>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka

T 26K

trynek85

Użytkownik
Mordki lepiej omijać szerokim łukiem granie w sts, teraz na czacie piszą tak a rozliczą i tak po swojemu, nawet screeny z tych czatów to może być zbyt mało w razie reklamacji
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
To samo pytanie co kolega wyżej, tylko przydałaby się transmisja wideo (tak, wiem że od 20 na strims world ale przed 19 ruszaja tez konkursy)
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Miting w Kladnie :coffee::coffee::coffee:

B. Stój uzyska przynajmniej 61.00m.? TAK---1,84
Huszak J. - Stój B. 2---2,61
Vesely V. - Katkavets A. 2---2,22
poniżej oczekiwań Katkavets
Toader A.R. - Lincoln S. 1---1,52
sts

Bartłomiej Stój walczy z czasem i awansem z rankingu do Tokio, początek sezonu po kontuzjach mało udany ale zaczyna teraz wchodzić na poziom ~62-63 m. W tamtym tygodniu SB 62,99m. a próbny rzut z tego co się dowiedziałem był na 64,30. W Kladnie dzisiaj ładna pogoda, trochę lekki wiatr, ale 61 m. to dla aktualnego Mistrza Polski nie powinien być dzisiaj żaden problem. W pojedynku z Huszakiem wcale nie jest bez szans, udało się złapać na to singla po kursie 4,18 teraz spadło. Wegier miał dobry początek a teraz nie zachwyca, obaj rywalizowali w zawodach w Tatabanyi gdzie lepszy był Stój. Dzisiaj liczę na powtórkę.
Dalej oszczep panów i kompletnie nie rozumiem kursu na Białorusina. Pamiętacie ostatnio też podawałem tą parę i kurs był 1,30. Dla mnie value i to mocne, bo Katkavets startował w niedzielę w Brnie więc kontuzji żadnej nie ma.
Ostatni typ to powracający Toader w parze z Lincolnem. Obaj zaszaleli w niedzielę notując wyniki 21m.+ ale lepsze wrażenie i przede wszystkim forma po stronie Rumuna.

Ortega M. - Rose 2---2,18 1cm :cry:
Stanek T. najdłuższy rzut? 0-20,67m ---1,82
Stanek T. - Toader A.R. 2---1,84
Mardare A. - Vesely V. 1---1,38
Katkavets A. - Rivasz Toth 1---1,22
zwrot
Spencer L. - Hruba 1---1,63
fortuna


Rose jeśli ma formę taką jak wyniki w USA to Ortega mu nie zagrozi. Kolumbijczyk nie ma wybitnych rezultatów w tym sezonie i jeśli Rose rzuci ~64m. to powinien wyjść zwycięsko z tej pary.
Stanek jak pisałem dalej szuka formy i dalej wyniki ma kiepskie, no bo skoro nawet 20,50 nie może przekroczyć to o czym bedziemy gadać. Toader ma formę, osiąga rezultaty +-21m. i kompletnie nic nie przemawia za reprezentantem Czech.
Oszczep raczej formalność jak dla mnie, obaj panowie są w lepszej formie.
Wzwyż stawiam na Spencer, ostatnio wpadkę zaliczyła kończąc na 1,80 ale to jest zawodniczka na te 10 cm wyżej. Hruba na okolice 1,85 cm.

P.S
Żeby nie było miliona pytań o wyniki live:
video: https://www.facebook.com/watch/live/?v=565535751532604&ref=watch_permalink
wyniki live: https://online.atletika.cz/vysledky...HaJ-cy7Fzrn5_cnNqZyHzyZOEAVKybQQ3CsMoZ3egmFOg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Urbanek-Stój 2---2,38
sts

Prawdopodobnie Robert lekka kontuzja,forma też słaba i.... więcej nie napiszę :censored:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
T 26K

trynek85

Użytkownik
Dziś ruszają Mistrzostwa Polski w Poznaniu, lecz pogoda fatalna i dzisiejsze konkurencje mogą być przeniesione na kolejne dni, ale jeśli by miały się dziś odbyć to można chyba iść w jakieś słabsze wyniki faworytów lub ich porażki z ciut gorszymi zawodnikami, może być loteria. W planie dnia m.in. Kula M i K jak i rzuty oszczepem.... Czekamy na oferty buków, liczę że sts da jakieś prezenty
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Dziś ruszają Mistrzostwa Polski w Poznaniu, lecz pogoda fatalna i dzisiejsze konkurencje mogą być przeniesione na kolejne dni, ale jeśli by miały się dziś odbyć to można chyba iść w jakieś słabsze wyniki faworytów lub ich porażki z ciut gorszymi zawodnikami, może być loteria. W planie dnia m.in. Kula M i K jak i rzuty oszczepem.... Czekamy na oferty buków, liczę że sts da jakieś prezenty
Nie jestem takim specem od lekkoatletyka jak dr house, ale warto pograć w sts warto zagrać na Maluśkiewicz kurs ponad 5,jest ona w parze z Ślepowrońską😠 Obie kulomiotki mają zbliżone wyniki, a biorąc pod uwagę dzisiejsze warunki atmosferyczne i to że koło może być mokre warto warto spróbować, do tego idealnym typem do jakiegoś dubla jest P. GUBA poniżej 18.00😠Paulina jeszcze w tym roku nie przekroczyła granicy 18 metrów i nie widzę żeby w tak pochmurny dzień miała to uczynić.

Edit. Niestety Guba rzuciła SB, choć moje typy były bardziej pod warunki atmosferyczne, lecz i one zawiodły, liczyłem na trochę deszczu, który przeszkodzi zawodniczkom w osiąganiu dobrych wyników, no trudno jutro kolejny dzień zmagań, lecz warto chyba iść w niespodzianki lub doszukiwać się błędnie wystawionych kursów, rano w sts Chmielak był faworytem w parze z Wegnerem, a na tą chwilę to na Wegnera jest zaledwie kurs 1.2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
97 Mistrzostwa Polski w Poznaniu :coffee::coffee::coffee:

Maja Ślepowrońska - Agnieszka Maluśkiewicz 1---1,30
Remigiusz Olszewski - Mateusz Siuda 1---1,20
Klaudia Adamek - Paulina Paluch 1---1,25
Małgorzata Maślak - Klaudia Regin 2---1,15
Agnieszka Bednarek - Natalia Mach 1---1,13
Jan Parol - Sebastian Łukszo 1---1,36
Adrian Świderski - Filip Sacha 1---1,15
Cyprian Mrzygłód - Dawid Wegner 1---1,15

totalbet

Typy dośc późno a właściwie tasiemka ale dzisiaj pełno spraw i nie ma czasu po prostu. Na papierze wydaje się wszystko easy, ale jak wyjdzie to zobaczymy, tym bardziej że kursy śmieciowe. Lece dalej, do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
97 Mistrzostwa Polski w Poznaniu dzień II :coffee::coffee::coffee:

Beata Trzonkowska - Weronika Muszyńska 1---1,60
Daria Zabawska - Karolina Urban 1---1,25
Piotr Małachowski - Bartłomiej Stój 2---2,00
Marcin Wrotyński - Dawid Piłat 1---1,30

totalbet

Wracając do wczorajszej taśmy, to Remek Olszewski kontuzja w finałowym biegu i typ niestety na minus (dlatego nie lubię grac biegów i praktycznie ich nie gram).
Dzisiaj wybrałem konkurencje rzutowe. Trzonkowska i Muszyńska to w tym sezonie podobny poziom, ale na ten moment sportowo lepiej prezentuje się ta pierwsza. Udało sie dowiedzieć, że Muszyńska ma lekki spadek formy i słabiej rzuca, Trzonkowska kręci ~50-51 m. Zabawską gram z jednego powodu-Tokio. Musi powalczyć i najlepiej wygrać z jakimś dobrym rezultatem, to już ostatnia szansa i gra o wszystko.
Bartłomiej Stój potwierdził na memoriale Kusocińskiego, że forma rośnie. 64,34 m i wygrana nie była przypadkowa, bo dysk za każdym razem lądował daleko (mimo spalonych kilku prób). Zanotował tym samym awans w rankingu olimpijskim i dzisiejszy start ma go tam umocnić. Małachowski rzuca ~64m. i zobaczymy kto sobie jako pierwszy ustawi konkurs. Gdyby padał deszcz to o typ byłbym juz bardzo spokojny. Piotr nie lubi w takich warunkach startować, dodatkowo boi się o kolano. Jak dla mnie Stój po raz trzeci z rzędu sięgnie po złoto.
Na koniec wygrana Wrotyńskiego. Piłat to młody i obiecujący młociarz. Dobre wyniki ale młotem 6 kg, przechodząc na seniorski sukcesem jest 70m. Wrotyński bez rewelacji ale te 71-72 m. rzuca i to powinno wystarczyć.

P.S
Szukając na siłę może nie niespodzianek ale nieco wysokich kursów rzuciły mi się w oczy dwa zdarzenia:
Fajdek-Nowicki 2---3,20
Kaczmarek-Święty Ersetic 1---2,37

totalbet

Nowicki formę miał przygotowywać na MP. Zobaczymy jak pójdzie dzisiaj, podobno koło zostało poprawione na co narzekał Fajdek ostatnio. Wygrywają w tym sezonie raz jeden raz drugi i dzisiaj wszystko się może zdarzyć. w finale biegu na 400 m. w formie jest Kaczmarek. Nie patrzył bym na czasy z eliminacji bo tam jednym trochę wiało, ale Justyna wraca po przerwie a głowna forma ma być oczywiście za miesiąc. Tu może doświadczenie wziąć górę i na ostatniej prostej Justyna ją pokona, ale po takim kursie gdzie inni mają praktycznie 50/50 to spróbować należy obowiązkowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
T 26K

trynek85

Użytkownik
Czekając na typy od naszego dr house ja dopatrzyłem się dwóch w miarę pewnych zakładów w sts. Pierwszy to wynik poniżej 1.59.50 A.Sarny w biegu na 800 m z kursem 1.4, to jest bieg o mistrzostwo a nie o najlepszy czas a więc nikt nie będzie dyktował super tempa, raczej wolniutkie pierwsze kółko i moc na ostatnich 100-200.Drugim typem jest Koproń-Wlodarczyk +1,75 z kursem na Anitę 1,42.Nasza wieloletnia mistrzyni wraca i rzutu na rzut jest co raz mocniejszą, liczę że rzuci min. 73-74 co dodając handicap 1.75 wystarczy na wygranie tej rywalizacji, choć po cichu liczę nawet na zdobycie przez nią Mistrzostwa
 
N 308

nchdpzs

Użytkownik
Czekając na typy od naszego dr house ja dopatrzyłem się dwóch w miarę pewnych zakładów w sts. Pierwszy to wynik poniżej 1.59.50 A.Sarny w biegu na 800 m z kursem 1.4, to jest bieg o mistrzostwo a nie o najlepszy czas a więc nikt nie będzie dyktował super tempa, raczej wolniutkie pierwsze kółko i moc na ostatnich 100-200.Drugim typem jest Koproń-Wlodarczyk +1,75 z kursem na Anitę 1,42.Nasza wieloletnia mistrzyni wraca i rzutu na rzut jest co raz mocniejszą, liczę że rzuci min. 73-74 co dodając handicap 1.75 wystarczy na wygranie tej rywalizacji, choć po cichu liczę nawet na zdobycie przez nią Mistrzostwa
I tu się mylisz, bo Panie będą biegły po jak najlepszy czas, który da szansę na wyjazd na Igrzyska. Być może Aneta Lemiesz poprowadzi mocniej stawke i pomoże młodszym zawodniczkom.
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
I tu się mylisz, bo Panie będą biegły po jak najlepszy czas, który da szansę na wyjazd na Igrzyska. Być może Aneta Lemiesz poprowadzi mocniej stawke i pomoże młodszym zawodniczkom.
Aneta już w Chorzowie na memoriale Kusocińskiego biegła na wynik innych i tam Sarna wykręciła 1,59,72 i przybiegła 5 na metę. Tam miała mocne rywalki przed sobą za którymi mogła się jeszcze zabrać, tu jeśli będzie biegła po czas to czeka ją drugie okrążenie w samotności. Jest młoda i nie mówię że nie jest w stanie tego zrobić, lecz jeśli ma rzeczywiście tą moc to chyba łatwiej o to było w Chorzowie
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
97 Mistrzostwa Polski w Poznaniu dzień III :coffee::coffee::coffee:

Matuszewicz-Jędraszak 1---1,25
Skrzyszowska-Siciarz 1---1,30
Różański-Tomasiak 1--1,25
Kuch-Jopek 1---1,60
Kopron-Włodarczyk 1---1,20
Fiodorow-Furmanek 1---1,25
Jóźwik-Cichocka 1---1,30

totalbet

Na koniec nieudanych dla mnie mistrzostw taki kuponik 😉

P.S
W końcu komplet na zakończenie mistrzostw.
Widzimy się na memoriale Ireny Szewińskiej, pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
T 26K

trynek85

Użytkownik
Jutro mamy Memoriał Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy, pewnie sts rzuci rano ofertę, mamy kilka konkurencji technicznych, a w biegach zobaczymy aniołki Matusińskiego, panowie jedna z ostatnich szans na upolowanie czegoś ciekawego przed olimpiadą
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Sts jako pierwszy rzucił ofertę, może i perełek nie ma, ale kilka ciekawych zdarzeń można wyczaić. Kula mężczyzn ma bardzo dobrą obsadę z Walshem, Sinancevicem, Haratykiem i mamy kurs na wynik zw. 21,50 z kursem 1. 84,myślę że warto w to pójść z racji takicj zawodników, którzy już kilka razy w tym sezonie rzucali tą odległość. Co do kuli mamy też parę Haratyk-Szyszkowski +1,25-Michał nie jest w mega formie i nie jest raczej w stanie rzucić grubo ponad 21 m, za to Jakub pcha kulę w okolice 20 metra i z tym handicapem powinno to wystarczyć na pokonanie Haratyka. W rzucie młotem pań Furmanek-Klymets 2 z kursem 2,22 i warto iść w Ukrainkę, która już na memoriał Kusocińskiego pokonała naszą Kasię, a więc może to zrobić również dzisiaj. Pogoda w Bydgoszczy dziś średnia, trochę pochmurno, a więc w biegach rezultaty nie muszą być zbyt owocne, ale warto z ich typowaniem poczekać do startu transmisji. Czekamy na typy naszego mistrza(dr-house)
 
Do góry Bottom