>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
a co to ma wspolnego z przegranymi cuneo?
widzę że albo nie zrozumiałeś porównania albo nie chcesz go zrozumieć, Twoja sprawa..
zaksa odpuszczala te mecze bo miala w tym samym czasie o wiele wazniejsze pojedynki w LM i mecze z ogonami tabeli gdy sie jest liderem PLS i posiada sie spora przewage sa maloistotne. ogolnie te mecze podane rpzez ciebie nie mialy dla zaksy zadnego negatywnego wplywu, juz przed tymi meczami bylo wiadome ze dla zaksy te mecze sa bez stawki i sobie moga pofolgować
a co do odpuszczania to Zaksa skończyła rundę zasadniczą na 3 pozycji a nie na 1 z dużą przewagą że sobie folgowali a co do przegranego meczu z Indykpol AZS Olsztyn to radze chociaż w statystyki popatrzeć jak się meczu nie widziało bo Zaksa przez 2 pierwsze sety grała takim samym składem co ostatnio z Jastrzębskim a od 3 seta pojawił się Zagumny....
 
G 0

goodevening

Użytkownik
Ja tylko może słowo napiszę o nastawieniu psychicznym - bojowym.
Za pewne wszystkie drużyny je mają - w koncu F4, ale Zaksa widać że naprawdę przygotowuję sie konkretnie =&gt; Jeżeli ktoś lubi Pana Wanio to siedzi on sobie z zawodnikami w Omsku i wszystko na bieżąco komentuje, sporo filmików i wywiadów jest na stronie POLSAT SPORT. Gorąco Polecam ????
A osobiście zagrałbym kurs na Zaksę dopóki nie spadnie do 2,0 (wisiał całą srodę na Maratonie 2,98) bo na pewno będzie value
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Wojci Rouzier jest dobrym zawodnikiem tylko niestabilnym. Fantastyczne mecze potrafi przeplatać fatalnymi gdzie przez cały mecz nie uderza po prostej, a jak mu się zdarzy to walnie w aut albo antenkę. Nie pastwię sie nad nim, stwierdzam tylko fakt, że na takiej pozycji trzeba mieć bardzo stabilnego zawodnika bo on odpowiada za kończenie trudnych piłek. Co do kursu to akurat na tę chwilę środki mam tylko na bet365 a tak kurs na zakse niziutki ???? 2.3 to dla mnie troszke za mało biorąc pod uwagę, że jeszcze wczoraj było 2.75
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
a co do odpuszczania to Zaksa skończyła rundę zasadniczą na 3 pozycji a nie na 1 z dużą przewagą że sobie folgowali a co do przegranego meczu z Indykpol AZS Olsztyn to radze chociaż w statystyki popatrzeć jak się meczu nie widziało bo Zaksa przez 2 pierwsze sety grała takim samym składem co ostatnio z Jastrzębskim a od 3 seta pojawił się Zagumny....
mieli mozliwosc wyboru rywala takiego jaki im sie podoba to dokonali wyboru i wybrali w polfinale JW z halą. mecze przeciwko przebierancom z Olsztyna sa tak istotne ze na pewno warto o takich wspominać. i sytuacja to nie nowa bo rok temu ZAKSA tez podarowala punkty tym przebierancom, gdy grali na wyjezdzie.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Zaksa specjalnie odpuściła mecze pod koniec fazy zasadniczej. Walka o mistrzostwo i tak rozgrywa się w Play-offach więc nie było potrzeby spinania się na te mecze. W Lidze Mistrzów grają jak z nut. Teraz czas na solidny sprawdzian. Zaksa zna swoją wartość to widać po tej drużynie. Trudno wskazać tam słaby punkt. Może Rouzier który jest nieregularny jednak tak jak chwiejnie gra tak w kluczowych meczach potrafi zachwycić. Nie oszukujmy się jutro zadecyduje dyspozycja dnia w meczu Cuneo-Zaksa.
Lepiej wydaje się postawić Zenit Kazań -1,5 seta. Główny faworyt, gwiazdy na każdej pozycji. Według mnie przewaga na każdej pozycji. Nie widzę pozycji gdzie przeważa Novosobirsk. Zagrywka także na korzyść Kazania . Także zamiast pakować się w Cuneo-Zaksa lepiej dołożyć coś więcej w stronę Zenitu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A jak Guma będzie przyjęcie miał, to z Sokolova to zrobi taki wiatrak, że Bułgar zapomni, jak się nazywa. Nad Rouzierem też się wszyscy znęcają, a do dziś tak naprawdę na tym forum nie napisał, dlaczego. Atakujący ma robić punkty i Antek akurat je robi. Walory artystyczne mnie nie interesują.
O to się nie martw. Jak Sokolov nie będzie ogarniał to jest Rossi w odwodzie i w każdej chwili może go zmienić.
Cuneo - ZAKSA​
Mnie osobiście śmieszy dawanie tutaj jakiś większych szans ekipie z Kędzierzyna. Cuneo to poziom wyżej od Polaków, oni w swoich najlepszych meczach nie dawali szans takim ekipom jak Tento, czy Macerata. Kędzierzyna nie stać na grę na takim poziomie i jeśli Zieloni zagrają swoje to znajdą się w finale.
Zacznijmy od tego, że oprócz środka Cuneo jest lepsze na każdej pozycji. Pozycję atakującego ciężko tutaj porównywać bo Włosi nie grają tutaj jednym zawodnikiem a parą Antonov/Sokolov, z resztą nie ma co po raz kolejy tego wyjaśniać bo chyba każdy już to ogarnął. Moim zdaniem Rouzier jest zawodnikiem słabszym od obu tych Panów. Antonov w pierwszym spotkaniu z Lube zagrał bardzo słabo, jednak drugi mecz z Maceratą to już koncert w jego wykonaniu i aż 18 punktów. Rouzier w wielkiej formie nie jest, fatalnie grał z Jastrzębskim i nic nie zapowiada aby jutro zagrał lepiej.
Para przyjmujących również moim zdaniem na korzyść Cuneo. Wijsmans to lepsza wersja Ruciaka, bardzo podobny styl gry, jednak ofensywnie to Wout jest klasę lepszy a przyjęcie również trzyma bardzo dobrze. Ruciaka praktycznie nie ma w ataku i to już od dłuższego czasu. Jeśli chodzi o porównanie Fontelesa z Ngapethem to są to porównywalni gracze, obaj świetni motorycznie, grają bardzo efektownie.
Co do rozegrania to obaj Panowie są wyborni w swoim fachu, obaj znają się znakomicie, obaj podobny rocznik. Ale jednak to Grbic jest bardziej uznaną marką. Sypa będzie na bardzo wysokim poziomie, ale wydaję mi się, że to jednak Serb tak jak praktycznie przez całą swoją karierę jest zawodnikiem od Pawła minimalnie lepszym.
Zagrywka zdecydowanie po stronie Cuneo. Jedna z najlepszych ekip w klubowej siatkówce jeśli chodzi o element serwisu. Praktycznie każdy zagrywa niesamowicie mocno, czasem Grbic gra flotem, ale On również posiada mocny serw z wyskoku. Z ławki świetne zmiany daje drugi rozgrywający Nimir, który seriami potrafi punktować rywali serwem.
Środkowi na korzyść Kędzierzyna, ewidentnie. Gdyby nie pojawił się Wiśnia w takiej formie to Możdżon jednak trochę by poziom zaniżał, ale tak to para wyborna. Gładyr znakomity sezon rozgrywa, często jest nie do zatrzymania na siatce, Guma perfekcyjnie z nim współpracuje.
Moim zdaniem na pokonanie Cuneo sam środek to za mało. Skrzydła są po stronie Włochów, oni grają płynniejszą siatkówkę, lepiej to wszystko wygląda. Co do argumentu o grze Cuneo na wyjeździe to nie zapominajmy, że obie drużyny grają na wyjeździe, czyli jest to teren neutralny. Nie porównujmy meczów wyjazdowych do meczów na neutralnym terenie bo to jednak co innego.
Cuneo (1.63) Pinnacle ✅
Zenit - Novosibirsk
Tutaj nie ma co się wiele rozpisywać, więc w kilku zdaniach.
Jeśli Zenit nie znajdzie się w finale to będzie to kataklizm. Na nich nie ma mocnych na krajowym podwórku. Grają z Novosibirskiem z których H2H mają nieprzyzwoicie świetne. Na ostatnich 11 spotkań, jedynie jedna porażka z tą drużyną.
Po Kazaniu widać, że pomału &quot;to już jest to&quot;. Michajłow jest w genialnej formie, jest nie do zatrzymania. Na drugim skrzydle dzielnie wspiera go Anderson. Vermiglio jakby też zaczął popełniać mniej błędów. Zagrywka również funkcjonuje genialnie.
Novosibirsk ostatnio bez rewelacji, baty od Ufy, ostatnio od Novgorodu. Nie mają za bardzo kim postraszyć Zenitu, Sancheza już nie ma a Nilsson wirtuozem nie jest, nie był i nie będzie. Birjukow szczyt formy miał dwa lata temu, ostatnio przestał łapać się do kadry Rosji i wyraźnie spuścił z tonu. Zenit ciągle musi na niego uważać, ale nie sądzę aby zrobił On większą krzywdę Kazaniowi.
Zenit jest klasę lepszy i nie ma możliwości aby zabrakło go w finale.
Zenit (1.25) Bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Para przyjmujących również moim zdaniem na korzyść Cuneo. Wijsmans to lepsza wersja Ruciaka, bardzo podobny styl gry, jednak ofensywnie to Wout jest klasę lepszy a przyjęcie również trzyma bardzo dobrze. Ruciaka praktycznie nie ma w ataku i to już od dłuższego czasu.
Jak można porównywać Wijsmansa do Ruciaka i twierdzić, że prezentują bardzo podobny styl gry. Tak jak napisałeś Wout w ofensywie jest zdecydowanie lepszy od Michała. Rucek jest defensywnym przyjmującym. Sporo przyjmuje, w ataku nie odgrywa raczej znaczącej roli. Wijsmans dobrze trzyma przyjęcie ? W którym momencie ? Nie lubię patrzeć w statystyki przyjęcia, ale z ciekawości sprawdziłem jak wygląda to &quot;trzymanie przyjęcia&quot; w wykonaniu Wijsmansa.

Przyjęcie, średnia ważona:
Obecny sezon, Wijsmans miejsce 41 na 49 sklasyfikowanych zawodników.
2011/2012, Wijsmans miejsce 57 na 57 sklasyfikowanych zawodników.
2010/2011, Wijsmans miejsce 56 na 59 sklasyfikowanych zawodników.
2009/2010, Wijsmans miejsce 57 na 60 sklasyfikowanych zawodników.

Dalej nie sprawdzałem, bo nie ma to większego sensu.

Zagrywka zdecydowanie po stronie Cuneo. Jedna z najlepszych ekip w klubowej siatkówce jeśli chodzi o element serwisu.
Zagrywka oczywiście po stronie Cuneo, ale wiadomo jakim elementem jest zagrywka. Raz &quot;siedzi&quot;, a raz nie. Fajnie na ten temat wypowiedział się Oskar Kaczmarczyk:
Jeśli chodzi o zagrywkę to nie uważam, że mamy podobne wartości. Włosi, jeśli mają swój dzień, z pewnością są w tym elemencie od nas mocniejsi. Studiowaliśmy wiele ich spotkań i na szczęście taki dzień zdarza się rzadko i w dodatku zwykle na ich sali. Nasza zagrywka natomiast na pewno nie jest stratosferyczna, ale zdecydowanie zbalansowana i w ogólnym rozrachunku bardziej stabilna i wydajniejsza. Poza tym my mamy jeszcze duży potencjał w innych elementach, natomiast Włosi stawiają przede wszystkim na serwis. Jeśli im on nie wychodzi, zaczynają mieć problemy. I jeśli tak się stanie, to postaramy się to wykorzystać.
Moim zdaniem na pokonanie Cuneo sam środek to za mało. Skrzydła są po stronie Włochów, oni grają płynniejszą siatkówkę, lepiej to wszystko wygląda. Co do argumentu o grze Cuneo na wyjeździe to nie zapominajmy, że obie drużyny grają na wyjeździe, czyli jest to teren neutralny. Nie porównujmy meczów wyjazdowych do meczów na neutralnym terenie bo to jednak co innego.
Cuneo gra płynniejszą siatkówkę ? Co rozumiesz pod pojęciem &quot;płynniejsza siatkówka&quot; ?

Oczywiście mecz na neutralnym terenie, więc obie drużyny grają na wyjeździe. Według mnie ZAKSIE większej różnicy to nie robi. Cuneo poza własnym parkietem nie czuje się zbyt pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak można porównywać Wijsmansa do Ruciaka i twierdzić, że prezentują bardzo podobny styl gry. Tak jak napisałeś Wout w ofensywie jest zdecydowanie lepszy od Michała. Rucek jest defensywnym przyjmującym. Sporo przyjmuje, w ataku nie odgrywa raczej znaczącej roli. Wijsmans dobrze trzyma przyjęcie ? W którym momencie ? Nie lubię patrzeć w statystyki przyjęcia, ale z ciekawości sprawdziłem jak wygląda to &quot;trzymanie przyjęcia&quot; w wykonaniu Wijsmansa.
Przyjęcie, średnia ważona:
Obecny sezon, Wijsmans miejsce 41 na 49 sklasyfikowanych zawodników.
2011/2012, Wijsmans miejsce 57 na 57 sklasyfikowanych zawodników.
2010/2011, Wijsmans miejsce 56 na 59 sklasyfikowanych zawodników.
2009/2010, Wijsmans miejsce 57 na 60 sklasyfikowanych zawodników.

Cuneo gra płynniejszą siatkówkę ? Co rozumiesz pod pojęciem &quot;płynniejsza siatkówka&quot; ?
Powiedz mi jak można patrzeć na statystki przyjęcia? Przecież te cyferki to są śmieszne nawet jeśli chodzi o atak bo zupełnie nie oddają to co mamy w rzeczywistości, a co dopiero w takich elementach jak zagrywka czy rozegranie. To taka sytuacja jak ostatnio w finale LŚ, gdzie najlepszym rozgrywającym został Bratoew bo podobno jego sypa według cyferek była najdokładniejsza ????
Wijsmans to bardzo doświadczony zawodnik i na pewno żadną dziurą w przyjęciu nie był i nie będzie. Macerata ma piekielnie mocną zagrywkę a powiem szczerze, że nigdy bym nie powiedział że Wout nie ogarniał przyjęcia z Lube (chociaż nie wiem jak to się procentowo przedstawiało).
Porównanie Wijsmansa do Ruciaka bo obaj prezentują bardzo podobny styl w ataku, często obijają blok, nie bazują na wyskoku ale na technice.
Co rozumiem poprzez określenie płynniejsza siatkówka? chodziło o to, że Grbic doskonale rozumie się z partnerami, przez co Cuneo przeprowadza bardzo mało &quot;rwanych&quot; akcji bez tempa. Oczywiście tu też wszystko jest względne, bo odnosi się to Cuneo grające na swoim poziomie, a nie do tego które potrafi dostawać lanie od przeciętniaków w A1, ale tutaj moim zdaniem problem jest tylko i wyłącznie z koncentracją i mobilizacją. Jutro zobaczymy najlepsze Cuneo
A no i jeszcze co do zagrywki to nie można tak tego bagatelizować. Że niby &quot;mogą nie mieć swojego dnia&quot; no jasne, że mogą nie mieć, ale mogą też mieć i wtedy zmiotą Kędzierzyn z powierzchni ziemii. Również nie wiemy, czy tym razem Rouzier zagra tak jak z Arkasem na wyjeździe, czy znów porozbija się o blok jak z JSW. Gdybyśmy to wszystko wiedzieli to stawianie byłoby łatwiejsze. Argumentem Cuneo jest genialna zagrywka i nie ma co tego argumentu umniejszać, bo nikt nie wie czy będzie im siedziało czy nie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Powiedz mi jak można patrzeć na statystki przyjęcia? Przecież te cyferki to są śmieszne nawet jeśli chodzi o atak bo zupełnie nie oddają to co mamy w rzeczywistości, a co dopiero w takich elementach jak zagrywka czy rozegranie.

Wijsmans to bardzo doświadczony zawodnik i na pewno żadną dziurą w przyjęciu nie był i nie będzie.
Dlatego napisałem, że nie lubię patrzeć w statystyki przyjęcia i rzadko to robię. Muszę jednak stwierdzić, że te we Włoszech są w miarę wiarygodne. Wystarczy spojrzeć tylko jakie nazwiska są w czołówce i jakie nazwiska są z tyłu tego zestawienia. Według mnie wszystko się zgadza.

Sprawdziłem jeszcze kilka lat wstecz i Wijsmans za każdym razem jest gdzieś z tyłu tego zestawienia. Przypadek to raczej nie jest ;)

Wijsmans to bardzo doświadczony zawodnik i nigdy nie był dobrym przyjmującym.

Wout zresztą karierę we Włoszech zaczynał chyba jako atakujący. W barwach Cuneo (już dobre kilka lat temu) rozegrał też dwa sezony (chyba dwa) na pozycji atakującego. Możliwe, że trenerzy nie chcieli wykorzystać jego &quot;dobrego przyjęcia&quot;.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
O to się nie martw. Jak Sokolov nie będzie ogarniał to jest Rossi w odwodzie i w każdej chwili może go zmienić.
To czemu go nie wpuści od razu? I w czym on ma być lepszy, skoro to Sokołow jednak gra? ???? Jak dla mnie &quot;twój argument jest inwalidą&quot;. ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To czemu go nie wpuści od razu? I w czym on ma być lepszy, skoro to Sokołow jednak gra? ???? Jak dla mnie &quot;twój argument jest inwalidą&quot;. ;)
Nie rób sobie żartów. Wiesz czemu Sokolov gra na środku? nie trzeba być inteligentem żeby to wydedukować... dlatego, żeby zrobić miejsce w składzie dla Antonova. To chyba oczywiste, że Rossi jest lepszym środkowym od Sokolova (który nawet środkowym nie jest), ale Piazza uznał że warto poświęcić środek siatki na rzecz większej siły w ataku.
Chyba do końca nie rozumiesz ustawienia Cuneo. No a jeśli myślisz, że Sokolov gra na środku bo Rossi i Kohut są za słabi to... ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Nie rób sobie żartów. Wiesz czemu Sokolov gra na środku? nie trzeba być inteligentem żeby to wydedukować... dlatego, żeby zrobić miejsce w składzie dla Antonova.
A ja myślałem, że Piazza nie może dogadać się z Mastroangelo. Zaraz wyjdzie, że Luigi poświęcił się dla większego dobra. :cool:
A zrobienie miejsca dla Antonova to manewr na miarę zrobienia miejsca Atanasijevićiowi. Obaj siebie warci, bijący ile sił w ręce i guzik widzący, co się na bloku dzieje.
Rossi i Kohut są za słabi to...
Powtarzam: Skoro Rossi taki dobry, to czemu nie gra? Aha, siła ognia. Ale i tak coś mi tu nie gra. Przesunięcie głównej armaty na środek, z którego w ogóle praktycznie nie atakuje i wstawienie tam rozregulowanego Antonova to tak jak pisałem wyżej - niech sobie Piazza poda rękę z Nawrockim.
Chyba do końca nie rozumiesz ustawienia Cuneo.
Skoro sami zawodnicy go nie rozumieją i chcą grać w siedmiu, to ja mam je rozumieć? ????
Z mojej strony EOT, bo chyba nas do niczego to nie zaprowadzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

stevenking

Użytkownik
Ty to zawsze jesteś najmądrzejszy, prawda? Może przestałbyś traktować ludzi z wyższością? Powiedz mi dlaczego, gdy w składzie był jeszcze Mastrangelo to Antonov jakoś nie był opcją dla Piazzy w ataku? Gdzie Ty widzisz zwiększenie siły rażenia? Antonov w ataku jest słabszy od Sokolova, a Sokolov w ataku na środku jest słabszy od nominalnych środkowych. Nie widzę tutaj jakiegoś mega atutu. Pytania oczywiście do DawidaBarcy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ty to zawsze jesteś najmądrzejszy, prawda? Może przestałbyś traktować ludzi z wyższością? Powiedz mi dlaczego, gdy w składzie był jeszcze Mastrangelo to Antonov jakoś nie był opcją dla Piazzy w ataku? Gdzie Ty widzisz zwiększenie siły rażenia? Antonov w ataku jest słabszy od Sokolova, a Sokolov w ataku na środku jest słabszy od nominalnych środkowych. Nie widzę tutaj jakiegoś mega atutu. Pytania oczywiście do DawidaBarcy.
Antonov bardzo się rozwinął ostatnimi czasy, po za tym przyszedł dopiero na początku sezonu, więc trener musiał zobaczyć na co go stać. Pod nieobecność Mastrangelo Cuneo często wychodziło parą Rossi - Kogut (tak grali bodajże z Maceratą w lidze, gdzie wygrali 3:2), ale Piazza doszedł do wniosku że nie ma co marnować takiego zawodnika jak Antonov na ławie i że warto zrobić mu miejsce w składzie. Oleg w ataku jest słabszy od Bułgara, ale również jak ma dzień to jest nie do zatrzymania, więc trener stara się nie marnować takiego gracza na ławie.
Sokolov dobrze ogarnia atak z krótkiej, tyle że gubi się na siatce to jego wada.
Powtarzam: Skoro Rossi taki dobry, to czemu nie gra? Aha, siła ognia. Ale i tak coś mi tu nie gra. Przesunięcie głównej armaty na środek, z którego w ogóle praktycznie nie atakuje i wstawienie tam rozregulowanego Antonova to tak jak pisałem wyżej - niech sobie Piazza poda rękę z Nawrockim.
Sokolov też podczas meczu ma swoje 5 minut w ataku i dzieje się tak za każdym razem gdy Kohut wbija pod siatkę.
To trochę sporo tych niedociągnięć. Antonov jak ma swój dzień, Sokolov gubi się na siatce. Nie twierdzę, że Kędzierzyn wygra, ale na pewno nie są drużyną o wiele słabszą, jak przedstawiłes to w swojej analizie.
To jest tylko moje zdanie, nie każdy musi się z tym zgadzać ;) . Dla mnie Cuneo jest zespołem wyraźnie lepszym i nie dawałbym tutaj Kędzierzynowi większych szans. Kto postanowi zaufać mojej analizie ten to zagra, kto nie ten nie zagra. Nikogo do grania Włochów nie zmuszam. Prosta logika.
 
S 2

stevenking

Użytkownik
To trochę sporo tych niedociągnięć. Antonov jak ma swój dzień, Sokolov gubi się na siatce. Nie twierdzę, że Kędzierzyn wygra, ale na pewno nie są drużyną o wiele słabszą, jak przedstawiłes to w swojej analizie.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
To czemu go nie wpuści od razu? I w czym on ma być lepszy, skoro to Sokołow jednak gra? ???? Jak dla mnie &quot;twój argument jest inwalidą&quot;. ;)
Nie róbcie sobie jaj i nie siejcie jakiś herezji. Sokolov będzie pogubiony na siatce ? No bez jaj. Jeden z najlepiej blokujących zawodników Serie A będzie wiatrakiem już prędzej Kohut czy N&#39;gapeth, Antonov będzie pogubiony ???? A Rossi moim zdaniem nie gra bo Piazza chce mieć Antonova w składzie który spisuje się przyzwoicie. A po drugie Rossi jest gorszy na środku niż Sokolov na tej pozycji.
Tak samo jak nie ma co pisać o tym, że Wijsmans jest niezły w przyjęciu. Bo nigdy dobrze nie przyjmował, dobrze nie przyjmuje i nigdy nie będzie dobry w tym elemencie.
Wymyślacie jakieś argumenty widmo zamiast skupić się na realiach takich jakie są.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jakieś przewidywania na finał? Zestawienie zaskakujące, a to za sprawą gospodarzy turnieju, którzy niespodziewanie ograli dzisiaj Zenit. Ja osobiście jednak myślę o zagraniu czegoś w stronę Włochów, kurs 1.87 w bwinie wygląda całkiem fajnie. Widziałem dzisiaj niemal w całości oba mecze i wydaje mi się, że większy potencjał jest po stronie Cuneo. Lokomotiv dzisiaj zagrał dobre zawody, świetnie rozgrywał Butko, aktywni środkowi, bardzo dobra zmiana Żilina. Tyle tylko, że jak dla mnie to Zenit zagrał dużo poniżej swojego poziomu. Ogromne problemy sprawiał im float, nienajlepiej zagrali Michajłow i Anderson, w zasadzie nie zawiódł jedynie Siwożelez. Nowosybirsk świetnie wykorzystał słabszą postawę Zenitu i tak oto mamy ich w finale. Cuneo z naszą Zaksą też grało 5 setów, niemniej jednak miałem wrażenie że byli dzisiaj jednak sporo lepsi od Kędzierzynian. Jak tylko im siedzi zagrywka to naprawdę trudno przeciwnikowi jest coś zrobić, co momentami było dzisiaj widoczne. Gorzej jest nieco z przyjęciem ale skrzydłowi potrafią sobe poradzić z wysokich, sytuacyjnych piłek po nieco gorszym odbiorze. Rosjanie powinni mieć przewagą na środku, z tym że tutaj przy dobrej zagrywce Włochów ten atut może zostać zniwelowany. Podsumowując, większy potencjał widzę po stronie Cuneo i chyba spróbuję zagrać w ich stronę. Typ: Cuneo 1.87
 
B 1

bon

Użytkownik
Jakieś przewidywania na finał? Zestawienie zaskakujące, a to za sprawą gospodarzy turnieju, którzy niespodziewanie ograli dzisiaj Zenit. Ja osobiście jednak myślę o zagraniu czegoś w stronę Włochów, kurs 1.87 w bwinie wygląda całkiem fajnie. Widziałem dzisiaj niemal w całości oba mecze i wydaje mi się, że większy potencjał jest po stronie Cuneo. Lokomotiv dzisiaj zagrał dobre zawody, świetnie rozgrywał Butko, aktywni środkowi, bardzo dobra zmiana Żilina. Tyle tylko, że jak dla mnie to Zenit zagrał dużo poniżej swojego poziomu. Ogromne problemy sprawiał im float, nienajlepiej zagrali Michajłow i Anderson, w zasadzie nie zawiódł jedynie Siwożelez. Nowosybirsk świetnie wykorzystał słabszą postawę Zenitu i tak oto mamy ich w finale. Cuneo z naszą Zaksą też grało 5 setów, niemniej jednak miałem wrażenie że byli dzisiaj jednak sporo lepsi od Kędzierzynian. Jak tylko im siedzi zagrywka to naprawdę trudno przeciwnikowi jest coś zrobić, co momentami było dzisiaj widoczne. Gorzej jest nieco z przyjęciem ale skrzydłowi potrafią sobe poradzić z wysokich, sytuacyjnych piłek po nieco gorszym odbiorze. Rosjanie powinni mieć przewagą na środku, z tym że tutaj przy dobrej zagrywce Włochów ten atut może zostać zniwelowany. Podsumowując, większy potencjał widzę po stronie Cuneo i chyba spróbuję zagrać w ich stronę. Typ: Cuneo 1.87
Mówisz, że Zenit zagrał poniżej swojego poziomu ok zgodze się, ale czy Kędzierzyn zagrał to co potrafi najlepiej?? Według mnie zdecydowanie nie, bardzo słabo w obronie, Guma też im dłużej trwał mecz tym gorzej rozgrywał. Grbic w Tiebreku w ciemno do Sokołowa grał i tylko jego wysoka skuteczność pozwalała utrzymać przewagę wypracowaną na początku. 3-2 ze słabo dysponowaną Zaksą nie jest to jakiś pokaz mocy a pokonać Zenit nawet jak ten gra słabiej to nie każda drużyna potrafi. Wg mnie gospodarze wygrają i to dość pewnie, ale wszystko zweryfikuje jutro parkiet.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
ogolnie @5 na ZAKSE wydaje sie sporo za duzo, Zenit w tym sezonie cienuje strasznie i przegrywa praktycznie wszystko, zaczelo sie od klubowych mistrzostw, potem puchar ligii nieoczekiwanie przegrany, a teraz liga mistrzow, w kazdym z tych waznych meczow byli sporymi faworytami
w tym sezonie czesto sie meczyli ze slabszymi rywalami, jak sprawdzalem wyniki rzadko bylo 3-0

ZAKSA strasznie slaby mecz z Cuneo, Gacek Guma i srodkowi strasznie zawiedli, nie mowie ze Kedzierzyn wygra, ale tak wielki kurs przeciwko druzynie ktora ma wyraznie bardzo slaby sezon przeciwko nie tylko naszym bylby sporo zawyzonym kursem, dochodzi do tego czeste odpuszczanie przez Ruskich &quot;meczow pocieszenia&quot;

w drugim meczu dla mnie zdecydowanym faworytem sa Wlosi, mimo ze nie cierpie tej druzyny, mimo ze na wyjezdzie graja dno i w lidze uwalaja wiele kuponow po kursach ~1.2 to w LM pokazali charakter i dla mnie jest wielka niespodzianka ze sa w finale, to cenie ich wyzej od takiego sredniaka mimo wszysko na arenie europejskiej jakim jest Loko
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Półfinały za nami. Sporo emocji, 10 setów.
W pierwszym półfinale zdecydowanym faworytem był Zenit Kazań. Trener Władimir Alekno potrafi doskonale przygotować zespół do najważniejszych spotkań, ale tutaj coś poszło nie tak. Zenit kiepsko wyglądał na siatce. Słaba skuteczność w ataku. Zawiódł Maxim Michajłow, który w tych najważniejszych meczach zazwyczaj stawał na wysokości zadania. Słabo w ataku wypadli środkowi Abrosimow i Lee. W bloku również odstawali od rywali.
Lokomotiw zaskoczył pozytywnie. Bardzo dobry mecz Divisa, który musiał przyjmować sporo piłek. Świetna gra środkowych (Wołwicz i Gutsaljuk) w ataku i w bloku. Birjukow to jest naprawdę dziwny zawodnik. Niedawno wydawało się, że na stałe może wskoczyć do podstawowego składu reprezentacji Rosji. Obecnie jego gra to jedna wielka niewiadoma. Może zaskoczyć, ale może też zagrać bardzo słabo. Dzisiaj była ta druga wersja. Świetną zmianę dał jednak Ilja Żilin (według mnie jeden z lepszych zmienników w Superlidze). Mam tylko jeden zarzut do rozgrywającego Alexandra Butko. Trochę za dużo grania do Nilssona.

Drugi półfinał kibiców w Polsce interesował bardziej. Polskę reprezentowała ZAKSA i niestety zawiodła. Nie chodzi mi tu o sam wynik, bo faworytem była ekipa z Włoch. Zresztą ktoś spojrzy na wynik (3:2) i pomyśli, że do zwycięstwa dużo nie zabrakło. Niestety zabrakło. ZAKSA zagrała słabo.
Nie lubię zrzucać winy na jednego czy dwóch zawodników, bo przegrywa cały zespół, ale... Najbardziej zawiedli Zagumny i Gacek, najbardziej doświadczeni zawodnicy w ZAKSIE. Paweł Zagumny miał problemy z plecami i widać było, że nie jest w optymalnej dyspozycji. Kiepska współpraca ze środkowymi, mnóstwo niedokładności w rozegraniach na skrzydła. Nie może być tak, że najsłabszym punktem w przyjęciu jest libero. Zawodnicy Cuneo szybko to wyłapali i obijali Piotrka jak tylko się dało. Środek miał być najgroźniejszą bronią ZAKSY. Nie był. Po części wynikało to z przyjęcia, po części ze słabej gry Zagumnego (chociaż środkowi nie są bez winy). Brawa dla skrzydłowych. Nie mieli łatwego zadania, musieli naprawiać niedokładności Gumy i zagrali na dobrej skuteczności.
Cuneo zagrało dzisiaj bardzo dobre spotkanie, ale stać ich na jeszcze więcej. Oczywiście jako zespół, bo niektórzy zawodnicy (Sokołow, Wijsmans, N&#39;Gapeth) zagrali dzisiaj genialnie. Rezerwy na pewno w bloku (nieprzewidywalny element). Dziwi mała ilość punktowych bloków, bo dobrze funkcjonowała zagrywka. A przy dobrej zagrywce łatwiej jest ustawić blok. Genialny mecz Sokołowa. Ponad 70% w ataku robi wrażenie. Wijsmans bardzo dobrze był chowany w przyjęciu (przyjmował 13 razy i popełnił 5 bezpośrednich błędów), a w ataku grał rewelacyjnie. N&#39;Gapeth był wszędzie, wolny elektron. Bierze na siebie sporo roboty w przyjęciu, chociaż wybitnym przyjmującym nie jest. Grbic wykorzystywał to co najlepsze, czyli skrzydła. Mało gry środkiem. Nie było dobrego przyjęcia, ale nie było też potrzeby grania środkiem. Wszyscy skrzydłowi na wysokiej piłce grali dzisiaj świetnie. Słaby mecz w wykonaniu Antonova i trener Piazza w piątym secie zdecydował się na grę z dwoma środkowymi.
Przed meczem czytałem sporo opinii i większość pisała/mówiła, że ZAKSA powinna mieć przewagę w grze obronnej, w elementach technicznych. Dzisiaj to też zawiodło. Wpadło kilka piłek, które wpaść nie powinny, były błędy w komunikacji.

Przemyślenia na jutro ?
Jeżeli chodzi o mecz o 3 miejsce to ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądało. Wiadomo, że Zenit może odpuścić, ale też nie musi. Czy Michajłow i spółka drugi raz z rzędu zagrają tak słabo ? ZAKSA też nie zagrała w półfinale swojej siatkówki.
Finał zapowiada się niezwykle interesująco.
Dla mnie minimalnym faworytem są Włosi. Pokazali dzisiaj niesamowitą pewność siebie. Zawsze był to zespół z charakterem i tak też jest teraz.
Lokomotiw czuje się pewnie po wyeliminowaniu głównego kandydata do wygrania LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom