>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie, Zenit to nie są ogórki, ale Dynamo także nie. Może Zenit jest lepszy od Dynama, ale na tyle, żeby trzy razy gładko po 3-0 przegrać.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
To i ja coś dodam od siebie. Na pewno dzisiaj mecz jest niełatwy do typowania, uważam że Skra sobie poradzi, ale pod paroma warunkami.
Warunek pierwszy: Winiarski musi zagrać dużo lepiej ( o ile od początku zagra) w przyjęciu i w ataku, bo to grał z Resovią, to wolę nie komentować...
Warunek drugi: wynika z pierwszego i jeśli Winiar będzie się męczył, od razu stawiać na Kurka, bo Skra będzie miała ogromne problemy w ataku.... Sam Wlazły nie pociągnie...
Warunek trzeci: Dynamo jak widać nie w formie skoro im Kazań tak dobitnie pokazał kto jest lepszy... Dynamo nie powinno diametralnie zmienić swojego oblicza dzisiaj.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Wszystko wyglada pieknie, Skra powinna to wygrac kurs tez nie jest zły. Tylko ile to razy taki pewny mecz nie wchodzil ? ???? Dynamo bedzie walczylo zeby zmazac plame po meczach z Zenitem. Poza tym ...Rosja-Polska...dobrze wiemy ze Ruscy lubią sie skupic na meczach z Polakami ???? Typuje Skre ale mecz bedzie bardzo ciekawy.... Na Skrze wisi spora presja...bo sklad to oni maja aleee zeby sie to na wyniki przelozylo.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Osobiście więcej szans daje bełchatowianom. Oba zespoły są teoretycznie w dołku, jednak o słabszej formie Skry mogłem się przekonać naocznie, śledząc mecze z Rzeszowem. Natomiast o zniżce formy Dynama moge tylko sugowerować się z doniesień prasowych i newsów internetowych, meczów nie widziałem. To pozostawia pewne pytania, nie wiadomo czy to Moskwa prezentuje się teraz tak słabo czy zwyczjanie Zenit zagrał mega mecze. Jednak te porażki zostawią na nich ślad. Rosjanie mają to do siebie, co widać było wielokrotnie i w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych, iż widmo porażek zostaje im w głowach długo i czasami nie pozwala grać swojej siatkówki. Gdzieś tam będą myśleć o tych porażkach. Bełchatów także słabo z Rzeszowem, jednak taka gra i tak wystarczyła na Resovię. Należy zagrać na większej koncentracji i nie dopuszczać do przestojów. Bełchatowianie mieli czas kilka dni na spokojne trening w Łodzi, regenerację sił. Mam nadzieje, że zadaniu podoła trener, który w tym sezonie niestety już parę razy sie zamotał, tutaj zespoł potrzebuje jego zimnej krwi i racjonalnego prowadzenia, ewentualnych zmian.
Nie ma za duzo czasu, więc indywidualnie zawodnikó nie będę poruszał, oba kluby pełne gwiazd, znanych kazdemu.
W drugim 1/2 faworyt jest tylko jeden - Trentino. Włosi zmęczeni meczami w swoich rozgrywkach, do tego podróż. Powinni od początku grać na pełnej mobilizacji aby jak najszybciej udać się do hotelu i czekać na finał.
 
P 0

pavlinho

Gość
Kompromitacja. Rosjanie dosadnie pokazali jaka przepaść dzieli ligę rosyjską a ligę polską. Poza pierwszym setem (wygranym na farcie, nie oszukujmy się), Skra pokazała wielkie nic, jedynie Wlazły na swoim poziomie. Tak jak wcześniej pisałem, odrzucisz Skrę od siatki i jak dzieci we mgle. Obawiam się, że nawet o 3 miejsce Skra przegra walkę.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Kompromitacja. Rosjanie dosadnie pokazali jaka przepaść dzieli ligę rosyjską a ligę polską. Poza pierwszym setem (wygranym na farcie, nie oszukujmy się), Skra pokazała wielkie nic, jedynie Wlazły na swoim poziomie. Tak jak wcześniej pisałem, odrzucisz Skrę od siatki i jak dzieci we mgle. Obawiam się, że nawet o 3 miejsce Skra przegra walkę.
Różnica między ligami jest spora, ale nie wiem czy akurat tak należy odbierać wynik tego meczu. W Skrze większość zawodników jest kompletnie bez formy. Winiarski i Antiga chyba sami nie pamiętają kiedy byli w gorszej dyspozycji. Przepaść na środku siatki. Gacek bez komentarza. Falasca chyba już powinien wyjechać do Kataru albo Bahrajnu.
Ogólnie to coś czuję, że szykują się spore zmiany w Skrze. Najbardziej widać braki na pozycji rozgrywającego i libero. Tak więc sprowadzenie graczy w miejsce Falasci i Gacka powinno być priorytetem dla działaczy Skry.
 
P 0

pavlinho

Gość
Zacznijmy od tego, że ze Skry na zbity pysk powinien wylecieć Nawrocki. Nie potrafił poukładać zawodników z ogromnym potencjałem. Tak mieli kontuzje, blablabla ale to co gra Winiarski to jest żenada. Już minęło sporo czasu po urazie i z całym szacunkiem Winiar powinien być po Wlazłym najjaśniejszą częścią drużyny, a nie jest. Antiga powinien być zmieniony po 1 secie, nie został a kiedy wszedł Kurek już było za pózno. Falasca jest beznadziejny, gdzie forma chociażby sprzed tygodnia? Same nie dokładne piłki. Wołkow bawił się z Możdżonem jak z juniorem o wzroście 190 cm. Już nawet nie chce mi się pisać, zero woli walki.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ale wstyd. Nie wiem co to skra zagrała. Winiarski najgorszy transfer skry, nic nie grał w zasadniczym a teraz taka patologia. Poza pierwszym setem jedynym sposobem na zdobycie punktu przez skre bylo czekanie na błąd rywala.Antiga tragedia, Mariusz zagrał super, Kurek dobrą zmiane dał. Nie wiem co się stało ze Skrą. Jak ktoś znajdzie to niech tu wrzuci statystyki z przyjecia zawodników skry.
Rozumiem, że można przegrać, ale nie w takim stylu i na takim poziomie po naprawde beznadziejnej grze. Jutro z Bledem może powalczą...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Mnie tylko dziwi wypowiedź Plińskiego: &quot;Nie wytrzymaliśmy ciśnienia. Głowa nie pracowała, popełnialiśmy proste błędy&quot;. Takie stare wygi ciśnienia nie wytrzymali??? Medaliści mistrzostw świata, Europy, ograni po międzynarodowych turniejach?? Hmmmm, chyba nie w tym tkwi problem. Antiga, Winiarski bardzo słabo. Można mieć pretensje do nich, ale i również i nie można, bo są po poważnych kontuzjach, większe pretensje miałbym do Falasci czy Gacka, którzy też słabiutko zagrali.....
Mnie dziwi tylko jedno, i to jest wina Nawrockiego. Nie widział słabszej postawy właśnie Michała czy Antigi, dlaczego nie zaryzykował Bąkiewicza z Kurkiem? Przecież tak graliśmy na mistrzostwach Europy i wypaliło świetnie..... Michał jest w ogóle nie wykorzystywany, kompletnie tego nie rozumiem..... Kto jak kto, ale Michał ma serce do gry, jest bardzo waleczny, umiejętności może mniejsze, ale jak jutro nie dostanie szansy to może być wielka klapa i powtórka z rozrywki.

Ale wstyd. Nie wiem co to skra zagrała. Winiarski najgorszy transfer skry, nic nie grał w zasadniczym a teraz taka patologia. Poza pierwszym setem jedynym sposobem na zdobycie punktu przez skre bylo czekanie na błąd rywala. Mariusz zagrał super, Kurek dobrą zmiane dał. Nie wiem co się stało ze Skrą. Jak ktoś znajdzie to niech tu wrzuci statystyki z przyjecia zawodników skry.
Ej, no człowieku, daj spokój, Michał tyle nie grał, jak możesz mówić że najgorszy transfer Skry, dajcie mu czasu trochę do powrotu do pełnej dyspozycji, bo ja mam wrażenie że Michał na świeżości od razu po tej kontuzji miał dobry okres, teraz pewnie mu już brakuje przygotowań... Można mieć pretensje do innych, którzy przeszli koło meczu i nie walczyli...
 
P 0

pavlinho

Gość
Ej, no człowieku, daj spokój, Michał tyle nie grał, jak możesz mówić że najgorszy transfer Skry, dajcie mu czasu trochę do powrotu do pełnej dyspozycji, bo ja mam wrażenie że Michał na świeżości od razu po tej kontuzji miał dobry okres, teraz pewnie mu już brakuje przygotowań... Można mieć pretensje do innych, którzy przeszli koło meczu i nie walczyli...
Z kim miał niby dobry okres? Z Wieluniem, Radomem? Winiar już od pierwszego meczu z CAI Teruel był wprowadzany do gry (na libero) więc popatrz ile czasu minęło. On powinien ciągnąć grę Skry do spóły z Wlazłym.
Możdżonka to powinni wyrąbać siekierą bo to jest drewno takie że masakra. Jeszcze wypowiedz Plińskiego, lol.
Pavlinho wyluzuj, typowałeś dziś przeciwko Skrze - wygrałeś powinieneś się cieszyć. Piszesz agresywne posty nie wiadomo po co. Możdzonek to nie drewno tylko bardzo dobry środkowy. Winiarski to jeden z najlepszych siatkarzy w Polsce (narodowość), a na swojej pozycji jest już na pewno najlepszym Polakiem (niestety obecnie w słabszej dyspozycji). To, że Skra zagrała słabo to widzieliśmy wszyscy. To, że cała druzyna Skry jest bez formy to również widzielismy. Skoro cała druzyna jest bez formy (wyjatek Wlazły) to odpowiedzialność ponosi za to sztab szkoleniowy w tym Nawrocki.
W dziale wymieniamy sie pogladami odnośnie siatkówki, a nie szukamy &quot;napinki&quot;. // Marnik
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Michał tyle nie grał, ok. Ale Michał to nie jest gówniarz, który potrzebuje niewiadomo ile czasu żeby wrócić do swojej gry. Wiesz, dałbym spokój WIniarowi jakby za ten sezon nie dostał żadnych pieniędzy z Bełchatowa, dałbym mu spokój, nie wymagałbym nic od niego NIC, bo po co miałbym wymagać cudów skoro gra za darmo, ale przepraszam bardzo i jest mi bardzo smutno że nie potrafisz tego zrozumieć że WINIAR JEST NAJGORSZYM TRANSFEREM SKRY(razem z Novotnym) i właśnie to nam dzisiaj udowodnił. Zawodnik takiej klasy, z takim przyjęciem?? Oj, Trento zrobiło świetny interes z Juantoreną zamiast winiara.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Z kim miał niby dobry okres? Z Wieluniem, Radomem? Winiar już od pierwszego meczu z CAI Teruel był wprowadzany do gry (na libero) więc popatrz ile czasu minęło. On powinien ciągnąć grę Skry do spóły z Wlazłym.
Możdżonka to powinni wyrąbać siekierą bo to jest drewno takie że masakra. Jeszcze wypowiedz Plińskiego, lol.
Nie przesadzaj, nie tylko z Wieluniem i Radomiem... Na pewno lepiej się prezentował niż ostatnio... Nie wiem czy w ogóle trenowaliście jakąś dyscyplinę, ale odczepcie się od Winiarskiego, po takiej kontuzji, tyle nie grał a wy jakiś cudów wymagacie??? Cieszcie się, że gra w ogóle, czytaliście w ogóle wywiady z nim, co mówił o blokadzie, że w końcu może grać bez bólu, atakować na 100%? Co wy myślicie, że sportowiec może sobie pół roku nie grać i od razu dochodzi do dyspozycji?? Każdy by tak robił, najlepiej na Kanary jechać, a później w kilka miesięcy nadrobię godziny treningów, przygotowań itd... No comments... Nie mówię, że jest lepszy od Juantoreny, bo wiadomo że nie jest, ale zapominacie kiedy Winiar w Trento grał kapitalne mecze, był ceniony, przypadkiem się by nie utrzymał w Serie A, gdzie się gra na tak wysokim poziomie przez 2 sezony w pierwszej szóstce. Wiadomo, że Trento stać na świetnych zawodników, Juantorena jest lepszy, a pozbyli się właśnie Winiarskiego również ze wględu na kontuzje...
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Tak, masz rację, tylko że winiar nie musiał robić mi i innym nadzieji że Skra w końcu wygra FF a on będzie dużym wzmocnieniem Bełchatowian. Tylko chcę ci wytłumaczyć że Skra nie może być taką drużyną że biorą 2 kontuzjowanych do siebie i bedą ich głaskać cały sezon i jeszcze im płacić, w dodatku z moich rachunków ???? . Mógł prezes PIechocki powiedzieć: &quot;Przychodzi Winiar do nas ale w tym sezonie nie bedzie z niego ŻADNEGO pożytku, bo ma kontuzje.&quot;
Przynajmniej nie robiłbym sobie nadziei że Winiar dużo pomoże skrze i w końcu wygrają ten turniej. Wszyscy tu mamy pretensje do niego bo liczyliśmy że będzie wzmocnieniem ale tak się nie stało. Ale jako człowiekowi bardzo mu gratuluję cwaniactwa że nie gra rok, ZARABIA dużo kasy a po sezonie i tak go bedzie tulił pan Piechocki i w końcu kiedyś wróci do tej swojej normalnej dyspozycji i wtedy bedzie git, ale powtarzam Winiar oddaj mi za prąd ???? w za ten rok bo ci sie nie należy, bedziesz grał na swoim poziomie będziesz zarabiał.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
I tu masz również rację... ???? Ludzie odpowiedzialni za transfery w Skrze muszą zacząć myśleć, jeśli marzą o wygraniu (zacznijmy najpierw o 4 FF, bo za rok już nie będzie w Polsce). Oddali Castellaniego do reprezentacji? Ok, ale sprowadźmy trenera na światowym poziomie, a nie Nawrockiego, który jak sam mówił przed FF, że jest to najważniejsze wyzwanie dla niego w krótkiej karierze trenerskiej... Sprowadzają Winiara? Ok, ale weźcie pod uwagę, że Winiar nie będzie grał na swoim poziomie. Antiga, 34 lata. Szanuję Stefana i jego zasługi, ale może czas na zmianę? Zakontraktować młodszego, lepszego gracza??? Falasca, 37 lat, nie ma lepszych w Europie rozgrywających? to już lepiej by tego Redwitza z Resovii wzięli.... No niestety, albo Piechocki chce wygrać ligę mistrzów, albo będzie jak jest... Zgadza się, denerwuje mnie trochę głaskanie Piechockiego, kiedy mówi się o Falasce, Antidze, traktuje ich jak nieruszalnych, nietykalnych. Nie to, że ich nie lubię i nie szanuję, ale właśnie w takim Trento myślą w ten sposób: kupuję świetnego, młodego gracza, gram nim dwa, trzy sezony, jak się już nie sprawdza, albo jest następny lepszy to wymieniam. Kolejny, Rafael, kapitalny gościu. Był Grbic? Źle? Nie, ale właśnie sam Stojczew stwierdził, że pasuje przyspieszyć grę, bo jest gość który potrafi to robić. A w Skrze? Stagnacja, brak dynamizmu, kupili sobie Falasce, Antigę kilka sezonów temu i myślą o sukcesach. No nie, tak się nie da zbudować potęgi europejskiej. Oczywiście jeśli pan Piechocki faktycznie ma marzenia, by taką zbudować....
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Tak, masz rację, tylko że winiar nie musiał robić mi i innym nadzieji że Skra w końcu wygra FF a on będzie dużym wzmocnieniem Bełchatowian. Tylko chcę ci wytłumaczyć że Skra nie może być taką drużyną że biorą 2 kontuzjowanych do siebie i bedą ich głaskać cały sezon i jeszcze im płacić, w dodatku z moich rachunków ???? . Mógł prezes PIechocki powiedzieć: &quot;Przychodzi Winiar do nas ale w tym sezonie nie bedzie z niego ŻADNEGO pożytku, bo ma kontuzje.&quot;
Przynajmniej nie robiłbym sobie nadziei że Winiar dużo pomoże skrze i w końcu wygrają ten turniej. Wszyscy tu mamy pretensje do niego bo liczyliśmy że będzie wzmocnieniem ale tak się nie stało. Ale jako człowiekowi bardzo mu gratuluję cwaniactwa że nie gra rok, ZARABIA dużo kasy a po sezonie i tak go bedzie tulił pan Piechocki i w końcu kiedyś wróci do tej swojej normalnej dyspozycji i wtedy bedzie git, ale powtarzam Winiar oddaj mi za prąd ???? w za ten rok bo ci sie nie należy, bedziesz grał na swoim poziomie będziesz zarabiał.
Dam sobie rękę uciąć, że jest to wypowiedz rozgoryczonego gracza po przegranym kuponie. Michał wcale nie był najgorszym transferem Skry, moim zdaniem Skra zrobiła dobre transfery w tym sezonie, a nawet bardzo dobre. Miała tylko pecha z Novotnym, miał to być silny atakujący do czasu powrotu po kontuzji Wlazłego. Niestety on też doznał kontuzji. To, że cały zespół dzis zawiódł to raczej wina szkoleniowca. Podkreślam wszyscy zagrali słabo (wyjatek Mariusz) wiec nie ma sensu zrzucac winy na jednego Winiarskiego - poza tym jesli mielibyśmy sie już czepiać to jeszcze gorsze spotkanie rozegrał Antiga. Wychodzi z Ciebie typowa zawiść, co z tego, że Winiarski zarabia mając gorszy okres gry czy będąc w trakcie rehabilitacji? Boli Cię, że ktos ma wiecej pieniędzy niż TY? To sprawa tylko i wyłącznie zawodnika i klubu. Nie pisz, że wszyscy Ty mamy pretensje do niego, bo ja nie mam zadnych, nie uważam zeby to on był winien całego zła i słabej gry jaka miała miejsce w Łodzi.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nie boli mnie to że ktoś ma więcej pieniędzy ode mnie. Nie rozumiem co chciałeś przez to napisać.
Mówisz że dzisiaj wszyscy zagrali słabo, też nieprawda bo nie wierzę że Falaska zagrałby gorzej gdyby miał przyjęcie takie jakie miał Grankin. Siatkówka opiera się na przyjęciu więc stąd moje zastrzeżenia do gry Winiara, Antiga i Gacek też.
PGE to nie jest firma prywatna i boli mnie to że marnują m.in moje pieniądze na pensje dla takiego Winiarskiego, więc prosze nie mów że to jest tylko sprawa klubu i zawodnika bo to nieprawda. Skra bełchatów to nie jest Chelsea Abramowicza.
Tylko możnabyło wcześniej wspomnieć że Winiar sie nie przyda w tym sezonie, to bym sobie nie robił nadziei na FF.
Nie sądze aby tu była aż taka duża wina trenera. To są juz dojrzali zawodnicy i sami powinni wyciągać wnioski.
A jeśli chcesz wiedzieć czy miałem to na kuponie to powiem ci że ja już na turnieju na FF jestem na duzy+ fajny kurs 1,7 złapałem bardzo grubo, pisałem tutaj na forum ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
AlexDamiao. kulturalnie proszę, opanuj się człowieku, bo zachowujesz się tak, jakbyś to nie ty płacił te podatki, tylko twoi rodzice, a właśnie przegrałeś swoje pięć złotych z kieszonkowego na zakładach, bo błędnie wytypowałeś dzisiaj pojedynek Skry.
Ciągnąc dalej offtopic, PGE to ogromna spółka i takimi pieniędzmi jak na Winiara to oni za przeproszeniem srają.
Nikt nie mógł przewidzieć jak przebiegnie rekonwalescencja Michała po było nie było ciężkiej kontuzji. Jeszcze rok temu, dwa jechaliście po Wlazłym (wy - wielcy kibice polskiej siatkówki) że symuluje, że ciągnie kasę zamiast grać. I gdzie teraz jesteście hejterzy? Przerzuciliście się na Winiarskiego?
Michał Winiarski nigdy nie był rakietą w ataku, trudno od niego wymagać kończenia sytuacyjnych piłek na trójbloku. To, że zagrał dzisiaj słabo, nie oznacza, że jest najgorszym transferem Skry, mam nadzieję, że jeszcze powróci do dobrej formy. Czemu nie krytykujecie Antigi, który dzisiaj nie pokazał NIC, zdobył 3 punkty przy 13 Michała. Chciałbym zobaczyć statystyki, które moim zdaniem nie wypadną bardzo źle dla Winiara.
Drużyny nie ocenia się w krótkim okresie czasu, a tym bardziej po jednym meczu :roll:
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Widze pewną niekonsekwencje u ciebie (specjalnie mała litera, skoro Ty sie tak do mnie zwracasz bez oznak szacunku to i ja tak będę). Spójrz prosze na PW które wysłałeś w styczniu (tytuł wiadomości jak i niektóre wyrazy w niej samej zawarte niestety musze pominąć ze wzgledu na twoje wulgaryzmy):
Tytuł: *** cie pies.
A skąd wiesz do ****a że nie gram w siatkówke??
A po za tym co to ma wspólnego. Słuchaj ja w gimnazjum mam wf co 2 dni jestem w 1 klasie i jest ***, blok gubie jak Butko.
Węgiel to frajerzy, a ciebie mi żal i tych twoich typów
(...)
PGE to nie jest firma prywatna i boli mnie to że marnują m.in moje pieniądze na pensje dla takiego Winiarskiego, więc prosze nie mów że to jest tylko sprawa klubu i zawodnika bo to nieprawda. Skra bełchatów to nie jest Chelsea Abramowicza.
Skoro masz 14 lat to raczej nie możesz płacic rachunków za prąd, ponieważ jesteś dzieckiem i zwyczajnie robią to twoi rodzice. Chyba ze skłamałes w PW, ale skoro skłamałes to znaczy, ze nie jestes za bardzo wiarygodny i bedziesz pewnie dalej kłamał. W końcu to wirtualny świat i tu możesz sie wykazać.
Tylko możnabyło wcześniej wspomnieć że Winiar sie nie przyda w tym sezonie, to bym sobie nie robił nadziei na FF.
Niestety kontuzje to bardzo indywidualne i złożone sprawy. Nigdy nie można na 100 % powiedzieć kiedy ktoś bedzie w pełnej dyspozycji po takich zabiegach jakim był poddany Michał.
Nie sądze aby tu była aż taka duża wina trenera. To są juz dojrzali zawodnicy i sami powinni wyciągać wnioski.
Jeżeli widać gołym okiem, że 3/4 drużyny jest bez formy i to nie tylko w tym meczu. To wina moze leżeć tylko i wyłacznie po stronie sztabu szkoleniowego. Wnioski to można wyciagać w trakcie meczu odnośnie decyzji taktycznych np. ustawienie bloku, kierunki ataków itd.
A jeśli chcesz wiedzieć czy miałem to na kuponie to powiem ci że ja już na turnieju na FF jestem na duzy+ fajny kurs 1,7 złapałem bardzo grubo, pisałem tutaj na forum ????
Ciesze sie, że jesteś grubo do przodu. Przynajmniej tak twierdzisz, ale z drugiej strony twierdziłes też, że jesteś pełnoletni, w PW za to twierdziłes ze jesteś w gimanzjum. Już gubie sie w tym co jest prawda, a co nie...
W każdym razie Mistrzu typuj na forum, chetnie bede podbierał twoje typy z siatkówki i zbierał bardzo grubą kase tak jak ty...
Ps. Nie powinienem z racji pełnienia funkcji moderatora dać wciągać sie w bezsensowne wymiany zdań, czasem jednak nie potrafie przejść obojętnie wobec niektórych wypowiedzi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widze ostro jedziecie po Winiarskim, ale ja bym wine zwalał jak już na Nawrockiego. Ktoś wcześniej dobrze napisał że brak zmian , brak jakiejkolwiek reakcji po traconych pkt z rzędu. W 1 secie aż prosiło się o czasy dwa kiedy Dynamo doprowadzało do straty jednopunktowej a Nawrocki nawet nie przerwał dobrej passy rywala w polu serwisowym. Wiem że to tylko szczególiki, ale to też pewnego rodzaju wybicie rywala. No i to o co mam największy żal do niego to brak reakcji na żałosną postawe Antigi! Dlaczego Kurek wszedł tak późno? Przecież przyjęcia gorszego miec już nie moglismy, a Kurek w ataku dobrze się czuje, a brakowało nam drugiej armaty obok Wlazłego i aż prosiło się o wejścia Bartka. Winiarowi nie szło chociaż zdobył te 13pkt, ale sporo sie namęczył przy tym to może warto wykorzystac Bąkiewicza. Wiem że zmagał się z urazem w ostatnim czasie, ale coś przecież trzeba robic... Ogółem jestem załamany tym co pokazała Skra w dniu dzisiejszym.
Drugi z meczów także rozczarował poziomem podobnie jak pierwszy. Trentino pokpiło trochę sprawe. Ogólem każdy z zespołów dzisiaj zagrał ponizej przyzwoitego poziomu, no może Dynamo się wyróżniło nieco na +. Reszta słabo. Aż ciekaw jestem jakie kursy będą na jutrzejszy mecz finałowy i ten o 3msc. Dla infromacji dodam jeszcze bo ktoś mógł nie oglądac meczu Trento z Bledem to rozgrywający Bledu Vincic podkręcił kostke więc jego udział w jutrzejszym mezcu raczej nie będzie możłiwy.
Poziom dzisiejszych meczów zawiódł pewnie niejednego z Nas... Trzbea miec nadzieje że jutro będzie lepiej. Ciekawe jakie kursy buki wysatwią.
STATYSTYKI :
Skra - Dynamo ▶http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=tmpl&amp;amp;id=5682&amp;amp;id2=73&amp;amp;id3=480&amp;amp;id4=3&amp;amp;id5=1&amp;amp;state=p_prj_game_stat&amp;amp;key=0
Bled - Trentino ▶http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=tmpl&amp;amp;id=5682&amp;amp;id2=74&amp;amp;id3=480&amp;amp;id4=3&amp;amp;id5=1&amp;amp;state=p_prj_game_stat&amp;amp;key=0
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Sam się zdziwiłem, że jak Dynamo zdobyło kilka pkt z rzędu i doprowadziło do 1 pkt straty Nawrocki nie wziął czasu, dla mnie to trochę niepoważne.
A najgorsze było to co mówisz. Nie wpuścił Bartka na dłuższy okres gry, tylko na koniec, a Bartek znakomicie spisywał się w ataku, mógł wprowadzić taką świeżość do gry swoją radością i zaangażowaniem na boisku. I jeszcze jedno dobre: w 4 secie wyszedł Bartek w pierwszym i bardzo dobrze sobie radził 90% ataków kończył, aż tu nagle odezwał się Nawrocki i wpuszcza Antigę. No do ch*** po co się pytam?
Zawodnicy zawalili sprawę, ale w dużym stopniu trener Skry bierze odpowiedzialność za tą przegraną.
A co do jutra. Z taką grą to ja nie wiem czy wygramy z Bledem, który jak wejdzie w dobrą grę i wypracują 2-3 pkt przewagi doprowadzają ją do końca, tak jak dziś w 2 secie z Trento, gdzie Trentino jednak trochę ich zlekceważyło i widzimy jak to się skończyło.
Ja proponuję taką samą szóstkę, ale zamiast Stephana dałbym Bartka i jakby Winiarowi nie szło to Bąkiewicz, bo bardzo dobrze radził sobie w przyjęciu(do czasu kontuzji).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom