>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
kontuzji przewidzieć nie można, jakoś przez cały sezon obaj panowie jeździli bez uszczerbku na zdrowiu i tego się trzymajmy. Kurs jest niezwykle zachęcający patrząc na siłę rażenia Poole i nie ma takiej możliwości, żeby nie obronili tytułu. W EL poprzeczka jest zawieszona znacznie niżej niż w GP czy Elitserien także ta radość z jazdy da złoto
Nie biorac nawet pod uwage kontuzji to...
10 wrzesien Poole-Swindon 49-41
23 sierpien Swindon-Poole 50-40

==========================
dawałoby to mistrzostwo Swindon.
6 sierpien Swindon-Poole 49-41
6 czerwiec Poole-Swindon 48-42

=======================
dawałoby to mistrzostwo Swindon
W jakis sposob odzwierciedla to szanse ktore wg mnie sa 50/50 i granie jeszcze nizszego kursu stawkujac 10/10 to bzdura, dorzucajac do tego wyczerpujacy tydzien dla Holdera i niedziele dla Kaspera typ 10/10 jak zwykle mina....

F: skoro wiesz, że mina to graj na Swindon tylko chcę zobaczyć Twoją minę po 15tym października jak mina okaże się, że miną nie jest ;) widać jakie masz pojęcie w tym sporcie - kolejny post bez sensownej treści, ale do tego da się przyzwyczaić ;) wyjdź z domu, a nie krytykuj tylko ;)
S: Predzej ty powinienes sie obawiac bo juz wiele takich min 10/10 zapodales a ta smierdzi na kilometr ;).
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Grałem na Poole jeszcze przed meczami półfinałowymi za tysiaka po kursie 1,66, ale jak dzisiaj zobaczyłem jeszcze większy kurs to w pierwszym momencie pomyślałem że to jakieś jajca i jeszcze dołożyłem trochę do puli. Uważam że każde inne zakończenie ligi jak zwycięstwo Poole będzie dla mnie sporą niespodzianką. Czym jest spowodowany ten wzrost kursu to naprawdę nie wiem. Czyżby buki zareagowały na wczorajsze wysokie zwycięstwo Swindon na wyjeździe? Zarówno Birmingham jak i Lakeside bardzo odstają od Poole i Swindon i mecze półfinałowe nie są tu żadnym wykładnikiem siły.


23 sierpien Swindon-Poole 50-40
Dla sprostowania w tym meczu było 50-43, ale moim zdaniem żadne porównania tu z rundy zasadniczej nie mają sensu. Bardziej warty odnotowania jest fakt że Poole w drugiej części sezonu wzmocniło się Pawlickim który napewno trochę dorzuci punktów w meczach finałowych.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Tak samo można napisać, że Hans będzie miał ciężką sobotę GP i niedziele baraz z Wrocławiem. Jeszcze może Lampart się na finał załapie i kontuzje odniesie:grin:

Szanse oceniam na 60/40 dla Piratów

PS:Na bet365 juz jest 1.85
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
wzrost kursu do 1.85 na Poole może być podyktowany wczorajszymi upadkami Piotrka wczoraj w Szwecji i możliwość kontuzji, która wykluczała by go zjazdy, a ile znaczy dla zespołu Piratów pisać nie trzeba.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tak samo można napisać, że Hans będzie miał ciężką sobotę GP i niedziele baraz z Wrocławiem. Jeszcze może Lampart się na finał załapie i kontuzje odniesie:grin:

Szanse oceniam na 60/40 dla Piratów

PS:Na bet365 juz jest 1.85
Ja sobie zagram to w poniedziałek rano(jeśli nie zdejmą z oferty).Moim zdaniem to jest najrozsądniejsze wyjście.

Lampart w finale nie pojedzie na 101% a Andersen sobotę może mieć ciężką co najwyżej w barze po zawodach,bo w nich jedzie o pietruszkę a Holder o tytuł IMŚ.Ja widzę tu różnicę lekką;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Troy Batchelor over 8 punktów 1,72 Bet365 ✅ 15 bieg ;)
Z reguły nie gram &quot;Anglii&quot; ale dzisiaj wpadł mi w oko taki o to bet. Troy to zupełnie inna postać w Anglii w porównaniu do występów w barwach &quot;Byków&quot;. Myślę nadal czy przy takiej linii nie ma żadnego &quot;kruczka&quot;.. w ostatnim meczu i to na wyjeżdzie pojechał na poziomie 13 punktów.. Wiadomo, dzisiaj nie musi się nie wiadomo jak sprężać, ponieważ Swindon w finale jest na 99,9%. Jednak uważam, że drabinki biegowej nie ma wcale takiej ciężkiej poza oczywiście 13 biegiem w którym może zdarzyć się wszystko. Na ostatnie pięć spotkań w Swindon Troy przekroczył linię ośmiu punktów trzykrotnie a dwukrotnie zrobił właśnie osiem punktów, w tym raz z jednym wykluczeniem. Uważam jednak, że dzisiaj zrobi te dziewięciu punktów nawet w czterech startach.. Bo czy pojedzie w 15 biegu to jednak loteria, przewaga na starcie Swindon jest potężną i w miarę upływu meczu pewnie będą ją powiększać..

 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Ten 15 bieg jest zmora dla typerow. Czesto jedzie ktos inny niz pkt wskazuja. Dochodzi do tego to, ze Swindon przed 15 biegiem bedzie juz mialo juz final i nawet Lampart moze pojechac w tym biegu.


Martin Smolinski +3 Simon Stead @ 1.70 bet365

Handicap + slaba forma Steada + najprawdopodobniej wiecej startow.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon Robins -16,5 - Birmingham Brummies 1 @ 1,85 Tobet ✅ 55-37

Dwa typy z rewanżowego półfinałowego starcia. Kwestia awansu jest już rozstrzygnięta. Dzisiaj po raz kolejny powinno być niezłe lanie. W Birmingham jest rozłam drużyny zawodnicy pokłócili się między sobą i z trenerem, z tego względu nie jedzie też dzisiaj Bjarne Pedersen zawodnik który w dwóch meczach w tym sezonie na torze w Swindon zdobywał 17 i 16 punktów!! Dzisiaj za niego R/R co jest ogromną stratą. Do tego Ułamek ostatnio spisuje się bardzo słabo. A taki King i Barker biegów wygrywać nie będą. Rezerwa zdecydowanie gorsza. Tor w Swindon jest trudny i wątpię że goście sobie poradzą tym bardziej że jest konflikt w drużynie to spinać się nie będą, ja typuję wynik w granicach 60-30 nie licząc jokerów oczywiście. Swindon to dobra drużyna na swoim torze nie przegrywa, a na dodatek punktuje rywali jak chce. Hansior widać że jest ostatnio w gazie. Troy nie zawodzi. Do tego sezon życia jedzie Doyle i Kildemand. Morris, Lampart i Steadu siebie są bardzo skuteczni. Dla mnie pewna wygrana gospodarzy.

Simon Stead over 8,5 @ 1,75 Tobet ✅ 12 izzzi

Drugi typ na over punktowy Steada, Simon jedzie z rezerwy więc ma dwa bardzo łatwe biegi z rezerwowymi i tu już liczę na 5 punktów. Ogólnie bardzo łątwe biegi jeśli obędzie się bez upadków i defektów to over 8,5 punktów zrobi nawet w 4 biegach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Poole bez Pawlickiego w Swindon, Piotrek na drugie spotkanie powinien się wykurować i przy Wimborne Road czarować swoją postawą. Za młodego Polaka stosowane będzie z/z - wszyscy oprócz Holdera i Warda mogą startować. Szykuje się trudny wyjazd dla Piratów, potrzebni są niezawodni liderzy w postaci Australijczyków i Kasprzaka. Jeśli ta trójka zakręci w granicach 36-38 punktów to nie powinno być obaw przed rewanżem, bo Kling, Masters i dorzucą coś z pewnością.
Najnowsze doniesienia są jednoznaczne, PP nie pomoże Piratom w walce o tytuł. Czy Matt Ford sprowadzi kogoś w trybie last minute czy przy pomocy z/z będą sprężać się o mistrza? zapewne nadchodzące dni rozwieją nasze wątpliwości.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Nicka Morrisa w spotkaniach finałowych Elite League. Upadek z 15ego biegu mógł być brzemienny w skutkach dla młodego jeźdźca Rudzików. Rosco wypowiada się bardzo sceptycznie na temat zdrowia Nicka, bardzo prawdopodobne jest z/z na Abbey za Australijczyka, który był solidnym ogniwem drugiej linii zespołu Swindon.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Jeżeli kontuzja Morrisa się potwierdzi to uważam że jednak jest to większa strata dla Swindon jak strata Pawlickiego w Poole. Jest to solidny zawodnik drugiej linii, zwłaszcza w bezpośrednich pojedynkach z Poole przywoził sporo punktów. Natomiast strata Pawlickiego nie powinna być aż tak mocno odczuwalna. Przez większość cześć sezonu Poole sobie doskonale bez niego radziło, odjechał on z Piratami tylko parę meczy i jakoś szału nie zrobił. Dlatego też uważam że w dalszym ciągu faworytem jest Poole, trójka liderów powinna zrobić swoje, sporą niewiadomą jest druga linia ale parę cennych punktów powinni oni dorzucić i przyczynić się do zdobycia mistrzostwa. Swindon nie odbieram szans, ale nawet wobec tych kontuzji byłaby to dla mnie największa niespodzianka jeżeli w takim składzie wygraliby oni ligę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No i mamy 1.kursy na finał Elite League, więc śmiało można zaczynać dyskusję.
Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris, Peter Kildemand, Jason Doyle, Troy Batchelor, Dawid Lampart, Simon Stead.

Poole Pirates: Darcy Ward, Ricky Kling, Chris Holder, Piotr Pawlicki Z/Z, Krzysztof Kasprzak, Sam Masters, Kyle Howarth.
Uprzedzając pytania o ZZ, bo wiadomo, że ciężko niektórym przeczytać kilka postów wstecz :
Poole bez Pawlickiego w Swindon. Za młodego Polaka stosowane będzie z/z - wszyscy oprócz Holdera i Warda mogą startować
1.40 na gospodarzy wystawione przez WilliamHill jest takie akurat w mojej ocenie, bo dziś spodziewam się minimalnego zwycięstwa gospodarzy.
Dla przypomnienia 2 mecze na swoim torze w rundzie zasadniczej wygrało Swindon : 49-41, 50-43, więc idealnie wpasowywali się w przedział rodem ze Sportingbet 5-8pkt...


SPOTKANIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
widzę, że informacja jeszcze nigdzie nie dotarła... Ja już mam wcześniej pograne Poole jako mistrza i jest kolejny mocny argument opowiadający się ZA Piratami jako mistrzami BEL. Jason Doyle upadł na torach Premier League i nie wystąpi w finałowych spotkaniach. Co to oznacza - włodarze zastanawiają się czy lepiej wziąć Aldena jako naturalnego zmiennika, czy zastosować r/r w miejsce doskonale punktującego w ostatnim czasie żużlowca. Gdyby Alden miał wystąpić to wskoczy na pozycje rezerwowego, a Stead powróci na pozycję nr 4. W przypadku z/z za Doyla może jechać Morris, Kildemand i rezerwowi (Stead, Lampart). Podobno Seb Alden został już powołany na to spotkanie, ale jutro wszystko się rozstrzygnie.
Niedzielny news ze strony Somerset Rebels, jeśli nie jestem uważany za wiarygodne źródło informacji -&gt; http://www.somersetrebels.co/news.php?extend.729
W obliczu takiego ubytku w szeregach Swindon nasuwa się jeden wniosek...
Poole to win EL @ 1.85
Bet365

Polecam pograć, bo zapewne jeśli info dotrze to kurs zostanie stosownie zmieniony.

oficjalne info z Twittera Jason&#39;a
Thank u every1 for MSG feel special! I broke my c7 in my neck shame it had to end like this! Thank u Somerset management owe ya big time!
i dla tych, którzy nie wiedzą co to c7. Cały czas kurs wisi, gigantyczne value patrząc przez pryzmat tegorocznych zdobyczy młodego zawodnika. Nie muszę nadmieniać, że doskonale radził sobie na Wimborne Road jako ex Pirat... W czerwcu podczas meczu z Poole zrobił tam... 15 punktów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
i dla tych, którzy nie wiedzą co to c7. Cały czas kurs wisi, gigantyczne value patrząc przez pryzmat tegorocznych zdobyczy młodego zawodnika. Nie muszę nadmieniać, że doskonale radził sobie na Wimborne Road jako ex Pirat... W czerwcu podczas meczu z Poole zrobił tam... 15 punktów!
Czemu wspominasz o meczu w ktorym jechal z rezerwy i to dawno temu a juz cisza o &quot;niedawnych&quot; 4 punktach albo 6 i 6 u siebie ?
Typu nie neguje ( dla mnie no bet) lecz nadal krytykuje twoje wpychanie na sile perelek ktorych nie ma ;).
PS: i nie usuwaj mi postow po raz setny ktore ciebie krytykuja
Admin: prywatne wycieczki kieruj na PW.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
@Feekus, składam sygnaturę ???? pod tym typem ????
Poole Pirates Drużynowy Mistrz Anglii 2012
1,75 Bet365

Jeśli trójka liderów &quot;Piratów&quot; nie zawiedzie, bo wczoraj Holder coś w kratkę na &quot;Motoarenie&quot; to powinno być dzisiaj w okolicach remisu a to spokojnie będzie do odrobienia w rewanżu. Doyle nie pojedzie to jedno osłabienie, ale pytanie w jakiej formie jest Morris po tym &quot;dzwonie&quot; przed 2 tygodniami. W zeszłym tygodniu kiedy mecz został odwołany jego występ stał pod dużym znakiem zapytania. Osobiście sądzę, że trójki z Swindon czyli Hansa, Troy&#39;a i Kildemanda nie można porównywać do Warda, Chrisa i Kasprzaka. W dwu meczu tutaj handicap spory jest po stronie gości. Rezerwy dzisiaj raczej będą po stronie gospodarzy, ale taka sama sytuacja raczej będzie miała miejsce w rewanżu. Reasumując wiele dzisiaj zależy od występu &quot;trio&quot; z Poole jeśli nie zawiodą to mecz będzie wokół remisu i wtedy szala będzie się powoli przechylała w kierunku gości jeśli chodzi o dwumecz.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Strata Doyla napewno będzie odczuwalna dla Swindon, tyle że nikt nie jest w stanie stwierdzić jak pojedzie Alden za niego. Jego brak będzie odczuwalny szczególnie na torze Poole, natomiast na swoim torze jego zmienik może trochę punktów zdobyć. W każdym razie aby Poole wygrało dwumecz musi pojechać ich druga linia, bo bez ich punktów może być ciężko. Inna sprawa to pogoda, bo znowu zanosi się na wieczorne opady w Swindon. .
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak over 11 punktów 2,20 Bet365 ⛔ :razz: cieńko cieńko
Pierwszy mecz finału w Anglii o ile się odbędzie.. Krzysztof dzisiaj pojedzie pięć-sześć razy. Jeśli będzie zdobywał dużo punktów to pewnie pojedzie sześć razy. W Anglii raczej &quot;lotniska&quot; nie powinno być, więc kłopotów z torem Kasprzak mieć nie powinien. Dzisiaj pojedzie jako z/z za Piotrka. Kasprzak pokazał formę we wtorek przeciwko Unii Tarnów na torze w Gorzowie. Tam lekko było pod koło i od razu taki tor pasował Krzyśkowi. Dzisiaj musi pojechać na poziomie bo na pewno chce zdobyć złoty medal razem z Holderem i Wardem. To właśnie ta trójka będzie stanowiła o sile Poole. Śmiem twierdzić, że ani Ward ani Holder nie będą dzisiaj nieomylni i to właśnie Krzysztofa zobaczymy w biegu 15 a przy sześciu wyścigach dla Kasprzaka wystarczy, że w każdym przywiezie tylko dwa punkty i typ wejdzie. Gram over bo kurs na prawdę zachęca, zastanawiam się jeszcze nad handicapem ale +6 mnie nie zadowala..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak under 10,5 punktów 2,00 tobet ✅
Pierwszy mecz finału w Anglii o ile się odbędzie.. Krzysztof dzisiaj pojedzie pięć razy. Jeśli będzie zdobywał dużo punktów to pewnie pojedzie sześć razy (myslalem ze jak malo to pojedzie...). Kasprzak pokazał formę we wtorek przeciwko Unii Tarnów na torze w Gorzowie (wczoraj tez pokazal forme nie wygrywajac zadnego biegu). ...
No wracajac do typu. Jedzie z/z i na tym sie koncza jego dodatkowe biegi. Ostatnio zdobyl 7pkt w 4 startach czyli nawet zakladajac trojke w 5 starcie to wychodzi dycha. Decydujacy bedzie tutaj start w 13 biegu ktory obsadzony jest grubo i nie zdziwi mnie zerowka Kaspera.
PS : wszystkie pary z Mastersem wygladaja mega. ( z lampartem do przodu, z aldenem w plecy wiec na zero)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom