzina: 18:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Jakimś znawca ekspertem siatkówki nie jestem, ale lubię czasem pooglądać i po typować. Kursy na Zakse mizerne szkoda ze 1 spotkanie graja u siebie, bo w Turcji gra sie bardzo ciężko dla mnie stare warunki awansów były lepsze niż zloty set a teraz można bardzo gładko przegrać i tak awansować- bo trafi sie dzień konia i wszystko wychodzi mniejsza z tym o niuanse. Zaksa jest w bardzo dobrej, wysokiej formie- bardzo równej dla polskiego zespołu jest to duża szansa na awans do fainal four.Myślę ze nie popełnią błędów Skry sa doświadczonym zespołem, maja wszystkie atuty po swojej stronie jeśli wytrzymają presje- ciśnienie będzie dobrze.Linia wydaje mi sie dość wysoka typuje w miarę pewne zwycięstwo podopiecznych Castellaniego 3-1 taki maks, myślę ze kluczem do zwycięstwa będzie utrzymanie koncentracji, nie pozwolenie uwierzyć Turkom ze mogą cos zwojować. Zdecydowanie zagrywka i przyjecie pilnować i uważać na Agameza.Ważny będzie początek meczu 1 set trzeba pokazać swoja wyższość wtedy ekipa akrasu sama zacznie popełniać proste błędy.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Toc to sa bzdury , jakby zawodowcyh sportowcow nic nie bolalo o tym czasie to poprostu by nie zyli .... byle jakis news zdanie i robienie odrazu sensacji tak jak wczoraj z tym ustawianiem meczow , ktore byly sa i beda ustawiane w kazdej dyscyplinie na kazdym szczeblu rozgrywek .....
ZAKSA ma przewage na kazdej pozycji i jak dzis nie wygraja z Arkesem gladko to sa poprostu smieszni ...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Toc to sa bzdury , jakby zawodowcyh sportowcow nic nie bolalo o tym czasie to poprostu by nie zyli .... byle jakis news zdanie i robienie odrazu sensacji tak jak wczoraj z tym ustawianiem meczow , ktore byly sa i beda ustawiane w kazdej dyscyplinie na kazdym szczeblu rozgrywek .....

ZAKSA ma przewage na kazdej pozycji i jak dzis nie wygraja z Arkesem gladko to sa poprostu smieszni ...
Jeżeli chodzi o Rouziera to nie są to żadne bzdury.

Od jakiegoś czasu ma problemy z mięśniami brzucha (dość kłopotliwa sprawa) i trener Castellani wyraźnie go oszczędza. Rewanż z Noliko rozpoczął w kwadracie i dopiero potem się pojawił, w finale PP również rozpoczął w kwadracie, w ostatnim meczu z Częstochową nie było go w składzie. Ostatnio całe spotkanie rozegrał w półfinale PP przeciwko JW.

Problemy ma również inny, ważny dla ZAKSY zawodnik, ale nie będę tutaj o tym pisał.

Oczywiście ZAKSA jest lepszym zespołem tylko pytanie czy będzie to potrafiła udowodnić na parkiecie. W PP zagrali dobrze, świetnie grał Fonteles, który po prostu robi różnicę.

Arkas podobno miał być wielkim zagrożeniem na własnym parkiecie (też tak uważałem), ale ze Skrą to właśnie na wyjeździe pokazali się z lepszej strony. Oglądałem powtórkę tego rewanżowego spotkania i Arkas był świetnie ustawiony taktycznie. Doskonale grali wyblokiem i przede wszystkim świetnie się ustawiali w obronie.

Kluczem do powstrzymania Turków jest wykluczenie z gry Agameza. Możliwości ma ogromne, ale jest chimeryczny. Ciekawe czy Glenn Hoag da w dłuższym wymiarze pograć Brazylijczykowi Bravo. To jest klasowy zawodnik i w rewanżu ze Skrą pojawiał się na krótkie zmiany, w których grał świetnie.

Faworytem jest ZAKSA, ale łatwe spotkanie to nie będzie. Lekko w stronę Arkasu.

Typ:
Arkas Izmir @ 4.00 Unibet ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ZAKSA - Arkas
Ja dziś poszukam niespodzianki. Arkas to bardzo nieprzewidywalna drużyna, która potrafi zagrać na naprawdę wysoki poziomie i moim zdaniem na chociażby tb zdecydowanie stać ich w dzisiejszym meczu. Kursy na Kędzierzyn są śmiesznie niskie.
Dużym plusem dla Arkasu jest na pewno fakt, iż w LM mogą grać tak naprawdę ich wszyscy obcokrajowcy, tym samym ich team na puchary jest dużo mocniejszy od tego ligowego. Skra w dwumeczu z Turkami miała handicap w postaci Bravo który dopiero wracał wtedy po kontuzji, teraz można powiedzieć że jest w rytmie meczowym i Kędzierzyn będzie z nim miał potworne problemy.
Kolejna sprawa to oczywiście Agamez, którego pominąć nie można. Gość jeśli jest całkowicie skoncentrowany i spięty na maksimum możliwości to jest praktycznie nie do zatrzymania, jeśli będzie miał dobry dzień to na miejscu Kędzierzyna poważnie bym się bał. Arkas ma przyzwoitego rozgrywającego Hansena, który potrafi myśleć i gra naprawdę rozsądnie.
Nie wiadomo jak to będzie z Rouzierem i Fontelesem bo obaj narzekają na drobne urazy, oczywistym jest raczej ich występ w tym meczu, ale mogą oni nie być w 100% sprawni. Przewaga Kędzierzyna myślę, że w przyjęciu zagrywki i oczywiście na środku siatki, tutaj Gładyr z Wiśniewskim który znajduje się w znakomitej dyspozycji powinni zrobić różnicę.
Arkas na każdej pozycji słabszy od Zaksy? :grin: to chyba lekki żarcik. Rouzier nie umywa się go Agameza, myślę że Ruciak od Bravo też mógłby się sporo nauczyć.
Jednym słowem kurs jest nieprawdopodobnie śmieszny, ZAKSA jest faworytem, ale nie aż takim. Zwycięstwo Polaków nie jest w żadnym wypadku pewne, a tb jest moim zdaniem bardzo realny.
Arkas +1.5 seta (2.55) Bwin ✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Zenit-Dinamo FT 3:0 nie wyglądali na specjalnie przejętych porażką ;)
Mecz opisał wczoraj Gystlik, więc nie ma sensu wszystkiego powtarzać, wystarczy cofnąć się o jedną stronę.
Tak się zastanawiam czy Dinamo ma jakiekolwiek szansę na wygraną w Kazaniu i wydaje mi się, że nie mają żadnych. Sytuacja analogiczna do tej sprzed rewanżu w Trentino, Dinamo przyjechało z jasnym zamiarem, krótka porażka w trzech setach i walka jedynie w złotym secie.
Teraz są w lepszej sytuacji ze względu na mecz rewanżowy rozgrywany u siebie, więc nie zdziwiłoby mnie podobne podejście do meczu jutro w Kazaniu.
Nie ma jeszcze kursów na Zenit (-2,5), ale Marathon wystawił ciekawą linię, która nawet w przypadku ugrania seta przez Dinamo, daje cień szansy na poprawny typ.
Poniżej 180,5 1.96 Marathonbet 1/10 ✅:spokodfhgfh:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lanutti Cuneo​


Według mnie hit w tej fazie rozgrywek. Dwie świetne włoskie ekipy, plejada gwiazd i tak naprawdę ciężko wskazać faworyta w tej rywalizacji.

Do Maceraty powoli wraca Cristian Savani, który pojawiał się na krótkie chwile w meczu z Perugią. Bardzo ważny zawodnik dla tej drużyny, w 100% gotowy pewnie jeszcze nie jest i nie sądzę, żeby zaczął dzisiaj od początku. W takim wypadku mamy na skrzydłach Zaytseva, Kooya i Parodiego. Opcja z Starovicem raczej nie ma sensu. Ostatnio w dużej mierze grę ciągnie Zaytsev. Kooy jest strasznie chimeryczny, potencjał może i ma, ale chyba nie potrafi go wykorzystać. Parodi ma sporo zadań w defensywie, więc w ataku wygląda to różnie. Miał świetny początek sezonu, ale teraz zwłaszcza w ofensywie widać lekki spadek formy. Środek bardzo mocny ze Stankovicem i Podrascaninem. Rozgrywa Travica, którego fanem nie jestem. Nie rozgrywa zbyt szybko, ale wcale nie musi i w sumie pasuje do tego zespołu.

Cuneo to dziwna drużyna. Potrafią grać na naprawdę świetnym poziomie, żeby w kolejnym meczu przegrać na własne życzenie. Muszę przyznać, że zupełnie nie rozumiem decyzji trenera Piazzy o wystawianiu Sokołowa na środku siatki. W kwadracie dla rezerwowych jest Rossi, który według mnie spokojnie by sobie poradził. Grbic nie gra jakoś szczególnie środkiem, ale widać jednak różnicę kiedy Sokolov jest w bloku, a nie nominalny środkowy. Na przyjęciu Wijsmans i N&#39;Gapeth. Bardzo duża siła w ofensywie, ale w przyjęciu są problemy. W związku z brakiem Mastrangelo teoretycznie na pozycji atakującego występuje Antonov.

Dwie doskonałe drużyny. Faworytem jest Macerata, ale kurs jest zaniżony. Na wyjazdach Cuneo nie błyszczy. Wiadomo, że mają rewanż u siebie, ale nie zmienia to faktu, że zwycięstwo w pierwszym meczu jest bardzo ważne.

Będzie sporo walki, zespoły się świetnie znają. Po obu stronach bardzo mocna zagrywka, od której dużo będzie zależało. Na dzień dzisiejszy trochę więcej atutów jest po stronie Maceraty, ale Cuneo na pewno nie stoi na straconej pozycji.

Typ:
Bre Banca Lanutti Cuneo (+1.5 seta) @ 2.10 Bet365 ⛔


EDIT: Nie wiem co w głowie ma trener Piazza, ale chyba ma jakiś problem ze sobą. To co on robi to zwyczajne marnowanie potencjału.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zenit - Dynamo
Kolejny komiczny kurs na faworyta rywalizacji, 1.15 na Zenit to chyba jakiś niepoważny żarcik :grin: . Nie mam pojęcia na jakiej podstawie ten kurs jest wystawiony.
Kazań w poprzedniej rundzie dwa razy grał beznadziejnie słabo z Berlinem, dwa razy był bliski kompromitacji, ale dwa razy uciekł spod noża wygrywając 3:2. Ogólnie gracze Zenit bardzo lubią rezultaty 3:2, więc dziś zdecydowanie warto postawić +1.5 seta na gości.
Dynamo w lidze potwornie zawodzi, ale co pokazali już w tym sezonie kilka razy jak trzeba to potrafią zagrać na poziomie. W niedawno rozegranym spotkaniu w ramach Superligi sprawili oni ogromną niespodziankę pokonując naszpikowany gwiazdami Biełgorod aż 3:0 (być może samo zwycięstwo nie jest tak zaskakujące, ale gra i jego rozmiar bardzo). W tamtym meczu zabrakło podstawowego atakującego Kruglova, dziś na pewno go zobaczymy. Oczywiśie największą gwiazdą Dynama jest Bartosz Kurek, jego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziś wybornie zapowiada się nam rywalizacja Kurek vs Anderson, czyli dwóch niedoszłych kolegów z drużyny Dynama.
Zenit oczywiście znakomita drużyn, wiele gwiazd i tak dalej. Ale oni mają kilka poważnych mankamentów w swojej grze. Jednym z nich jest na pewno rozgrywający Vermiglio któremu oprócz wielkiego nazwiska już raczej niewiele pozostało. W rywalizacji z Berlinem sypał katastrofalnie i tym samym Alekna często zdejmował go w czasie spotkania. Śmiało można powiedzieć, że jeśli chodzi o pozycję rozgrywającego to goście mają tutaj przewagę w postaci Grankina. Kolejna słabość tego teamu to niewątpliwie przyjęcie, bardzo często w tym sezonie ma miejsce sytuacja w której Alekna sadza na ławie Andersona, gdyż ten ma potworne problemy z przyjęciem. Dynamo zagrywkę ma kapitalną więc bardzo możliwe że Amerykanin dziś długo nie pogra.

Po jednej stronie Kurek, po drugiej Anderson, po jednej Kruglov i Grankin po drugiej Michajłow i Vermiglio... i na Zenit mamy 1.15? to chyba jakiś żart i nie zagranie dziś na gości byłoby grzechem.
Dynamo +1.5 (3.00) Fortuna ⛔ marniutki dzień mieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zenit - Dynamo

Kolejny komiczny kurs na faworyta rywalizacji, 1.15 na Zenit to chyba jakiś niepoważny żarcik :grin: . Nie mam pojęcia na jakiej podstawie ten kurs jest wystawiony.

Kazań w poprzedniej rundzie dwa razy grał beznadziejnie słabo z Berlinem, dwa razy był bliski kompromitacji, ale dwa razy uciekł spod noża wygrywając 3:2. Ogólnie gracze Zenit bardzo lubią rezultaty 3:2, więc dziś zdecydowanie warto postawić +1.5 seta na gości.

Dynamo w lidze potwornie zawodzi, ale co pokazali już w tym sezonie kilka razy jak trzeba to potrafią zagrać na poziomie. W niedawno rozegranym spotkaniu w ramach Superligi sprawili oni ogromną niespodziankę pokonując naszpikowany gwiazdami Biełgorod aż 3:0 (być może samo zwycięstwo nie jest tak zaskakujące, ale gra i jego rozmiar bardzo). W tamtym meczu zabrakło podstawowego atakującego Kruglova, dziś na pewno go zobaczymy. Oczywiśie największą gwiazdą Dynama jest Bartosz Kurek, jego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziś wybornie zapowiada się nam rywalizacja Kurek vs Anderson, czyli dwóch niedoszłych kolegów z drużyny Dynama.

Zenit oczywiście znakomita drużyn, wiele gwiazd i tak dalej. Ale oni mają kilka poważnych mankamentów w swojej grze. Jednym z nich jest na pewno rozgrywający Vermiglio któremu oprócz wielkiego nazwiska już raczej niewiele pozostało. W rywalizacji z Berlinem sypał katastrofalnie i tym samym Alekna często zdejmował go w czasie spotkania. Śmiało można powiedzieć, że jeśli chodzi o pozycję rozgrywającego to goście mają tutaj przewagę w postaci Grankina. Kolejna słabość tego teamu to niewątpliwie przyjęcie, bardzo często w tym sezonie ma miejsce sytuacja w której Alekna sadza na ławie Andersona, gdyż ten ma potworne problemy z przyjęciem. Dynamo zagrywkę ma kapitalną więc bardzo możliwe że Amerykanin dziś długo nie pogra.


Po jednej stronie Kurek, po drugiej Anderson, po jednej Kruglov i Grankin po drugiej Michajłow i Vermiglio... i na Zenit mamy 1.15? to chyba jakiś żart i nie zagranie dziś na gości byłoby grzechem.

Dynamo +1.5 (3.00) Fortuna
Moim zdaniem kursy są tutaj wystawione w sposób prawidłowy. To, że Zenit męczył się z Berlinem nie oznacza, tego że będzie męczył się z Dynamem. Na wyjedzie w tym roku w Berlinie wszystkim grało się ciężko więc tam jakoś szczególnie nie dziwi mnie wynik 3-2. W rewanżu Zenit grał słabo ale jak ma to w zwyczaju mimo słabej gry i tak wygrywają. Piszesz, że Anderson ma problemy w przyjęciu to należało by też wspomnieć o tym samym przy Kurku bo ten na pewno lepszy w tym elemencie nie jest. Róznica polega na tym, że w Dynamie nie ma nikogo na zmianę a Zenicie zawsze w kwadracie jest solidny Berezhko. Do tego Sivozhelezov a po drugiej stronie Markin cóż ten drugi przy tym pierwszym wygląda blado.

Jeśli Dinamo zagrywkę ma kapitalna to jaką zagrywkę ma Zenit na tle Dynama ? Na pewno lepszą i regularniejszą.

Grankin z pewnością jest rozgrywającym lepszym ale bez przyjęcia to i on rozgrywać dobrze nie będzie.

Zespoły znają się bardzo dobrze i może z tego względu Dynamo jakiegoś seta ma szanse tu ugrać ale nie sądzę aby było to coś więcej. Bo może i Zenit ma parę mankamentów w swojej grze ale Dynamo ma tych mankamentów 3 razy więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dawid co do typu to nie neguję. Bardzo dobry kurs i typ również fajny, ale widzę małą nieścisłość w twoich wypowiedziach. Wybaczcie że znów komentuję po meczu ;p. Ze 2 strony wcześniej pisałeś o Dynamie które jest średniakiem Superligi. Ustosunkuj swoje wypowiedzi a nie zmieniaj ich kontekst pod kurs który złapiesz... Nie neguję typu, ale jak &quot;średniaki&quot; którymi według Ciebie jest Dynamo mieli nawiązać walkę z Zenitem? Powiem wprost. Typujesz dobrze, z wieloma typami się zgadzam i nie będę niczego negował. Wiedzę też masz sporą, ale argumentacja twoich wypowiedzi jest niestety mizerna, a to jest według mnie najważniejsze na tym forum. Każdy typować może, każdy potrafi, ale najważniejsze są argumenty. Czasem Ci ich brak. Szanuję cię za twoje typy i na przyszłość radzę być bardziej konsekwentnym. Pozdrawiam.

Filip co do porównania rozgrywających to nie uważam by Vermiglio był wiele gorszy od Grankina, według mnie grają porównywalnie i dziwię się Beruto, że Travica jest pierwszym rozgrywającym repry.

Co do Włoskiego meczu to nie miałem możliwości go oglądać. Jeśli ktoś może to prosiłbym o powiedzenie jak wyglądał. Wynik mówi sam za siebie. Zapewne zdecydowała zagrywka, ale chciałbym usłyszeć od was jakąś pomeczową opinię.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Co do Włoskiego meczu to nie miałem możliwości go oglądać. Jeśli ktoś może to prosiłbym o powiedzenie jak wyglądał. Wynik mówi sam za siebie. Zapewne zdecydowała zagrywka, ale chciałbym usłyszeć od was jakąś pomeczową opinię.
Tak po krótce to Piazza może rękę sobie podać z naszym Nawrockim, jeśli chodzi o genialne manewry taktyczne z atakującymi. ???? Bo to, co dzisiaj zagrało Cuneo, to jeden wielki burdel. Antonov to nie wiem, czy z 5 pkt zdobył w ataku, a Sokolov to się już gubił i nie wiedział, którymi ścieżkami i gdzie ma stać na danym ustawieniu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Travica jest pierwszym rozgrywającym repry.
Nie no skoro uważasz że Dragan gra niby gorzej od Vermiglio to nie mamy o czym rozmawiać. Chyba nie oglądasz spotkań Maceraty w tym roku, Dragan gra na bardzo wysokim poziomie, nie ma gorszych chwil. Niektórzy zarzucają mu że nie gra jak np De Cecco, czyli szybko i kombinacyjnie, no ale jak ma tak grać skoro nie ma do tego odpowiednich zawodników. Ma skrzydła takie że wolą grę na wysokich piłkach, oprócz Savaniego i tak gra. Ze środkiem współpracuje dobrze, szuka drugiej linii. Dla mnie i dla wielu to czołowy rozgrywający na Świecie. Co prawda w reprezentacji gra gorzej, nie wiem czemu. Ale znowu nie gra tak tragicznie jak niektórzy to obrazują, raz obejrzeli mecz gdzie Dragan sypał katastrofalnie i teraz cały czas to rzutuje na jego opinię. Wielcy znawcy siatkówki.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie no skoro uważasz że Dragan gra niby gorzej od Vermiglio to nie mamy o czym rozmawiać. Chyba nie oglądasz spotkań Maceraty w tym roku, Dragan gra na bardzo wysokim poziomie, nie ma gorszych chwil. Niektórzy zarzucają mu że nie gra jak np De Cecco, czyli szybko i kombinacyjnie, no ale jak ma tak grać skoro nie ma do tego odpowiednich zawodników. Ma skrzydła takie że wolą grę na wysokich piłkach, oprócz Savaniego i tak gra. Ze środkiem współpracuje dobrze, szuka drugiej linii. Dla mnie i dla wielu to czołowy rozgrywający na Świecie. Co prawda w reprezentacji gra gorzej, nie wiem czemu. Ale znowu nie gra tak tragicznie jak niektórzy to obrazują, raz obejrzeli mecz gdzie Dragan sypał katastrofalnie i teraz cały czas to rzutuje na jego opinię. Wielcy znawcy siatkówki.
Zgadzam się z tym, że obecnie (mam na myśli cały sezon klubowy) Travica gra lepiej od Vermiglio. Vermiglio na bardzo wysokim poziomie grał ostatnio w FF Ligi Mistrzów w Łodzi. Trochę czasu minęło.

Dragan jest najsłabszym punktem w reprezentacji. W zeszłym sezonie podobnie było w Maceracie. Najwięcej pretensji było do Dragana.

Obecny sezon (klubowy) ma naprawdę dobry, co dla mnie jest jednak sporym zaskoczeniem. Wcześniej zdarzało mu się grać strasznie nierówno, a teraz cały czas trzyma wysoki poziom.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że Dragana uratowało zdobyte przez Maceratę Scudetto w poprzednim sezonie. Gdyby Macerata przegrała w V-Day z Trento to najprawdopodobniej teraz nie pisalibyśmy o Travicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Obecny sezon (klubowy) ma naprawdę dobry, co dla mnie jest jednak sporym zaskoczeniem.
Zupełnie nie wiem dlaczego, skoro to nie jest nowa twarz w klubie. Ubiegły sezon był pierwszym dla Dragana w Maceracie, o ile się nie mylę. Mógł być jeszcze niedograny ze składem. Na dodatek inna presja - w Monzie grało mu się na lajcie, bo się od tego klubu niewiele wymagało. W Maceracie zawsze się grało o wszystko. W tamtym sezonie od przegranego Pucharu Włoch faktycznie grał katastrofalnie. W tym roku wyraźnie nabrał pewności siebie po dobrym sezonie reprezentacyjnym (dwa medale, w tym brąz igrzysk), z zawodnikami też już się zna. Wbrew pozorom przy wysokich zawodnikach nie wystarczy po prostu dać piłę w górę. W tym sezonie o wiele lepiej wygląda tempo wystaw z jego strony, a przy jeszcze większej mocy skrzydeł to musiało dać efekt (bo za Omrcena mamy Zajcewa no i Kooy w końcu odpalił moim zdaniem).
Vermiglio trudno mi oceniać, bo po pierwsze ma słabsze przyjęcie niż w zeszłym sezonie i jest zmuszony grać wyższą piłką (choć do Michajłowa nadal tempo wystawy jest imponujące), a po drugie brakło mu Wołkowa, z którym urządzał masakrę w Łodzi na środku, a Abrosimow czy Apalikow to może i ciężką rękę mają, ale nie tak elastyczną. Lee w lidze nie wiem, czy gra (bo Alekna raczej z Włocha i Andersona nie zrezygnuje na rzecz Biereżki), więc jedyny ofensywny godny następca odpada. No ale najważniejsze rozstrzygnięcia przed nami, może jeszcze odpalą. ;)
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Witam, ciekawi mnie ZAKSA w jutrzejszym meczu, wielka szansa na final 4, ale jeszcze jeden wygrany mecz dzieli ZAKSE od wielkiego sukcesu, kurs fajny, tylko ze graja w Izmirze, tureccy liniowi, moga byc cuda, ale jak ZAKSA zagra swoja siatkowke to powinno obejsc sie bez zlotego seta bo wtedy moga byc cuda -cudenka, martwi mnie ze ZAKSA ogolnie na wyjazdach gra slabiej(patrz: Noliko) ale kadrowo ZAKSA lepsza zdecydowanie, a inne mecze mezczyzn jak widzicie? pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom