>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Puchar Rzutów Leiria

P.Fajdek uzyska przynajmniej 77,50m? NIE---1,94
P.Fajdek-B.Halasz 2---3,15
O.Stachnik-R.Urbanek 2---1,50
R.Urbanek uzyska przynajmniej 62,50m? TAK---1,75

sts


Paweł jest chory, do tego początek sezonu. Udało mi się złapać linię 78,5 ale zaraz po tym blok i linia o 1m mniej. Halasz rok temu tu wygrał, zresztą cały rok miał udany, wobec ogólnego osłabienia Fajdka po takim kursie obowiązkowo trzeba próbować.
Urbanek póki co na treningach lepiej się prezentuje niż Stachnik. Tu kursy były też równe no ale zaraz zjechali w dół.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kursy z STS

Kopeć top3 na 100m? Tak 1.57

Poprzedni weekend Kopeć, który na fajnym poziomie jest już długo osiągał w warunkach zwyczajnych 10.06 i 10.05 a chwilę wcześniej pod wiatr też świetny bieg

Jest forma, startuje w 🇵🇱 a 4 zawodnik na listach sezonu ma czas zaledwie 10.12 - to wszytko powoduje, że nasz powinien podium zrobić a pewnie myśli o czymś więcej.

inne ciekawe zakłady:

przede wszystkim Świderski top8? Nie 1.94

Szacunek za to co robił dla dyscypliny przez lata ale zjazd już jest wyraźny i obecnie powoływanie go na zawody pokazuje przede wszystkim w jaki dołek ta dyscyplina wpadła w 🇵🇱

Analizując skład niby aż tak daleko ósemki nie jest ale tu nie ma zasadniczo z czego zrobić coś pro - zapewne będzie to bardzo przeciętny wynik.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
To ja tutaj dodam czysto statystyczne bety :)

x.png

W poniższej tabeli znajdują się przewidywania tabeli na sam 2. dzień, oraz miejsce po drugim dniu w klasyfikacji ogólnej.

Pod tym linkiem znajdują się też predykcje całościowe bardzo dobrego serwisu https://www.tilastopaja.eu/etc/default.php?Division=1

Poprzednie dwie dywizje przewidzieli prawie perfekcyjnie.

STS ma ofertę na reprezentacje i miejsce po drugim dniu - ciekawe wydają się typy

Niemcy lepsze od Wielkiej Brytanii @1.94
Niemcy lepsze od Francji @1.45
Niemcy lepsze od Polski @2.38


i delikatnie
Niemcy liderem po 2. dniu @20

edit: Niemiec z kontuzją i zamiast 15 pkt, 0 :p

1687623425551.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Lekkiej się dopiero uczę, moje propozycje są oparte na powtarzalności i statystykach i ku mojemu zaskoczeniu przynosi to spore zyski.

Poprzednie dni były bardzo udane, podzielę się moimi typami na ostatni dzień lekkiej, wszystko sts

Skok w dal kobiet
Luzolo lepsza od Johanson @1.55
Diame lepsza od Kpatcha @1.75
Diame lepsza od Iapichino @2.94


L. Iapichino uzyska przynajmniej 6.85m - NIE @1.75
M. Bokun uzyska przynajmniej 6.50m - NIE @1.65


Skok wzwyż kobiet
Enatoch lepsza od Miąso @1.50
Miąso skoczy 1.87 - NIE @1.40


Skok wzwyż mężczyzn
Kobielski lepszy od Amelsa @1.50 etoto

Kula mężczyzn
Lincoln lepszy od Haratyka @3.04
Stanek lepszy od Weira @2.22

Haratyk top3 NIE - @1.70


Oszczep kobiet
Zwyciężczyni oszczepu K uzyska przynajmniej 62.00m NIE @2.01

edit: Bardzo fajny dzień i udało się ustrzelić kurs ponad 💰
1687710143433.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zlatá tretra Ostrava :coffee::coffee::coffee:

Pettersson S. - Percy N. 1---1,70 62,34-62,98
Peters A. - Herman T. 1---1,40
Peters rzuca 74m.,pozostawiam to bez komentarza
A. Duplantis uzyska przynajmniej 6.00m.? Tak---1,75
sts

Nie było mnie tu dawno, bo po prostu nie mam czasu. Dzisiaj w Czechach wysoki rangą miting i 3 typy ode mnie.
W dysku Szwed Pettersson z Brytyjczykiem Percy. Normalnie takie zestawienie nie powinno mieć miejsca, ale Simon nie wskoczył jeszcze na swój odpowiedni poziom. Cos mi podpowiada, że nawet +-63 m. Szweda powinny wystarczyć w tym pojedynku bo Percy to zawodnik, który raz na jakis czas rzuca tą odległość.
W oszczepie Peters też nie zachwyca ale to zawodnik, który w każdej chwili może rzucić 85+. Zresztą Herman najpierw musi 80m. pokonać zeby o czymkolwiek myśleć, dla mnie prosty typ.
Na koniec Mondo, który chce tu pobić rekord mitingu “I am happy to come back to Ostrava after 2021. I really like the stadium and the nice atmosphere, which makes me motivated. Let’s get that meeting record and possibly attack 6 metres...



Live---> https://results.onlinesystem.cz/ResultsAthletic/Index?idK=65807
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Peters 74m tylko rzucił ? Czy ja dobrze widze wyniki ? Dodałem to i wszystko na + tylko Peters a kurs był już 1.18 .... co za dramat, miało byc prosto ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
No miało być prosto, a wyszło jak wyżej.
Peters zawalił po całości, ten wynik można porównać do 3-2 Mołdawii z Polską 😛
Co do kursów to sts je zrzuca bardzo szybko. Pettersson był już po 1,37, Peters 1,17 chyba i Mondo 1,57 w okolicach godziny 15:30. I gdybym miał coś wybrać po tych kursach to wybrałbym tylko Mondo. Rano grając kupon te kursy miały swoją wartość, potem szkoda było to ruszać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Skoro DL Silesia, to pora na pierwszy post w sezonie ;)

Forbet:
Sara Fantini - Malwina Kopron 1,32
Sara w tym sezonie 2x 73m, wydaje się że ciężko będzie Malwinie ja pokonać


Ryan Crouser - Tom Walsh 1,27
Dwie różne ligi


Y. Rojas - L. Perez Hernandez 1,20
Jak wyżej

Piotr Lisek - Bo Kanda Lita Baehre 1,40
Co prawda ostatnio w Dusseldorfie Bo Kanda 5,82m, ale najwyższy czas aby Lisek skoczył 5,90m. Może dziś? ;)

Natalia Kaczmarek - Lieke Klaver 1,22
Trochę obawiam się że to jest typ pułapka, ale teoretycznie Natalia jest po prostu lepsza więc trzeba kibicować.

Hamish Kerr - Donald Thomas 1,4
Thomas jak widać nie ma jeszcze dość mimo 39 lat. Jeszcze sobie poskakuje. Pewnie sobie poskacze, ale...

Rudy Winkler - Paweł Fajdek 1,42
Winkler lepszy w tym sezonie, plus wątpię żeby się Fajdkowi chciało w 35 stopniach rzucać.

N. Olyslagers - I. Gerashchenko 1,35
Obie bardzo mocne w tym sezonie ale Australijka mocniejsza. Jak nie bedzie szło to zacznie czarować i wyjdzie.

Simbine - Yohan Blake 1,4
Blake cienki jak sik pająka



Totalbet

T. Walsh - J. Kovacs 1,60
Będzie pewnie wyrownany pojedynek, ale Walsh wydaje się równiejszy.


L. Perez Hernandez - L. Povea 1,55
Obie pewnie skoczą z 14,80, ale Perez jest dużo bardziej reguralna.


D. Williams - P. Skrzyszowska 1,40
Pia wraca powoli do formy sprzed kontuzji, ale chyba jeszcze na Williams nie wystarczy.

H. Kitaguchi - A. Vilagos 1,4
Udało mi się złapać rano po 1,4 ale już jest 1,35 i pewnie będzie jeszcze mniej Bo to jakieś nieporozumienie


M. Little - K.L. Barber 1,35
Little miała tylko jeden gorszy start, kiedy przegrała z Barber w tym sezonie

Jak coś jeszcze się pojawi ciekawego to dorzucę ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1535
B 12,7K

borkis

Użytkownik
To lecimy za ciosem

STS
N. Kaczmarek uzyska wynik 49.27s. lub lepszy (rek. Polski) NIE 1,27 !!!
N. Kaczmarek uzyska wynik 49.47s. lub lepszy (rek. życiowy) (miting w Monaco/ 400m K) NIE 1,40 !!!


Musiałyby być idealne, bezwietrzne warunki i wyjątkowa forma dnia. Nie ma raczej opcji na rekord Polski. Niecodziennie biega się rekord życiowy. Może uda się zejść poniżej 50 sekund ale nie więcej niż pół sekundy.


Adekele - Kaczmarek 1,4
Irlandko-jamajka wydaje się być po prostu lepsza. ajajaj ta końcówka Kaczmarek top.

Omanyala - Simbine 1,57
Omanyala szybszy w tym sezonie. Co prawda większość wyników nakręconych w Nairobi, więc trzeba do tego podchodzić z dużym dystansem, ale myślę, że dziś wygra i tak

Zango H.F. - Martinez L. 1,4
Martinez w tym sezonie PB 17,51m. Daleko, ale nie da się tego skakać na zawołanie

Marschall K. - McWhorter Z. 1,57
W Chorzowie Marschall wyglądał zdecydowanie lepiej


Totalbet

T. Davis Woodhall - Q. Burks 1,57 (w STS juz 1,15 ;) )
Davis zdecydowanie równiejsza. I jak widac zdecydowanie lepsza 2. miejsce. Bruks nie weszła do ósemki.


I. Vuleta - E. Brume 1,7
Ivana wydaje się powoli rozkręcać. No i sie rozkrecila. 3. Miejsce. Brume ósma.


A. Topic - M. Lake 1,5
Topic była bliska 1.98 w Chorzowie. Bardzo niewiele zabrakło. Lake się męczyła.


Y. Levchenko - A. Topic 1,7
Levchenko z kolei bardzo bliska 2 metrów.


A. Johnson - P. Skrzyszowska 1,7 !!!
T. Jones - P. Skrzyszowska 1,47 !!!
Nie rozumiem o co chodzi. Inna klasa zadowniczek.


B.K. Lita Baehre - T. Collet 1,57
Collet jakoś mnie nie przekonuje nigdy.


Fortuna
Obiena E.J. - Marschall K. 1,55
Marschall K. - Kendricks S. 1,67
Marschall jakby nieco zatracił formę. Na MC powinno wystarczyć, ale na Obiene i Kendricksa nie sądze


Herashchenko I. - Levchenko Y. 1,2
Hereschenko mnie bardzo zaskoczyła w Chorzowie. Bardzo mocna jest


No i to by było na tyle. Pia i Natalia niesamowicie przecenione. Powodzenia ;)



Edit: Eh trochę przekombinowałem z Topic i Adeleke... no nic za 2 dni Londyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +760
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
MP w Gorzowie
D Zabawska powyżej 58,75 kurs 1,7 sts✅✅✅pierwszy rzut i księgujemy
Na 6 ostatnich imprez tylko raz nie udało się Darii osiągnąć tego wyniku Może być jej ciężko o odpowiednią motywację,bo rywalki daleko (jakieś 4 m) za nią, ale liczę na 2-3 rzuty n swoim poziomie.
Haratyk-Bukowiecki 1 1,4 sts✅✅✅✅końcówka konkursu dla Michała
Konrad ma zerwany mięsień i sezon letni rozpoczął dopiero w ten weekend. Michał jest trochę kapryśnym zawodnikiem i nie mam 100% pewności w jego zaangażowanie, ale z kontuzjowanym rywalem to chyba wstyd przegrać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1363
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023

D. Zabawska wygra dysk K z wynikiem 58.75m. lub lepszym? TAK---1,65 (1,75)
K.Urban-W.Muszyńska 1---1,27 (1,35)
Szyszkowski J. - Mazur Sz. 2---1,57 (2,08)
Maślana Z. - Guba P. 1---1,50 (1,70)
Marok W. - Andrzejczak J. 1---1,35

sts

Aktualne kursy podaję a w nawiasie te po których grałem. Daria w formie i choć to są MP więc najważniejsze jest miejsce a nie wynik to jednak 58,75 dla Darii nie powinno być problemem. Urban powinna spokojnie pokonać Muszyńską i zdobyć srebro, Weronika się nieco posypała. W kuli Panów stawiam na Mazura, po aktualnym kursie bym tego nie ruszył ale ten wyjściowy złapałem elegancki. Szyszka ostatnio "trenuje" inaczej i kto kumaty to się domyśli. Paulina Guba ma problemy z rwą kulszową i jej wyniki są dalekie od tych z najlepszych czasów, Zuza wygrała MP do lat 20 i jak dla mnie jeśli pchnie ponad 16,50 a nie powinna mieć z tym problemu to pokona Gubę. W dysku Wojtek Marok to niezwykła regularność między 53-54 m. Andrzejczak to poziom na 52,5 max i to jak dobrze trafi.

Live z wynikami---> https://mps.domtel-sport.pl/?dzien=2023-07-27&impreza=6

Edit:
Linia z Darią usunięta z oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1664
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jakieś fatum .... co wezme niski kurs z tego działu to gigantyczna wtopa. Marok po 1.18 na podbicie i znowu lekka jako jedyna nie wchodzi. Ja nie wiem czy te pary są tu opisywane zbyt optymistycznie i pewnie czy co chwile aż takie niespodzianki są ...
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
99. PZLA Mistrzostwa Polski dzień II

W. Miąso wygra wzwyż K z wynikiem 1.84m. lub lepszym? TAK---2,01
Rzeźniczak M. - Klepacki M. 1---1,30
Wrotyński M. - Piłat D. 1---1,47
Kołodziejski M. - Jachym M. 1---1,35
Furmanek K. - Różańska E. 1---1,57

sts

Wiktoria i 1,84 - wahałem się dłuższą chwile ale zaufam zawodniczce Resovii. Mam nadzieję, że Borys te minimum 1,81 osiągnie co zmotywuje Wiktorię i nie zakończy konkursu. Rzeźniczak z 8 toru, Klepacki z 3 toru co daje mały handicap. Wrotyński powinien zdobyć brąz, tu może być blisko ale kurs jeszcze akceptowalny. Kołodziejski i Jachym i tu podejrzewam , że na 2,12 się wszystko rozstrzygnie, ale faworytem Mateusz. Ewa Różańska miała problem ze stopą i to handicap dla Kasi Furmanek bo Ewa musiała odpoczywać a nie trenować.

I jeszcze do kolegi krol-julian. Ja nie odpowiadam za szybkie spadki kursów na sts, ale nie rozumiem jak można grać za przeproszeniem po tak gównianym kursie (po spadkach!?).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1069
Do góry Bottom