>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lay the Draw

favago 69

favago

Użytkownik
Szymi, zapodaj ten kupon później, po rozliczeniu na forum jeszcze raz. Chcę zobaczyć, jak Ci to wyszło. Z góry dzięki!
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Wyszedlem z rynku z kursem 9.0 Udalo sie zrobic green !!! Pomysly , sugestie mile widziane . Dodam ze mecz zakonczy sie wynikiem 2:2
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Dzisiejsze spotkanie !

Altay Izmir - Bozuyukspor

Wdatki Lacznie : 30 L

Back - 6.92 ( 0:0 ) CS
Lay X -3.9 ( 23.08 L )
Back - 9.2 ????
Zysk - 12.86 ✅
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
chyba za dużo kombinowania ... tak z mojego punktu widzenia
chociaż z drugiej strony skomplikowane to nie jest ... ja na razie nie stawiam na piłkę ... sprawdź jak to działa, może faktycznie warto

na pierwszy rzut oka wydaje się, że przy wielu zdarzeniach i kilku wpadkach może nie być wyraźnego plusa
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
panowie zagralem dzisiaj kolejna probe w australi , mecz sie skonczyl i jest wygrana ale nie na koncie ! czy ktos moze sie orjetuje co jest zgrane ??
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
na bf jest też takie coś jak konto australijskie, aby z niego korzystać trzeba przejść jakoś dodatkową weryfikacje (nie wiem czy czegoś tam notarialnie nie trzeba wysyłać nigdy nie korzystałem z tego),a to konto wiąże sie między innymi z stawianiem zdarzeń z Australii, chyba? nie wiem dokładnie, na pewno jakieś tam problemy ludzie mieli z granie w tenisa australian open
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
panowie zagralem dzisiaj kolejna probe w australi , mecz sie skonczyl i jest wygrana ale nie na koncie ! czy ktos moze sie orjetuje co jest zgrane ??
Nie rozumiem Twojego zdziwienia, żeby zagrać to zdarzenie musiałeś wcześniej przelać pieniądze na portfel australijski, więc już to powinno dać do myślenia,że wygrane pieniądze również wpłyną na konto australijskie.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Dzieki za odp. panowie dla uproszczenia mam pieniadze na Aust. koncie i przeszedlem dodatkowa weryfikacje . Nawet mam gdzies info o tym na poczcie. Codzi o to ze mecz dzisiejszy sie skonczyn ponad godzine temu a nie dostalem wygranej za ten mecz. Oczywiscie spodziewam sie przelewu na konto Australijskie. Dodatko znalazlem cos takiego na forum :
http://forum.bukmacherskie.com/f141/konto-australijskie-26190.html

Jeszcze na dodatek zagrlem dzisiaj Blistol Lay X a tu rynek zawiszony od poczatku spotkania !!! Jest juz 19 &#39; I jak tu sie nie wk..... nie gram dzisiaj wiecej bo juz podchodze emocjonalnie .
 
S 1

seager

Użytkownik
Dzieki za odp. panowie dla uproszczenia mam pieniadze na Aust. koncie i przeszedlem dodatkowa weryfikacje . Nawet mam gdzies info o tym na poczcie. Codzi o to ze mecz dzisiejszy sie skonczyn ponad godzine temu a nie dostalem wygranej za ten mecz. Oczywiscie spodziewam sie przelewu na konto Australijskie. Dodatko znalazlem cos takiego na forum :
http://forum.bukmacherskie.com/f141/konto-australijskie-26190.html
Jeszcze na dodatek zagrlem dzisiaj Blistol Lay X a tu rynek zawiszony od poczatku spotkania !!! Jest juz 19 &#39; I jak tu sie nie wk..... nie gram dzisiaj wiecej bo juz podchodze emocjonalnie .
O ile dobrze kojarze to na BF niektóre mecze widnieją jako LIVE, ale można je grać na żywo jedynie w przerwie meczu. Informacje o takich meczach trzeba śledzić na forum bf lub na blogach.
Jeśli chodzi o styl gry to przy doborze spotkań wydaje się dość bezpiecznym. Ja bez analiz popłynąłem na nim dopiero po 2 miesiącach ciągłej gry, więc progresja to to nie jest :razz: Można też próbować podpierać się na u/o 1,5 gola, choć w zależności od kursów może wyjść w efekcie na to samo. Ja osobiście trafiłem kilka razy mecze, w których kolejna bramka padała zaraz za poprzednią, tak, że nie dało się wystawić kontry (nie wiem, czy to może jakiś lag na BF czy system zabezpieczający, ale prawdą jest, że często opóźnienie przekazu staje się kluczowe w takich sytuacjach). Często też spotykałem się z sytuacją, kiedy bramka jednej z wyrównanych drużyn nie generowała greena, ponieważ kurs nie zmieniał się wystarczająco szybko. Nie mówię tu o meczach z wyraźnym faworytem, gdzie bramka underdoga rujnuje cały system, ale o drużynach z wyrównanym kursem na całkiem płynnym rynku. Czasem dzieją się różne dziwne rzeczy, często mało prawdopodobne, bo przecież rynek powinien z logicznego punktu widzenia poruszać się w tą, a nie inną stronę. Ale nic się nie poradzi. Trzeba próbować ;)
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Mam pytanie , czy jak stawiam 0:0 nie wygra za 4 , zobowiazanie wynosi 44 , to znaczy ze pada 1 gol to mam zaklad wygrany ??? dobrze to rozumiem ???
 
A 6

akh

Użytkownik
Mam pytanie , czy jak stawiam 0:0 nie wygra za 4 , zobowiazanie wynosi 44 , to znaczy ze pada 1 gol to mam zaklad wygrany ??? dobrze to rozumiem ???
Tak. Natomiast, jeśli zamierzasz grać w taki sposób, dobrze się zastanów. Wiele osób już popłynęło na tej strategii...
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
I oto ona :

0:0 Nie Wygra


P.s. przeciez mozna zrobic od razu 0:0 Wygra i mamy wygrana . W tym przypatku 0:0 Nie wygra (k. 12.0 ) i 0:0 Wygra (k.11.0 ) czyli np. inwestujemy 10 i dzielimy na 2.

0:0 - 4.78 Wygra ( k.12.00 )
0:0 - 5.22 Nie wygra ( k. 11.00 )

Wydaje sie proste , ale nie wiem jak w praktyce !
 
A 6

akh

Użytkownik
Wygrałeś 3 Ł, ryzykując 40... Naprawdę uważasz, że może to być opłacalne?
Trafisz dwa razy z rzędu wynik 0-0(co wierz mi, jest możliwe) i podczas Sylwestra pijesz wode mineralną... Poza tym dochodzą nerwy, gdy nikt nie może strzelić, a przy takich stawkach, raczej nie ma co kontrować ????.
Z resztą jak napisałem wcześniej, było kilka podobnych tematów na forum. Wszystkie po kilku groszowych wygranych, nagle zamarły. Ciekawe dlaczego...
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Jednak powracam do testowania mego pomyslu .

Wygra 0:0
Lay X - 3.8
Back - 8.2
Zysk -​


p.s wyszedlem w przerwie ! a jak teraz patrze na kursy 23.0 75&#39; :wowsdf:
 
S 1

seager

Użytkownik
Jednak powracam do testowania mego pomyslu .
Wygra 0:0
Lay X​
W tym przypadku, jeśli Oyak strzeli pierwszy bramkę, kurs na X spadnie. Bezpieczniej jest wybierać mecze 2 wyrównanych drużyn. Dobrym pomysłem jest też (jak u Ciebie zresztą) postawienie na CS kwoty minimalnie większej, tak, żeby ew. wygrana z CS była większa od zobowiązania z zakładu na X, wtedy w przypadku utrzymywania się wyniku 0-0 przez dłuższy czas, można skontrować w przerwie meczu i wyjść z zyskiem już w połowie spotkania.
 
Do góry Bottom