>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dlaczego tak świetne zawodniczki jak Femke Bol czy Sydney McLaughlin biegają w sztafetach 400m a indywidualnie bez płotków nie? Miałyby szanse na medale na 400m bez płotków. Nie rozumiem.
Po pierwsze to często kalendarz startów się pokrywa (400 płaskie i 400 ppł), a po drugie 6/7/8 biegów na 400m/ppł(eliminacje, półfinały, finał) na jednej imprezie to zabójstwo
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Bez jakiejs wiekszej analizy czy sledzenia statystyk, bo niezbyt lubie obstawiac biegi a tym bardziej sztafety, ale kurs 1,7 na miejsce w top 5 kobiet chyba do gry, troche lepsza wspolpraca przy zmianie, wierze w jeszcze lepszy wystep Mariki czy Martyny, no i oczywiscie Ewa powinna swoje zrobic na ostatniej prostej. Jakies wasze propozycje na ostatni dzien zmagan? Trzeba sie pozegnac jakos z sezonem lekkiej bo juz malo mitingow zostalo
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mistrzostwa Europy za nami. Po raz kolejny dziękuję za typy w tym dziale. Sam nic nie wrzucałem tutaj w ostatnich 3 dniach z powodów osobistych (a wiadomo jak się nic nie wrzuci tak wszystko wchodzi).
Bilans typów podanych przeze mnie to 16/22, czy dobrze to już nie mnie oceniać ale $ mistrzostwa jak dla mnie na duży plus. Przed nami jeszcze parę mitingów Diamentowej Ligi, zobaczymy czy będzie dużo niespodzianek bo jak wiadomo najważniejsze imprezy już za nami.
Do następnego, pozdrawiam 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +1197
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
5. Memoriał Wiesława Maniaka :coffee::coffee::coffee:

Stachnik-Urbanek 1---1,45
w Monachium nie można było tak rzucać!?
Alasaari-Gawenda 1---1,45
Gawenda uzyska 5,42? Nie ---1,57
Kipruto-Dobek 1---1,70

sts

Dzisiaj w Szczecinie memoriał Wiesława Maniaka. Termin tuż po Mistrzostwach Europy, ale mamy na listach kilka gwiazd. W rzucie dyskiem stawiam na Oskara. Urbanek musi już myśleć o kolejnym sezonie bo w tym nieco się męczy. Stachnik dla, którego sukcesem było wejście do finału w Monachium powinien potwierdzić, że na ten moment jest lepszy od swojego starszego kolegi.
Srebrny medalista Mistrzostw Świata Juniorów (U-20) z Cali Fin Alasaari jest stabilniejszy na 5,20+. Michał Gawenda to póki co stabilność 5,00-5,10. Nie umniejszam mu bo przecież skakał już 5,45 ale tutaj wszystko rozstrzygnie się raczej na wysokości 5,22 bo jak dla mnie na tej skończy Polak a Fin będzie skakał dalej.
No i ostatni typ przeciwko Dobkowi, forma gdzieś uleciała i wątpię żeby coś się nagle zmieniło gdzie mamy już praktycznie po sezonie. Kenijczyk powinien jak dla mnie być szybszy o jakieś 2 sekundy :)

Live---> https://live.domtel-sport.pl/?seria=0&runda=3&konkurencja=Mt&dzien=2022-08-24&impreza=6 i prawdopodobnie tvp sport
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1260
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Lozannie :coffee::coffee::coffee:

Walsh-Awotunde 1---1,30
Sinancevic-Ponzio 1---1,35
Chopra-Vadlejch 1---1,50
Gailums-Cakss 1---1,35
Sanghyeok-Tambieri 1---1,28
co tam się odje*ało to nie wiem
Ricketts-Franklin 1---1,45
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1133
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Dziś Diamentowa Liga w Brukseli.
Po przeglądnięciu ofert wyjątkowo mocno spodobały mi się kursy z Betfan-u

Mena- Brown 1 (1,8) 200m
Mcleod - Mcperson 1 (1,4) 400m
Welteji - Hailu 1 (1,5) 1500

Kubanczyk nie dawno w Szczecinie 19,95 biegał a Kanadyjczyk już tylko 20,23 20,24 na mitingach sierpniowych, a dodatkowo Kubanczyk ma chyba 3 czy 4 rezultat na świecie w tym roku więc ma z czego biegać.

Jamajka Mcleod ostatnie sierpniowe starty wszystkie lepsze od koleżanki, a dodatkowo ta druga dostała pierwszy tor.

I Welteji po Mś i 4 pozycji z czasem 1:57 na 800 chce jednak powalczyć i pokazać się do końca. Na razie 1,59 i Win800 na Węgrzech oraz w Chorzowie na Dl 1500 w 3,57. Jest gotowa na szybkie tempo jak i finisz w koncowce. Hailu 4,01 na 1500 i 2,00 na 800 na MŚ lepsze czasy notowała na początku sezonu, wątpię by szykowała dwa szczyty formy i akurat nie na MŚ.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Dziś Diamentowa Liga w Brukseli.
Po przeglądnięciu ofert wyjątkowo mocno spodobały mi się kursy z Betfan-u

Mena- Brown 1 (1,8) 200m
Mcleod - Mcperson 1 (1,4) 400m
Welteji - Hailu 1 (1,5) 1500

Kubanczyk nie dawno w Szczecinie 19,95 biegał a Kanadyjczyk już tylko 20,23 20,24 na mitingach sierpniowych, a dodatkowo Kubanczyk ma chyba 3 czy 4 rezultat na świecie w tym roku więc ma z czego biegać.

Jamajka Mcleod ostatnie sierpniowe starty wszystkie lepsze od koleżanki, a dodatkowo ta druga dostała pierwszy tor.

I Welteji po Mś i 4 pozycji z czasem 1:57 na 800 chce jednak powalczyć i pokazać się do końca. Na razie 1,59 i Win800 na Węgrzech oraz w Chorzowie na Dl 1500 w 3,57. Jest gotowa na szybkie tempo jak i finisz w koncowce. Hailu 4,01 na 1500 i 2,00 na 800 na MŚ lepsze czasy notowała na początku sezonu, wątpię by szykowała dwa szczyty formy i akurat nie na MŚ.
Co ten mena odjebał ? Wytlumaczysz mistrzu ??
 
R 2,5K

Raf07

Użytkownik
Sam jestem pod negatywnym wrażeniem i nie tylko...
Druga część dystansu miał słabsza, w transmisji było widać, że złapał dziwny rytm biegowy, trudno powiedzieć, dziwny wiatr -2,9 był, ale to wszystkim przecież wiało...:/

Jamajki ok
A Welteji też dupa, pobiegła 3:57, ale końcówkę już słabła, albo nie finiszowała, a pozostałe goniły i Hailu SB 3:56, niespodzianka zwycięstwo Irlandki.

Na LA jestem dobrze do przodu, akurat miałem czas i podzieliłem się, bo widziałem że to mocne typy, Welteji nie skreślam na ostatnią DL.
Mena chyba kończy sezon, hm a może wyszła " trema debiutanta" w diamentowej...
Sorry za typy, powodzenia na ostatnich akordach LA
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Finał Diamentowej Ligi w Zurychu :coffee::coffee::coffee:

Pichardo-Zango 1---1,25
Ricketts-Franklin 1---1,33
Bekh Romanchuk-Lafond 1---1,20
Gerashchenko-Levchenko 1---1,35
Stahl-Weisshaidinger 1---1,30
Tsegay-Muir 1---1,40
Jackson-Ta Lou 1---1,33

fortuna

Finałowe zawody Diamentowej Ligi, które rozpoczęły się wczoraj ale większość konkurencji rozgrywana dziś. Powodzenia!

P.S
Ali Nia-Skrzyszowska poszukajcie, porównajcie kursy u paru buków (popularnych) a znajdziecie coś ciekawego co jeszcze przed startem pozwoli być na plus :devilish:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Finał Diamentowej Ligi w Zurychu :coffee::coffee::coffee:

Pichardo-Zango 1---1,25
Ricketts-Franklin 1---1,33
Bekh Romanchuk-Lafond 1---1,20
Gerashchenko-Levchenko 1---1,35
Stahl-Weisshaidinger 1---1,30
Tsegay-Muir 1---1,40
Jackson-Ta Lou 1---1,33

fortuna

Finałowe zawody Diamentowej Ligi, które rozpoczęły się wczoraj ale większość konkurencji rozgrywana dziś. Powodzenia!

P.S
Ali Nia-Skrzyszowska poszukajcie, porównajcie kursy u paru buków (popularnych) a znajdziecie coś ciekawego co jeszcze przed startem pozwoli być na plus :devilish:
2,68 na Skrzyszowską, jest gdzieś Nia faworytką?
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Witam w sezonie 2023 (y)

Powoli zaczynamy mitingi, które będą przystawka przed rozpoczynającymi się w marcu halowymi mistrzostwami.
Dzisiaj w niemieckim Cottbus konkurs tyczkarzy i skoczkiń wzwyż.

Na początek (bez jakiejś przesadnej stawki) dubelek:
Obiena E. - Lisek P. 1---1,45
Ladwig S. - Onufriyev O. 1---1,42

sts

Szału nie ma, ale spróbować trzeba. Obiena zaczął starty w tym roku od 5,65 we włoskiej Padovie i to mi w sumie w tym typie wystarczy. Lisek "nigdy" nie otwierał sezonu jakoś wyjątkowo mocno.
Niemiec Ladwig w Chemnitz w sobotę skoczył 5,50. Ukrainiec Onufriyev jest jeszcze młody i na hali to poziom dla niego w granicach 5,20-5,30 nie wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +909
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziś kolejny miting,tym razem w Karlsruhe.Sts jak zawsze pierwszy wychylił się z ofertą i warto iść w parę:
Thomas Dodd-F.Roos 1 1,5 kula K✅✅✅
Amerykanka w tym tygodniu już coś rzucała i osiągnęła wynik 19.12(niby to tylko zawody na swojej ziemi,ale jakiś tam rozruch już ma).Szwedka dopiero zaczyna rzucanie,w zeszłym sezonie na hali jej wyniki kręciły się w okolicach 18.50...dopiero na MŚ w hali pchnęła kulę powyżej 19 m
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +687
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
S.Kendriks-KC Lightfoot 2---1,95
Czykier-Kwaou Mathey 2---2,50 (bieg półfinałowy)
P.Skrzyszowska-A.Johnson 1---1,40 (bieg półfinałowy)

betfan

W tyczce KC bardzo ładnie skakał w Karlsruhe. Do 5,83 na czysto z przewyższeniami, bez zrzutek. Kendricks w Cottbus 5,82 po drodze z dwoma zrzutkami. Ciekawy konkurs się szykuje ale bardziej podobał mi się KC więc na niego stawiam.
Przeciwko Czykierowi bo zaczyna starty a Francuz ostatnio przyzwoicie. No i Pia, która z tego co udało się dowiedzieć jest piekielnie mocna i na obozach kręciła jakieś wyniki z kosmosu.

Edit:
Biegi easyyy. Z tyczką były nerwy bo KC w ostatniej próbie 5,60 skoczył, na szczęście 5,76 czysto a Kendricks zrzutki, potem ostatnia szansa na 5,82 Sama,ale również zrzutka. Ostatecznie wszystko po mojej myśli 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2268
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
S.Kendriks-KC Lightfoot 2---1,95
Czykier-Kwaou Mathey 2---2,50 (bieg półfinałowy)
P.Skrzyszowska-A.Johnson 1---1,40 (bieg półfinałowy)

betfan

W tyczce KC bardzo ładnie skakał w Karlsruhe. Do 5,83 na czysto z przewyższeniami, bez zrzutek. Kendricks w Cottbus 5,82 po drodze z dwoma zrzutkami. Ciekawy konkurs się szykuje ale bardziej podobał mi się KC więc na niego stawiam.
Przeciwko Czykierowi bo zaczyna starty a Francuz ostatnio przyzwoicie. No i Pia, która z tego co udało się dowiedzieć jest piekielnie mocna i na obozach kręciła jakieś wyniki z kosmosu.
Gdzieś można śledzić te zawody?
 
Do góry Bottom