>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Lekkoatletyka

S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
A. Konieczek TOP 8 3000m z przeszkodami. - TAK. 1.7 STS 4 miejsce i PB

Już spadło na 1.62 ale jeszcze do grania. Z czasów się nie mieści, ale w eliminacjach dobry bieg i SB poprawiony o około 8s.
W wywiadzie mówiła że biegło się świetnie a kilka zawodniczek wydaje się już być pod formą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
Dubel na sztafety:

* Irlandia - Niemcy 1 4x400K - 1.7 Fortuna
* Niemcy - Włochy 1 4x400M - 1.6 Fortuna

Irlandki lepsze od Niemek w półfinałach o prawie 2s. Mają one Adeleke, która robi dużą różnicę. Dodatkowo Niemki pierwszy tor, więc nie widzę opcji żeby były przed Irlandkami po pierwszej zmianie. Po zejściu powinna być już jakaś przewaga i nawet jak się zejdą to na swojej zmianie ( pewnie 3 lub 4 ) Adeleke powinna spokojnie odjechać.

Tutaj zaznaczam jestem trochę mniej pewny typu. Nie do końca wiadomo jakie będą składy, a Włosi mogą się wzmocnić Re i Scottim. Jednak w eliminacjach różnica 0.8s na korzyść Niemców. Dodatkowo Włosi startowali z 8 pola i ledwo weszli z małym q, a teraz dostają najgorsze pierwsze. Z sekundę daje im już do wyniku z półfinału za tor i nawet po zmianach zawodników dalej wychodzi mi jednak ta nieduża przewaga gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 412,5K

psychol32

Użytkownik
Wszystko zależy od tego jaką będą miały przewagę nad Holenderkami przed ostatnią zmianą. Nasze moim zdaniem powalczyć mogą ale o trzecie miejsce.
 
S 1,5K

Szkielko2

Użytkownik
U nas kluczowa będzie 2 i 3 zmiana bo Kiełbasińska na 1 zrobi różnicę nad Holenderką. Mogą nasze srebro zgarnąć.
Po pierwszej zmianie Kiełbasińska i Ohurugu powinny wyjść w miarę równo. Dalej Pipi i Iga też podobnie i tu zależy wszystko od Święty która nie ma swojej formy. Jak pobiegnie z lotnego około 50.2 - 50.4 to De Vitte z Holandii nas nie dojdzie a jak pobiegnie jak w półfinale 51+ to Bol ogarnie Kaczmarek. Brytyjki dla mnie po walce ale trzecie. Zobaczymy czy dobrze to czytam...
 
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
Po pierwszej zmianie Kiełbasińska i Ohurugu powinny wyjść w miarę równo. Dalej Pipi i Iga też podobnie i tu zależy wszystko od Święty która nie ma swojej formy. Jak pobiegnie z lotnego około 50.2 - 50.4 to De Vitte z Holandii nas nie dojdzie a jak pobiegnie jak w półfinale 51+ to Bol ogarnie Kaczmarek. Brytyjki dla mnie po walce ale trzecie. Zobaczymy czy dobrze to czytam...
Wyreżyserowane, brawo. Szkoda, ze dopiero teraz odczytałem.
 
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Dlaczego tak świetne zawodniczki jak Femke Bol czy Sydney McLaughlin biegają w sztafetach 400m a indywidualnie bez płotków nie? Miałyby szanse na medale na 400m bez płotków. Nie rozumiem.
 
Do góry Bottom