>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2011/2012 - Włochy

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
M.Roma Volley - Casa Modena​


Roma po kilku niezłych meczach wyraźnie spuściła z tonu. Porażkę z Monzą (2:3) można jeszcze jakoś wytłumaczyć. Jednak dwie porażki na własnym parkiecie z przeciętnymi rywalami jakimi są Padova i Piacenza na pewno powodów do dumy nie przynoszą. Cały czas w dobrej dyspozycji jest Ivan Zaytsev, ale brakuje mu wsparcia ze strony kolegów. Sabbi miewa dobre mecze, ale na razie nie jest to regularny zawodnik. Obok Zaytseva na przyjęciu występuje Gabriele Maruotti albo Alberto Cisolla. Nie są to siatkarze, którzy mogą wziąć ciężar gry w ataku na swoje barki. Cały czas brakuje w zespole środkowego Novicy Bjelicy i na pewno jest to mały problem.

Tak pisałem o Modenie przed meczem z Cuneo:
Modena w tym sezonie znacznie się wzmocniła i wydaje mi się, że w PlayOffach będą bardzo groźni. Przede wszystkim kluczem do ich dobrej postawy jest rozgrywający Mikko Esko. Fin gra bardzo szybko i kombinacyjnie. Momentami może przesadza, ale w większości przypadków jego zagrania przynoszą korzyści. Ze składu wypadł niedawno przyjmujący Dick Kooy, który świetnie zaczął sezon. Udanie zastępuje go jednak Matteo Martino, który zmienił przed startem rozgrywek Maceratę na Modenę i chyba był to dobry wybór. Matteo ma spory potencjał, ale podobno nie prowadzi sportowego trybu życia i w Maceracie było z nim trochę problemów. Drugim przyjmującym jest Matthew Anderson. Dobry zasięg w ataku i bardzo mocne uderzenie. Chyba najlepszy transfer Modeny. Ostatnio brakowało Yosifova, który miał problemy z mięśniami brzucha, ale podobno ma być w składzie na mecz z Cuneo. Jeżeli zabraknie Bułgara to na parkiecie znajdą się Piscopo i Sala. Szczególnie dobrze spisuje się Sala. Piscopo ciężko ocenić, bo grał mało. Oczywiscie nie można zapomnieć o doskonałym atakującym. Leworęczny Angel Dennis to świetny zawodnik. W ataku potrafi chyba wszystko i często w trudnych momentach to do niego Esko kieruje piłki.
Tylko krótki komentarz.
Modena może być zawiedziona po porażce z Cuneo. Była szansa, żeby zakończyć spotkanie 3:0, ale czegoś jednak zabrakło. Nadal uważam jednak, że spokojnie mogą włączyć się do walki o Mistrzostwo Włoch. Na pewno nie odstają wyraźnie od czołówki.

Wydaje mi się, że podopieczni Trenera Bagnoliego wykorzystają chwilową niemoc Romy. Zaytsev prezentuje się nieźle, ale na zespołową grę Modeny to raczej nie wystarczy. Dennis i Anderson (kluczowi zawodnicy Modeny) są w dobrej dyspozycji i powinni poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Pierwsze starcie tych zespołów padło łupem Modeny, ktora wygrała stosunkowo łatwo. Modena na wyjazdach nie zachwyca, a Roma nie do końca potrafi wykorzystać atut własnego parkietu.

Typ:
Casa Modena @ 1.50 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dwa typy na jutro
CMC Ravenna - Lube Banca Marche Macerata under 175,5 @1,80 Milenium ✅✅✅ 145 zgodnie z planem ;]
Starcie Dawida z Goliatem. Macerata po jednej wpadce z Valentią kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, zaś beniaminek z Ravenny także ostatnio pokazał pazur, pokonując Latinę za 3 punkty u siebie oraz stawiając nieco oporu Sisleyowi Belluno. Uważam jednak, że goście wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani, bowiem będą chcieli trzymać dystans od Trento i zachować pozycję lidera, do czego najlepiej zgarnąć 3 punkty. Przy dobrym układzie punktowym w setach Ravenna może ugrac nawet seta, a under i tak wejdzie, ale najbardziej przewidywalny scenariusz to szybcie 0:3 dla gości i wyjazd do domku. ;) Dla mniej odważnych można -1,5 seta Maceracie odjąć po kursie 1,32.✅
Drugi typ to tak naprawdę typ Redwitza, z którym oczywiście się zgadzam, ale nie zgodzę się w jednym: Modena moim skromnym zdaniem o mistrzostwo nie będzie walczyć, natomiast o medal (brąz maksymalnie) już prędzej. Mecz z Cuneo po raz kolejny udowodnił, że trochę do wielkiej trójcy jednak brakuje, przede wszystkim w sferze mentalnej - na widelcu mieć Cuneo i nie dobić do zera albo chociaż za 3 punkty... ⛔⛔✅✅✅ 2:3, wnioski po Cuneo wyciągnięte. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Witam potrzebuję porady chciałbym zagrać grubo na Piacenze co sądzicie o tym meczu??
uważam, że nie jest to wcale takie pewne. Padova w ostatniej kolejce wygrała 3:0 z Romą Volley i gra z meczu na mecz coraz lepiej. Natomiast Piacenza nie gra wcale tak dobrze, jeden mecz mieli wspaniały bo trafili na słabo grającą Romę. W ostatnim meczu przegrali 3:2 z Giustino, a powiem szczerze myślałem że dadzą sobie radę. Za grubą kasę wg mnie nie warto ryzykować. Mecz trudny do wytypowania. Prędzej zagrałbym na Modenę lub Cuneo. Pozdrawiam.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tonno Callipo Vibo Valentia - Energy Resources San Giustino​


Valentia znowu wystąpi bez swojego podstawowego rozgrywającego Manuela Coscione, który ma kłopoty z kolanem i potrzebna jest operacja. Jak pokazało przegrane spotkanie z Monzą, Olli Simo-Pekka kiepsko współpracuje z kolegami z zespołu. Fin nie jest w Valentii od początku sezonu, przyszedł dopiero na początku listopada. Jeszcze słówko na temat Cernica, który przez wielu był krytykowany za występy w Resovii Rzeszów. Matej w Vibo ma pewne miejsce w składzie i może nie imponuje skutecznością w ataku, ale od tego zawodnika wymaga się innych rzeczy. Doświadczony Włoch bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu (Myślę, że w tym elemencie znajduje się w ścisłej czołówce A1.).

San Giustino od kilku spotkań spisuje się nieźle. Widać, że sporo ożywienia na parkiet wniósł rozgrywający Riley Mc Kibbin, który wskoczył do składu zamiast Petkovica. Na razie nie błyszczy Evan Patak, ale jest to solidny zawodnik i przede wszystkim nominalny atakujący. Fajnie na przyjęciu uzupełniają sie Rauwerdink i Urnaut. ZAKSA popełniła według mnie spory błąd puszczając Tine Urnauta. Słoweniec ma naprawdę spore możliwości w ataku i obecnie jest liderem swojego zespołu. Jeroen Rauwerdink to defensywny przyjmujący. Widać, że ostatnio wstrzelił się w zagrywce. Od kilku spotkań regularnie punktuje w tym elemencie.

Wydaje mi się, że San Giustino łapie powoli dobry rytm. Powiew świeżości na parkiet wniósł Mc Kibbin, bo Vlado Petkovic to solidny zawodnik, który gra prostą siatkówkę. Valentia spisuje się w tym sezonie dobrze, ale kontuzja Coscione na pewno pokrzyżowała im wszystkie plany i wybiła ich z rytmu. Wszystko w rękach San Giustino. Jeżeli powtórzą swoją grę z poprzednich spotkań to urwą kolejne punkty.

Typ:
Energy Resources San Giustino (+1.5 seta) @ 1.72 Bwin ⛔
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Andreoli Latina - Sisley Belluno w TV.
W telewizji Sportube na Kanale 1 - już od 18:00 będziemy mogli obserwowac na żywo mecz pomiędzy Andreoli Latina a Sisleyem Belluno. W zespole gospodarzy po raz kolejny wystąpi Jakub Jarosz, który w ostatniej kolejce został wybrany najbardziej wartościowym graczem w pojedynku przeciwko Trentino Volley. - Czy tym razem pokaże się z dobrej strony i pomoże swojemu zespołowi odnieśc kolejną wygraną? - Już od 18:00 na Sportube1.
Natomiast spotkanie Acqua Paradiso Monza Brianza - Itas Diatec Trentino będzie transmitowane na żywo przez Eurosport 2, Rai Sport 1 oraz Bwin.
Andreoli Latina - Sisley Belluno:
http://www.sportube.tv/onair/st1.php
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Piacenza - Padova⛔(3:2)
Typ: Piacenza-1,5seta
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 08.01.2012 godz. 18:00
Dopiero połowa sezonu, ale bardzo ważny pojedynek na dole tabeli. Gdyby gospodarze przegrali sytuacja zrobiłaby się poważna. Wczoraj z funkcji trenera Piacenzy zrezygnował Lorenzetti, ostatni trening i dzisiejszy mecz poprowadzą asystenci. Wczoraj nie trenował Zlatanov, ale w meczu powinien zagrać. W ostatnich dniach transfer niezłego Clebera, ale raczej za wcześnie na debiut. Dużo zmian w ostatnich dniach, ale myślę, że zespół zareaguje pozytywnie, tak jak po przyjściu Kampy. Piacenza to zespół złożony z bardzo doświadczonych graczy, którzy powinni zapewnić spokojne utrzymanie swojej drużynie. Padova ma niezłą sytuację, jak na swoje możliwości. W ostatnim meczu drobnego urazu doznał przyjmujący de Marchi. Nie ma żadnych informacji o dzisiejszej jego absencji, ale nawet słabsza postawa wpłynie znacząco na drużynę. Trener Padovy pewnie znowu postawi na Koshikavę na libero, więc rotacja na pozycji przyjmującego będzie ograniczona. Drużyna gości opiera się na duecie Gonzalez i Simeonov, ale to trochę mało na zmotywowaną Piacenzę u siebie. Według mnie Piacenza wygra 3:0 lub 3:1.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Mecz: Fidia Padova vs Monza Brianza

Typ: 2

Kurs: 1.55
bwin
Typ: 2, handi -1.5

Kurs: 2.10
unibet
Analiza:

Jutro mecz Padovy z Monzą, postanowiłem postawić go jak najszybciej ze względu na kursy które bez wątpienia jutro spadną. Monza radzi sobie coraz lepiej i można powiedzieć że maszyna ruszyła. Grają ostatnio fenomenalnie co pokazali w czwartym i pierwszym secie z Trentino. Niestety brakło im jaj żeby dotrzymać im kroku po pierwszym secie. Jedynym słabym punktem, o którym niektórzy by powiedzieli może być atakujący, ja jednak uważam że jest to bardzo solidny zawodnik z dobrymi warunkami fizycznymi i zagrywką. Monza radzi sobie dobrze i z meczu na mecz się rozkręca co widać po wynikach. Padova ma można powiedzieć mały przebłysk. Zwycięstwo 3:0 z Romą, ugranie 2 setów z Piacenzą i wszystko na wyjeździe, jednak sądzę że to za mało na Brianzę. De Cecco gra szybko i technicznie, a na czystej siatce nawet licealista skończył by większość piłek. Monza powinna dziś wygrać i to nawet w stosunku 3:0 3:1.

Drugim meczem jest mecz Modeny z Ravenną.

Modena powinna ten mecz wygrać, jednak kurs jest zbyt mał by ten mecz grać, przynajmniej w moim mniemaniu. Zainteresował mnie typ Ravenna plus 2.5 przy kursie 1.95. Jak wszyscy wiedzą Modena nie lubi wygrywać 3:0, ba nawet lubi 3:2 ???? . Modena gra nierówno i sądzę że nawet po wygraniu gładko 2 setów przegra 3 i Ravenna ugra seta. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - M.Roma Volley​


Ekipa z Maceraty w tym sezonie jest naprawdę bardzo mocna. Po 14 spotkaniach z jedną porażką na koncie zajmuje 1 miejsce w tabeli. Ciężko powiedzieć, żeby ktoś był liderem w zespole. Najwięcej piłek w ataku otrzymuje atakujący Omrcen. Bardzo często są to piłki sytuacyjne. Trener Giuliani na każdej pozycji ma klasowych zawodników i ciężko tam znaleźć jakiś mankament.

Roma gra średnio. Przez jakiś czas mieli serię dobrych spotkań, ale ostatnie cztery mecze kończyły się porażką zawodników ze stolicy Włoch. Cały czas w zespole brakowało środkowego Novicy Bjelicy i w sumie nadal nie wiadomo kiedy wróci. Kluczową postacią w Romie jest przyjmujący Ivan Zaytsev. Ogromny potencjał w ofensywie i w sumie nawet niezłe przyjęcie. Warto wspomnieć, że Ivan od początku sezonu znajduje się w bardzo wysokiej formie.

Kadrowo lepiej wygląda Macerata i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W pierwszym spotkaniu w Rzymie świetnie zagrał w polu serwisowym Cristian Savani, który w tym elemencie zdobył aż 9 punktów. Wydaje mi się, że jeżeli Roma zagra na optymalnym poziomie to jest w stanie ugrać co najmniej jednego seta.

Typ:

M.Roma Volley (+2.5 seta) @ 1.70 Betsafe ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pallavolo Padova - Acqua Paradiso Gabeca Monza 2 @ 1,55 Unibet ✅ 1-3 izzi
Jedno spotkanie z Lega Pallavolo a mianowicie starcie pomiędzy Padovą a Monzą. Faworytem tego spotkania rzecz jasna jest Monza, ale po kolei najpierw zacznę od Padovy. Ostatnie dwa spotkania tej drużyny to wygrana w Rzymie z Romą 3-0 oraz przegrana 3-2 z Piacenzą. W obu spotkaniach bardzo dobrze zagrał Venceslav Simeonov. Atakujący dostaje bardzo dużo piłek i jest pierwszą opcją w ataku. Gra piekielnie siłową siatkówkę. Często bije po prostej i jeśli zamknie się mu ten kierunek to może mieć problemy. Drugą opcją w ataku jest przyjmujący Sebastian Schwarz który jest bardzo nieregularny. Ogólnie rzecz biorąc to zespół bardzo doświadczony. Potrafi wygrywać jeśli rywal pozwoli im grać swoją siatkówkę. Trzeba postraszyć ich mocną zagrywką, a w tym elemencie Monza gra bardzo dobrze. Monza to drużyna składająca się z bardzo młodych, dobrych i utalentowanych zawodników. Grę fantastycznie prowadzi Luciano de Cecco, mi jego gra się bardzo podoba i śmiem twierdzić że jest to jeden z najlepszych rozgrywających na świecie. Na przyjęciu nie zagra Milos Nikić który ma problemy z kręgosłupem a konkretnie z dyskiem. W jego miejsce gra równie dobry reprezentant JuEsEj Sean Rooney, ciekawy zawodnik raczej solidny w ataku szczególnie z 6 strefy. On wraz z Facundo Conte w tym momencie tworzą parę przyjmujących. Jeśli Facundo będzie dalej się tak rozwijał to będzie kiedyś jednym z najlepszych zawodników na świecie. W ataku solidny Mauro Gavotto, który powinien zagrać na 40% w ataku wtedy będzie dobrze. Libero Salvatore Rossini bardzo fajnie trzyma przyjęcie, bardzo często przyjmuje perfekcyjnie. Na środku pewnie zagrają Shumov i Butti którzy tworzą bardzo ciekawą parę środkowych. Butti gra sporo opcją w bloku co mi się bardzo podoba. Oglądałem ich ostatnie spotkanie z Trentino. Tam zabrakło niuansu by ugrać chociaż 2 sety. Ale po pierwszym wygranym do 22, Trentino włączyło demolkę w dwóch kolejnych setach. W 4 secie znów wyrównana walka jednak doświadczenie i ogranie, szczególnie Stokra i Kazijskiego spowodowały że przegrali ten mecz 3-1. Pozostawili jednak pozytywne wrażenie i moim zdaniem jutro zainkasują komplet punktów. Bo na papierze czy patrząc na obecną dyspozycję są zespołem lepszym niż Padova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sisley Belluno - Marmi Lanza Verona​


Sisley pomimo tego, że przed sezonem znacznie się osłabił prezentuje się dobrze i zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli. Cały czas liderem w ataku jest atakujący Alessandro Fei. Otrzymuje mnóstwo piłek, ale notuje niezłą skuteczność. Strasznie nieregularny jest Robert Horstink. W optymalnej formie mógłby odciążyć trochę Feia w ataku. Holender przeplata jednak dobre spotkania znacznie słabszymi. Bardzo dobrze wygląda para środkowych Kohut - De Togni.

Verona to typowy średniak. Całkiem dobrze wyglądają skrzydła w tym zespole. Atakujący Mitja Gasparini spisuje się nieźle. Dysponuje również potężnym serwisem. Jak Słoweniec dobrze wejdzie w mecz to jest naprawdę ciężki do powstrzymania. Parę przyjmujących tworzą Niemcy Popp i Kromm. Szczególnie Robert Kromm jest groźny dla rywali. Dobry sezon rozgrywa środkowy Aidan Zingel.

W Veronie może się podobać gra rozgrywającego Marco Meoniego, który często wykorzystuje swoich środkowych i przede wszystkim rozgrywa. Rozgrywający Belluno często gra dużo do Feia i kiedy ten kończy to też jest to dobry sposób. Problemy zaczynają się wtedy, kiedy doświadczony Włoch jest nieskuteczny.

Pierwsze spotkanie tych drużyn było bardzo zacięte i zakończyło się zwycięstwem Verony 3:2. Nie widzę wielkiej przepaści między tymi zespołami.

Typy:
Marmi Lanza Verona (+1.5 seta) @ 1.90 Bwin ✅
Marmi Lanza Verona @ 2.75 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
A ja się tutaj z tobą tym razem nie zgodzę. Varona jest bardzo silnym zespołem, ale tylko u siebie. Na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze. Gasparini jest faktycznie solidnym atakującym, ale w porównaniu do drugiej strony siatki wygląda marnie. Kromm zaś nie jest wcale rewelacyjny i wielkiej regularnośći u niego nie widzę. Verona ostatnio gra faktycznie nadspodziewanie dobrze, ale uważam że to tylko ze względu na grę na własnym parkiecie. Sisley zaś od kilku meczy gra naprawdę solidną siatkówkę. Ich rozgrywający czuje lidera, tak samo jak Vinhedo w trudnych momentach śle piłkę do Łaski tak i Suxho gra do Feia. Po wynikach widać, że ani amerykanin ani Brazylijczyk źle na tym nie wychodzą. Zgodzę się tylko z tym, że Horstnik jest bardzo nieregularny, z tym, że jak wyjdzie mu mecz to jest nie do zatrzymania. Zarówno Kohut jak i De Togni są nieźli zarówno w ataku jak i bloku i tutaj upatruję przewagę Sisleya. Suxso przy dobrym przyjęciu powinien słać do nich więcej piłek i to nie ulega wątpliwości. Gospodarze mają również o wiele lepszego libero, który wg mnie jest lepszy niż libero Verony. Kolejnym argumentem za Sisleyem jest to, że ta drużyna nie zawodzi w trudnych meczach. Wygrana z Latiną 3:0 w ostatniej kolejce, fantastyczne 3:0 z Brianzą także na wyjeździe. Ta drużyna na prawdę nie zawodzi a ich zgranie jest bardzo solidne. Mecz będzie ciekawy, na pewno nie zakończy się w 3 setach. Ja jednak uważam, że wygra drużyna z Treviso.
Typ: 1
kurs: 1.40
bwin
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CMC Ravenna - Energy Resources San Giustino​


Spotkanie pomiędzy zespołami z dolnych rejonów tabeli. San Giustino zajmuje przedostatnią lokatę z 13 punktami. Ravenna z dorobkiem 8 punktów znajduje się na ostatnim miejscu. Jeżeli San Giustino wygra to spotkanie to odskoczy już na sporą ilość punktów, którą potem ciężko będzie odrobić.

Ravenna kadrowo wygląda bardzo, bardzo słabo. Myślałem, że coś więcej pokaże kapitan reprezentacji Argentyny, Rodrigo Quiroga. Nieźle gra w przyjęciu, ale w ataku prezentuje się nierówno. W ostatnich meczach mało szans na zaprezentowanie swoich umiejętności ma atakujacy Piotr Gruszka, ponieważ przyzwoicie spisuje się Stefano Moro. Środek siatki z Brunnerem i Mangozzim wygląda dobrze. Obaj zawodnicy notują niezłą skuteczność w ataku.

San Giustino po przyjściu Pataka spisuje się co raz lepiej. Amerykański atakujący nie będzie notował fantastycznej skuteczności, ale jest to solidny siatkarz. Na dobre wyszło Trenerowi De Giorgi postawienie na rozgrywającego Mc Kibbina, który zastępuje Petkovica. Liderem zespołu jest na pewno przyjmujący Tine Urnaut. Bardzo duże możliwości w ofensywie. Partnerem Słoweńca na przyjęciu jest Rauwerdink, który właśnie w odbiorze zagrywki prezentuje się dobrze. Mocnym punktem drużyny jest środkowy Sebastian Larry Creus, który rzadko myli się w ataku.

Ravenna na pewno marzy o tym, żeby zmniejszyć stratę punktową do San Giustino. Wydaje mi się jednak, że lepszym zespołem są goście, którzy ostatnio wcale nie grają źle. Ravenna gra na własnym parkiecie, ale jak pokazują wcześniejsze spotkania podopieczni Trenera Babiniego nie potrafią tego atutu wykorzystać.

Typ:
Energy Resources San Giustino @ 1.75 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marmi Lanza Verona - Andreoli Latina 1 @ 1,50 Bet365 ✅ 3-0 Planowo :cool:
Jeden typ z Włoskiej Lega Pallavolo. Mecz dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli Verona jest 9 a Latina 8. Jednak według mnie lepszym zespołem jest Verona. Ostatnie mecze napawają optymizmem najpierw wygrana u siebie z Cuneo 3-2, później wyjazdowa wygrana z Sisley Belluno 3-1. Kapitalnie w ostatnich tygodniach gra Mitja Gasparini, jest zdecydowanie liderem tego zespołu i pierwszą opcją w ataku. Dobrą parę przyjmujących tworzą dwaj reprezentanci Niemiec Robert Kromm i Marcus Popp. Ten pierwszy odpowiedzialny za atak a ten drugi za przyjęcie. Dobrze na środku siatki wygląda Aidan Zingel który nie tylko jest solidny a ataku ale również świetnie gra blokiem. Zespół gra szybko i dość kombinacyjnie za sprawą Marco Meoniego. Dal mnie ten zespół to solidna druga półka we Włoszech. Myślę że jutro sobie spokojnie poradzą z rywalem. Latina wygrała ostatnio 3-2 z San Giustino, a tydzień wcześniej uległa Sisleyowi Belluno 3-0 u siebie. Jest to bardzo nierówna drużyna potencjał jest ale nie tak wielki jak w Veronie. W dobrej formie ostatnio jest Jakub Jarosz i to on jest liderem Latiny, z Sisleyem tylko on dobrze zagrał. Natomiast z San Giustino oprócz Jarosza dobrze grał przyjmujący Rivera który bardzo fajnie atakuje. Szczególnie po skosie ma ciasne fajne ataki które ciężko się broni. Mecz powinien być wyrównany jednak w roli zwycięzcy widzę zdecydowanie Veronę. Myślę że skończy się 3-1 dla gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
CMC Ravenna - Energy Resources San Giustino
Całkowicie popieram typ Redwitza na gości, niemniej jednak napiszę co nieco od siebie, jeżeli chodzi o statystyki. ;)
Ravenna swoje ostatnie zwycięstwo odniosła z Latiną, mocno podupadłą na tamten czas drużyną, natomiast goście ograli zawodzącą w tym sezonie Piacenzę, po ciężkim 5 setowym boju, a tydzień wcześniej ograli innego beniaminka, Padovę, za komplet punktów. Generalizując, gospodarze to przysłowiowi chłopcy do bicia niestety, różnica pomiędzy Serie A2 i A1 jest ogromna i rzadko zdarzało się, by beniaminek się utrzymywał. San Giustino (Perugia dawniej) już w tej klasie rozgrywek trzyma się kolejny sezon. Na dodatek ich spotkanie w pierwszej rundzie zakończyło się wynikiem 3:2 dla gości (wtedy gospodarzy).
Typy:
Energy Resources San Giustino: @1,75 Milenium ✅ 2:3 wbrew pozorom dość pewny typ ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
I coś na jutro ;)
M. Roma Volley - Bre Banca Lannutti Cuneo
Gospodarze znajdują się w strasznym dołku, bowiem nie potrafią wygrać spotkania od 5 kolejek. Owszem, były to także potyczki z &quot;wielkimi&quot; czy Maceratą i Modeną, jednak porażka z Piacenzą czy Padovą to już trochę nie przystoi zespołowi tej klasy. Cuneo natomiast też ostatnio coś nie tak jest z ich grą, bowiem porażka z Veroną w 14. kolejce na wyjeździe 3:2 była dość zaskakująca. O porażce w LM nie wspominam, bo Cuneo już grało o pietruszkę i awans z 1szego miejsca mieli zagwarantowany. Niemniej jednak sądzę, że Cuneo będzie chciało sięgnąć po 3 punkty, bo strata do Trentino i Maceraty właśnie tyle wynosi, bo zespół tej klasy dwóch spotkań z rzędu nie przegrywa.
Typy:
Bre Banca Lannutti Cuneo
-1,5 seta: @1,60 Milenium ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Marmi Lanza Verona - Andreoli Latina​


Oba zespoły mają na swoim koncie 19 punktów. Latina zajmuje 8, a Verona 9 miejsce.

Verona ostatnio w dobrej dyspozycji. Porażka po pięciu setach z Maceratą, zwycięstwo z Cuneo i Treviso to na pewno zadowalające rezultaty. Mózgiem zespołu jest rozgrywający Marco Meoni. Muszę przyznać, że ile razy oglądam tego zawodnika w akcji to prezentuje się bardzo dobrze. Siła w ataku jest całkiem duża. Atakujący Gasparini jak udanie rozpocznie spotkanie to potem ciężko go zatrzymać. Bardzo wysoki przyjmujący, Robert Kromm również jest bardzo groźny w ataku. Słabiej jednak radzi sobie w przyjęciu. Środkowi Patriarca i Zingel grają skutecznie.

Latina po odejściu Kubańczyka Roci Borrero sporo straciła. Ostatnio nieźle spisywał się Jakub Jarosz, który był liderem swojego zespołu. Przyzwoicie wygląda środek siatki. Gitto, Hardy-Desources i Cester to solidni zawodnicy i na pochwałę na pewno zasługuje rozgrywający Daniele Sottile, który często ich wykorzystuje w ataku. Najsłabiej według mnie wyglądają przyjmujący. Jose Rivera to dziwny zawodnik. Leworęczny siatkarz na przyjęciu to rzadkość i nie zawsze się sprawdza. Przyszedł Diachkov z Modeny i w ostatnim spotkaniu zagrał dobrze, więc pewnie dzisiaj zastąpi w wyjściowym składzie Dimitriosa.

Wydaje mi się, że na własnym parkiecie Verona powinna pokonać Latinę. W pierwszym spotkaniu Latina wygrała 3:0, więc jest okazja do rewanżu. Mocnym punktem Verony jest siła fizyczna na skrzydłach, której w Latinie po prostu brakuje. Verona dysponuje bardzo mocną zagrywką i jeżeli tylko odrzucą Latinę od siatki to powinni spokojnie wygrać to spotkanie.

Typy:
Marmi Lanza Verona @ 1.50 Bwin ✅
Marmi Lanza Verona (-4.5 pkt) @ 1.78 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Acqua Paradiso Monza Brianza - Casa Modena
Hitowe spotkanie kolejki zapowiada się bardzo emocjonująco, choć w tabeli dzieli jednak spora liczba puntów. Monza kapitalnie spisująca się ostatnio zarówno w pucharze CEV jak i lidze naprzeciw nowej sile najlepszej ligi świata. Obie drużyny mają spory potencjał i spodziewałbym się bardzo wyrównanego spotkania, choć historia pokazuje, że to goście dotychczas nokautowali Monzę do zera. Myślę, że w tym meczu ponownie Modena będzie górą, ponieważ pomimo wygranych meczów, to Monza może jednak być nieco podupadła i zmęczona, Modena natomiast świeża i ciągle na fali, będzie chciała gonić czołówkę i ciągle mieć nadzieję na walkę o trójkę, dlatego też postanowiłem postawić jednak na nich, dla niezdecydowanych polecałbym over punktowy, bo niewykluczone, że będzie w tym spotkaniu tie-break.
Typy:
Casa Modena:
@1,80 Milenium ⛔ 3:0 POGROM, miało być w drugą stronę ;)
Over 186,5 pkt @1,80 Milenium ⛔ 144
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Acqua Paradiso Monza Brianza - Casa Modena
typ:2(-1.5)
Kurs: 2.5
Betsson
3/10

Na szybko bo za niedlugo mecz Monza jest zajezdzana w ostatnim czasie rozegrali 5 mecze z czego warto zauwazyc ze 4 wygrali w tmy dwa w pucharze CEV z SCC Berlin co wielkim zaskoczeniem nie jest dodatkowo przegrali z Trentino co tez dziwic nie powinno Modena natomiast ostatnio miala troszke odpoczynku a dodatkowo w formie jest wybornej na 5 meczy wygrali 4 i przegrali tylko z Cuneo a warto zaznaczyc ze w tym meczu prowadzili juz 2-0 na wyjezdzie takze jest czego zalowac.
Trener Modeny nastawia sie tutaj na zwyciestwo za 3 pkt
&quot;Gra w niedzielę ma podwójne znaczenie: z jednej strony rozdaje trzy ważne punkty do mistrzostw i chcemy być podłączone do pociągu z trzech dużych, z drugiej jest bardzo ciekawy prolog do meczu ćwierćfinału Pucharu Włochy: środa, który będzie odgrywał zawsze Monza. Jaki jest prawdziwy cel pierwszy sezon, możemy prawie nazywają ich &quot;prawdziwe&quot; gry i obie drużyny będą korzystać z niedzieli na lepiej poznać. Monza? To zespół, który zmienił się tak bardzo od początku i też się tak wiele. Wraz z pojawieniem się Hrabia i pełnego odzyskania Rooney dojrzał wartości znacznie wyższe i wielu kolejnych zwycięstw ostatniego okresu pokazują to wyraźnie. Mamy być zweryfikowane, jesteśmy bardzo dobrze i mamy kilka opcji gry i graczy. Myślę, że chłopaki grają dobrze te różne rozwiązania i możliwości, o które się ubiegasz i praktykowania miarę swoich możliwości. Chcemy czuć się blisko trzy duże, ale musimy to udowodnić na boisku w każdym meczu
Z kolei trener Monzy czuje respekt przed rywalem co widac po wypowiedziach nei wiem czy Rooney odniosl jakas kontuzje i dzisiaj zagra lecz z tego co mowi Zanini to tak jest i jego wystep stoi pod znakiem zapytania a to spore oslaibenie moze to rowniez byc gra psychologiczna takze nie nastawial bym sie na to
Ten, w niedzielę przed Modena Dom będzie trudny mecz. Zmierzy się zespół, który posiada obecnie czwarte miejsce w klasyfikacji i może liczyć na ważną bronią, żart w skoku, który nie będzie łatwe do replikacji: chcą zmusić usługę do poruszania setter. Jednak nasz zespół zaczyna mieć własną osobowość, i to jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że Sean Rooney Niedziela, może dołączyć do grupy: byłoby ważne, aby zapewnić
DOdatkowo aby Modena zachowala szanse walki o mistrzostwo poprostu musi wygrac ten mecz licze tutaj po cichu na 1-3 takze kurs wart ryzyka
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lube Banca Macerata - Itas Trentino 2 @ 1,699 Pinnacle ✅ 0-3 Niestety ale była to peffka ????
Wielkie starcie w Lega Pallavolo, lider kontra wicelider, najlepsza drużyna świata kontra chyba druga na świecie drużyna. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami w Trydencie zakończyło się wygraną Maceraty 3-2, wynik dla mnie nie był żadnym zaskoczeniem o czym mogliście przekonać się TU.
Kibicuję Maceracie jednak względy kibicowskie odstawiam na drugi plan, bo przecież nie o to w bukmacherce chodzi. Dla mnie faworytem tego meczu jest Trenitino nieznacznym ale zawsze. Moja analiza będzie inna niż zwykle bo będę starał się, porównać zawodników grających na tych samych pozycjach. Obecna forma zdecydowanie po stronie Trentino i myślę że to zadecyduje o wygranej bo potencjał obu drużyn porównywalny.
Travica - Raphael
Zawodnicy porównywalni, ciężko powiedzieć który z zawodników jest lepszy o obaj ze swoich zadań wywiązują się w 100%. Raphael ma przeważnie lepsze przyjęcie i może grać bardziej kombinacyjnie. Travica kiedy ma piłkę pod siatką robi z nią to co chce. Gubi blok ale potrafi też dobrze kiwać. Robi to częściej niż gracz Trentino i jest w tym zdecydowanie lepszy. Zagrywka też po stronie Włocha, silna i bardzo kąśliwa potrafi też zaserwować asa. Raphael to trudny flot który często sprawia problemy przyjmującym i też punktuje w tym elemencie. Obecna forma jednak po stronie gracza Trentino i dlatego w tym pojedynku widzę remis.
Savani/Parodi - Kazijski/Juantorena
W tym elemencie, patrząc na obecną formę lepszy jest duet Trentino. Nie od dziś wiadomo że Savani to ofensywny przyjmujący ma bardzo często problemy w przyjęciu. Jednak ostatnio męczy również się w ataku. Moim zdaniem jest wypalony i potrzebuje trochę odpoczynku. Coraz częściej zastępuje go Kovar który jest w cyklu meczowym sprawia pozytywne wrażenie. Parodi to defensywny pryzmujący więc z przyjęciem nie ma problemów. W ataku jest bardzo solidny jednak dostaje chyba zbyt mało piłek. Przyjmujący Trentino to klasa sama w sobie Juantorena to według mnie najlepszy siatkarz świata. Zawodnik kompletny czy w przyjęciu, czy w ataku czy nawet w bloku, świetna silna zagrywka ma aż 49 asów serwisowych w tym sezonie. Kazijski wraz z Juantoreną świetnie się uzupełniają. Kiedy Bułgar ma problemy w przyjęciu wchodzi za niego Della Lunga. W tym pojedynku zdecydowanie plus w stronę Trento.
Omercen - Stokr
Dwóch atakujących, obaj świetni. Omercen to lider i kapitan Maceraty. Jest zdecydowanie pierwszą opcją w ataku i zawodnikiem który otrzymuje najwięcej piłek. W ataku nie schodzi poniżej swojego przyzwoitego poziomu zawodnik bardzo równy, preferuje również silną zagrywkę. Stokr również solidna firma. W ataku ma minimalnie lepszy procent niż Omercen ale dla mnie obaj zawodnicy są porównywalni. Zagrywka ostatnio zdecydowanie poprawiona przez Czecha. W tym pojedynku remis.
Stankovic/Podrascanin - Djuric/Birarelli
Para Serbów to bardzo przyzwoita para. Obaj solidni w ataku oraz w bloku. Obaj preferują silną zagrywkę ale Podrascanin często popełnia błędy. Para Djuric i Birarelli również solidna, Djurić ma bardzo silną zagrywkę natomiast Birarelli zagrywa floty które są bardzo nieprzyjemne dla przyjmujących. Środkowi obu drużyn nie schodzą poniżej swojego poziomu i dla mnie są równorzędni więc w tym pojedynku również remis.
Exeiga - Bari
Exeiga to nowy nabytek Maceraty. Bardzo istotnie ogniwo w przyjęciu, raczej w niego nie warto celować zagrywką bo w swoim fachu jest bardzo dobry. Dobra gra w obronie, świetnie się ustawia. Bardzo mało błędów własnych. Bari również solidny, im starszy tym lepszy. W przyjęciu chyba lepszy niż rywal jednak w obronie trochę gorszy. Suma sumarum obaj równi więc i tu będzie remis.
Giuliani - Stojczew
Trenerzy w obu drużynach to klasa światowa. Najlepsi w swoim fachu. Giuliani przed sezonem przyszedł do Maceraty z Cuneo i teraz widać jak sobie radzi Cuneo bez tego trenera. Macerata gra przyjemniejszą dla oka siatkówkę niż przed rokiem. Stojczew od 5 lat na stanowisku trenera Trentino. Zrobił z tego zespołu najlepszą drużynę na świecie. Podobają mi się jego rozmowy motywacyjne w trakcie meczu na przerwach. Stara się elimonować błędy &quot;na gorąco&quot;. Świetni trenerzy i myślę że jednak Stojczew przechytrzy Giulianiego i wymyśli coś specjalnego na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Energy Resources San Giustino - Sisley Belluno 2 @1,55 Unibet ✅ 2:3 ależ horror, już 10:6 dla gospodarzy, a Sisley po profesorsku podgonił! ????
Gospodarze podejmują u siebie drużynę będącą ostatnio na dobrej fali - wygrana z Cuneo w Pucharze Włoch jest potwierdzeniem, do tego dochodzą 4 wygrane mecze z rzedu w lidze. Gospodarze natomiast męczyli się ostatnio z beniaminkiem i było to dopiero ich piąte zwycięstwo w lidze. Drużyna gości składa się z zawodników o lepszej jakości sportowej, przede wszystkich grający na &quot;czwórce&quot; Fei jest szalenie istotnym zawodnikiem tej drużyny i kiedy on gra dobrze, jego drużyna zwycięża.
Acqua Paradiso Monza Brianza - CMC Ravenna 1 -1,5 seta @1,23 Milenium ✅ 3:0 zgodnie z planem, łatwo i przyjemnie ;]
Typ polecam do jakiegoś dubelka lub trebelka. Monza ostatnio w dobrej dyspozycji, zdołali pokonać Modenę w Pucharze Włoch, rewanż co prawda w lidze się nie udał, lecz mecz mógł się na pewno podobać, bo o zwycięstwie Modeny zadecydowały szczegóły. Ravenna wygrała dotychczas tylko raz na wyjeździe z pogrążoną w kryzysie Piacenzą, ogólnie mówiąc goście nie potrafią zawsze wykorzystać atutu własnej hali, co dopiero ugrać coś na wyjeździe.
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino 2 @1,60 Milenium ✅ 3:0 ależ lanie, a ostatnia piłka Savaniego oddaje jego dotychczasową formę ;]
Goście będą wyjątkowo zmotywowani przed tym mecze, gdyż są podrażnieni porażką z 1szej rundy po KMŚ, na dodatek na swoim terenie. Bardzo fajną analizę zrobił dawid400, ja się więc za wiele nie będę rozpisywał, bo o Trento to można pisać i pisać. Oba zespoły w wyśmienitej formie, prowadzą w lidze i biją się o najwyższe cele. Słabości gospodarzy upatrywałbym właśnie w Savanim, którego dość łatwo poruszyć zagrywką, a pocelowany gubi już tempo w ataku i nie jest tak groźny, jak z rozegranej, szybszej piłki. Do tego z Travicą zespół gra pierwszy sezon, a Raphael już w Trento jest 3 sezon, a zawsze ma solidnego zmiennika na ławce w postaci Łukasza Żygadły, dlatego tutaj upatrywałbym przewagi gości, dzięki której rozstrzygną mecz na swoją korzyść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom