>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Słowem jeszcze się odniosę i nawiążę do Skry i jutrzejszego meczu. Nie sugerowałbym się dzisiejszą dyspozycją np. brak zagrywki vs. fenomenalna zagrywka Kazania. Zespół z Kazania sportowo jest w zasięgu Skry, jednak ja bardziej skupiłbym się na aspekcie psychologicznym. Można się śmiać, ale takie sprawy na pewno są istotne. Otóż, zawodników Skry bardzo zabolało to co się stało rok temu w Kazaniu. Z pewnością, fakt, że w takich okolicznościach (walcząc o historyczną wygraną w FF) będą mogli odegrać się i zrewanżować Zenitowi ma ogromne znaczenie. Siatkarsko, bądźmy uczciwi, że nie odstają (nie sugerując się tym co było dzisiaj), a weźmy po uwagę handicap w postaci własnego terenu, kibiców, otoczki itp.
Polecam uwierzyć w zespół Skry ????
Pozdrawiam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Siatkarsko, bądźmy uczciwi, że nie odstają (nie sugerując się tym co było dzisiaj)
Oczywiście, że patrząc na potencjał Skra jest w stanie rywalizować z Zenitem. Dlaczego jednak nie sugerować się tym co było dzisiaj ? Te spotkania pokazują w jakiej dyspozycji są oba zespoły. Nie tylko fizycznej, ale również psychicznej. Skra była spięta ? Na pewno, ale rywalizowała tylko z Arkasem. Rosjanie pokazali się z bardzo dobrej strony ze świetnym Trentino.


Zacznę może od pierwszego półfinału Skra - Arkas. Skra była spięta, ale co w takim razie powiedzieć o zawodnikach z Izmiru ? Na pewno nie grali na luzie. Umiejętnościami odstawali od podopiecznych Trenera Nawrockiego, ale widać było brak pewności i strach w ich zagraniach. Przyzwoicie zagrał Agamez, ale na pewno nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Kolumbijczyka.

Skra nie pokazała dzisiaj niczego specjalnego. Bardzo dobrze zaprezentował się Bartek Kurek, który ciągnął grę w ataku. Falasca zagrał dobre spotkanie ? Ciężko powiedzieć. Sporo piłek niedokładnych, w których na wyżyny swoich umiejętności musieli się wznosić skrzydłowi, brakowało gry środkiem. Przyjęcie było dobre, ale Możdżonek tlumaczył w wywiadzie, że środkowi Arkasu skakali &quot;w ciemno&quot; do Marcina i Daniela, więc można było grać szeroko po skrzydłach. Wlazły i Winiarski przyzwoicie. Na pewno kiepsko funkcjonowała zagrywka.


Drugi półfinał Trentino - Zenit stał na zdecydowanie wyższym poziomie. Czy Trentino zagrało źle ? Według mnie nie. Brakowało przede wszystkim zagrywki, a od tego wszystko się w siatkówce zaczyna. Szwankowało również przyjęcie spowodowane dobrą zagrywką Rosjan. Para przyjmujących Trento Kaziyski - Juantorena zagrała dobrze w ataku.

Zenit ? Dla mnie ich postawa w dzisiejszym spotkaniu była naprawdę sporym zaskoczeniem. Widziałem ich poprzednie mecze w LM i nie podobała mi się gra przede wszystkim Vermiglio. Dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony. Dużo gry środkiem, wykreowanie Sivozheleza, który przecież wcale nie jest liderem tego zespołu. Zaskoczyła mnie też obecność Alexandra Volkova w wyjściowym składzie. Fajna gra w bloku, obronie i na zagrywce. Naprawdę bardzo ciężko się do czegoś przyczepić.

Na koniec Maxim Mikhaylov. Atakujący reprezentacji Rosji to obecnie najlepszy zawodnik na tej pozycji. I z meczu na mecz coraz bardziej się do tej teorii przekonuje. Jestem pod wielkim wrażeniem Maxima !

I ostatnia rzecz. Zenit rywalizował dzisiaj z faworyzowanym (również przeze mnie) zespołem Trentino i nie było po nich widać żadnego stresu. Rosjanie byli pewni swoich umiejętności i według mnie od początku realizowali swój ściśle orkeślony plan. Trener Alekno to doskonały fachowiec. Osiąga dobre wyniki z reprezentacją Rosji i zmienia ich mentalność. Rosyjskie drużyny często charakteryzowały się prostą, siłową grą. Obecnie prezentują szybką i bardzo ciekawą siatkówkę. Głównie za sprawą Vermiglio, którego trochę krytykowałem w tym sezonie.


Dla mnie faworytem (minimalnym) jest Zenit. Zwłaszcza po dzisiejszych spotkaniach. Skra osiągnęła plan minimum. Awans do finału był obowiązkiem. Teraz zacznie się prawdziwa wojna.

Nie wiem jeszcze co zagram jutro (miałem plan, żeby grać na Zenit, ale jednak muszę się dłużej zastanowić). Ciekawy jestem tego jak do spotkania o 3 miejsce podejdzie Trentino. Arkas na pewno nie będzie jutro tak spięty jak dzisiaj.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mam tylko jedną obawę w kontekście tego jutrzejszego finału, w kwestii mobilizacji Skry, że nie zadowolą się nasi siatkarze tym, że już historyczny sukces bo 2 miejsce. Ale przyznam, że nie chce mi się w to za bardzo wierzyć, bo jednak ukoronowaniem wszelkich starań będzie upragniony triumf w LM, co z pewnością chcą wreszcie osiągnąć :]
Pozdrawiam
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moim zdaniem Skra ma marne szanse na wygranie jutro w finale. Jeżeli będą zagrywać tak jak robili to dzisiaj to Zenit zmiecie ich z boiska. Jeżeli poprawią się w tym elemencie i będą prezentować się w tym elemencie bardzo dobrze to jakieś szanse mają ale dla mnie faworytem jest Zenit.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Stało sie tak, jak pisałem wczoraj...o wszystkim decyduje tylko jeden mecz i to sie dzisiaj potwierdziło. Kazań w finale i mamy nie lada niespodzianke. Uważam, że jutro szanse są 50/50. Skra gorzej niż dzisiaj zagrać nie moze, więc jutro mozemy miec wielkie świeto w Polsce...Więc co niektórzy powinni skonczyć pisać, że ktoś jest niewiadomo jakim faworytem, bo to tylko pokazuje jak blade pojecie mają o siatkówce. Go Skra i niech jutro cala Polska sie cieszy!!!
 
B 4

bet-on-me

Użytkownik
Filip ma rację co do zagrywki według mnie będzie to &quot;klucz do sukcesu&quot;, jeżeli Skra chce to wygrać. Redwitz napisał, o stresie każdej z drużyn. Dziś to Zenit będzie pod presją, są stawiani w roli faworyta, a to nie służy co pokazało wczoraj Trentino. Dużą rolę w dzisiejszym finale odegra publiczność, 14 tysięcy rozwydrzonych gardeł zrobi i to duże wrażanie na Zenicie. Przy każdej piłce poczują moc naszych kibiców. Pierwszy set według mnie będzie kluczowy w całym spotkaniu. Wszystko zależy jak Skra wejdzie w mecz, jeżeli zagrywka oraz rozegranie będzie funkcjonować jestem pewien, że mecz nie zakończy się w trzech setach.

Kadrowo Zenit jak dla mnie ma lepszy skład i można byłoby porównywać, każdego z zawodników, ale czy jest sens ? Finał tak jak w każdym sporcie to jest zupełnie inny meczy, tutaj nie grają statystyki i wcześniejsze rywalizację. Może zbyt patriotycznie podchodzę to tego spotkanie, bo postawię na Skrę, bo jeżeli ma w końcu wygrać Ligę Mistrzów, to kiedy jak nie dziś. Doczekali awansu do finału i na ich szczęście nie ma tam tych pechowych Włochów, więc wszystko jak na razie sprzyja Skrze. Mam nadzieję, że cała hala da czadu i wszystkim zawodnikom Zenitu włos zjeży się na głowie jak usłyszą Nasz cudowny doping.

Skra - 2.75 Betsafe ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dziś to Zenit będzie pod presją, są stawiani w roli faworyta
Presja będzie ciążyć na zawodnikach Skry. Awans do finału był dla ekipy z Bełchatowa obowiązkiem. Trzeci turniej organizowany u siebie, najłatwiejsza z możliwych dróg do wielkiego finału. Wczoraj Skra była strasznie spięta. Dzisiaj stoją przed wielką szansą i na pewno stres również się pojawi.

Skra gorzej niż dzisiaj zagrać nie moze, więc jutro mozemy miec wielkie świeto w Polsce...Więc co niektórzy powinni skonczyć pisać, że ktoś jest niewiadomo jakim faworytem, bo to tylko pokazuje jak blade pojecie mają o siatkówce.
Ciekawe stwierdzenie o tym, że Skra gorzej niż w półfinale nie zagra. Dlaczego ? Może zagrać i lepiej i gorzej. Nie rozumiem takich tekstów.

Jeszcze śmieszniejsze są teksty na innych forach (np. siatka.org), że Zenit nie zagra drugiego meczu na takim poziomie. Wczoraj w meczu z bardzo trudnym rywalem (Trento zagrało dobre spotkanie) pokazali się z bardzo dobrej strony. Mogą zagrać i lepiej i gorzej.


Ostatecznie odpuszczam to starcie.
Zapowiada się twarda walka, z której górą według mnie wyjdą siatkarze Zenitu. Wczoraj w ich grze nie było żadnego przypadku. Grali bardzo pewnie we wszystkich elementach. Poza tym ich morale po zwycięstwie z Trentino na pewno wystrzeliły w górę. Pokonali faworyta, więc dlaczego mają nie pokonać Skry ?

MVP ? Jeżeli wygra Zenit to statuetka powinna powędrować do Mikhaylova. Doskonały siatkarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie żebym nie wierzył w doskonały mecz Skry Bełchatów - tak doskonały jak... Nie pamiętam już kiedy zagrali doskonały mecz z bardziej poważnym przeciwnikiem pokroju Zenitu... Moim zdaniem presja jest przeogromna. I to będzie główny problem podopiecznych trenera Nawrockiego. To są Rosjanie. Valerio Vermiglio, świetnie spisujący się w tym sezonie zarówno reprezentacyjnym jak i klubowym Sivozhelez i bardziej defensywny Berezkho. Maxim Mikhailov - chłopak ma 24 lata, niczym charakterystycznym się nie wyróżnia a myślę, że jest o krok przez Stokrem, Visotto, Omrcenem czy Łasko. Świetni środkowi, bo czy Apalikov i Volkov odstają czymś od naszych? Tak samo jak z gorącą krwią Skra Bełchatów wypunktowała wczoraj Arkas Izmir, tak dzisiaj z zimną krwią Skrę Bełchatów wypunktuje Zenit Kazań.
Czy jest jakiś słaby punkt w zespole rosyjskim w porównaniu ze Skrą Bełchatów?
Za dużo jest tajemnic i dziwnych rozwiązań we wczorajszym spotkaniu Skry. Brak gry środkiem - argumentowany tym, że środkowi Arkasu w ciemno szli na pierwsze tempo do środkowych. No nie. Logicznie rzecz biorąc nie ma żadnych podstaw ku temu, aby dawac większe szanse Skrze.​
 
K 32

kefol

Użytkownik
Skra Bełchatów - Zenit Kazań

Wczoraj w pomeczowych wywiadach wszyscy siatkarze Skry chcieli Trentino, dostali Kazań. Zastanawiam się czy nie woleli właśnie zespołu z Trydentu aby zeszła trochę z nich presja (w końcu Trentino to najlepsza drużyna świata itd.), natomiast mają Kazań, który w mojej opinii oprócz Michajłowa nie ma zawodnika klasy światowej (jest jeszcze Priddy ale jak jest w formie).

Dlaczego więc stawiam na Kazań? A z powodu Kurka. Wszyscy dobrze wiemy, że lubi się spalić w najważniejszym momencie (a w szczególności w rozgrywkach klubowych). Jeśli tylko uda się ruskim wyłączyć z gry Bartka to droga do zwycięstwa będzie usłana różami, bo nie oszukujmy się Cupkovic gry w ataku nie pociągnie, a samemu Wlazłemu też będzie ciężko. Po drugiej stronie siatki mamy świetnie dysponowanego MIchajłowa i wczoraj grającego świetną siatkówką Siwożeleza. Rozgrywający - szczerze mówiąc ani jednego ani drugiego nie widzę wśród najlepszych rozgrywających, ale wczoraj zdecydowanie lepiej pokazał się Vermiglio. Falasca jest w drużynie z Bełka tylko dlatego, że jest zgrany z zespołem, jednak uważam, że zmiana rozgrywającego po sezonie Skrze na pewno nie zaszkodzi. Środek ciężko powiedzieć, jednak jak wiemy Falasca lubi dać za nisko i często Możdżi i Plina muszą się męczyć ze zgiętej ręki, ale powiedzmy, że mamy tu status quo.

Ostatnią rzeczą jest oczywiście wczorajszy mecz. Skra wczoraj grała piach, a Arkas jeszcze większy. Dzisiaj raczej jeden siatkarz Skrze meczu nie wygra, a jedyną szansę widzę tylko w sytuacji dnia konia po stronie Wlazłego i Kurka. Warto również wspomnieć o kapitalnym przyjęciu zespołu z Kazania. Ja wchodzę w to grubo, bo jak wygra Skra to i tak będę szczęśliwy ????

Typy:
Zenit 1.5 (8/10) Tobet ✅
Zenit (-1,5 seta) 1.95 (2,5/10) Tobet ⛔
Zenit (-6,5 pkt) 1.85 (1/10) Tobet ⛔
Zenit (-2,5 seta) 3.8 (0.5/10) Tobet ⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań
Przyznam, że sam sobie się dziwię, że piszę analizę do tego meczu, a jej wynik będzie dla wielu zapewne zaskakujący. Otóż faworytem jest niewątpliwie drużyna z Kazania. Wczorajszy mecz być może był najlepszym meczem tej drużyny za kadencji trenera Alekny. Można rzec, że pokazała wreszcie wszelkie swoje atuty, dzięki którym jest w stanie wygrywać z każdym. Nie wspominając o sferze mentalnej, bowiem dotąd drużyny Rosyjskie były uznawane za gigantów, jednak spalały się w meczach o stawkę. Tymczasem zarówno w reprezentacji jak i teraz w klubie, trener Alekna wniósł coś takiego do swoich drużyn, że aż na nich chce się patrzeć - zero kłótni, pełna współpraca, radość z gry, zaangażowanie na całego. Jednego jednak nie jest w stanie przeskoczyć... mianowicie umiejętności technicznych zawodników. Typowa &quot;ruska&quot; szkoła siatkarska, to chłop jak dąb, ze wzrostem powyżej 2 metrów i wal siła razy ramię i będzie punkt. ;) I tutaj upatruję szansy dla Skry Bełchatów. Mimo że wczorajszy mecz według wielu był po prostu słaby w wykonaniu Mistrza Polski, ja bym ich nie przekreślał. Skra od wielu lat jest budowana właśnie dla jednego celu - zwycięstwa w Lidze Mistrzów. I dziś trafia się na to szansa. Upatruję jej właśnie w technice siatkarzy Skry. Doskonałym przykładem jest mecz o brązowy medal na ME Polska - Rosja z tego roku, kiedy nasi z pełnym zaangażowaniem, z mądrością i pomysłem, pokonali ekipę Sbornej 3:1. Dziś trzeba zagrać tak samo, po prostu zadręczyć ich plasami, kiwkami, obijaniem bloku, zagrywką szybującą, a przy tym utrzymać własne przyjęcie. Jeżeli to się uda, to będziemy świadkami historycznej chwili. ????
Typy
PGE Skra Bełchatów +1,5 seta @ 1,85 Betsafe ✅ 2:3
PGE Skra Bełchatów @2,70 Betsafe ⛔ 2:3 ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 32

kefol

Użytkownik
Typowa &quot;ruska&quot; szkoła siatkarska, to chłop jak dąb, ze wzrostem powyżej 2 metrów i wal siła razy ramię i będzie punkt.
Oj kolega chyba trochę żyje wspomnieniami, bo młoda fala młodych przyjmujących typu Biereżko czy Biryukow to nie są już taki drwale, a o Michajłowie to już nie wspomnę bo myślę, że w niektórych elementach to on mógłby dać kilka porad Winiarowi.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Doskonałym przykładem jest mecz o brązowy medal na ME Polska - Rosja z tego roku, kiedy nasi z pełnym zaangażowaniem, z mądrością i pomysłem, pokonali ekipę Sbornej 3:1. Dziś trzeba zagrać tak samo, po prostu zadręczyć ich plasami, kiwkami, obijaniem bloku, zagrywką szybującą, a przy tym utrzymać własne przyjęcie. Jeżeli to się uda, to będziemy świadkami historycznej chwili. ????
Typy
PGE Skra Bełchatów +1,5 seta @ 1,85 Betsafe
PGE Skra Bełchatów @2,70 Betsafe
Jedna podstawowa rzecz Rosjanie mecz o 3 miejsce z Polakami już na starcie potraktowali jako porażkę. I ich zaangażowanie w ten mecz nie było większe niż 20%. We wcześniejszej fazie turnieju Rosjanie ograli by Polaków z łatwością. Nie od dziś wiadomo że drużyny Rosyjskie jeśli mają grać o 3 miejsce to nagle im odechciewa się grać ... przykład ME w Turcji Rosja - Bułgaria 0-3. Dlatego tam technika miała mało do rzeczy. O zwycięstwie zdecydowała sfera mentalna.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
System szkolenia z dnia na dzień się nie zmienił, kiwek w wykonaniu Rosjan ciągle jest zbyt mało. Oczywiście, że idzie nowe, ale jednak starych nawyków też od razu nie wybije im się z głowy i czasem jeszcze się zdarzy im &quot;zagotować się&quot;. ;)
Jedna podstawowa rzecz Rosjanie mecz o 3 miejsce z Polakami już na starcie potraktowali jako porażkę. I ich zaangażowanie w ten mecz nie było większe niż 20%. We wcześniejszej fazie turnieju Rosjanie ograli by polaków z łatwością. Nie od dziś wiadomo że drużyny Rosyjskie jeśli mają grać o 3 miejsce to nagle im odechciewa się grać ... przykład ME w Turcji Rosja - Bułgaria 0-3. Dlatego tam technika miała mało do rzeczy. O zwycięstwie zdecydowała sfera mentalna.
Zgoda, jednak dzień wcześniej, grając o stawkę z Serbią, Volkov to chyba nie pamiętał, że jest środkowym i że w ogóle tak się nazywa. Tak naprawdę zadecyduje dyspozycja dnia i wierzę, że drugi tak genialny mecz Kazaniowi się nie przydarzy, za to Skrze będzie wszystko wychodziło. Zdaję sobie sprawę, że szanse małe, ale wczoraj też Trento miało wygrać... ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
System szkolenia z dnia na dzień się nie zmienił, kiwek w wykonaniu Rosjan ciągle jest zbyt mało. Oczywiście, że idzie nowe, ale jednak starych nawyków też od razu nie wybije im się z głowy i czasem jeszcze się zdarzy im &quot;zagotować się&quot;. ;)
Tu nie chodzi tylko o kiwki czy plasy. Widać, że system gry w Rosji uległ zmianie. Nie ma już wysokich piłek i liczenia tylko na swoją siłę fizyczną. W reprezentacji dobrze przyspieszają grę Grankin i Butko. W tym sezonie Vermiglio mi się nie podobał, ale musze przyznać, że wczoraj zagrał świetnie. Kombinacyjnie, dobry rozkład ataku na skrzydłach, sporo środkiem (będzie takich zagrań dużo, bo wrócił Volkov). I na dodatek świetnie współpracuje z Mikhaylovem. Piłki do Maxima to nie są &quot;świeczki&quot;. Nie są może tak szybkie jak te, które do Wlazłego posyła Falasca, ale tempo naprawdę dobre.

Warto zwrócić na manewr z przyjęciem w czterech, który stosują zespoły prowadzone przez Trenera Alekne. Przy mocniejszej zagrywce rywali gotowy do przyjęcia jest Maxim Mikhaylov. Wczoraj mogliśmy zobaczyć próbkę jego umiejętności. Dokładne przyjęcie i jeszcze atak z 1 strefy. Coś pięknego.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
. Doskonałym przykładem jest mecz o brązowy medal na ME Polska - Rosja z tego roku, kiedy nasi z pełnym zaangażowaniem, z mądrością i pomysłem, pokonali ekipę Sbornej 3:1. Dziś trzeba zagrać tak samo, po prostu zadręczyć ich plasami, kiwkami, obijaniem bloku, zagrywką szybującą, a przy tym utrzymać własne przyjęcie. Jeżeli to się uda, to będziemy świadkami historycznej chwili. ????
Typy
PGE Skra Bełchatów +1,5 seta @ 1,85 Betsafe
PGE Skra Bełchatów @2,70 Betsafe
Lepszym przykładem byłby zdecydowanie Puchar Swiata, na ktorym musielismy wygrac seta czy dwa(chyba dwa czyli 1 punkt), z grajacymi na powaznie Ruskimi i ich pierwszym skladem i zrobilismy to koncertowo. Pozniej Naszym zabraklo checi na wygrana w Pucharze...
Ciekawy zakald oferuje pinnacle mianowicie:
over 4 sets 2.14✅5
Jako że TB z Zenitem zdarzalo sie bardzo czesto a to na dodatek final LM, to ten zaklad uwazam za bardzo ciekawy, chyba ze Zenit zbije spięta Skre do zera. W przypadku 4 setow oczywiscie zwrot.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Po tym co wczoraj widziałem w obu meczach półfinałowych, to byłem święcie przekonany, że Skra zostanie zmieciona z boiska przez Zenit :razz: Po prostu wczoraj zaprezentowali się słabo na tle nawet tak przeciętnego jak na realia F4 Arkasu. Zenit naprawde w świetnej dyspozycji, forma bardzo wysoka, wszystko im wychodziło ;) Rozum mówi, ze zwycięzca może byc tu tylko jeden, jednak serce jest za Skrą, dlatego też odpuszczę typowanie tego meczu :razz: Żeby z czystym sumieniem, niepodzielnie kibicować dziś naszym ;) A nóż nastąpi diametralna odmiana formy i poniesieni dopingiem fanów wzniosą się na wyzyny i siegną po zwycięstwo ;)
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Jako, że nie wypowiadałem się jeszcze w tym temacie, jest mi bardzo miło przywitać się ze wszystkimi użytkownikami. Chciałem zabrać głos, ponieważ kiedy widzę Wasze optymistyczne typy, włos jeży mi się na głowie.. Wygrana Skry, Skra + 1,5 seta, w becie dnia widziałem nawet Skra -1,5 seta. Kilku z Was pisze wyżej o zagrywce. Czy ktoś w zespole Skry dorównuje zagrywką ruskom? Kurek? 1/5 to dobra i mocna zagrywka, reszta idzie w siatkę. Czasami zdarzy mu się seria i wtedy jedzie z koksem, ale to zdarza mu się bardzo rzadko. Jeszcze ktoś chętny do mocnego serwowania w Skrze? Wlazły? We wczorajszym meczu serwował jak juniorzy Jastrzębia. Gorszy niż Kurek 1/7. To już nie te czasy. Winiar? Najbardziej regularna zagrywka według mnie ale porównywać go z Michajlowem - grzech. Może tyle z mojej strony.

3-0 Zenit @ 3.80 ⛔
Zenit -1,5 seta @ 1.95 ⛔
Zenit @ 1.50 ✅

Ruscy nie mają w zwyczaju odpuszczać i wydaje mi się, że zmiażdżą Skrę w 3-setowym pojedynku. 1 set ugrany przez Skrę jest szczytem możliwości. Pozdrawiam
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Gdybym był modem, to powyższą analizę bym przeniósł do działu &quot;kiepskie analizy&quot;. Całe szczęście (chyba), że nie jestem. ;)
Wczoraj Trento strzelało z zagrywki ile miało sił w ręce i co z tego wyszło? Pozytywnego mieli 64%, a 39% aż perfekcyjnego. Owszem, wrażenie wizualne lecącej bomby 130 na godzinę jest fajne, ale nie o to w tym sporcie chodzi. ;) Żeby nie było, typu nie neguję, lecz samą argumentację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom