>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
ale , kto przyszedłby w Polsce na taki finał? przecież musi być Skra bo to Polacy to zawsze można zrobić sobie fajny piknik)
Nie wymyślaj, bo dwa lata temu na finale Trentino z Dynamem Moskwa, które od Zenita jest zdecydowanie słabsze, przyszło 12 tyś. ludzi (dane z oficjalnej strony -&gt; http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=1166&amp;amp;ID=2&amp;amp;CID=43&amp;amp;PID=16&amp;amp;type=LegList ) a doskonale pamiętamy, jaki ten finał był &quot;wciągający&quot;. I przestań już z tymi piknikami! ???? To tak tylko tytułem dopisku, bo same typy oczywiście jak najbardziej popieram.
Panowie szybka odpowiedź typ norbi434 przy wyniku 3-1 mamy zwrot czy przegrana, rzadko gram w Expekcie tym bardziej rzadko gram handicapy 2 także nie wiem?
Mnie się widzi, że na zdrowy chłopski rozum, TAK, bo zakład jest dwudrożny, ale niech ktoś, kto tam gra, potwierdzi. ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wymyślaj, bo dwa lata temu na finale Trentino z Dynamem Moskwa, które od Zenita jest zdecydowanie słabsze, przyszło 12 tyś. ludzi (dane z oficjalnej strony -&gt; http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=1166&amp;amp;ID=2&amp;amp;CID=43&amp;amp;PID=16&amp;amp;type=LegList ) a doskonale pamiętamy, jaki ten finał był &quot;wciągający&quot;. I przestań już z tymi piknikami! ???? To tak tylko tytułem dopisku, bo same typy oczywiście jak najbardziej popieram.
Może źle się trochę wyraziłem , chodziło mi o to że zainteresowanie meczem będzie dużo mniejsze . Kibice na finale będą , bo biletów na finał nie kupuje się dzień przed meczem , tylko duuuużo , dużo wcześniej a każdy ma nadzieję na to że to Skra tam zagra.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów -2 - Arkas Izmir 1 @ 1,67 Expekt ✅ 3-0 Skiera dała zarobić oj dała :wink:
Warto zagrać taki typ, dlaczego? No bo w przypadku straty jednego seta przez Mistrzów Polski mamy zwrot, a więcej niż 1 seta podopieczni Jacka Nawrockiego nie powinni stracić. Ja osobiście liczę na gładkie 3-0, bo kebaby na wyjazdach bardzo przeciętnie się spisywali. Zawodnicy Skry zapowiadają pewną wygraną i awans do półfinału. W meczach Plus Ligi z Politechniką Warszawską dwukrotnie wygrywali 3-0. W meczach sparingowych we Włoszech z Modeną i Belluno niby grali dobrze. Forma pewnie przygotowana na tip top. Do tego swoja publiczność, powinna być miazga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Mimo ogromnego cisnienia i po słabej grze Skra wygrywa i to 3:0 z czym do ludzi ten Arkas jeden Agamez bez przesady turcy grali bez cisnienia a mimo to nie byli wstanie ugrac nawet seta ....zaraz powiecie ze set na przewagi do 23 itp to ja odpowiem w takich momentach poznaje sie lepszy zespół skra lepsza o klase od Arkasu
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ciśnienie było widać po obu stronach. Skra w normalnych warunkach gra po profesorsku, dzisiaj jednak byli tak spięci, że momentami to nie wiadomo, jak się to skończy. Półfinałów nie gra się ładnie, półfinały gra się skutecznie, byle awansować do finału. I to się dzisiaj stało. A oceniać będziemy jutro, po finale. ;)
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Mimo ogromnego cisnienia i po słabej grze Skra wygrywa i to 3:0 z czym do ludzi ten Arkas jeden Agamez bez przesady turcy grali bez cisnienia a mimo to nie byli wstanie ugrac nawet seta ....zaraz powiecie ze set na przewagi do 23 itp to ja odpowiem w takich momentach poznaje sie lepszy zespół skra lepsza o klase od Arkasu

Zgadza się, sam Agamez nie jest w stanie wygrywać meczy. Zdecydowanie Skra pod każdym względem lepsza od Arkas-u. No nic czekam z niecierpliwością na mój długoterminowy zakład na win Trentino w całym turnieju po ładnym kursie 2.30. Teraz tak reasumująć ten zakład Handi na +2.0 na Arkas był bez sensu bo przy 3-1 jest zwrot, spokojnie można było grać -1,5.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Słaba, dzisiaj, Skra ograła jeszcze słabszy Arkas. Poziom meczu cieniutki, a jak na półfinał Ligi Mistrzów to można powiedzieć nawet, że żenujący. Nie wiem czy to wynik stresu czy po prostu Nawrocki nie przygotował formy, ale ciężko przed jutrzejszym finałem być optymistą. No, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No i planowo mamy na jutro przyzwoite value na zwycięstwo Skry 3,8 ???? ???? Sądzę, że grając u siebie jest spora szansa na wygraną i ten kurs jest naprawdę zachęcający ???? matematycznie jest szansa 1:2 - ale ja sądzę, że 40-60 rozkładają się szanse na naszą korzyść ze względu na otoczkę meczu, kibiców, historyczną szansę - no i przyznać należy, że z siatkarzy zeszło po meczu z Arkas (który planowo mieli gładko wygrać) ciśnienie ???? Trzymajmy jutro kciuki za naszych!
Pozdrawiam :]
edit: kurczę czy nikt tu nie dostrzega, że dziś to była kwestia nerwów. Wyszli na boisko wiedząc, że absolutnie muszą to wygrać, więc stres musiał być ogromny (ale mimo tego poradzili sobie) :] jutro jest nowy dzień, jeden mecz - historyczna szansa. Sami malkontenci tutaj ???? Przestańmy (mówiąc tak o ogóle) w końcu narzekać - jutro ma Skra ogromne szanse wygrać Ligę Mistrzów i ja wierzę, że tak się stanie ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na tle Arkasu Izmir 7-krotny Mistrz Polski wyglądał bardzo źle. Nie chcę się doszukiwac aluzji ale bardzo podobnie wyglądał półfinał pomiędzy Trentino Volley a Jastrzębskim Węglem, kiedy to Włosi wyraźnie grali na pół gwizdka, bez większego zaangażowania by... W Finale pokazac kosmiczną grę.

Co było nie tak?
Miguel Angel Falasca - rozgrywający, fajnie - mózg drużyny, ale to że środkowi będą dzisiaj pełnili rolę statystów na pewno wyszło od Nawrockiego. Jaco chciał pograc skrzydłami, Jaco bardzo denerwował się gdy skrzydłowi po raz kolejny popełniali błędy na zagrywce, Jaco coś nam tutaj kręcił i na pewno jutra taka sprawa się nie powtórzy. Gdyby nie zagrywka Hiszpana, nie wiadomo jak potoczyłyby się końcówki każdego z setów.
Mariusz Wlazły - no słabo, słabo. Na tle Agameza bardzo słabo, a to Szampon jest uznawany za mądrego i bardzo dobrze wyszkolonego technicznie atakującego. Chyba trafił jednego asa, poza tym często zwalniał rękę - a zagrywka to nie to do czego nas przyzwyczaił. Szczęście przy przepychankach na siatce - szczęście, bo gdyby go zabrakło oglądalibyśmy teraz czwartą partię.
Bartosz Kurek - on wygrał nam końcówki setów, dziwnie to wyglądało, bo w której strefie by się nie znalazł, to Falasca grał w ciemno do Kurka. Zagrywka na tragicznym poziomie, bardzo dużo błędów, włożył jednego asa, ale poza tym - stac go na więcej.
Michał Winiarski - na szybkich piłkach bardzo skuteczny, jednak ogólnie rzadko wykorzystywany przez Falasce. O dziwo, wydaje mi się, że częściej Turcy serwowali właśnie w Michała.
Daniel Pliński i Marcin Możdżonek - blok, blok i nic poza tym. Pliński, który ma bardzo regularną i mocną zagrywkę był na tej zagrywce zmieniany przez Kłosa, raz pojawił się także Woicki. Nie ma co komentowac postawy środkowych bo nie mieli okazji się wykazac.
Przyjęcie: 27 Winiarski, 25 Zatorski, 7 Kurek.​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co tu dużo mówić o meczu, ogólnie poziom nie zachwycił ale to kwestia nerwów i ciśnienia. Winiarski i Kurek w pierwszych dwóch setach kompletnie nie widoczni, szczególnie Bartek a w 3 secie chyba zagrał bez ciśnienia i to dzięki niemu Skra wygrała tego seta. Krótko mówiąc Skra miała gluta w gaciach, ale Arkas miał zasrane całe gacie i taka różnica pomiędzy tymi drużynami. Mariusz znakomicie, widać że jest forma jeszcze żeby zagrywka siedziała i będzie bajka. Ważne zwycięstwo i nie ważne w jakim stylu. Nie wiem jak Wam ale mi się podobała gra Falaski, sypał całkiem nieźle często gubił blok, zdarzały się wystawy na konia gdzie dawał czytelnie na podwójny blok ale jak rozgrywający nie popełni takiego błędu. Dobrze zagrał na zagrywce także występ jak najbardziej na plus. Finał to będzie inna gra oby nie było takiego ciśnienia bo jest szansa na wygranie LM.
Mariusz Wlazły - no słabo, słabo. Na tle Agameza bardzo słabo,
???? słucham:?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
dawid.400
No sorry, ale takie jest moje zdanie. Kto ma miałbyc liderem zespołu? Bartek Kurek? Szkoda, że strona CEV nie odpala normalnych statystyk. Ale no nie...
Tak oceniam jego grę w tym spotkaniu - nie straszył zagrywką, obijał blok - ładnie, ale szczęścia było przy tych zagraniach co nie miara. Jeżeli zagrał znakomity mecz... To zobaczymy co na tle Wlazłego zagrają Maxim i Janek. Ale nie przekonuje mnie Szampon i to bardzo mnie nie przekonuje.​
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Co tu dużo mówić o meczu, ogólnie poziom nie zachwycił ale to kwestia nerwów i ciśnienia. Winiarski i Kurek w pierwszych dwóch setach kompletnie nie widoczni, szczególnie Bartek a w 3 secie chyba zagrał bez ciśnienia i to dzięki niemu Skra wygrała tego seta. Krótko mówiąc Skra miała gluta w gaciach, ale Arkas miał zasrane całe gacie i taka różnica pomiędzy tymi drużynami. Mariusz znakomicie, widać że jest forma jeszcze żeby zagrywka siedziała i będzie bajka. Ważne zwycięstwo i nie ważne w jakim stylu. Nie wiem jak Wam ale mi się podobała gra Falaski, sypał całkiem nieźle często gubił blok, zdarzały się wystawy na konia gdzie dawał czytelnie na podwójny blok ale jak rozgrywający nie popełni takiego błędu. Dobrze zagrał na zagrywce także występ jak najbardziej na plus. Finał to będzie inna gra oby nie było takiego ciśnienia bo jest szansa na wygranie LM.
Tak czytam komentarze i wydaje się, że każdy inny mecz oglądał ???? . Jak dla mnie Falasca cieniutko. Przyjęcie miał bardzo dobre (tak to pamiętam, ale i staty potwierdzają), ale jak już gubił blok to był bardzo niedokładny. Na kontrach ta niedokładność się potęgowała. 50% przyjęcia perfekcyjnego i tylko 9 razy krótka. Do tego kilka błędów takich jak np. krótka do Możdżona na podwójny blok przy przyjęciu na lewe, krótka z Kłosem w pierwszym secie w pierwszej akcji jak tylko Kłos się pojawił. Najlepszy był w zagrywce ;).
Wlazły słaby na serwisie. W ataku przyzwoicie - wg statów niemal identycznie jak Agamez, ale obaj nie zachwycili.
Winiar nieoceniony w defensywie. W ataku tak sobie, ale nie można powiedzieć, że zawiódł.
Kurek - najlepszy na boisku. Świetny w ataku, poza nielicznymi wyjątkami, w kluczowych momentach.
Ja tak to widziałem.
BTW Gystlik normalne staty -&gt; http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=23459
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Żal było patrzeć na pierwszy mecz półfinałowy. Skra zagrała fatalnie a te tłumaczenia o presji to można między bajki włozyć. Pierwsze kilka punktów w meczu i jak zobaczyłem co Arkas wyprawia to nie wiem czego Bełchatowianie mieli się obawiać? Turcy prostej piłki nie umieli dograć, każdy to widział, nasi siatkarze też i w tym momencie napięcie powinno z nich zejść.

Bełchatowianie słabiutko, mówi się że wyznacznikiem formy zawodnika jest jego zagrywka, czyli prawie wszyscy w Skrze to tragedia, prawie bo Zatorski nie serwował...
Mecz gorszy od niejednego meczu siatkówki kobiecej. Jutro oczywiście będzie zdecydowanie lepiej, ale dzisiejszy mecz Skry nie napawa optymizmem.

A Falasca cały czas swoje...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Heh, ja nie wiem jaki niektórzy mecz oglądali ale moim zdaniem Skra naprawdę słabo dziś grała. Arkas grał na wyjezdzie, słabo jak na siebie grał Agamez a mimo to mecz był w miare wyrównany. Obie druzyny beznadziejnie zagrywały, być moze oświetlenie na tej hali nie jest zbyt przyjazne dla zagrywających, siatkarze Arkasu kilka razy patrzyli w sufit po zepsutej zagrywce. Ogólnie poziom meczu był bardzo słaby, Arkas grał słabo na tle tego co pokazywali wcześniej i jakoś tak bez wiary w sukces. Skra nie pokazała absolutnie nic co mogłoby wskazywać, ze jest w stanie wygrać z Trento czy nawet Kazaniem.
Piszecie, ze dziś była wielka presja itp. a ja się pytam - a jutro to niby nie będzie? Arkas gdyby dzis wygrał to jutro mógłby 3:0 dostac z Trento z poszczególnymi setami do 15 i nikt by nie miał do nich pretensji. Od Skry cała siatkarska Polska oczekuje co najmniej w miare wyrównanej walki z Trentino, to nie jest tak, ze jutro mogą na luzie zagrać i jak gładko przegrają to nic się nie stanie. Ponadto Skra mega kuchennymi drzwami dostała się do tego finału bo w słabej grupie została rozjechana przez Tours czy tez straciła dwa sety u siebie z dzieciakami z Bledu. Teraz dostała słabo dysponowany Arkas z rozgwywającym kiepski, jak na swoje mozliwości, mecz Agamezem. Jak jutro Skra dostanie baty w finale to będzie masa gadania, ze nie powinna w ogóle zagrać w tym final 4.
Jezeli Bełchatowianie będą tak zagrywali jak dzisiaj to ja nie widzę zadnych szans na wygranie finału, Trento jak ma dobre przyjęcie jest absolutnie nie do zatrzymania. Kazan ma dosyć przeciętne lewe skrzydło ale Michajłow po dobrym przycięciu z szybkiej piłki jest terminatorem, wystarczy, ze blok będzie ustawiony minimalnie niedokładnie i on tak uderzy, ze piłka po bloku wyleci daleko w trybuny.
Jutro jest nowy mecz i roznie moze być ale z taką grą jak dzisiaj, z taką zagrywką jak dzisiaj, z takimi nerwami jak dzisiaj cienko to widzę. Presja będzie bardzo duza bo Skra musi udowodnić siatkarskiemu światu, ze zasługuję na grę w finale LM, na boisku póki co tego nie pokazała.
EDIT: No widzę, ze niektorzy koledzy jak zwykle po meczu wygłaszają swoje mądrości, czepiają się jednego słowa i wstawiają kretyńskie minki zeby się podjarać. Tak, Sivozhelez zagrał mecz zycia ale przed meczem 99% tutaj piszących by potwierdziło, ze Kazan ma przeciętny lewy atak na tle Trento. No nic, skoro was taka działalność podnieca to my pleasure. Niczego do tematu to nie wnosi, pozdrawiam. To moze jeszcze napiszcie, ze cały majątek na Kazan postawiliście, co będziecie sobie załować.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Skoro Skra zagrała dziś słabo, to co zagrało dziś Trento? Co niektórzy zapewne potracili całe majątki i fortuny...
TRENTO = DNO... ten 1 set to dobrze, że ugrali.
Ja obstawiałem LIVE ten mecz i to był dobry pomysł, co prawda wtopiłem też kupon gdzie kończyło mi Trentino, ale ogólnie to dobry meczyk na plus. Kto pisał, że Volkov nie zagra ? Skra według mnie ma na pewno większe szanse, ale Kazan pokazał, że jest w świetnej formie i będzie ciężko. Ciekawią mnie kursy: chyba powinno być w okolicy 1.85-1.85 ale zobaczymy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kto by się tego spodziewał że Trentino odpadnie w półfinale. Czego zabrakło ubiegłorocznym zwycięzcą ? pierwsza rzecz to zagrywka żadnego asa nie zaserwowali Mistrzowie Włoch przy czym Zenit 11 razy punktował w tym elemencie:!: Więcej błędów na zagrywce bo aż 18, Zenit 17. Do tego żadnego wrażenia zagrywka Juantoreny na rywalach nie mogła zrobić. Zagrywka była główną przyczyną porażki ale nie tylko. Druga sprawa to blok Zenit wykonał 11 punktowych bloków, Trentino 8. Do tego o wiele lepsza gra blok-obrona w wykonaniu Ruskich. Świetny mecz Siworzelca który zagrał za Priddiego. Do tego rakieta Maxim Mikhaiłow który zdobył aż 26 punktów z czego 6 z zagrywki, atak na poziomie 52% w takim meczu robi wrażenie. Na równi zagrał tylko środek obu drużyn reszta zdecydowanie po stronie Zenitu. Juantorena jakiś nie swój, ciekawe czy wpływ na średnią grę miało odejście po sezonie do Zenitu czy po prostu słabszy dzień.
Dziwi mnie też trochę publiczność, doping zdecydowanie dla Rosjan ale czy słusznie moim zdaniem nie, z Trentino jakiś cień szans był na wygranie, po pierwsze bardziej techniczna gra, mimo wszystko gorsza zagrywka (broń Boże nie patrzę przez pryzmat tego meczu, ale ogólnie Zenit jest lepszy w tym elemencie niż Trento bo wszyscy zagrywają bardzo, bardzo silnie) a z tak grającym Zenitem nie mamy szans na wygraną, niestety bo nie odpowiada bełchatowianom taki styl gry, patrz Tours.
Genialnie też pokazał się ten &quot;przeciętny&quot; ???? lewy atak,
:browar565::spokodfhgfh:
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Trzeba przyznać, że skreślany przez wielu Vermiglio zagrał genialny mecz, Volkova to pewnie już szlag trafiał, bo wiecznie atakował ze zgiętej ręki, ale jak widać, to była metoda. Genialnie też pokazał się ten &quot;przeciętny&quot; ???? lewy atak, Bierezhko i Sivozhelez, ten drugi w szczególności. No po prostu Zenit w końcu pokazał cały swój potencjał.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Bwin wyskoczył z kursami:

Skra Bełchatów 2.25
Zenit Kazań 1.60

Moim zdaniem szybciutko spadnie w okolice 1.40 na Zenit Kazań. Więc korzystac, kto chce pograc w stronę siatkarzy ze stolicy Tatarstanu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom