>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bardzo przyjemna linia na Brummies w Tobecie, bo tylko -7.5. Na Perry Barr to najważniejszy mecz w historii klubu. Posiadają bardzo wyrównany skład, czego nie można powiedzieć o gościach z Eastbourne. Na domiar złego Simon jedzie w finale Allsvenskan i Orły będą operować z/z co jest dużym osłabieniem. Za Lahtiego jest Nico Klindt i to na pewno jest dobra wiadomość, ale kto ma ciągnąć wynik? Ano Lukas Dryml. Od jego postawy zależy wszystko, prawdopodobnie pojawi się na torze 7-krotnie, ale nie wydaje mi się, aby objeżdżał Kinga, Barkera, Pedersena czy Ułamka. Może z rezerwami Czech da sobie radę, ale main body u gospodarzy jest mocne i wyrównane i to oni zrobią olbrzymi krok do fazy PO wygrywając dziś mecz za 3 punkty. Dla porównania w Bet365 linia -14... ????
Birmingham -7.5 @ 1.72
Tobet
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Słabiutki Covatti w Angli zrobił w meczu u siebie 9 pkt ostatnio, w pierwszy meczy na swoim torze 2, a więc ja chyba się zdecyduje na overka albo na +1,5 z Smolinskim.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Słabiutki Covatti w Angli zrobił w meczu u siebie 9 pkt ostatnio, w pierwszy meczy na swoim torze 2, a więc ja chyba się zdecyduje na overka albo na +1,5 z Smolinskim.
W ostatnim meczu, który miał miejsce 6 września Covatti miał 0,0,1 ;) Chyba, że o czymś nie wiem?
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Racja , moje źródło tego nie podało ????
Nicolas Covatti - over 3,5 - 1,85 Tobet
Decyduje się zagrać na zawodnika Birmingham Brummies. Myślę że w pierwszym swoim biegu może zdobyć 2 pkt, objechanie Gizatulina i Smolinskiego jest mozliwe. Gizatulin w tym sezonie zaliczył tylko dwa udane mecze wyjazdowe z Belle Vue i Poole. Covatti jeszcze w 14 biegu jedzie przeciwko Gizie. Typ mój traktuje bardziej na przeczucie niż czyste statystyki, wszystko okaże się po teoretycznie najłatwiejszym pierwszym starcie. Może Drymlowi nie wyjdzie drugi tak kapitalny mecz jak ostatnio ???? i trójeczkę zrobi włoski argentyńczyk. Zakładam 4-5 pkt Covattiego w 4 startach, a możliwe że pojedzie o jeden raz więcej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Betsafe jak zwykle przesadził z ofertą i ma H2H na młodego Hankę czy Jonasa Davidssona ????

Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles +13 2 @ 1,925 Sportingbet
⛔ 56-34
Obie drużyny ciągle w grze o fazę PO. Eastbourne jeśli chce utrzymać pozycję z najlepszej 4 to musi ten mecz wygrać, szczerze mówiąc nie są bez szans. Birmingham to nie jest drużyna która wygrywa bardzo wysoko swoje mecze. No i tak jak jeden user tego forum powiedział gdzie liderami drużyny są Ułamek i B.Pedersen to w każdej chwili mogą spartolić mecz. 13 punktów to dużo a dwa ewentualne jokery to też spory handicap. Pamiętam jak na Perry Barr przyjechało Coventry bez Harrisa i Nichollsa wszyscy wróżyliśmy wysoką wygraną gospodarzy a tu okazało się że ledwo ledwo Niedźwiadki wygrały mecz. Dzisiaj według mnie będzie to samo, mecz będzie na styku i rozstrzygnie ostatni albo przedostatni bieg. U Orłów nie ma młodego Henki ale jego ostatnia dyspozycja była dość daleka od optymalnej na wyjazdach więc dzisiaj dodatkowy start mają wszyscy oprócz Kilokaripego i według mnie jest to wzmocnienie drużyny. Do tego Kilokarpi dobrze jeździ w Birmingham, tak samo Bridger. Cam Woodward i Klindt w każdej chwili mogą odpalić. Rezerwa według mnie lepsza po stronie gości. Niedźwiadki mają niepewnych liderów Ułamka i Bjarne. King po kontuji jakoś bez błysku, Barker to tylko Barker. Auty po dobrym początku sezonu teraz popadł w przeciętność. Rezerwa gorsza od gości. Dla mnie mecz na styku więc +13 na Orły pobieram.

Hans Andersen over 8,5 @ 1,60 Sportingbet
✅ 9
Przecież Pussy to zrobi w 3 biegach no może w 4. W Anglii to całkiem inna bajka jeździ dobrze, praktycznie nie widzę zawodnika wśród gości który mógłby go pokonać. Watt na wyjazdach jeździ słabo, a Nicholls dzisiaj jest tylko najemnikiem. Może ostatnie mecze w wykonaniu Hansa nie były aż tak rewelacyjne no ale bez przesady by nie zrobił 9 punktów nawet w 4 biegach.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Znów Tobet nieco zaskoczył.. Bardzo fajny kurs na Młoty z Lakeside. Tradycyjnie już z/z za JD i pozostały skład bez zmian. Zmierzą się dziś z Panterami, które są poważnie osłabione przed jedną z kluczowych konfrontacji tego sezonu. Tylko czy aby na pewno od niej wszystko zależy? Nie do końca, bo Lakeside kończy rundę zasadniczą w dniu dzisiejszym, a Pantery mają jeszcze 2 spotkania, które powinny wygrać jadąc w pełnym składzie z THJ i MJJ. Dziś brak obu reprezentantów Skandynawii, za Jonassona gościnnie Paddy, a za Duńczyka z/z wyłączające z dodatkowego startu Saletry. Watt i Karlsson to bardzo solidne ogniwa na obiekcie Thurrock . Nieminen typowy startowiec, a na torze Lakeside wyjście spod taśmy często bywa kluczowe. Mear i Sedgmen są w stanie powalczyć czy to z Kościuchem, czy to z Paddym, a młodziutkiego Thorssella powinni objeżdżać bardzo spokojnie. Spodziewałem się handi w granicach 8 punktów i 1.2 na miejscowych, 1.5 to bardzo dobra opcja na dzisiejszy wieczór, a solidne dwucyfrówki PiKeja i Watt&#39;a będą formalnością.
Lakeside @ 1.5 (1.72 w Unibet)
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 310

slawek-80

Użytkownik
Na Tobet kurs na Lakeside spadł z 1,50 do 1,30, a handi wzrosło do 7,5pkt. Skąd ta gwałtowna zmiana? Czyżby ktoś nie jechał w drużynie gości?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Na Tobet kurs na Lakeside spadł z 1,50 do 1,30, a handi wzrosło do 7,5pkt. Skąd ta gwałtowna zmiana? Czyżby ktoś nie jechał w drużynie gości?
nie widzę żadnych zmian. Może buki się zorientowały, że kursy były nieco przeszacowane i poszło dużo betów po korzystnym współczynniku.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Znów Tobet mnie zaskoczył. Mecz Birmingham Brummies - Poole Pirates i kurs na &quot;Piratów&quot; równy 2 :? Ja rozumiem, że jest &quot;zet-zetka&quot; za młodego Pawlickiego, ale nadal Matt Ford ma trzy duże armaty: Holder, Ward i Kasprzak. Dodatkowo każdy ma jeden start więcej (poza Holderem - proszę poprawić, jak się myle ;)). W zespole Brummies głównymi liderami są Bjarne Pedersen i Seba &quot;Colgate&quot; Ułamek. Ten ostatni w każdym momencie może zawieść i według mnie ten mecz nastąpi dzisiaj. Dużą różnicę robią rezerwowi, a raczej ich jakość. Covatti na pewno nie przebije poziomem dwójki Szwedów - Ludviga Lindgrena i Linusa Ekloefa, ciężko powiedzieć coś o Smolinskim. Według mnie kurs warty ryzyka i za niewielką stawkę go pogrywam.
Mecz z 24 maja w Birmingham:
Birmingham Brummies: 36
1. B. Pedersen (0,1,2,1) 4
2. M. Smolinski (2,3,D,1*,0) 6+1
3. D. King (0,1,3,2,1) 7
4. B. Barker (2,3,1,0) 6
5. S. Ułamek (2,1*,2,0) 5+1
6. T. Piszcz (0,2,0) 2
7. J. Auty (1,D,2,1*,2) 6+1
Poole Pirates: 54
1. Ch. Holder (3,2,3,3,2*) 13+1
2. R. Kling (1,0,3,1) 5
3. D. Ward (3,3,3,3,3) 15
4. D. Andersson (1,W,0,3) 4
5. A. Miedziński (3,2,2,2*) 9+1
6. H. Bager (2*,0,0) 2+1
7. K. Howarth (3,1,1,0,1) 6

Poole @ 2,00 ✅ ✅ prosty typ!
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
&quot;Our options are limited to rider replacement which means KK (Krzysztof Kasprzak), Ricky (Kling), Ludvig (Lindgren) and Linus (Eklof ) will be eligible for an extra ride at Birmingham so once again the spotlight will be on those to add the back up to Chris (Holder) and Darcy (Ward).
Ze strony Piratów.
Zdecydowanie bardziej podoba mi się kurs na Pantery walczące o życie (niby dwa mecze im zostały ale w czwartek w Swindon będzie mega ciężko o punkty).
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Mecz z 24 maja w Birmingham:

Birmingham Brummies: 36
1. B. Pedersen (0,1,2,1) 4
2. M. Smolinski (2,3,D,1*,0) 6+1
3. D. King (0,1,3,2,1) 7
4. B. Barker (2,3,1,0) 6
5. S. Ułamek (2,1*,2,0) 5+1
6. T. Piszcz (0,2,0) 2
7. J. Auty (1,D,2,1*,2) 6+1

Poole Pirates: 54
1. Ch. Holder (3,2,3,3,2*) 13+1
2. R. Kling (1,0,3,1) 5
3. D. Ward (3,3,3,3,3) 15
4. D. Andersson (1,W,0,3) 4
5. A. Miedziński (3,2,2,2*) 9+1
6. H. Bager (2*,0,0) 2+1
7. K. Howarth (3,1,1,0,1) 6


Poole @ 2,00
Bjarne i Ułamek są aktualnie w dużo lepszej formie niż w maju ;) , ale i tak Piraci powinni wygrać

Co myślicie o Harris vs Nicholls (+0,5) @ 2,00 Tobet ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dziwie się, że taka cisza w temacie przy rewelacyjnych kursach na dziś. Poole +2 w sportingbecie po 1.875 i Peterborough w pracy złapałem po 1.7 to są bardzo korzystne inwestycje. Nie zdziwi mnie podział punktów dziś w Birmingham także dodatnie handi na Piratów jest doskonałe, Peterborough jedzie niesamowitymi nazwiskami z... jakby nie patrzeć, zawodnikami o słabej reputacji. Szkoda, że dopiero teraz wróciłem i nie podzieliłem się z Wami typami/kursami, bo na moje oko goście mogą dziś odgrywać główne role.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Sebastian Ułamek under 10 punktów 2,15 Bet365 ⛔ na złość to zrobił.. ????
Wpadł mi w oko ten typ. Sebastian to chimeryczny zawodnik dzisiaj będzie miał z kim przegrywać, może Bjarne z którym w parze dzisiaj będzie jeżdził nie jest jakiś super ale na pewno może tracić na nim punkty. Do tego zespół Sebastiana dzisiaj będzie walczył z &quot;Rudzikami&quot; a tam już w ogóle są kandydaci do ogrywania Ułamka. Andersen czy Kildemand. Występ Ułamka w &quot;biegu wieczoru&quot; też stoi pod znakiem pytania, ponieważ wcale nie zdziwię się jak pojedzie w tym biegu Barker i Kling którzy dzisiaj od bardzo dawna nie pojadą razem w parze a to może spowodować, że jeden i drugi dzisiaj będzie kolekcjonował &quot;trójki&quot;. Co ciekawe tą linie Sebastian w tym roku &quot;przekroczył&quot; tylko 4 razy na 11 występów na torze w Birmingham, a co ważniejsze na ostatnich pięć występów zdobył więcej niż 10 punktów tylko raz.. Gram under punktowy &quot;Seby.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sebastian Ułamek under 10 punktów 2,15 Bet365
Dobry bet, gdybym mógł grać w bet3,65 to wchodził bym w to jak dzik w żołędzie. Numer 2 w Anglii do łatwych nie należy trzy biegi z Bjarne + 8 bieg gdzie zdobędzie 2/3 punkty jednak do 10 to sporo tym bardziej że w 15 nie pojedzie.
Birmingham Brummies - Swindon Robins +5 2 @ 1,95 Sportingbet ✅ 44-46 była czujka :wink:
W zasadniczej Rudziki wygrały 53-37 w Birmingham, czy dzisiaj będzie powtórka? czemu nie. Niedźwiadki to może i solidna drużyna na swoim torze ale nawet ostatnio z Poole potwierdziło się że z mocniejszymi sobie nie radzą. Swindon jedzie w podobnym zestawieniu co 6 kwietnia. Forma zawodników jest bardzo podobna w obecnej chwili. Mnie nawet kusi granie na gości po 2,85 jednak nie szaleję i gram bezpieczniej +5 bo Brummies u siebie jak wygrywają to wygrywają minimalnie, albo inaczej skromnie. Swindon to mocna drużyna jak Andersen i Batchelor jako liderzy nie zawiodą to oni dzisiaj wygrają.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Runda zasadnicza dobiegła końca, Poole jako zwycięzcy miali prawo wybrać sobie przeciwnika i dokonali racjonalnego wyboru w postaci Młotów z Lakeside, a Swindon ponownie w poniedziałek pojedzie na Perry Barr (wczoraj wygrali 44:46). Robi się ciekawie, dużo spotkań już nie zostało. Jedziemy tylko w poniedziałki wg rozpiski:
MONDAY SEPTEMBER 24:
SKY SPORTS ELITE LEAGUE PLAY-OFF S/F 1st leg:
Birmingham v Swindon
Lakeside v Poole
MONDAY OCTOBER 1:
SKY SPORTS ELITE LEAGUE PLAY-OFF S/F 2nd leg:
Swindon v Birmingham
Poole v Lakeside
MONDAY OCTOBER 8:
SKY SPORTS ELITE LEAGUE GRAND FINAL 1st leg:
TBC v TBC
MONDAY OCTOBER 15:
SKY SPORTS ELITE LEAGUE GRAND FINAL 2nd leg:
TBC v TBC

Zatem do poniedziałku!
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Półfinały play-off
24.09.2012
Birmingham - Swindon
Lakeside - Poole
Lakeside - Poole

Lakeside:
1. Davey Watt -
2. Kim Nilsson -
3. Peter Karlsson -
4. Kauko Nieminen -
5. Jonas Davidsson z/z
6. Justin Sedgmen -
7. Robert Mear -
Poole:
1. Chris Holder -
2. Sam Masters -
3. Darcy Ward -
4. Piotr Pawlicki -
5. Krzysztof Kasprzak -
6. Ricky Kling -
7. Linus Eklof -
Birmingham - Swindon
Birmingham:
1. Bjarne Pedersen
2. Seb Ulamek
3. Danny King
4. Ben Barker
5. Josh Auty
6. Martin Smolinski
7. Nicolas Covatti.
Swindon:
1. Hans Andersen
2. Nick Morris
3. Peter Kildemand
4. Jason Doyle
5. Troy Batchelor
6. Simon Stead
7. Dawid Lampart.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom