>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
Witam. Na dzisiaj taki dubel:

Kings Lynn - Swindon 1 1.60 Tobet 45-45 ⛔ Dramat!!!!!!!! ????
Wolverhampton - Coventry 1.45 Tobet 42-47⛔ dramat Tajskiego i rezerw

Ako: 2.32

Gwiazdy dzisiaj zmierzą się na swoim torze z ekipą Swindon Robins. Patrząc obiektywnie na składy drużyn dużo większa siłą rażenia dysponują właśnie gospodarze, mając w swojej ekipie takich zawodników jak Iversen, Korneliusen, Janowski i Nermark... a i Niemiec Woelbert potrafi zaskoczyć. Ekipa Swindon w ostatnich spotkaniach zaprezentowała się naprawdę z bardzo dobrej strony, to uważam że po remisie na własnym torze czas na porażkę na wyjeździe. Co do rezerw sprawa otwarta, choć lekką przewagę ma ekipa Swindon. Obstawiam w końcowym rezultacie na mocniejsza ekipę Kings Lynn.

Drugi mój typ to Wolverhampton z Coventry na Wilków. Ekipa Wilków ma 2 zdecydowanych liderów w postaciach Fredki Lindgrena i Taia Woffindena, do tego dochodzą nieobliczalni zawodnicy: Miśkowiak, Proctor i Wells... Po stronie Coventry ostatnio cieniujący Harris i Kennett oraz Nicholls, druga linia na podobnej fali co u wilków, z małym wskazaniem na gospodarzy. Rezerwy oceniam na remis, ponieważ Heeps nie powinien robić punktów. Typuję wygraną gospodarzy z Wolverhampton ????

Powodzenia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ale żenująca oferta :|
Jason Doyle Under 4,5 @ 2,00 Tobet ⛔ 6 Hansior zawalił ten typ :sad:
Jeśli Tobet nie wie nic więcej niż ja i Doyle jedzie z 2 w parze z Andersenem to on dzisiaj 5 punktów według mnie nie zrobi. Doyle w Kings Lynn nigdy nie zdobywał dużo punktów, chyba ani razu nie przekroczył tej linii. Do tego dzisiaj w parze z Andersenem który jest mocny na Wyspach. U gospodarzy są zawodnicy który powinni go objeżdżać bo z takim Iversenem, Janowskim, Madsem czy Nermarkiem to on nie wygra. Ma jeden teoretycznie łatwiejszy bieg 8, ale 5 punktów to dużo, tym bardziej że z pozycji 1-5 to on nie punktuje najlepiej. Mecz będzie na styku ale według mnie to właśnie punktów Doyla zabraknie do wygranej Rudzików ze Swindon.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Dziś 2 mecze z ciekawostek skład Belle Vue kompletnie zmieniony. Za ułamka tez ZZ:
SELCO BRUMMIES: Bjarne Pedersen, Martin Smolinski, Danny King, Ben Barker, Sebastian Ulamek R/R, Tomasz Piszcz, Joe Screen.
BELLE VUE: Rory Schlein, Ty Proctor, Artur Mroczka R/R, Ales Dryml, Mark Lemon, Renat Gafurov, Craig Cook.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Smolinski +2 - Proctor 1@ 1,66 bet365
Dziś nie startuje Ułamek, za niego ZZ. Smolinski dostanie dodatkowy start (o czym zapewne bet365 jeszcze nie wie, gdyż Polak znajduje się w ofercie). Proctor w tym roku dwukrotnie pojawiał się na tym torze i zdobył 4 pkt (4 starty) oraz 1 pkt (4 starty), zatem ten tor szczególnie mu nie leży. Niemiec u siebie potrafi solidnie punktować i myślę, że dziś w 5 startach powinien zdobyć około 7-8 pkt. Dodatkowe 2 pkt tym bardziej skłaniają by na niego grać.
Doyle - Bridger +3 2@ 1,61 bet365
Doyle w parze z Andersenem, Bridger z rezerwowym. Wiadomo, że Anglik na wyjazdach nie błyszczy, ale dziś na torze pojawi się co najmniej 5 razy a być może nawet i 6 (Gustafsson ZZ). Doyle dziś raczej tylko 4 razy na torze, gdyż w kolejce do 15 biegu czekają Andersen, Batchelor, Kildemand oraz Stead. Na Anglika mamy dodatkowe 3 pkt, więc gram na niego. Wiem, że ma ciężkich rywali, ale liczba startów plus dodatkowe punkty powinny wystarczyć do pokrycia takiej linii.
ps. W razie czego warto się zabezpieczać remisami na zdarzenia po kursie 11, zawsze 1 pkt mniej potrzebny.
Pozdrawiam
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Hansio Lansio over 9 bet365 kurs 1,72✅
Hansio ostatnio cienki bolek i myślę, że limit słabych występów wyczerpany na jakiś czas. Dzisiaj stosunkowo łatwa przeprawa na własnym torze, bo jeżeli wróci do swojej jazdy z przed paru meczów to nawet komplet może zrobić. Jak dla mnie linia niska na lidera drużyny gospodarzy. Nie wyobrażam sobie, żeby drugi mecz pod rząd to Doyle był liderem tej pary;]
No widzicie komplet;]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Słaba oferta, chociaż są perły w bet3,65 takie jak Smoliński czy Bridger z dodatnimi handicapami :grin:
Dany King - 2 - Ben Barker 1 @ 1,90 Tobet ⛔ 14-17 Barker ????
Birmingham Brummies podejmują Belle Vue Aces. Faworytem są gospodarze, który pojadą bez Ułamka za którego jest R/R, w ramach tej rezerwy dodatkowy bieg mają wszyscy oprócz Bjarne. U gości na Hougaarda jedzie Proctor a za Mroczke będzie R/R. To tak ogólnie do tego meczu. Ja gram parę King - Barker. Handicap prawie nieistotny, bo King pojedzie w biegu 15 a Barkera pewnie tam nie ujrzymy. Do tego Dany jest ostatnio w bardzo fajnej formie. Już na SWC jechał bardzo ambitnie i była bardzo szybki, a tam przecież jechała sama śmietanka. W tym roku nie schodzi poniżej pewnego poziomu i u siebie robi ok 10 punktów. Do tego dzisiaj dodatkowy start za Sebe więc te 13 oczek może zrobić, może nawet więcej. Barker jest pod formą. Ostatnie 3 mecze w Anglii to katastrofa jak na niego, chociaż już na początku sezonu to nie był Barker z ubiegłego roku. Do tego pojadą przynajmniej 3 razy w jednym biegu i tu już King powinien zrobić sobie przewagę. Do tego praktycznie jeden start więcej. King powinien spokojnie zdobyć o 3 punkty więcej niż młodszy kolega.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
zdecydowane 2 typy do gry, o ile Smoliński to nie jest taki pewniak, bo Proctor dobrze wygląda w ostatnich tygodniach, o tyle Bridger z dodatnim handi oraz over Kinga wyglądają niesamowicie w 365.
Lewis w parze z rezerwą, dodatkowy start w ramach z/z, wielce prawdopodobny udział w biegu 15tym (zatem 6 startów) i jeszcze +2.5 oferowane przez bet365 to jest doskonała sprawa. Wystarczy, że Bridger uzbiera 6-7 punktów i kupon będzie do przodu, bo Doyle mimo stabilnej formy nie powinien zrobić więcej niż 8-9.
Drugi typ to zdecydowana pomyłka bet365, bo jak widać mają Ułamka w ofercie h2h i nie wiedzą, że za niego jest z/z. Wszyscy mogą pokryć jego jazdy, zatem przed Kingiem otwiera się dodatkowy start (najprawdopodobniej w biegu 13tym). U rywali ciężko szukać godnego przeciwnika... Schlein? totalnie pod formą, Lemon? ... ???? Jedyne problemy może mieć z Proctorem albo Cookiem, ale to są zawodnicy o klasę gorsi od reprezentanta Wlk. Brytanii, który będzie startował na własnym torze. Występ w biegu 15tym też niemal przesądzony, bo o ile zgodni jesteśmy, że Smoliński tam nie pojedzie to zostaje trójka do wyboru dla manago Niedźwiadków. Bjarne w słabszej dyspozycji na Wyspach, zatem nie zdziwie się jak nominacja padnie na DK i BB. Linia do pokrycia w 5 startach przy takich rywalach, przy ewentualnych sześciu tymbardziej, a kurs doskonały. Jak dla mnie zdecydowanie lepsza opcja aniżeli to co zaproponował dawid, a i kurs lepszy.
Bridger +3 v Doyle @ 1.61
King over 10 @ 2.05
Bet365
Hansio Lansio over 9 Bet365 kurs 1,72 Hansio ostatnio cienki bolek i myślę, że limit słabych występów wyczerpany na jakiś czas. Dzisiaj stosunkowo łatwa przeprawa na własnym torze, bo jeżeli wróci do swojej jazdy z przed paru meczów to nawet komplet może zrobić. Jak dla mnie linia niska na lidera drużyny gospodarzy. Nie wyobrażam sobie, żeby drugi mecz pod rząd to Doyle był liderem tej pary;]
niska linia tylko z tego względu, że Duńczyk miał dziś nie jechać po upadku w Szwecji. Przyznał dziś na twitterze albo w jakimś tam wywiadzie, że jest &#39;second hand&#39; czyli nie w pełni dyspozycji także może się to negatywnie odbić na jego jeździe. Przeciwnicy mierni, ale nie ryzykowałbym po ostatnim fatalnym występie z Gwiazdkami + ta kontuzja. W 15tym biegu raczej Troy i Kildemand ponownie także kurs nieadekwatny do ryzyka choć typu nie neguje.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jedno spotkanie dziś na torze w Eastbourne, gdzie miejscowi podejmą Gwiazdy z KL. W obu drużynach stosowane będzie r/r -&gt; w KL za Janowskiego, Orły natomiast za kontuzjowanego Bridgera. Pojawiła się oferta w bet365 i od razu rzucił mi się w oczy, mianowicie over Kilokarpiego - linia 11. Jest to zdecydowany lider drużyny Eastbourne, bardzo dobrze radzi sobie na Arlington, ale i na wyjazdach jest przodownikiem tejże drużyny. Podejrzewam, że na Finach będzie dziś brzemię zdobywania punktów, zatem Jonas powinien być najlepiej punktującym zawodnikiem. Linia bardzo niska, bo dostaje dodatkowy start w ramach z/z. W mojej ocenie jedynym zawodnikiem, który ma szanse z Kilokarpim jest Iversen, ale nawet przy 6 startach wystarczą same dwójki i typ wejdzie, a to bez wątpienia jest wielce prawdopodobne. Fin wygrać coś musi, bo przeciwnicy mierni, kurs bardzo przyzwoity!
Kylmakorpi over 11 @ 1.8
Bet365
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kurs może nie powala, ale pograć to warto.
Szczepaniak over 6.5 @ 1.4
Ostatnio na torze w KL punktował 10,10,14 także linia spokojnie do zrobienia. W obliczu występu na rezerwie powinno być mu łatwo o te oczka. Widzieliśmy go w spotkaniu ze Swindon, które transmitowała telewizja SkySports i wyglądał fenomenalnie, pojechał 7 razy i rywalizował jak równy z równym z zawodnikami jak Batchelor, Andersen czy Kildemand. Dziś spokojnie Bunyan, Kościuch do objeżdżania, Nermark nie jest jakimś solidnym zawodnikiem na Wyspach, który prowadzi parę, a dodatkowy start w ramach z/z za Janowskiego wpadnie także ten bet to powinna być formalność. Do dubelka idealnie.

Szczepaniak over 6.5
@ 1.4
Tobet
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Z/Z chyba za Maćka Janowskiego ????
Ja pogrywam Na Szczepaniaka - 0,5 pkt w parze z Woelbertem po kursie 1,5. Też Tobet.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja może nie podam dzisiaj typu ale chciałbym się włączyć do dyskusji odnośnie meczu Gwiazd z Panterami. Nie dziwi Was, że Gwiazdy są dość dużymi faworytami? Jest tam bez wątpienia Iversen jest Szczepaniak, który z tej rezerwy śmiga ale jednak pewności czy pojedzie super to nie ma. Z/Z za Janowskiego czy to jest wzmocnienie - śmiem wątpić. Bjerre może powalczyć, Jensen, Buczek i Sundstroem też. Mówię ciężko mi coś wytypować - może Wy rozjaśnicie mi sytuację w tym meczu ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mateusz Szczepaniak - Kevin Wolbert +0,5 2 @ 2,90 Tobet
Miałem odpuszczać ten mecz, no ale obok takiego value nie mogę przejść obojętnie. Ok Szczepaniak w tym roku na torze w Kings Lynn jeżdżąc z rezerwy spisuje się świetnie, ale zawsze jak jechał z rezerwy to był tym lepszym rezerwowym i dlatego walił ok 10 punktów. Dzisiaj jedzie na rezerwie z Wolbertem i śmiem twierdzić że to właśnie Kevin będzie dzisiaj skuteczniejszym rezerwowym Gwiazd. Kevin był ostatnio przesunięty na pozycje 1-5 i dlatego punktował tak średnio. W tym roku jak jechali Ci dwaj zawodnicy z rezerwy to zawsze Niemiec punktował lepiej i to znacznie lepiej. Patrząc na formę obu zawodników to jest porównywalna, sprzętowo według mnie lepiej wygląda Kevin. Dzisiaj mając równie szanse (czyli obaj jadąc z rezerwy) ja stawiam na Wolberta.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ja może nie podam dzisiaj typu ale chciałbym się włączyć do dyskusji odnośnie meczu Gwiazd z Panterami. Nie dziwi Was, że Gwiazdy są dość dużymi faworytami? Jest tam bez wątpienia Iversen jest Szczepaniak, który z tej rezerwy śmiga ale jednak pewności czy pojedzie super to nie ma. Z/Z za Janowskiego czy to jest wzmocnienie - śmiem wątpić. Bjerre może powalczyć, Jensen, Buczek i Sundstroem też. Mówię ciężko mi coś wytypować - może Wy rozjaśnicie mi sytuację w tym meczu
Bjerre, Jensen czy Sundstroem to tylko albo aż nazwiska. MJJ może pojechać na komplet, a może pojechać przeciętnie (na poziomie 5-6 punktów). Zdecydowanie mocniejsza rezerwa gospodarzy jest tutaj główną kartą przetargową Gwiazd. r/r za Allena to tylko dodatkowy start dla Buczka i aż 3 dla rezerw, a nie byłbym wcale spokojny o dyspozycję Kościucha w dzisiejszej konfrontacji. Jak już wspomniałem - nazwiska, które wymieniłeś nie są w stanie zagwarantować dziś zdobyczy w granicach 10 punktów każdy. U gospodarzy jest pewny Iversen, wspomniane już rezerwy, Nermark... czyli jeden wielki znak zapytania, potencjał ma, żeby zrobić spokojnie dwucyfrówkę, ale jego forma jest sporą niewiadomą. Poprzednie spotkanie na torze Gwiazd między tymi ekipami odbyło się w padającym deszczu także nie jest to miarodajne do porównania z dzisiejszymi zawodami.
Dla mnie no bet, a handi dla Panter za niskie żeby pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Pantery mogą powalczyć a nawet pewnie powalczą, nie skreślam ich a nawet bym bardziej skłonił się ku nim. Przekonuje mnie Kenneth Bjerre który w tamtym sezonie jeździł w King`s Lynn, i zna ten tor bardzo dobrze. W tym sezonie jechał jako gość w ekipie swojego rywala i wygrał im mecz robiąć 14 pkt. Porównując Pantery już wygrały z Gwiazdami na ich terenie w tym sezonie 47-43. Wiadomo był to początek sezonu i składy troszkę inne. Lecz Jensen i Linus jechali dobre zawody zdobywając cenne pkt, razem zdobyli ich 29...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Siemka niedawno wróciłem z kortu do domu, więc przeoczyłem oferte. Było coś na test mecz Anglia - Australia?
tak, w bet365 była tylko oferta, Australia -4 handi, na zwycięstwo 1.52.
Harris over 9, Ward 12, Schlein 6 i Barker 6
+ h2h - Nicholls-1 z Wattem, Auty +1 z Woodwardem, Kennett z Beczlorem bez handi.
Chyba wszystko zapamiętałem ;)
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dziś w EL o 20:30 mamy meczyk Brimingham-Swindon.

Birmingham Brummies: Bjarne Pedersen, Josh Auty, Daniel King, Ben Barker, Sebastian Ułamek, Kyle Newman, Martin Smolinski.

Swindon Robins: Hans Andersen, Jason Doyle, Simon Stead, Troy Batchelor, Peter Kildemand, Nick Morris, Dawid Lampart.


5 kwietnia Swindon Robins - Birmingham Brummies 49 : 43
6 kwietnia Birmingham Brummies - Swindon Robins 37 : 53

Czy Swindon wygra dzisiaj po raz trzeci w tym sezonie z Brummies?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wszystko rozumiem, że powinna być dominacja na Thurrock itp., ale wystawić handi 24.5? Przecież jest Mroczka, Gafurow, Schlein... 2 jokery, Ales Dryml też zer wozić nie musi i to samo można powiedzieć o Patricku. Handi jak dla mnie przesadzone sporo. Co opisać u gospodarzy... Nilsson wiadomo, w kratkę, Davidsson to żadna gwarancja trójek, Sedgmen to elita nie jest, Mear mocno obity po Mistrzostwach Wlk. Brytanii. Będzie okazja przetestować sprzęt, ale takiego bicia Asów tutaj nie widzę. Chaotyczny post, ale na wylocie jestem, a chciałem się tym z Wami podzielić ;)
Belle Vue +24.5 @ 2
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom