>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Handi już +22,5, takie udało mi się zagrać. Do tego dorzuciłem Tajskiego w parze z Fredką, ostatnio to Anglik robi na mnie lepsze wrażenie, wrócił po kontuzji mocniejszy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Handi już +22,5, takie udało mi się zagrać.
Dla mnie to żadna pewa, niby handicap duży ale jak Młoty pojadą od początku na pełnej to zrobią ten handicap. O wiele lepsze drużyny przegrywały w Thurrocku różnicą ~20 punktów. A Asy praktycznie czy też teoretycznie dzisiaj nie mają biegu w którym mogą wygrać. Na początku sezonu przegrali 29 punktami z tą drużyną i tam jeszcze Schlein jeździł jako tako. Jechał też Shields może punktów nie zrobił za dużo, no ale zawsze. A dzisiaj Mroczka po kontuzji, Lemon, Paddy, Ales i Rory to nie są gwaranci wielkiej zdobyczy punktowej, rezerwa też po stronie gospodarzy, tor trudny klasyczny NO BET bo handicap bardzo duży i może lekko wejść ale też może być sytuacja gdzie po 5 biegach będzie na styku.

Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 1 @ 1,60 Tobet

Nie spodziewałem się takiego kursu na Pszczoły. Mimo tego że jadą żenadę w tym roku to dzisiaj będzie wielka siara jak przegrają z Wilkami. Za Summersa jest R/R który jedzie w PL. Ale za niego dodatkowy bieg ma Larsen. Do tego mamy 3 finalistów IM Anglii, Kennett zaczyna się ogarniać po słabym początku, Nicholls jest bardzo szybki i waleczny, a Harris zdecydowanie ustabilizował formę. Rezerwy w obu drużynach na żenującym poziomie i o wyniku zdecydują liderzy, a takich wydaje mi się że lepszych mają Pszczoły. Goście zrezygnowali z Miśkowiaka za niego jedzie rekonwalescent Klindt i to będzie osłabienie. Lindgen w Anglii obniżył trochę loty, Woffinden jest w gazie i to będzie ich lider. Wells spod 4 dużo punktów nie zrobi. Proctor na tym torze często ma problemy. Aspegren i Thorssell też żenada jak u Pszczół. Dla mnie faworytem są gospodarze pomimo tego że w tym roku jeżdżą fatalnie choć mieli walczyć o zwycięstwo w lidze, no ale kadrowo wyglądają dobrze więc będę zaskoczony jak dzisiaj nie wygrają.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie twierdzę, że pewniak, ale zdecydowana dysproporcja między bukami. Tobet oferuje na under Schleina (linia 9.5) kurs 1.5, a w bet365 under 11 i kurs 1.72. Nie dość, że linia korzystniejsza to i kurs także warto spróbować.
Schlein under 11 @ 1.72
Bet365
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeśli tylko bet365 nie zrobi zwrotów to można dziś zarobić grubą kasiurkę. Spotkanie na Arlington między miejscowymi, a osłabionymi Panterami. Orły u siebie niesamowicie mocne, skład równiutki od pozycji 1 do 7.
Szybko póki kursy i linie niesamowicie atrakcyjne. Bukmacher bet365 jest nieświadomy chyba, że za Bridgera jest z/z co dodatkowo wzmacnia gospodarzy.
2 mocne bety na dzisiejszy mecz. Zakład dnia to z pewnością over Kylmakorpiego (linia 9), nawet 5 startach bym to grał, a tutaj jeszcze jeden dodatkowy także nie ma nad czym polemizować. U gości tylko Bjerre może powalczyć, Fin w ostatnim meczu pokazał, że jest w doskonałej dyspozycji jeśli chodzi o domowe mecze Elite League, gdzie w 5 biegach zrobił 12 oczek. Wystarczy pięć dwójek, a chyba nikt nie myśli, że Joonas nie wygra dziś wyścigu. Dla mnie bomba i gram grubo.
Drugi zakład to ujemne handi na gospodarzy. W obliczu braku Bridgera, niesamowitego Lahtiego na rezerwie i braku MJJ u gości to kto tam ma ciągnąć wynik? Ani Sundstrom, ani Buczkowski nigdy dobrze się nie prezentowali na Arlington. z/z za MJJ to spore osłabienie, bo Bjerre nie może go zastępować, a goście Kurtz i Doyle nie powinni odegrać zbyt znaczących ról przy tak wyrównanym składzie gospodarzy. Dla mnie spokojne zwycięstwo w granicach 55:35.
Kylmakorpi over 9 @ 1.66
Eastbourne -12 @ 1.8
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jesteś pewny Feekus, że Kilokarpi jedzie 6 razy? Pytam bo jeśli to jest info na 100% to bet typowo się pomylił z tą linią i trzeba grać;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
5 postów pod głównym dzisiejszy updater - steven101 to oznajmił. Lewis miał o 13tej wyjść na trening i zobaczyć jak się będzie czuł, naczelny mod proboards raczej jest wiarygodnym źródłem informacji ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon Robins - Poole Pirates +7,5 2 @ 2,00 Tobet
Zdaję sobie sprawę że Swindon jest mocne u siebie ale ez jaj. Gdzie 7,5 handicap w stronę Poole. Ward i Holder są w mega formie i oni dzisiaj przegrywać nie będą. Kasprzak też dobrze powinien się zaprezentować. Jedno jest pewne liderów o wiele lepszych mają goście. Do tego w gazie jest Andersson a i Kling potrafi odpalić. Rezerwa słabsza ale Ekloef i Masters to tak nieobliczalni zawodnicy że w każdej chwili mogą odpalić. Gospodarze mocni ale nie aż tak by wygrać 8 punktami z Poole. Andersen nie będzie wygrywał z liderami gości. Mocniejsza rezerwa bo Lampart i Morris potrafią jeździć na Wyspach. Ale pozostali zawodnicy z pozycji 1-5 to rzemieślnicy, Doyle, Kildemand, Stead czy Batchelor mogą zrobić dosłownie wszystko, ale przy takich rywalach maksa od nich nie oczekuję. Dla mnie nawet wygrana Poole wchodzi tutaj w grę ale nie będę już świrował i pobieram ten zacny handicap 7,5 punktów.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
@dawid.400
W Peterborough Panthers również zmiana zawodnika. Czy K.Bjerre może za niego jechać? 11 pkt w 6 startach wydaje się być fajną propozycją tylko nie wiem czy będzie mógł za Allena pojechać ten dodatkowy bieg.
Co do Kasprzaka to masz info na espeedway.pl i innych portalach.Podobno bolą go plecy a jutro ciężki mecz z Zieloną Górą...:)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
&quot;Za Krzysztofa Kasprzaka Piraci będą stosować zastępstwo zawodnika.&quot;
kto może za niego jechać ?
&quot;Fszyscy&quot; - Bronisław Komorowski, oprócz Holdera.
Ale możesz dać jakieś potwierdzenie tej informacji :?:
Nie wiem co by musiało się stać bym uwierzył temu dennemu portalowi...
dlatego też linia na Warda w Bet365 14, więc chyba prawda
.. ale skoro bet3,65 ma linię 14 także musi być to prawda.
W sumie to nawet nie będzie za duże osłabienie. Dodatkowy bieg dla Warda i Holdera, Andersson w gazie, będzie dobrze.
e: jednak źle spojrzałem tylko Darky może jechać w R/R także chyba będzie to osłabienie.
@dawid.400
W Peterborough Panthers również zmiana zawodnika. Czy K.Bjerre może za niego jechać? 11 pkt w 6 startach wydaje się być fajną propozycją tylko nie wiem czy będzie mógł za Allena pojechać ten dodatkowy bieg.
Sprawdź sobie
http://www.speedwaygb.co/issues12/el12_issue_19b.pdf
zawsze jeden wyżej może jechać i wszyscy co mają niższą średnią ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dzieki! O to mi chodziło...z tego wynika,że K.Bjerre nie będzie mógł jechać za Allena także linia 11 to żadna promocja.Tak jak Holder w meczu z Swindon za Kasprzaka nie pojedzie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peterborough Panthers - Lakeside Hammers +11,5 2 @ 2,00 Tobet
Też za duża linia według mnie. Lakeside ma mocny zespół. PK, Watt raczej nie zawodzą na wyspach. Dla Davidssona EL to główne źródło dochodu w tym roku więc musie się spinać. Druga linia mocna bo Nilsson i Nieminen potrafią jeździć. Rezerwa w tym meczu porównywalna więc handicap aż 11,5 punktów to sporo tym bardziej że są dwa jokery a w ramach tej rezerwy u młotów ma kto jechać za 6 punktów. Gospodarze mocni ale dzisiaj bez Allena za którego dodatkowy bieg ma tylko Buczkowski i rezerwowi więc słabo. MJJ i Linus są w mega formie ale dzisiaj też jest z kim przegrywać. Bjerre też nie jest nie wiadomo jakim zawodnikiem. Rezerw może lekko po stronie panter bo Kościuch potrafi solidnie zapunktować. Jednak tak jak mówię dla mnie ten handicap jest za duży.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Wolverhampton - Eastbourne:Rider points handicap
Twój typ: Frederik Lindgren - 0,5 vs Tai Woffinden +0.5 2 2.02
Ostatnio już Tobet wystawił ich razem w lidze angielskiej i ? Tajski zmiażdżył Fredkę, zrobił 14 pkt przy 3 szweda. Wtedy jechali na wyjeździe w Coventry, dzisiaj u siebie może być różnie. Jednak lepsze wrażenie na mnie ostatnio robi Tajski, po kontuzji jakoś lepiej sobie radzi. Fredki też nie można lekceważyć i tego nie robię, jednak nie rozumiem drugiego takiego betu i to z jeszcze większym kursem na Taja. Rozkład biegów wydaje się być równy a ostatni 4 regulaminowy start to pojedynek Woffindena, Kilokarpia i Lindgrena.
Belle Vue Aces - Birmingham Brummies ktoś zna składy ? Bo Handi 6,5 na Brummies kuszące
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue Aces - Birmingham Brummies ktoś zna składy ? Bo Handi 6,5 na Brummies kuszące
Belle Vue Aces = 00
1. Rory Schlein -
2. Craig Cook -
3. Patrick Hougaard -
4. Artur Mroczka -
5. Charlie Gjedde -
6. Ales Dryml -
7. Renat Gafurov -
Birmingham Brummies = 00
1. Bjarne Pedersen -
2. Josh Auty -
3. Danny King -
4. Ben Barker -
5. Sebastian Ulamek -
6. Kyle Newman (G) -
7. Martin Smolinski -
Renata i Ales na rezerwie u Asów, więc typowy NO BET może być wszystko w tym meczu.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles godz.20:30
J. Kylmaekorpi over9 @1.83 (Bet365) 6/10
Podobna sytuacja jak kilka dni temu.L.Bridger wycofał się z zawodów i bedzie z/z.Kylmaekorpi może za niego jechać.Linia jak najbardziej w 6 biegach do pokrycia! Mocny typ!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles godz.20:30
J. Kylmaekorpi over9 @1.83 (Bet365) 6/10
Podobna sytuacja jak kilka dni temu.L.Bridger wycofał się z zawodów i bedzie z/z.Kylmaekorpi może za niego jechać.Linia jak najbardziej w 6 biegach do pokrycia! Mocny typ!
nie radzę z tym mocnym typem, bo o ile u siebie szaleje i punktuje spokojnie o tyle dziś ma solidnych przeciwników. Spotka się na torze 2 razy z duetem Lindgren - Woffinden w jednym biegu oraz 1 raz z Fredką i 2 razy z Tajskim (zakładam, że kołcz gości będzie konsekwentny i Fin będzie jechał jako pierwszy na z/z) czyli linia wystawiona dosyć trafnie, bo na Monmore o punkty nie będzie tak łatwo, a i Proctor spokojnie może Joonasa przewieźć.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Zobaczymy jak będzie.Myślę,że linia ustawiona bez z/z bo do końca nie było wiadomo czy Bridger pojedzie.Oficjalnie był w składzie i miał dzisiaj jechać...Tak jak mówisz dzisiaj jest z kim przegrywać ale liczę że jak na lidera przystało 10pkt w 6 startach zrobi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeden bet na dzisiejsze mecze EL. Zestawiony Timo Lahti z Tajskim i tylko -1 na Anglika. W pewien sposób handi zakrzywiony poprzez ostatnią zdobycz punktową na Monmore (8 w 4 startach), ale sposób w jaki te oczka kumulował był nader fartowny, a pokonywanie Sówki to był obowiązek dla każdego z zawodników. Dziś na pewno cięższe zadanie, bo Thorsell w jednym z meczy telewizyjnych pokazał, że potrafi jeździć w miarę. Fin głównie jest zawodnikiem własnego toru, dziś 6 jak nie 7 startów, ale z kim on ma wygrywać? Proctor, Tai i Fredka poza zasięgiem. Wells w mojej ocenie u siebie lepszy, a Klindt umiejętności ma także też powinien te pojedynki rozstrzygać na swoją korzyść. Tai nie bardzo ma z kim przegrywać, bo Eastbourne cieniuje na wyjazdach. Liczę na około 13 punktów Woffindena dziś, czyli aby siadło w najniższym możliwym bilansie Lahti musiałby mieć 11. Szczerze wątpie w dwucyfrówkę blondasa także pogrywam na miejscowego lidera. Woofy, Woofy, Woofy!
Woffinden -1 v Lahti @ 1.66
Bet365
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wielka okazja w Tobecie.
Swindon -9.5 @ 1.85
Zdecydowanie polecam, gospodarze w pełnym składzie, goście bez Barkera, z/z za Kinga... Kto tam ma jechać? Bjarne cienizna, Ułamek nierówny... Ashworth? Smoliński mają pokonywać Hansa, Troya czy Kildemanda? Mocna rezerwa Morris z Lampartem. Powinno być bardzo spokojnie dla gospodarzy. Spodziewałem się handi w granicach 16-18. Możecie spotkać się z limitem na ten zakład, ale warto!
/na betsafe ja np. nie miałem limitu aż takiego, a jak zawsze skserowane od tobetu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom