>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2013

Status
Zamknięty.
D 174

dziurka

Użytkownik
800m Zwycięzca Duane Solomon 3,5 sportingbet ⛔
Pod nieobecność David Lekuta Rudisha spowodowanej kontuzją nie ma zdecydowanego faworyta tego biegu który ma najlepszy czas na dystansie 800m w tym roku, dobry bieg w półfinale jako jedyny zszedł poniżej 1:44. Najgroźniejszy rywal Aman moim zdaniem w półfinale pobiegł przeciętnie w prawdzie go wygrał ale czas nie był obiecujący. Dla Solomona kluczowy może okazać się udział jego rodaka Symmonds który w tym roku ma również dobre rezultaty, wiadomo jak to bywa w biegu na 800m przepychanki itp. a Amerykanie mogą na tym skorzystać.
Bez analizy:
McQuay - Borlee 1 1,4 ✅
Solomon - Bosse 1 1,2 (analiza powyżej) ✅
Souleiman - Lewandowski 1 1,35 ✅
Aman 1-3 1,25 ✅
Assafa - Diro 1 1.45 ✅
Harting zwycięstwo 1,5 ✅
Małachowski 1-3 1,13 ✅
Wierig - Fernandez 1 1,4 ✅
Silva - Murer 1 1,12 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
P 15

polskigracz

Użytkownik
Widziałem ten kurs 6,0 na BET 365 ale oczywiscie nasza ukochana TVP niepokazywała tego co trzeba.

Gdyby konkurs był od początku pokazywany cały to pewnie by człowiek coś zarobił a tak grać w ciemno to ja dziękuje
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Holzdeppe na pewno nikt, kolejna niespodzianka po Christine Ohuruogu. Widać, że nie zawsze zawodnik mający najlepszy rezultat w sezonie wygrywa. Najważniejsze kto jak się przygotował do Mistrzowskiej Imprezy.
Na dziś:
Pole Vault - Women Head-to-Head A. Zhuk-Krasnova/J. Ptacnikova-Svobodova 2 @ 1.6 Bwin. Jirina Ptacnikova-Svobodova od kilku lat należy do czołówki światowej, aczkolwiek bez spektakularnych sukcesów. Mistrzyni Uniwersjady z 2009, 5 na Halowych MŚ, 7 przed dwoma laty w Daegu, Mistrzyni Europy z Helsinek (2012). Także lepsze wyniki i sukcesy przemawiają za reprezentanktą Czech.
400m M Jonatan Borlee - Masrahi 1 @ 3.20 Unibet. ++
Najszybszy Europejczyk kontra zawodnik z Arabii Saudyjskiej.
Borlee w tym sezonie zbiżył się do życiówki na 200m (20.38), z biegu na bieg wygląda to coraz lepiej. natomiast Masrahi ma świętną życiówkę, ustanowioną... w półfinale. Wszystko się może zdarzyć, ale ja stawiam na Borlle, który na pewno zacznie wzorem Antoniny Krivoshapki.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Żadna telewizja niemiała swojego osobnego przekazu (no może rosyjska, nie mam info dokładnego) więc nie narzekać na TVP. Komentatorzy też bardzo biadolili że muszą oglądać siedmiobój zamiast Fajdka.
Co do rekordu Bolta, to jest w stanie go poprawić, bo w przeciwieństwie do rekordu na 100 z Berlina nie jest aż tak niebotycznie wyśrubowany. Tylko czy ta pogoda moskiewska pozwoli...?
Narazie jedna analiza na dzisiaj, więcej za chwile:

Skok o Tyczce Kobiet

Za analizę mogłoby wystarczyć jedno zdanie - caryca tyczki jest tylko jedna. Jednak za takie coś mod przybiłby mi kiepską analizę, więc napiszę nieco więcej. Nazwisko Isinbaevej jest znane każdemu, nawet kto miał naprawdę marginalne kontakty z lekkoatletyką. Dwukrotna złota medalistka Igrzysk, dwukrotna złota medalistka MŚ, rekordzistka świata, jako jedyna w historii kobieta przeskoczyła 5 metrów (poprawka - jedna z dwóch, dołączyła Jennifer Suhr). Jej dominację można porównać tylko z tym co obecnie prezentuje Usain Bolt na bieżni. Skąd więc kurs aż powyżej 2,00? Ano lata lecą, a nawet caryca nie młodnieje z wiekiem. Ostatnio forma się pogorszyła, na Igrzyskach w Londynie jedynie brąz, na MŚ w Daegu kompletna katastrofa - 6 miejsce. Te mistrzostwa to najprawdopodobniej ostatnia wielka impreza w jej karierze - zapowiedziała koniec kariery. A czy może być lepsze zejście niż ze złotym medalem? To jest absolutnie możliwe. Jelena wygrała tegoroczne Mistrzostwa Rosji, i zapowiada szczyt formy na MŚ. Jeśli przygotuje chodź 70% swojej najwyższej formy, to z rywalek nie będzie co zbierać. Wszak nie jest z Carycą tak źle jak niektórzy myślą, jeszcze w zeszłym roku (kiedy wielu wieszczyło koniec ery pięknej Rosjanki) skoczyła ponad 5 metrów na mityngu w Sztokholmie. W tym roku na listach prowadzi właśnie Suhr z wynikiem 5,02, groźna może być jeszcze Yarisley Silva z Kuby, ale ja ufam Carycy jak nikomu innemu. W porannych kwalach minimum Rosjanka zrobiła w pierwszej swojej próbie (zaczynając odrazu na tej wysokości - pewność siebie), Suhr w drugiej, a Silva dopiero w trzeciej próbie. Elena wygra, i godnie pożegna światową lekkoatletykę.
Elena Isinbaeva @2,15 ✅
------------------------------------------------------------------------------------------------
Rzut Dyskiem Mężczyzn
Zgadzam się z postami wyżej, choć mogę być nieco nieobiektywny ;) Małachowski jak najbardziej ma szanse wygrać, z jednego prostego powodu - w tym sezonie rzuca dalej od Hartinga. Konkurencje rzutowe są tak skonstruowane, że jedna jedyna próba może zaważyć o złocie. Małachowski raptem dwa miesiące temu rzucił 71,84 co jest jego rekordem życiowym, i o ponad metr dalej niż życiówka Hartinga. Oczywiście ryzyko istnieje, bo Niemiec szykuje formę na te konkretne MŚ, ale to ile rzucał w tym sezonie jakimś wyznacznikiem jest. Piotrek jest w stanie go pokonać, value zdecydowanie po jego stronie.
Piotr Małachowski @3,75 (Bwin) ⛔
------------------------------------------------------------------------------------------------
800 m. Mężczyzn
Tutaj moim typem jest Amerykanin Duane Solomon. Prowadzi on na tegorocznych listach z wynikiem 1:43,27. Potwierdził także formę w półfinale osiągając najlepszy czas ze wszystkich (a narazie na tych mistrzostwach zazwyczaj najlepszy czas kwalifikacji w biegach przekłada się na złoto. Najgroźniejsi rywale? Mohammed Aman z Etiopii, i być może Nick Symmonds. Aman narazie wydaje mi się że kryje się ze swoją formą, w kwalifikacjach biegał, no nie da się powiedzieć inaczej - słabo. Nie jestem pewny czy to zasłona dymna czy spadek formy, wszak rekord życiowy ma lepszy niż Solomon, ale słabszy Season Best. Jeszcze gorzej radził sobie Symmonds, którego rekordowe wyniki nie robią wielkiego wrażenia, miał też ogromne problemy z zakwalifikowaniem się do finału i pobiegnie z niekorzystnego toru - wśród faworytów jest zaliczany ze względu na potencjał.. Czarnym koniem może być mocno wyglądający Sauryjczyk Abdulazziz Adan, ale to chyba ewenement z tak dobrym biegiem w półfinale, dotąd nigdy nie notował regularnie tak dobrych wyników. Jeśli Solomon pobiegnie na miarę swoich możliwości - może spokojnie zwyciężyć.
Duane Solomon @3,50 ⛔
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozostałe dzisiejsze na sucho:

400 m. Men - Kirani James @1,50 ⛔
3000 m. z przeszkodami (K) - Lydiah Chepkurui @7,00 ⛔
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
MŚ w Moskwie Rzut dyskiem M -
Harting - Małachowski 2 @ 2.90 Unibet Hartinga nie trzeba przedstawiać, wielokrotny medalista MŚ, w 2011r. nie zaznał porażki. Passę przerwał mu... Piotr Małachowski, który również z nim wygrał na ME w 2010roku. Na korzyść Małachowskiego przemawia też jego tegoroczny rekord życiowy - 71,84. Koło zapowiada się suche - takie jakie lubi.
Mistrz kontra Polak, ja jestem za rodakiem.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
800m M
Tutaj wszystko się może zdarzyć i na pewno będą niespodzianki.
Żaden nie biega regularnie poniżej 1,43.50
Przy wolniejszym otwarciu....
Salomon (USA) - Souleiman. 1 @ 1.45 Unibet Zapowiada się zwycięstwo Amerykanina, który w tym roku jest w życiowej formie. 4 zawodnik z Olimpiady w Londynie na pewno ma spore szanse na zwycięstwo nie tylko z Souleiman, ale i ze wszystkimi rywalami.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
400 metrów mężczyzn
Klasyfikacja Końcowa
Typ: Kirani James @ 1.615 sportingbet ⛔ 7 :wowsdf: WOW..
James i Merritt zupełnie zdominowali ten dystans w tym roku, w tegorocznym top10 są tylko ich wyniki, przy czym najlepszy czas innego zawodnika jest o 0.60s gorszy, czyli przepaść. Dlatego obsada dwóch pierwszy miejsc jest już znana przed biegiem, zagadką pozostaje tylko kolejność na mecie. Obaj faworyci zmierzyli się trzykrotnie w tym sezonie i 2-1 prowadzi James. Jedyny wygrana Amerykanina zdarzyła się w Eugene, czyli na własnej ziemi, w biegu w którym młodzian zaspał pierwszą połowę dystansu i pogoń na ostatniej zakończył 0.07s za Merrittem (44.32). Grenadyjczyk odrobił jednak lekcję i miesiąc później w Paryżu już nie popełnił podobnego błędu. Na ostatnią prostą wbiegł pierwszy i prowadzenia nie oddał już do mety wyprzedzając Merritta o dobry metr notując drugi wynik w karierze poniżej 44 sekund (43.96). Dla mnie sprawa jest dość klarowna - żeby mieć jakiekolwiek szanse z Jamesem Amerykanin musiałby zejść poniżej 44s, problem w tym, że Merrit ostatnio biegał na tym poziomie w Pekinie 2008, czyli wieki temu. A nawet gdyby mu się to udało, to i tak młodzian będzie miał coś w zanadrzu, bo poniżej tej granicy biegał zarówno w tym jak i ubiegłym sezonie. Biega bardzo mądrze taktycznie, nie panikuje, więc ryzyko, że się podpali w pierwszej części dystansu jest niewielkie. Dodatkowo Grenadyjczyk biegnie na 5 torze, więc będzie mógł cały czas kontrolować poczynania Amerykanina z 6 toru i ograć go na ostatniej prostej. Jeśli będzie prowadził przed ostatnią prostą to już go nikt nie dogoni. 400m - mężczyźni
McQuay, Tony vs Masrahi, Youssef Ahmed
Typ: McQuay, Tony @ 2.08 Marathon ✅ 2-6
Zakończy w top 3? Typ: Tony McQuay (USA) @ 3.00 bwin ✅

Masrahi wczoraj ustanowił rekord kraju (44.61) minimalnie wyprzedzając w swoim półfinale właśnie McQuaya (44.66), przy czym Saudyjczyk do końca walczył o wynik z klasycznym rzutem na taśmę włącznie. Sprawa jest klarowna: albo Saudyjczyk przygotował medalową formę i co bieg będzie poprawiał życiówki, albo wyprztykał się już w półfinale i niewiele paliwa zostało mu na finał. Osobiście obstawiam tą drugą opcję, dlatego widzę w Amerykaninie przeciwko Saudyjczykowi spore value, który przygotował na M oskwę swoją topową formę, o czym świadczy najlepszy tegoroczny wynik w półfinale . Dodatkowo McQuay jest zdecydowanie bardziej doświadczony na wielkich imprezach , a srebro w Londynie świadczy, że wie jak rozgrywać najważniejsze b iegi . Jego życiówka z ubiegłego sezonu jest lepsza o prawie 0.2s od wczorajszego wyniku, więc w przeciwieństwie do rywali powinien mieć jeszcze spory zapas, który wyczerpie dopiero w finale i może pokusi się po prawienie swojej życiówki (44.49) . Moim zdaniem bieg będzie wyglądał tak, że dwaj główni faworyci będą walczyk o tytuł, a daleko z tyłu o brąz będą się ciąć McQuay z Masrahim i Santosem i to Amerykanin okaże się z tej trójki najszybszy i wdrapie się na podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
retoox 414

retoox

Użytkownik
W ub wg mnie warto z 2,5-3j włożyć na Sudoła @1,95 w parze z Garcią. Większa stawka (o ile ub by chciał przyjąć) wg mnie w grę nie wchodzi ze względu na ryzyko DSQ. Sudoł to obecnie nasz najlepszy chodziarz - buk zasugerował się ewidentnie ostatnimi MŚ gdzie Sudoł był 4 a Garcia 3. Minęły jednak 4 lata Sudoł ciągle utrzymuje się w czołówce natomiast Hiszpan notuje z roku an rok coraz słabsze wyniki i nic w tym dziwnego bo pan Garcia ma już 44 lata! Robert Korzeniowski jest raptem rok starszy od Hiszpana a pamiętamy kiedy to kończył karierę... Sudoł jest o niemal dekadę młodszy + dotychczasowe wyniki przemawiają za Polakiem. Miałem też polecać Diniza z Tothem ale kurs szybko poleciał z @2,1 na @1,65. Dla mnie od @1,8 warto grać Francuza, obecnie lekko przeszacowane w drugą strone ale grać na Słowaka nie polecam.

exp i betclic dał kursy na chód, faworytami są Rosjanie, Diniz, Tallent i Tianfeng. Na Tallenta @8 i Chinola @10 warto coś postawić (jakby był zakład na miejsce w top3 Chińczyka to był dał 1-1,5j)
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Rzut oszczepem M
TARABIN Dmitriy - Pitkamaki 1 @ 1.80 Unibet ⛔
Mąż mistrzyni Świata - Marija Abakumowa (rekord w oszczepie 71.99) w tym sezonie 88m84cm ! WOW! Zaś Pitkamaki nie zdobył medalu na ważnej imprezie od.. 2008r Tarabin będzie miał mocnego rywala, ale z Czech - Vitezslava Veselego.

MŚ Skok wzwyż Kobiet:
Trost (ITA) - Gordeyeva (ROS) - 1 @ 2.00 Unibet ✅
Włoszka ma lepszy rekord z hali, ale z tego roku. Bardzo pewna zawodniczka. Poza tym regularnie powyżej 1,95. Rosjanka bez międzynarodowych sukcesów, ale u siebie. Doskonały też rekord życiowy. Mnie jednak to nie przekonuje i stawiam na Mistrzynię Świata Juniorek - TROST.
Ruth Beitia (ESP) - Green Tregaro - 1 @ 2.40 Unibet ✅
Beita skacze na swoim równym poziomie, nie ma wpadek i stąd jej siła. 4 i 7 na Igrzyskach olimpijskich. Lepsze rekordy życiowe i wyniki z tego sezonu. Według mnie kurs powinien być w drugą stronę.
K. Stepaniuk (POL) - Simic (CHORWACJA) - 1 @ 1.85 Chorwacja ma jedną gwiazdę w skoku wzwyż, nie jest to jednak Simic, tylko Blanka Vlasic (2,08). Polkę stać na światowe skakanie. Musi spełnić tylko jeden warunek, który do tej pory jej to utrudniał - przełamać stres. Jednak po Drużynowych Mistrzostwach Europy i Uniwersjadzie jest na dobrej ku temu drodze

Pchnięcie kulą M
Storl - Majewski 2 @ 2.70 Unibet
Obaj zawodnicy z ambicjami i aspiracjami na medal. Jednak większe szanse daję Majewskiemu. Po kontuzji ani sladu, większość konkursów to rzuty powyżej 20,50. Jednak na MŚ trzeba bedzie pchnąć metr dalej, na co Pana Tomka niewątpliwie stać. Obejrzałem ostatnio film na TVP Sport o T. Majewskim i wiem na co go stać. Dodam, że Storl tej zimy również miał problemy ze zdrowiem, stąd słabsza forma.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Oszczep M czy wszyscy 3 atleci z Finlandii awansują do finału? Typ: Nie @1,72 Sytuacja wygląda tak startuje 32 zawodników 12 się kwalifikuje. Najsłabszy Fin w tym roku rzucał 82.91m co daje ma 20 SB w gronie startujących i to już sporo mówi. Po życiówkach Finowie wyglądają tu już nieco lepiej ale na komplet w top12 wcale łatwo nie będzie. W konkurencjach technicznych od momentu ograniczenia liczby prób do 3 w kwalach co jakiś czas są większe czy mniejsze niespodzianki np. jak dziś w młocie kobiet. Spalenie pierwszej i drugiej próby powoduje spore nerwy pod tym względem Finowie wyglądają dość dobrze, ale z drugiej strony w kwalach z reguły wypadają co najwyżej średnio (np. http://www.iaaf.org/resul...w/qualification http://www.iaaf.org/resul...cation/series). Jeśli dodać do tego ew. gorszy dzień bądź problemy ze wczesną porą kwali do czego nie są przyzwyczajeni to szanse na słabszy wynik rosną. Dla mnie @1,55-1,6 byłoby poprawnym kursem.
P.S.
Soltysiao - zdajesz sobie sprawę, że swoimi odpowiedziami nie pomagasz a jedynie irytujesz? Jeśli nie masz zamiaru rzeczowo odpowiedzieć to chociaż nie rób syfu w tym temacie.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Skok Wzwyż (M) - Bohdan Bondarenko @1,50 ✅
Całkiem ciekawa propozycja na dzisiejszy dzień. Ukrainiec to główny faworyt tego konkursu. Prowadzi na światowych listach z bardzo wysokim wynikiem 2,41, zrobionym raptem miesiąc temu. Jest to jego rekord życiowy, więc można powiedzieć że forma jest zrobiona pod te Mistrzostwa. Bondarenko wyrósł na najlepszego skoczka świata, a wciąż jest u niego ogromny głód sukcesów - dotąd zdobywał medale tylko na imprezach juniorskich, choć ma już 23 lata. Jeśli głowa mu się nie spali, to powinien wygrać. Spójrzmy może na jego jedynego groźnego przeciwnika - Ivana Ukhova z Rosji - złotego medalistę z Londynu. Ukhov moim zdaniem zdecydowanie lepiej spisuje się na hali niż na otwartych stadionach. Na powietrzu jego rekord życiowy wynosi 2,39, czyli jest porównywalny z rekordem Bondarenki, choć w tym sezonie Rosjanin aż tak wysoko nie skakał. Pozostali skoczkowie powinni być tłem dla rywalizacji dla słowiańskiej pary, lecz ja stawiam na Ukraińca, ze względu na otwarty stadion i lepsze wyniki w tym sezonie.
Bohdan Bondarenko @1,50 ✅
-----------------------------------------------------------------------------------
Trójskok (K) - Olga Saladuha @3,75
Także w tej konkurencji typuje dzisiaj złoto dla Ukrainy. Olga Saladuha to bardzo doświadczona już i utytułowana skoczkini. Broni złotego medalu z Daegu, na Igrzyskach w Londynie zdobyła brąz. Rekord życiowy 14,99 całkiem fajnie wyglądający w porównaniu z rywalkami. W eliminacjach skakała zdecydowanie najdalej, wyprzedzając następną Caterine Ibarguen o 17 centymetrów. Według bukmacherów to właśnie Kolumbijka jest faworytką, choć legitymuje się identycznym rekordem życiowym jak Saladuha. Na tegorocznych listach obie panie znajdują się na dwóch pierwszych miejscach z różnicą zaledwie dwóch centymetrów (na korzyść Saladuhy). Będzie to wyrównane starcie, więc value leży po stronie Olgi. Trzymamy więc kciuki za naszą siostrę zza Sanu ????
Olga Saladuha @3,75 ⛔
------------------------------------------------------------------------------------------------
400 m. pp (M) - Michael Tinsley @3,25
Mega, po prostu mega ciekawy wyścig. Faworytów do złota jest co najmniej czterech - Michael Tinsley, Felix Sanchez, Omar Cisneros i Jehue Gordon. Trzech przedstawicieli Karaibów i jeden Amerykanin pewnie stworzą wspaniałe widowisko. Wszyscy czterej to świetni biegacze z wyrównanymi rekordami życiowymi. Stawiam na Amerykanina dlatego, że ma najlepszy wynik w tym sezonie. Powtarzam się z tym w każdej analizie, ale naprawdę to znakomity wyznacznik formy ???? Wynik 47,96 zrobiony pod koniec czerwca. W biegach eliminacyjnych na dwoje babka wróżyła. Kwalifikacje wygrał właśnie Tinsley, lecz w półfinałach osiągnął dopiero piąty czas. Pomocne może być losowanie torów. Michael pobiegnie na trzecim torze, mając bezpośrednio przed sobą wszystkich najgroźniejszych rywali. Będzie miał pełny przegląd sytuacji i kontrolę nad rywalami. Jeśli dobrze rozdysponuje siły na dystansie, jest w stanie wygrać.
Michael Tinsley @3,25 ⛔
Piękny bieg.

------------------------------------------------------------------------------------------------
3000 m. z przeszkodami (M) - Conseslus Kipruto @2,25 ⛔
400 m. pp (K) - Zuzana Hejnova @1,10 ✅
Biegu na 1500 m. Kobiet NIE TYPUJE, za dużo niewiadomych. Niby Aregawi, ale ja jej jakoś nie ufam. ????
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Gay - Jagaciak Trójskok K 1 1,4 STS ✅
Obie zawodniczki nie należą do czołówki światowego trójskoku walczyć będą o finałową ósemkę. Lepszą zawodniczką wydaje się być Kubanka która rekord życiowy ma lepszy o prawie 50cm w tym roku również legitymuje się lepszym wynikiem niż Polka. Gay w kwalifikacjach bardzo równe próby już pierwszym rezultatem zapewniłaby sobie awans do finałowej rozgrywki natomiast Polka zapewniła sobie awans dopiero w trzeciej turze.
Kynard - Shustov skok wzwyż M 1 1,4 STS ✅
Kynard w tym roku ustanowił rekord życiowy 2,37 podczas diamentowej ligi w Lausanne wszystkie jego tegoroczne konkursy kończyły się przynajmniej wynikiem 2,30 natomiast Shustov w tym roku na dużych imprezach startował tylko raz w maju. Wprawdzie Amerykanin w kwalifikacjach wypadł słabo bo nie zaliczył 2,29 a Rosjanin nie zrzucił ani razu poprzeczki to i tak Erik wydaje się być lepszym zawodnikiem co mam nadzieje udowodni w dzisiejszym konkursie.
Bez analizy:
Bondarenko zwycięzca (w pełni zgadzam się z analizą powyżej) ✅
Ibarguen - Koneva 1 1,3 STS ✅
Saladuha - Knyazeva 1 1,22 STS ✅
Shakes Drayton - Muhammad 1 1,2 STS ⛔
Child - Yaroschuk 1 1,3 STS ✅
Arigawi wygra 1,25 STS ✅
Dibaba - Hilali 1 1,3 STS ✅
Kemboi - Koech 1 1,2 STS ✅
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ludzie podawajcie buki, żeby wiedzieć gdzie jest dany typ...:-|

Bondarenko wygra skok wzwyż @ 1,57 betcity
✅
Dla mnie to będzie one man show. Facet skacze na luzie koło 2.40, w kwalifikacjach zaliczał tylko dwie wysokości 2.22 i 2.29 będąc pewnym swoich umiejętności i formy. Już od kilku mityngów niepokonany, ja dziś nie widzę dla niego żadnego rywala. Ukhov w tym sezonie niewiele się pokazywał i raczej forma nie pozwoli mu skakać pod 2.40, Barshim po kontuzji męczy się na wysokościach w okolicy 2.30 (2.29 pokonane w trzeciej próbie), Kynard, który jeszcze niedawno latał nad poprzeczką z ogromnym luzem na poziomie 2.35, 2.37 tutaj ledwo prześlizgnął się przez kwalifikacje. O reszcie stawki już nawet nie warto wspominać.
Koneva medal w trójskoku @ 1,65 betcity✅
Koneva to młoda Rosjanka, która wyskoczyła na Uniwersjadzie w Kazaniu deklasując rywalki. Na Diamentowej Lidze w Londynie wygrała skacząc 14.52, a cztery na sześć skoków było powyżej 14.40 co pokazuje niezwykłą regularność tej dziewczyny. W kwalifikacjach 14.30 w drugiej próbie, niby wynik podobny jak inne Rosjanki (Pyatykh 14.34, Gumenyuk 14.30), ale one w tym sezonie międzynarodowo się zbyt szczególnie nie pokazywały w przeciwieństwie do Konevy. Skacze u siebie w kraju, w Kazaniu udało się zrobić 14.82, takiej odległości raczej nie będzie, ale liczę na skok powyżej 14.50 co może już dać medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani222 144

dani222

Użytkownik
Pchnięcie kulą finał M-JUTRO 16.08. g.18:10
Majewski 3 wynik eliminacji ale odsyłam do linków poniżej...
1.eliminacje http://www.iaaf.org/competitions/iaaf-world-championships/14th-iaaf-world-championships-4873/results/men/shot-put/qualification/series#resultheader
2. wyniki z poprzednich mistrzostw świata, Tomek był 8. http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Lekkoatletyce_2011_-_pchni%C4%99cie_kul%C4%85_m%C4%99%C5%BCczyzn
3.wywiad z trenerem o formie Tomka http://www.sportowefakty.pl/pchniecie-kula/377559/tomkowi-na-medal-nie-starczy-rozmowa-z-henrykiem-olszewskim-trenerem-tomasza-maj
Zważając na takie wyniki, trzeba rzucić te ponad 21 m. na medal, mimo filmów z Majewskim jak potrafi walczyć, nie przeskoczy braków o jakich wspomina jego trener. Uważam że Whithing wydaje się być poza zasięgiem a Storl lepszy od Majewskiego. Jednak w tym roku nie ma Cantwella i Bartelsa, walkę o medal Tomek rozegra z Hoffą i Amstrongiem, do tego ten zaskakujący Czech Prasil który robi progresję i jest w stanie powtórzyć rzut z eliminacji.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Popieram oczywiście typ na zwycięstwo B. Bondarenki , również nie widzę zawodnika, który jest mu w stanie zagrozić. ✅

Ode mnie:

400 metrów przez płotki mężczyzn Cisneros O. - Clement K 1 @ 1,25 Fortuna - Amerykanin z 1 toru, będzie mu bardzo ciężko powalczyć o dobrą lokatę, tym bardziej , że stawka piekielnie mocna. W półfinale zdecydowanie lepszy Kubańczyk . Myślę, że dziś będzie tak samo. ✅

400 metrów przez płotki kobiet Muhammad D. - Titimets H. 1 @ 1,25 Fortuna - życiówka przemawia i to bardzo za Amerykanką , tor , również lepszy. Awans Ukrainki do finału do już duży sukces. ✅

trójskok kobiet Saladuha O - Knyazyeva H 1 @ 1,24 Fortuna - stawiam na Ukrainkę. Uważam, że tylko ją stać na pokonanie Kolumbijki Ibarguean. Reprezentantka Izraela ma niezły sezon, ale myślę, że na tak dużej imprezie doświadczenie Saladuhy zaprocentuje. ✅

bez analizy :
Mekhissi-Ben.M. - Mutai A.K. 1 @ 1,18 Fortuna ✅
Faith Ch. Kipyegon - Cain M. 1 @ 1,20 Fortuna
✅

wszystko właściwie bez żadnego problemu !!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Skok wzwyż M I.Ukhov vs M.Barshim
Typ: Ukhov, Ivan @ 1.59 Marathon ⛔ 4-2 Kto będzie w TOP 3?
Typ: Ivan Ukhov (RUS) @ 1.60 bwin ⛔

Myślę, że z Rosj a ninem może być podobna sprawa jak z Isinbajewą. Przez cały sezon to inni skoczkowie byli na ustach wszystkich, z Bondarenko (2.41) i Barshimem (2.4 0 ) na czele , którzy wznieśli wyniki na dawno nie widziane poziomy. Tylko, że zwłaszcza w przypadku Katarczyka to raczej pieśń przeszłości. Barshim przez ostatnie 2 miesiące leczył uraz pleców, do rywalizacji wrócił dopiero przed 2 tygodniami w Londynie i raczej nie zachwycił (2.24). We wtorkowych kwalifikacjach również niezbyt przekonująco, wysokość kwalifikacyjna (2.29) zaliczona dopiero w trzeciej próbie. Z kolei Ukhov wprawdzie nie zachwycał w tym sezonie, ale wydaje się, że swój szczyt przygotowywał na MŚ w swoim rodzinnym kraju . Niedawno został mistrzem Rosji (2.30), a już na MŚ bez żadnych problemów w kwalifikacjach i jego forma wydaje się być na krzywej wznoszącej. Z Bondarenko będzie pewnie trudno mu wygrać, ale już od Katarczyka, któremu najwyraźniej coś jeszcze dolega, powinien skakać wyżej. A już do medalu - obok fruwającego pod niebiosa Ukraińca - będzie moim zdaniem najpoważniejszym faworytem.
 
U 45

ucho12

Użytkownik
pytanie do bardziej zorientowanych w temacie: dlaczego kurs na TOP3 Hoffa wzrósł z 1,45 do 2,05 (unibet) i czy w tym przypadku można mówić o value w takim becie?
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Hoffa pcha techniką obrotową, jak wyjdzie rzut może być ponad 21m spokojnie, ale np. jak będzie padało ma teoretycznie mniejsze szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom