>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Zdecydowanie popieram ten typ, dodam jeszcze że w ostatnich dniach bardzo dobrze prezentuje się w barwach Rudzików Jason Doyle, także naprawdę ciężko dostrzec słaby punkt w składzie gospodarzy. IMO Swindon pokryje to handi podwójnie...


edit: Jason Doyle 3 3 3 2*1 i tylko 48-42 ;o
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ja za to polecam również typ
M. J. Jensen - L. Sundstrom (-0,5) 2 1,72 Tobet ⛔
Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich występów w Anglii i nie trzeba już więcej dodawać.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Typ Feekusa zdaje się być rzeczywiście promocją z tym, że limit przynajmniej na ten moment wynosi około 65zł wiec dla wytrawniejszych graczy to na waciki może starczy ????
Wszystko wskazuje, że dobrze, że Tobet zrobił taki śmieszny limit bo dużo pieniędzy szło umoczyć;]
Oj Feekus nawet przez chwile nie było nadziei;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bombowy bet na Bombera, który pojedzie na Monmore kolejny raz w spotkaniu Elite League. Bet365 oferuje nam over 11... Pozostaje tylko się uśmiechnąć, bo jedzie w parze z Summersem to punktów nie straci, ponadto otrzyma dodatkowy start w ramach z/z za Hot Scotta, który wczoraj poobijał się w Lublinie. Równorzędnymi zawodnikami dla Bombera mogą być tylko i wyłącznie Tai i Woffinden, ale wystarczy sześć drugich miejsc i zakład już wchodzi. Dla mnie linia gdzieś o 2 punkty za niska, korzystam zdecydowanie!
Harris over 11 @ 1.95
Bet365
 
nas 78

nas

Użytkownik
Peterbough - Swidon +2 @ 1.90 bet365

Dzisiaj pantery zmierzą się u siebie z aktualnym liderem rozgrywek, który niedawno zepchnął poole na drugą pozycje. U gospodarzy nie wystąpi Thomas h johhanson, który miał wczoraj w Bydgoszczy poważny wypadek. Jest to poważne osłabienie. Uważam, ze z handi +2 ten typ jest całkiem pewny.
Relacja na żywo w polsacie sport
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
M. J. Jensen - Kildemand (+2) 1 1.70 bet365 ✅ (15-2)
M. J. Jensen po chwilowej obniżce formy ostatnie zawody zarówno w Anglii jak i w Polsce pojechał bardzo dobre i na podtrzymanie tej formy liczę dzisiaj. Wg strony Peterborough nie będzie dzisiaj Buczka, także Jensen dzisiaj pojedzie 1 bieg więcej. Liczę na 6 startów w jego wykonaniu w których zrobi ok 11 punktów. Kildemand jest solidny ale to będzie solidność tylko na 6-7 punktów. Prawdopodobnie pojedzie tylko 4 razy bo ma kilku konkurentów do udziału w biegu 15.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
M. J. Jensen - Kildemand (+2) 1 1.70 bet365
M. J. Jensen po chwilowej obniżce formy ostatnie zawody zarówno w Anglii jak i w Polsce pojechał bardzo dobre i na podtrzymanie tej formy liczę dzisiaj. Wg strony Peterborough nie będzie dzisiaj Buczka, także Jensen dzisiaj pojedzie 1 bieg więcej. Liczę na 6 startów w jego wykonaniu w których zrobi ok 11 punktów. Kildemand jest solidny ale to będzie solidność tylko na 6-7 punktów. Prawdopodobnie pojedzie tylko 4 razy bo ma kilku konkurentów do udziału w biegu 15.
Też mnie kusi ten typ właśnie ze względu na brak Krzysia, ale pytanie dlaczego go nie ma? Skoro dzisiaj nie jedzie nigdzie, a wczoraj w Bydgoszczy spisał się dobrze i nie zanotował żadnego upadku.. :?

dobra już wiem o co chodzi ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Też mnie kusi ten typ właśnie ze względu na brak Krzysia, ale pytanie dlaczego go nie ma? Skoro dzisiaj nie jedzie nigdzie, a wczoraj w Bydgoszczy spisał się dobrze i nie zanotował żadnego upadku..
upadł w jednym z biegów, zaraz po spotkaniu udał się do szpitala, jest obity i zostaje w Polsce... ;) bodajże z Sucheckim była kolizja jeśli dobrze pamiętam.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
REVISED TEAMS
PETERBOROUGH: Kenneth Bjerre, Ryan Fisher, Michael Jepsen Jensen, Linus Sundstrom, Krzysztof Buczkowski R/R, David Bellego, Norbert Kosciuch..

SWINDON: Hans Andersen, Jason Doyle, Simon Stead, Troy Batchelor, Peter Kildemand, Lasse Bjerre, Dawid Lampart

Za THJ jako gość pojedzie Fisher, za Buczka Z/Z.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Lampart (-2) - Bellego 1 @ 1,72 b365 ✅ 5-2
Lampart nadspodziewanie dobrze radzi sobie w brytyjskiej Elite League. Osiągał takie oto wyniki: 11,9,7,1,8,8,7,4. Tak więc poza jedną wpadką na prawdę przyzwoite wyniki. Wiadomo, jeździ z rezerwy ale tam też nie raz występują zawodnicy, którzy w Wielkiej Brytanii radzą sobie bardzo dobrze. David Bellago to Francuz, który na wyspach reprezentuje barwy Berwick Bandits. Ostatnie jego wyniki na zapleczu EL to: 8,1,4,5,8. Nie są to porywające osiągnięcia. Już w pierwszym biegu Lampart może zniwelować ten handicap, bo jedzie z w parze z młodym Bjerre na przeciwko Kościucha i właśnie Francuza. Potem może być lepiej, bo możliwe że Bellago zostanie zastąpiony przez Kościucha w kolejnych biegach. Myślę że Dawida stać znowu na przyzwoity rezultat punktowy i te 7-8 może przywieźć
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jesteście pewni, że Harris może jechać z/z dzisiaj?
tak, może.
Odnośnie Lamparta to nie polecam, bo wielce prawdopodobne 3 starty Polaka i na tym koniec. Po to na rezerwie pojawił się Lasse, aby dobrze jechać (tak samo jak na Norfolk). Został powołany, bo zna tor doskonale i na pewno jego wiedzę będą się starali wykorzystać włodarze Swindon.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Lampart (-2) - Bellego 1 @ 1,72 b365
Lampart nadspodziewanie dobrze radzi sobie w brytyjskiej Elite League. Osiągał takie oto wyniki: 11,9,7,1,8,8,7,4. Tak więc poza jedną wpadką na prawdę przyzwoite wyniki. Wiadomo, jeździ z rezerwy ale tam też nie raz występują zawodnicy, którzy w Wielkiej Brytanii radzą sobie bardzo dobrze. David Bellago to Francuz, który na wyspach reprezentuje barwy Berwick Bandits. Ostatnie jego wyniki na zapleczu EL to: 8,1,4,5,8. Nie są to porywające osiągnięcia. Już w pierwszym biegu Lampart może zniwelować ten handicap, bo jedzie z w parze z młodym Bjerre na przeciwko Kościucha i właśnie Francuza. Potem może być lepiej, bo możliwe że Bellago zostanie zastąpiony przez Kościucha w kolejnych biegach. Myślę że Dawida stać znowu na przyzwoity rezultat punktowy i te 7-8 może przywieźć
Ja nie byłbym tego taki pewien bo może się okazać i takie jest moje zdanie, że będzie dzisiaj słabszy od L. Bjerre który jeździ w Anglii ostatnio bardzo dobrze. Oczywiście kilka punktów zdobędzie ale czy aż 3 więcej to moim zdaniem loteria. Gdyby miał słabszego partnera na rezerwie to bet całkiem fajny ale zważywszy na formę L. Bjerre to wg mnie typ bardzo wątpliwy, ale..... oczywiście wszystko zweryfikuje tor...jeśli pogoda pozwoli. ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
tak, może.
Odnośnie Lamparta to nie polecam, bo wielce prawdopodobne 3 starty Polaka i na tym koniec. Po to na rezerwie pojawił się Lasse, aby dobrze jechać (tak samo jak na Norfolk). Został powołany, bo zna tor doskonale i na pewno jego wiedzę będą się starali wykorzystać włodarze Swindon.
Tak, ale nawet te trzy starty wystarczą do pokrycia hc. Ba, nawet jeden wystarczy, bo nie przewiduję dziś większej niż 1 punkt zdobyczy Francuza.
A co do Bjerre, to odkąd Lampart jeździ w Anglii w tym sezonie to jechali obaj w dwóch meczach razem na rezerwie i w pierwszym w Swindon L-11 B-2, a w drugim w King&#39;s Lynn (Lasse chyba w poprzednim sezonie tam jeździł?) L-1 B-11. Tak więc jak jeden jedzie to drugi nie. Może dziś oboje pojadą na dobrym poziomie i Duńczyk nie będzie &quot;zabierał&quot; Dawidowi biegów?
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
20:30 Peterborough - Swindon (1X2)2 2.10
20:30 Belle Vue - Lakeside (1X2)1 1.50
20:30 Wolverhampton - Coventry H(0 - 6)2 2.00
ja dziś troszkę ryzykownie, ale nie bez szans.
Jeśli w Pszczołach dobrze pojedzie Kenneth, Larsen i Bomber to wierzę że handi wejdzie ????
Warto dodać że niedawno wynik meczu był korzystny dla Coventry. Dzisiaj wiadomo nie jedzie Scotti, oraz nie wiadomo czego się spodziewać po Szczepaniaku, jak pojedzie jak jego brat to będzie super. Po takim kursie to grzech nie zagrać.
Mecz Panter z Rudzikami oceniam w granicach remisu. Nie bardzo jest teraz już czas na rozpisywanie się. Ciekawe co pokaże Lasska Bjerre.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Poole Pirates - Birmingham Brummies godz.20:30

D.Ward under 15pkt @2.1 (Bet365) 4/10✅ (2,2,3,1,3) 11
D.Ward 15pkt @7.5 (Bet365) 1/10
⛔

Troszkę chyba przesadzili z tą linia na Darcego.Ja rozumiem,że to świetny zawodnik ale 15pkt może być mu ciężko zrobić. Drużyna piratów po wczorajsze wpadce Swindons Robins na pewno będzie za wszelką cenę chciała wygrać żeby wskoczyć na 1 miejsce w ligowej tabeli.Jest to o tyle ważne bo zwycięzca sezonu zasadniczego wybiera sobie rywala w play off.Do rzeczy! W drużynie gospodarzy nie jedzie K.Kasprzak który jak wiemy dzisiaj startuje w IMP (jak na razie bardzo słabo jedzie,bez szans na podium).Daje to nam dodatkowy start dla Warda.W sześciu startach max 18pkt.Ward to dobry żużlowiec ale po kontuzji jeździ nierówno_Ostatnio często zdarzają mu się jakieś wykluczenia bądź też punkt lub nawet jego brak w biegach z teoretycznie słabszymi rywalami.Darcy jedzie w parze z Andersonem i możliwe,że w którymś z biegów zobaczymy go za jego plecami.W drużynie gości jest Ułamek,B.Pedersen czy chociażby dobrzy angielscy żużlowcy D.King czy B.Barker.Naprawdę wysoka linia.W razie czego minimalnie można pograć dokładna liczba 15 punktów,ale liczę że więcej niż 14 nie zrobi.By tak się stało musi w 6 biegach stracić tylko 4pkt!

Poole:
1 Ch. Holder
2 R. Kling
3 D. Ward
4 D. Andersson
5 K. Kasprzak (z/z)
6 S. Masters
7 L. Ekloef

Birmingham:
1 B. Pedersen
2 J. Auty
3 D. King
4 B. Barker
5 S. Ułamek
6 J. Graversen (G)
7 M. Smolinski
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dzisiaj jak pogoda pozwoli odbędzie się mecz pomiędzy Birmingham Brummies a Coventry Bees.Mecz standardowo o 20:30.Gospodarze w pełnym składzie natomiast w drużynie gości Z/Z za S.Nicholsa i nie pojedzie Ch.Harris.Duże osłabienia w Birmingham.Zobaczymy co zaproponują buki.
Birmingham Brummies:
1 B. Pedersen
2 J. Auty
3 D. King
4 B. Barker
5 S. Ułamek
6 N. Covatti
7 M. Smolinski

Coventry Bees:
1 Gość*
2 A. Summers
3 E. Kennett
4 K. Larsen
5 S. Nicholls (z/z)
6 R. Tungate
7 Mi. Szczepaniak
W drużynie gości za S.Nichollsa mogą pojechać wszyscy zawodnicy...
*W składzie gości gościnnie pojedzie Christian Henry.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Birmingham Brummies - 11,5 - Coventry Bees 1 @ 1,80 Tobet
Nie wiem kto ma punktować w Coventry, dzisiaj nie jedzie Harris a za niego jako gość jedzie.. jakiś Henry. Do tego za Nichollsa jest R/R. Więc w praktyce oznacza to że dwóch liderów i tak słabej na wyjazdach drużyny nie jedzie. Sam Kennett nic nie zrobi, bo Larsen na wyjazdach jest słaby. Summers to też raczej zawodnik swojego toru. Rezerwa słaba, bo Szczepaniak dzisiaj nic nie zdziała. Gospodarze raczej bez dziur. W pierwszej parze Bjarne i Auty powinni ładnie ładować gości, druga para King i Barker też praktycznie powinna wszystko wygrywać. Ułamek jest w dobrej formie. A rezerwa jest o wiele lepsza niż gości bo Smoliński dzisiaj ok 10 punktów zrobi, a Covatti na GP w Terenzano pokazał się z bardzo dobrej strony, potrafi walczyć i z takimi ogórkami może dzisiaj wygrywać. Dla mnie wygrana Niedźwiadków z Birmingham ok 16 punktami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom