>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
3. Memoriał Ireny Szewińskiej :coffee::coffee::coffee:

Nilsen Ch. - Lisek P. 1---1,40
Pronkin V. - Marghiev S. 1---1,75

Sinancevic A. - Haratyk M. 1---1,30
Fiodorow J. - Bruce L. 1---1,70
Kopron M. - Tavernier A. 1---1,40

sts

Kursy były większe jak rano grałem, teraz podaje te aktualne (ale np. Nilsena i Kopron po takich bym w tym momencie już nie zagrał :p ). Być może coś dopisze potem bo brak mi czasu na jakieś głębsze analizy, ale w skrócie to tak: Sinancevic trzyma formę i z pewnego poziomu nie schodzi, kilka razy próbowałem coś grac przeciwko niemu ale nie miał słabszego momentu, Haratyk jakby sie ostatnio zaciął i nie przekracza 21 m. Być może to mocniejszy trening, być może brak motywacji z tytułu rangi zawodów. Tutaj mamy "golda" więc fajna kasa do zarobienia. Nie wiem czy Michał obudzi się na tyle żeby pchnąć w okolice 21,50 m. bo taki poziom prezentuje aktualnie Serb, wydaje się że nie. Co do Fiodorow to typ bardziej przeciw Bruce, która poza startami w Nowej Zelandii i USA praktycznie nigdzie się nie rusza. Aśka wywalczyła brąz ostatnio na MP i w okolicach 72 m. powinna się zakręcić. Kopron twierdzi, że dalej stać ją na dalsze rzucanie i w to nie wątpię. Tavernier jest zawsze groźna ale 1,57 na Malwinę jakie było wcześniej wziąłem, aktualne 1,40 nie ma dla mnie wartości. Co do Nilsena i Pronkina to też zdecydowały wyższe kursy.

P.S
Co do propozycji kolegi wyżej na +1,25m w stronę Szyszkowskiego. Ja bym odpuścił. Kuba nieco zrezygnowany po niezakwalifikowaniu do Tokio, nie musi się spinać a i te ostatnie pchnięcia też często nijakie. Nie zdziwi mnie jakieś 19,50 m. Zresztą lampka zapala się mi na czerwono, bo na MP handicap wynosił + 1m. i Kuba go pokrył,a dzisiaj mamy linie jeszcze zwiększoną o 0,25 m. więc na logikę coś mi tu śmierdzi :)

Live od 17.00 w TVP Sport
wyniki---> http://szewinska.domtel-sport.pl/ lub aplikacja Roster Athletics
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
K 14K

kubaion

Użytkownik
Anita Włodarczyk minimum 74.00 m - 1,80
W swoim ostatnim rzucie przekroczyła tą odleglość o kilka cm, sama przyznała w wywiadzie, że jest w stanie rzucać 78 m tylko brakuje czegoś z dawnej techniki, dzisiejsze miejsce przez nią bardzo lubiane, bo w końcu tu uzyskała jeden z najlepszych swoich wyników. Jak nie dzisiaj, to kiedy dać tego powera przed Igrzyskami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sts jako pierwszy rzucił ofertę, może i perełek nie ma, ale kilka ciekawych zdarzeń można wyczaić. Kula mężczyzn ma bardzo dobrą obsadę z Walshem, Sinancevicem, Haratykiem i mamy kurs na wynik zw. 21,50 z kursem 1. 84,myślę że warto w to pójść z racji takicj zawodników, którzy już kilka razy w tym sezonie rzucali tą odległość. Co do kuli mamy też parę Haratyk-Szyszkowski +1,25-Michał nie jest w mega formie i nie jest raczej w stanie rzucić grubo ponad 21 m, za to Jakub pcha kulę w okolice 20 metra i z tym handicapem powinno to wystarczyć na pokonanie Haratyka. W rzucie młotem pań Furmanek-Klymets 2 z kursem 2,22 :(:(:(i warto iść w Ukrainkę, która już na memoriał Kusocińskiego pokonała naszą Kasię, a więc może to zrobić również dzisiaj. Pogoda w Bydgoszczy dziś średnia, trochę pochmurno, a więc w biegach rezultaty nie muszą być zbyt owocne, ale warto z ich typowaniem poczekać do startu transmisji. Czekamy na typy naszego mistrza(dr-house)
Edit. Furmanek jednak rzuciła ciut lepiej od Ukrainki, za to Anita zmiotła wszystkie rywalki, do olimpiady podkręci swój rzut do 80 m
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Oslo :coffee::coffee::coffee:

Lavillenie R. - Lavillenie V. 1---1,32
Gudzius A. - Dacres F. 1---1,50
Stahl D. - Ceh K. 1---1,34
Sawyers J. - Mironchyk Ivanova N. 1---1,58
Hess M. - Torrijos P. 1---1,44
Hussong Ch. - Andrejczyk M. 1---1,22
Khaladovich T. - Spotakova B. 1---1,33

fortuna

B. Spotakova - M.T. Obst 1---1,35
V. Tkachuk - L. Nugent 1---1,25
T. Pereira - J. Hellstrom 1---1,25
L. Weisshaidinger - F. Dacres 1---1,67
K. Ceh - S. Pettersson 1---1,35
R. Magi - C. Preis 1---1,65
T. Barr - L. Vaillant 1---1,30
zwrot, obaj DNF
A. Wilson - M.H. Johansen 1---1,25
betfan


P.S
Pojedynek braci Lavillenie dla starszego "Reno", Valentin faluje z formą, potrafi nie zaliczyć żadnej wysokości żeby w następnych zawodach walczyć o zwycięstwo. W dysku ostatnio Stahl ma mocnego konkurenta. W tamtym roku obserwując Ceha nie widziałem w nim gościa, który może kiedyś odpalić. Stało się inaczej, ale mimo wszystko postawię na Szweda,który jest regularniejszy, tu jeden i drugi może odpalić bombę, ale Kristjan startuje w kratkę, po dobrych zawodach przychodzi start o 2-3 m. słabszy. Mam nadzieję, że nie nadepnę na minę. Jak mowa o stabilności to przykładem jest Gudzius, równe starty praktycznie na 67 m. Dacres nieco zbladł, nie ma dalekich odległości i forma jeszcze nie taka jak ma być w Tokio. W oszczepie Pań faworytką Hussong, Maria wróciła po kontuzji i z dnia na dzień powinno wyglądać to coraz lepiej, ale jeszcze nie dziś. Spotakova mimo 40 na karku startuje w granicach 60 m. Khaladovich spokojnie z 61-62 m. rzuci.
Typy z betfana pod freebety jakie mam, z biegów, których grać nie lubię wybrałem jednak zawodników mających lepsze rezultaty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
D 174

dziurka

Użytkownik
Ch. Nilsen R. Lavillenie 1 po 3.77 fortuna żal nie zagrać po takim kursie
Post automatycznie złączony:

Koniec promocji kursy po 1.82
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Sztokholmie :coffee::coffee::coffee:

Gudzius-Jasinski 1---1,67
Pettersson-Dacres 1---1,35
Magi-Mowatt 1---1,25
jak zagram jeszcze raz biegi to proszę wybić mi to z głowy...
Bradshaw-Zhuk 1---1,25
Obiena-Lightfoot 1---1,65
Nilsen-Lisek 1---1,45
5,82 Liska w ostatniej próbie,inaczej byłby plus 🤨
betfan

Weekend czyli mniej czasu z mojej strony,postaram się coś potem jeszcze wrzucić i dopisać parę słów a czy mi to wyjdzie zobaczymy

Edit: szkoda że nie wrzuciłem typów z ewinner i totalbet bo wszystko weszło 🙄
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Gyulai István Memorial :coffee::coffee::coffee:

Bruce L. - Fiodorow J. 1---1,52
Włodarczyk A. - Kopron M. 1---1,45
Gyuratz R. - Malyshik H. 2---2,01
69,80-69,68 blisko,szkoda
Nowicki W. - Kokhan M. 1---1,47 szacun dla młodego

Halasz B. - Raba D. 1---1,70
sts,
W totalbet też te zdarzenia dostępne a kursy wyższe,bo na sts znacznie poleciały (stan na godz.10:25)

Memoriał na Węgrzech w Szekesfehervar rozłożony jest na dwa dni. Dzisiaj obejrzymy rzut młotem Pań i Panów, jutro pozostałe konkurencje i znacznie bogatsza oferta. Ostatnio na memoriale I. Szewińskiej grałem na Fiodorow dzisiaj jednak typ w stronę Nowozelandki Bruce. Nie wierzę już po prostu w Aśkę i 71-72 m. to raczej max co może na ten moment wycisnąć. Bruce jakoś rewelacyjnie nie zaprezentowała się w Bydgoszczy, ale myślę że aklimatyzację już przeszła i będzie znacznie lepiej. Gyuratz tylko 2 razy w tym sezonie przekroczyła 70 m., regularnie rzuca 68,50-69,50m. Malyshik mało startuje ale jest to zawodniczka na rzucanie ponad 70m. i kurs chyba podyktowany tym, że Gyuratz "u siebie" a Białorusinka z kilkoma ledwie startami w tym sezonie. Anita ostatnio odpaliła i w końcu zobaczyłem u niej to coś z dawnych lat, potwierdziła to w każdym rzucie i do Tokio powinna coś do tego "dorzucić". Malwina niby w formie ale jakby granica 76m. była dla niej ścianą. Liczę na powtórkę sprzed paru dni. Nowicki w lipcu na sześć startów w czterech co najmniej 80m. Ten niesamowity młodzian Kokhan także notuje rewelacyjne jak na jego wiek wyniki ale mimo wszystko to Wojtek jest tu faworytem. Na koniec pojedynek dwóch Węgrów z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdzie Halasz. Raba ostatnie dwa starty bardzo udane i przyzwoite wyniki,wcześniej jednak bez rewelacji, choć zwyżkę formy trzeba uwzględnić. Halasz trzyma te ~76m. i to na niego stawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 14K

kubaion

Użytkownik
Ktoś coś wie na temat jakiejś transmisji obrazowej? Nie wiem czy to przez warunki, czy może specyfikę koła, ale to miejsce niezbyt gwarantowało najlepsze wyniki naszych młociarzy, w szczególności Wojtka. Kusi zagrać linię (2.01 - teraz chyba spadla) na to, że nie osiągnie 80 m.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Jednak kursy na lekkoatletykę trzeba łapać bardzo szybko, bo STS się nie patyczkuje. Zagrałem sobie dzisiaj tasiemkę 4FUN za 20 zł na dzisiejsze zawody w Szekesfehervar, do wygrania mam 741,66 zł. Nie minęło dwie godziny i teraz wygrana za ten sam kupon wyniosłaby 188,14 zł 😂

Odpowiednio:
1,22 -> 1,12
1,60 -> 1,40
1,25 -> 1,12
1,30 -> 1,15
1,57 -> 1,37
2,61 -> 1,40
1,57 -> 1,57
1,18 -> 1,12
1,75 -> 1,57

To tak tylko w ramach ciekawostki i przestrogi, że jak chcecie mieć możliwość coś konkretniejszego ugrać to trzeba polować od samego rana na pojawienie się oferty.

W załącznikach kupony przed i po spadkach ;)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +17
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ch. Harting - P. Małachowski 2---2,25
M. Bekh-Romanchuk - N. Mironchyk-Ivanova 1---1,50

totalbet

Ode mnie szybki dubel. Piotrek w okolicach 64 m. powinien się zakręcić, Harting bardzo przeciętne ostatnie starty i w roli faworyta w tej parze bym go nie stawiał. W skoku w dal po prostu wyżej cenię Ukrainkę.
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Diamentowa Liga w Londynie :coffee::coffee::coffee:

Walcott K. - Cakss G. 1---1,35
Weber J. - Vadlejch J. 1---1,35
Bekh Romanchuk M. - Diame F. 1---1,25

fortuna

K.Sagnia - F.Diame 1---1,45
K.Walcott - J.Vadlejch 1---1,33
J.Weber - G.Cakss 1---1,40
T.Pereira - N.Andrikopoulos 1---1,25

betfan

M. Bekh Romanchuk - J.Sawyers 1---1,35
K.Sagnia - F.Diame 1---1,94
Walcott K. - A.Peters 1---1,40
Bol F. - Little S. 1---1,52

sts

Ostatnie tygodnie w typowaniu może nie są tragiczne,ale cały czas czegoś brakuje, gdzieś jakiś faworyt się pogubi i ta skuteczność typów prawdopodobnie Was nie zadowala. Po części można tłumaczyć to przygotowaniem zawodników pod igrzyska, no bo przecież tam ma być ta najlepsza forma, dowiadywałem się kto w mocnym treningu, kto ma kontuzje itp. ale jak się potem okazywało nie miało to o dziwo odzwierciedlenia w konkursach. Dzisiaj ostatnia większa impreza przed igrzyskami i mam nadzieję, że w końcu będzie zielono.

Pokrótce odnośnie typów, pamiętając o zasadzie 6 kolejki:
Walcott ostatnio dalekie rzuty i nie ma się o co do chłopa przyczepić, Łotysz Cakss o którym już wiele razy pisałem też poprawnie w ostatnich tygodniach,ale nie jest to zawodnik regularny na pewną odległość i jego w końcowej trójce nie widzę. Weber powoli wraca na wyższy poziom (+-85m) i dzisiejsze zawody to bardzo dobra okazja do sprawdzenia się z pozostałymi kandydatami do medali w Tokio, jednym z nich Vadlejch, który jak dla mnie jest zawodnikiem na 83 m. Pierwsza trójka dzisiaj to Vetter, Walcott, Weber.
W skoku w dal Pań dzisiaj przeciwko Hiszpance Diame i albo się przejadę albo będę świętował. Porównując kursy w parze z powracającą Szwedką Sagnią jest spora różnica na sts i betfan. Typ przeciwko Diame bo nie ufam wynikom które ktoś osiąga w swoim kraju (przede wszystkim dotyczy to sportowców z Ameryki Południowej , Australii, czasami USA) nie startując nigdzie poza granicami. Diame osiąga dobre wyniki,a le pora w końcu na porządną konfontację. Jeśli potwierdzi to co skacze to być może wtopię, ale zawodniczki które typuje nie są jakieś pierwsze lepsze tylko ścisła czołówka i coś mi się wydaje że weryfikacja okaże się bolesna.
Na koniec Femke Bol-wiem miałem biegów nie grać, ale to jak ta dziewczyna biega to nie mogę na nią nie postawić. Będzie zapewne blisko o nie więcej niż 0,20 s. różnicy ale kurs skusił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 14K

kubaion

Użytkownik
Kurs na Bromell'a na iforbecie w parze z De Grasse to chyba ogromne value, mimo, że to 100 m. Biorąc pod uwagę obecny sezon w wykonaniu obu zawodników i fakt, że De Grasse bardziej skupia się na 200 metrach, kurs 1.78 jest chyba warty ryzyka.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Bol - Little

52.37 - 52.39 (3.07. Sztokholm)
52.81 - 52.85 (6.07. Szekesfehervar)

Jeśli kurs może kusić, to tylko na Amerykankę.
Post automatycznie złączony:

Bromell i de Grasse biegli razem 4dni temu w Monaco, wówczas Kanadyjczyk lepszy o 0,01 sek. (10.01 / 10.00). Jednak tam Bromell popełnił błąd przy wyjściu z bloków. Dziś jest faworytem, ale raczej nie jest to super okazja
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Bol - Little

52.37 - 52.39 (3.07. Sztokholm)
52.81 - 52.85 (6.07. Szekesfehervar)

Jeśli kurs może kusić, to tylko na Amerykankę.
Post automatycznie złączony:

Bromell i de Grasse biegli razem 4dni temu w Monaco, wówczas Kanadyjczyk lepszy o 0,01 sek. (10.01 / 10.00). Jednak tam Bromell popełnił błąd przy wyjściu z bloków. Dziś jest faworytem, ale raczej nie jest to super okazja
Ja z tego biegu zagrałem w sts że zwyciężczyni biegu osiągnie czas 52,99 lub lepszy po kursie 1,7.Jeśli tylko obie wystartują to spokojnie ten wynik pęknie, do tego rekord mitingu to 52,79, a więc organizatorom pewnie zależy żeby go któraś z zawodniczek go poprawiła
 
Do góry Bottom