>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lay the Draw

szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
A Demirspor v Tekirova B


CS 0:0 - L 6.06 ( k. 7.6 )
Lay X - L 19.95 ( k. 3.4 )
Back - L 16.12 ( k. 4.3 )

Zysk : L 4.64 ✅
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
PANOWIE a nie lepiej by bylo np. wybrac 5-6 meczy gdzie spodziewamy sie Zwyciestwa druzyn wyrownanych a jest 0:0 do przerwy wtedy wchodzimy Lay X ( kursy 2.5 ) i po nastepnym golu ( kursy 5-5.5 ) robimy grenn ???? Jezeli ktos ma cierpliwosc to mozna zlapac lepsze kursy !!! Czy ktos tak probowal grac ??
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
... idac dalej ta droga znalazlem 3 mecze na dzisiaj z &#39;rana&#39;

West Ham , Watfort , Walsall . Zobaczymy jak bedzie gdy tylko skonczy sie polowa i bedzie Remis ( a powinin byc ) wchodze na rynek z Lay X . Jezeli nie bedzie Remisu to odpuszczam Nic na sile !
 
L 0

lujan

Użytkownik
Mam do was kilka pytań. Czytałem trochę o grze LTD, lecz nie znalazłem odpowiedzi na wszystkie pytanie.
Dla przykładu mamy mecz, gdzie: remis BACK: 3,60, remis LAY 3,65. Kupujemy LAY za 10E. W pierwszej połowie pada bramka, remis BACK rośnie do 5,10. Za ile wówczas postawić? Również 10E? Wówczas 51E - 36,5E zobowiązania = 14,5E zysku? Aż tak dużo, czy coś poknociłem?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jeśli dobrze liczę, to optymalnie jest dać 7.15 EURO na BACK i notujesz wtedy greena na poziomie 2.84 EURO.
Tutaj masz kalkulatory greenbook&#39;ów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dzisiejsze spotkanie !
Altay Izmir - Bozuyukspor
Wdatki Lacznie : 30 L
Back - 6.92 ( 0:0 ) CS
Lay X -3.9 ( 23.08 L )
Back - 9.2 ????
Zysk - 12.86 ✅
sory, że tak rozgrzebuje, ale od tego zysku końcowego 12.86 nie odejmujesz kwoty postawionej na back cs 0:0?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Postanowilem odswierzyc temat !!! mecze które bede gral na BF sa przemyslane , przeanalizowane . Postaram sie wypracowac jakis fajny zysk na koniec miesiaca. Meczy nie bedzie duzo , ale za to beda dobrane staranie aby wygenerowac zyski. Zakladany cel to ok 40 meczów w miesiacu wiec ok. 10 tygodniowo. Z tak obszernej oferty na BF chyba nie bedzie problemu . Zobaczymy co z tego wyjdzie . Gram stara metoda LTD z zabezpieczeniem CS .

Przemyslalem cala swoja gre i wyciagnelem wnioski . Mam nadzieje ze trafne. Smiem twierdzic ze jest to bezpieczna gra , ale trzeba dobrac wyrównane mecze odladac w tv i wtedy to ma sens . Patrze troszke z innej perspektywy na gre i wlasnie skupiam sie na miesiecznych zyskach . Jezeli zagramy 10 meczy od piatku do poniedzialku to wedlóg mnie powinien byc wygenerowany zysk w postaci ok. 250 f. , grajac tak przez caly miesiac ( 4 tygodnie ) powinno to sie przelozyc na ok. 1000 f zysku . Mysle ze jest to dosyc fajna strategia gry . To sa zalozenia !!! jak bedzie to zobaczymy . Mysle ze jest to realne jezeli bedziemy analizowac mecze które chcemy grac. Mam troszke latwiej bo prowadze jeszcze jeden temat na tym forum i mam jakies tam rozeznanie . Aktualnie równiez zopoczynam prace nad nowa strategia która juz wyglada zachecajaco . Ale to moze pózniej .

Niebawem pierwszy mecz ...
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Prosze pamietac ze nie jestem profesjonalista tylko laikiem w grze na BF

Do rzeczy . Postawilem 45f

CS 0:0 - 13.58 f. ( k.7.4 )
Lay X - 31.42 f. ( k. 3.2 )

Wiec mamy zrobiane zabezpiecznie na CS i Lay X . Jezeli zakladany mecz zakonczy sie wynikiem który zakladamy to jestesmy na ladny + . Jezeli któras z druzyn strzeli gola to mozna jeszcze zrobic Green i tez jestesmy na + . Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce .

Lipa ... wyszedlem z rynku a tu 2:1 !!!

Strata -36 f.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Jakie stawkowanie na CS a jakie na LTD, czy zysk z LTD w 1szej połowie pokrywa stratę z CS?
Nie mam zadnego stawkowania na CS i LTD , nastawiam sie bardziej na staly zysk w wysokosci ok. 25 f. Mam ustalona kwote na gre i gram . Planuje dzisiaj jeszcze jedno spotkanie wieczore i moze odrobie straty z pierwszego spotkania . Zysk z I polowy nie pokryje straty z CS
 
Do góry Bottom