>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Hvezdy v Nehvizdech 2023 :coffee::coffee::coffee:

Portillo E. - Amels D. 2---2,68 niestety nie dzisiaj
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.20m.? TAK----1,70
sts

Dzisiaj takie propozycje. Zestawienie Portillo z Amelsem jest bardziej wyrównane niż wskazują na to kursy. Obaj Panowie w ciągu ostatniego tygodnia startowali na tych samych zawodach i co prawda w obu lepszy był Portillo, ale po wynikach jak i zrzutkach widać , że mogło to pójść równie dobrze w drugą stronę. W Brnie 2,24 Meksykanin skoczył w trzeciej próbie a Holender w pierwszej, na 2,26 było odwrotnie z tym że Amels tej wysokości już nie zaliczył. W Kladnie do 2,22 szli praktycznie równo (jedna zrzutka Amelsa), jednak to znów Portillo w trzeciej próbie pokonał 2,25. Jest to na tyle wyrównana para, że obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Jak dla mnie kursy powinny być równe.
Do tego przynajmniej 2,20 m. Norberta, który podobno wygląda mocno i jest dobrze przygotowany, a jak będzie zobaczymy.

P.S
Dubel do zagrania także na betfanie ✌




Live--->
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
O co chodzi z typem na Kobielskiego? Rozliczony jako przegrany, a przed chwilą ja moich oczach przeskoczył 2.22
 
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
M. Tentoglou uzyska przynajmniej 8.30m.? NIE---1,84
Bertemes B. - Thomsen M. 1---1,50
Lightfoot K.C. - Kendricks S. 1---1,50

sts

Wielki mistrz Tentoglou rozpoczyna sezon i otwarcie mówi, że na mistrzostwach Europy chce być pierwszym skoczkiem, który 3 razy z rzędu zdobywa mistrzostwo w skoku w dal. Tak więc to co najlepsze nadejdzie za miesiąc i 8,30 m. na rozpoczęcie sezonu to nieco za dużo jak dla mnie. Patrząc na to jak skakał w ubiegłych latach to tą petardę odpalał na mistrzowskich imprezach. Linia chyba o te 10 cm za wysoka.
Bertemes to w tym momencie chłop na pchanie w okolice 20,50-20,60m. Co prawda Norweg Thomsen "u siebie" ale jeszcze formy na 20,50+ nie ma. W Kladnie słaby konkurs, większość pchnięć +-20,00 m., w Nehvizdach dwa dni temu było lepiej ale też większość pchnięć +-20,30 m. Wydaje mi się, ze to zawodnik z Luksemburga powinien być w tym konkursie wyżej od Norwega.
Na koniec w dalszym ciągu typ na Lightfoota z Kendricksem. KC ma to przewyższenie w swoich skokach i pomimo zrzutek, jak ostatnio, potrafi w końcowym rozrachunku triumfować. Dzisiaj mocno obsadzony konkurs w Szwecji i chyba pierwszy poważniejszy sprawdzian. Kendricks skacze swoje,ale KC jest w mojej ocenie półkę wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1745
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
M. Tentoglou uzyska przynajmniej 8.30m.? NIE---1,84
Bertemes B. - Thomsen M. 1---1,50
Lightfoot K.C. - Kendricks S. 1---1,50

sts

Wielki mistrz Tentoglou rozpoczyna sezon i otwarcie mówi, że na mistrzostwach Europy chce być pierwszym skoczkiem, który 3 razy z rzędu zdobywa mistrzostwo w skoku w dal. Tak więc to co najlepsze nadejdzie za miesiąc i 8,30 m. na rozpoczęcie sezonu to nieco za dużo jak dla mnie. Patrząc na to jak skakał w ubiegłych latach to tą petardę odpalał na mistrzowskich imprezach. Linia chyba o te 10 cm za wysoka.
Bertemes to w tym momencie chłop na pchanie w okolice 20,50-20,60m. Co prawda Norweg Thomsen "u siebie" ale jeszcze formy na 20,50+ nie ma. W Kladnie słaby konkurs, większość pchnięć +-20,00 m., w Nehvizdach dwa dni temu było lepiej ale też większość pchnięć +-20,30 m. Wydaje mi się, ze to zawodnik z Luksemburga powinien być w tym konkursie wyżej od Norwega.
Na koniec w dalszym ciągu typ na Lightfoota z Kendricksem. KC ma to przewyższenie w swoich skokach i pomimo zrzutek, jak ostatnio, potrafi w końcowym rozrachunku triumfować. Dzisiaj mocno obsadzony konkurs w Szwecji i chyba pierwszy poważniejszy sprawdzian. Kendricks skacze swoje,ale KC jest w mojej ocenie półkę wyżej.

P.S
Ewentualne dodatkowe typy będę dodawał w tym poście.
Post automatycznie złączony:

Typ z Tentoglu bardzo fajny,ja bym jeszcze szedł w min.6m Duplantisa(również w sts z kursem 1,8).Wiadomo początek sezonu,ale w zeszłym zaczął sezon od 6,02. Dziś ma zawody u siebie i magiczne 6.00 powinien łyknąć
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Post automatycznie złączony:


Typ z Tentoglu bardzo fajny,ja bym jeszcze szedł w min.6m Duplantisa(również w sts z kursem 1,8).Wiadomo początek sezonu,ale w zeszłym zaczął sezon od 6,02. Dziś ma zawody u siebie i magiczne 6.00 powinien łyknąć
Tentoglu chyba nie wystartował, bo nie ma go w żadnych wynikach,reszta na plus..,.....jednak skakał, bo rozliczone na plus.....Brawo House,jak zawsze jesteś w formie....w sobotę miting w Łodzi, oby trafiły się jakieś perełki
 
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Orlen Cup :coffee::coffee::coffee:

Bukowiecki-Pezer 1---1,57
w 5 i 6 kolejce Konrad wyprzedzał Pezera ale ten za każdym razem odpowiadał, ostatecznie lepszy o 4 cm
P.Lisek przynajmniej 5,77m.? NIE---1,35
Lightfoot-Karalis 1---1,35
5,36 X i kontuzja Lightfoota :/
sts

Konrad w Czechach wynikiem nie zachwycił,ale spalone próby były na 21m. i to mi wystarczy. Orlen Cup lubi i uzyskuje tu bardzo dobre wyniki. Pezer to chłop na pchanie 20,50 i to jak trafi. Jak dla mnie prosty typ.
Piotrek 5,77 w hali nie skoczył od dwóch lat, na ten moment to chyba 5,70 co może dzisiaj skoczyć, więcej już za wysoko.
Lightfoot powoduje u mnie wzrost ciśnienia bo ma ostatnio problemy na początkowych wysokościach, ale potem im wyżej tym lepiej. Karalis ostatnio niespodziewanie XXX już na samym starcie, dzisiaj pewnie się poprawi ale o zwycięstwo będą się bili Lightfoot i Obiena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Orlen Cup :coffee::coffee::coffee:

Bukowiecki-Pezer 1---1,57
P.Lisek przynajmniej 5,77m.? NIE---1,35
Lightfoot-Karalis 1---1,35

sts

Kilka słów za moment...
Konrad ma gorszy SB od Pezera i różnie to może być, ja bym bardziej skłaniał się do zagrania undera 20,75 w stronę Polaka.Co do Liska i Lightfoota to powinna być formalność
 
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
eurpa.png

Czy Mateusz Borkowski awansuje do półfinału? TAK---1,57
Czy Michał Haratyk awansuje do finału? TAK---1,62
fatalne pchnięcia
Czy Margarita Koczanowa awansuje do półfinału ? TAK---1,62 3 miejsce w swoim biegu, który był wolny i nie było szans na awans z czasem
Czy Michał Rozmys awansuje do finału? TAK---1,25
betfan

Osobiście kursy złapałem dużo wyższe, teraz już zleciało. Parę słów albo potem albo wcale bo w pracy młyn :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Borkowski jednak 100%%% ,brakuje faworyta Englisha,Oj żeby człowiek o tym wcześniej wiedział
Post automatycznie złączony:

Czy jest stronka z wynikami live?na oficjalnej mistrzostw są tylko programu zawodów itp.,ale brak chyba na niej wyników na żywo
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mocno wkur..ła mnie fortuna. Nie można zagrać kuponu składającego się z kilku konkurencji.
Potem sts mi zablokował konto :D
Dlatego musze po pracy naginać do punktu naziemnego.
Propozycje wrzucę w tym poście do 17:00

Dobra, sts mnie odblokował więc:

Zwycięzca pchnięcia kulą osiągnie przynajmniej 21,70 lub więcej? NIE---1,75
T.Stanek – B.Bertemes 1---1,70
E.Swoboda - D.Neita 1---1,60
N.Thiam – A.Sułek (kl.końcowa) 1---1,37
Hess M. - Compaore B. 1---1,45

sts

Gambetta - J. Inchude 1---1,42
Schilder - A. Dongmo 1---1,50
Rozmys - J. Gomez 1---1,50
Hess - T. Pereira 1---1,23
Weir - B. Bertems 1---1,47

Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +838
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Klaver - Kiełbasińska 1---1,30
fortuna

Z 3 toru Anka nie masz szans na nic więcej niż brąz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Polska-Wielka Brytania 1---1,45
J.Szymański-M.Kwaou-Mathey 1---1,50
D.King-K.Kiljan 2---1,84
T.Potye-D.Amels 1---1,65
N.Kobielski-M.Fassinotti 1---1,62
B.K.Lita-Baehre-P.Lisek 2---2,05


Buki praktycznie wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
Do góry Bottom