>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeszcze jedno zdarzenie z dzisiejszego spotkania w Manchesterze. Zestawienie wracającego po kontuzji Patricka Hougaarda z Olkiem Allenem. Anglik cieniuje mocno w tym sezonie, oczekiwano od niego o wiele więcej. Przesunięty na pozycję nr 2 do Bjerre, co jednoznacznie wskazuje, że przechodzi regres formy. Ten numer startowy mocno ogranicza jego możliwość zapunktowania, bo Kenio powinien zebrać 3 oczka już na Angliku. W zeszłym sezonie, gdy Allen coś tam jeździł to miał spore problemy na torze Asów notując słabe wyniki, dziś tej formy nie ma, porozumienia ze sprzętem jak nie było widać tak nie ma, zatem objeżdżony na swoim torze Paddy nie powinien mieć problemów ze zgromadzeniem większej ilości pkt niż Olly. Stawka niska z racji powrotu po kontuzji, aczkolwiek pograć warto.
Hougaard v Allen @ 1.7
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Na dziś zaplanowano dwa spotkania Elite League, o ile oczywiście pogoda pozwoli na ich rozegranie. W pierwszym Kings Lynn Stars podejmują Eastbourne Eagles, w drugim Poole Pirates Belle Vue Aces. Oba zapowiadają się ciekawie. Według mnie interesująco wygląda zakład, który proponuje Bet365. Mianowicie zwycięstwo Piratów minimum 11 punktami. Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia, jak wysoki triumf ekipy Holdera i Warda. Wczorajszy występ Darcego w Szwecji jeszcze bardziej mnie do tego typu przekonał. Widać, że szybko wraca do bardzo dobrej dyspozycji. Debiut czeka w tym sezonie na brytyjskich torach Krzyśka Kasprzaka . Ciekaw jestem, jak wypadnie. Do tego jest Kling, Andersson. Mimo, że ekipa Asów zaczyna sobie coraz lepiej radzić, to dziś nie ma mowy o niespodziance.

Poole Pirates ( -10 ) - Belle Vue Aces 1 @ 1,83 Bet365
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Też zastanawiam się nad takim typem. Jest tylko jedno ale... i to ale nazywa się Adam Roynon. Jeśli pojedzie tak jak jeździ ostatnio to może być ciężko o łatwą wygraną Poole. Ward + Holder + Kling to 30 punktów. Kasprzak z Anderssonem powinni dołożyć 10. Wynik zależy od postawy Mastersa bo na punkty Kurza bym nie liczył.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
King&#39;s Lynn Stars - Eastbourne Eagles +12,5 2 @ 1,72 Unibet
Trochę przesadzona linia. Gram dzisiaj na Eastbourne, dlaczego? a no dlatego że Gwiazdy jadą bez Janowskiego, za niego jest R/R i to będzie osłabienie. Może i Iversen fruwa ale tak na prawdę to tylko on jest murowanym pewniakiem do punktowania. No dobra jest jeszcze Nermark i też powinien ładnie zapunktować. Korneliussen wystawiony z Iversenem i przez to stracił na wartości. Welbert na swoim torze niezły. Szczepaniak i Ostergaard wyglądają fajnie ale według mnie ten tor który dzisiaj jest Kings Lynn nie będzie żadnym atutem gospodarzy, zresztą jak zawsze, bo ten tor przygotowywany jest niezbyt specjalnie pod gospodarzy. Goście mają moc pod numerami 1-5. Kilokarpi powinien ładnie ogarnąć. Dryml też nie jeździ na tym torze najgorzej. Cam Woodwart i Simon Gustafsson jeśli nie będą przegrywali swoich biegów to będzie close meeting. Bridger to raczje solidny zawodnik. Szkoda że nie jedzie z rezerwy Gizatullin bo wtedy ten handicap byłby bardzo fajny. Ale Lahti jest w niezłej formie i śmiem twierdzić że może wygrywać biegi z rezerwą gospodarzy. Schramm na niego kompletnie nie liczę, ale wiadomo że zdarzają się takie rzeczy że zawodnik który jest noł nejmem zdobywa kilka oczek. Handicap przesadzony, uważam że powinna być linia w granicach 8,5. Do tego są przecież jokery i może je dobrze wykorzystać.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzadko coś z Unibetu polecam, ale tym razem po prostu muszę...
Oferta tam pojawiła się najszybciej i ku mojemu zdziwieniu kursy oraz handi bardzo przystępne. Na szybko pierwszy mecz opiszę i kolejne posty za x minut.
Peterborough -10.5 z Wolverhampton zdecydowanie warto pograć (kurs 1.8). W tobecie mamy gospodarzy -14.5 i kurs 1.72. Goście przyjeżdżają z 3 dziurami w składzie - Thorssell, Ingalls i Jorgensen. Zdziwie się jesli łącznie przywiozą więcej niż 3 punkty. Miśkowiak na wyspach bezbarwny, Proctor na wyjazdach nie tak dobry jak na Monmore. Tylko Tai i Fredka powinni powalczyć z miejscowymi, aczkolwiek będzie to zadanie bardzo trudne. Coś o faworytach teraz, MJJ w Anglii przyzwoicie co można powiedzieć również o Sundstromie. Bjerre poczynił niesamowity progres formy w porównaniu z tym co było 2 miesiące temu. Na rezerwie Lawson i Kościuch, którzy bez trudu będą punktować w/w trójce z Wolves oraz nie skreślałbym ich w walce z Miśkiem czy Proctorem. Buczkowski też gwarant 7-8 punktów. Rok temu Wolverhampton poległo 59:34 w Peterborough, a składy wiele się nie różniły. Dla mnie typ bardzo pewny i gram go zdecydowanie.
Peterborough -10.5 @ 1.8
Unibet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kolejna porcja typków na Anglię.
Tobet zestawia Iversena z Andersenem i daje +0.5 na Puka... Iversen genialna forma w każdym evencie, zawsze wozi dwucyfrówki, typowy pewniak swoich drużyn. H2H z Andersenem, bardzo chimeryczny zawodnik, jednak w tym sezonie znacznie słabszy niż jego rodak. Dziwie się oddsmakerowi, że jeszcze połówka dla Iversena... Skorzystać zdecydowanie trzeba, panowie spotkają się 3 razy w bezpośrednim pojedynku i to wtedy Iversen powinien przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Iversen +0.5 @ 1.6
Tobet
Z tego też spotkania poleciłbym pograć na gospodarzy, kurs w unibecie piękny bo 1.45, spodziewałem się max 1.3 także bardzo pozytywny ukłon ze strony tej firmy dla grających. Swindon nie kryje swoich celów - jedziemy po mistrza. Skład zdecydowanie pozwala na tego typu osiągnięcie do tego Roynon gościnnie wspomaga Rudziki także zwycięstwo powinno być bardzo spokojne i przekonujące. O ile przyjezdni mogą być pewni Iversena, o tyle przy reszcie nazwisk powinni postawić spory znak zapytania.

Swindon
@ 1.45
Unibet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Swindon + Peterborough @1,62 unibet 45 - 45 i 46 - 44
Peterborough -10.5 + Swindon ako @2,61 Unibet ⛔
Piękne kursy bo 1,45 i 1,12 na pewniaków. Swindon nie powinno mieć problemów, a wilki z Peter jadą osłabione brakiem Wells&#39;a. Ako ładne tylko pobierać.
Swindon opisał Feekus, a drugi mecz to Fredka, Tajski i Misiek kontra gospodarze, o ile Taj czy Fredka są w stanie wygrywać biegi o tyle reszta zawodników Wilków wygląda słabiej na papierze.
Taj Woffinden Over 10.5 tobet 10,5 @2,30 ⛔ 7
Taj jest w stanie pokonać Bjerrego, Buczka czy MJJ. Ze swoich zawodników to punkty może tracić tylko w 13 i 15 na Fredce, ale to też nie jest powiedziane. Uważam, że Taj dziś zdobędzie dwucyfrówkę, 10 na pewno czy 11 lub więcej? Zobaczymy, uważam że nie jest na straconej pozycji, a kursidło ładne!
Iversen +0.5 @ 1.6 tobet ✅ 11 - 8
Hansio niby u siebie, ale to drugi Duńczyk ma sezon życia. 3x jadą ze sobą +0,5 handi spokojnie na korzyść PUKa.; Feekus dobrze opisał ten typ i się pod nim podpisuje.

Dodaje jeszcze 4 typy tak trochę na siłe:
Andersson +2 - Barker @1,66 bet365 ZWROT
Barker to najsłabsze ogniwo gospodarzy, a w śród gości poza liderami KK i Australijczycy to upatrywałbym 4 siły w Anderssonie. Chłopaki razem się spotkają + do tego handi +2 myślę, że Szwed wygra o 1-2 oczka tą pare.

Batchelor - 3
- Korneliussen bet365 @2,40 ⛔
Duńczyk kilka miesiecy temu wykręcił komplet na torze w Swindon, ale to było dawno i nie prawda. Troy odnalazł formę odkąd wskoczył pod numer 4 to występy fenomenalne 3x od 13 do 15 pkt, Duńczy w parze z Iversenem dużo traci, nie zdobędzie więcej niż 5pkt.
Woffinden -1 - MJJ bet365 @2,10 ⛔ 7 - 7
Tajski musi być liderem gości by bronić honoru, MJJ może tracic punkty na Batchu, może jechać tylko 4 razy, a Anglik wg mnie ma 5 zapewnionych jak pojedzie na swoim poziomie. Przed kontuzją super forma, same dwucyfrówi powrócił na DPŚ i pojechał obok Harrisa najlepiej z Anglików. Wg mnie MJJ trochę zmęczony masą występów dziś będzie cieniował, przy Angliku.
Poole win +2 @1,85 tobet ZWROT
Tutaj analiza jest taka, jeśli pojedzie KK i Andersson to będzie koło remisu jak coś dorzuci Kling wygrają goście. Bet 50/50
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Coventry - Swindon @2,80 bet365 ✅ ✅ ✅ 42 - 48 Polecam się na przyszłość!
Swindon +6 @1,80 bet365 ✅
Wczoraj Swindon meczyło się na własnym torze przy okazji tracąc punkty, cóż wypadek przy pracy. Dziś wskakują Bjerre pod 2 i Alden pod 6. O ile młodszy z braci B jest najsłabszym ogniwem to myśle, że Alden dziś pare oczek przywiezie, ładnie jeździ w barwach Berwitch i dostał angaż w Swindon, drugi rezerwowy to Lampart który jeździ jak narazie wyśmienicie. Czemu pisze o rezerwowych? Bo Pszczółki po ostatnich dwóch porażkach 44-46 zwolniły Bagera i Roynon&#39;a i wg mnie to był błąd. Chłopaki się rozkecali coś tam jeździli w ich miejsce Thoernblom i Franc wg mnie to jest tylko osłabienie. Stead Batchelor i Stead jeździli na tym torze w ramach gościa więc ten tor nie będzie im obcy, Hansio na wyspach jeździ dobrze więc o tą 4 można być spokojnym.
Gospodarze to przedewszystkim mocny Harris i wracający po kontuzji Nicholls. Przed kontuzją jeździł ładnie teraz minie troszkę czasu niem wróci na wysokie loty. Larsen i Kennett jeżdżą w kratkę raz naście punktów innym razem tylko np 4. Widzę tutaj zwycięstwo gości, a jeśli nie to to minimalaną porażkę.
Stead +3 - Larsen @1,66 bet365 ✅ 6 - 5 izzunia
Larsen niby jedzie w biegu rezerw, ale tam trafi na Lamparta i Batchelora więc nie dawałbym mu jakiś pewnych 2 czy 3 pkt. 3 biegi z Kennettem vs Kildemand, Andersen czy Stead i Batchelor więc dziś jak nie wyskoczy z formą to o punkty będzie miał trudno. Stead punkty powinien przywieść vs Franc, Summers i Thoerblom z Aldenem w biegu. Może raz przyjedzie przed Troyem i już ma kilka oczek + do tego handi +3 spokojnie pokryje zakład.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Feekusa pewnie na fuszce i milczy to ja coś skorobne

Ułamek +1 - L Dryml @1,70 bet365

Seba na ostatnie 7 występów w Anglii tylko 2 razy pojechał trochę gorzej w Wolverhampton i Poole 7 i 6 pkt, tak to pozytywne wyniki. Początki w Anglii miał trudne teraz już jak sam mówi w wywiadach jest okej. Mowi, że jazda w Anglii go nakręca i traktuje ją poważnie.
Dryml z koleii odwrotnie, dobry początek, a ostatnie występy słabsze. Zaczynał ładnie teraz zdobywa po kilka punktów, w DPŚ też miał być liderem, a jeździł przeciętnie. Patrząc na nazwiska to też Seba jest faworytem, forma też po jego stronie.
Potwierdzenie moich słów
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/298910/sebastian-ulamek-dla-sportowefaktypl-jazda-w-anglii-zawsze-mnie-motywowala
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj prawdziwa gratka dla fanów Elite League. Aż 4 mecze, w tym jedno King&#39;s Lynn ze Swindon pokaże na żywo Polsat Sport.
King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Mads Korneliussen, Maciej Janowski, Kevin Woelbert, Daniel Nermark, Ulrich Ostergaard, Mateusz Szczepaniak.
Swindon Robins: Hans Andersen, Jason Doyle, Simon Stead, Troy Batchelor, Peter Kildemand, Lasse Bjerre, Dawid Lampart.

Wolverhampton Wolves - Coventry Bees, godz. 20:30

WW: Fredrik Lindgren, Tyron Proctor, Robert Miśkowiak, Ricky Wells, Tai Woffinden, Matej Kus, Jacob Thorssell.
CB: Chris Harris, Adam Roynon, Edward Kennett, Kenni Larsen, Scott Nicholls, Aaron Summers, Cameron Heeps.

Belle Vue Aces - Poole Pirates, godz. 20:30

BV: Rory Schlein, Ales Dryml, Patrick Hougaard, Artur Mroczka, Charlie Gjedde, Craig Cook, Renat Gafurow.
PP: Darcy Ward, Ricky Kling, Chris Holder, Dennis Andersson, Krzysztof Kasprzak, Ludvig Lindgren, Kyle Howarth.

Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles, godz. 20:30

PP: Kenneth Bjerre, Oliver Allen, Michael Jepsen Jensen, Linus Sundstroem, Krzysztof Buczkowski, Richard Lawson, Norbert Kościuch.
EE: Joonas Kylmaekorpi, Lukas Dryml, Simon Gustafsson, Cameron Woodward, Lewis Bridger, Denis Gizatullin, Timo Lahti.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów na owe spotkania.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mam póki co takie pytanko. Gdzie odbywa się mecz Gwiazd ze Swindon? Tobet wystawił ofertę jakby gospodarzem było Swindon a na SF pokazane jest jakby jechali w Kings Lynn.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja zagrałem, zrobią zwrot to zrobią nic nie tracę a może nie zrobią. Tobet zajeżdża mi ostrą amatorką czasami ????
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Zastanawia mnie bardzo niska linia (4,5pkt) wystawiona na Doyla i to po kursie 2,0. W ostatnich meczach w których jechał zawsze przekraczał tą linie i nie raz był liderem drużyny. Wiadomo że statystyki nie jadą, ale jak się patrzy na jego zdobycze punktowe w ostatnich meczach (5,10,13,15,15,8,7,8,7,5) to linia 4,5 wydaje się spokojnie do przekroczenia.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niels Kristian Iversen Total Points
Iversen rewelacyjny w tym sezonie. Ale w Anglii zdarzają mu się nieco gorsze występy, czego nie uświadczymy w Polsce czy Szwecji. 5 ostatnich domowych meczów to:
z Panterami 9(5)
z Wilkami 13 (5)
z Młotami 14 (5)
z Asami 10 (5)
z Piratami 14 (6)
Nieźle, ale &quot;na papierze&quot; w Anglii powinien robić ciągle komplety. Dziś jedzie w parze z Korneliussenem. Jest też na kim potracić punkty. Dodatkowo wczoraj lekki dzwon. Według mnie jest tutaj lekkie value.
Iversen poniżej 11.5 punktów @ 2.20 w Tobet ⛔ niby 13 ale to nie jest ten NKI co w Polsce ...
Jak chcecie grać K&#39;L to w WH macie - 2.0 po 1.90. Mi bardziej się podoba Panthers - 9.5 ale czekam jeszcze na kursy w innych bukach.
// Kurs rośnie i jest szansa, że jeszcze urośnie, więc warto poczekać do samego końca.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kylmakorpi poniżej 9 @1,85 ✅ ✅ 7 ????
Trudny rywal bo MJJ, Bjerre czy Buczek, na kolegach z pary też może coś zgubić. Do rzeczy Joonas kontuzjowany długo nie jeździł, wrócił do ligi polskiej pierwsze mecze udane, później już tylko coraz gorzej. W Anglii też dawno nie jechał na wyjeździ w tym sezonie. Dwa mecze u siebie 8 i 9 pkt więc nie przekroczył lini 9. Myślę, że warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zastanawia mnie bardzo niska linia (4,5pkt) wystawiona na Doyla i to po kursie 2,0. W ostatnich meczach w których jechał zawsze przekraczał tą linie i nie raz był liderem drużyny. Wiadomo że statystyki nie jadą, ale jak się patrzy na jego zdobycze punktowe w ostatnich meczach (5,10,13,15,15,8,7,8,7,5) to linia 4,5 wydaje się spokojnie do przekroczenia.
ehh a widzisz z jakiej pozycji jechal zdobywajac tyle punktow... ? z rezerwy a dzisiaj jedzie z 2 z Hansiem. Ostatnio u siebie tez jechal z 2 i przywiozl ledwie 5 pkt wiec linia jak dla mnie prawidlowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom