>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Z jakiej racji zwrot? Kto się załapał na -11,5 to spokojnie będzie miał rozliczone normalnie, nie róbmy nie wiem czego ;)
Tobet nie pierwszy raz coś takiego robi przecież i z tego co pamiętam nigdy nie wykręcił żadnego numeru.
Żałuję tylko, że sam się nie załapałem :p
Też uważam że nie powinno być zwrotów, to nie był żaden błąd tylko złe oszacowanie przez oddsmakera co zdarza się dość często w tej firmie. Błąd to by był gdyby zamiast -11,5 było +11,5 dla Brummies :grin:
Odpowiem tu, by nie dodawać zbędnie posta ????
W pełni zgoda z Dawidem - błąd popełnił gość, który wystawił kursy. Pewnie sporo osób się rzuciło, bo teraz widzę handi w większości właśnie -17. Ja tego już chyba nie ruszam, powodzenia Panowie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Też uważam że nie powinno być zwrotów, to nie był żaden błąd tylko złe oszacowanie przez oddsmakera co zdarza się dość często w tej firmie. Błąd to by był gdyby zamiast -11,5 było +11,5 dla Brummies :grin:
Sebastian Ułamek -5,5 - Rohan Tungate 1 @ 1,75 Sportingbet
Nie znam typa z którym jest zestawiony Seba. Spojrzałem w jego wyniki w PL i są niezłe, ale dzisiaj według mnie jest najgorszym rezerwowym w całej stawce. Covatti go powinien spokojnie objeżdżać, Smoła u siebie jest dobry, a Szczepaniak też nie powinien mu ustępować. Seba jest w niezłej formie. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi i po dość niepewnym początku teraz jest zdecydowanym liderem drużyny, na torze w Birmingham czuje się dobrze. Co potwierdza wynikami. Dzisiaj powinien pojechać 5 razy,a Australijczyk jak 4 razy pojawi się na torze to będzie dobrze. Handicap co prawda duży, ale spokojnie do pokrycia dla zawodnika Sparty Wrocław.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Niestety spoznilem sie na handi podawane przez Dawida i dostepne sa jedynie -17 na Brummies, patrzac na sklady i kalkulujac jakie moga nastapic zmiany gosci podczas meczu i tak wychodzi mi ze to handi powinno zostac pokryte przez gospodarzy, typ troszke ryzykowny jednakze wchodze w to a wiec:
Birmingham -17pkt - Coventry 1 @1.90 bet365 ⛔
dzisiejszy wynik to pewnie nie tylko dla mnie mega porazka druzyny gospodarzy.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
⛔Też się spóźniłem i też wchodzę w -17. Dodam od siebie, że nie widzę w drużynie gości zawodnika, który mógłby być odpowiednikiem Gapińskiego z wtorkowego meczu w Szwecji. Przypomnę, że tam handi wynoszące 14 pkt. zostało pokryte po 4 biegach po czym Gapiński postanowił pobić rekord świata i zdobył 19pkt objeżdżając Pedersena na jego torze tylko po to, żeby ta linia nie weszła bo i tak jego zespół przerąbał za 3pkt. Jak dzisiaj się coś takiego powtórzy to już nie ruszę handi powyżej 10pkt;]
Dobra już po 2 biegach było wiadomo, że nie wejdzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dwa bardzo ciekawe spotkania dziś, w których nie będzie mowy o jakiejkolwiek kalkulacji. Peterborough podejmie u siebie King&#39;s Lynn Stars, natomiast w meczu na szczycie miejscowe Rudziki zmierzą się z Piratami z Poole. Stawka pierwszego spotkania to 2 duże kroki w stronę awansu do fazy PO, a na Abbey Stadium będzie bezpośrednia konfrontacja o zwycięzce rundy zasadniczej.
Składy na dziś:
SWINDON: Hans Andersen, Simon Stead, Peter Kildemand, Jason Doyle, Troy Batchelor, Nick Morris, Dawid Lampart.
POOLE: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Dennis Andersson, Krzysztof Kasprzak, Sam Masters, Ashley Birks.

PETERBOROUGH: Kenneth Bjerre, Norbert Kościuch, Michael Jepsen Jensen, Linus Sundstroem, Krzysztof Buczkowski, Richard Lawson, Thomas H. Jonasson.
KING&#39;S LYNN; Niels Kristian Iversen, Ulrich Ostergaard, Maciej Janowski, Mads Korneliussen, Daniel Nermark, Kevin Woelbert, Mateusz Szczepaniak.

Jak zadebiutuje THJ w ekipie Panter? Jak zapunktują Polacy i najważniejsze pytanie - jakim wynikiem zakończą się dzisiejsze potyczki? Zapraszam do dyskusji, bo lada chwila powinny pojawiać się kursy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon Robins - Poole Pirates +8 2 @ 1,95 Sportingbet ✅ 50-43
Handicap 8 to dużo, ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną Rudzików 49-41 a więc 8 punktami, ale wtedy jechali bez Kasprzaka i Holder zdobył tylko 6 punktów co jemu w Anglii zdarza się.. no nie zdarza się. Mecz będzie na styku i sądzę nawet że Poole go wygra. Przy nawet ewentualnej przegranej są jokery a u Piratów ma kto jechać za 6. Do tego w ostatnim czasie dobrze spisuje się druga linia bo Andersson i Kling punktują na dobrym poziomie. Masters potrafi tam jeździć. Ward z Holderem powinni liderować drużynie, liczę również na dobry występ Kasprzaka. Gospodarze ciut obniżyli loty. Kildemand to nie jest Kildemand z początku sezonu. Andersen to nie jest taki zawodnik który będzie wszytko wygrywał. Stead i Batchelor bardzo nieobliczalni, Doyle niby ostatnio ładnie jeździł ale dzisiaj jest z kim przegrywać. Na pewno mają lepszą rezerwę i to mnie trochę martwi jednak liderzy powinni załatwić sprawę i przegrania 8 punktami Piratów nie wchodzi w rachubę.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie miałem czasu opisać wcześniej tego co podałem w swoim temacie. Handi na Poole wynika nie tylko z ich siły, ale głównie ze słabości w ostatnich czasach zawodników Swindon. Kildemand po piorunującym starcie jest w dramatycznej formie, Stead nie wozi ważnych punktów, a Lampart czy Morris to nie są pewne punkty swoich ekip. U gości 3 armaty i dwóch Szwedów, którzy mają za zadanie nie przyjeżdżać do mety na ostatnim miejscu. Do dubla można dać zwycięstwo Peterborough, bo z THJ na rezerwie wyglądają wybornie.. ;)
Poole +8 @ 1.9 (taki był jak pisałem w temacie)
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Heroiczny bój Peterborough.. Ciężko to opisać, bo najpierw na godzinę przed spotkaniem dowiadują się, że awizowany THJ nie będzie mógł wystąpić, a później na skutek kraksy w pierwszym biegu Kenneth Bjerre zostaje odwieziony do szpitala. Rezerwowi niedość, że musieli pokrywać z/z za Allena to jeszcze występować za Kenia. Zwycięstwo za 3 punkty może mieć niebagatelne znaczenie w kontekście selekcji czwartej drużyny do PO. Pytanie nasuwa się jedno... Co z Bjerre? Nie chodzi już tutaj tylko o front Panter, ale i Włókniarza, który jedzie arcyważne spotkanie z Unią Leszno już w niedzielę. Pogodzenie się z Harrisem i dobra postawa Bombera? Jeden wielki znak zapytania, bo Szombierski chyba jest już skreślony..
Poole nic nie ugrało na Abbey Stadium, nie zawiedli jedynie liderzy (chociaż Kasper bardzo przeciętnie) i tradycyjnie wygrali bieg nominowany podwójnie, aczkolwiek na nic się to zdało.
Elite League będzie nas emocjonować i zaskakiwać w dalszym ciągu, a ciężar gatunkowy kolejnych konfrontacji będzie bardzo duży. See You soon!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nietypowo, bo jedno spotkanie dziś w południe polskiego czasu. Ogólem zaplanowano na dziś 4 mecze, 2 z nich to konfrontacje najpierw Pszczółek na Showground w Peterborough i wieczorem odwrotnie - Coventry będzie gościło na Brandon ekipę Panter. Wszystko ma związek z wieloma odwołanymi meczami, alternatywnych terminów brak, a jeszcze sporo do objeżdżenia. Skupię się najpierw na najbliższym meczu.

Rzut oka na tabele:



Spotkanie jak widać bardzo ważne dla Peterborough jednak liczne osłabienia mogą zapewnić Pszczółkom 7 dużych punktów, a co za tym idzie iluzoryczne szanse na fazę play-off. Co, kto i jak pojedzie..:

- kontuzjowany Bjerre - za niego Schlein;
- za Kościucha gościnnie Bager (pierwotnie miało być z/z, ale ze składu wypadł MJJ);
- za MJJ r/r;
- debiut THJ w ekipie Panter.

Jensen legitymuje się trzecią średnią w zestawieniu Peterborough, zatem wszyscy oprócz RooBoy&#39;a mogą go zastępować. Szykuje się 7 biegów dla Jonassona, który o poranku odbył lot z Polski do Anglii. Jak zadebiutuje w nowych barwach? Czy da mu się we znaki kontuzja? Miejscowi z pewnością liczą na kolejny dobry występ Ryśka Lawsona, który ostatnio przeciw King&#39;s Lynn odwalił kawał dobrej roboty.

Vis a vis staną Pszczółki w najsilniejszym możliwie zestawieniu:

COVENTRY BEES: Chris Harris, Adam Roynon, Edward Kennett, Kenni Larsen, Scott Nicholls, Aaron Summers, Michal Szczepaniak.

Podejrzewam, że na ofertę będzie trzeba czekać do godziny 11tej (o ile takowa się znajdzie).
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jest i oferta w bet365. Spotkanie na papierze wygląda na bardzo wyrównane i prawdopodobnie to osoba Jonassona zadecyduje o losach meczu. Jeśli zakręci w granicach 12-13 oczek to Pantery powinny wygrać, bo jest pewny Sundstrom i Buczkowski. Jednak u gości ma kto jechać, trójka wybitnych Anglików (Kennett, Harris, Nicholls) w każdym spotkaniu może odpalić. Summers czy Roynon w tym sezonie udowadniali już niejednokrotnie, że potrafią walczyć z każdym.
Co wybieram?
Typ padł na Linusa Sundstroma -3 z Kennim Larsenem. Duńczyk może i forma zwyżkująca, ale na Showground nigdy nic wielkiego nie pokazał i największa jego zdobycz punktowa jaką pamiętam to 6 punktów (wcześniej blamaże, niemal same zera albo upadki). Szwed bardzo poprawny zarówno w Elitserien jak i w EL. Liczę dziś na jego 6 startów co w zupełności wystarczy, żeby pokryć handi i wygrać h2h z Larsenem. W 12tym biegu pojedzie w ramach z/z w parze z THJ na Kennetta i Summersa. Dwukrotna batalia z Larsenem to już powinno być znaczne zniwelowanie handi. Nie umiem sobie jakoś wyobrazić, aby Kenni nagle odczarował tor i zaczął na nim fruwać. Schlein, Buczkowski czy Jonasson powinni spokojnie poradzić sobie z Duńczykiem.
Sundstrom -3 v Larsen @ 1.7
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Miał być żużlowy wieczór, a tu spotkania w Swindon (na antenie Sky Sports) i Coventry odwołane, a bliski niedojścia do skutku jest również mecz Wolverhampton z Belle Vue także nici z typów prawdopodobnie.
/już wszystkie odwołane, do przeczytania w środę ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie mam czasu, ale warto połapać +16.5 z limitem na Lakeside w spotkaniu z Poole. U gospodarzy z/z za Anderssona czyli duże osłabienie, bo bliźniaki nie mogą zastępować. U gości wzmocnieniem okazuje się r/r za JD, który zrezygnował z występów na Wyspach, a dzięki temu PK dostanie dodatkową jazdę. Handi mocno przesadzone, powinno być maksymalnie na poziomie 12.
Zlimituje was pewnie do 67.17, ale warto i to pograć.
Lakeside +16.5 @ 1.85
Tobet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
I jeszcze jeden typ na mecz, który odbędzie się na Wimborne.
Watt over 8, dlaczego? Zawodnik, który owal w Poole zna doskonale, nieco słabsza postawa Holdera i Warda jest ostatnio wyczuwalna. Ostatnio David śmigał aż miło, gdy przyjechał z ekipą Lakeside na tor Piratów i czuję, że dziś będzie podobnie. 9 punktów to naprawdę niewiele, 5 biegów pewnych zatem powinno być bezproblemowo, bo zdecydowanie wszyscy zawodnicy w jego zasięgu.
Watt over 8 @ 2.1
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Są już na szczęście, zatem śpieszę z typami, bo czasu jak na lekarstwo.
Pierwszy bet z spotkania w Swindon, gdzie pojawią się Pszczółki z Coventry. Zestawienie takiej pary to jakaś pomyłka.. To, że Kennett ostatnio jechał padakę to nie znaczy, że znów zanotuje cztery razy ostatnie miejsca. Nie liczyłbym na to zdecydowanie. H2H ze Steadem, który jest w dramatycznej formie i więcej jak 6 oczek to raczej Simon nie zrobi. Kennett spokojnie powinien koło szóstki zakręcić zatem spokojnie jest do gry.
Drugi bet to over Szweda Lindgrena w derbach Midland. Wolverhampton to nic innego jak Woffinden i LIndgren, bo Morris, Jorgensen czy Aspgren nie pokażą nic, a Klindt i Proctor nie bardzo mają z kim wygrywać. Fredka może dziś zakręcić około kompletu, bo przegrywać nie bardzo ma z kim + kurs genialny także warto spróbować.

Kennett +2 v Stead @ 1.66
Lindgren over 11 @ 2.3
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie mam czasu także na szybkości.
Poole +4.5 @ 1.85 i Poole @ 2.5
Holder, Ward i Kasprzak - u gospodarzy nie ma takich armat. Kling dobrze czuje się na torze młotów, powinno być zwycięstwo gości, albo mecz na styku także handi super opcja.
Woffinden -0.5 v Lindgren @ 2
Nie rozumiem linii i kursu, bo Tajski może jechać na z/z za Klindta, który jedzie w mistrzostwach Danii. Zawodnicy równorzędni, dodatkowy występ może być tutaj kluczem.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Bet -3 Tajski z Nichoslem wówczas gdy Betsson ma bez hc ????
Watt z Karlssonem z tego co widzę też ok, ale kurs leci, Wattie też nie pojedzie zz
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
i stało się... wielki powrót na Wyspy, czyli Ryan Sullivan ponownie w Peterborough Panthers! Niegdyś legenda pośród Panter wraca pomóc ekipie w dostaniu się do fazy play-off oraz rozegraniu jej na swoją korzyść. Z takimi zawodnikami jak Buczkowski, Sundstrom, MJJ, Jonasson... Jak dla mnie bardzo poważna konkurencja dla Poole! Już wiadomo dlaczego opiekun Piratów, Matt Ford, tak walczy o zajęcie pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej. Odpowiedź jest prosta, aby spotkać sie z nimi dopiero w finale. Niczego nie ujmując Rudzikom to nie mają większych szans z przedstawicielami Peterborough.
Innym ciekawym newsem dotyczącym EL jest zatrudnienie przez Poole Piotrka Pawlickiego w zastępstwie za Dennisa Anderssona. Nie wiadomo jeszcze ile dokładnie będzie trwała pauza Szweda, ale włodarze oraz kibice nie mają o co drżeć, bo jestem przekonany, że Polak godnie zastąpi reprezentanta Sparty Wrocław. Elite League nabiera rumieńców, decydujące spotkania już niedługo!!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jest i kolejne spotkanie na Wyspach i w mojej opinii babol w ofercie tobetu.
Lahti under 9.5!
Tobet chyba nie wie, że Fin przeszedł do main body i zmieni się pozycjami z Lukasem Drymlem. 3krotnie pojedzie z Joonasem Kylmakorpi, zaliczy 4 starty to gdzie ma zrobić over 9.5? ;) Kurs bardzo atrakcyjny bo aż 1.6 na coś takiego. Nie trzeba przypominać jak inni punktowali z rezerwy, a gdy wchodzili na pozycje 1-5 to tracili nagle cudowną skuteczność -&gt; MJJ, Kildemand, Wells, Auty. Lahti do nich dołączy, bo nie ma opcji, że zrobi dwucyfrówkę, a w mojej opinii nie ma najmniejszych szans na udział w biegu 15tym.
Lahti under 9.5 @ 1.6
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom