>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
No i mamy najnowsza informację

W związku z tragedią w Smoleńsku zostały odwołane spotkania PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet zaplanowane na ten weekend. Final Four Ligi Mistrzów w Łodzi zostanie rozegrany.Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat wydany przez PZPS:
W związku z informacją o katastrofie samolotu prezydenckiego na pokładzie którego znajdował się m.in. Prezydent RP wraz z małżonką Polski Związek Piłki Siatkowej informuje:

Turniej Mistrzów Grup II Ligi Kobiet i Mężczyzn odbywający się w Murowanej Goślinie i Będzinie, Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików o Puchar Prezesa PZPS, odbędą się. ze wskazaniem aby w miarę możliwości rozgrać cały turniej w dniu dzisiejszym. Odbędzie się również Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżowa Chłopców w Piłce Siatkowej w Rradomiu.

Odwołane zostają play offy I Ligi Kobiet i Mężczyzn, oraz baraże o miejsce w II Lidze Kobiet i Mężczyzn zaplanowane na ten weekend.

Decyzja w sprawie nowych terminów odwołanych spotkań zostanie podjęta w nadchodzącym tygodniu.

Odwołane zostają spotkania PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet zaplanowane na ten weekend.

Imprezy międzynarodowe zaplanowane na ten weekend - Final Four Ligi Mistrzów w Łodzi oraz Turniej Kwalifikacyjny do ME Juniorek w Krośnie odbywają się zgodnie z planem, bez oprawy artystycznej oraz imprez towarzyszących.

W przypadku zmian decyzji, informacja pojawi się na stronie oficjalnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Źródło : sportowefakty.pl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie chce oglądac tak wspaniale zapowiadającej się imprezy w ciszy ! STANOWCZE NIE!! To nie będzie miało nic wspólnego z siatkówką, pamiętam jak w Zakopanem po tragedii w Chorzowie wszystko wyglądało ubogo, to nie ma sensu naprawde. Przełożenie to najlepsza z możliwych decyzji na dany moment dla wszystkich. No może poza siatkarzami i zespołami które przyjechały do Łodzi, ale przecież dla nich też zapewne nie uśmiecha się granie przy takiej atmosferze jaka będzei na hali...
Z poczatku jednak byłem zdania by się to odbyło, ale po chwilowym namyśle stwierdzam że nie ma to sensu bo bez oprawy muzycznej i dopingu kibiców nie będize takiego widowiska...
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Już widzę, te nudy... w TV zupełnie lepiej się ogląda mecz jeśli słychać te głośne śpiewające trybuny, a teraz można się łudzić, że ludzie zapomną o tragedii [*]i będą jak najgłośniej dopingowac Skrę

A jak już się mają odbyć zawody to proponuję następujące typy:
Skra vs Dinamo - 1.set over 46,5 kurs 2.00 - Bwin
ACH Voley vs Trentino - Kaziyski Matey (Itas Diatec Trentino) - Over 16,5 Points in the game (Player must participate in the game) - 2,15
Skra vs Dinamo - Dokładny wynik 3:2 - 4,33 - Gamebookers

No widze , że mnie uprzedziłes o minutę, tez uwazam, że dobrze zrobili
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Ze sportowych faktów:
Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat wydany przez PZPS o godz. 12.06:
W związku z informacją o katastrofie samolotu prezydenckiego na pokładzie którego znajdował się m.in. Prezydent RP wraz z małżonką Polski Związek Piłki Siatkowej informuje:
Turniej Mistrzów Grup II Ligi Kobiet i Mężczyzn odbywający się w Murowanej Goślinie i Będzinie, Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików o Puchar Prezesa PZPS, odbędą się. ze wskazaniem aby w miarę możliwości rozgrać cały turniej w dniu dzisiejszym. Odbędzie się również Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżowa Chłopców w Piłce Siatkowej w Rradomiu. Spotkania odbędą się przy zamkniętych halach.
Odwołane zostają play offy I Ligi Kobiet i Mężczyzn, oraz baraże o miejsce w II Lidze Kobiet i Mężczyzn zaplanowane na ten weekend.
Decyzja w sprawie nowych terminów odwołanych spotkań zostanie podjęta w nadchodzącym tygodniu.
Odwołane zostają spotkania PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet zaplanowane na ten weekend.
Final Four Ligi Mistrzów w Łodzi nie zostanie rozegrany.
W przypadku zmian decyzji, informacja pojawi się na stronie oficjalnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Ja twierdzę tak - jeżeli odwołają to w tym roku zapewne nie będzie zwycięzcy siatkarskiej Ligi Mistrzów, bo terminarz jest tak napięty, że nie ma czasu, żeby rozegrać ponownie turniej o takich &quot;wkładzie&quot; logistycznym. Z drugiej jednak strony - bez kibiców, bez oprawy - to nie to samo. Decyzja niezwykle trudna, bo jednak odwołanie zawodów krajowych, a międzynarodowych to jest różnica. Może być tak jak z Pucharem Narodów Afryki...
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
To bardzo trudna decyzja na pewno dla wszystkich. Powinni odwołać zawody sportowe, natomiast decyzja o przyznaniu Polsce organizacji była znana już od dawna i nikt nie mógł wiedzieć, że taka tragedia się wydarzy akurat w tym dniu. Co do przeniesienia zawodów na inny termin to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale pytanie na kiedy, bo jak wspomniał Valuebet terminarz jest napięty i nie ma kiedy znów takiego dużego przedsięwzięcia zorganizować. Ale z drugiej strony rozgrywać na siłę ten turniej to nie ma najmniejszego sensu.
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
Turniej finałowy Ligi Mistrzów został jednak odwołany. Rozmowy trwały bardzo długo, bo - jak się dowiedział serwis PodSiatką.pl - na przełożenie imprezy nie chcieli zgodzić się Rosjanie z Dynama Moskwa.

Rosjanie...
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Skra tak czy siak by się wycofała tak więc Dynamo grało by w finale bez półfinału. A, że premie spore za drugie miejsce to bez gry mogli zarobic duza kase. Niemniej jednak powinni uszanowac cala sytuacje :/
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Turniej finałowy Ligi Mistrzów został jednak odwołany. Rozmowy trwały bardzo długo, bo - jak się dowiedział serwis PodSiatką.pl - na przełożenie imprezy nie chcieli zgodzić się Rosjanie z Dynama Moskwa.

Rosjanie...
mogę się założyć że to jakiś durny dziennikarz napisał. Tak na prawde na konferencji coś innego powiedziano
Na konferencji prasowej podkreślono, że zgodę na przełożenie turnieju jednogłośnie wyraziły cztery kluby uczestniczące w Final Four Ligi Mistrzów.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
wszyscy anulują, mi już expekt zwrócił kasę, czekam jeszcze na tobet i betfair. Turniej ma się odbyć, a info ma być na &quot;dniach&quot;. Co do tych Rosjan - to cały ten serwis &quot;pod siatką&quot; wygląda mocno amatorsko i Ci dziennikarze podpisujący się &quot;Admin&quot; więc sądzę, że to ich &quot;hot newsy&quot;, bo nigdzie indziej nie było info o ew. wycofaniu skry czy uporze ruskich, daje do myślenia. Dla mnie serwis dno.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
wszyscy anulują, mi już expekt zwrócił kasę, czekam jeszcze na tobet i betfair. Turniej ma się odbyć, a info ma być na &quot;dniach&quot;. Co do tych Rosjan - to cały ten serwis &quot;pod siatką&quot; wygląda mocno amatorsko i Ci dziennikarze podpisujący się &quot;Admin&quot; więc sądzę, że to ich &quot;hot newsy&quot;, bo nigdzie indziej nie było info o ew. wycofaniu skry czy uporze ruskich, daje do myślenia. Dla mnie serwis dno.
Prezes Skry Pan Konrad Piechocki powiedział, że gdyby Turniej miał się dzisiaj odbyć, to odbyłby się bez udziału PGE Skry Bełchatów.

Wątpie, aby Rosjanie nie chcieli się zgodzić na przełożenie terminu. Na konferencji było wyraźnie powiedziane, że wszyscy zgodzili się na takie warunki jakie były proponowane. Inna postawa byłaby co najmniej dziwna.

Teraz czekamyn na oficjalną decyzję dotyczącą terminu, w którym odbędzie się turniej ????
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
No tak... Ciekawe, który weekend wybiorą na rozegranie Final Four, w sumie możliwość rozegrania go będzie juz w nastepny weekend, bo żałoba kończy sie w piątek, ale co wtedy zrobią z biedną Skrą, która 16 i 17.04. gra dwa mecze z Resovią Rzeszów?! Trzy dni pod rząd mecze? Nie wydaje mi się, żeby działacze na to poszli ;/
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No tak... Ciekawe, który weekend wybiorą na rozegranie Final Four, w sumie możliwość rozegrania go będzie juz w nastepny weekend, bo żałoba kończy sie w piątek, ale co wtedy zrobią z biedną Skrą, która 16 i 17.04. gra dwa mecze z Resovią Rzeszów?! Trzy dni pod rząd mecze? Nie wydaje mi się, żeby działacze na to poszli ;/
Słyszałem o takiej dacie jak 15-16.05, ale to nie jest chyba potwierdzone.

Będzie trudno znaleźć wolny termin, bo wszystkie druzyny będą grać w PlayOffach. Trento, Dynamo i Skra na pewno, nie wiem jak w Słowenii.
Na pewno nie wchodzi w grę, żeby Skra grała 3 mecze pod rząd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
No środek maja niby jest jakimś rozwiązaniem, ale myślisz że mi i narodowi chce się miesiąc czekać na imprezę?! Już wystarczająco dużo kasy straciłem ja i reszta kibiców na przejazd do łodzi tylko po to żeby pojechać i... wrócić. Pisząc to nie mam złych intencji co to tragedii [*]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A pomyśl ile kasy stracili kibice z zagranicy, bo nie wierzę, że takich nie było.
Były i to całkiem spore grupy osób ???? Podobno z Włoch i ze Słowenii miało być po 500 kibiców, z Rosji też troche.

W obliczu takiej tragedii nie było mowy o rozgrywaniu takiego turnieju.

Drużyny chciały trafić z najlepszą formą dokładnie na ten moment. Miesiąc czasu to bardzo, bardzo dużo. Może Raphael zdąży wyzdrowieć ?

ONLYforPLAY@ Miałbyś ochote oglądać wczoraj takie spotkania ?
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Mimo długich obrad w hotelu Focus klubom uczestniczącym w Final Four Ligi Mistrzów w siatkówce, szefom CEV nie udało się ustalić nowej daty turnieju. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że najbrardziej prawdopodobnym terminem jest 30 kwietnia - 1 maja. Rozważana jest także data 13-14 maja, ale tu przeszkodą jest piąty mecz finału rosyjskiej SuperLigi. W weekendowych rozważaniach, które zaczęły się, gdy zapadła decyzja o przełożeniu Final Four pojawił się też pomysł, żeby połfinały i finał rozegrać systemem pucgarowym (mecz i rewanż). Taka możliwość jest nadal realna, ale więcej przemawia za tym, że gwiazdy światowej siatkówki wrócą jednak do Łodzi. Termin w końcówce kwietnia byłby najodpowiedniejszy, bo pozwoliłby nie demontować dostawionych w Atlas Arenie trybun. Środek maja byłby złym terminem bo niektórzy uczestnicy Final Four grają wtedy eliminacje do Mistrzostw Europy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom