>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
M. Rozmys - N. Gourley 1---1,46
P. Fajdek - W. Nowicki 1---1,47
B. Halasz - Q. Bigot
1---1,50
E. Henriksen - M. Kokhan 1---1,30

betfan

Brytyjczyk do medalu typowany nie jest i zdobyć go nie powinien. Rozmys powalczy z Garcią i Heywardem o srebro lub brąz, bo złoto zarezerwowane dla Ingebrigstena.
Nowicki jak i Fajdek mówią, że wygra ten co bedzie miał więcej motywacji na te zawody a większe chęci widać u Pawła. Zmotywowany jest Halasz a Bigot jakby nieco przygasł, Henriksen zawsze jest groźny i potrafi odpalić co powinno dać lepsze miejsce od Kokhana.

To tak ogólnikowo na dzisiaj, mam nadzieję, że w końcu będzie komplet bo ostatnie (minusowe) typy pechowe.
Jeśli zdążę to wrzucę wieczorem typy na live, fortuna ma fajna ofertę i przed zawodami można dostać pary jakie normalnie w ofercie nie były.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
P. Wykrota uzyska w półfinale 200m. wynik 20.80s. lub lepszy | sts | 2,01 | TAK |
betting time: 20:08

Awans do półfinały z małym Q, aczlokwiek z czasem 20.81. Patryka stać na czas zdecydowanie poniżej 20.80. Ostatnie cztery starty to czasy: 20.74, 20.67, 20.49, 20,70

Jego wypowiedź po dzisiejszym ćwierćfinale:
,,Dyspozycja na treningach jest życiowa. Pogubiłem się trochę na wirażu. W półfinale będą inne emocje. Mam nadzieję, że uda się pobiec jeszcze szybciej"

Liczę, że Patryk nie przesadzał z tą ,,życiową formą" i w półfinale pobiegnie chociaż o tą jedną setną szybciej niż w biegu ćwierćfinałowym.
Edit: Patryk z 1 pola, słabo pobiegł po łuku, z duża stratą do reszty odpuścił końcówkę biegu 🤬lub jakaś drobna kontuzja, czas o 2 sekundy gorszy od przed ostatniego zawodnika…
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Na live na fortunie próbuję tak:

Fassinotti 1-3 nie---1,49
Bigot 1-3 nie---1,25
Vuleta-Gardasevic 1---1,37
Heyward-Stonier 1---1,45
Halasz-Kokhan 1---1,25
Gardasevic 1-3 nie---1,46
Grovdal-McColgan 1---1,25
Grovdal nie ukończyła niestety biegu 😔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1571
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Jak się łączyć nie da!? Przecież h2h na daną konkurencję jak się nie dubluje to nawet 4 pary idzie zagrać...jest 5 konkurencji na live, ja porobiłem treble na podwojenie...

Tak, jak się postawi danego zawodnika na konkretne miejsca to reszta zakładów się blokuje
 
Ostatnia edycja:
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Jeśli zawodnik/zawodniczka nie ukończy biegu to jest przegrany , a jeśli wycofa się przed startem to jest zwrot?
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Sprawa jest prosta:
Jeśli przy danym zawodniku pojawi się "DNF" to zakład jest przegrany jeśli stawialiśmy na tego zawodnika.
Jeśli pojawi się "DNS" to wtedy mamy zwrot.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Asher Smith v kurs 1,57 sts
Główna faworytka do złota, zagrozić jej może tylko Kambudji, lecz ostatnio często z nią wygrywa, w finale MŚ Asher w Top 3,a Szwajcarka przybiegła na 8 pozycji, w eleminacjach w Monachium Brytyjka również mocniejsza
Ennaoui medal kurs 1,42 betfan
Złoto dla Muir, ale medal nasza Zosia ogarnie, od jakiegoś czasu biega bardzo mądrze, pewnie do samego końca będzie trzymać się za Muir co da jej spokojnie medal, wszędzie kursy w okolicach 1,25-1,3
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇸🇮 Kristjan Ceh wygra rzut dyskiem - 1,75 forbet forbet ⛔

Nie ma co ukrywać, Słoweniec jest zdecydowanym faworytem tego konkursu. Niedawno został mistrzem świata w Eugene z kapitalnym wynikiem 71,13m. Ceh ma znakomite warunki fizyczne. Tutaj w eliminacjach pokazał już ogromną siłę. Awans sobie zapewnił pierwszym rzutem na odległość 69,06m, czym pobił rekord mistrzostw Europy. Słoweniec w tym sezonie regularnie rzuca koło 70m, czego nie można powiedzieć o jego rywalach. Owszem groźni są Alekna, Stahl czy Gudzius, ale rzucają oni kilka metrów słabiej. Tak wysokiego kursu na zwycięstwo Ceha nie ma nigdzie indziej, na innych bukmacherach kursy wynoszą ok. 1,4.

🇳🇴 Karsten Warholm wygra bieg na 400m przez plotki - 2,0 forbet forbet ✅

Bardzo interesująco się zapowiada finałowy bieg na 400m przez płotki mężczyzn. Głównym faworytem do złota jest Karsten Warholm, rekordzista świata. Rekord ten ustanowił rok temu podczas IO w Tokio. W tym sezonie Norweg nie biega już tak szybko, jednak to i tak są znakomite rezultaty. W Eugene podczas MŚ zajął dopiero 7. miejsce, ale pogubił się wtedy przy ostatnich plotkach. Potem tłumaczył się, że był to efekt odniesionej podczas mityngu Diamentowej Ligi 5 czerwca w Rabacie kontuzji i późniejszego braku treningów. Teraz stwierdził, że jest już w odpowiedniej dyspozycji, aby zdobyć złoty medal w Monachium.

Jego najgroźniejszym rywalem będzie dziś Francuz, Wilfried Happio. Francuz wygrał mistrzostwa kraju w czerwcu z życiowym wynikiem 48.57, ale miesiąc później uzyskał w Eugene, gdzie był czwarty, już 47.41.

Nie ma co ukrywać, Norweg jeśli pobiegnie swoje i nie popełni żadnych błędów to sięgnie po to złoto. Nie spodziewałem się tak wysokiego kursu na jego złoty krążek dziś. Warholm po nieudanych MŚ ma coś do udowodnienia. W eliminacjach rekordzista świata wyglądał świetnie i dziś liczymy na kolejny jego popis. Tak wysokiego kursu na jego złoto nie ma nigdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +605
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Jakie sa jeszcze realne szanse na zloty medal reprezentacji Polski? Sztafeta kobiet i cos jeszcze? Jest zaklad na under 3,5 zlotego medalu i zastanawiam sie czy ktos jeszcze moze zaskoczyc
 
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakie sa jeszcze realne szanse na zloty medal reprezentacji Polski? Sztafeta kobiet i cos jeszcze? Jest zaklad na under 3,5 zlotego medalu i zastanawiam sie czy ktos jeszcze moze zaskoczyc
Dla mnie jeszcze są 3 realne szanse. Sztafeta po walce z Holandia + Ździebło jak się zregenerowała po MŚ + Pia na plotkach. Jest jeszcze Dobek, Sofia, Wielgosz, Konieczek czy sztafety 4*100m i to są ewentualne szanse na jakieś medale ale praktycznie bez szans na złoto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wieczorem zapowiadany deszcz w Monachium, mogą być lekko wypaczone wyniki, może warto iść w jakieś undery w rzutach, lub czasach zawodników. W biegu przez płotki opady mogą przeszkadzać w pokonywaniu przeszkód
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dobson Ch. - Tortu F 2 @3,34 sts 4-3

Finał biegu na 200 m mężczyzn. Totru to najlepszy z europejczyków na niedawnych MS w Eugene. Zrobił tam też swoją życiówkę na 200 m a mianowicie 20.10s. Myślę że w dzisiejszym finale stać go aby zakręcić się blisko tego wyniku, zobaczymy jeszcze jak z warunkami będzie.
Warto odnotować na na tych mistrzostwach na tym dystansie nie startowali Brytyjczycy - Dobson i Hughnes których buki szanse w dzisiejszym finale wyceniają wyżej. Dobson najlepszy wynik w sezonie i jednocześnie życiówka w kwietniu tego roku 20.19s . Obaj wygrali swoje biegi półfinałowe Tortu z czasem 20.29s a Dobson 20.21s. Moim zdanie bet bardziej z tych 50/50 i na szybko przegladając kurs u buków na Włocha są kursy @1,90 - @2,30 natomiast sts trochę sie rozjechał więc można spróbować. Finał zaplanowany na 21:15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1112
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
Dobson Ch. - Tortu F 2 @3,34 sts

Finał biegu na 200 m mężczyzn. Totru to najlepszy z europejczyków na niedawnych MS w Eugene. Zrobił tam też swoją życiówkę na 200 m a mianowicie 20.10s. Myślę że w dzisiejszym finale stać go aby zakręcić się blisko tego wyniku, zobaczymy jeszcze jak z warunkami będzie.
Warto odnotować na na tych mistrzostwach na tym dystansie nie startowali Brytyjczycy - Dobson i Hughnes których buki szanse w dzisiejszym finale wyceniają wyżej. Dobson najlepszy wynik w sezonie i jednocześnie życiówka w kwietniu tego roku 20.19s . Obaj wygrali swoje biegi półfinałowe Tortu z czasem 20.29s a Dobson 20.21s. Moim zdanie bet bardziej z tych 50/50 i na szybko przegladając kurs u buków na Włocha są kursy @1,90 - @2,30 natomiast sts trochę sie rozjechał więc można spróbować. Finał zaplanowany na 21:15
Jest lekki valuebet ale po półfinałach zdecydowanie jednak Dobson i Hughnes lepiej wyglądają. Nie ma co porównywać czasów bo Brytyjczycy zrobili przebieżkę i jakby chcieli byłoby około 20.00 - 20.05 u obu z nich.
 
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
Jest lekki valuebet ale po półfinałach zdecydowanie jednak Dobson i Hughnes lepiej wyglądają. Nie ma co porównywać czasów bo Brytyjczycy zrobili przebieżkę i jakby chcieli byłoby około 20.00 - 20.05 u obu z nich.
Żeby było też coś mojego to proponuję:

* Dobson 1-3 - 1.55 Fortuna - 4... Słaby bieg
* Zwycięzca 200m under 20.10 - 1.62 STS
* Blake - Afrifah 1 - 1.84 STS
* Muir V - 1.15 - STS
* Ceh 1-2 - 1.15 Fortuna

Dobson zaimponował odpuszczeniem tempa w półfinale i dla mnie oprócz Hughnesa faworyt. Można grać 1-2 ale spokojnie 1-3 że względu na tego Tortu bo kurs dobry i tak. Reszta biegła na maksa w półfinałach i ma gorsze tory.

Co do czasu to nawet w deszczu Brytyjczycy powinni złamać 20.10 po tym co pokazali do tej pory.

Blake tor siódmy a młody z pierwszego. Forma podobna za układ torów to z góry daje +0.3s. Dla mnie valuebet.

Muir zdecydowanie nie widzę przeciwniczki ani na tempo ani na sprint.

Ceh też duży faworyt ale małe ubezpieczenie jakby wyszedł mega rzut Stahlowi czy młodemu Aleknie. Jeżeli będzie padać to Ceh jest najmocniejszy i przy rzutach z ręki na mokrym kole bez super techniki ich powinien tym bardziej rozjechać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
M 94K

michalkin

Użytkownik
Ktoś napisze co tam Dobek odjebal? Nie oglądałem ale patrząc po wynikach bieg bardzo wolny. Miał powalczyć o medal, a tu nawet nie otarł się o bieg finałowy... 🙄
 
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
Ktoś napisze co tam Dobek odjebal? Nie oglądałem ale patrząc po wynikach bieg bardzo wolny. Miał powalczyć o medal, a tu nawet nie otarł się o bieg finałowy... 🙄
Ten medal to był i tak mocno życzeniowy. Niby medalista olimpijski i 4 season best w stawce ale cały sezon raczej słaby. Brak przyspieszenia w trochę lepszej obsadzie na ostatniej prostej praktycznie przez cały rok i teraz było podobnie.
 
Do góry Bottom